Informacje

25 oddział GBS Banku

Image 14 stycznia 2009 r. dokonano oficjalnego otwarcia już 25 placówki banku. Jest to drugi oddział w Szczecinie przy ul. Partyzantów (niedaleko Galerii Centrum).

 

Oficjalnego przecięcia wstęgi dokonał : Zbigniew Wielgosz, Prezes Zarządu , Olga Matkowska, Przewodnicząca Rady Nadzorczej oraz Krzysztof Kowalczyk, Dyrektor Regionu Północnego Firmy

W drugim oddziale GBS Bank w Szczecinie pracuje pięć osób, z Krzysztofem Kowalczykiem na czele, który jest również szefem, pierwszego oddziału w Szczecinie oraz oddziału w Stargardzie Szczecińskim.

Podczas otwarcia Krzysztof Kowalczyk podkreślił, że nowa placówka jest efektem nowej strategii banku, na lata 2008 – 2011. Zapewnił również, że bank jest instytucją, która nie zawiedzie klientów w dobrych i złych chwilach, co niewątpliwie w dobie kryzysu jest bardzo ważne.

Krzysztof Kowalczyk podkreślił, że duże znaczenie ma fakt, że dyrektorzy oddziałów na co dzień pracują w swoich placówkach, przez co mają bezpośredni kontakt z klientem, co ostatecznie podkreśla ważność indywidualnego klienta.

Po części oficjalnej, gospodarze otwarcia zaprosili gości na bankiet do hotelu Park. W trakcie spotkania odbyła się krótka prezentacja banku. Oprócz misji, wizji i wartości banku uczestnicy otwarcia mogli dowiedzieć się więcej informacji na temat działalności GBS Bank, a także sporo informacji na temat elastyczności oferty.

Na spotkaniu był obecny podróżnik Mariusz Kurc, który przedstawił film ze swoich nietypowych podróży. A dokładnie z miejsc niedostępnych dla turystów. Warto wspomnieć, że bank był sponsorem ostatniej wyprawy podróżnika po Azji.

Informacja i zdjęcie ze strony www.gbsbarlinek.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *