Łódzkie

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie Bankiem Przyjaznym Biznesowi 2011

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie  został Bankiem Przyjaznym Biznesowi 2011. Jego klienci wypełnili w kwietniu 2011 roku 13 ankiet, w których średnia ocen banku to 5,7 punktów na 6 możliwych do zdobycia.

 

Za co klienci doceniają Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie ?

"Jest układowy, można dogadać się w każdej sytuacji, nawet jak jest źle w firmie", Magdalena Chmielowska, właścicielka firmy "MAGDA" Magdalena Chmielowska w Chotyninie. Doskwiera jej wysokie oprocentowanie i koszt obsługi.

"Doceniam bank za solidność, wzorową obsługę, przyjazny stosunek do klienta, sumienność", dodał Kazimierz Misiek, właściciel P.P.H.U. DREW-POL Kazimierz Misiek w Michałowie.

Lech Kasperski , właściciel Firmy Produkcyjno-Handlowej "Kasper"  w miejscowości Muchy, ceni bank za "rzetelne informacje na temat uzyskiwania możliwie najkorzystniejszego kredytu". Dał bankowi 6 punktów, ale napisał, że chciałby, by zmienił sposoby zabezpieczania kredytu.

Więcej na ten temat:

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie był pierwszym Bankiem Przyjaznym Biznesowi 2009.  Jego klienci nadesłali 20 ankiet, w których średnia ocen banku to 5,9 punktów  na 6 możliwych do zdobycia. Na Konferencji Lokalnego Biznesu Województwa Łódzkiego 7 maja 2009 r. bank otrzymał statuetkę, dyplom  i logo promocyjne.

 

Zdjęcia z KLB w Łodzi 7 maja 2009 r.

Regulamin Konkursu Bank Przyjazny Biznesowi 2011

Strona poświęcona Bankom Przyjaznym Biznesowi

Strona internetowa banku: www.rbs.lututow.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *