Pomorskie

Bank Spółdzielczy w Skórczu Bankiem Przyjaznym Biznesowi 2011

ImageBank Spółdzielczy w Skórczu został Bankiem Przyjaznym Biznesowi 2011. Jego klienci wypełnili w marcu 2011 roku 10 ankiet, w których średnia ocen banku to 5,7 punktów na 6 możliwych do zdobycia.

Za co klienci doceniają  Bank Spółdzielczy w Skórczu?  

„Podobają mi się dobre warunki kredytowe, szybka obsług i operatywność”,  napisał Piotr Kropidłowski, właściciel dwóch piekarni i cukierni.

„Poważne traktowanie i sprawna obsługa”, dodał Stanisław Trochowski, właściciel Przedsiębiorstwa Transportowo-Handlowego „SITRO” w Pączewie.

"Doceniam bank z tradycję, 100 proc. polskiego kapitału, szybkość obsługi i dostępność usług", napisał Sławomir Trawicki, właściciel Zakładu Kamieniarskiego w Kaliskiej. Nie podoba mu się to, że „członkowie Rady Nadzorczej banku nie mogą otrzymać indywidualnych warunków”. Jak się domyślam, to członek Rady Nadzorczej banku, który chciałby być lepiej traktowany niż inni klienci banku, np. przy ustalaniu oprocentowania depozytów czy kredytów. Dał jednak bankowi 6 punktów, bo brak indywidualnych warunków dla członków banków spółdzielczych, w tym członków ich rad nadzorczych narzucony jest przez zewnętrzne przepisy.

"Doceniam bank za profesjonalizm, szybką obsługę, rzetelne i rzeczowe podejście do zgłaszanych problemów, wysoką fachowość kadry, bardzo duże zaangażowanie pracowników”, ocenił Rafał Ditrich, DYREKTOR finansowy Dekpol Sp. z o.o. w Pinczynie (www.dekpol.pl). „Doskwiera nam brak oferty factoringu samorządowego”, dodał. I wystawił ocenę 5.

Michał Pączek, DYREKTOR „DAK-BUD” Sp. z o.o. w Pelplinie (www.dak-bud.pl)  pochwalił bank za profesjonalną obsługę. Ma jednak uwagi do bankowości elektronicznej. „W porównaniu z innymi bankami funkcjonujący w tym banku system elektronicznej obsługi płatności jest wolniejszy i mniej przyjazny dla osoby wprowadzającej dyspozycje przelewowe”, napisał Michał Pączek. On też postawił 5.

Więcej na ten temat:

Regulamin Konkursu Bank Przyjazny Biznesowi 2011

Strona poświęcona Bankom Przyjaznym Biznesowi

Strona internetowa banku: www.bsskorcz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *