Branża budowlana

Budujemy jak dla siebie, na miarę Twoich potrzeb

"Dokładamy wszelkich starań, aby nowe mieszkania, apartamenty i domy były dostosowane do indywidualnych potrzeb zawierzających nam rodzin", mówi Paweł Pławik, prezes  Dynamix Sp. z o.o. w Łodzi

 

Paweł Pławik, prezes i założyciel firmy deweloperskiej Dynamix Sp. z o.o. w Łodzi

Rozpoczynając działalność na łódzkim rynku nieruchomości obraliśmy sobie za cel realizację hasła „Budujemy jak dla siebie, na miarę Twoich potrzeb”. Od 1999 roku oddajemy do użytku budynki jedno- i wielorodzinne, umożliwiając naszym klientom udział w procesie projektowania ich nowych domów. Dokładamy wszelkich starań, aby nowe mieszkania, apartamenty i domy były dostosowane do indywidualnych potrzeb zawierzających nam rodzin.

 

Jako deweloper postawiliśmy na profesjonalizm, rzetelność, terminowość, doświadczenie oraz wierność dobrym tradycjom. Wymagania, jakie stawiamy sobie w naszej pracy odzwierciedlają świadomość potrzeb naszych klientów i gotowość do współpracy.

Nasza firma w latach 2000-2009 zrealizowała i przekazała klientom (terminowo!) 16 inwestycji w tym: 355 apartamentów, 293 pomieszczenia gospodarcze, 303 garaże, 10 lokali usługowych i 21 domów wolnostojących.

Zmieniające się w szybkim tempie środowisko inspiruje nas do poszukiwania nowych, ekologicznych rozwiązań. Nasza najnowsza inwestycja, Ekopark Aleksandrów, to 25 domów wyposażonych m. in. w nowoczesne instalacje solarne, przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz energooszczędne kotły gazowe.
Wierzymy, że ciągły rozwój to podstawa sukcesu, dlatego nie poprzestajemy na dotychczasowych osiągnięciach. Budujemy jak dla siebie, na miarę twoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *