Branża spożywcza

Piekarz Roku 2011

"Piekarnie Cukiernie Putka to rodzinna firma o rzemieślniczych korzeniach, a jednocześnie jedna z czołowych marek piekarskich w Warszawie", informuje Zuzanna Putka-Twardowska, wiceprezes Polpain-Putka Sp. z o.o.  w Warszawie.

Zuzanna Putka-Twardowska, wiceprezes Polpain-Putka Sp. z o.o.  w Warszawie

Piekarnie Cukiernie Putka to rodzinna firma o rzemieślniczych korzeniach, a jednocześnie jedna z czołowych marek piekarskich w Warszawie. Pod logo firmy działa 21 sklepów firmowych oraz 3 zakłady produkcyjne.

Piekarnie Cukiernie Putka oferują bardzo bogaty, starannie dopasowany do potrzeb rynku asortyment pieczywa i wyrobów cukierniczych. Obecnie produkowane jest ponad 80 rodzajów chleba, bułek i bułeczek oraz ponad 120 wyrobów ciastkarsko-cukierniczych.

Szczególnie polecamy chleb magnat, który zdobył pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie „Dobry Chleb”.

Dużym sukcesem firmy jest znalezienie się dwóch jej pracowników w reprezentacji Polski, która weźmie udział w Pucharze Świata w Piekarstwie.
Codziennie przy pomocy naszej bazy transportowej obejmującej 40 oznakowanych samochodów dostawczych dowozimy pieczywo i wyroby cukiernicze do prawie 600 odbiorców na terenie Warszawy i okolic.

Ukoronowaniem działalności firmy jest otrzymanie podczas XV Międzynarodowych Targów Chleba w Jaworze prestiżowej nagrody Piekarz Roku 2011. Jury konkursu doceniło jakość produkcji, bogactwo asortymentu, solidność firmy, uczestnictwo pracowników w prestiżowych konkursach branżowych oraz działalność społeczną i charytatywną firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *