Konkurs

Bank Przyjazny Biznesowi 2009

ImageKlub Gepardów Biznesu  i Instytut Lokalnego Biznesu  prowadzą Konkursu Bank Przyjazny Biznesowi, w którym nagrodami są statuetki, dyplomy i logo promocyjne "Bank Przyjazny Biznesowi". Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie ankiet od firm.

Wyniki konkursu będą ogłaszane na wojewódzkich Konferencjach Lokalnego Biznesu  oraz na Ogólnopolskiej  Konferencji Lokalnego Biznesu  w Warszawie jesienią 2009 r. 

Logo promocyjne Bank Przyjazny Biznesowi będzie przyznawane każdego roku. Prawo do jego używania będzie miał każdy bank, który zdobędzie średnią minimum 4  punkty z minimum 5 ankiet, które wpłyną od firm na Konkurs Gepardy Biznesu.

Image

Zwycięzcy (zdobywcy największej liczby punktów) w województwach i w skali ogólnopolskiej otrzymaja szklane statuetki, ufundowane przez organizatora konkursu. Projekt statuetki przedstawiony jest niżej.

 

Image

Image

 

Pierwsze podsumowanie dla banków z województwa łódzkiego odbędzie się na konferencji Lokalnego Biznesu Województwa Łódzkiego w Łodzi 7 maja 2009 r.

W konkursie mogą brać udział wszystkie banki, ale organizator w 2009 r. dyskwalifikuje te, które sprzedawały opcje walutowe i wpędziły w kłopoty wiele polskich firm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *