Gepardy Biznesu 2009 Branży Rolnej

W IV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2009 w branży rolnej na podium znalazły się: Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Kazimierzu Biskupim,  Grom – Hp Sp. z w Opolu  oraz  PPUH Nasiennik Sp. z o.o. w Turku.

 

Przedstawiamy ranking 554 firm branży rolnej, których wartość rynkową i jej dwuletnią dynamikę w czerwcu 2011 r. na zlecenie ULAN policzyła Wywiadownia Gospodarcza InfoCredit 

  Firmy, których wartość rynkowa wzrosła w okresie od 31 marca 2007 r. do 31 marca 2009 r.  o minimum 10 proc. uznajemy za Gepardy Biznesu 2009

Jest ich 67. Wszystkie zaprosimy na Konferencję Nowoczesnego Biznesu Branży Rolnej i Spożywczej we wrześniu 2011 r.  

 Gepardy Biznesu 2009 Branży Rolnej

  
 Ranking najdynamiczniejszych  firm
branży rolnej według wzrostu wartości rynkowej w okresie od 31 marca 2007 r. do 31 marca 2009 r.  w procentach

 

1    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Kazimierzu Biskupim    Kazimierz Biskupi    441
2    Grom – Hp Sp. z o.o.    Opole    438
3    PPUH Nasiennik Sp. z o.o.    Turek    408
4    Pex Sp. z o.o.    Kończyce Wielkie    336
5    ROLNICZA SP-NIA PROD. NOWE ŻYCIE    Tuczępy    286
6    Sądecka Grupa Producentów Jaj Agro-Ferma Sp. z o.o.    Nowy Sącz    274
7    AWANTAŻ Sp. z o.o.    Biała Wieś    273
8    Grupa Producentów Trzody Chlewnej Storol – Tucz Sp. z o.o.    Kowalewo Pomorskie    254
9    Spółdzielcza Grupa Producentów Owoców Nasz Sad w Wólce Turowskiej    Jasieniec    236
10    Agro Smart Sp. z o.o.    Rąbino    219
11    Białuty Rolnicza Spółdzielnia    Błonie    196
12    Rol – Plant Sp. z o.o.    Rąbino    185
13    Gospodarstwo Rolne Biechów Sp. z o.o.    Pakosławice    179
14    Przeds. Rolne Kłos Sp. z o.o.    Krzywiczyny    151
15    Rolpol Sp. z o.o.    Mąkoszyce    141
16    Ekogwarancja PTRE Sp. z o.o.    Tomaszowice    131
17    Gowrol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Kamiennik    121
18    Opolskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Seba Sp. z o.o.    Opole    118
19    Insbud Sp. z o.o. Przeds. Usługowo – Produkcyjne    Goleniów    115
20    Jegłowa Sp. z o.o.    Jegłowa    105
21    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zdrowie    Sieraków    104
22    JAROMIKS Sp. z o.o.    Jaroszów    93
23    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Odnowa w Kamieniu    Złotów    92
24    Promex Rożnów Sp. z o.o.    Skałągi    91
25    PLON Sp. z o.o. Przeds. Prod. Rolnej    Woskowice Małe    88
26    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Grodków    86
27    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-PRZEMYSŁOWE CZŁUCHÓW Sp. z o.o.    Człuchów    77
28    Zakład Produkcji Rolnej w Kowrozie Sp. z o.o.    Łysomice    76
29    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mszczyczynie    Dolsk    74
30    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowa Droga    Mełno    74
31    POLHOZ Sp. z o.o.    Lichnowy    73
32    Artemis Sp. z o.o.    Drawsko Pomorskie    71
33    Mixt Sp. z o.o.    Górażdże    65
34    POLDROB S.A. PPH    Łódź    64
35    Vitro – Warszawa Sp. z o.o.    Kajetany    64
36    MIROL Sp. z o.o.    Ogorzelice    64
37    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Jasienicy Dolnej    Jasienica Dolna    61
38    Rogowska Hodowla Roślin Sp. z o.o.    Dąbrówka Górna    60
39    Przeds. Produkcji Handlu i Usług Starpol Sp. z o.o.    Głuchołazy    59
40    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przyszłóść    Ryczywół    57
41    FARM FRITES POLAND DWA Sp. z o.o.    Damnica    55
42    Przedsiębiorstwo Rolniczo-Przemysłowe Dorol Sp. z o.o.    Tworzyjanów    55
43    Spółdzielnia Usług Rolniczych i Transportowych we Wrześni    Września    54
44    AGRO-BELPOL Sp. z o.o.    Kobylnica    52
45    GER – POL – AGRAR Sp. z o.o.    Kiełczów    50
46    Nad Baryczą Sp. z o.o.    Wąsosz    45
47    Sirio – Pol Sp. z o.o.    Besko    41
48    Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Przeworno Sp. z o.o.    Przeworno    39
49    Przedsiębiorstwo Produkcji Ogrodniczej Siechnice Sp. z o.o.    Siechnice    37
50    AGROCOM Sp. z o.o.    Setniki    35
51    Gospodarstwo Rolne w Koroszczynie Sp. z o.o.    Terespol    34
52    Stadnina Koni Michałów Sp. z o.o.    Michałów    31
53    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Majkowicach    Nowe Brzesko    29
54    Unipasz Sp. z o.o. PPHU    Goświnowice    29
55    Pamal Sp. z o.o.    Sopot    25
56    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Gierałcicach    Głuchołazy    24
57    Przeds. Rolnicze Głogus Sp. z o.o.    Kutno    23
58    Agro – Rind S.J. Gospodarstwo Rolne     Kłodzko    22
59    Ikab – Rol Sp. z o.o. Łączańskie Przeds. Rolne    Namysłów    21
60    Przeds. Produkcyjno-Handlowe Pro-Agra Sp. z o.o.    Nysa    20
61    Gospodarstwo Hodowlane Uprawa Sp. z o.o. w Lubiatowie    Złotoryja    14
62    Rolmil Sp. z o.o. Spółka Pracownicza    Jabłonowo Pomorskie    14
63    SULISŁAWICE Sp. z o.o. Przeds. Rolno Przemysłowo Handlowe    Trzebnica    13
64    Ka – Mi Sp. z o.o.    Żmigród    12
65    Agrarsam Sp. z o.o.    Piła    11
66    Hartmann Polska Sp. z o.o.    Poznań    10
67    Agro – Dubliny Sp. z o.o.    Bakałarzewo    10

68    Texass Ranch Company Wizja P.S. Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Stargard Szczeciński    9
69    AGROPOL Sp. z o.o. PPU    Dębowa Łąka    9
70    Agropin Sp. z o.o.    Szubin    7
71    Stryjno Sad Sp. z o.o.    Piaski    6
72    LAS POL Sp. z o.o.    Lasowice Małe    6
73    Agroman Sp. z o.o.    Przelewice    5
74    Zakład Piekarski Grzyb S.J.    Tęgoborze    5
75    Niwa Sp. z o.o. PPHiU    Biała Nyska    5
76    GOSPODARSTWO ROLNE RĘDZINA Sp. z o.o.    Wieszyno    5
77    UNIROLP Sp. z o.o.    Chełm    4
78    Kombinat Rolniczo-Przemysłowy Manieczki Sp. z o.o.    Manieczki    2
79    AGRO – TAK ZAGRODNO S.J.    Zagrodno    1
80    Gero Sp. z o.o. Obrót Zwierzętami Hodowlanymi    Świdwin    1
81    Przeds. Rolne – Krotoszyn Sp. z o.o.    Barcin    1
82    Danish Farming Consultants Sp. z o.o.    Gliwice    -1
83    Produkcja Podłoża pod Uprawę Pieczarek Ryszard Wrona    Pszczyna    -1
84    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Chorzelów Sp. z o.o.    Chorzelów    -1
85    ROLNICZA SP-NIA PRODUKCYJNA    Wapno    -2
86    Agromadex Sp. z o.o.    Pszenno    -3
87    Paluzy Sp. z o.o.    Bisztynek    -3
88    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wiskitno w Łodzi    Łódź    -3
89    ROLNYVIK Sp. z o.o.    Barciany    -4
90    FUNGIS Sp. z o.o.    Maków    -5
91    Agro-Team Przedsiębiorstwo Spółdzielcze    Goździn    -5
92    Małopolska Hodowla Roślin – HBP Sp. z o.o.    Kraków    -6
93    Przeds. Rolno – Usługowo – handlowe Janpol Sp. z o.o.    Olszanka    -6
94    AGRO – WAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno Handlowe    Warszyn    -7
95    Agro – Farmer Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowo – Produkcyjne    Rogoźno    -7
96    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Drelowie    Drelów    -7
97    Krępa – Agro Sp. z o.o.    Kusowo    -7
98    Ośrodek Hodowli Zarodowej Przerzeczyn Zdrój Sp. z o.o.    Przerzeczyn-Zdrój    -8
99    CENTRALA NASIENNA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Nasiennej    Tarnów    -8
100    ROLHOD Sp. z o.o.    Piotrków Kujawski    -8
101    Pak – Drob Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Sośno    -8
102    Grupa Producencka Wielopolanka Sp. z o.o.    Olesno    -8
103    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA IM. PRZYSZŁOŚĆ W WIEŚNICY    Wieśnica    -8
104    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Czaplinku    Czaplinek    -8
105    Rolniczo Przemysłowe Zakłady Zielarskie Strykowo Sp. z o.o.    Strykowo    -9
106    PPHiU Arenda Sp. z o.o.    Głuchołazy    -9
107    Stapi Sp. z o.o.    Leszno    -9
108    GERO DAIRY Sp. z o.o.    Żmigród    -10
109    Pomorsko Mazurska Hodowla Ziemniaka Sp. z o.o.    Świeszyno    -10
110    Ferma Drobiu S.J.    Ryki    -10
111    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Agrofirma    Skórzewo    -10
112    Gronówko Sp. z o.o. PUH    Gronówko    -10
113    Agroland Sp. z o.o.    Krapkowice    -10
114    Tatno Dolne Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Hodowlane    Wambierzyce    -11
115    WAR – POL Sp. z o.o.    Wrocław    -11
116    Rolwax Sp. z o.o.    Przydroże Małe    -12
117    Przeds. Produkcji Rolnej Rol – Pol Sp. z o.o.    Skoroszyce    -12
118    Gospodarstwo Rolne MADROL Sp. z o.o.    Gniew    -13
119    ZIELEŃ Sp. z o.o. Zakład Produkcyjno Handlowy    Biała Podlaska    -14
120    Skarbowe Przedsiębiorstwo Rolne Stary Jaworów Sp. z o.o.    Jaworzyna Śląska    -14
121    Zakład Ogrodniczy Przyborów Sp. z o.o.    Przyborów    -14
122    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Rzeczyca    -14
123    DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o.    Kościan    -15
124    AGRO-PAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Byczyna    -15
125    Farmer Sp. z o.o.    Lipka    -15
126    Plantpol Produkcja i Hodowla Roślin Ozdobnych Sp. z o.o.    Zaborze    -16
127    Flewo – Pol Sp. z o.o.    Stegna    -16
128    Kwiaciarski Zakład Doświadczalny Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa – Nowy Dwór Sp. z o.o.    Nowy Kawęczyn    -16
129    AGRO – FUNDUSZ MAZURY Sp. z o.o.    Barciany    -17
130    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Łekno    -17
131    Ośrodek Hodowli Zarodowej Głogówek Sp. z o.o.    Głogówek    -18
132    Sita Sp. z o.o. Przemyska Gospodarka Komunalna    Przemyśl    -18
133    Siprol Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Produkcji Rolniczej    Skoroszyce    -18
134    Spółdzielnia Produkcji Rolnej i Usług w Lipniczkach    Łysomice    -19
135    ZAKŁAD PRODUKCYJNO-DOŚWIADCZALNY-BAŁCYNY Sp. z o.o.    Bałcyny    -19
136    Gospodarstwo Rolne Chocicza Sp. z o.o.    Chocicza    -20
137    Hodowla Zarodowa Zwierząt Knyszyn Sp. z o.o.    Knyszyn    -21
138    Przedsiębiorstwo Nasienne Księży Las Sp. z o.o.    Zbrosławice    -21
139    Spółdzielnia Producentów Warzyw Traf w Tropiszowie    Glewiec    -21
140    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jabłonce    Jabłonka    -21
141    Gospodarstwo Rolne Kamieniec Sp. z o.o.    Trzemżal    -22
142    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Kościan    -22
143    SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W PASŁĘKU    Pasłęk    -22
144    SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W RAWIE MAZOWIECKIEJ    Rawa Mazowiecka    -22
145    Ośrodek Hodowli Zarodowej w Osieku Sp. z o.o.    Osiek    -23
146    Stadnina Koni Liski Sp. z o.o.    Sępopol    -23
147    Stadnina Koni – Golejewko Sp. z o.o.    Chojno    -23
148    BYNOWO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno – Handlowe    Miłomłyn    -23
149    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Wierzbno    -23
150    ZEGART – FARMS Sp. z o.o.    Papowo Biskupie    -24
151    Fermy Drobiu Borkowski Sp. z o.o.    Wolsztyn    -24
152    Gospodarstwo Rolno – Nasienne Klonówiec Sp. z o.o.    Lipno    -24
153    Śmigrol Sp. z o.o.    Śmigiel    -24
154    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kubicach    Kubice    -24
155    RAW Sp. z o.o.    Dragacz    -24
156    Rolniczy Zespół Spółdzielczy w Charytanach    Charytany    -24
157    POLAN Sp. z o.o. Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze    Kraków    -25
158    AGRO EAST EUROPE Sp. z o.o.    Łupawa    -25
159    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Brzezie Sp. z o.o.    Rudawa    -25
160    Gospodarstwo Rolne Teresin Sp. z o.o.    Sicienko    -25
161    Stadnina Koni PĘPOWO Sp. z o.o.    Krobia    -26
162    Stacja Hodowli Roślin MODZURÓW Grupa Szelejewo Sp. z o.o.    Rudnik    -26
163    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Stroszkach    Nekla    -26
164    Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o.    Walewice    -27
165    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Kołbacz Sp. z o.o.    Kołbacz    -27
166    Przedsiębiorstwo Rolne Łukaszów Sp. z o.o.    Zagrodno    -27
167    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jedność    Ząbkowice Śląskie    -27
168    Polplon Sp. z o.o.    Żerków    -27
169    Krąpiewo Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Wierzchucin Królewski    -27
170    Bioraj Sp. z o.o.    Karolew    -27
171    Agropol Sp. z o.o.    Szudziałowo    -28
172    Przeds. Produkcji Rolniczej w Sahryniu Sp. z o.o.    Turkowice    -29
173    TERRA BOVIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Oborniki    -29
174    Spółdzielnia Produkcji Rolno – Przemysłowej w Karczewie    Kamieniec    -29
175    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Rudnik    -29
176    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Sieroszewicach    Sieroszewice    -29
177    Nowe Gospodarstwo Rolne Głogowa Sp. z o.o.    Krośniewice    -29
178    Przedsiębiorstwo Rolne Długie Stare Sp. z o.o.    Długie Stare    -30
179    Hodowla Roślin Rolniczych Nasiona Kobierzyc Sp. z o.o.    Kobierzyce    -30
180    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Odrzechowa Koło Rymanowa Sp. z o.o.    Zarszyn    -30
181    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Cyprzanowie    Cyprzanów    -30
182    Bukorol Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowo – Handlowe    Bukowie    -30
183    Kobi Sp. z o.o. PPUH    Grodków    -30
184    Stadnina Koni Janów Podlaski Sp. z o.o.    Janów Podlaski    -31
185    ŻOŁĘDNICA Sp. z o.o. Hodowla Zarodowa Zwierząt    Rawicz    -31
186    Stadnina Koni w Dobrzyniewie Sp. z o.o.    Falmierowo    -31
187    DĘBNO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Hodowli Zarodowej i Nasiennictwa    Dębno    -31
188    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Niemodlin    -31
189    ZPR Agroprod Sp. z o.o.    Wierzbnik    -31
190    Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Dutra Sp. z o.o.    Goświnowice    -31
191    Okręgowa Spóldzielnia Mleczarska w Bycawie    Bychawa    -31
192    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krzywej    Bielsk Podlaski    -31
193    Ośrodek Hodowli Zarodowej Lubiana Sp. z o.o.    Lubiana    -32
194    Kombinat Rolny Szestno Sp. z o.o.    Mrągowo    -32
195    Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Żydowo Sp. z o.o. z siedzibą w Żydowie    Żydowo    -32
196    Przeds. Drobiarskie INTERFERM Sp. z o.o.    Przytoczna    -32
197    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Zielonego Sztandaru    Dubicze Cerkiewne    -32
198    Gospodarstwo Rolno – Nasienne Rol – Nas Sp. z o.o.    Płochocin    -32
199    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Popielów    -32
200    Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Wietlin III    Wietlin Trzeci    -32
201    Spóldzielnia Kółek Rolniczych w Zdunach    Zduny    -32
202    Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne    Brusy    -33
203    Spółdzielczy Zakład Produkcyjno Usługowy w Grybowie    Grybów    -33
204    Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o.    Kamieniec Ząbkowicki    -33
205    Ośrodek Hodowli Zwierząt Zarodowych Sp. z o.o.    Chodecz    -33
206    RAVIT Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Unisław    -33
207    LICHNOWY Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowe    Lichnowy    -33
208    Drobex – Agro Sp. z o.o.    Solec Kujawski    -33
209    MIVEST Sp. z o.o.    Bełchatów    -33
210    Agrogal Sp. z o.o.    Skorogoszcz    -33
211    Gospodarstwo Rolne Płaczkowo Sp. z o.o.    Trzemżal    -33
212    Ośrodek Hodowli Zarodowej Bobrowniki Sp. z o.o.    Damnica    -33
213    ROLNICZA SP-NIA HANDLOWO-USŁUGOWA W PSARSKIEM    Psarskie    -33
214    Gospodarstwo Rolne Przedsiębiorstwo Usługowo Wykonawcze Solidex Sp. z o.o.    Kunice    -34
215    Hodowla Roślin Szelejewo Sp. z o.o.    Szelejewo Drugie    -34
216    BOVINAS Sp. z o.o. Gospodarstwo Nasienno Rolne    Chodów    -34
217    HODOWLA ROŚLIN W SZYLDAKU Sp. z o.o.    Szyldak    -34
218    AGRO – KOMPLEKS Sp. z o.o.    Orchowo    -34
219    Agro Duda Sp. z o.o.    Grąbkowo    -34
220    Epi Ross Polska Sp. z o.o.    Obrowo    -34
221    Hodowla Ziemniaka ZAMARTE Sp. z o.o. Grupa IHAR    Zamarte    -35
222    Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.    Prudnik    -35
223    Stadnina Koni RACOT Sp. z o.o.    Racot    -35
224    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Ustków    Rozdrażew    -35
225    GOSPODARSTWO ROLNE GROCHOLIN Sp. z o.o.    Grocholin    -35
226    Roldam Sp. z o.o.    Leśnica    -35
227    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Woli Przybysławskiej    Grabów    -35
228    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA PRZEŁOM    Linowo    -35
229    Majątek Ziemski Trutnowy Sp. z o.o.    Trutnowy    -35
230    TUROWO ROLNICZA SP-NIA PRODUKCYJNA    Turowo    -35
231    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gwiazda    Nowy Dębiec    -36
232    Przedsiębiorstwo AGRO – STANOWO Sp. z o.o.    Dzierzgoń    -36
233    POZNAŃSKA HODOWLA ROŚLIN Sp. z o.o.    Tulce    -36
234    RUSKO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Rusko    -36
235    PPHU WORPOL Sp. z o.o.    Sulików    -36
236    INWESTROL IZ Sp. z o.o. Rolnicze Zakłady Produkcyjno – Doświadczalne    Żórawina    -36
237    Verkap Plus Sp. z o.o.    Wolica Kozia    -36
238    Agrominor Sp. z o.o.    Świebodzice    -36
239    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Sokołach    Sokoły    -36
240    Gospodarstwo Rolne Wojnowo Sp. z o.o.    Sicienko    -36
241    Przeds. Produkcji Różnej, Handlu i Usług Monix Sp. z o.o.    Sucha Koszalińska    -36
242    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Tysiąclecia    Nidzica    -37
243    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy    Śnieciska    -37
244    ROL-BIG Sp. z o.o. PHU    Brzeźno    -37
245    Gospodarstwo Rolne Strzelewo Sp. z o.o.    Sicienko    -37
246    Rolniczo Wytwórczy Kombinat Spółdzielczy IM. Antoniego Paśki w Dębnie    Dębno    -37
247    KOM – ROL Kobylniki Sp. z o.o.    Kruszwica    -38
248    WOLNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Gnojewo    -38
249    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Niechanowie    Niechanowo    -38
250    Piast Hodowla Roślin Łagiewniki Grupa Szelejewo Sp. z o.o.    Kruszwica    -38
251    PEGPOL Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Jawor    -38
252    Zieleń Miejska Sp. z o.o.    Lubiszewo    -38
253    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Starym Radziejowie    Radziejów    -38
254    ROLNICZY KOMBINAT SPÓŁDZIELCZY IM. T. KOŚCIUSZKI    Ostroróg    -38
255    OWIPLANT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Ogrodnicze    Owińska    -39
256    Gospodarstwo Rolne AGRIPOL Sp. z o.o. w Cielętach    Brodnica    -39
257    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Ścinawa Nyska    -39
258    Agro – Dąbrówka Sp. z o.o.    Dąbrówka    -39
259    Gospodarstwo Rolne Bronów Sp. z o.o.    Pleszew    -39
260    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-HANDLOWE KONSTANTYNÓW Sp. z o.o.    Konstantynów    -39
261    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Urbanowie    Opalenica    -39
262    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przyjaźń    Chełmno    -39
263    Gospodarstwo Rolne Komorowo Sp. z o.o.    Jastrzębie    -39
264    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Tryńczy    Tryńcza    -39
265    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Wiśniowej    Wiśniowa    -39
266    Rol – Pol Sp. z o.o.    Jeziorki    -40
267    Gospodarstwo Rolne Karwice Sp. z o.o.    Malechowo    -40
268    Dąbrówka Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Dąbrówka    -40
269    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo w Jasienicy    Jasienica    -40
270    Hodowla Zwierząt i Nasiennictwo Roślin Polanowice Sp. z o.o.    Kruszwica    -41
271    Ośrodek Hodowli Zarodowej GAJEWO Sp. z o.o.    Malbork    -41
272    Karol Kania i Synowie Sp. z o.o.    Piasek    -41
273    TOP FARMS Głubczyce Sp. z o.o.    Głubczyce    -41
274    Zarodowa Ferma Kur Rszew Sp. z o.o.    Konstantynów Łódzki    -41
275    Spółdzielnia Kółek Rolniczych    Janów    -41
276    AGROMYŚL MYŚLIBÓRZ Sp. z o.o.    Golenice    -41
277    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Dorożki    -41
278    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zagrodzie    Siennica Różana    -42
279    Jaj – Pol Sp. z o.o.    Stanowice    -42
280    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siemianowie    Siemianowo    -42
281    Polmycel Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    -43
282    KSIĄŻ – ROL Sp. z o.o. PRPHU    Książ Wielkopolski    -43
283    Germains Seed Technology Sp. z o.o.    Bugaj    -43
284    Hajduk PODŁOŻE DO PIECZAREK Sp. z o.o.    Sława    -43
285    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. XXX- Lecia    Roztoka    -43
286    Ekorol Sp. z o.o.    Łaziszcze    -43
287    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Olszewce    Olszewka    -43
288    Przeds. Zieleń Miejska – Południe Sp. z o.o.    Łódź    -43
289    Art – Hubert Sp. z o.o. Biuro Polowań Dewizowych    Leżajsk    -43
290    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNE AGROJAR Sp. z o.o.    Strzelce Klasztorne    -43
291    Elkopol Sp. z o.o.    Kalinowo    -43
292    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA DAKOWY MOKRE    Opalenica    -43
293    Opol – Drob Sp. z o.o.    Grodków    -43
294    Rolmar Sp. z o.o.    Strączno    -43
295    Gospodarstwo Rolne Zbigniew Plewiński    Ostrów Wielkopolski    -44
296    GAŁOPOL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolniczo-Hodowlane    Gałowo    -44
297    HODOWLA ROŚLIN STRZELCE Sp. z o.o. Grupa IHAR    Strzelce    -44
298    FERMY DROBIU WOŹNIAK Sp. z o.o.    Żylice    -44
299    Ośrodek Hodowli Zarodowej Osięciny Sp. z o.o.    Osięciny    -44
300    Rol – Kop Zakład Rolny Sp. z o.o.    Grodków    -44
301    ROLNICZA SP-NIA PROD. IM. 1-GO MAJA    Przeciszów    -44
302    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Hopkie    Łaszczów    -45
303    Zakłady Rolne Siecieborowice Sp. z o.o.    Oława    -45
304    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Im. Ludowego Lotnictwa Polskiego    Wilczyna    -45
305    Agromięs Sp. z o.o.    Świerczyna    -45
306    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Piastoszyn    -45
307    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Przystankach    Przystanki    -45
308    Przeds. Produkcji Rolnej Handlu i Usług Kos – Pol Sp. z o.o.    Kołaczkowo    -45
309    Tectra Sp. z o.o.    Słupsk    -45
310    Zakład Produkcji Rolnej Owrol Sp. z o.o.    Skoroszyce    -45
311    Przeds. Produkcji i Przetwórstwa Rolno – Spożywczego ROLSTART Sp. z o.o.    Jasienica Dolna    -45
312    Krasne Sp. z o.o. Stadnina Koni    Krasne    -46
313    IWNO Sp. z o.o. Stadnina Koni    Kostrzyn    -46
314    TOP FARMS WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.    Czempiń    -46
315    AKTIW Sp. z o.o.    Gostków    -46
316    Strautmann Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -46
317    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Lubosinie    Pniewy    -46
318    EVER GREEN POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    -46
319    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Goleszowie    Goleszów    -46
320    Gospodarstwo Rolne Łyskowo Sp. z o.o.    Gostycyn    -46
321    Rolnicza Spółdzielnia Agro – Farma    Wojnowice    -46
322    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Wódki – Grzybowo    Września    -46
323    Spółdzielcza Agrofirma Witkowo    Stargard Szczeciński    -47
324    Ośrodek Hodowli Zarodowej Garzyn Sp. z o.o.    Krzemieniewo    -47
325    Gospodarstwo Rolne Wonieść Sp. z o.o.    Śmigiel    -47
326    VHP Sp. z o.o.    Szamotuły    -47
327    Gospodarstwo Rolne Ptaszkowo Sp. z o.o.    Granowo    -47
328    PPUH ROL – POL Sp. z o.o.    Mojęcice    -47
329    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Szczurawice    Raszków    -47
330    Agrofirma Spółdzielcza    Wolsztyn    -47
331    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pionier    Belęcin    -47
332    ŁANPOL Sp. z o.o.    Ruja    -48
333    Polana Sp. z o.o.    Ochoża    -48
334    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Kamieńcu    Kamieniec    -48
335    Sp-nia Produkcji Rolnej i Przetwórstwa Nowa Droga    Kurowo    -48
336    Spółdzielnia Usługowa Rolnik    Granowo    -48
337    Przediębiorstwo Produkcyjne Agro – Tim Sp. z o.o.    Brzeg    -48
338    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rożnowie    Oborniki    -48
339    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kokorzynie    Kościan    -48
340    DZIAŁPOL Sp. z o.o.    Działyń    -49
341    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Promień    Dębowiec    -49
342    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy W Głuponiach    Kuślin    -49
343    POLFARM S.A.    Chwaszczyno    -50
344    CERPLON PPHU Sp. z o.o.    Żnin    -50
345    JAGROL Sp. z o.o.    Pierzchno    -50
346    Ośrodek Hodowli Zarodowej Sp. z o.o.    Brzeźnio    -50
347    Hodowla Zwierząt Zarodowych Osowa Sień Sp. z o.o.    Wschowa    -50
348    Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z o.o.    Krasne    -50
349    Hodowla Roślin Sobótka Sp. z o.o.    Sobótka    -50
350    Przeds. Rolno – Handlowe Agro – Chmiel Sp. z o.o.    Paczków    -50
351    PPUH Terra Sp. z o.o.    Krobia    -50
352    Bertram Sp. z o.o.    Gryfice    -50
353    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mórce    Śrem    -50
354    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna    Rzecko    -51
355    Mścice Ośrodek Hodowli Zarodowej Sp. z o.o.    Mścice    -51
356    GRUNTPOL Sp. z o.o. PPHIU    Kalisz    -51
357    Stadnina Koni NOWE JANKOWICE Sp. z o.o.    Nowe Jankowice    -51
358    ALMARI – AGRO Sp. z o.o.    Stanomino    -51
359    Przedsiębiorstwo Rolne AGRO – FERM Sp. z o.o.    Wierzbica Górna    -51
360    PPH Lerka Sp. z o.o.    Pawłowice Wielkie    -51
361    Agoris Sp. z o.o.    Łasin    -51
362    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Sękowie    Sękowo    -51
363    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Krajenka    -51
364    Mykogen – Kompost Michał i Piotr Małuszyńscy     Łask    -51
365    PRZYSZŁOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Stare Bogaczowice    -52
366    PAGRO Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolno Nasienne PĄGÓW    Pągów    -52
367    Przedsiębiorstwo Rolno Usługowe SMAGRO Sp. z o.o.    Smardzko    -52
368    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA ZGODA    Nieszawa    -52
369    Gospodarstwo Rolne Sp. z o.o. Michałków    Ostrów Wielkopolski    -52
370    Przeds. Produkcji Ogrodniczej Owoc Sp. z o.o.    Kluczbork    -52
371    Agro Wabcz Sp. z o.o.    Stolno    -52
372    Produkcyjno – Handlowe Przeds. Rolno – Łowieckie Sp. z o.o.    Golub-Dobrzyń    -52
373    Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne    Komorniki    -52
374    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Rogoźnie    Rogóźno    -52
375    Heliseco Sp. z o.o. – Lotnicze Przedsiębiorstwo Usługowe    Świdnik    -53
376    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rudnicze    Rudniczyn    -53
377    Agrochleb Sp. z o.o.    Chlebówko    -53
378    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Otylin    Białośliwie    -53
379    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Agrokompleks w Brzóstowni    Książ Wielkopolski    -53
380    Przedsiębiorstwo Rolniczo-Handlowe w Wieszczycach Sp. z o.o.    Wieszczyce    -53
381    Spółdzielczy Zakład Usługowy w Przykonie    Przykona    -53
382    PPH AGROPOL Sp. z o.o.    Sokołowo    -54
383    Gospodarstwo Rolne FERMA SUCHORZE Sp. z o.o.    Suchorze    -54
384    Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.    Tulce    -54
385    GRAMINIS Sp. z o.o. PHU    Grudziądz    -54
386    Gospodarstwo Rolne Kamienica Sp. z o.o.    Gostycyn    -54
387    ROLNICZY KOMBINAT SPÓŁDZIELCZY W GRANOWIE    Granowo    -54
388    Ubojnia Drobiu Grzegorz Wyrębski    Wróblew    -55
389    Agrowid Sp. z o.o.    Banie    -55
390    Agrarproduktion – Godków Sp. z o.o.    Chojna    -55
391    Majątek Rogalin Sp. z o.o    Rogalin    -55
392    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Walce    -55
393    PPHiU Agro – Eko Sp. z o.o.    Pakosławice    -55
394    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jutrzenka    Kościan    -55
395    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Rolne Sady Dolne Sp. z o.o.    Bolków    -55
396    Rolsam Sp. z o.o.    Jastrowie    -55
397    Rolnicza Spółdzielnia Agrocoop w Ruchocicach    Ruchocice    -55
398    Stacja Hodowli i Unasienniania Zwierząt Sp. z o.o    Bydgoszcz    -56
399    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Spławiu    Śmigiel    -56
400    Kombinat Rolny Świdnica Sp. z o.o.    Pszenno    -56
401    STRZELCE Sp. z o.o. PPHU    Chodzież    -56
402    Lind Sp. z o.o.    Drzonowo    -56
403    Agromarina Sp. z o.o.    Kulczyn    -56
404    Mlekoland Sp. z o.o.    Głubczyce    -56
405    Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Kowalewo Pomorskie    -56
406    Przedsiębiorstwo Rolne Agromlek Sp. z o.o.    Gniechowice    -56
407    Przeds. Produkcji Handlu i Usług Harenda Sp. z o.o.    Kałków    -56
408    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Sadkach    Sadki    -56
409    PRAXIS S.A.    Warszawa    -57
410    Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.    Łowicz    -57
411    OMPOL Sp. z o.o.    Pogorzelice    -57
412    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Biała Podlaska    Biała Podlaska    -57
413    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Złoty Kłos    Podstolice    -57
414    SKIOLDPASZ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe    Skąpe    -58
415    Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o.    Kłodawa    -58
416    ARAD S.A. Rolnicze PPH    Byczyna    -58
417    AGRO – PARK S.J.    Wąbrzeźno    -58
418    Hajan Sp. z o.o.    Wyszków    -58
419    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Żakowo    Lipno    -58
420    Rolnicze Przędsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Sp. z o.o.    Wiązów    -58
421    Sp-nia Produkcji Rolnej PHU Wronczyn    Wronczyn    -58
422    Runowo – Rola Sp. z o.o.    Runowo Krajeńskie    -58
423    SPÓJNIA Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Sp. z o.o.    Nochowo    -59
424    PHU Radzików Sp. z o.o.    Łagiewniki    -59
425    ABAROPOL Sp. z o.o.    Górowo Iławeckie    -59
426    MARKROL Sp. z o.o.    Ryn    -59
427    Rolmix Sp. z o.o.    Belęcin    -59
428    SKM – Bis S.J.    Opalenica    -59
429    Zakład Mięsny Rzeźnik S.J.    Zbuczyn    -59
430    Hedro Farms Polska Sp. z o.o.    Sadków    -60
431    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy im.Jedność    Wargowo    -60
432    Run – Farm Sp. z o.o.    Barlinek    -60
433    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-USŁUGOWE KŁOS STASIK WŁADYSŁAW, KĘDRA TEODOZJA, JAKUS WIESŁAW, ZACZYK MIECZYSŁAW, PAJESTKA EDWARD S.J.    Malerzowice Małe    -60
434    Przeds. Rolno – Usługowe Romarol S.J.    Zakrzów    -60
435    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA WYTWÓRCZO-USŁUGOWA W GŁUCHOWIE    Łańcut    -60
436    Dańków Sp. z o.o.    Dańków    -61
437    Hodowla Roślin Ogrodniczych KAMIEŃ Sp. z o.o.    Ceków    -61
438    PPHU AGRO – BETA SKARSZYN Sp. z o.o.    Skarszyn    -61
439    Scan – Pol Farming Sp. z o.o.    Drzenin    -61
440    Agro – Przybysław Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Żerków    -61
441    Spółdzielnia Produkcji Rolnej w Miesiączkowie    Miesiączkowo    -61
442    JEDNOŚĆ Spółdzielnia    Ciężkowice    -62
443    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy    Bądecz    -62
444    Polder Sp. z o.o.    Udanin    -62
445    Ekovit Sp. z o.o.    Poznań    -62
446    Allflex Polska Sp. z o.o.    Jasin    -62
447    Planasa Polska Sp. z o.o.    Trzemeszno    -62
448    Agro – Pełcz Sp. z o.o.    Pełczyce    -62
449    PRZEDS. ROLNE MAĆKOWIAK I WSPÓLNICY Sp. z o.o.    Sokolniki Wielkie    -62
450    Spółdzielnia Produkcji Rolnej    Lubasz    -62
451    Agro – Lawi Sp. z o.o.    Malbork    -62
452    Dębowo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno – Przemysłowe    Dębowo    -62
453    Pol- Rol Sp. z o.o.    Zawonia    -63
454    Przeds. Produkcyjne MS Sp. z o.o.    Świdnica    -63
455    AGROSTOR Sp. z o.o.    Storkówko    -63
456    SPÓŁDZIELNIA PRODUKCJI ROLNEJ ROLNIK    Chwałszyce    -63
457    Spółdzielnia Usług Rolniczych w Łubowie    Łubowo    -64
458    Gospodarstwo Rolne Wabcz Sp. z o.o.    Stolno    -64
459    Agrokal Sp. z o.o.    Bojanowo    -64
460    STABROL Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne    Unisław    -64
461    ROLPAKO Sp. z o.o. PPHU    Przechlewo    -64
462    PPUH CYGUSY Sp. z o.o.    Sztum    -64
463    Przeds. Rolno Przetwórcze Brzysko – Rol Sp. z o.o.    Żnin    -64
464    Przedsiębiorstwo Rolne Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Rolprzem Sp. z o.o.    Tuchola    -64
465    Agroduet Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Kaźmierz    -64
466    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNICZO-HANDLOWE ROLMIX Sp. z o.o.    Przelewice    -64
467    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Koszanowie    Pniewy    -64
468    Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. – Grupa IHAR    Kobylin    -65
469    CLEMATIS Szkółka Pojemnikowa S.J.    Pruszków    -65
470    Gospodarstwo Rolne POŚWIĘTNE Sp. z o.o.    Płońsk    -66
471    AGROPA Sp. z o.o.    Bisztynek    -66
472    SNOWIDZA Sp. z o.o. Gospodarstwo Nasienno Rolne    Mściwojów    -66
473    Przedsiębiorstwo Rolno – Przemysłowe Sp. z o.o.    Kobylnica    -66
474    Agropamis Sp. z o.o. PUP    Kowalewo Pomorskie    -66
475    Gallus Sp. z o.o. PW    Brodnica    -66
476    Gospodarstwo Rolne Józefowo Sp. z o.o.    Radawnica    -66
477    Biomar Sp. z o.o. PPUH    Dąbrowa Górnicza    -66
478    SOLANUM Rolno – Produkcyjna Sp. z o.o.    Grudziądz    -67
479    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Dalba Sp. z o.o.    Białystok    -67
480    ZAMA Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    -67
481    RSP w Górce Duchownej    Lipno    -68
482    Gospodarstwo Rolne Karolew Sp. z o.o.    Borek Wielkopolski    -68
483    Mineral Sp. z o.o.    Hajnówka    -68
484    Fortune Sp. z o.o.    Łasin    -68
485    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pokój w Paczkowie    Paczkowo    -68
486    Poldanor S.A.    Przechlewo    -69
487    ROL – HANDEL Sp. z o.o.    Giżycko    -69
488    Gospodarstwo Rolno Przemysłowe Rolgos Sp. z o.o.    Strzałkowo    -69
489    Sekam Sp. z o.o.    Kobylnica    -70
490    Rolmax Sp. z o.o.    Strzepowo    -70
491    Pakk 1994 Sp. z o.o.    Tychowo    -70
492    Drob Farm Sp. z o.o.    Karczew    -70
493    Pacht Rolno – Handlowa Sp. z o.o.    Mełno    -70
494    MOSTY Gospodarstwo Rolno – Handlowe Sp. z o.o.    Podedwórze    -71
495    EURO FARM Sp. z o.o.    Wyczechy    -71
496    Zielona Architektura S.J.    Warszawa    -71
497    HOPOFARM Sp. z o.o.    Prusy    -71
498    Gospodarstwo Rolne Jazdon S.J.    Siedlec    -71
499    Gospodarstwo Rolne Ślesin Sp. z o.o.    Ślesin    -71
500    Alworol Wolica Nowa Sp. z o.o. PRPHU    Nowe Miasto    -71
501    Ziemia Pomorska Sp. z o.o.    Ostrowiec    -71
502    Krio – Serwis Sp. z o.o.    Odolanów    -72
503    Bioland Sp. z o.o.    Witkowice    -72
504    MAJROL Sp. z o.o.    Góra    -73
505    Cereal Sp. z o.o.    Łasin    -73
506    Trade Company Delta Sp. z o.o.    Grudziądz    -73
507    Gospodarstwo Rolne Anrol Sp. z o.o.    Zławieś Wielka    -73
508    ROL – DAN Sp. z o.o.    Pełczyce    -74
509    DOBROL Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolno Usługowe    Karsibór    -74
510    PUH AGRA – TECH Sp. z o.o.    Bierutów    -74
511    Sady Trzcińska Zdrój Sp. z o.o. PUH    Trzcińsko-Zdrój    -74
512    AGROMAX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno Przemysłowe    Racibórz    -75
513    Stadnina Koni BIELIN Sp. z o.o.    Bielin    -75
514    Poraj Sp. z o.o.    Borek Wielkopolski    -75
515    POLAND FUR PRODUCTION Sp. z o.o.    Leszczno    -75
516    Gospodarstwo Rolne Kalinów Sp. z o.o.    Kalinów    -75
517    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI ROLNEJ NOWPOL Sp. z o.o.    Grodków    -75
518    AGRO – SKANDAWA Sp. z o.o.    Barciany    -77
519    Ovotek Sp. z o.o.    Leszno    -77
520    Gospodarstwo Rolne Sp. z o.o.    Jeziora Wielkie    -78
521    AGRO – MAS Sp. z o.o. PW    Sierakowice    -79
522    Gospodarstwo Rolne Raszewy Sp. z o.o.    Żerków    -79
523    DOMINA-ROL Sp. z o.o.    Stare Strącze    -79
524    Rol – Sad Sp. z o.o. PPH    Łabiszyn    -79
525    Philocultura Sp. z o.o.    Lekowo    -79
526    UNIKOST S.J. U. Sztandera, A. Gajowniczek    Skórzec    -80
527    Przedsiębiorstwo Rolno – Usługowe Dobrol Sp. z o.o.    Małdyty    -80
528    Tojan Sp. z o.o.    Nowy Barkoczyn    -80
529    Kamienna Sp. z o.o.    Chojna    -80
530    STAWNICA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolniczo – Handlowe    Stawnica    -81
531    Niwapol Sp. z o.o. PPHU    Niepruszewo    -81
532    Fonteva Fishing BAITS Sp. z o.o.    Police    -82
533    HOLSTAR Sp. z o.o.    Pęzino    -82
534    Lim – Pol Sp. z o.o.    Dragacz    -82
535    Zakład Rolno-Przemysłowy PFM Sp. z o.o.    Miłki    -82
536    Agro – Pasz S.J. PPH    Moraczewo    -82
537    Uni – Agro Sp. z o.o.    Kalinowo    -82
538    Gospodarstwo Rolne Pawły Sp. z o.o.    Zaścianki    -82
539    Res – Fungis Sp. z o.o. PPH    Łąka    -83
540    Agro – Wronie Sp. z o.o.    Wąbrzeźno    -83
541    Tucz Dan Sp. z o.o.    Tucze    -84
542    Attis Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Rolniczej    Wilków    -84
543    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – PRODUKCYJNE FERMPOL Sp. z o.o.    Świebodzin    -84
544    Fermapol Sp. z o.o.    Świdwin    -85
545    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Ostrowieczku    Dolsk    -85
546    DUTCH FARMERS Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    -86
547    Łąkrol Sp. z o.o.    Rusinowo    -87
548    ROLPOL Sp. z o.o.    Kobylnica    -88
549    Kombinat 2000 Sp. z o.o.    Rydzyna    -89
550    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Osie    -89
551    Farmer Sp. z o.o. PPHU    Dąbki    -90
552    Przedsiębiorstwo Rolno – Produkcyjne Kobylniki Sp. z o.o.    Obrzycko    -91
553    GOOSSENS FLEVOPLANT POLSKA Sp. z o.o.    Duraczewo    -95
554    Gebr. Lessat Sp. z o.o.    Karwowo    -95

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *