1Mazowieckie

Pierwszy mazowiecki Gepard Biznesu 2011

Skłodowscy sp. z o.o. w Markach  została pierwszym Gepardem Biznesu 2011 województwa mazowieckiego w VI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2011.

 

Wyniki finansowe Skłodowscy sp. z o.o. w Markach

  2008 2009 2010 Dynamika (w proc.)
Przychody ogółem (w tys. zł)  1 983 2 719 3 677 85
Zysk netto (w tys. zł)  100 41 460 360
Suma  dynamik (w proc.) 445
Średnia z dynamik (w proc.)  223

źródło: Magazyn Przedsiębiorców "Europejska Firma" na podstawie informacji podanych przez Skłodowscy sp. z o.o. w Markach .

Skłodowscy sp. z o.o. o sobie:

Działamy na rynku profesjonalnych usług doradztwa podatkowego i rachunkowości od 1993 roku. W trosce o wysoką jakość świadczonych usług, konsekwentnie wzbogacamy grupę naszych spółek, dostosowując ofertę do potrzeb naszych Klientów. Obecnie świadczymy usługi w zakresie:
• doradztwa podatkowego,
• kompleksowej obsługi księgowo-podatkowej,
• kompleksowej obsługi w zakresie kadr, płac i ZUS,
• pozyskiwania dotacji z Unii Europejskiej, kredytów, leasingu i factoringu,
• analizy wskaźnikowej, biznesplanów,
• wdrażania systemów informatycznych,
• doradztwa prawnego z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego, administracyjnego, postępowania sądowego i egzekucyjnego.

Zaufało nam już blisko 700 firm, powierzając prowadzenie szeroko rozumianej buchalterii. Większość  naszych Klientów to podmioty prowadzące księgi handlowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, znajomości prawa i sprawnemu poruszaniu się na rynkach finansowych zapewniamy naszym Klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb biznesowych i pomoc w rozwiązywaniu problemów, z jakimi borykają się przedsiębiorcy w naszym kraju.

Sukces osiągnęliśmy dzięki wiedzy i doświadczeniu wysoko wykwalifikowanych pracowników, ich oddaniu i zaangażowaniu. Celem naszego zespołu jest sprostanie wymaganiom Klientów. Pełne zadowolenie z jakości świadczonych przez nas usług zapewnia zindywidualizowane podejście do każdego Klienta.

Działalność naszej firmy opieramy z jednej strony na wiedzy i doświadczeniu pracowników, z drugiej zaś na nowoczesnym systemie przetwarzania danych, profesjonalnych systemach zarządzania i pełnej informatyzacji usług. Stworzyliśmy autorski system obiegu dokumentów z dostępem on-line, dzięki któremu Klienci mają stały i łatwy dostęp do powierzonych nam dokumentów i danych oraz nadzór nad wykonywanymi przez nas pracami. System usprawnia proste czynności księgowe, a ponadto zmniejsza koszty i zwiększa rentowność firm.

Ponadto w naszej ofercie znajdują się szkolenia z tematyki działalności gospodarczej, w tym w zakresie bhp. Oferujemy także wynajem sal konferencyjno-szkoleniowych i usługę Virtual Office, a także archiwizację dokumentów.
Współpraca doradcy podatkowego, radcy prawnego oraz specjalistów z zakresu rachunkowości i analizy finansowej przynosi wymierne korzyści naszym Klientom. Współpraca z naszą kancelarią to oszczędność czasu, optymalizacja kosztów, opieka wysokiej klasy specjalistów oraz gwarancja bezpieczeństwa danych. Właśnie taką, nowoczesną księgowością chcemy przekonać Państwa do współpracy z nami.

Więcej informacji o firmie: www.sklodowscy.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *