Branża budowlana

Firma rodzinna wrośnięta w społeczność lokalną

"Priorytetem działalności firmy jest etyka w biznesie. Etyczna firma to etyczni pracownicy na każdym szczeblu od pracodawcy do robotnika",  mówi Marian Stawarczyk, właściciel Przedsiębiorstwa Budowlanego „MAS-BUD” S.J. Marian Stawarczyk i Anna Stawarczyk w Olsztynie.

 

Marian Stawarczyk, właściciel Przedsiębiorstwa Budowlanego „MAS-BUD” S.J. Marian Stawarczyk i Anna Stawarczyk w Olsztynie

Firma nasza istnieje od 1994 r. i jest jednym z wiodących deweloperów  na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Od początku swojej działalności zajmujemy się wykonawstwem, a od 1999r. działamy jako deweloper. Jesteśmy inwestorem i generalnym wykonawcą.

 

 

 

Jesteśmy firmą rodzinną  wrośniętą w społeczność lokalną. Priorytetem działalności firmy jest etyka w biznesie. Etyczna firma, to etyczni pracownicy na każdym szczeblu od pracodawcy do robotnika. Jest to najlepsza wizytówka przedsiębiorstwa i jest  nierozerwalnie związana z systemem strategicznego zarządzania całą organizacją. W firmie jest bardzo niska rotacja kadry, co pozwala rozwijać kompetencje i inwestować w budowanie zespołu. Jesteśmy przekonani, że  pracownicy  tworzą jej przewagę i decydują o jej przetrwaniu. W dobie wielkiej konkurencji na rynku budowlanym przewagę konkurencyjną budujemy poprzez wysoką jakość świadczonych usług, szybką decyzyjność, cenę, a przede wszystkim etykę prowadzonego biznesu.
 Wspólnie z podwykonawcami współpracujemy na rzecz podnoszenia standardu jakości, terminów realizacji i poziomu obsługi klienta. Od wielu lat współpracujemy z Zespołem Szkół Budowlanych w Olsztynie organizując praktyki zawodowe do przygotowania zawodowego przyszłej młodej kadry technicznej.

Kompetentność i zaangażowanie  spowodowało, że firma nasza otrzymała Złotą Odznakę  „ Zasłużony dla Budownictwa”, Medal Europejski za usługi developerskie , Pracodawca Roku 2009, Gepardy Biznesu 2009, wyróżnienia w rankingu Diamenty Forbesa 2009.
Dbając o wysoką jakość organizacji i nowoczesność zarządzania w swojej firmie uzyskaliśmy Certyfikat Developera, który mamy od 2006r. Należymy również do Business Centre Club.
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *