Podlaskie

Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu Bankiem Przyjaznym Biznesowi 2011

ImageBank Spółdzielczy w Ciechanowcu został Bankiem Przyjaznym Biznesowi 2011. Jego klienci wypełnili w marcu 2011 roku 17 ankiet, w których średnia ocen banku to 5,9 punktów na 6 możliwych do zdobycia.

 

Za co klienci doceniają Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu ?  

„Doceniam bank za wzajemne zaufanie, niezależność i stabilność, elastyczność i atrakcyjna ofertę”, napisał Dariusz Cieszkowski, współwłaściciel firmy „BEZA-CIESZKOWSCY" s.c. w Ciechanowcu.

"Szybkie załatwianie spraw związanych z kredytowaniem i oszczędzaniem pieniędzy" , docenił Andrzej Przystupa, właściciel firmy Kramik Fazy w Perlejewie.

"Sprawną i miłą obsługę, dogodną ofertę i konkurencyjne ceny”, dodała Justyna Konicka, właścicielka Hurtownia "AXIS" w Hurtownia Axis w miejscowości  Wyszonki-Błonie.

„Indywidualne podejście do klientów, szybkość decyzji przy przyznawaniu kredytów i ich realizacji, wprowadza wszystkie nowości bankowe zgodnie z trendami", napisał Grzegorz Łopuski, współwłaściciel  "U Jana" s.c. w Ciechanowcu. „  Poza tym kapitał polski jest kapitałem polskim”, uzupełnił wypowiedź.

Więcej na ten temat:

Regulamin Konkursu Bank Przyjazny Biznesowi 2011

Strona poświęcona Bankom Przyjaznym Biznesowi

Strona internetowa banku: www.bsciechanowiec.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *