Zapraszamy na Konferencję Lokalnego Biznesu Województwa Pomorskiego

57 przedstawicieli firm, banków spółdzielczych i samorządów zgłosiło się na Konferencję Lokalnego  Biznesu Województwa Pomorskiego. Odbędzie się  ona 21 maja 2010 r. w  Sali Herbowej w Urzędzie Marszałkowskim  przy ul. ul. Okopowej 21/27 w godzinach od 10.30 do 14. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 maja 2010 r.

 

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem pod adres:

info@europejskafirma.pl.

 UWAGA:  Zgłoszenie udziału w konferencji oznacza wyrażenie zgody na podanie imienia i nazwiska  uczestnika konferencji w serwisie www.europejskafirma.pl.

 

Lista uczestników konferencji Lokalnego Biznesu Województwa Pomorskiego 21 maja 2010 r.
Lp.  Imię i nazwisko Funkcja
1. Dorota Janik BLUE MEDIA SA w Sopocie
2. Leszek Pękala Prezes Zarządu Gdańskich Zakładów Remontowo-Montażowych GZRM Sp. z o.o. w Gdańsku
3. Jan Grocholski Wiceprezes Zarządu Gdańskich Zakładów Remontowo-Montażowych GZRM Sp. z o.o. w Gdańsku
4. Roman Rybak Przedsiębiorstwo Robót Energetyczno – Budowlanych BUDREM w Luzinie
5. Grzegorz Miloch Przedsiębiorstwo Robót Energetyczno – Budowlanych BUDREM w Luzinie
6. Kazimierz Empel Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Budowlanego KOKOSZKI SA w Gdańsku
7. Krystyna Ciećkiewicz Właściciel AUSTENIT IMPORT S.J. w Gdańsku
8. Jacek Ciećkiewicz Właściciel AUSTENIT IMPORT S.J. w Gdańsku
9. Cyprian  Ciećkiewicz Właściciel AUSTENIT IMPORT S.J. w Gdańsku
10. Marek Kozera AUSTENIT IMPORT S.J. w Gdańsku
11. Marek Kunce ROLTOP Sp. z o.o. w Cedrach Małych
12. Arkadiusz Czapiewski ROLTOP Sp. z o.o. w Cedrach Małych
13. Ryszard Wróbel Prezes Zarządu  Przembud Gdańsk S.A. w Gdańsku
14. Edward Bednarski Prezes Zarządu  Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego  CELBUD – PRZEMYSŁÓWKA Sp. z o.o. w Kwidzynie
15. Paweł Piechota Prezes Zarządu  Przedsiębiorstwa Robót Elektrycznych P&P Sp. z o.o. w Orle
16. Ryszard Jopp Prezes Zarządu  Energa Elektrownie Słupsk Sp. z o.o. w  Słupsku
17. Adam Lipczyński Prezes Zarządu  LIPCZYŃSKI Sp. z o.o. w Sopocie
18. Jan Maciej Figiel Prezes Zarządu  Bibus Menos Sp. z o.o. w Gdyni
19. Kazimierz Ginter Właściciel  Zakładu Produkcji Materiałów Budowlanych inż. Kazimierz Ginter ZPCh w Chojnicach
20. Helena Krysik Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Malborku Sp. z o.o. w Malborku
21. Dariusz Modzelewski Dyrektor ds.. Technicznych Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Malborku Sp. z o.o. w Malborku
22. Julian Zieliński Prezes Zarządu Elewacje SA  w Gdańsku
23. Marek Pomierski Prezes Zarządu WUŻ Port And Maritime Services Ltd. Sp. z o.o. w Gdańsku
24. Romulad Daszuta WUŻ Port And Maritime Services Ltd. Sp. z o.o. w Gdańsku
25. Magdalena Tywoniuk WUŻ Port And Maritime Services Ltd. Sp. z o.o. w Gdańsku
26. Piotr Kowalik Prokurent Polskiego Ratownictwa Okrętowego w Gdyni
27. Jan Malek Prezes Zarządu Zakładu Wielobranżowego RADIOLEX Sp. z o.o. w Pruszczu Gdańskim
28. Lucjan Jakubczak Prezes Zarządu Starogardzkiego Przedsiębiorstwa Budowlanego S-BUD SA w Starogardzie Gdańskim
29. Zdzisław Bahyrycz Pełnomocnik Zarządu ds. Kontaktów z Mediami CRIST Sp. z o.o. w Gdańsku
30. Kazimierz Poznański Prezes Zarządu FAMA Sp. z o.o. w Gniewie
31. . Zastępca Dyrektora Zakładu Usług Inżynierskich "ELDRO – FL" Sp. z o.o. w Gdańsku
32. Andrzej Jankowski Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Portowego SIEĆ Sp. z o.o. w Gdyni
33. Marek Szychowski Zakładu Ogólno – Budowlanego Maxbud S.J. w Redzie
34. Grażyna Szychowska Zakładu Ogólno – Budowlanego Maxbud S.J. w Redzie
35. Leszek Karasewicz EURO – KLIMA Sp. z o.o. w Gdańsku
36. Kazimierz Lewandowski Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa CEMET LTD. Sp. z o.o. w Gdańsku
37. Józef Łangowski Prezes Zarządu Spółdzielczego Gospodarstwa Rolnego w Brusach
38. Jadwiga Szcześniak Członek Zarządu Pomorskiego Przedsiębiorstwa Mechaniczno-Torowego Sp. z o.o. w Gdańsku
39. Zdzisława Kubicka Naczelnik Wydziału Finansowo-Księgowego Pomorskiego Przedsiębiorstwa Mechaniczno-Torowego Sp. z o.o. w Gdańsku
40. Izabela Kowalczyk GTW DREKAR Paweł Kasiarz w Rokitkach
41. Roman Jażdżewski Właściciel Zakładu Produkcji Kostki Brukowej P.P.H. "Kostbet" w Miszewku
42. Marek  Markowski Właściciel firmy Marken Systemy Antywirusowe w Gdyni
43. Witold Mierzejewski Specjalista ds. Marketingu  MTMG – MORSKI TERMINAL MASOWY GDYNIA Sp. z o.o. w Gdyni
44. Elżbieta Kuźmicz Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Pruszczu Gdańskim
45. Irena Kopik Prezes Zarządu Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Kwidzynie
46. Roman Dawidowski Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Sierakowicach
47. Sławomir Flissikowski Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Skórczu
48. Bernadeta Zaworska Specjalista ds. Public Relations Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdański
49. Janina Godlewska Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w  Łebie
50. Czesława Żak Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w  Łebie
51. Barbara Kapłon Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w  Bytowie
52. Eugenia Pokorska-Sawczuk Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Tczewie
53. Adela  Baranowska Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Pucku
54. Małgorzata Dettlaff Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Pucku
55. Krzysztof Krzemiński Burmistrz Redy
56. Marek Rintz Burmistrz Pucka
57. Ryszard Szybajło Burmistrz Człuchowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *