Łódzkie

BS w Przedborzu najdynamiczniejszy w Łódzkiem

ImageBank Spółdzielczy w Przedborzu wygrał Konkurs Najdynamiczniejszy Polski Bank Spółdzielczy 2009 w województwie łódzkim, wykazując się najwyższą średnią dynamiką wzrostu przychodów, zysku netto i aktywów w latach 2005-2008.

W Konkursie Najdynamiczniejszy Polski Bank Spółdzielczy 2009 w województwie łódzkim wystartowało pięć banków. Ankieta Banku Spółdzielczego w Przedborzu dotarła pocztą do Instytutu Bankowości Spółdzielczej dwa dni po Konferencji Lokalnego Biznesu Województwa Łódzkiego, która odbyła się 7 maja 2009 r.

Dopiero dziś wpisaliśmy dane z Banku Spółdzielczego w Przedborzu do programu Excel, który jako zwycięzcę wskazały właśnie ten bank.

Najdynamiczniejsze Polskie Banki Spółdzielcze 2009 w województwie łódzkim* 

1. Bank Spółdzielczy w Przedborzu 255,2
2. Bank Spółdzielczy w Warcie 163,7
3. Bank Spółdzielczy w Skierniewicach  85,7
4. Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie 76,7
5. Bank Spółdzielczy w Błaszkach 74,5

* Według średniej dynamiką wzrostu przychodów, zysku netto i aktywów w latach 2005-2008 w procentach.

To Bankowi Spółdzielczemu w Przedborzu należy się Gepard Biznesu, ufundowany przez IBS za zwycięstwo w województwie łódzkim w Konkursie Najdynamiczniejszy Polski Bank Spółdzielczy 2009.

Zapraszam przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Przedborzu po odbiór statuetki Gepard Biznesu na najbliższą konferencję w Warszawie 24 czerwca 2009 r.

Specjalnie dla niego zmieniłem regulamin Konkursu Najdynamiczniejszy Polski Bank Spółdzielczy 2009. Znowu nagrodą w nim jest statuetka Gepard Biznesu. Na konferencji w Łodzi dynamiczne banki dostały Złote Skarbonki.  

Jerzy Krajewski

Więcej na ten temat:

Regulamin Konkursu Najdynamiczniejszy Polski Bank Spółdzielczy 2009

Udana Konferencja Lokalnego Biznesu Województwa Łódzkiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *