Branża budowlana

Gwarantujemy bezpieczeństwo na każdym etapie

"Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie klientów. Ich satysfakcja i poczucie bezpieczeństwa stanowią dla nas najwyższe wartości. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć funkcjonalne i komfortowe przestrzenie do życia, pracy i odpoczynku", mówi Tomasz Hofman, Prezes Zarządu PBG Erigo Sp. z o.o.

 Tomasz Hofman, Prezes Zarządu PBG Erigo Sp. z o.o.

PBG Erigo Sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej PBG, na której czele stoi PBG SA – jedna z dwudziestu największych polskich spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dzięki wsparciu tak dużego partnera zyskujemy stabilność finansową, a naszym klientom gwarantujemy bezpieczeństwo na każdym etapie realizacji projektu. Stosujemy również wdrożone w PBG SA  standardy CSR – społecznej odpowiedzialności biznesu.
Jako spółka z Grupy Kapitałowej, PBG Erigo odpowiada za realizację projektów w obszarze inwestycji na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych i tym samym kontynuuje dotychczasową politykę spółki PBG DOM Sp. z o.o.  

 

PBG Erigo realizuje swoją działalność  na terenie dużych aglomeracji w Polsce, m.in. w Gdańsku, gdzie zaczyna się budowa drugiego etapu osiedla Dolina Potęgowska (w dynamicznie rozwijającej się zachodniej dzielnicy Gdańska, nieopodal jeziora Jasień). W Poznaniu natomiast, w ubiegłym roku, oddano do użytku osiedle Złotowska51, a  obecnie trwa budowa Quadro House (w dzielnicy Grunwald) oraz ekologicznego osiedla Ecoria (w północnej części miasta).

PBG Erio Sp. z o.o. jest także właścicielem biurowca najwyższej klasy A w Poznaniu – Skalar Office Center, oddanego do użytku pod koniec 2010 r. W lutym br. podpisano umowę franczyzową ze światową siecią hoteli Hilton Worldwide na otwarcie hotelu Hampton by Hilton w Świnoujściu.
Oferta dewelopera skierowana jest do ludzi ceniących wygodę i funkcjonalność mieszkania oraz spokojne i przyjemne otoczenie. Realizacje dewelopera charakteryzują się atrakcyjnym położeniem zarówno pod względem estetycznym, jak i komunikacyjnym oraz niepowtarzalną i nowoczesną architekturą.

20 maja 2010 roku Wielkopolskie Stowarzyszenie badań nad jakością wyróżniło PBG Dom Certyfikatem "Najwyższa Jakość w Budownictwie". Spółka została doceniona za jakość usług deweloperskich świadczonych w zakresie budowy domów, mieszkań i biur, zakupu, wynajmu i sprzedaży nieruchomości, dynamiczny rozwój, konsekwentną realizację założonej wizji i strategii działania, niekwestionowaną pozycję lidera w branży oraz profesjonalizm w zarządzaniu spółką.

W listopadzie 2010 r. Spółka PBG Dom otrzymała kolejne prestiżowe wyróżnienie – EuroCertyfikat w kategorii Certyfikat Jakości Produktu/Wyrobu/Usługi. EuroCertyfikaty są przyznawane we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Dokument ten zaświadcza, że firma prowadzi dobrą politykę rozwoju oraz jest sprawnie zarządzana. Wyróżnienie EuroCertyfikatem daje także pewność, że produkt czy usługa spełnia wszelkie niezbędne wymogi techniczne i jakościowe.

PBG Dom została także doceniona za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta prestiżową nagrodą – Certyfikat Solidna Firma 2010.

W sierpniu 2011 roku biurowiec Skalar Office Center znalazł się wśród laureatów nagrody na najlepszy projekt architektoniczny w kategorii Office Architecture w konkursie European Property Awards 2011 – prestiżowego konkursu International Property Awards, który od 17 lat przyznaje nagrody w kategoriach obejmujących nieruchomości mieszkaniowe i komercyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *