Branża spożywcza

Jasne cele, ambicje, a ludzie są żądni sukcesu

"Kompania Piwowarska jest lokomotywą wzrostu europejskiej części firmy. Można pójść krok dalej i stwierdzić, że KP jest motorem wzrostu dla całego SABMiller", ocenia Alan Clark, Dyrektor Generalny SABMiller Europ.

 

Alan Clark, Dyrektor Generalny SABMiller Europa

Kompania Piwowarska od samego początku wykazywała odznaki sukcesu, co samo w sobie było przełomowe. To co ją wyróżnia przede wszystkim to profesjonalizm pracowników.

 

 

Widać jasne cele, ambicje, a ludzie są żądni sukcesu. Kiedy się wchodzi do firmy, ma się wrażenie bardzo dużego profesjonalizmu. Kolejny ważny wyróżnik to potęga głównych marek firmy. Marki takie jak Tyskie, LECH czy Żubr cechuje siła i elastyczność. Widać je szczególnie dobrze na rynku. Wiele marek cieszy się popularnością, ale marki KP osiągnęły niezwykle silną pozycję na rynku – to bardzo istotny wyróżnik. Rola Kompanii Piwowarskiej dla SABMiller jest różnorodna; ujmując ją hasłowo można powiedzieć, że KP jest lokomotywą wzrostu europejskiej części firmy. Można pójść krok dalej i stwierdzić, że KP jest motorem wzrostu dla całego SABMiller.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *