Podkarpackie

Nowoczesność w usługach komunalnych

 "Nasze inwestycje nakierowane są na zastosowanie innowacyjnych systemów technologicznych.  Towarzyszą im zmiany organizacji i sposobu pracy ograniczające jej koszt", wyjaśnia Mariusz Piasecki, Prezes Zarządu Miejskiego Zakładu Komunalnego sp. z o.o. w Stalowej Woli.

 

Mariusz Piasecki, Prezes Zarządu Miejskiego Zakładu Komunalnego sp. z o.o. w Stalowej Woli:

Wzrost wartości rynkowej firmy to wynik poprawnego zarządzania i inwestycji, które są efektywne ekonomicznie, wnoszą wysoką jakość usług i oszczędność kosztów. Nasze inwestycje nakierowane są na zastosowanie najnowszych, innowacyjnych systemów technologicznych.  Towarzyszą im zmiany organizacji i sposobu pracy ograniczające jej koszt.  Rekompensuje to wysoką cenę nowoczesnej technologii. Jednak zasadniczym  celem naszych inwestycji jest poprawa jakości i niezawodności świadczonych usług.
Cieszę się z wyróżnienia w Konkursie Gepardy Biznesu. Pragnę dodać, że od trzech lat jesteśmy również laureatami Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej. Nie staramy się jednak startować w tego typu konkursach, operujemy bowiem w dużej mierze środkami publicznymi.

Nasz komentarz

W piątej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2010 spółka została wyróżniona tytułem Gepard Biznesu 2010, bo jej wartość rynkowa od marca 2008 r. do marca 2010 r.  wzrosła o 118 proc. z 46,8  mln zł do  102 mln zł.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *