Najcenniejsze firmy województwa pomorskiego

Wśród 702 firm województwa pomorskiego najcenniejsze okazały się: GRUPA LOTOS S.A. (wartość rynkowa  – 10,8 mld zł), Prokom Investments S.A. (6,6 mld zł) i Energa – Operator S.A. (4,4 mld zł).

 

Przedstawiamy ranking najcenniejszych firm województwa pomorskiego 31 marca 2008 r., których wartość rynkową i jej dwuletnią dynamikę w styczniu 2010 r., na zlecenie Instytutu Lokalnego Biznesu, policzyła Wywiadownia Gospodarcza InfoCredit.

Do badania przyjęto wszystkie firmy z bazy firmy InfoCredit spełniające następujące warunki: 
1) Obroty w latach 2005-2007 powyżej 1 mln PLN, 
2) Kapitał własny w latach 2005-2007 powyżej 0 PLN,
3) Zysk netto w latach 2005-2007 powyżej 1 mln PLN,
4) Badaniem zostały objęte firmy składające sprawozdania finansowe według MSSF.

Najcenniejsze firm województwa pomorskiego 31 marca 2008 r. 


Lp.  Nazwa. Siedziba. Wartość rynkowa 31.03.2008 r.  w tys. zł. 

1 GRUPA LOTOS S.A. Gdańsk 10809681
2 Prokom Investments S.A. Gdynia 6630467
3 Energa – Operator S.A. Gdańsk 4412746
4 PETROBALTIC S.A. Przedsiębiorstwo Poszukiwań i Eksploatacji Złóż Ropy i Gazu Gdańsk 2095008
5 LPP S.A. Gdańsk 1758125
6 Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. Starogard Gdański 1637583
7 International Paper Kwidzyn Sp. z o.o. Kwidzyn 1245341
8 WAKOZ Sp. z o.o. Luzino 1098545
9 LOTOS ASFALT Sp. z o.o. Gdańsk 934030
10 FLEXTRONICS INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. Tczew 905080
11 Elektrociepłownie Wybrzeże S.A. Gdańsk 857471
12 Gdańska Stocznia Remontowa im. Józefa Piłsudskiego S.A. Gdańsk 846179
13 BLUE MEDIA S.A. Sopot 844051
14 VECTRA S.A. Gdynia 812067
15 INVEST KOMFORT S.A. Gdynia 794474
16 Energa Elektrownie Straszyn Sp. z o.o. Straszyn 760329
17 MERCOR S.A. Gdańsk 754947
18 Jabil Circuit Poland Sp. z o.o. Kwidzyn 716717
19 Multimedia Polska S.A. Gdynia 672802
20 GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A. Gdynia 652819
21 INPRO S.A. Gdańsk 576630
22 BCT – BAŁTYCKI TERMINAL KONTENEROWY Sp. z o.o. Gdynia 570838
23 Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Gdańsk 554314
24 Politechnika Gdańska Gdańsk 497863
25 Porta KMI Poland Sp. z o.o. Bolszewo 488174
26 POLDANOR S.A. Przechlewo 479075
27 Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o. Gdańsk 408966
28 TAN VIET International S.A. Łęgowo 397888
29 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gdynia 395107
30 ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o. Gdynia 378791
31 SATEL Sp. z o.o. Gdańsk 365220
32 PRIME CAR MANAGEMENT S.A. Gdańsk 358559
33 Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. Gdańsk 352912
34 LOTOS OIL S.A. Gdańsk 350065
35 CRIST Sp. z o.o. Gdańsk 341742
36 Przedsiębiorstwo Budowlane Górski Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Gdańsk 338683
37 Przedsiębiorstwo Budowlane KOKOSZKI S.A. Gdańsk 336987
38 SAG ELBUD Gdańsk Holding S.A. Gdańsk 326173
39 PANORAMA DEVELOPMENT Sp. z o.o.  Gdynia 307940
40 DR. OETKER Polska Sp. z o.o. Gdańsk 305690
41 DRUTEX S.A. Bytów 289681
42 LAURIN SEAFOOD Sp. z o.o. Lębork 280074
43 BOMI S.A. Gdynia 271447
44 Oxford Educational Sp. z o.o. Słupsk 270508
45 LLENTABHALLEN Sp. z o.o. Gdańsk 263630
46 FOTA S.A. Gdynia 248104
47 NDI S.A. Sopot 235390
48 Przedsiębiorstwo Budowy Dróg S.A. Starogard Gdański 228635
49 Elektromontaż – Gdańsk S.A. Gdańsk 208529
50 FIRMA BAJCAR Słupsk 205660
51 Lotos Kolej Sp. z o.o. Gdańsk 203471
52 Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 203376
53 NAFTOPORT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych Gdańsk 196276
54 RABAT POMORZE S.A. Pruszcz Gdański 193201
55 INTEL TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. Gdańsk 190500
56 ORGANIKA S.A. Malborskie Zakłady Chemiczne Malbork 190053
57 Amitech Poland Sp. z o.o. Gdańsk 188236
58 PIPELIFE POLSKA S.A. Krokowa 184941
59 FARM FRITES POLAND S.A. Lębork 182898
60 GRAAL S.A. Wejherowo 182637
61 Radmor S.A. Gdynia 177684
62 INVESTA Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 173345
63 SIKO – POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 173021
64 FOSFORY Sp. z o.o. Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych Gdańsk 165431
65 Analda Żywiec Trade Sp. z o.o. Gdynia 164888
66 DET NORSKE VERITAS POLAND Sp. z o.o. Sopot 163278
67 GE SERVICES Sp. z o.o. Warszawa 161359
68 Fiskars Brands Polska Sp. z o.o. Słupsk 159868
69 WIPOL Sp. z o.o. Firma Handlowo – Konsultingowa Gdynia 159221
70 ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. Gdańsk 156016
71 BE&K EUROPE Sp. z o.o. Kwidzyn 153593
72 VECTOR Sp. z o.o. Gdynia 152914
73 Allcon Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A. Gdynia 152107
74 ATEM – POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 151877
75 Zakłady Mięsne SKIBA Andrzej Skiba Chojnice 150769
76 Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. Sopot 147614
77 ELFEKO S.A. Gdynia 147424
78 Przeds. Drogowo – Mostowe Sp. z o.o. Słupsk 146458
79 NAVIMOR – INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sopot 145946
80 Stocznia Remontowa Nauta S.A. Gdynia 142473
81 SAINT – GOBAIN Weber Terranova Sp. z o.o. Gdynia 140353
82 BERENDSEN TEXTILE SERVICE Sp. z o.o. Żukowo 137782
83 MTM S.A. Firma Budowlano – Drogowa Gdynia 137171
84 MOLEX PREMISE NETWORKS Sp. z o.o. Lubiszewo 135870
85 Numafa Polska Sp. z o.o. Lębork 132716
86 Sydkraft EC Słupsk Sp. z o.o. Słupsk 132285
87 Rationel Polska Sp. z o.o. Swarożyn 129414
88 M & Z Sp. z o.o. Gdynia 126645
89 FCPK – Bytów Sp. z o.o. Bytów 126542
90 CEDAT Sp. z o.o. Gdańsk 126332
91 MARKOS Sp. z o.o. Słupsk 126034
92 HEMPEL (Poland) Sp. z o.o. Gdańsk 125474
93 BUDIM Sp. z o.o. Gdańsk 122568
94 LUBIANA S.A. Zakłady Porcelany Stołowej Łubiana 120123
95 BUDREM Przedsiębiorstwo Robót Energetyczno – Budowlanych Luzino 119915
96 Euroheat HQ Sp. z o.o. Gdynia 117689
97 Destylarnia SOBIESKI S.A. Starogard Gdański 115034
98 Rubor Sp. z o.o. Zakład Projektowo – Remontowy Gdańsk 113894
99 Olimpia Styl S.J. Sopot 113711
100 STOCZNIA WISŁA Sp. z o.o. Gdańsk 112825
101 Tapflo Sp. z o.o. Tczew 110812
102 Multimedia Polska – Zachód Sp. z o.o. Gdynia 110722
103 Energomontaż – Północ Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 108722
104 Wodociągi SŁUPSK Sp. z o.o. Słupsk 106914
105 Rolls – Royce Marine Poland Sp. z o.o. Gniew 106683
106 COLMEC Sp. z o.o. Rudno 106464
107 BM Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 106115
108 Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub Chwaszczyno 104836
109 RADPOL S.A. Człuchów 104623
110 MOSTOSTAL POMORZE S.A. Gdańsk 104479
111 LAMINOPOL Sp. z o.o. Słupsk 103261
112 Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku Sp. z o.o. Gdańsk 102701
113 POLLYTAG S.A. Gdańsk 102269
114 Miller, Canfield, W. Babicki A. Chełchowski i Wspólnicy S.K. Gdynia 102209
115 Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Gdynia 100736
116 ELBUD – GDAŃSK S.A. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego Sopot 98511
117 DSV Trading S.A. Gdynia 98332
118 Masters Sp. z o.o. Straszyn 97279
119 Jobil Assembly Sp. z o.o. Kwidzyn 93480
120 POLWAR S.A. Gdańsk 92515
121 ERONTRANS S.J. Gdańsk 92011
122 ZIELEŃ Sp. z o.o. PPU Gdańsk 91865
123 BONDIOLI & PAVESI Sp. z o.o. Słupsk 90516
124 BAT Sp. z o.o. Firma Handlowa Sierakowice 89633
125 OPTIX POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 86644
126 VISTAL Gdynia S.A. Gdynia 86272
127 Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych P&P Sp. z o.o. Orle 86153
128 GINO ROSSI S.A. Słupsk 86090
129 SEKO S.A. Chojnice 85511
130 EKOL – UNICON Sp. z o.o. Gdańsk 84742
131 EUROTEL S.A. Gdańsk 84467
132 ARGO S.A. Gdańsk 84059
133 ASTE Sp. z o.o. Gdańsk 83330
134 Elektrownia Wodna Żarnowiec S.A. Gniewino 83040
135 TELTOR – POL PÓŁNOC S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Techniczne Gdańsk 81887
136 Polska Hodowla i Obrót Zwierzętami Sp. z o.o. Lichnowy 81333
137 Zakład Produkcji Części Samochodowych Jerzy Turas Sp. z o.o. Słupsk 81288
138 VOS CARGO LOGISTIC POLAND Sp. z o.o. Kwidzyn 81263
139 Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno – Torowe Sp. z o.o. Gdańsk 81228
140 LPP TEX S.A. Gdynia 79324
141 K-CONSULT Sp. z o.o. Gdynia 78897
142 Viega Sp. z o.o. Gdynia 78809
143 Dekom Sp. z o.o. PPUH Gdańsk 78237
144 POLMET ZPHU Starogard Gdański 78120
145 Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte Gdynia 77352
146 Combidata Poland Sp. z o.o. Sopot 76755
147 Koral Sp. z o.o. Tczew 73784
148 TREFL S.A. Sopot 73556
149 Maxbud S.J. Zakład Ogólno – Budowlany Reda 72816
150 POMORSKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W GDAŃSKU Gdańsk 72452
151 Atlanta Poland S.A. Gdańsk 72430
152 MOLO Sp. z o.o. Gdańsk 71781
153 METALZBYT Sp. z o.o. Gdańsk 71750
154 GDAŃSKIE ZAKŁADY REMONTOWO-MONTAŻOWE GZRM Sp. z o.o. Gdańsk 71301
155 FAST Sp. z o.o. Zakłady Wielobranżowe Gdańsk 70225
156 IZOLMAT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Gdańsk 70162
157 SAUR NEPTUN GDAŃSK S.A. Gdańsk 69770
158 YOUNG DIGITAL PLANET S.A. Gdańsk 67363
159 EMU Sp. z o.o. Gdańsk 67093
160 Przed. Budowlane Domesta Sp. z o.o. Gdańsk 66857
161 EURO RUSZTOWANIA – GRUPA STOCZNI GDYNIA Sp. z o.o. Gdynia 66227
162 JBS S.J. Gdańsk 65619
163 ALLER AQUA Polska Sp. z o.o. Czarna Dąbrówka 65447
164 NORDCOOP Sp. z o.o. Gdynia 64614
165 Femax Krzysztof Dolny S.K.A. Gdańsk 64363
166 ENSTO ASPOL Sp. z o.o. Straszyn 64234
167 ENERGA TRADING S.A. Gdańsk 64047
168 BMG Bogdan Goworowski Gdynia 63979
169 Dom Finansowy QS Sp. z o.o. Gdańsk 63766
170 Systemy Informacyjne Kapitał S.A. Gdańsk 63650
171 APATOR METRIX S.A. Tczew 63543
172 Portowy Zakład Techniczny S.A. Gdynia 63491
173 JANTAR Sp. z o.o. Słupsk 63152
174 Akademia Pomorska w Słupsku Słupsk 62521
175 C. Hartwig Gdynia S.A. Gdynia 62418
176 WUŻ Port And Maritime Services Ltd. Sp. z o.o. Gdańsk 61597
177 Anro – Trade S.J. Export – Import Chwaszczyno 61057
178 MTMG – MORSKI TERMINAL MASOWY GDYNIA Sp. z o.o. Gdynia 60048
179 Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki Gdańsk 59687
180 ROCKFIN Sp. z o.o. Nowy Tuchom 59685
181 PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. Gdynia 59307
182 EKOMEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Melioracyjnych i Ochrony Środowiska Chojnice 59204
183 TRANSPROJEKT GDAŃSKI Sp. z o.o. Gdańsk 59082
184 POLSKIE LINIE OCEANICZNE S.A. Gdynia 58865
185 Port Gdański Eksploatacja Sp. z o.o. Gdańsk 58591
186 BETONOX S.A. Gdańsk 58286
187 Centrum Techniki Okrętowej S.A. Gdańsk 57834
188 ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. Sopot 57625
189 GLENCORE POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 57295
190 FPH Art – Metal S.J. Przyjaźń 57281
191 ENBUD Słupsk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego Słupsk 57189
192 Gdańskie Młyny Sp. z o.o. Gdańsk 56989
193 ŁOSOŚ Sp. z o.o. Przetwórstwo Rybne Włynkówko 56467
194 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z o.o. Sopot 56323
195 Westpol – Teeuwissen Sp. z o.o. Chojnice 55898
196 Agencja Akwizycji Commercial Travellers Słupsk 55686
197 Invest – Rem S.A. Gdańsk 55638
198 POLMOR Sp. z o.o. Bytów 55014
199 Pol – Dróg Człuchów Sp. z o.o. Człuchów 53914
200 C-L Sp. z o.o. Słupsk 53616
201 Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Gdańsk – Oliwa S.A. Gdańsk 53166
202 AUSTENIT IMPORT S.J. Gdańsk 52900
203 Wartsila Ship Design Poland sp. z o.o. Gdynia 52821
204 CHEMIA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe Gdańsk 52796
205 Demont Polska Sp. z o.o. Lipno 52780
206 Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Dromos Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Kartuzy 52406
207 Hotele Haffner Sp. z o.o. Sopot 52244
208 Kolejowe Przeds. Turystyczno – Wypoczynkowe Natura – Tour Sp. z o.o. Gdańsk 52016
209 Etos S.A. Gdańsk 51978
210 VOGEN Sp. z o.o. Gdynia 51705
211 ENSTO POL Sp. z o.o. Straszyn 51661
212 DGT Sp. z o.o. Straszyn 51313
213 EUROTRUCK Sp. z o.o. Straszyn 50741
214 AGA S.J. Gdynia 49832
215 PLAST TEAM POLAND Sp. z o.o. Słupsk 49669
216 Mostostal Chojnice S.A. Chojnice 49542
217 Bibus Menos Sp. z o.o. Gdynia 49480
218 NORD CAPITAL Sp. z o.o. Połchowo 48724
219 Skat Transport Sp. z o.o. Gdańsk 48600
220 KLIMAWENT Centrum Techniki Wentylacyjnej Gdynia 48197
221 Fimal PSB Sp. z o.o. Słupsk 47769
222 POLSTYR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjne Człuchów 47556
223 COMPLEX Sp. z o.o. PUP Gdańsk 47071
224 Centrum Handlowe Batory S.A. Gdynia 46604
225 Eurogaz Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 46409
226 PLATI POLSKA Sp. z o.o. Kwidzyn 46337
227 KWIDZYN Sp. z o.o. Fabryka Plastików Kwidzyn 46089
228 Kurt Konig Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o. Gdańsk 45986
229 GUNNEBO Industries Sp. z o.o. Gdynia 45564
230 GRASO Zenon Sobiecki Starogard Gdański 45389
231 GARDNER POLAND Sp. z o.o. Tczew 45098
232 STAROSIELSKI Fabryka Przekładni Kątowych Słupsk 44930
233 POLIPACK S.J. Gościcino 44899
234 Euro – Cynk Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 44863
235 Service Trading Marine LTD PUH AMEX Sp. z o.o. Gdańsk 44116
236 REMIX Sp. z o.o. Lębork 44101
237 Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 44095
238 WUŻ – Przedsiębiorstwo Usług Żeglugowych i Portowych Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 43778
239 Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno-Porządkowych S.A. Gdańsk 43279
240 Baltic Diesel Serwis Silników Okrętowych S.J. Gdańsk 43074
241 PartnerTech Sp. z o.o. Gdynia 42834
242 FARM FRITES POLAND DWA Sp. z o.o. Damnica 42687
243 Orlen Morena Sp. z o.o. Gdańsk 42512
244 Ap – Pol S.J. Pruszcz Gdański 42088
245 Indasa Polska Sp. z o.o. Gdańsk 41238
246 Zakład Wytwórczy Aparatów Elektrycznych Sp. z o.o. Lębork 41201
247 AMHIL EUROPA Sp. z o.o. Krokowa 41104
248 BEST S.A. Gdynia 40651
249 Pol – Euro Linie Żeglugowe Sp. z o.o. Gdynia 40538
250 DRAPOL Sp. z o.o. Biuro Handlowe Gdańsk 40118
251 TECHNOZBYT – WITAN S.J. Gdańsk 40035
252 TS – TRANSPORT SERVICE Sp. z o.o. Gdynia 39811
253 MIX S.A. Gdańsk 39659
254 Generalne Towarzystwo Leasingowe S.A. Tczew 39583
255 MASZROL Sp. z o.o. Godziszewo 39498
256 HOSTER Sp. z o.o. Wejherowo 39378
257 ROBOD S.A. Gdańsk 39315
258 PPU TUGA Sp. z o.o. Nowy Dwór 39259
259 Mango Media Sp. z o.o. Sopot 39082
260 Polska Zjednoczona Korporacja Bałtycka Sp. z o.o. Gdynia 39069
261 PUH Zdunek Sp. z o.o. Gdańsk 38688
262 Zakład Energetyki Cieplnej TCZEW Sp. z o.o. Tczew 38580
263 GEA GRASSO Sp. z o.o. Gdynia 38322
264 Przedsiębiorstwo Budowy Urządzeń Chłodniczych S.A. Gdynia 38245
265 Armet Bis Sp. z o.o. Gdynia 37973
266 KUŹNIA GDAŃSKA Sp. z o.o. Gdańsk 37754
267 EURO – WENT Sp. z o.o. Gdańsk 36870
268 Invest Metal Sp. z o.o. Gdynia 36460
269 Energa Elektrownie Słupsk Sp. z o.o. Słupsk 36316
270 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Chojnice 36300
271 SKK Sp. z o.o. PPUH Puck 36256
272 Aluship Technology Sp. z o.o. Gdańsk 36185
273 ONUFRY S.A. Gdańsk 35545
274 Elewacje S.A. Gdańsk 35246
275 Przembud Gdańsk S.A. Gdańsk 35031
276 Polskie Ratownictwo Okrętowe Gdynia 35011
277 FAMA Sp. z o.o. Gniew 35006
278 S-BUD S.A. Starogardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane Starogard Gdański 34955
279 Polskie Pierze i Puch Sp. z o.o. Reda 34719
280 BAŁTYK GAZ Sp. z o.o. Rumia 34024
281 Clima – Produkt Sp. z o.o. Gdynia 33911
282 Techno Service S.A. Gdańsk 33787
283 Przeds. Produkcyjno – Usługowe Sp. z o.o. Komnino 33736
284 Anga Sp. z o.o. Gdańsk 33526
285 SPV Sp. z o.o. Dębnica Kaszubska 33334
286 STABILATOR Sp. z o.o. Gdańsk 33094
287 LOTOS LAB Sp. z o.o. Gdańsk 32422
288 TOR-PAL Sp. z o.o. PPH Kwidzyn 32320
289 ELDRO – FL Sp. z o.o. Zakład Usług Inżynierskich Gdańsk 32180
290 PPG COATINGS POLAND Sp. z o.o. Gdynia 32094
291 Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych inż. Kazimierz Ginter ZPCh Chojnice 31998
292 ŻEGLUGA GDAŃSKA Sp. z o.o. Gdańsk 31966
293 HYDROSTER Zakłady Urządzeń Okrętowych Sp. z o.o. Gdańsk 31840
294 J.J.DARBOVEN POLAND Sp. z o.o. Rumia 31802
295 Dresser Polska Sp. z o.o. Gdańsk 31797
296 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo – Kredytowych S.A. Gdańsk 31636
297 CMT CHOJNICE Sp. z o.o. Chojnice 31468
298 Morski Instytut Rybacki Gdynia 30847
299 SCHAAP – POL Sp. z o.o. Puck 30612
300 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. Słupsk 30285
301 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Nr 1534 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gdańsk 29849
302 Pol – Levant Linie Żeglugowe Sp. z o.o. Gdynia 29803
303 ZRE Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 29716
304 DRUK Markuszewscy Sp. z o.o. Gdańsk 29568
305 Groblewski Włodzimierz Groblewski Sopot 29445
306 Almares Składy Handlowe Sp. z o.o. Wejherowo 29342
307 AXIS Sp. z o.o. Gdańsk 29096
308 Bell Sp. z o.o. Gdynia 29086
309 Terma – Technologie Sp. z o.o. Czaple 29059
310 LLOYD'S REGISTER POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 28928
311 POLFRACHT Sp. z o.o. Gdynia 28725
312 BE GROUP Sp. z o.o. Gdynia 28334
313 Radio Rada Sp. z o.o. Gdynia 28247
314 FAMOS Sp. z o.o. Fabryka Mebli Okrętowych Starogard Gdański 28205
315 BYSEWO Sp. z o.o. Przeds. Handlowe Gdańsk 28105
316 Rigall Distribution Sp. z o.o. Gdynia 27735
317 NTA Sp. z o.o. Gdynia 27617
318 Cosco Poland Sp. z o.o. Gdynia 27460
319 TAMARK S.A. Krokowa 27411
320 Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański 27275
321 Flewo – Pol Sp. z o.o. Stegna 27187
322 Baltic Spares Services Sp. z o.o. Gdańsk 27182
323 Elnaft Sp. z o.o. Gdańsk 27020
324 Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. Gdańsk 26739
325 Benox S.J. Gdynia 26645
326 FINSA POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 26555
327 FREGATA S.A. Gdańsk 26505
328 DĄB Meblarska Spółdzielnia Pracy Gdynia 26451
329 MEGAT S.A. Kolbudy 26350
330 Masarnia Dominik S.J. Łęczyce 25988
331 ALLCOM Sp. z o.o. Gdynia 25922
332 PHPU STOPOL Sp. z o.o. Malbork 25264
333 GCB Domstal Miastko S.A. Miastko 25011
334 Polipol Meble Sp. z o.o. Chojnice 24894
335 Elektronika S.A. Gdynia 24862
336 DAK-BUD Sp. z o.o. Starogard Gdański 24664
337 NAVIMOR – INVEST Sp. z o.o. Gdańsk 24425
338 Orlex Sp. z o.o. Wejherowo 24051
339 RADIO GDAŃSK S.A. Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Gdańsku Gdańsk 24049
340 Nyborg – Mawent S.A. Malbork 23994
341 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Lębork 23991
342 WPRWIK S.A. Przedsiębiorstwo Robót Wodociągowych i Kanalizacyjnych Gdańsk 23980
343 Port Północny Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunkowo Składowe Gdańsk 23870
344 ZATOKA S.A. Gdańsk 23766
345 Rafa S.J. Władysławowo 23750
346 PORTAL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Sprzętowo Transportowych Gdańsk 23705
347 CELBUD – PRZEMYSŁÓWKA Przeds. Budownictwa Przemysłowego Sp. z o.o. Kwidzyn 23659
348 EKOLAN S.A. Gdynia 23418
349 Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. Gdańsk 23307
350 EUROMAL Grupa Stoczni Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 23185
351 SPEDYCJA BOTRANS Sp. z o.o. Kościerzyna 23137
352 Muzeum Zamkowe w Malborku Malbork 23078
353 Przedsiębiorstwo Usług Drogowo – Mostowych S.A. Kościerzyna 23002
354 Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 22813
355 ALLTECH Sp. z o.o. Sopot 22547
356 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Nowy Dwór Gdański 22203
357 ROLTOP Sp. z o.o. Cedry Małe 22097
358 Norwood Sp. z o.o. Łęgowo 21885
359 Zakład Energetyki Cieplnej Star – Pec Sp. z o.o. Starogard Gdański 21735
360 RELAKS Sp. z o.o. Fabryka Materaców Chojnice 21729
361 PHU Vektra S.J. Gdańsk 21547
362 North Cape Minerals Sp. z o.o. Gdańsk 21543
363 AIC S.A. Gdynia 21500
364 SAMBOR S.A. Towarzystwo Gospodarcze Tczew 20973
365 KOMA NORD Sp. z o.o. Gdynia 20846
366 POLAM REM S.A. Gdańsk 20833
367 INTER MARINE Sp. z o.o. Gdynia 20764
368 Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku Gdańsk 20174
369 Konrem – Nauta Sp. z o.o. Gdynia 20159
370 INTERFRYS – KUSOWO Sp. z o.o. Słupsk 20068
371 Auto – Mobil Sp. z o.o. PUH Wejherowo 19542
372 Texim Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 19523
373 MOTOR CENTRUM Sp. z o.o. Gdańsk 19388
374 WODOCIĄGI USTKA Sp. z o.o. Ustka 19025
375 Asco Sp. z o.o. Gdynia 18874
376 Abacosun S.J. Gdynia 18565
377 BMC Jerzy Szczepankowski PPHU Władysławowo 18512
378 Ośrodek Hodowli Zarodowej GAJEWO Sp. z o.o. Malbork 18275
379 DKS Sp. z o.o. Gdańsk 18221
380 PW Agena Sp. z o.o. Sopot 18174
381 Zakład Masarski Stanisław Rąbała Pelplin 18087
382 BORMECH Sp. z o.o. PPH Ustka 18085
383 Koga – Maris Sp. z o.o. Hel 17811
384 Igloport Sp. z o.o. Gdynia 17804
385 Miden S.J. Gdańsk 17803
386 EKOWIK Sp. z o.o. Międzygminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Władysławowo 17766
387 Polinord Sp. z o.o. Krokowa 17623
388 Stal – Rem S.A. Gdańsk 17515
389 PIAB POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 17473
390 Biuro Handlowe KASPO Sp. z o.o. Gdańsk 17443
391 BIG AUTOHANDEL Sp. z o.o. Gdańsk 17360
392 SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA AGROLAND Sp. z o.o. Gdynia 17314
393 Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Chojnice 17301
394 National Oilwell Poland Sp. z o.o. Gdańsk 17263
395 KAPENA S.A. Słupsk 17056
396 STOLARKA S.A. Łeba 16959
397 Instytut Wdrożeń Technicznych Intech Spółdzielnia Gdańsk 16822
398 Pol-Dróg Lębork S.A. Lębork 16566
399 Sylva Sp. z o.o. Wiele 16469
400 AGC Gdańsk Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 16455
401 Burhens Meble Sp. z o.o. Przodkowo 16451
402 CONRAD S.A. Gdańsk 15788
403 EMAPOL Sp. z o.o. Gdańsk 15783
404 Zeus S.A. Pruszcz Gdański 15721
405 RAB – POL Sp. z o.o. Siemianice 15702
406 RADIOLEX Sp. z o.o. Zakład Wielobranżowy Pruszcz Gdański 15586
407 Przedsiębiorstwo AGRO – STANOWO Sp. z o.o. Dzierzgoń 15389
408 Labart Sp. z o.o. Gdańsk 15210
409 INSTYTUT MORSKI Gdańsk 15170
410 Przedsiębiorstwo Rol – Ryż Sp. z o.o. Gdynia 15168
411 MEBLOMAK Sp. z o.o. Rumia 14925
412 POLSTEAM BROKERS GDYNIA Sp. z o.o. Gdynia 14906
413 Torpol Sp. z o.o. Przeds. Usługowo- Wytwórcze Gdańsk 14786
414 KAZ S.J. Spółka Handlowo – Usługowa Skarszewy 14686
415 KARAT INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sopot 14490
416 MALMOR Sp. z o.o. PPU Gdańsk 14392
417 Optimus – System Choromańscy S.J. Gdynia 14310
418 ŁĄCCY – KOŁCZYGŁOWY Sp. z o.o. Kołczygłowy 14252
419 MASAR S.J. Chojnice 14178
420 ELEWATOR JABŁOWO Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Obsługi Rolnictwa Jabłowo 14131
421 Drew – Trans II Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy Sp. z o.o. Chojnice 13617
422 FES Sp. z o.o. Gdańsk 13565
423 DANFOSS LPM Sp. z o.o. Chwaszczyno 13550
424 NORDBUD Sp. z o.o. Gdynia 13430
425 UNITEX Sp. z o.o. Centrum Badawczo – Wdrożeniowe Gdańsk 13312
426 Gdański Terminal Kontenerowy S.A. Gdańsk 13283
427 TRAVEL SERVICE Sp. z o.o. Gdańsk 13252
428 BMG Sp. z o.o. Gdynia 13249
429 Polaszek Meble S.J. Człuchów 13234
430 Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Człuchów 13198
431 INSBUD – WYBRZEŻE Sp. z o.o. Gdynia 13052
432 Przedsiębiorstwo CEMET LTD. Sp. z o.o. Gdańsk 12983
433 INTERVAPO Sp. z o.o. Gdańsk 12808
434 Alfa Forwarding LTD Sp. z o.o. Gdynia 12677
435 Steelcon Sp. z o.o. Słupsk 12665
436 ARGON – SPAW S.J. PPU Gdańsk 12547
437 ALU INTERNATIONAL Sp. z o.o. Gdańsk 12400
438 Ramm S.J. Słupsk 12359
439 Polski Rejestr Statków S.A. Gdańsk 12319
440 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bytowie S.A. Bytów 12220
441 Aromat Snack Sp. z o.o. Trzebielino 12201
442 S & A Bursztynowa Biżuteria Sp. z o.o. Gdynia 12175
443 OILER Organizacja Odzysku S.A. Tczew 12142
444 Solemis Group S.A. Gdynia 12130
445 INTERTOP Sp. z o.o. PW Malbork 12026
446 AJ Słupsk Sp. z o.o. Słupsk 11942
447 ZIS Sp. z o.o. PUH Rumia 11923
448 INTER ROYAL S.A. Gdańsk 11893
449 Metrox Plast Sp. z o.o. Tczew 11740
450 CEKOL Sp. z o.o. Gdańsk 11697
451 Zakład Wydobywczy KRUSZYWO Sp. z o.o. Gdynia 11681
452 Presto Sp. z o.o. Bielkówko 11672
453 Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. Gdańsk 11667
454 Cafe Sati Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 11610
455 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Słupsk 11558
456 Protek – System Sp. z o.o. Gdynia 11515
457 Antha – Pol Sp. z o.o. Puck 11460
458 INTERDREX Sp. z o.o. Nowy Dwór Wejherowski 11316
459 CEPEN Sp. z o.o. PW Słupsk 11313
460 WADAS Sp. z o.o. Przeds. Budowlane Gdańsk 11242
461 TAK – REM Sp. z o.o. Gdańsk 11224
462 Spółdzielnia DORADCA Gdynia 11192
463 OPGK Sp. z o.o. Okręgowe Przeds. Geodezyjno – Kartograficzne Gdańsk 11092
464 LICHNOWY Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowe Lichnowy 10983
465 NAWIREM S.J. Przeds. Remontowo Usługowe Gdańsk 10879
466 FAKO S.A. Fabryka Kotłów Rumia 10529
467 POLFARM S.A. Chwaszczyno 10492
468 BALTA S.A. Gdańsk 10490
469 WOLNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gnojewo 10461
470 Elita Sp. z o.o. Sztumskie Pole 10396
471 RINTAL POLSKA Sp. z o.o. Tczew 10325
472 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Malborku Sp. z o.o. Malbork 10264
473 Como Sp. z o.o. Słupsk 10107
474 Baltech Sp. z o.o. Gdynia 10085
475 KOŚCIERSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO Sp. z o.o. Kościerzyna 10050
476 Akademia Sztuk Pięknych Gdańsk 10045
477 AUTO – AKCES Sp. z o.o. Gdańsk 9853
478 Bysewo Kolor Sp. z o.o. Gdańsk 9786
479 SUPON S.A. Przedsiębiorstwo Handlowo Techniczne Straszyn 9770
480 AT Sp. z o.o. Pelplin 9634
481 Bekuplast Polska Sp. z o.o. Słupsk 9591
482 KDC POMORZANKA Sp. z o.o. Słupsk 9575
483 Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. Słupsk 9562
484 PASANIL Sp. z o.o. Gdańsk 9535
485 Zremb – Chojnice S.A. Zakład Budowy Maszyn Chojnice 9226
486 Transcomfort Sp. z o.o. Gdynia 9164
487 Kalmet S.J. Słupsk 9128
488 KORPOS Sp. z o.o. Kartuzy 9116
489 LIPCZYŃSKI Sp. z o.o. Sopot 9108
490 CARTER Sp. z o.o. Gdańsk 9092
491 PHH FARMPOL Sp. z o.o. Gdynia 9028
492 Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych S.A. Gdańsk 8892
493 Studio Gambit Sp. z o.o. Gdańsk 8878
494 ELSE TECHNICAL & RESEARCH SERVICE Co. Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 8877
495 T1 S.A. Malbork 8771
496 Eureka S.J. Gdynia 8752
497 Skład Hurtowy Goplana Sp. z o.o. Reda 8727
498 OLICON – DELTA Sp. z o.o. Gdańsk 8682
499 Anmar Sp. z o.o. Gdynia 8676
500 EKOLA Organizacja Odzysku Odpadów i Opakowań S.A. Gdańsk 8577
501 Gdańskie Zakłady Elektroniczne UNIMOR S.A. Gdańsk 8468
502 Haco Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 8430
503 Kartuskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Kartuzy 8359
504 Przedsiębiorstwo Rebis S.J. Słupsk 8327
505 UNISOFT Sp. z o.o. Gdynia 8327
506 Stacja Paliw – Niciejewscy S.J. Chojnice 8278
507 SPOŁEM PSS Kościerzyna 8146
508 SIEĆ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Portowe Gdynia 8121
509 PPU Intermet Sp. z o.o. Człuchów 8121
510 Cable Team Poland Sp. z o.o. Starogard Gdański 8118
511 Danmar Sp. z o.o. Szymbark 8088
512 MESTWIN Sp-nia Produkcyjno Handlowa Kartuzy 8014
513 Achilles Polska Sp. z o.o. Cedry Wielkie 7995
514 ARTPOL S.J. Gdańsk 7989
515 FH Tesso S.J. Gdynia 7968
516 PHUP ROLMASZ Sp. z o.o. Słupsk 7950
517 Promet Sp. z o.o. Gdynia 7932
518 SIGMA Sp. z o.o. Gdańsk 7921
519 KEA S.J. Gdynia 7864
520 Steel Protection Poland Sp. z o.o. Gdynia 7726
521 Motor Nauta Sp. z o.o. Gdynia 7555
522 POLSANDERS Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 7535
523 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Żukowo 7468
524 EURO – KLIMA Sp. z o.o. Gdańsk 7414
525 Odlewnia Żeliwa i Metali Nieżelaznych Spomel Spółdzielnia Pracy Lębork 7296
526 Modus Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 7278
527 Zakład Urządzeń Chłodniczych i Klimatyzacyjnych KLIMOR Sp. z o.o. Gdynia 7272
528 Rozeta Sp. z o.o. Tczew 7257
529 CH Technika Chłodnicza Sp. z o.o. Kolbudy 7255
530 REM – SERVICE Sp. z o.o. PPR Gdynia 7168
531 Dracon Sp. z o.o. Gdynia 7155
532 Sklepy WM S.J. Gdańsk 7125
533 DROGOMET Sp. z o.o. Przeds. Robót Drogowych i Budowlanych Gdańsk 7091
534 BEAPHAR POLSKA Sp. z o.o. Reda 7031
535 Artryb Sp. z o.o. Reda 6963
536 Malborska Fabryka Obrabiarek PEMAL S.A. Malbork 6926
537 J-W Sp. z o.o. Starogard Gdański 6720
538 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Materiałowego Energetyki Słupsk Sp. z o.o. Słupsk 6702
539 Alltech Sp. z o.o. Krokowa 6579
540 Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne Brusy 6512
541 Koli s Banino 6502
542 H&S Sp. z o.o. Sopot 6339
543 Energo – Rem Sp. z o.o. Gdańsk 6328
544 Borga BIZ Sp. z o.o. Gdynia 6307
545 JURASZ Sp. z o.o. Gdańsk 6260
546 Comex S.A. Gdańsk 6153
547 Ośrodek Badawczo – Szkoleniowy Spaw – Test Sp. z o.o. Gdańsk 5980
548 ABB Entrelec Sp. z o.o. Nowa Wieś Lęborska 5966
549 Inwestpol – Consulting Sp. z o.o. Gdańsk 5950
550 Eurofoods Sp. z o.o. Kartuzy 5930
551 IRKO Sp. z o.o. Gdańsk 5887
552 Zakłady Metalowe Charbrowo Sp. z o.o. Wicko 5829
553 Sealab Sp. z o.o. Gdynia 5757
554 Eurofoam Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 5610
555 Polish Baltic Company S.J. Gdańsk 5607
556 Gdańskie Składy Drzewne Sp. z o.o. Gdańsk 5604
557 BALTICON Sp. z o.o. Gdynia 5566
558 Dystrybutor Produktów Naftowych CEPEN Sp. z o.o. Człuchów 5402
559 Karub Meble i Profile Giete Sp. z o.o. Kiełpino 5327
560 EUROPARTS POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 5294
561 PPU NAVA Sp. z o.o. Gdańsk 5253
562 Gras 2 Sp. z o.o. Korzybie 5219
563 Santi Sp. z o.o. Reda 5164
564 E&S Sp. z o.o. PPUH Kartuzy 5161
565 Przedsiębiorstwo Instalacji i Konstrukcji INSTALEX S.J. Inż. Jerzy Kniaź Słupsk 5136
566 Verschoor – Agrar Sp. z o.o. Lębork 5134
567 SEA LIGHT Sp. z o.o. Gdańsk 5069
568 KASZUB Meblarska Spółdzielnia ZPCH Kościerzyna 5031
569 Gdańsk – Pilot Sp. z o.o. Przeds. Usług Morskich Gdańsk 5006
570 PPUH CYGUSY Sp. z o.o. Sztum 4870
571 TECHMEX Sp. z o.o. Gdańsk 4826
572 Skup i Sprzedaż Ryb Morskich S.J. Władysławowo 4801
573 SPIREX – Energetyka Sp. z o.o. Przeds. Robót Energetycznych Reda 4678
574 Tekosom Poland Sp. z o.o. Żukowo 4648
575 Konkol Sp. z o.o. Karwia 4577
576 CSA Sp. z o.o. Kartuzy 4527
577 Oliva Sp. z o.o. Gdynia 4489
578 OLA Sp. z o.o. PPU Kaliska 4475
579 Troymarine Sp. z o.o. Gdynia 4463
580 PEWIK Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wodociagów, Kanalizacji i Ciepłownictwa Prabuty 4459
581 Agrochem Sp. z o.o. Człuchów 4429
582 M. MEESENBURG Sp. z o.o. Gdańsk 4404
583 PBM SATURN Sp. z o.o. Gdańsk 4364
584 JUBILER S.A. Gdańskie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Gdynia 4338
585 ELBRO Sp. z o.o. Rumia 4335
586 RUDNICCY MAGETRA Sp. z o.o. Gdańsk 4325
587 IZOBUD SOMONINO Sp. z o.o. Gdańsk 4294
588 MALWA Sp. z o.o. Przeds. Usług Ogrodniczych Gdynia 4222
589 Gawroński Sp. z o.o. Gdynia 4063
590 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Śródmieści Sp. z o.o. Gdynia 4016
591 Spółdzielnia Inwalidów Równość Czersk 4003
592 Panorama II Sp. z o.o. Gdynia 3887
593 Wydawnictwo Inwestor Sp. z o.o. Tczew 3858
594 Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o. Gdańsk 3808
595 Ramco Sp. z o.o. Gdynia 3800
596 Gospodarstwo Rolne MADROL Sp. z o.o. Gniew 3760
597 KONMET Sp. z o.o. Słupsk 3741
598 CENTAURUS Sp. z o.o. Gdańsk 3727
599 Dom Wczasowo Sanatoryjny PERŁA w Ustce Sp. z o.o. Ustka 3709
600 WISŁA ALUMINIUM Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 3661
601 Zakład Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o. Tczew 3614
602 TEZAM S.A. Tczew 3510
603 Fungopol Cis S.J. Brusy 3509
604 Konecranes Sp. z o.o. Gdańsk 3452
605 PPH REMAL Sp. z o.o. Malbork 3351
606 Navitest Sp. z o.o. Gdańsk 3337
607 JN Pack Sp. z o.o. Gdynia 3250
608 ELIS Sp. z o.o. Gdynia 3204
609 TRADMATIK Sp. z o.o. Gdańsk 3202
610 Proagro Sp. z o.o. Gdynia 3200
611 STER Sp. z o.o. PPUH Gdynia 3183
612 SMT Sp. z o.o. Miastko 3139
613 PHU Sea – Commerce S.J. Gdynia 3064
614 Doradca Consultants Ltd. Sp. z o.o. Gdynia 3033
615 CARRE S.J. Piekarnia Gdańsk 3010
616 ANDAN Sp. z o.o. Gdańsk 2996
617 MEBLOMARKET Sp. z o.o. Reda 2963
618 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Karsin 2947
619 Metalgis Sp. z o.o. Gdańsk 2941
620 DUMA POLAND Sp. z o.o. Gdynia 2924
621 MOORE STEPHENS TRZEMŻALSKI KRYNICKI I PARTNERZY Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. Gdańsk 2884
622 GAZ -REM Sp. z o.o. Gdańsk 2842
623 PPUH Bagomar Sp. z o.o. Reda 2815
624 EUROMEX S.J. Biuro Spedycyjno Handlowe Kwidzyn 2795
625 Spółdzielcza Wytwórnia Aparatów Natryskowych WAN Gdynia 2783
626 Przedsiębiorstwo Delta Sp. z o.o. Gdynia 2742
627 MAK S.J. Wejherowo 2730
628 PPU Thor Sp. z o.o. Gdynia 2712
629 KAS S.J. PH Gdynia 2704
630 DELFIN S.A. Gdańsk 2601
631 Przeds. Trimor Sp. z o.o. Sopot 2544
632 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Brusach Brusy 2541
633 Pentra S.J. Starogard Gdański 2519
634 BERO POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 2497
635 GPRD – Zieleń Sp. z o.o. PBU Gdańsk 2490
636 Auto – Gdynia Sp. z o.o. Przeds. Motoryz. Gdynia 2467
637 SILVA Zakład Drzewny Sp. z o.o. Słupsk 2455
638 Fogia Furniture Sp. z o.o. Brodnica Górna 2442
639 EGA Sp. z o.o. Nowa Wieś 2437
640 Provimex Sp. z o.o. Reda 2419
641 A&B DROB Sp. z o.o. Żukowo 2319
642 PPU Exito Sp. z o.o. Gdynia 2268
643 FOXANA Sp. z o.o. PUH Sopot 2260
644 Efmed Sp. z o.o. Gdańsk 2214
645 JOMOR Sp. z o.o. Miechucino 2113
646 Europrojekt Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 2063
647 FRANCK I TOBIESEN SERWIS TECHNICZNY Sp. z o.o. Gdynia 2057
648 IMPOL Sp. z o.o. Gdynia 2023
649 MR BLOOM Sp. z o.o. Sopot 2020
650 Stacje Benzynowe S.J. Luzino 2008
651 S.K. Model Sp. z o.o. Gdańsk 1996
652 WITOMINO Sp. z o.o. Przychodnia Lekarska Gdynia 1963
653 Champion Color Olus Sp. z o.o. Połchowo 1958
654 ISO Sp. z o.o. Kolbudy 1938
655 REL LTD Sp. z o.o. Gdańsk 1895
656 Przetwórstwo Rolne LTZ S.J. Koleczkowo 1846
657 UNIPIL Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG MORSKICH Gdynia 1823
658 K – Flex Sp. z o.o. Gdynia 1736
659 NZOZ Centrum Psychiatrii Sp. z o.o. Malbork 1662
660 E And D Plastic Sp. z o.o. Gdynia 1621
661 Dom Handlowy Market Sp. z o.o. Kościerzyna 1606
662 Przedsiębiorstwo Produkcji Leśnej Las w Brusach Sp. z o.o. Brusy 1592
663 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wzgórze Św Maksymiliana Sp. z o.o. Gdynia 1589
664 DESCO Sp. z o.o. PPU Kwidzyn 1536
665 GREGOR S.A. PPHU Pszczółki 1500
666 Zieleń – Park Sp. z o.o. Gdynia 1475
667 T.S. Transped Sp. z o.o. Gdynia 1458
668 KOFIS Sp. z o.o. Słupsk 1434
669 TPA Polska Sp. z o.o. Gdańsk 1361
670 DAPOLOGIC Sp. z o.o. Gdańsk 1314
671 MARBEL Sp. z o.o. Gdańsk 1302
672 Forma Sp. z o.o. Słupsk 1224
673 Marant Poslak Sp. z o.o. Gdańsk 1218
674 MARAN Sp. z o.o. Zakłady Produkcyjno Usługowe Gdańsk 1184
675 GFG Lastadia Sp. z o.o. Gdynia 1181
676 Wetcab Trading Sp. z o.o. Gdańsk 1158
677 SUDRA Sp. z o.o. Skarszewy 1110
678 BOREX Sp. z o.o. Gniew 1106
679 Promotor Sp. z o.o. Starogard Gdański 1101
680 POLENTEX LIMITED Sp. z o.o. Gdańsk 1069
681 Cargosped – Składy Celne Sp. z o.o. Gdańsk 1060
682 Food Export Sp. z o.o. Gdynia 1035
683 Pets 22 Sp. z o.o. Reda 1035
684 LEMAR – INTERNATIONAL Sp. z o.o. Gdańsk 1020
685 FENIKS ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI Sp. z o.o. Skarszewy 1009
686 Spółdzielnia Rzemieślnicza Rzemiosł Różnych Miastko 967
687 Athra Poland Sp. z o.o. Gdańsk 918
688 Cast Packaging Sp. z o.o. Strzebielino 893
689 SANUS Sp. z o.o. Gdynia 879
690 PATRONAT Sp. z o.o. Gdańsk 862
691 Stowarzyszenie Ekspertów Księgowych i Podatkowych Sp. z o.o. Gdańsk 853
692 BALTIC MARINE SURVEYORS Sp. z o.o. Gdynia 834
693 ASG LTD Sp. z o.o. Lębork 711
694 PPU APEX Sp. z o.o. Gdańsk 664
695 JUNIOR Eksport Import Sp. z o.o. PPHU Bytów 596
696 Agencja Celna i Spedycja MERKURIUSZ Sp. z o.o. Gdynia 589
697 MAX Sp. z o.o. Agencja Ochrony Gdańsk 587
698 Marine Service Poland Sp. z o.o. Gdynia 517
699 Zespół Ekspertów Finansowych AUDITOR Sp. z o.o. Sopot 495
700 Biuro Handlu Zagranicznego Sp. z o.o. Gdańsk 370
701 Comed Sp. z o.o. Centrum Opieki Medycznej Gdańsk 270
702 YBM Sp. z o.o. Gdynia 255

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *