Efektywne Firmy 2010 Branży Materiałów Budowlanych

Wśród  385 firm branży materiałów budowlanych w Konkursie  Efektywna Firma 2010 wygrały: Warszawa Building Enterprises Sp. z o.o. w Warszawie, ABW Superbruk S.J.w Białymstoku i CERPOL – KOZŁOWICE Sp. z o.o. w Gorzowie Śląskim.

 

Przedstawiamy ranking 385 firm branży materiałów budowlanych, których dane finansowe w lipcu 2011 r. na zlecenie Instytutu Nowoczesnego Biznesu zebrała Wywiadownia Gospodarcza InfoCredit.

  Firmy, w których trzyletnia średniej stosunku zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2007-2009 była wyższa niż 5 proc. uznajemy za Efektywne Firmy 2010.

Jest ich 255. Wszystkie zaprosimy na Konferencję Nowoczesnego Biznesu Branży Budowlanej w Warszawie w październiku 2011 r. 

 

Efektywne Firmy 2010 Branży Materiałów  Budowlanych

  
Ranking firm
branży materiałów budowlanych według trzyletniej średniej stosunku zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2007-2009 w procentach

 

1    Warszawa Building Enterprises Sp. z o.o.    Warszawa    166
2    ABW Superbruk S.J.    Białystok    115
3    CERPOL – KOZŁOWICE Sp. z o.o.    Gorzów Śląski    31
4    Onduline Production Sp. z o.o.    Mielec    30
5    Gozdnickie Zakłady Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o.    Gozdnica    30
6    Krat – Met S.J.    Kobylnica    30
7    DREWBET Grzyb – Kotynia – Rogaczewski S.J.    Kłobuck    30
8    Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowlane Torkret Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Siekierki Wielkie    28
9    Zakład Eksploatacji Kruszywa i Wyrobów Betoniarskich Sp. z o.o.    Nozdrzec    27
10    Kefal Kempisty S.J.    Ostrów Mazowiecka    25
11    PORTOS S.J.    Kalisz    25
12    Stryi S.J. PPHU    Zielina    25
13    Leier Polska S.A.    Wola Rzędzińska    25
14    Ell – Bet PPH S.J.    Młyniec Pierwszy    24
15    JOTREKS – BIS BETON Sp. z o.o.    Piaseczno    24
16    Hekpol Sp. z o.o.    Janowiec Wielkopolski    24
17    Kotar Spółka Jawna, B.& S. Jaworscy    Wołów    24
18    Faser – Plast Poland Sp. z o.o.    Słupsk    24
19    Gerda 2 Sp. z o.o.    Starachowice    24
20    Widok S.J.    Warszawa    23
21    Spółdzielnia Żelbet w Międzyrzecu Podlaskim Żelbet    Międzyrzec Podlaski    23
22    Capek Sp. z o.o.    Skrzyszów    23
23    Pref – Dom S.J.    Kętrzyn    22
24    PLASTON – P Sp. z o.o.    Gliwice    22
25    SCANAQUA Sp. z o.o.    Ozorków    22
26    WA BIS Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Waldemar Wata    Szczekociny    22
27    MAKRO – PLAST Maria Sulewska    Białystok    21
28    Optimus – System Choromańscy S.J.    Gdynia    21
29    Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy – Spółka Komandytowa    Środa Śląska    20
30    KONSTRUKCJE ALUMINIOWE Sp. z o.o.    Częstochowa    20
31    MEGA ALUMINIUM Sp. z o.o.    Wołomin    19
32    Fuhr Polska Sp. z o.o.    Libiąż    19
33    Koelner – Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o.    Wrocław    18
34    FIRMA BAJCAR    Słupsk    18
35    HANSA – FLEX Sp. z o.o.    Poznań    18
36    Fabryka Betonu Sabet S.J.    Kobierzyce    18
37    GRALBET Sp. z o.o. PPH    Gralewo    18
38    Atlas Sp. z o.o.    Raszków    17
39    SOLBET Sp. z o.o    Solec Kujawski    17
40    CERG Sp. z o.o.    Gliwice    17
41    KAMAL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Prefabrykacji Betonów    Bydgoszcz    17
42    Alufire-Alumil S.J.    Łysomice    17
43    ALGLOB Sp. z o.o.    Dąbrowa    17
44    Wiprobet S.J.    Hołówki Małe    17
45    Matbet – Beton Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Tarnowo Podgórne    16
46    NIEMCE S.A. Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych    Niemce    16
47    KON-BUD Sp. z o.o.    Suchy Las    16
48    POLBRUK S.A.    Gdańsk    16
49    Solbet Stalowa Wola S.A.    Stalowa Wola    16
50    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe SIGMA-LI S.J. Wiejacha    Goleszów    16
51    MTM – BRUKBET Sp. z o.o.    Pszczółki    16
52    Solbet Lubartów S.A.    Lubartów    15
53    GRUPA PREFABET S.A.    Świerże Górne    15
54    XELLA Polska Sp. z o.o.    Warszawa    15
55    Prefabet Osława Dąbrowa S.A.    Studzienice    15
56    Deco Window Sp. z o.o.    Chojna    15
57    Agrobud Sp. z o.o.    Koszalin    15
58    Prefbet Sp. z o.o. Przed. Produkcji Betonów    Śniadowo    15
59    OPAL Ryszard Szulc, Wacław Olejniczak S.J.    Grodzisk Wielkopolski    15
60    ABW Superbruk Sp. z o.o.    Hryniewicze    15
61    POZ – BRUK Sp. z o.o. S.K.A.    Sobota    14
62    BETONSTAL Sp. z o.o.    Szczecin    14
63    PLAST-DACH Sp. z o.o.    Myślenice    14
64    Termo Profil Dulak S.J.    Wodzisław Śląski    14
65    PREFABET – BIELSKO BIAŁA Sp. z o.o. PPH    Bielsko-Biała    14
66    Bestal Kępa i Synowie S.J.    Piaski    14
67    Kraczal Marek Tarabuła S.J.    Kraków    13
68    Erico Poland Sp. z o.o.    Wrocław    13
69    Ejot Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Ciasna    13
70    Albudex Kała Minkisiewicz S.J.    Częstochowa    13
71    Leier Markowicze S.A.    Markowicze    13
72    TAMIR S.J.    Zabrze    13
73    ALUCOLOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Szwedzko – Polskie    Rumia    13
74    PATOKA INDUSTRIES Ltd. Sp. z o.o.    Panoszów    13
75    Leier – Malbork Sp. z o.o.    Malbork    13
76    AWAK Sp. z o.o.    Buk    13
77    Firma DUBIEL Sp. z o.o.    Ruda    12
78    ATJ System Sp. z o.o.    Pabianice    12
79    Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Zdrojewscy S.J.    Stężyca    12
80    CERSANIT II S.A.    Starachowice    12
81    Pebek Sp. z o.o.    Świdnica    12
82    Alsybet Sp. z o.o. PPU    Kurzętnik    12
83    BRUK Sp. z o.o.    Lisów    12
84    MONIER Sp. z o.o.    Opole    12
85    Spółdzielnia Pracy Remo – Bud    Poznań    12
86    PPHU Stropex S.J.    Fabianów    12
87    Sienkiewicz Mat – Bud Sp. z o.o.    Warszawa    12
88    Komandor Szczecin Z.P. S.A.    Gryfino    12
89    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE USŁUGOWO HANDLOWE WITECKI JERZY, KAWULA MAREK S.J.    Powroźnik    12
90    ALKAL S.A.    Opatówek    11
91    Eclisse Polska Sp. z o.o.    Tczew    11
92    Alme PPUH Lech Hercog I Wspólnicy – S.J.    Poznań    11
93    DRUTEX S.A.    Bytów    11
94    PANELTECH Sp. z o.o.    Chorzów    11
95    Zakład Recyklingu Kamienia i Betonu Odpadowego Rekabet Sp. z o.o.    Łódź    11
96    PRZEDSIĘBIORSTW0 PRODUKCYJNO-HANDLOWE BUDOMEL Sp. z o.o.    Chełm    11
97    AGRAPLAST Sp. z o.o.    Warszawa    11
98    Śląska Fabryka Okien i Drzwi Norma Sp. z o.o.    Katowice    11
99    VEKA POLSKA Sp. z o.o.    Skierniewice    11
100    Profile Vox Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Czerwonak    11
101    CS Polska Sp. z o.o.    Kobylanka    11
102    Ł&K S.J.    Łask    11
103    Infitex S.J.    Kędzierzyn-Koźle    10
104    ADECO POLSKA Sp. z o.o.    Ostrzeszów    10
105    Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o.    Warszawa    10
106    ALUPROF S.A.    Bielsko-Biała    10
107    Termat Prefabrykacja Sp. z o.o.    Środa Śląska    10
108    Ferrum Fabryka Okien i Drzwi Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Inowrocław    10
109    Stolrad Sp. z o.o.    Radom    10
110    BAUMAT Sp. z o.o.    Toruń    10
111    OKNAR S.J. Fabryka Okien i Drzwi    Kępno    10
112    Komunalne Przeds. Remontowo Budowlane Sp. z o.o.    Mielec    10
113    Lewkowo Sp. z o.o. Ceramika Budowlana    Narewka    10
114    Cegielnia Stopka Sp. z o.o.    Okole    10
115    Fundament Service S.J.    Pruszków    10
116    Strunobet – Migacz Sp. z o.o.    Włoszczowa    10
117    Profil S.J.    Wojkowice    9
118    INVESTIM S.A.    Warszawa    9
119    Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych S.A.    Ujście    9
120    Praefa Sp. z o.o.    Międzyrzecz    9
121    Semmelrock Stein + Design Sp. z o.o.    Kołbiel    9
122    Big Tor M. Barański Sp. J.    Bydgoszcz    9
123    IBF POLSKA Sp. z o.o.    Bolesławiec    9
124    EKOBET – SIEKIERKI Sp. z o.o.    Warszawa    9
125    Bros S.J.    Buk    9
126    Sips Aluminium Kozijnen Sp. z o.o.    Opole    9
127    Firma „Legutko” Sp. J. Krzysztof Legutko, Grzegorz Legutko    Nowy Targ    9
128    Beclever Sp. z o.o.    Września    9
129    Sopro Polska Sp. z o.o.    Warszawa    9
130    Żalutex S.J. PPHU    Poznań    9
131    Novum Therm Sp. z o.o.    Kalisz    9
132    SOLBET KOLBUSZOWA S.A.    Kolbuszowa    9
133    NIWA S.J. PUPH    Dębica    9
134    Produkcja Wyrobów Betonowych AWBUD S.A.     Fugasówka    9
135    Betoniarnia S.J. PUH    Śmigiel    9
136    PA Wyroby Betonowe Sp. z o.o.    Elbląg    9
137    PPHU Zaplecze Sp. z o.o.    Warszawa    9
138    Dwokad Sp. z o.o.    Brzeszcze    9
139    Atlanta Aluminium Sp. z o.o.    Skórzewo    8
140    Thye Lokenberg – Polska Sp. z o.o.    Tomaszowo    8
141    MARK – BUD Kowalski i Spółka S.J.    Łomianki    8
142    FPHU Schwarz B. I L. Szwarc S.J.    Skarszewy    8
143    Efekt – Aluminium Sp. z o.o.    Ostrzeszów    8
144    ZPB Kaczmarek Sp. z o.o.    Rawicz    8
145    PPUH Atma Sp. z o.o.    Suwałki    8
146    Styl – Bet S.J.    Drawsko Pomorskie    8
147    Lubar B.K.M.Mężyk Sp.J.    Rybnik    8
148    OTEL Sp. z o.o.    Cekanowo    8
149    CENTRUM Sp. z o.o. PPHU    Nowy Sącz    8
150    Metal – System Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    8
151    Elementy Budowlane Radymno Sp. z o.o.    Radymno    8
152    Reconal Sp. z o.o.    Rzeszów    8
153    Przeds. Budowlane Nowbud Sp. z o.o.    Sandomierz    8
154    PREFROW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Prefabrykacji Górniczej    Rybnik    8
155    Lubińska Fabryka Okien Scorpio – Aluminium Sp. z o.o.    Lubin    8
156    Rouwdach Sp. z o.o.    Opalenica    8
157    Okna PCV Zenka Sp. z o.o.    Człuchów    8
158    OPAL WROCŁAW Sp. z o.o.    Wrocław    8
159    Inter Deventer Sp. z o.o.    Sosnowiec    8
160    Przeds. Produkcji Strunobetonowych Żerdzi Wirowanych WIRBET S.A.    Ostrów Wielkopolski    8
161    Tommark S.J.    Łódź    7
162    COMFORT S.A.    Rakowice Małe    7
163    FABET S.A. Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych    Kielce    7
164    PW Paprocki Sp. z o.o.    Lubicz Dolny    7
165    ACO Elementy Budowlane Sp. z o.o.    Legionowo    7
166    DOM – STYR Z. IGIES I WSPÓLNICY – S.J.    Jaworzno    7
167    Stolplast Sp. z o.o.    Szalejów Górny    7
168    Kowalczyk Fabryka Okien S.J.    Przytyk    7
169    Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa w Łowiczu    Łowicz    7
170    Kombet Działdowo Sp. z o.o.    Działdowo    7
171    PREFA Sp. z o.o.    Krzeszowice    7
172    Hosten Polska Sp. z o.o.    Radom    7
173    ABT Maszewo Sp. z o.o.    Maszewo    7
174    PREFABET EŁK Sp. z o.o.    Ełk    7
175    PW STALBET Sp. z o.o.    Łódź    7
176    Amitech Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    7
177    Oknoplast Sp. z o.o.    Podłęże    7
178    Stegu Sp. z o.o.    Jełowa    7
179    NORTHSTAR POLAND Sp. z o.o.    Trzcianka    7
180    POZ Bruk Sp. z o.o.    Rokietnica    7
181    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe RZOŃCA Sp. z o.o.    Wrocław    7
182    Prodal Sp. z o.o.    Głogów    7
183    SIBET S.A. Przeds. Produkcji Betonów    Kielce    7
184    PPUH Wimarol S.J.    Wrocław    7
185    MASZROL Sp. z o.o.    Siwiałka    7
186    FASADA PCV ALUMINIUM W BUDOWNICTWIE Sp. z o.o.    Warszawa    6
187    Abbau – Polska Sp. z o.o.    Poznań    6
188    DACHDEKOR Sp. z o.o.    Tychy    6
189    Betomont Sp. z o.o. Przeds. Prod. Betonów i Montaży    Obrzycko    6
190    Zakład Usługowo – Produkcyjny Sp. z o.o.    Zbąszyń    6
191    WIFABET Sp. z o.o.    Warszawa    6
192    Partner – Alma Sp.J.    Limanowa    6
193    Euro Okna-Plus Sp. z o.o.    Leżajsk    6
194    G.B. GARAŻE Sp. z o.o.    Częstochowa    6
195    ROYAL EUROPA Sp. z o.o.    Polkowice    6
196    Polbet Sp. z o.o. PPUH    Golczewo    6
197    AL-BUD Sp. z o.o.    Wołomin    6
198    EKOL – UNICON Sp. z o.o.    Gdańsk    6
199    Bednarz i Bednarz S.J.    Bielsko-Biała    6
200    REHAU Sp. z o.o.    Baranowo    6
201    OBST – PRODUKCJA Sp. z o.o.    Pszczew    6
202    KSM – System II Sp. z o.o.    Stalowa Wola    6
203    Kraśnickie Przeds. Budowlane Sp. z o.o.    Kraśnik    6
204    Studio Okno Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    6
205    AMB Babst Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    6
206    RIWAL Sp. z o.o.    Nowe Miasto    6
207    Prebud Sp. z o.o.    Łowcza    6
208    Producent Kostki Brukowej i Galanterii Betonowej BRUX Sp. z o.o.    Białystok    6
209    Przes Kruszyw i Betonów IPB Prodbet Sp. z o.o.    Iława    6
210    METALPLAST – STOLARKA Sp. z o.o.    Goleszów    6
211    KRISPOL Sp. z o.o.    Psary Małe    6
212    Constans Sp. z o.o.    Kłodawa    6
213    Technika Betonowa Sp. z o.o.    Biesiekierz    6
214    TERMO-BIS Sp. z o.o.    Ślesin    6
215    TESMA Sp. z o.o.    Pabianice    6
216    Murowany Partner Sp. z o.o.    Orle    6
217    TONAL Sp. z o.o. Przeds. Specjalistyczne    Siemianowice Śląskie    6
218    A.S. Sierant PPHU S.J.    Piotrków Trybunalski    6
219    TS Polska Sp. z o.o.    Radom    6
220    Bausan Aluminium Sp. z o.o.    Toruń    5
221    Playeko Sp. z o.o.    Wrocław    5
222    ELEKTROGAZ S.J. PPH    Staszów    5
223    Pafo – Produkcja PCV i AL Sp. z o.o.    Pabianice    5
224    Profitech Sp. z o.o.    Opole    5
225    BOB – ROLLO Sp. z o.o.    Rumia    5
226    EUROAL Sp. z o.o.    Lublin    5
227    Budulec Sp. z o.o.    Bolszewo    5
228    PWPU Inter – Sano Sp. z o.o.    Mińsk Mazowiecki    5
229    Rew – Ton Sp. z o.o.    Warszawa    5
230    Przedsiębiorstwo Ulic i Mostów Sp. z o.o.    Kalisz    5
231    TOPFOL Sp. z o.o.    Poznań    5
232    Rem II Sp. z o.o.    Przemyśl    5
233    Plastbud Sp. z o.o.    Kościan    5
234    Persena Sp. z o.o.    Głogów Małopolski    5
235    WF PZL Zakład Doświadczalny Sp. z o.o.    Sędziszów Małopolski    5
236    WITRAŻ Sp. z o.o. Podlaska Fabryka Okien i Drzwi    Choroszcz    5
237    PREFABET – KURZĘTNIK Przedsiębiorstwo Przemysłu Betonów Sp. z o.o.    Kurzętnik    5
238    Warszawska Fabryka Okien – Agat Sp. z o.o.    Warszawa    5
239    Budowlanka S.J.    Żywiec    5
240    EKO – OKNA Sp. z o.o.    Kornice    5
241    Przedsiębiorstwo Budowlano – Montażowe Scanbet Sp. z o.o.    Chociwel    5
242    Oknostyl S.J.    Ozorków    5
243    Fenetra Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    5
244    Inwest – Profil S.J.    Wojaszówka    5
245    VTM – HOLDING Sp. z o.o.    Pszczyna    5
246    ARTPLAST Sp. z o.o. PPHU    Łomża    5
247    Hekaplast Polska Sp. z o.o. i Spółka. Sp. Komandytowa    Leszno    5
248    ECE J.DZIWALSKI – Sp. z o.o.    Wrocław    5
249    BUILDING PLASTICS POLSKA Sp. z o.o.    Buk    5
250    Prefabet Białe Błota Sp. z o.o.    Białe Błota    5
251    MK OKNO Sp. z o.o.    Pleśna    5
252    DIAMONT Sp. z o.o.    Nowa Sól    5
253    Stalbet Sp. z o.o.    Sanok    5
254    METALPLAST – TECHNIKA Sp. z o.o. Przeds. Projektowo Produkcyjne    Oborniki    5
255    Kuźnia – Zawadzkie Sp. z o.o.    Zawadzkie    5
256    Fabet Sp. z o.o.    Ślesin    4
257    Alu Partner Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    4
258    STALPRODUKT – ZAMOŚĆ Sp. z o.o.    Zamość    4
259    Hobet Sp. z o.o.    Choczewo    4
260    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Betomex Sp. z o.o.    Koszalin    4
261    Szagru Sp. z o.o.    Studzienice    4
262    CIAT Sp. z o.o.    Konstantynów Łódzki    4
263    Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Alsecco Sp. z o.o.    Nysa    4
264    GAMRAT S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych    Jasło    4
265    TBG Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    4
266    ELEMENTY BUDOWLANE FRYSZTAK Sp. z o.o.    Twierdza    4
267    Stolmar Sp. z o.o.    Białe Błota    4
268    Murbet Spółdzielnia Pracy Budownictwa    Tarnów    4
269    Mabudo Sp. z o.o.    Zduńska Wola    4
270    EFFECTOR S.A.    Włoszczowa    4
271    BŁONIE – PROFILE Sp. z o.o.    Błonie    4
272    Wikęd S.J.    Luzino    4
273    WAVIN METALPLAST – BUK Sp. z o.o.    Buk    4
274    Przeds. Robót Specjalistycznych Mid – System Sp. z o.o.    Płock    4
275    Plastivan Sp. z o.o.    Biskupice Wielkopolskie    4
276    LENTEX S.A.    Lubliniec    4
277    Jawal Sp. z o.o.    Dębowiec    4
278    Ekolog – Spomasz Sp. z o.o.    Piła    4
279    ELWIZ S.A.    Świdnica    4
280    BETON Sp. z o.o.    Borek Wielkopolski    4
281    Wichers Sp. z o.o.    Wołomin    4
282    Eurostep Poland Sp. z o.o.    Ksawerów    4
283    Kon – Bet Sp. z o.o. Konińska Wytwórnia Prefabrykatów    Konin    4
284    Kontrakt Sp. z o.o.    Działdowo    4
285    BRAMGAR Jacek Szekiełda i Wspólnicy S.J.    Stęszew    4
286    P.V. PREFABET KLUCZBORK S.A.    Kluczbork    4
287    PEKABEX BET Sp. z o.o.    Poznań    4
288    PBO – Construction Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    4
289    Megal Sp. z o.o.    Warszawa    4
290    Erbud Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    4
291    Styroven Sp. z o.o.    Szczepanów    4
292    DMD Sp. z o.o.    Choroszcz    3
293    Szewpol Plus Sp. z o.o. Fabryka Okien    Gwizdaj    3
294    Ekobud-W Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    3
295    Altom Fabryka Okien Sp. z o.o.    Toruń    3
296    VERTEX S.A.    Czechowice-Dziedzice    3
297    Fasada- Sp. z o.o.    Gdańsk    3
298    Strobud – Prefabrykacja Sp. z o.o.    Bydgoszcz    3
299    Plast – Profil Sp. z o.o.    Osieczna    3
300    Alfa – System Sp. z o.o.    Poznań    3
301    WIEJAK Sp. z o.o.    Nidzica    3
302    Asko Sp. z o.o.    Lublin    3
303    Hydrobudowa Beton – Lab Sp. z o.o.    Szczerców    3
304    Techmatik S.A.    Radom    3
305    Maxbet Sp. z o.o. PPHU    Łódź    3
306    Wytwórnia Betonów Prefabrykowanych Predom Sp. z o.o.    Lubin    3
307    CK Bruk S.A.    Kielce    3
308    PPH REMAL Sp. z o.o.    Malbork    3
309    TOREL Sp. z o.o.    Augustów    3
310    KOELNER S.A.    Wrocław    3
311    Janota I Janota Makron S.J.    Cieszyn    3
312    Akcent Sp. z o.o. PW    Opoczno    3
313    METALPLAST KALISZ Sp. z o.o. Zakład Tworzyw Sztucznych    Kalisz    3
314    OLA Sp. z o.o. PPU    Kaliska    3
315    Intop Szczecin Sp. z o.o.    Szczecin    3
316    Rembet Sp. z o.o.    Kępno    3
317    Fabryka Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o.    Ostrzeszów    3
318    Brügmann S.A.    Włocławek    3
319    Trans – Quadro Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    3
320    STOLPLAST S.J.    Krzeszowice    3
321    OKNO – POL Sp. z o.o.    Kraków    3
322    Fabryka Domów Prefadom Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    3
323    Arkada S.J.    Lębork    3
324    KMM Okno S.J.    Łódź    3
325    Prebet – Bud S.J. PPUH    Ostrów Wielkopolski    3
326    Eko – Bet Sp. z o.o.    Złocieniec    3
327    Tados Firek Sp. z o.o.    Radomsko    3
328    KSM – System Sp. z o.o.    Lubaczów    3
329    Amberline Sp. z o.o.    Kołobrzeg    3
330    Petecki Sp. z o.o.    Łódź    3
331    GROBUD Sp. z o.o.    Grodzisk Wielkopolski    3
332    Zamojska Centralna Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.    Zamość    3
333    KWH PIPE POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    2
334    Peter Schmidt Okna I Drzwi Pvc Sp. z o.o.    Wiechlice    2
335    Promost Sp. z o.o.    Nowa Dęba    2
336    Krak – Trans Sp. z o.o.    Kraków    2
337    Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Pekum Sp. z o.o.    Pszczółki    2
338    TARNAVA Sp. z o.o.    Dąbrowa Tarnowska    2
339    Frohmasco Sp. z o.o.    Chociwel    2
340    PPU ZAMBET S.A.    Pułtusk    2
341    MARBET Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    2
342    Profiloplast S.J.    Święciechowa    2
343    SOLIMPEX – SERWIS Sp. z o.o.    Nowa Sól    2
344    Exelsior Polska Sp. z o.o.    Pionki    2
345    Butrans – Poznań Materiały Budowlane Sp. z o.o.    Poznań    2
346    Mazowiecka Fabryka Okien EURODACH Sp. z o.o.    Komorowo    2
347    STOLPLASTIK Sp. z o.o.    Wałcz    2
348    EKSPRESS PCV SOKÓŁKA Sp. z o.o.    Sokółka    2
349    Korporacja VIP Sp. z o.o.    Czudec    2
350    OKNOPLUS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjne    Libertów    2
351    Hufgard Optoliht Bauprodukte Polska Sp. z o.o.    Częstochowa    2
352    Firma CORPEX Sp. z o.o.    Kwidzyn    2
353    BWS – Technika Budowlana Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    2
354    FD – 3 Sp. z o.o. PPU    Biała Podlaska    2
355    PRESBET Państwowe PPU    Warszawa    2
356    Selmont Sp. z o.o. PPHU    Gryfice    2
357    Bełżec Sp. z o.o. Zakład Wapienno – Piaskowy    Bełżec    2
358    Zakład Remontowo – Budowlany Cukrobud Sp. z o.o.    Ropczyce    2
359    FINESTRA Sp. z o.o. PPH    Kraków    2
360    METALPLAST KARO Złotów S.A.    Złotów    2
361    Fabryka Okien Majewski Sp. z o.o.    Nysa    1
362    Drebud Sp. z o.o.    Majdan Królewski    1
363    ZRUS Sp. z o.o. Zakład Robót i Usług Specjalistycznych    Dąbrowa Górnicza    1
364    Vidok Sp. z o.o.    Rudna Mała    1
365    Pref – Bud Sp. z o.o.    Mysłowice    1
366    Folda Plus Sp. z o.o.    Dąbrowa    1
367    PUR – IZOLACJA Sp. z o.o.    Lwówek    1
368    Amex – Bączek S.J.    Susz    1
369    Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Żołyni    Żołynia    1
370    Zimny Sp. z o.o.    Łódź    1
371    Energo – Bet 4 Sp. z o.o.    Ząbki    1
372    Jaskuła Sp. z o.o.    Poznań    1
373    PHU Mariola Sp. z o.o.    Łomża    1
374    PRODUKCYJNO-USŁUGOWA SPÓŁDZIELNIA PRACY ROLNIK    Krosno    1
375    PREBUD Spółdzielcze Przedsiębiorstwo    Poznań    1
376    Awas Systemy Sp. z o.o.    Warszawa    1
377    DEFOR S.A.    Śrem    1
378    Plastoma Sp. z o.o.    Warszawa    1
379    Supertherm Sp. z o.o.    Września    1
380    Grupa SCHNEIDER Systemy Budowlane Sp. z o.o.    Kąty Wrocławskie    1
381    Bumet – Grekor Leszno Sp. z o.o.    Lipno    1
382    Profplast Sp. z o.o.    Słupia    1
383    YEST Sp. z o.o.    Łazy    1
384    Szczygieł i Wspólnicy – Przeds. Produkcyjno Handlowe Era – S S.J.    Gniezno    0
385    Rem – Bud Sp. z o.o.    Łowicz    0

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *