Branża budowlana

Ludzie chcą mieszkać w naszych domach

"W swoich realizacjach spółka wykorzystuje najnowsze technologie z zakresu materiałów oraz ekologii.  Kapitał zakładowy w wysokości 6,6 mln zł gwarantuje klientom spółki duże bezpieczeństwo powierzonych na realizacje inwestycji  środków", mówi Radosława Świerzko, Prezesa Zarządu Locus Sp. z o.o. we Wrocławiu.

 

Radosława Świerzko, Prezesa Zarządu Locus Sp. z o.o. we Wrocławiu

Spółka LOCUS  istnieje od 2001r. , natomiast działalnością deweloperską zajmuje się od 2005 r. Powstała na bazie Przedsiębiorstwa Budowlanego „JANBUD” – Jan Kordeusz,  które jest dużą i silną firmą budowlaną, istniejąca na rynku od 15 lat.

Przedmiotem działalności Locus jest działalność deweloperska. Spółka zajmuje się procesem inwestycyjnym związanym z budowa budynków mieszkalnych i mieszkalno – usługowych.

Działalność prowadzona jest na terenie Wrocławia oraz w Jeleniej Górze. W latach 2005 – 2011 spółka zrealizowała 6 inwestycji z czego 4 we Wrocławiu i 2 w Jeleniej Górze. Powstało w tych inwestycjach prawie 700 mieszkań oraz 40 lokali usługowych.

W swoich realizacjach spółka wykorzystuje najnowsze technologie z zakresu materiałów oraz ekologii.  Kapitał zakładowy w wysokości 6,6 mln zł gwarantuje klientom spółki duże bezpieczeństwo powierzonych na realizacje inwestycji  środków.

Od 2010 r. spółka należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich i w prowadzonej działalności stosuje  Kodeks Dobrych Praktyk. Jest laureatem licznych nagród. Zajęła 1 miejsce w konkursie   „Dom, w którym chciałbym mieszkać 2011”, organizowanym przez "Gazetę Wyborczą". Prowadzone inwestycje oparte są o wieloletnie doświadczone kadry zarządzającej i rzetelne  firmy wykonawcze i projektowe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *