Udana Konferencja Gepardów Biznesu Województwa Łódzkiego

ImageW Konferencji Gepardów Biznesu Województwa Łódzkiego 14 maja 2008 r.  w sali Naczelnej Organizacji Technicznej w Łodzi wzięło udział 40 osób. Statuetki i dyplomy wręczył wyróżnionym firmom i bankom spółdzielczym Stanisław Olas, poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Jej patronem honorowym był Przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego Marek Mazur.

Większość statuetek ufundował Instytut Bankowości Spółdzielczej.

 

Zdjęcie grupowe (zobacz powiększenie)

Lista uczestników Konferencji Gepardów Biznesu Województwa Łódzkiego

1. Marian Fita, Prezes Zarządu Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie (http://www.rbs.lututow.pl/),
2. Jadwiga Siennicka, Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Skierniewicach (http://www.bsskierniewice.pl/),
3. Elżbieta Lesiak, Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej (http://www.bsbr.pl/),
4. Tadeusz Wypych, Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Drogowego LAMBDAR Sp. z o.o. w Łodzi (http://www.lambdar.com/),
5. Barbara Piekarska, Przetwórstwo Mięsne W. Piekarski Sp.J. w Wilkucicach Dużych,
6. Małgorzata Piekarska – Chojnacka, Przetwórstwo Mięsne W. Piekarski Sp.J. w Wilkucicach Dużych,
7. Zbigniew Bednarek, Prezes Zarządu  BILPLAST Sp. z o.o. w Łodzi (http://www.bilplast.com.pl/),
8. Mariusz Molo, Konsorcjum Projektowo-Wykonawcze "EKOBUDOWA" Sp. z o.o. w Bełchatowie,
9. Dorota Koudenburg-Grzelak, prokurent DULEDO Sp. z o.o. w Aleksandrowie Łódzkim, 
10. Barbara Stańczyk, Dyrektor Naczelny, Prezes Zarządu Scorpio Sp. z o.o. w Łodzi (http://www.scorpio.com.pl/),
11. Rafał Bembnowski, Dyrektor Handlowy Scorpio Sp. z o.o. w Łodzi (http://www.scorpio.com.pl/),
12. Łukasz Kwiatkowski, Dyrektor Techniczno-Handlowy Scorpio Sp. z o.o. w Łodzi (http://www.scorpio.com.pl/),
13. Krzysztof Pisera, Dyrektor Rozwoju i Marketingu Scorpio Sp. z o.o. w Łodzi (http://www.scorpio.com.pl/),
14. Mirosława Ozdoba, Przedstawiciel Rady Nadzorczej Fabryki Osprzętu Samochodowego "POLMO" Łódź SA w Łodzi (http://www.polmo-lodz.com.pl/),
15. Wojciech Górak, Współwłaściciel Górak Fabryki Drutu Sp.J. w Radomsku (http://www.gorak.com.pl/),
16. Krzysztof Górak, Współwłaściciel Górak Fabryki Drutu Sp.J. w Radomsku (http://www.gorak.com.pl/), 
17. Aleksander Łychin, PROXIMA NTR Sp. z o.o. w Bełchatowie (http://www.ntr.com.pl/),
18. Janusz Lis, Prezes Zarządu P.P.H.U. ROSE-WIN Sp. z o.o. w Bełchatowie (http://www.rosewin.pl/),
19. Jan Mielczarek, Właściciel Prezes Zarządu P.P.H.U. ROSE-WIN Sp. z o.o. w Bełchatowie (http://www.rosewin.pl/),
20. Paweł Stawiany, Prezes Zarządu Centrum Sp. z o.o. w Łodzi (http://www.centrum-hurt.pl/),
21. Krzysztof Głowacki, Prezes Zarządu RAMB Sp. z o.o. z siedzibą w Rogowcu (http://www.ramb.pl/),
22. Anna Wojtasiak-Gadzinowska, Prezes Zarządu Nasza Apteka Sp. z o.o. w Łodzi (http://www.nasza-apteka.com/),
23. Karolina Furzykiewicz-Nykiś, Wiceprezes Zarządu Nasza Apteka Sp. z o.o. w Łodzi (http://www.nasza-apteka.com/),
24. Stanisław Simiński,  Współwłaściciel Stacji Paliw Stanisław Simiński i Zdzisława Gołębiewska S.J. w Chabielicach,
25. Krystyna Kurzynoga, Przedstawiciel Stacji Paliw Stanisław Simiński i Zdzisława Gołębiewska S.J. w Chabielicach,
26. Jacek Dauenhauer, Wiceprezes Zarzadu, Polskiej Grupy Farmaceutycznej SA w Łodzi (http://www.pgf.com.pl/),
27. Karolina Dąbrowska, Dział Marketingu Polskiej Grupy Farmaceutycznej SA w Łodzi (http://www.pgf.com.pl/),
28. Adam Latocha, SIMPLE SA (http://www.simple.com.pl/),
29. Jerzy Krajewski, Dyrektor Klubu Gepardów Biznesu (http://www.gepardybiznesu.pl/),
30. Andrzej Malanowski, Klub Gepardów Biznesu (http://www.gepardybiznesu.pl/),
31. Małgorzata Chyra, Pełnomocnik zarządu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej (http://www.krd.pl/),
32. Marek Rząsowski, Doradca Prezesa Banku Spółdzielczego  w Radomsku (http://www.bs-radomsko.com.pl/),
33. Joanna Chmielewska – Strąkowska, Kierownik Banku Spółdzielczego  w Radomsku (http://www.bs-radomsko.com.pl/),
34. Stanisław Tracz, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego  w Grabowie,
35. Maciej Kokotek, p.o. Dyrektora Centrum Obsługi Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego,
36. Jacek Bieńkowski, Przedstawiciel GCB Centrostal – Łódź SA w Łodzi (http://www.centrostal-lodz.pl/),
37. Marian Sobański, Przewodniczący Rady Nadzorczej Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego SA w Łodzi,
38. Krzysztof Skruczaj, Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego SA w Łodzi,
39. Agnieszka Bąk, Florian Centrum SA w Kutnie (http://www.floriancentrum.com.pl/),
40. Krzysztof Janiak, Dyrektor Zarządzajacy PPHU "CDM" Sp. z o.o. w Łodzi (http://www.cdm.pl/),
41. Kazimierz Stachura, Kierownik I Oddziału Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Łodzi (http://www.bsrz-lodz.bs.net.pl/),
42. Stanisław Olas, Poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego,
43. Andrzej Uciński, Woceprezes Zarządu ds. Produkcji  TERPLAST Sp. z o.o. w Sieradzu (http://www.terplast.com.pl/),
44. Michał Kasprzak, SIMPLE SA (http://www.simple.com.pl/),
45. Monika Firlej, SIMPLE SA (http://www.simple.com.pl/),

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *