Branża budowlana

Budujemy na szczęście… już od 30 lat

"W ciągu 30 lat działalności firma zdobyła bogate doświadczenie, które pomaga sprostać wymaganiom klientów. W swojej ofercie posiadamy wiele atrakcyjnych i nowoczesnych mieszkań na terenie całego Trójmiasta", Bogdan Górski, prezes Przedsiębiorstwa Budowlanego GÓRSKI Sp. z o.o. S.K.A. w Gdańsku.

 

Bogdan Górski, prezes Przedsiębiorstwa Budowlanego GÓRSKI Sp. z o.o. S.K.A. w Gdańsku

Przedsiębiorstwo Budowlane GÓRSKI Sp. z o.o. S.K.A. jest jednym z wiodących deweloperów na rynku trójmiejskim. W ciągu 30 lat działalności firma zdobyła bogate doświadczenie, które pomaga sprostać wymaganiom klientów. W swojej ofercie posiadamy wiele atrakcyjnych i nowoczesnych mieszkań na terenie całego Trójmiasta, które powstają dzięki zastosowaniu innowacyjnych systemów technologicznych. W wyniku czego co roku dołącza do nas coraz większe grono zadowolonych klientów.

 

 

Obecnie realizujemy zarówno inwestycje własne jak i dla spółdzielni mieszkaniowych, co daje łączną liczbę 660 mieszkań.
Niedawno zakończyliśmy budowę kompleksu budynków użyteczności publicznej w Gdańsku przy ul. 3-go Maja o łącznej powierzchni ponad 20 tyś mkw. Całość kompleksu charakteryzuje się bardzo wysokim standardem detali oraz wykończenia.
W przygotowaniu projektowym znajdują się kolejne atrakcyjne inwestycje jak Stary Browar w Gdańsku Wrzeszczu, gdzie powstanie kompleks budynków usługowo-handlowo-biurowych i mieszkalnych, który dzięki połączeniu istniejącej zabytkowej architektury z projektowanymi  nowoczesnymi budynkami nada miejscu nowy, szczególny charakter.
 

 

Wizualizacja inwestycji Stary Browar w Gdańsku Wrzeszczu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *