Artykuły

MR Bank zagra w Finale Wielkiej Orkiestry

Image11 stycznia 2009 r. odbędzie się XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mazowiecki Bank Regionalny i zrzeszone banki spółdzielcze tradycyjnie już od kilku lat przyłączają się do wsparcia tej szlachetnej idei. MR Bank utworzył Sztab Finału WOŚP, który uzyskał zgodę Fundacji Jurka Owsiaka oraz zezwolenie MSWiA na prowadzenie tegorocznej zbiórki pieniężnej.

Sztab MR Banku będzie działał we własnym imieniu na rzecz Fundacji WOSP.

Celem tegorocznej zbiórki publicznej w dniu 11 stycznia br. jest zbieranie środków pieniężnych na rzecz wczesnego wykrywania nowotworów u dzieci oraz prowadzenie programów medycznych i programu edukacyjnego Fundacji.

W tym roku Mazowiecki Bank Regionalny już po raz trzeci będzie brał udział w biegu “Policz się z cukrzycą”, organizowanym przez Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Impreza ta każdego roku przyciąga wiele osób, które dobrze wiedzą, że aktywny tryb życia pomaga ludziom dotkniętym tą chorobą. – W ubiegłorocznym biegu wzięło udział kilka tysięcy uczestników, a nasz bank ufundował puchar dla najmłodszego i najstarszego biegacza – mówi Danuta Kowalczyk, prezes zarządu MR Banku S.A. w Warszawie. – W tym roku także chcemy ufundować nagrody, by przyciągnąć jak najwięcej zwolenników biegu “Policz się z cukrzycą”. Cieszę się, że nasz bank może wesprzeć tak cenną inicjatywę, która ma pomóc tysiącom osób zmagających się z tą chorobą.

Również w tym roku Bank Spółdzielczy w Chełmnie zrzeszony z MR Bankiem S.A. organizuje w swoim mieście bieg “Policz się z cukrzycą”.
 

źródło: www.portalbs.pl

Więcej na ten temat

Jurek Owsiak w MR Banku

MR Bank gra w Wielkiej Orkiestrze

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *