Firma rodzinna wrośnięta w społeczność lokalną

"Priorytetem działalności firmy jest etyka w biznesie. Etyczna firma to etyczni pracownicy na każdym szczeblu od pracodawcy do robotnika",  mówi Marian Stawarczyk, właściciel Przedsiębiorstwa Budowlanego „MAS-BUD” S.J. Marian Stawarczyk i Anna Stawarczyk w Olsztynie.

 

Marian Stawarczyk, właściciel Przedsiębiorstwa Budowlanego „MAS-BUD” S.J. Marian Stawarczyk i Anna Stawarczyk w Olsztynie

Firma nasza istnieje od 1994 r. i jest jednym z wiodących deweloperów  na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Od początku swojej działalności zajmujemy się wykonawstwem, a od 1999r. działamy jako deweloper. Jesteśmy inwestorem i generalnym wykonawcą.

 

 

 

Jesteśmy firmą rodzinną  wrośniętą w społeczność lokalną. Priorytetem działalności firmy jest etyka w biznesie. Etyczna firma, to etyczni pracownicy na każdym szczeblu od pracodawcy do robotnika. Jest to najlepsza wizytówka przedsiębiorstwa i jest  nierozerwalnie związana z systemem strategicznego zarządzania całą organizacją. W firmie jest bardzo niska rotacja kadry, co pozwala rozwijać kompetencje i inwestować w budowanie zespołu. Jesteśmy przekonani, że  pracownicy  tworzą jej przewagę i decydują o jej przetrwaniu. W dobie wielkiej konkurencji na rynku budowlanym przewagę konkurencyjną budujemy poprzez wysoką jakość świadczonych usług, szybką decyzyjność, cenę, a przede wszystkim etykę prowadzonego biznesu.
 Wspólnie z podwykonawcami współpracujemy na rzecz podnoszenia standardu jakości, terminów realizacji i poziomu obsługi klienta. Od wielu lat współpracujemy z Zespołem Szkół Budowlanych w Olsztynie organizując praktyki zawodowe do przygotowania zawodowego przyszłej młodej kadry technicznej.

Kompetentność i zaangażowanie  spowodowało, że firma nasza otrzymała Złotą Odznakę  „ Zasłużony dla Budownictwa”, Medal Europejski za usługi developerskie , Pracodawca Roku 2009, Gepardy Biznesu 2009, wyróżnienia w rankingu Diamenty Forbesa 2009.
Dbając o wysoką jakość organizacji i nowoczesność zarządzania w swojej firmie uzyskaliśmy Certyfikat Developera, który mamy od 2006r. Należymy również do Business Centre Club.
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *