Harmonogram

Portal HRK.PL patronem medialnym III KZN

ImagePortal  HRK.PL został patronem medialnym III Kongresu Zarządzania Należnościami. W portalu zarejestrowanych jest ponad 250 tys. użytkowników oraz 100 tys.  CV w bazie kandydatów. Codziennie publikowanych jest w nim ponad 2 tys. ofert pracy.

Portal Rynku Pracy HRK.PL prowadzony przez zespół doświadczonych konsultantów z obszaru doradztwa personalnego, na polskim rynku istnieje od marca 2001 roku. W skład Portalu wchodzą system rekrutacyjny, adresowany do specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla oraz serwis informacyjny na temat rynku pracy.

Image

Obecnie w portalu HRK.PL zarejestrowanych jest ponad 250 000 użytkowników oraz 100 000 CV w bazie kandydatów. Codziennie w HRK.PL publikowanych jest ponad 2 000 ofert pracy.

Współpracuje z nim już ponad 1 600 firm – potencjalnych pracodawców.

Zajrzyj nań i Ty. Dołącz do grupy osób odwiedzających nasz Portal i zacznij aktywnie zarządzać swoją karierą na WWW.HRK.PL!

 

Portal Rynku Pracy HRK.PL  jest  patronem medialnym III Kongresu Zarządzania Należnościami.

III Kongres Zarządzania Należnościami odbędzie się 19 grudnia 2008 r. w Warszawie w Centrum Konferencyjno-Kongresowym Fundacji "Polska – Wiek XXI" przy ul. Bobrowieckiej 9 w Sali Senackiej (www.centrumkonferencyjne.com.pl). 

Jego organizatorem jest ULAN Sp. z o.o., a firmowny będzie przez Instytut Bankowości Spółdzielczej (www.ibs.edu.pl) i Instytutu Lokalnego Biznesu (www.ilb.edu.pl). 

Jest adresowany do banków komercyjnych i spółdzielczych, SKOK-ów oraz małych, średnich i dużych firm.

Jego temat: „Relacje między bankami a biznesem w dobie kryzysu gospodarczego”.

Gość specjalny kongresu prof. Grzegorz W. Kołodko opowie na nim,  jak „wędrujący świat” może wyjść z kryzysu gospodarczego.

Ważnym tamatem kongresu będzie też bankowym tytuł egzekucyjny, który budzi wiele kontrowersji. Coraz częściej pojawiają się głosy, że w drastyczny sposób narusza prawa kredytobiorców.

W interesie małych, średnich i dużych firm jest zniesienie tego przywileju banków, który często jest nadużywany. Banki bronią jednak swojego uprawnienia.

Ten kontrowersyjny temat omówi m.in. Stefan Bratkowski, który uważa, że utrzymywanie w Polsce bankowego tytułu egzekucyjnego to skandal. Jego zdanim, należy w obrocie gospodarczym szerzej używać weksli.

Dwa wcześniejsze Kongresy Zarządzania Należnościami, adresowane do banków komercyjnych i spółdzielczych, zorganizowała najpierw ULAN, a następnie Instytut Bankowości Spółdzielczej.

Relacja z I Kongresu Zarządzania Należnościami, który odbył się 25 listopada 2004 roku w hotelu Jan III Sobieski w Warszawie jest pod adresem I KZN.

Relacja z II Kongresu Zarządzania Należnościami, który odbył się 29 marca 2006 r. w Hotelu Holiday Inn w Warszawie jest pod adresem II KZN.

Udział w  III Kongresie Zarządzania Należnościami  kosztuje  500 zł netto od osoby.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem pod adres info@ibs.edu.pl .

Wystarczy podać imiona i nazwiska zgłoszonych osób, adres i NIP firmy czy banku.

UWAGA: Zgłoszenie udziału w kongresie oznacza wyrażenie zgody na podanie imienia i nazwiska uczestnika  serwisach www.ibs.edu.pl. oraz  www.ilb.edu.pl.

Aktualny program kongresu dostępny jest pod adresem: Program III Kongresu Zarządzania Należnościami.

Pod tym adresem jest również mapa dojazdy do Centrum Konferencyjno-Kongresowego Fundacji "Polska – Wiek XXI" przy ul. Bobrowieckiej 9 i plan dojścia do Sali Senackiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *