Gepardy Biznesu 2009 Województwa Łódzkiego

Wśród 1447 firm województwa łódzkiego  najdynamiczniejsze okazały się  ELMATEX Sp. z o.o. w Łodzi, SNS Trading Sp. z o.o.w Łodzi oraz     Chemagro – Sp. z o.o.    w Radomsku.

 

Przedstawiamy  ranking 1447  firm województwa łódzkiego , których wartość rynkową i jej dwuletnią dynamikę na zlecenie Magazynu Przedsiębiorców "Europejska Firma" policzyła Wywiadownia Gospodarcza InfoCredit 

Firmy, których wartość rynkowa wzrosła w okresie od 31 marca 2007 r. do 31 marca 2009 r.  o minimum 10 proc. uznajemy za Gepardy Biznesu 2009. Jest ich 265. 

 

Gepardy Biznesu 2009 Województwa Łódzkiego

 Lp. Nazwa firmy Siedziba Wzrost wartości rynkowej w latach 2007-2009 w proc.

 

1    ELMATEX Sp. z o.o.    Łódź    1830
2    SNS Trading Sp. z o.o.    Łódź    1410
3    Chemagro – Sp. z o.o.    Radomsko    1161
4    Instytut Włókiennictwa    Łódź    1133
5    Camiltex S.J.    Stryków    1088
6    Quality Audit House Sp. z o.o.    Łódź    989
7    UNIBUD Sp. z o.o. Przeds. Wykonastwa Budowlanego i Usług Inwest.    Łódź    907
8    Rufi Filiks, Rutkowski S.J.    Radomsko    840
9    Spółdzielnia Producentow Grzybów Jadalnych    Maków    829
10    P.P.H. Elsan Sp. z o.o.    Łódź    575
11    Commercecon Sp. z o.o.    Łódź    517
12    NOWA Sp. z o.o. Przeds. Transportowo – Spedycyjne    Zduńska Wola    511
13    EMET – IMPEX Sp. z o.o.    Łódź    491
14    Nova Light Sp. z o.o.    Łódź    491
15    Pracownie Konserwacji Zabytków Nad Łódką Sp. z o.o.    Łódź    473
16    Artyk S.J.    Łódź    468
17    Ośrodek Aktywizacji Zawodowej i Szkoleń Sp. z o.o.    Łódź    449
18    Pregel – Polska Sp. z o.o.    Łódź    447
19    SILIKATY S.A. Zakład Wapienno-Piaskowy    Łask    443
20    Siertrans Sp. z o.o.    Sieradz    438
21    POL – BUD Sp. z o.o. Technologia Wody    Łódź    425
22    Ezbud – Interster Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    414
23    TP Teltech Sp. z o.o.    Łódź    408
24    Kinekspert S.J.    Łódź    379
25    NDS Depo Sp. z o.o.    Łódź    346
26    Amrax S.J.    Łódź    343
27    Architekci Grupa Grabowski Sp. z o.o.    Łódź    321
28    Dierre Łódź Sp. z o.o.    Rzgów    317
29    Zasada Sp. z o.o.    Wieluń    302
30    Instal Bełchatów Sp. z o.o.    Rogowiec    297
31    Zola Giełda Rolna S.J.    Witonia    281
32    Witko Sp. z o.o.    Łódź    273
33    Tdm Arrtrans S.A.    Łódź    270
34    FAMAS S.A.    Łódź    266
35    NZOZ Medyk Sp. z o.o.    Kutno    265
36    Toptronic Sp. z o.o.    Łódź    262
37    Tartak i Zakład Stolarski Janina i Wacław Witkowscy S.J.    Wieluń    246
38    Zakład Mięsny ZBYSZKO    Bedoń-Wieś    240
39    Grupa Primako Sp. z o.o.    Łódź    236
40    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Udział    Łask    223
41    PPUH KONSTALEX Sp. z o.o.    Radomsko    222
42    Logistyka Pabianice Sp. z o.o.    Pabianice    221
43    PU Roka Zakład Pracy Chronionej    Piotrków Trybunalski    221
44    Budopref S.J.    Zgierz    216
45    Mar – Pol S.J.    Radomsko    209
46    Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane Zeptri – Rembud Sp. z o.o.    Łódź    197
47    RIHO Polska Sp. z o.o.    Łódź    189
48    Agis – BAU Sp. z o.o.    Pabianice    188
49    Tilia Sp. z o.o.    Łódź    185
50    Spółdzielnia Pracy Armatura    Łódź    184
51    Przeds. Tomaszewski i S-Ka S.J.    Łódź    182
52    Annsa Sp. z o.o.    Łódź    179
53    Przeds. Remontowe Energetyki Prem Sp. z o.o.    Łódź    178
54    WIELTON S.A.    Wieluń    177
55    PHARMENA S.A.    Łódź    176
56    Help – Med Sp. z o.o.    Łódź    176
57    PGE Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów S.A.    Rogowiec    175
58    Emka Meble sp. z o.o. sp.k.    Rawa Mazowiecka    172
59    Rexam Home & Personal Care Łódź Sp. z o.o.    Łódź    170
60    Rose – Win Sp. z o.o. PPHU    Bełchatów    163
61    Reydrob S.J. Przeds. Drobiarskie M&M    Lipce Reymontowskie    163
62    Inter – Solar Sp. z o.o. PW    Brzeziny    161
63    DAR-POL S.J.    Tomaszów Mazowiecki    152
64    Omega Sp. z o.o.    Łódź    151
65    Etykiety.pl Etigraf Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    151
66    ORION    Łódź    145
67    Hezbo-H S.J.    Czerniewice    142
68    Roka – Med Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    141
69    Dębscy Sp. z o.o.    Wieruszów    137
70    Laser – Sinex Sp. z o.o.    Łódź    136
71    Witamina Sp. z o.o. Grupa Producentów Owoców    Biała Rządowa    133
72    Klim – Eko Pielesiek S.J.    Łódź    129
73    POLDROB S.A. PPH    Łódź    129
74    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Bedlno    Bedlno    120
75    WPW Invest Sp. z o.o.    Łódź    114
76    Piotrowska Sp. z o.o. Kancelaria Rachunkowości    Łódź    113
77    Powszechna Agencja Internet Pai S.A.    Łódź    112
78    Iga Kotkowska i Wasiak S.J.    Łódź    111
79    PPU INBUD Sp. z o.o.    Łódź    111
80    Linst Instalacje Sp. z o.o.    Pabianice    110
81    Medana Pharma S.A.    Sieradz    106
82    Firma Projektowa MW Projekt Sp. z o.o.    Łódź    105
83    Volume Design Studio Europe Sp. z o.o.    Łódź    104
84    Autoryzowany Serwis Samochodowy J.R.J. Zachorscy ZPCh S.J.    Kutno    103
85    III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera    Łódź    102
86    Kulak Sp. z o.o.    Szadek    101
87    PPUH ACTIVUS Sp. z o.o.    Łódź    100
88    ART Plast Sp. z o.o.    Rzgów    99
89    Zurt Sp. z o.o.    Łódź    98
90    AZ ARMATUREN POLSKA Sp. z o.o.    Opoczno    97
91    Obligo Sp. z o.o.    Łódź    96
92    Intranslogistyk Sp. z o.o.    Sieradz    96
93    CELPOL S.J.    Łask    95
94    Zakłady Zbożowo – Młynarskie w Piotrkowie Tryb. Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    95
95    Tat-Pol Sp. z o.o.    Pajęczno    90
96    PW Sako Sp. z o.o.    Łódź    89
97    SBS Sp. z o.o.    Łódź    88
98    Biuro Handlowe Cedrus P. Daszkiewicz S.J.    Brzeziny    88
99    EKO – REGION Sp. z o.o.    Bełchatów    88
100    Sonoco Poland Packing Services Sp. z o.o.    Łódź    87
101    Przeds. Innowacyjno – Wdrożeniowe Glass – Produkt Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    86
102    KTL.PL Sp. z o.o.    Gorzkowice    86
103    MARDOM Sp. z o.o.    Łódź    82
104    Impex Sp. z o.o.    Łask    82
105    WĘDLINKA S.J. PHU    Wieruszów    82
106    MC Kontrakty Budowlane Sp. z o.o.    Łódź    80
107    MATPOL S.J. Anna Stachlewska Maciej Stachlewski    Lutomiersk    79
108    Fabryka Transformatorów W Żychlinie Sp. z o.o.    Żychlin    79
109    Przeds. PREXER Sp. z o.o.    Łódź    78
110    Jumi Sp. z o.o.    Pabianice    75
111    Upex – Chemia – Polska Sp. z o.o.    Łódź    75
112    Przychodnia Rehabilitacyjno Sojczyńskiego Sp. z o.o.    Łódź    73
113    PP-H STOPTEX IMPORT-EXPORT Zakład Pracy Chronionej    Wały A    72
114    Elantel Sp. z o.o.    Łódź    72
115    PPHU Elester – PKP Sp. z o.o.    Łódź    70
116    Biuro Brokerów Ubezpieczeniowych Maxima Fides Sp. z o.o.    Łódź    70
117    Imakor Sp. z o.o.    Łódź    69
118    HG Polska Sp. z o.o.    Łódź    68
119    Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Fel – Med Sp. z o.o.    Łódź    68
120    Alta Polska Sp. z o.o.    Łowicz    67
121    Polski System Dystrybucji Sp. z o.o.    Łódź    67
122    Syguła S.J.    Łódź    66
123    DE HEUS Sp. z o.o.    Łęczyca    66
124    Batis Sp. z o.o.    Bełchatów    65
125    Komet Sp. z o.o.    Stryków    64
126    Rent Sp. z o.o.    Łódź    64
127    Epiona NZOZ Sp. Komandytowa    Bełchatów    63
128    Novamed Sp. z o.o.    Zgierz    62
129    Toya Systemy Komputerowe Sp. z o.o.    Łódź    62
130    PHU DYTRYCH Sp. z o.o.    Łódź    61
131    Dentex Sp. z o.o.    Zduńska Wola    60
132    HSV Polska Sp. z o.o.    Łódź    60
133    Wojewódzki Szpital Zespolony    Skierniewice    59
134    Przedsiębiorstwo OWLEX Sp. z o.o.    Łódź    58
135    ŁZG ŁĘCZYCA S.A.    Łęczyca    58
136    Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych PAN    Łódź    58
137    Victus S.J.    Działoszyn    57
138    PBU WIKTOR S.J.    Radomsko    56
139    Biuro Turystyki – Fundusz Wczasów Pracowniczych Sp. z o.o.    Łódź    56
140    G.W. & Crystal Fasion S.J.    Łódź    55
141    Efauto.PL Sp. z o.o.    Łódź    55
142    Firma Handlowa DREWNO Sp. z o.o.    Łódź    54
143    ABC S.J. PPHU    Głowno    54
144    Maygroup Sp. z o.o.    Łódź    54
145    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Pabianice    54
146    Ragz 1 S.J.    Łódź    54
147    Autoweber Sp. z o.o.    Zduńska Wola    53
148    SEW – Eurodrive Polska Sp. z o.o.    Łódź    53
149    Dom Maklerski Transarr Sp. z o.o.    Łódź    52
150    Karol Sp. z o.o.    Mokrsko    52
151    PRO – STER S.J. Klimatyzacja – Automatyka    Łódź    52
152    KME Sp. z o.o.    Zgierz    50
153    BP Service Center S.J.    Łódź    49
154    Wodomierze Sp. z o.o.    Sieradz    49
155    SANMED Sp. z o.o.    Łódź    48
156    Iko Sp. z o.o.    Łódź    47
157    Kuchinox Sp. z o.o.    Łódź    45
158    Przeds. Rolnicze Głogus Sp. z o.o.    Kutno    45
159    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wiskitno w Łodzi    Łódź    44
160    KTW Elektro Sp. z o.o.    Łódź    44
161    Pakos Sp. z o.o.    Opoczno    44
162    Rex – Bud Sp. z o.o.    Łódź    43
163    FUNGIS Sp. z o.o.    Maków    43
164    PROMAL Sp. z o.o.    Wieruszów    42
165    RAWA Zakłady Mięsne Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    42
166    RECTICEL Komfort Snu Sp. z o.o.    Łódź    41
167    Amega Sp. z o.o.    Zgierz    40
168    Almed Sp. z o.o. Usługi Medyczne    Łódź    39
169    Egolit Sp. z o.o. Ekologiczna Gospodarka Odpadami – Likwidacja i Transport    Łanięta    38
170    High – Tech Media Zielińscy – Łodź S.J.    Rąbień    37
171    Excor Sp. z o.o.    Łódź    37
172    Enika Sp. z o.o. Zakład Elektroniki Przemysłowej    Łódź    36
173    DEANTE ANTCZAK S.J.    Łódź    35
174    Stacja Paliw PAWOJ Lucyna Kopeć, Zdzisław Kopeć S.J.    Tomaszów Mazowiecki    35
175    Wimax S.J.    Stryków    35
176    Enterprise Support Sp. z o.o.    Łódź    35
177    Zenner Poland Sp. z o.o.    Łódź    34
178    Ania Sp. z o.o. PPH    Poddębice    34
179    Budimus M.Słoma S.J.    Kutno    34
180    PPHU Demeter S.J.    Kamieńsk    33
181    Atut S.J.    Tomaszów Mazowiecki    33
182    Zakład Ogólnobudowlany Pogorzelscy S.J.    Skierniewice    32
183    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Rzeczyca    31
184    EURO – GAZ Technika Grzewcza i Gazowa Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    31
185    Keksik Gomulska i Wspólnicy S.J.    Głowno    30
186    Castor S.J. Stefaniak, Włodarczyk, Kędzia    Pabianice    29
187    Eko – Vit Sp. z o.o.    Łódź    29
188    Liwa S.J.    Pajęczno    29
189    Projnad PPHU Sp. z o.o.    Sieradz    28
190    Texland S.J.    Aleksandrów Łódzki    27
191    Emapa Sp. z o.o.    Łódź    27
192    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE HYDROMEL Sp. z o.o.    Sieradz    25
193    Teatr Wielki w Łodzi    Łódź    25
194    Farm – Serwis Sp. z o.o.    Łódź    25
195    Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o.o.    Łódź    25
196    Pro-Fart Investment Sp. z o.o.    Łódź    24
197    Zakład Produkcji Cukiericzej Janusz Chojecki ZPCH    Skierniewice    24
198    Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Łódź Sp. z o.o.    Łódź    24
199    Sercom Solutions Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Łódź    24
200    Mega Expres Sp. z o.o.    Brzeźnio    24
201    Trade & Travel Company Sp. z o.o.    Łódź    24
202    Hol – Games Sp. z o.o.    Łódź    24
203    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Ozorków    Ozorków    23
204    Produkcja Mięsa i Wędlin SZWEDZIK S.J.    Radomsko    23
205    Protyl – Serwis 44 Sp. z o.o.    Wieluń    22
206    MARKO Sp. z o.o.    Borkowice    22
207    Eurobox Polska Sp. z o.o.    Ujazd    22
208    BRE.LOCUM S.A.    Łódź    22
209    Zdrowie Sp. z o.o.    Sieradz    22
210    Liberty Motors Sp. z o.o.    Łódź    22
211    Kodrewex Sp. z o.o.    Gomunice    21
212    Kavo Polska Sp. z o.o.    Łódź    21
213    Hal – Ko S.J. PPHU    Koluszki    21
214    Benz-Pal Wójcik S., Wójcik J., Frankowski S. Sp.j.    Chociw    21
215    PPH Met – Pol Sp. z o.o.    Zduńska Wola    21
216    ZPHU Szron S.J.    Łódź    21
217    VOG POLSKA Sp. z o.o.    Skierniewice    20
218    Jotemi S.J. PPH    Ozorków    20
219    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu    Łowicz    20
220    EMIT S.A.    Żychlin    20
221    Odlewnia SILUM Sp. z o.o.    Czarnożyły    20
222    Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.    Łódź    20
223    MERYDIAN S.A. Brokerski Dom Ubezpieczeniowy    Łódź    20
224    Stacja Paliw – Krasowa Jażdżyk – Kameccy S.J.    Rusiec    19
225    ZETPRI – EKO Sp. z o.o. Przeds. Inżynieryjno – Budowlane    Piotrków Trybunalski    19
226    Zamek Sp. z o.o.    Łódź    18
227    Przeds. Hektor Sp. z o.o.    Działoszyn    18
228    TRICOMED S.A.    Łódź    18
229    Zamet – Głowno S.J.    Głowno    18
230    Przedsiębiorstwo Usług Socjalno Bytowych Budownictwa Komunalnego    Łódź    18
231    Oktan S.J. PPHU    Łódź    17
232    Istra S.J. PHU    Głuchów    17
233    Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieruszowie S.A.    Wieruszów    17
234    Termall Sp. z o.o. Rozruch Moc Ekologia    Bełchatów    17
235    MET-PRIM Sp. z o.o.    Radomsko    16
236    PGE Elektrownia Bełchatów S.A.    Rogowiec    16
237    Met – Bud S.J.    Wieluń    15
238    KAWIKS S.J. PPHU    Widawa    15
239    Emerson Polska Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    15
240    Kwiaciarski Zakład Doświadczalny Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa – Nowy Dwór Sp. z o.o.    Nowy Dwór    14
241    DARMAR Sp. z o.o.    Wolbórz    14
242    Lekarze Urolodzy – Marek Rożniecki i Partnerzy Spółka Partnerska    Łask    14
243    Bertrans S.A.    Rawa Mazowiecka    14
244    Materiały Budowlane Sp. z o.o.    Łódź    13
245    Gross Wazia S.J.    Łódź    13
246    Firma Handlowo-Usługowa Skład Opału S.J.    Opoczno    13
247    Mirbud S.A.    Skierniewice    13
248    OPTOMETR S.J.    Łódź    13
249    Sacmi Polska Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    13
250    Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilakt. – Lecznicze    Łódź    13
251    BŁAJA NEWS Sp. z o.o.    Łódź    13
252    RAMB Sp. z o.o.    Bełchatów    12
253    Koliber S.J.    Zgierz    12
254    Rol – Pod Sp. z o.o.    Bolimów    12
255    MTM S.J.    Piotrków Trybunalski    11
256    Nord – Pol Sp. z o.o.    Łódź    11
257    Zakład Usług Budowlanych Budmel S.J.    Stryków    11
258    Sawo Recykling S.J.    Zgierz    11
259    SPÓŁDZIELNIA TRANSPORTU WIEJSKIEGO W WIERUSZOWIE    Wieruszów    11
260    Opal S.J.    Wieluń    10
261    Ordom R. Krasiński i Wspólnicy S.J.    Łódź    10
262    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Ozorkowie    Ozorków    10
263    ITA S.J.    Łódź    10
264    Pamso S.A. Zakłady Mięsne    Pabianice    10
265    Nowe Gospodarstwo Rolne Głogowa Sp. z o.o.    Krośniewice    10
 
Pozostałe firmy województwa łódzkiego
 
266    ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA Sp. z o.o.    Łódź    9
267    Silverstone Polska Sp. z o.o.    Łódź    9
268    Conrad Sp. z o.o.    Łódź    9
269    Kilargo Sp. z o.o.    Dobroń    9
270    COMMON S.A.    Łódź    9
271    SM 21 Energetyka Sp. z o.o.    Łódź    9
272    Górniczy Klub Sportowy Bełchatów Sportowa S.A.    Bełchatów    9
273    Cza-Ta Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    9
274    BANKOWY FUNDUSZ LEASINGOWY S.A.    Łódź    8
275    PUH UNICAR S.J.    Radomsko    8
276    Emerson Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Piotrków Trybunalski    8
277    Agraf Sp. z o.o.    Łódź    7
278    SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W RAWIE MAZOWIECKIEJ    Rawa Mazowiecka    7
279    PPHU Centrotek S.J.    Łódź    7
280    Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych    Łódź    7
281    Burchacińscy S.J.    Wieluń    6
282    PHU Rywal Sp. z o.o.    Wieluń    6
283    F&F Filipowski S.J    Pabianice    6
284    Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.    Tuszyn    6
285    ALFA Sp. z o.o.    Wolbórz    5
286    PPHU J & K. Romstom J. Lechowska I. Lechowska S.J.    Tomaszów Mazowiecki    5
287    Royal Hurt Łódź Sp. z o.o.    Łódź    5
288    Jasta – Sweets Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    5
289    Petecki Sp. z o.o.    Łódź    5
290    Studio Okno Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    5
291    GAIK Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Niedośpielin    5
292    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Libiszów-Kolonia    5
293    Ubojnia Drobiu Sprzedaż Hurtowa i Detaliczna S.J.    Warta    4
294    Zakład Produkcyjno Handlowy – Masarnia Zapolice S.J.    Zapolice    4
295    Zakład Gospodarki Wodno Kanalizacyjnej Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    4
296    Klinika Okulistyczna Jasne Błonia Sp. z o.o.    Łódź    4
297    Hurtownia Art. Przemysłowych S.J.    Ujazd    3
298    FOOD SERVICE Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    3
299    Halter Sp. z o.o.    Łyszkowice    2
300    Andi – Kuba Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    2
301    CERAMIKA TUBĄDZIN II Sp. z o.o.    Ozorków    2
302    Breve Tufvassons Sp. z o.o.    Łódź    2
303    WIMAT S.J.    Łódź    2
304    Komandos – Łódź Sp. z o.o.    Łódź    2
305    Instytut Przedsiębiorczości Sp. z o.o.    Łódź    2
306    Euro Dom Sp. z o.o.    Łódź    2
307    Przeds. Komunikacji Samochodowej Łęczyca Sp. z o.o.    Łęczyca    2
308    Hydra-Grupa Sbs sp. j. Wójcicki i Kłos    Łask    1
309    Libera E. i A. Libera S.J.    Tuszyn    1
310    Euro – Kerze Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    1
311    KRAMEL Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    0
312    Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego S.A.    Łódź    0
313    Invar Integracje Sp. z o.o.    Sieradz    0
314    MIWEST Sp. z o.o.    Bełchatów    0
315    Parapety Sp. z o.o.    Błaszki    -1
316    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Standard Rogulscy S. J.    Opoczno    -1
317    Pauloadriani Sp. z o.o.    Łódź    -1
318    Z.E. Elektromech Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -1
319    Amcor Tobacco Packaging Polska Sp. z o.o.    Łódź    -1
320    Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.    Łódź    -2
321    Luxi S.J. PPHU    Łódź    -2
322    Amax Sp. z o.o. Grupa Kapitałowa Bać-Pol    Piotrków Trybunalski    -2
323    Milma S.J.    Zgierz    -2
324    ZORZA PSS    Radomsko    -2
325    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE GIBAR S.J.    Łódź    -2
326    Zakład Projektowania Malarni i Galwanizerni Zugil – Projekt Sp. z o.o.    Wieluń    -2
327    Koluszki Foundry and Machinery Sp. z o.o.    Koluszki    -2
328    Geplastyk Polska Sp. z o.o.    Łódź    -2
329    Agromex S.J. PPHU    Łódź    -2
330    Trans – Mer S.J.    Zgierz    -3
331    Electronics Box S.J.    Łódź    -3
332    TOTEM Sp. z o.o.    Łódź    -3
333    Biomar Sp. z o.o.    Pabianice    -4
334    Bryza Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    -4
335    Porczyński i S-ka S.J.    Piotrków Trybunalski    -4
336    Zakłady Mięsne Piekarscy Sp. J.    Rokiciny    -4
337    Multimex Sp. z o.o. PPHU    Koluszki    -4
338    Larix Sp. z o.o.    Poddębice    -4
339    Winimex Sp. z o.o.    Pabianice    -5
340    Blok Bud S.J.    Dobryszyce    -5
341    Energoautomatyka Sp. z o.o.    Rogowiec    -5
342    Quimicer Polska Sp. z o.o.    Opoczno    -5
343    Techmark S.J.    Aleksandrów Łódzki    -5
344    DELTA IMPORT Sp. z o.o.    Konstantynów Łódzki    -5
345    INWEMER SYSTEM Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -5
346    Elektryczne Centrum Handlowe ANIA S.J.    Wieluń    -6
347    Centroodlew Przeds. Kompleksowej Obsługi Inwestycji S.J.    Łódź    -6
348    DEST Dybowski Tomczak S.J.    Łódź    -6
349    POLITECHNIKA ŁÓDZKA    Łódź    -6
350    WOD – KAN Sp. z o.o. Zakład Wodociągów i Kanalizacji    Bełchatów    -6
351    Klub Sportowy PIOTRCOVIA Sportowa S.A.    Grabica    -6
352    Biuro Turystyczno – Handlowe Gama Sp. z o.o.    Skierniewice    -6
353    Handel Zwierzętami i Płodami Rolnymi Janusz i Małgorzata Głogowscy S.J.    Krzyżanów    -7
354    Jenerix Sp. z o.o.    Łódź    -7
355    Namaxa S.J.    Piotrków Trybunalski    -7
356    Polwet – Centrowet Sp. z o.o.    Łask    -7
357    PPUH S.J. Roman Orlik i Syn     Wejsce    -7
358    BESTUR Sp. z o.o.    Bełchatów    -7
359    Jurys Sp. z o.o.    Łódź    -7
360    Diamon Sp. z o.o.    Wieluń    -8
361    CSK Sp. z o.o.    Łódź    -8
362    PPHU Joanna Słomczewska Sp. z o.o.    Zgierz    -8
363    SIZEI Spółdzielnia Inwalidów Zakład Elementów Indukcyjnych w Sierniewicach    Skierniewice    -8
364    Uk-Pol Sp. z o.o.    Działoszyn    -8
365    Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II    Bełchatów    -8
366    Drukarnia Sofal Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    -8
367    Maxhurt Sp. z o.o. PHUP    Rogowiec    -9
368    Hurtownia Art. Spożywczych S.J.    Łódź    -9
369    Merkury S.J.    Łęczyca    -9
370    Polmoblich Sp. z o.o. ZUHP    Łowicz    -9
371    PROMAX Sp. z o.o. Przeds. Postępu Technicznego i Wdrożeń    Łódź    -9
372    BIOFLUID S.J.    Tuszyn    -9
373    PRO – DOM Sp. z o.o.    Ksawerów    -10
374    Lewor S.J.    Andrespol    -10
375    Dar – Pol S.J.    Łódź    -10
376    Alfafarma Sp. z o.o.    Łódź    -10
377    Piasta Hurtownia Rowerów S.J.    Łódź    -10
378    Norma Sp. z o.o.    Wróblew    -10
379    01 Partner Sp. z o.o.    Łódź    -10
380    Zakład Przetwórstwa Mięsnego J.S.A.J. Mielczarek S.J.    Rusiec    -10
381    KONEX Sp. z o.o.    Łódź    -10
382    Apla Sp. z o.o.    Łódź    -10
383    ZIGPOL Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -11
384    Pat-Mar Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    -11
385    Jantoń Dystrybucja Sp. z o.o.    Pabianice    -11
386    Przedsiębiorstwo Arwis Sp. z o.o.    Poddębice    -11
387    Tech – Bud Sp. z o.o.    Stryków    -11
388    Ł&K S.J.    Łask    -11
389    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot S.J.    Starowa Góra    -11
390    Expom Sp. z o.o.    Krośniewice    -11
391    Toya Sp. z o.o.    Łódź    -11
392    ELBIS Sp. z o.o.    Rogowiec    -11
393    Wokan – Term – Technika Grzewcza i Sanitarna S.J.    Piotrków Trybunalski    -12
394    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Dmosin    -12
395    Marco S.J.    Opoczno    -12
396    BARRY CALLEBAUT POLSKA Sp. z o.o.    Łódź    -12
397    PPHU FRUBEX – BIS S.J. J.E.Z.A. Bęben    Pajęczno    -12
398    Centrum Targowe PTAK S.A.    Rzgów    -12
399    Gnom Sp. z o.o.    Łódź    -12
400    Finn Sp. z o.o.    Konopnica    -12
401    Panda Sp. z o.o.    Zgierz    -13
402    Okna – Rąbień Sp. z o.o.    Rąbień    -13
403    Klim – Eko 2 Sp. z o.o.    Łódź    -13
404    CAMFIL POLSKA Sp. z o.o.    Łódź    -13
405    Pol – Intech Towarzystwo Przemysłowo – Handlowe Sp. z o.o.    Łódź    -13
406    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Łódź    -13
407    Maya Victory Sp. z o.o.    Kleszczów    -13
408    Dom I. Maćkowiak, A. Patura i Wspólnicy S.J.    Piotrków Trybunalski    -13
409    Tomra Orwak Polska Sp. z o.o.    Łódź    -14
410    Czerwińscy Sprzedaż Artykułów Sanitarnych i Przemysłowych S.J.    Łowicz    -14
411    Bimex S.J.    Zduńska Wola    -14
412    Praxis Łódź S.J.    Łódź    -14
413    Damimar S.J.    Sieradz    -14
414    El – Inwest Sp. z o.o.    Skierniewice    -14
415    EXDROB S.A. Kutnowskie Zakłady Drobiarskie    Kutno    -14
416    Andrzejewski – Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.    Łódź    -14
417    SUWARY S.A.    Pabianice    -14
418    Sztuka Użytkowa Sp. z o.o.    Łódź    -14
419    INTERKOBO Sp. z o.o.    Łódź    -15
420    AUTO CENTRUM KOSICKI Sp. z o.o.    Łódź    -15
421    Przeds. Zaopatrzenia Budownictwa i Rolnictwa Ar – Bud S.J.    Warta    -15
422    TARGET Sp. z o.o.    Łódź    -15
423    Cobouw Polska Sp. z o.o.    Łódź    -15
424    ATJ System Sp. z o.o.    Pabianice    -15
425    BEWA Sp. z o.o. Towarzystwo Gospodarcze    Piaski    -15
426    Pifo Ryczkowski S.J.    Łódź    -15
427    Zarodowa Ferma Kur Rszew Sp. z o.o.    Konstantynów Łódzki    -15
428    Cardco Sp. z o.o.    Łódź    -15
429    Manor House Sp. z o.o.    Radomsko    -15
430    MEDAX Sp. z o.o.    Kruszów    -15
431    Przedsiebiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Moszczenicy    Moszczenica    -15
432    Ravaso Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    -16
433    Granum S.J. Firma Nasienna    Wodzierady    -16
434    Betech Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -16
435    MOTYL S.J. Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw    Rokiciny    -16
436    Kompania Spirytusowa Nord – Clas Sp. z o.o.    Łódź    -16
437    Mykogen – Kompost Michał i Piotr Małuszyńscy     Łask    -16
438    SP ZOZ Szpital Rejonowy w Opocznie    Opoczno    -16
439    Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    -16
440    Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Brzeziny    -16
441    CWK Sp. z o.o.    Łódź    -16
442    Wytwórnia Urządzeń Komunalnych Wuko Handel Sp. z o.o.    Łódź    -17
443    ICHEM Sp. z o.o. Ośrodek Badawczo – Produkcyjny Politechniki Łódzkiej    Łódź    -17
444    BSG Sp. z o.o.    Zgierz    -17
445    Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie    Warta    -17
446    Przeds. Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Brzeziny    -17
447    Nasza Łazienka S.J.    Łódź    -18
448    ZPHU JAKMAR Jacek Brzozowski S.J.    Łowicz    -18
449    Debiut Plus E.T. Miągowscy S.J.    Łódź    -18
450    Stacje Paliw Haczykowscy S.J.    Łowicz    -18
451    Buzet Sp. z o.o.    Wieluń    -18
452    Sinus Sp. z o.o.    Łódź    -18
453    Zakłady Przetwórstwa Mięsnego Miazek S.J.    Łódź    -18
454    Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Łódź Sp. z o.o.    Łódź    -18
455    WOJEWÓDZKI SPECJALISTYCZNY SZPITAL im. Władysława Biegańskiego    Łódź    -18
456    Eko – Serwis Sp. z o.o. Przeds. Oczyszczania Miasta    Kutno    -18
457    Hurtownia Artykułów Mleczarskich i Spożywczych S.J.    Opoczno    -19
458    Terwo S.J.    Łódź    -19
459    Firma Handlowa Plus S.J.    Skierniewice    -19
460    Andar S.J.    Łódź    -19
461    Pifo Eko – Strefa Sp. z o.o.    Łódź    -19
462    A.S. Sierant PPHU S.J.    Piotrków Trybunalski    -19
463    WC Serwis Łódź Sp. z o.o.    Łódź    -19
464    RAW -POL Export – Import S.J.    Rawa Mazowiecka    -20
465    FW Gładysz S.J. Wiesław i Zbigniew Gładysz    Brójce    -20
466    FH Fruktus S.J.    Skierniewice    -20
467    Keyser & Mackay Polska Sp. z o.o.    Łódź    -20
468    Arteiae Sp. z o.o.    Łódź    -20
469    A – Hak Przeds. Inżynieryjne Sp. z o.o.    Łódź    -20
470    PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-BUDOWLANE KEMY Sp. z o.o.    Łódź    -20
471    Peberol Sp. z o.o.    Łódź    -20
472    Centrala Nasienna Sp. z o.o.    Sieradz    -20
473    Towarzystwo Elektrotechnologiczne Qwerty Sp. z o.o.    Łódź    -20
474    Ptak – Media S.A.    Rzgów    -20
475    Filip i S-ka Dromader S.J.    Łódź    -21
476    Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o.    Łódź    -21
477    Tank S.J.    Piotrków Trybunalski    -21
478    Inter – Garden Sp. z o.o.    Skierniewice    -21
479    Ocmer Sp. z o.o.    Łódź    -21
480    Rollux Halina i Marek Ciecióra S.J.    Gorzkowice    -21
481    HTL – STREFA S.A.    Ozorków    -21
482    Glob Sp. z o.o.    Łódź    -21
483    JBD S.A.    Łódź    -22
484    MERCANT Sp. z o.o.    Łódź    -22
485    ASMIR S.J.    Tomaszów Mazowiecki    -22
486    Elektryk Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -22
487    Centra Serwis Z.T.Z Mitman S.J.    Łódź    -22
488    ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNY AREX MARIA ZAŁĘCZNA, KRZYSZTOF MIELCZAREK S.J.    Bełchatów    -22
489    Przeds. El-In S.J.    Skierniewice    -22
490    Kusy Przetwórstwo Mięsne S.J.    Bełchatów    -22
491    PGE Górnictwo i Energetyka S.A.    Łódź    -22
492    Agroland – Cargo Sp. z o.o. Spedycja Międzynarodowa    Kutno    -22
493    Andex – Pawłowscy S.J.    Skierniewice    -22
494    BON PRIX Sp. z o.o.    Łódź    -23
495    Hurtownia Słodyczy Rarytas Sp. z o.o.    Łódź    -23
496    UBOJNIA DROBIU Piórkowscy    Wola Cyrusowa    -23
497    LEK S.A.    Stryków    -23
498    NIJHOF – WASSINK Sp. z o.o.    Kutno    -23
499    Fabryka Lin Stolin Sp. z o.o.    Rogowiec    -23
500    Samodzielny Publiczny ZOZ Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. N. Barlickiego    Łódź    -23
501    Zakład Ochrony Mienia Sp. z o.o.    Pabianice    -23
502    Megapunkt 900 Sp. z o.o.    Pabianice    -24
503    PHU Juszczak S.J.    Wieruszów    -24
504    Dom – 2 S.J.    Łódź    -24
505    Przedsiębiorstwo TOST S.j.    Radomsko    -24
506    Mapex Sp. z o.o.    Łódź    -24
507    AVES Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -24
508    INDESIT Company Polska Sp. z o.o.    Łódź    -24
509    SKIOLD BL Sp. z o.o.    Kutno    -24
510    ROL – GAZ S.J.    Wieluń    -25
511    MADO Sp. z o.o.    Łódź    -25
512    Słoneczko S.J.    Zduny    -25
513    Draco Sp. z o.o.    Łódź    -25
514    Centro – Bud S.J. PPHU    Ozorków    -25
515    Fambud Sp. z o.o.    Skierniewice    -25
516    EPC Sp. z o.o.    Łódź    -25
517    Młyn Handlowo – Usługowy S.J.    Wodzierady    -25
518    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -25
519    Ozorkowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.    Ozorków    -25
520    LAMELA Sp. z o.o.    Łowicz    -25
521    MAGELLAN S.A.    Łódź    -25
522    Omega Biuro Podróży S.J.    Skierniewice    -25
523    Febus-Auto Sp. z o.o.    Łódź    -26
524    Claro Sp. z o.o.    Łódź    -26
525    Hurtownia Leków Weterynaryjnych Weterpol Sp. z o.o.    Łęczyca    -26
526    Kopi Sp. z o.o.    Ozorków    -26
527    Biuro Zarządzania Inwestycjami Multiinvestment Sp. z o.o.    Łódź    -26
528    Biuro Ekonomiczno Handlowe Zasada Jan    Wieluń    -26
529    PKB Polska Sp. z o.o.    Brąszewice    -26
530    WIFAMA – PREXER Sp. z o.o. Przedsiębiorswo Innowacyjno Wdrożeniowe    Łódź    -26
531    GERLACH S.A.    Drzewica    -26
532    Wodociągi i Kanalizacja – Zgierz Sp. z o.o.    Zgierz    -26
533    Medical Magnus Sp. z o.o.    Łódź    -26
534    Fozi Sp. z o.o.    Łódź    -26
535    Miejskie Przeds. Wodociągów I Kanalizacji w Poddębicach Sp. z o.o.    Poddębice    -26
536    SPOŁEM PSS    Bełchatów    -27
537    JMS Sports Sp. z o.o.    Łódź    -27
538    Centrum Mat. Budowlanych Batex Sp. z o.o.    Łódź    -27
539    Przeds. Rodzinne S.J.    Łódź    -27
540    Ipo S.J. PHU    Łowicz    -27
541    Mrugalski – Mrugalski S.J. PHUG    Łask    -27
542    Elmen Sp. z o.o.    Rogowiec    -27
543    WOD – KAN Sp. z o.o. Zakład Wodociągów i Kanalizacji    Skierniewice    -27
544    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Kutno    -27
545    ART – DOM M.M. ZIELIŃSCY S.J.    Łódź    -28
546    Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o.    Łódź    -28
547    Comitor Sp. z o.o.    Łódź    -28
548    Amii Sp. z o.o.    Łódź    -28
549    Lemi S.J. PHU    Brzeziny    -28
550    Przeds. Budownictwa Telekomunikacyjnego TEKOM Sp. z o.o.    Pabianice    -28
551    Młyn nad Wartą Sp. z o.o.    Sieradz    -28
552    PPHU Mas – Pol S.J.    Piotrków Trybunalski    -28
553    Giełda Ogrodnicza Sp. z o.o.    Łódź    -28
554    Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bełchatowie    Bełchatów    -28
555    ARIMEX DAMIS Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -29
556    Ardeks S.J.    Łódź    -29
557    Tabak Wawrzyniak Olejnik S.J.    Zduńska Wola    -29
558    Time – Net Sp. z o.o.    Łódź    -29
559    Zimny Sp. z o.o.    Łódź    -29
560    Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    -29
561    ZJAZDOWA S.A. Łódzki Rynek Hurtowy    Łódź    -29
562    Zakład Komunalny Kleszczów Sp. z o.o.    Kleszczów    -29
563    AGRO – TOP S. Kotowicz S.J.    Łódź    -30
564    Schomburg – Polska Sp. z o.o.    Kutno    -30
565    Sedal Sp. z o.o.    Wieluń    -30
566    Eksoy Chemicals Poland Sp. z o.o.    Łódź    -30
567    Kaja S.J.    Łódź    -30
568    Sobiesław Zasada Łódź Sp. z o.o.    Łódź    -30
569    MAGPOL B. KUŁAKOWSKI I WSPÓLNICY S.J.    Lechów    -30
570    Przeds. Zieleń Miejska – Południe Sp. z o.o.    Łódź    -30
571    Polfrank Energetyk Sp. z o.o.    Łódź    -30
572    Radomszczańska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Radomsko    -30
573    PPHU Agrocom Sp. z o.o.    Sieradz    -30
574    BETRANS Sp. z o.o.    Rogowiec    -30
575    ART Logistic Sp. z o.o.    Łódź    -30
576    Megabelt Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -30
577    Sportera Fitness Sp. z o.o.    Łódź    -30
578    U-Fin Biuro Audytorskie i Rachunkowe Sp. z o.o. – Grupa Finans – Servis    Łódź    -30
579    AMERICAN & EFIRD (Polska) Sp. z o.o.    Łódź    -31
580    Correct S.J.    Zduńska Wola    -31
581    Golden Rose Sp. z o.o.    Łódź    -31
582    Kon – Wit Plus S.J.    Ksawerów    -31
583    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jeżowie    Jeżów    -31
584    Firma Handlowa Alicja i Krzysztof Rosińscy S.J.    Sieradz    -31
585    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Radomsko    -31
586    FEMINA S.J.    Łódź    -31
587    Grupowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. z o.o.    Kutno    -31
588    Globsped Sp. z o.o.    Skierniewice    -31
589    Spółdzielnia Handlowo – Usługowa Samopomoc w Łodzi    Łódź    -31
590    KAN Sp. z o.o.    Łódź    -32
591    GAZREM Sp. z o.o.    Łódź    -32
592    Poyry Forest Industry Sp. z o.o.    Łódź    -32
593    SKORPIO Duda Duszyński S.J.    Bełchatów    -32
594    Biuro Projektów Kolejowych i Usług Inwestycyjnych Sp. z o.o.    Łódź    -32
595    CEMENTOWNIA WARTA S.A.    Działoszyn    -32
596    Abbud Sp. z o.o. PPUH    Łódź    -32
597    Raków S.J.    Raków Duży    -32
598    Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Juliusza Słowackiego    Piotrków Trybunalski    -32
599    Energoserwis Kleszczów Sp. z o.o.    Rogowiec    -32
600    Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o.    Łódź    -32
601    Zakład Utrzymania Miasta Sp. z o.o.    Skierniewice    -32
602    Firma Zaopatrzenia KORNER Sp. z o.o.    Strzałków    -33
603    SUMET Sp. z o.o.    Łódź    -33
604    Plast Sp. z o.o.    Łódź    -33
605    Anna Spółka Jawna Abramowicz, Znajewski    Głowno    -33
606    KRAL Sp. z o.o.    Łódź    -33
607    Przeds. Drogowe Lambdar Sp. z o.o.    Łódź    -33
608    Pafo – Produkcja PCV i AL Sp. z o.o.    Pabianice    -33
609    Spóldzielnia Kółek Rolniczych w Zdunach    Zduny    -33
610    Zakład Remontów Produkcji i Handlu Resuma Sp. z o.o.    Łódź    -33
611    NOWA LEASE Sp. z o.o.    Kutno    -33
612    Wojewódzki Zespół Z.O.Z. Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji    Łódź    -33
613    NZOZ Twoje Zdrowie Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -33
614    Molo Sp. z o.o.    Smardzewice    -33
615    Sertal Serafin S.J.    Łódź    -33
616    PHU Agro – Mar Sp. z o.o.    Łódź    -34
617    Florczak S.J.    Łódź    -34
618    MC Art Sp. z o.o.    Łódź    -34
619    Marinex S.J.    Nieborów    -34
620    Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o.    Bielawy    -34
621    PPH Józef Kuczka S.J.    Łódź    -34
622    Neptunia Sp. z o.o.    Skierniewice    -34
623    Łowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Łowicz    -34
624    Energetyka Cieplna Sp. z o.o.    Wieluń    -34
625    Górak Fabryka Drutu S.J.    Szczepocice Rządowe    -34
626    Sieradex S.J. PPUH     Sieradz    -34
627    JLT Sp. z o.o.    Łódź    -34
628    Ośrodek Badawczo – Rozwojowy Ekologii Miast    Łódź    -34
629    Despol-Technik S.J.    Radomsko    -35
630    Rav Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    -35
631    Centrum Obróbki Skrawaniem Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -35
632    Tenir Serwis Sp. z o.o.    Łódź    -35
633    Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika    Piotrków Trybunalski    -35
634    Dalkia Łódź S.A.    Łódź    -35
635    Dyrekcja Inwestycji w Kutnie Sp. z o.o.    Kutno    -35
636    C.M.C. S.J.    Radomsko    -35
637    Transland Sp. z o.o.    Łódź    -35
638    Strzel-Pol Stacja Paliw M. Strzelecki i Wspólnicy S.J.    Dmosin    -36
639    Hurtownia Magda S.J.    Opoczno    -36
640    PHUP Kwat – Pol Sp. z o.o.    Wolbórz    -36
641    Zakład Usług Technicznych Inwest-Serwis S.J.    Wieluń    -36
642    Madek Sp. z o.o. PHU    Łódź    -36
643    Zakład Przetwórstwa Mięsnego D.M. Zagajewscy S.J.    Rawa Mazowiecka    -36
644    Lumipol – Ludwikowski, Mielczarek S.J.    Wierzchlas    -36
645    PPH Polotex Sp. z o.o.    Łódź    -36
646    EUROFOAM Polska Sp. z o.o.    Zgierz    -36
647    Havena Sp. z o.o.    Kutno    -36
648    Floramedia Polska Sp. z o.o.    Skierniewice    -36
649    Huta Szkła Feniks 2 Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -36
650    AGROSKŁAD S.J. PH    Józefin    -37
651    J. Batorski R. Bojanowski i Wspólnicy S.J.    Ujazd    -37
652    Dom Handlowy Agro S.J.    Łódź    -37
653    Dekor-Pol S.J.    Łódź    -37
654    Tir – Kon S.J.    Sieradz    -37
655    Bax S.J.    Wieruszów    -37
656    FRIGO – Polska Chłodnictwo i Klimatyzacja Sp. z o.o.    Natolin    -37
657    Grudzeń Las Sp. z o.o.    Sławno    -37
658    Energetyka Cieplna Sp. z o.o.    Skierniewice    -37
659    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o.    Skierniewice    -37
660    Biuro Podróży i Turystyki Almatur-Łódź Sp. z o.o.    Łódź    -37
661    Zakład Oczyszczania Miasta S.J.    Łowicz    -37
662    GEERS Akustyka Słuchu Sp. z o.o.    Łódź    -38
663    KBM Sp. z o.o.    Bełchatów    -38
664    Evimex Sp. z o.o. Agencja Handowo – Usługowa    Tomaszów Mazowiecki    -38
665    Marbex Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    -38
666    Therm – Instal Grupa SBS Bogdan Michoń, Paweł Zubiel – Sp. J.    Łódź    -38
667    FLINT Group Polska Sp. z o.o.    Konstantynów    -38
668    Trans-Michor S.J.    Kutno    -38
669    Agrolen Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    -38
670    Przeds. Inżynieryjne Poltech Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    -38
671    KOELNER CENTRUM Sp. z o.o.    Pabianice    -38
672    Merrid Controls Sp. z o.o.    Łódź    -38
673    Przeds. Budowlane Artom Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    -38
674    Zakład Obsługi Energetyki Sp. z o.o.    Zgierz    -38
675    Visat S.J.    Pajęczno    -38
676    Masarnia Bieniek    Piotrków Trybunalski    -38
677    Media 4U Sp. z o.o.    Łódź    -38
678    CWS-BOCO POLSKA Sp. z o.o.    Łódź    -38
679    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Łodzi Sp. z o.o.    Łódź    -38
680    Elektrociepłownia Zduńska Wola Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -38
681    MAGDA S.J. Hurtownia Spożywcza    Piotrków Trybunalski    -38
682    Galaktyka Sp. z o.o.    Łódź    -38
683    Agencja AD Art Sp. z o.o.    Bukowiec    -38
684    NZOZ Przychodnia Lekarska Eskulap Sp. z o.o.    Sieradz    -38
685    Gminna Sp-nia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Kodrąb    Kodrąb    -39
686    Sako – Expo Techtextilplast S.J. Sakowski Wiśniewski    Ozorków    -39
687    Pawilon Handlowy Armet hurt i Detal S.J.    Opoczno    -39
688    Zakłady Urządzeń Elektrycznych ZELTECH S.A.    Łódź    -39
689    Łódzka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Łódź    -39
690    KORONA S.A.    Wieluń    -39
691    Przedsiębiorstwo Energetyki Cielnej Sp. z o.o.    Zgierz    -39
692    NIBCO Sp. z o.o.    Łódź    -39
693    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Sieradz    -39
694    Przeds. Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Łęczyca    -39
695    Bomaz Z.Marcinkowski i Wspólnicy S.J.    Zduńska Wola    -40
696    BOCZNICA Sp. z o.o. Przeds. Transportu Kolejowego i Konserwacji Torów    Łódź    -40
697    JOGO Łódzka Spółdzielnia Mleczarska    Łódź    -40
698    Ośrodek Hodowli Zarodowej Sp. z o.o.    Brzeźnio    -40
699    HODOWLA ROŚLIN STRZELCE Sp. z o.o. Grupa IHAR    Strzelce    -40
700    PUPH Solfum Sp. z o.o.    Rąbień AB    -40
701    TWIST – POL Sp. z o.o.    Kobiele Wielkie    -40
702    J.J. Idczak Sp. z o.o.    Łódź    -40
703    Borowskie Kopalnie Granitu – Skalimex S.A.    Sieradz    -41
704    PRYM FASHION POLSKA Sp. z o.o.    Łódź    -41
705    Węgrol S.J.    Moszczenica    -41
706    Exoflora Sp. z o.o.    Łódź    -41
707    Księgarnia Naukowo – Medyczna Popławscy S.J.    Łódź    -41
708    Compex Pack Service Sp. z o.o.    Łódź    -41
709    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Szadek    -41
710    Termer – MCM Sp. z o.o.    Bełchatów    -41
711    Polska Woda Sp. z o.o.    Ozorków    -41
712    Antom S.J.    Łódź    -41
713    Spółdzielczy Zakład Usługowo Produkcyjny Rolgamet    Czastary    -41
714    POLIFARB – ŁÓDŹ Sp. z o.o.    Łódź    -41
715    Progressivo Polska Sp. z o.o.    Łódź    -41
716    CONTRAIN Sp. z o.o.    Łódź    -41
717    Przeds. Komunikacji Samochodowej w Opocznie Sp. z o.o.    Opoczno    -41
718    Złomex S.J. Przeds. Transportowo – Handlowe    Tomaszów Mazowiecki    -41
719    Akces Co S.J.    Andrespol    -42
720    PPHU Jacek Sukiennik     Łódź    -42
721    Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.    Łowicz    -42
722    Spółdzielnia Agromel w Wolborzu    Wolbórz    -42
723    BIOGENED S.A.    Łódź    -42
724    Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o.    Rogowiec    -42
725    HEMPIS S.J.    Piotrków Trybunalski    -42
726    Euro – Car Sp. z o.o.    Skierniewice    -42
727    Przedsiębiorstwo Komunalne Sanikom Sp. z o.o.    Bełchatów    -42
728    PHP Maria i Krzysztof Kopańscy S.J.    Wolbórz    -43
729    Arco Łódzkie PH Adam Pietraszek i Roman Pietraszek S.J.    Pabianice    -43
730    Bartek – Hurt S.J.    Radomsko    -43
731    Galen S.J.    Łódź    -43
732    Hurtownia Iglo S.J.    Tomaszów Mazowiecki    -43
733    Koala Klukowscy S.J.    Łódź    -43
734    Hurtownia Papierosów S.J.    Jeżów    -43
735    Wiktor W. Cegieła, L. Cegieła S.J.    Radomsko    -43
736    Pharmglo Głowaccy S.J.    Andrespol    -43
737    Kra S.J. PPHU    Piotrków Trybunalski    -43
738    MODERBUD Sp. z o.o.    Łódź    -43
739    DEXTROL Sp. z o.o.    Łódź    -43
740    Przeds. Usługowo Budowlane JMJ – Konstrukcje Sp. z o.o.    Radomsko    -43
741    AS Sp. z o.o.    Osjaków    -43
742    Zakład Badawczo – Projektowy Inwat Sp. z o.o.    Łódź    -43
743    Przeds. Inżynierskie Kontech Sp. z o.o.    Łódź    -43
744    ENERGETYKA BORUTA Sp. z o.o.    Zgierz    -43
745    Agat Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -43
746    Medax S.J.    Łódź    -43
747    Arden Prepress Studio Sp. z o.o.    Łódź    -43
748    PPU Plus Sp. z o.o.    Łódź    -44
749    Calendula Sp. z o.o.    Łódź    -44
750    WIETESKA S.J. Stacja Paliw    Nowe Zduny    -44
751    FHU TABO Tadeusz Kuźmiński o S-ka S.J.    Rawa Mazowiecka    -44
752    PH Sopexim Anna Sopeki i Adam Sopek Sp. J.    Aleksandrów Łódzki    -44
753    Leitz Polska Sp. z o.o.    Radomsko    -44
754    Tom – Gast S.J.    Starowa Góra    -44
755    Hit – Chin Sp. z o.o.    Łódź    -44
756    Business Oil S.J.    Brzeziny    -44
757    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Świnice Warckie    -44
758    Handlowo – Usługowa Spółdzielnia Pracy    Poddębice    -44
759    UNA Sp. z o.o.    Łódź    -44
760    Unipol – Plus S.J.    Łódź    -44
761    Tele-Ar Sp. z o.o.    Łódź    -44
762    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Sieradz    -44
763    Constantia Teich Poland Sp. z o.o.    Rogowiec    -44
764    WIKING – GRAF S.J. Zakład Poligraficzny    Łódź    -44
765    Michalczyk i Prokop Sp. z o.o.    Łódź    -44
766    Hornet Sp. z o.o.    Łódź    -44
767    Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Pabianice    -44
768    Wirex Leasing Sp. z o.o.    Wieluń    -44
769    Milionowa Sp. z o.o.    Łódź    -44
770    Zakład Ochrony Mienia Sp. z o.o.    Sieradz    -44
771    Mark S.J.    Łódź    -44
772    Hirondi Sp. z o.o.    Łódź    -44
773    Społem Łódzka Spółdzielnia Spożywców w Łodzi    Łódź    -45
774    Agro – Jumal Sp. z o.o.    Sieradz    -45
775    Mar S.J.    Łódź    -45
776    ATZ Sp. z o.o.    Łódź    -45
777    Grifmal S.J.    Łódź    -45
778    Sława – Tymiński S.J.    Pabianice    -45
779    BP Service Center S.J.    Łódź    -45
780    Knauf Bełchatów Sp. z o.o.    Rogowiec    -45
781    Zakład Przetwórstwa Mięsnego KONIAREK    Strzelce    -45
782    Aloes Sp. z o.o.    Łódź    -45
783    ELKOMTECH S.A. Przedsiębiorstwo Wdrożeń Postępu Technicznego    Łódź    -45
784    Pfleiderer Prospan S.A.    Wieruszów    -45
785    Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Bełchatów    -45
786    ECO-ABC Sp. z o.o.    Bełchatów    -45
787    Kom – Wol Sp. z o.o.    Wolbórz    -45
788    Hanmar Sp. z o.o.    Pabianice    -46
789    TEXIMA Sp. z o.o.    Łódź    -46
790    BGJ Sp. z o.o.    Zgierz    -46
791    PPHU CDM Sp. z o.o.    Łódź    -46
792    Eko – Gaz S.J.    Brzeziny    -46
793    Trans – Mak S.J.    Pabianice    -46
794    Eko – Gas S.J.    Nowa Brzeźnica    -46
795    Vrystal Traktor Sp. z o.o.    Sieradz    -46
796    Rurator Sp. z o.o.    Łódź    -46
797    Widora Sp. z o.o.    Łódź    -46
798    Knauf Bauprodukte Polska Sp. z o.o.    Rogowiec    -46
799    Cleaner Sp. z o.o.    Łódź    -46
800    Postma Polska Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -46
801    DELKOR Sp. z o.o.    Łódź    -47
802    OSIVO POLAND Sp. z o.o.    Łódź    -47
803    BOSAL POLSKA Sp. z o.o.    Łódź    -47
804    Syndykat S.J.    Łódź    -47
805    Mapex S.J.    Pabianice    -47
806    REINVEST Przeds. Projektowania i Realizacji Inwestycji Sp. z o.o.    Łódź    -47
807    Spółka Budowlana Inst – Mont S.J. J.Gierach, M.Wolnicki    Tomaszów Mazowiecki    -47
808    Moryń S.J.    Siemkowice    -47
809    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sieradz Sp. z o.o.    Sieradz    -47
810    Polski Drukarz Sp. z o.o.    Łódź    -47
811    PH Walter Sp. z o.o.    Łódź    -48
812    Rondo Kacprzak S.J.    Bełchatów    -48
813    Mur Sp. z o.o.    Łódź    -48
814    Firma M I J S.J.    Łódź    -48
815    Intertrade Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -48
816    TERMOKOR – BEŁCHATÓW Sp. z o.o.    Rogowiec    -48
817    Markbud Sp. z o.o.    Poddębice    -48
818    Instalplast Łask Sp. z o.o.    Łask    -48
819    BKT SYSTEM Sp. z o.o.    Łódź    -48
820    DAKRI Sp. z o.o.    Łódź    -48
821    Spółdzielnia Mieszkaniowa im. S. Batorego    Łódź    -48
822    Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.    Łódź    -48
823    Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o.    Łódź    -48
824    Thermo – Stan Sp. z o.o.    Głowno    -49
825    Multi – Mac Sp. z o.o.    Łódź    -49
826    Delfarma Sp. z o.o.    Łódź    -49
827    Kseroserwis S.J.    Łódź    -49
828    TECHMONT Sp. z o.o.    Wieluń    -49
829    Oknostyl S.J.    Ozorków    -49
830    Zakład Mięsny Ozdan S.J.    Marianów    -49
831    BORG AUTOMOTIVE Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -49
832    MEGAMED Sp. z o.o. Niepubliczny ZOZ    Bełchatów    -49
833    Toni Spedition Sp. z o.o.    Ozorków    -49
834    LH Services Sp. z o.o.    Pabianice    -49
835    AP Edukacja Sp. z o.o.    Łódź    -49
836    Firma Wielobranżowa Leda Sp. z o.o.    Skierniewice    -49
837    Eksport – Import S.J. Teresa Kotynia, Agnieszka Kotynia    Łódź    -50
838    Cardinal Pharma Trade Sp. z o.o.    Łódź    -50
839    BM Reflex Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Łódź    -50
840    Falcon Sp. z o.o.    Łódź    -50
841    PHPU Rutmax Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    -50
842    Ogrodnik S.J.    Opoczno    -50
843    Od A do Z Sp. z o.o.    Łódź    -50
844    Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A.    Poddębice    -50
845    Dromak Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -50
846    Ubojnia Drobiu Grzegorz Wyrębski    Wróblew    -50
847    ZELTECH MASZYNY ELEKTRYCZNE Sp. z o.o.    Łódź    -50
848    Przedsiębiorstwo Produkcji Maszyn i Urządzeń Hoffman S.J.    Łódź    -50
849    Centrum Sp. z o.o.    Łódź    -50
850    M.A.T. Sp. z o.o.    Łódź    -50
851    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Biała Rawska    -50
852    VOITH TURBO Sp. z o.o.    Wola Krzysztoporska    -51
853    JOGO – HURT S.J.    Łódź    -51
854    HURTAP S.A.    Łęczyca    -51
855    Firma Handlowo – Usługowa Rolmasz S.J.    Rawa Mazowiecka    -51
856    THOREX S.J. Przedstawicielstwo Firm Zagranicznych Tadeusz Laskowski i Radosław Laskowski    Łódź    -51
857    Firma Handlowa BSP Sp. z o.o.    Łódź    -51
858    Valdi Sp. z o.o.    Łódź    -51
859    Ekoinstal PPU Sp. z o.o.    Łódź    -51
860    Kobud Sp. z o.o.    Radomsko    -51
861    ABEL S.J. Andrzej Kamiennik, Bogdan Wysota    Brąszewice    -51
862    Solvent Sp. z o.o. PPHiU    Kutno    -51
863    Polskie Radio – Regionalna Rozgłośnia w Łodzi RADIO ŁÓDŹ S.A.    Łódź    -51
864    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Kutno    -51
865    BEZ RECEPTY Sp. z o.o.    Łódź    -51
866    UNIGLOB Sp. z o.o.    Stryków    -52
867    Synthesia Polska Sp. z o.o.    Łódź    -52
868    BOMAKO Ryszard Borowski, Alina Borowska S.J.    Łódź    -52
869    Fashion Shaz Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    -52
870    Imponar S.J.    Radomsko    -52
871    Biurpap J.M.G. Figińscy S.J.    Łódź    -52
872    Jaszpol S.J.    Zgierz    -52
873    Wizard Sp. z o.o.    Sieradz    -52
874    Honestia S.J. P.P.H.U.    Dłutów    -52
875    Dromak S.J.    Zduńska Wola    -52
876    CERAMIKA PARADYŻ Sp. z o.o.    Opoczno    -52
877    Hydrobudowa Beton – Lab Sp. z o.o.    Szczerców    -52
878    Młyn Zbożowy Jerzy Łaszkiewicz i Synowie S.J.    Szadek    -52
879    PRZODOWNIK Spółdzielnia Mieszkaniowa    Tomaszów Mazowiecki    -52
880    PGE Dystrybucja Łódź-Teren S.A.    Łódź    -52
881    Paweł Cendrowicz, Wojciech Janas S.J. PAWOTEX    Łódź    -52
882    Trans – Zygil Sp. z o.o. Spółka Transportowo – Handlowa    Wieluń    -52
883    Media Press P. Augustyniak i Wspólnicy S.J.    Łódź    -52
884    Rol-Bud W. Pietraszczyk Spółka Jawna    Rzgów    -53
885    Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Andropex A.zakrzewski, J.Kalina Vel Kalinowski, P.Tarkowski sp. j.    Łódź    -53
886    Insbud S.J.    Skierniewice    -53
887    Urbud S.J.    Kutno    -53
888    Zakład Drogownictwa i Inżynierii Sp. z o.o.    Łódź    -53
889    EKODENT – X S.J.    Łódź    -53
890    Hagmed S.J. Zakład Tworzyw Sztucznych    Rawa Mazowiecka    -53
891    AMB Services Sp. z o.o.    Tuszyn    -53
892    ASD Sp. z o.o.    Łódź    -53
893    Agrohandel S.J    Łódź    -54
894    Katamaran S.J.    Łódź    -54
895    Makowscy S.J.    Rawa Mazowiecka    -54
896    Przedsiębiorstwo Schemat S.J.    Sieradz    -54
897    Fampol Sp. z o.o.    Sieradz    -54
898    Kaczmarek – Zakrzewski S.J.    Zduńska Wola    -54
899    Przedsiębiorstwo AGAT S.A.    Koluszki    -54
900    Lipski i Wujek Sp. z o.o.    Łódź    -54
901    Drogmar Sp. z o.o.    Łódź    -54
902    KMK Gips Sp. z o.o.    Kamieńsk    -54
903    Jamech Sp. z o.o.    Kutno    -54
904    Przetwórstwo Mięsne Załoga S.J.    Piotrków Trybunalski    -54
905    Centrum Rozliczeń i Informacji CERI Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    -54
906    Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Sławomir Dobosz    Radomsko    -54
907    Cargo – Express Sp. z o.o.    Pabianice    -54
908    IMTRONIC S.J.    Łódź    -54
909    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wieruszowie    Wieruszów    -54
910    GCB Centrostal – Łódź S.A.    Łódź    -55
911    PHUP Agros – Wrońscy Sp. z o.o.    Strzelce Wielkie    -55
912    AGROCENT Sp. z o.o.    Złoczew    -55
913    Wytwórnia Armatury Sp. z o.o.    Zgierz    -55
914    Centrum Informacji Biznesu Sp. z o.o.    Pabianice    -55
915    Pruszyński – Kalużny Sp. z o.o.    Rzgów    -55
916    Stehcemp S.J.    Rząśnia    -55
917    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Przyszłości w Opocznie    Opoczno    -55
918    Przeds. Handlu Zagranicznego Mecfibre – Poland S.J.    Łódź    -55
919    Piasta S.J. PPHU    Łubnice    -55
920    Stalbud Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    -55
921    MOSTY – ŁÓDŹ S.A. Przedsiębiorstwo Robót Mostowych    Łódź    -55
922    Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa w Łowiczu    Łowicz    -55
923    Przeds. Alkol Sp. z o.o.    Koluszki    -55
924    POKÓJ Spółdzielnia Elektrotechniczna    Łódź    -55
925    BZWF MOTOR Sp. z o.o.    Ozorków    -55
926    Combi S.J.    Łódź    -55
927    Toma Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    -55
928    Surtex Sp. z o.o.    Łódź    -56
929    SCORPIO Sp. z o.o.    Łódź    -56
930    Kondor Sp. z o.o.    Łódź    -56
931    Sam – Scan Sp. z o.o.    Łódź    -56
932    Stacja Paliw Irena i Jerzy Wieteska S.J.    Chąśno    -56
933    Błysk S.J. PHU    Tomaszów Mazowiecki    -56
934    Katmar Sp. z o.o.    Ozorków    -56
935    Rol – Bud S.J. PPHU    Nowa Brzeźnica    -56
936    Części Motoryzacyjne S.J.    Moszczenica    -56
937    ITA Sp. z o.o.    Łódź    -56
938    CONSOLIS POLSKA Sp. z o.o.    Gorzkowice    -56
939    KOLASA S.J.    Łódź    -56
940    LOZAMET Sp. z o.o. Łódzkie Zakłady Metalowe    Łódź    -56
941    Amix Sp. z o.o.    Łódź    -56
942    SKR Wirex Sp. z o.o.    Masłowice    -56
943    PANTA – PLAST Sp. z o.o.    Łódź    -56
944    NARZĘDZIOWNIA Sp. z o.o. Zakład Wykonastwa Urządzeń Precyzyjnych    Łódź    -56
945    Drukarnia Offsetowa Wowo Sp. z o.o.    Łódź    -56
946    SPOŁEM Spółdzielcze Domy Handlowe CENTRAL    Łódź    -57
947    A.M. Olczyk, Rzeszka, Bąkiewicz S.J.    Radomsko    -57
948    Alda S.J.    Pabianice    -57
949    Freudenberg Vilene Sp. z o.o.    Łódź    -57
950    Art – Bud S.J.    Łódź    -57
951    Videon S.J.    Sieradz    -57
952    Metalzbyt Sp. z o.o. PHPU    Łódź    -57
953    Energomontaż – Północ – Bełchatów Sp. z o.o.    Rogowiec    -57
954    Przeds. Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -57
955    Al. Kościuszki 80/82    Łódź    -57
956    MEDICOR-POL ZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ Sp. z o.o.    Łódź    -57
957    Interprint Polska sp. z o.o.    Ozorków    -57
958    Drukarnia Prasowa S.A.    Łódź    -57
959    ELBEST Sp. z o.o.    Bełchatów    -57
960    CZA – TA S.J. PPU ZPCh    Piotrków Trybunalski    -57
961    Polros S.A.    Rzgów    -57
962    Modna Bielizna Sp. z o.o.    Łódź    -57
963    AKE Sp. z o.o.    Pabianice    -58
964    GSP Group Sp. z o.o.    Łódź    -58
965    HAZBI Sp. z o.o.    Łowicz    -58
966    INKOM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjno Produkcyjne    Bełchatów    -58
967    ENGOREM Sp. z o.o.    Łódź    -58
968    Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Instalacji Elektrycznych i Ciepłowniczych S.A.    Łódź    -58
969    Pestila Sp. z o.o.    Wolbórz    -58
970    Pabianicka Fabryka Narzędzi PAFANA S.A.    Pabianice    -58
971    Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o.    Łódź    -58
972    Hades Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -58
973    Produkcyjno – Handlowa Spółdzielnia Inwalidów Bonex    Zduńska Wola    -58
974    ILSCO Sp. z o.o.    Łódź    -59
975    Troja S.J. PH    Żarnów    -59
976    ERBEDIM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów    Piotrków Trybunalski    -59
977    ZPU LEMIX Sp. z o.o.    Łódź    -59
978    Polfarb FPHU S.J.    Ujazd    -59
979    Aflofarm Fabryka Leków Sp. z o.o.    Ksawerów    -59
980    Introma Fabryka Maszyn Introligatorskich    Łódź    -59
981    Instytut Warzywnictwa    Skierniewice    -59
982    Spółdzielnia MUSI Ochrona Osób i Mienia    Piotrków Trybunalski    -59
983    PORTOS S.J. Produkcja, Rozlewnia i Hurtownia Win    Wola Krzysztoporska    -59
984    Przemysłowe Urządzenia Technologiczne Sp. z o.o.    Łódź    -59
985    EURON Sp. z o.o.    Zgierz    -59
986    Restauracja Sphinx S.J.    Łódź    -59
987    GALAXIA Ltd Sp. z o.o.    Wieluń    -60
988    Farmer Sp. z o.o.    Brzeziny    -60
989    Primotex Moda Styl Sp. z o.o.    Łódź    -60
990    Now Biuro Architektoniczne Sp. z o.o.    Łódź    -60
991    Ispol-Projekt Islandzko-Polskie Biuro Projektów Energetycznych Sp. z o.o.    Łódź    -60
992    Zakład Ceramiki Budowlanej S.J.    Tubądzin    -60
993    SKALIMEX – BORÓW S.A.    Sieradz    -60
994    LENTA – PASMANTERIA Sp. z o.o. PPU    Łódź    -60
995    METALBUD Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    -60
996    Pio – Zer Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -60
997    3D Pro Sp. z o.o.    Łódź    -60
998    Przedsiębiorstwo BARDA sp. z o.o.    Radomsko    -60
999    Spedycja Polska Spedcont Sp. z o.o.    Łódź    -60
1000    TOREX Sp. z o.o.    Janowice    -60
1001    Profesja Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o.    Łódź    -60
1002    Elplast. com. S.J.    Kutno    -60
1003    Meblomir Sp. z o.o.    Wieruszów    -61
1004    PH Polder i Rajder Drerkacz S.J.    Sieradz    -61
1005    Prolam Sp. z o.o.    Koluszki    -61
1006    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Tuszynie    Tuszyn    -61
1007    Bud – Inż Sp. z o.o.    Zgierz    -61
1008    PUH Dekorum – Bud S.J.    Łódź    -61
1009    Łódzkie Przeds. Budowlane Północ Sp. z o.o.    Łódź    -61
1010    SCANAQUA Sp. z o.o.    Ozorków    -61
1011    Konstal Sp. z o.o.    Bełchatów    -61
1012    Cotton – Tex Sp. z o.o.    Łódź    -61
1013    Wytwórnia Zębów Sztucznych WIEDENT S.J.    Łódź    -61
1014    METGAL Sp. z o.o. Polski Związek Głuchych Zakład Szkoleniowo – Produkcyjny    Łódź    -61
1015    STROBES Sp. z o.o.    Łódź    -61
1016    Mitra Sp. z o.o.    Kutno    -61
1017    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Skierniewice    -61
1018    Eskulap Sp. z o.o.    Kutno    -61
1019    Piotruś i Angelika Sp. z o.o.    Łódź    -62
1020    Rol Tol Przeds. Papiernicze Główka, Trela S.J.    Pabianice    -62
1021    Veg – Pol S.J.    Łódź    -62
1022    Stacja Paliw Petro S.J. Tadeusz Pejski, Przemysław Pejski    Różanna    -62
1023    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Łódź    -62
1024    ZIMNY – Dariusz Zimny    Piotrków Trybunalski    -62
1025    EKOMEL S.A. Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska i Mielioracji    Poddębice    -62
1026    SONZOGNI POLSKA Sp. z o.o.    Stryków    -62
1027    Galbex Sp. z o.o.    Łódź    -62
1028    Maxbet Sp. z o.o. PPHU    Łódź    -62
1029    Schrag Polska Sp. z o.o.    Konstantynów Łódzki    -62
1030    Fabryka Dywanów WELTOM S.A.    Tomaszów Mazowiecki    -62
1031    Provit Sp. z o.o.    Kutno    -62
1032    Adamed Consumer Healthcare S.A.    Tuszyn    -62
1033    Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów    Łódź    -62
1034    Profilex S.J.    Łask    -62
1035    Ortech Sp. z o.o.    Łódź    -62
1036    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Bielawach    Bielawy    -62
1037    Haftina Michalscy S.J.    Piotrków Trybunalski    -63
1038    CARBOLOGISTIC Sp. z o.o.    Łódź    -63
1039    Małgorzata i Dariusz Lasota, Hurtownia Primex, Sp. J.    Rzgów    -63
1040    Juran Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    -63
1041    ARDI Sp. z o.o.    Łódź    -63
1042    PPHU Telmark Sp. z o.o.    Zgierz    -63
1043    Colex Sp. z o.o.    Zgierz    -63
1044    Oltruck Sp. z o.o.    Wieluń    -63
1045    Alfasoft Sp. z o.o.    Łódź    -63
1046    HELIOS S.A. Centrum Filmowe    Łódź    -63
1047    Fabryka Zamków Błyskawicznych Persyl Sp. Komandytowa Peryt S.J.    Łódź    -63
1048    Centrum Produkcyjno-Usługowe Prod-Plast Sp. z o.o.    Łódź    -63
1049    Polnis – Dystrybucja Sp. z o.o.    Łódź    -64
1050    Filtrona Protection and Finishing Products Sp. z o.o.    Łódź    -64
1051    Zbigniew Olczyk, Piotr Kleparczek S.J.    Łódź    -64
1052    Adad Telecom Cybulski i Wspólnicy S.J.    Łódź    -64
1053    Unibud – Rol Sp. z o.o. PPHU    Sulmierzyce    -64
1054    Pol-Dróg Wieluń S.A.    Kamionka    -64
1055    ZPH Kombi Sp. z o.o.    Łódź    -64
1056    Widzewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Łódź    -64
1057    Zarem Sp. z o.o.    Łódź    -64
1058    Akcent Sp. z o.o. PW    Opoczno    -64
1059    Zakład Mięsno – Wędliniarski Pol – Mat Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -64
1060    POL – HUN S.J.    Koluszki    -64
1061    Makolab S.A.    Łódź    -64
1062    Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów    Łódź    -64
1063    ENKEV POLSKA S.A.    Łódź    -64
1064    Glinkop Sp. z o.o.    Żarnów    -64
1065    SPOŁEM PSS    Piotrków Trybunalski    -65
1066    Emal S.J.    Zduńska Wola    -65
1067    Daro Sp. z o.o.    Łask    -65
1068    Eko – Bud Sp. z o.o.    Sieradz    -65
1069    S.i A. PIETRUCHA PPH    Błaszki    -65
1070    PPU Budownictwa Janson S.J.    Kleszczów    -65
1071    Zakład Kredowy MINERAŁ Sp. z o.o.    Działoszyn    -65
1072    Strauss & Co. Spedycja Sp. z o.o.    Sieradz    -65
1073    Interprint Sp. z o.o.    Łódź    -65
1074    Bis Biuro Podróży LCC S.J.    Łódź    -65
1075    GREK RTC S.A.    Zgierz    -65
1076    Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym AGROMA    Kutno    -66
1077    Przeds. Handlowo-Usługowe Asak S.J.    Koluszki    -66
1078    Budo-Serwis Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -66
1079    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Buczku    Buczek    -66
1080    Spółdzielnia Rolniczo – Handlowa w Witoni    Witonia    -66
1081    Compact – Projekt Sp. z o.o.    Łódź    -66
1082    Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych S.A.    Zgierz    -66
1083    Profigips S.J.    Rzeczyca    -66
1084    Les Boulets Menage Sp. z o.o.    Łódź    -66
1085    Kraj Sp. z o.o.    Kutno    -66
1086    Zakład Usług Motoryzacyjnych Sp. z o.o.    Łódź    -66
1087    FPL Sp. z o.o.    Łódź    -66
1088    PAPIER Sp. z o.o. Spółka Handlowo-Usługowa    Łódź    -67
1089    HYDRO – TERM Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -67
1090    Kufner Polska Sp. z o.o.    Starowa Góra    -67
1091    Michor S.J.    Kutno    -67
1092    FH Stoton Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    -67
1093    Elwoj Wojciechowscy S.J.    Bełchatów    -67
1094    O.K.A.-Development Sp. z o.o.    Ozorków    -67
1095    Towarzystwo Budownictwa Społecznego W Brzezinach Sp. z o.o.    Brzeziny    -67
1096    Biuro Projektów i Realizacji Protech Sp. z o.o.    Łódź    -67
1097    Bio – Mycel Sp. z o.o.    Skierniewice    -67
1098    VTX S.A.    Łódź    -67
1099    SIL-BIKE Zakłady Mechaniczne Sp. z o.o.    Czarnożyły    -67
1100    PRIMULATOR Sp. z o.o.    Łódź    -68
1101    NATURAL S.J.    Łódź    -68
1102    ARSEN Sp. z o.o.    Sieradz    -68
1103    MEDART – BIS Sp. z o.o.    Łódź    -68
1104    NEUMO – POLSKA Sp. z o.o.    Skierniewice    -68
1105    Duledo Firma Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    -68
1106    Zawstal Sp. z o.o.    Łódź    -68
1107    Veolia Usługi dla Środowiska EMK Recykling Sp. z o.o.    Zgierz    -68
1108    Wiatr Sp. z o.o.    Biała Rawska    -68
1109    TIBEX Sp. z o.o.    Łódź    -68
1110    Miltex PL Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -68
1111    Danielów Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Rolnego    Kamieńsk    -68
1112    Altrad Belle Poland sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    -68
1113    Wyższa Szkoła Studiów Międzynarodowych w Łodzi    Łódź    -68
1114    AMAT DRUK Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -68
1115    Schaumaplast – Organika Sp. z o.o.    Łódź    -68
1116    Inplast Sp. z o.o.    Zelów    -68
1117    Polanik Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -68
1118    Przeds. Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Łask    -68
1119    AB LOGIC Sp. z o.o.    Dobra    -69
1120    Bto Sp. z o.o.    Łódź    -69
1121    AB – Auto Sp. z o.o.    Łódź    -69
1122    PEUK S.A. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych    Piotrków Trybunalski    -69
1123    Zarząd Inwestycji Sp. z o.o.    Kutno    -69
1124    VEKA POLSKA Sp. z o.o.    Skierniewice    -69
1125    Kowalewski Sp. z o.o.    Sieradz    -69
1126    POLFA S.A. Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne    Pabianice    -69
1127    WOLTAN Sp. z o.o. Zakład Aparatury Elektrycznej    Łódź    -69
1128    APORTER Sp. z o.o.    Zgierz    -69
1129    Pol – Scan Coopek Co Sp. z o.o.    Łódź    -69
1130    Ekomet S.J. PW    Ozorków    -69
1131    Enzym S.J.    Dłutów    -70
1132    J i J Okruszek S.J.    Dłutów    -70
1133    Przedsiębiorstwa INS – TOM Sp. z o.o.    Łódź    -70
1134    Nowatex Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    -70
1135    Przyguccy Inter – Car Sp. z o.o.    Łódź    -70
1136    MOTO-HURT S.J.    Wieluń    -70
1137    Kaspo S.J. PH    Łódź    -70
1138    Drog – Inż Bińczyk, Buchalski, Słomecki S.J.    Piotrków Trybunalski    -70
1139    Włodan Andrzej Włodarczyk Sp. J.    Pabianice    -70
1140    Fawid Sp. z o.o.    Wieluń    -70
1141    CIAT Sp. z o.o.    Konstantynów Łódzki    -70
1142    Zakład Recyklingu Kamienia i Betonu Odpadowego Rekabet Sp. z o.o.    Łódź    -70
1143    KMM Okno S.J.    Łódź    -70
1144    Tommark S.J.    Łódź    -70
1145    Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -70
1146    Zutmar Sp. z o.o.    Łódź    -70
1147    Restauracja Sfinks Paweł Miciński Vel Mieciński Sp. Komandytowa    Łódź    -70
1148    Florian Centrum S.A.    Kutno    -71
1149    SAUNOPOL Maciejewski S.J. – Grupa SBS    Łódź    -71
1150    Evytex Sp. z o.o.    Pabianice    -71
1151    Amann Sp. z o.o.    Łódź    -71
1152    Solana Polska Sp. z o.o.    Zduny    -71
1153    Gobar S.J.    Zgierz    -71
1154    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Radomsku    Radomsko    -71
1155    Centrum – Hotele Sp. z o.o.    Łódź    -71
1156    FORMENTI & GIOVENZANA POLSKA Sp. z o.o.    Wieruszów    -71
1157    PHU Kubama Spółka Jawna    Radomsko    -71
1158    Esculap BTL Sp. z o.o.    Łódź    -71
1159    Pol – Fret Sp. z o.o.    Łódź    -71
1160    WTÓRMEX S.J. PW    Radomsko    -72
1161    ICE – FULL Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    -72
1162    TORIMEX – Chemicals LTD Sp. z o.o.    Łódź    -72
1163    Nowa Szkoła Sp. z o.o.    Łódź    -72
1164    Itrade S.J.    Aleksandrów Łódzki    -72
1165    Aspol – FV Sp. z o.o.    Łódź    -72
1166    Corpo Gądek, Rogalski Sp. J.    Łódź    -72
1167    Ferlas Import – Export Sp. z o.o.    Łódź    -72
1168    PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA SPECJALISTYCZNEGO MONTOSTAL S.J.    Łódź    -72
1169    TG Development Sp. z o.o.    Łódź    -72
1170    Gal – Mal Wieluń Sp. z o.o.    Czarnożyły    -72
1171    Farma – Tech Przeds. Produkcyjno – Serwisowe Sp. z o.o.    Kutno    -72
1172    BIO – AGRO Sp. z o.o.    Dobryszyce    -72
1173    AFLOFARM FARMACJA POLSKA Sp. z o.o.    Pabianice    -72
1174    PIOMA S.A. Fabryka Maszyn Górniczych    Piotrków Trybunalski    -72
1175    FAS GŁOWNO Sp. z o.o. Fabryka Szlifierek    Głowno    -72
1176    ERICPOL TELECOM Sp. z o.o.    Łódź    -72
1177    Omega Systemy Komputerowe Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -72
1178    Cer – Art – Studio Sp. z o.o.    Mniszków    -72
1179    KALORIA Sp. z o.o.    Opoczno    -72
1180    Przeds. Handlowo-Usługowe Mix-Ec Sp. z o.o.    Łódź    -72
1181    GSP Sp. z o.o.    Łódź    -72
1182    Sir – Ha Sp. z o.o. PPHU    Sieradz    -72
1183    Kwadrat Sp. z o.o.    Łódź    -72
1184    Abimex Sp. z o.o.    Łódź    -73
1185    Spółdzielnia Pracy Rolnik    Sieradz    -73
1186    Dream Tomczyk, Pawiński, Bura S. J.    Łódź    -73
1187    Tricot International Sp. z o.o.    Łódź    -73
1188    Centrum Techniki Biurowej Sp. z o.o.    Skierniewice    -73
1189    Olimpijska W.A.C. Stańczak S.J.    Łódź    -73
1190    REMO – BUD ŁÓDŹ    Łódź    -73
1191    PPHU Jakub Wendler    Pabianice    -73
1192    Mac Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    -73
1193    Plastem S.J.    Zduńska Wola    -73
1194    PUPH Dźwig – Service Sp. z o.o.    Łódź    -73
1195    CTM Polonia Sp. z o.o.    Głowno    -73
1196    Al-Pi Polonia Sp. z o.o.    Stryków    -73
1197    ASM – CENTRUM BADAŃ I ANALIZ RYNKU Sp. z o.o.    Kutno    -73
1198    U-CAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Motoryzacji    Skierniewice    -74
1199    SALTEX Sp. z o.o.    Łódź    -74
1200    ABC-BUD Strumian S.J.    Brzeziny    -74
1201    Im Plus Ilona i Andrzej Soleccy S.J.    Łódź    -74
1202    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Kluki    -74
1203    Przeds. Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o.o.    Radomsko    -74
1204    Wodkol – Bis Sp. z o.o.    Łódź    -74
1205    Noven Color Design Sp. z o.o.    Zgierz    -74
1206    BTL Sp. z o.o. Zakład Enzymów i Peptonów    Łódź    -74
1207    Przedsiębiorstwo Inchem W. Graczyk i Wspólnicy Sp. J.    Łódź    -74
1208    Apollo Sp. z o.o.    Radomsko    -74
1209    TWK-ZAG Sp. z o.o.    Wola Łaska    -74
1210    DUKAT Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO DORADZTWA I WDROŻEŃ PRZEMYSŁOWYCH    Pabianice    -75
1211    STAUBLI – Łódź Sp. z o.o.    Łódź    -75
1212    Janssen Poland Sp. z o.o.    Bedlno    -75
1213    VERIPLAST POLAND Sp. z o.o.    Skierniewice    -75
1214    Łódzkie Zakłady Graficzne    Łódź    -75
1215    Łódzka Agencja Ochrony Mienia Security Service Sp. z o.o.    Łódź    -75
1216    Fima Sp. z o.o.    Łódź    -76
1217    Petrix Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    -76
1218    Halmar S.J.    Łódź    -76
1219    BINŻ S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Projektowe    Bełchatów    -76
1220    PPHU STYROMAX S.J.    Łyszkowice    -76
1221    Inter Yeast Sp. z o.o.    Krośniewice    -76
1222    POLFARMEX S.A.    Kutno    -76
1223    Corning Cable Systems Polska Sp. z o.o.    Stryków    -76
1224    Universal Turbomachinery Equipment Sp. z o.o.    Łódź    -76
1225    Soco S.J.    Łódź    -76
1226    Invar PC Media Sp. z o.o.    Sieradz    -76
1227    Abis Sp. z o.o.    Łódź    -76
1228    ERGOM Sp. z o.o. Zakład Aparatury Elektrycznej    Łódź    -77
1229    Łódźdis Sp. z o.o.    Łódź    -77
1230    Man And Machine Software Sp. z o.o.    Łódź    -77
1231    Rolsad S.J.    Rawa Mazowiecka    -77
1232    Tres Polska Sp. z o.o.    Łódź    -77
1233    ESBUD S.J. PPUH    Wieluń    -77
1234    Eurostep Poland Sp. z o.o.    Ksawerów    -77
1235    TEXTON S.A.    Zgierz    -77
1236    Adamed Pharma S.A. Zakład Farmaceutyczny    Ksawerów    -77
1237    Agro Skład Celny S.J.    Kutno    -77
1238    Axia Sp. z o.o.    Łódź    -77
1239    Pro Business Digital Printing Polska Sp. z o.o.    Łódź    -77
1240    TPO Sp. z o.o.    Łódź    -77
1241    Kwalifikacyjno – Kontrolne Laboratorium Drogowe Sp. z o.o.    Łódź    -77
1242    CARIZ PPH Sp. z o.o.    Łódź    -78
1243    Społem PSS MAZUR w Łęczycy    Łęczyca    -78
1244    Techniczne Biuro Obsługi Przemysłu Sp. z o.o. PPHU    Kluki    -78
1245    Plus-Dachy Sp. z o.o.    Łódź    -78
1246    Heavy – Net Sp. z o.o.    Zgierz    -78
1247    Emo – Farm Sp. z o.o.    Ksawerów    -78
1248    Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Madurowicza    Łódź    -78
1249    FERRO – TERM Sp. z o.o.    Łódź    -79
1250    AD ASTRA Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -79
1251    POLDEM Sp. z o.o.    Łódź    -79
1252    Roger Sp. z o.o.    Łódź    -79
1253    Gabi S.J. PHU    Szadek    -79
1254    Megamex Sp. z o.o.    Łódź    -79
1255    Lotar Sp. z o.o. PPHU    Łęczyca    -79
1256    Dominator Sp. z o.o.    Łódź    -79
1257    PW STALBET Sp. z o.o.    Łódź    -79
1258    Zakład Usług Mechaniczno – Remontowych i Oprzyrządowania Zumen – Zugi Sp. z o.o.    Wieluń    -79
1259    Zakłady Hydrauliki Siłowej Sp. z o.o.    Łódź    -79
1260    LTC Sp. z o.o.    Wieluń    -79
1261    Paxton House – Poland Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -79
1262    Purgum Sp. z o.o.    Łódź    -79
1263    Astral Media Sp. z o.o.    Łódź    -79
1264    POLCONFEX Sp. z o.o. Krajowa Spółka Przemysłu Odzieżowego    Łódź    -80
1265    SPOŁEM PSS    Kutno    -80
1266    Alfa – Zeta Sp. z o.o.    Łódź    -80
1267    PANTA Sp. z o.o.    Łódź    -80
1268    K+L Biuro Handlowe Polska Sp. z o.o.    Łódź    -80
1269    Ermin Sp. z o.o.    Łódź    -80
1270    MEBLOMARKET Sp. z o.o.    Łódź    -80
1271    Budvar Centrum S.A.    Zduńska Wola    -80
1272    PPU Befstal Sp. z o.o.    Skierniewice    -80
1273    Cooper-Standard Automotive Piotrków Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -80
1274    Arix Polska Sp. z o.o.    Kleszczów    -80
1275    Janmor Sp. z o.o.    Pabianice    -80
1276    ICOPAL S.A.    Zduńska Wola    -80
1277    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Łódź    -80
1278    CHEMPROHA POLAND Sp. z o.o.    Łódź    -81
1279    Dobaj S.J.    Radomsko    -81
1280    Przeds. Projektowania i Produkcji Ekomega Sp. z o.o.    Łódź    -81
1281    Firma Budowlana Jarkom S.J. J. Jarkowski, E. Jarkowski i A. Marcinkowski    Wieluń    -81
1282    Zakład Produkcyjno – Handlowy Armed Roman Polak    Opoczno    -81
1283    Przeds. Badawczo – Wdrożeniowe Intra Sp. z o.o.    Łódź    -81
1284    AMG. NET S.A.    Łódź    -81
1285    EMERSON Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -81
1286    Hydro – Pomp Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Badawczo Wdrożeniowe    Łódź    -81
1287    Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.    Łódź    -82
1288    LOGIS S.A.    Rawa Mazowiecka    -82
1289    Polska Sieć Handlowa UNIA S.A.    Piotrków Trybunalski    -82
1290    JOSAM POLSKA Sp. z o.o.    Łódź    -82
1291    Zjazdowa Dystrybucja Sp. z o.o.    Łódź    -82
1292    INVESTMENT ŁÓDZKI S.A.    Łódź    -82
1293    Tosoft Sp. z o.o. PPU    Tomaszów Mazowiecki    -82
1294    Arjan Sp. z o.o.    Łódź    -82
1295    TRAX Sp. z o.o.    Łódź    -83
1296    PAUL HARTMANN POLSKA Sp. z o.o.    Pabianice    -83
1297    Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych S.A.    Bełchatów    -83
1298    BIPROPAP Sp. z o.o.    Łódź    -83
1299    Przedsiębiorstwo Robót Wiertniczych i Inżynieryjnych HYDROEŁPOL Sp. z o.o.    Łódź    -83
1300    E.S.O. S.J.    Łódź    -83
1301    Geomap Sp. z o.o. PUPH    Bełchatów    -83
1302    Bud – Servis Sp. z o.o.    Łódź    -83
1303    KASTOR S.A.    Łask    -83
1304    CHEMITEX Sp. z o.o. Zakłady Mechaniczne    Sieradz    -83
1305    ZETO S.A. Centrum Komputerowe    Łódź    -83
1306    BIOFANA Sp. z o.o. Ośrodek Badań Farmaceutycznych i Klinicznych    Kutno    -83
1307    I.T.P. Gastro Sp. z o.o.    Łódź    -84
1308    Dzian Druk Sp. z o.o.    Pabianice    -84
1309    Stanley PHU    Rawa Mazowiecka    -84
1310    AGW – KOLOR Sp. z o.o.    Łódź    -84
1311    FPHU Bracia Edmund i Krzysztof Liziniewicz S.J.    Łódź    -84
1312    Arisco Sp. z o.o.    Łódź    -84
1313    TRIMEN CHEMICALS Sp. z o.o.    Łódź    -84
1314    PP Plus Sp. z o.o.    Łódź    -84
1315    Gardia Sp. z o.o.    Łódź    -84
1316    Rudolf Chemie Polska Sp. z o.o.    Łódź    -85
1317    Przedsiębiorstwo Unidro S.A.    Łódź    -85
1318    Maltom S.J.    Tomaszów Mazowiecki    -85
1319    FILTEX S.A. Zakłady Przemysłu Filcowego    Łódź    -85
1320    WOLLE Sp. z o.o.    Łódź    -85
1321    Mitex Sp. z o.o. Firma Kupiecka    Konstantynów Łódzki    -85
1322    Ferrokolcor Sp. z o.o.    Konopnica    -85
1323    Karima S.J.    Łódź    -85
1324    GRUPOWA OCZYSZCZLNIA ŚCIEKÓW W ŁODZI Sp. z o.o.    Łódź    -85
1325    ATOS Sp. z o.o.    Łódź    -85
1326    Prohomo S.J.    Radomsko    -85
1327    FIRMA TED Tadeusz Dąbrowski    Radomsko    -86
1328    TUBEX Sp. z o.o.    Łódź    -86
1329    Hempis Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -86
1330    Koper S.J.    Łowicz    -86
1331    Bosmann Sp. z o.o.    Łódź    -86
1332    Loximide Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    -86
1333    PW Vitrobudowa Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -86
1334    S2M Polska Sp. z o.o.    Stryków    -86
1335    M&K CONCEPT – Sp. z o.o.    Łódź    -86
1336    Alrec SIGN & DISPLEY Sp. z o.o.    Łódź    -86
1337    Hostmasz Sp. z o.o.    Skierniewice    -86
1338    KOPANIA Sp. z o.o.    Głowno    -86
1339    VENGA M.Cichawa, J.Szymański S.J.    Łódź    -86
1340    Madur Polska Sp. z o.o.    Zgierz    -86
1341    Sigma Computer Equipment Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    -86
1342    P & S TRANSPORT I SPEDYCJA PAWLAK, STEFANIAK I WSPÓLNICY S.J.    Pabianice    -86
1343    Multimed Sp. z o.o.    Łódź    -87
1344    Trelleborg Industries Polska Sp. z o.o.    Łódź    -87
1345    Dragon – Fox Sp. z o.o.    Łódź    -87
1346    Martex S.J.    Łódź    -87
1347    Milkpol S.A.    Czarnocin    -87
1348    COLEPCCL POLSKA Sp. z o.o.    Kleszczów    -87
1349    Fibresco Sp. z o.o.    Łódź    -88
1350    Paradyż Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    -88
1351    ELDAR S.J.    Łódź    -88
1352    WOL – BAR Przemysław Wolniewicz    Łódź    -88
1353    DYRUP Sp. z o.o.    Łódź    -88
1354    Wytwórnia Urządzeń Komunalnych WUKO S.A.    Łódź    -88
1355    Unicotex Sp. z o.o.    Łódź    -89
1356    Erfurt & Sohn Polska Sp. z o.o.    Łódź    -89
1357    Energetyk Sp. z o.o.    Żychlin    -89
1358    Europejski Dom Handlowy Sp. z o.o.    Pabianice    -89
1359    Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych Tkalnie Zelów S.A.    Zelów    -89
1360    EMKON Sp. z o.o. Zakłady Przemysłu Odzieżowego    Kutno    -89
1361    Texpol Sp. z o.o.    Dłutów    -89
1362    Fabryka Osprzętu Samochodowego POLMO Łódź S.A.    Łódź    -89
1363    AMATEC POLSKA Sp. z o.o.    Łódź    -90
1364    Top Mark Sp. z o.o.    Łódź    -90
1365    Felina Polska Sp. z o.o.    Łódź    -90
1366    PPUH Knittex    Łódź    -90
1367    Modatex Sp. z o.o.    Lutomiersk    -90
1368    Hydron – Unipress Sp. z o.o.    Łódź    -90
1369    Moryn Company Sp. z o.o.    Radomsko    -91
1370    Intacto Sp. z o.o.    Łódź    -91
1371    Konsorcjum Projektowo – Wykonawcze Ekobudowa Sp. z o.o.    Bełchatów    -91
1372    Lawa Firma Handlowa S.J.    Łódź    -91
1373    Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe w Sieradzu    Sieradz    -91
1374    PPH Legs Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    -91
1375    Atrakcja Sp. z o.o.    Sieradz    -91
1376    Spółdzielnia Usług Techniczno-Handlowych i Wdrożeń Orpel    Łódź    -91
1377    Morena Sp. z o.o.    Łódź    -91
1378    Miflex – Masz Sp. z o.o.    Kutno    -91
1379    Aplikom Sp. z o.o.    Łódź    -91
1380    A.S.I. Sp. z o.o.    Łódź    -92
1381    Herkules PC Components Sp. z o.o.    Łódź    -92
1382    ARAMEKS Sp. z o.o.    Łódź    -92
1383    Monika Sp. z o.o.    Radomsko    -92
1384    Capitol Sp. z o.o.    Łódź    -92
1385    Elster Kent Metering Sp. z o.o.    Zgierz    -92
1386    Internetowy Serwis Informatyczny Sp. z o.o.    Łódź    -92
1387    Firma Kik Krysak S.J.    Radomsko    -93
1388    Sklep Mięsno – Wędliniarski S.J.    Rokiciny    -93
1389    ZGODA Spółdzielnia Inwalidów    Konstantynów Łódzki    -93
1390    COATS POLSKA Sp. z o.o.    Łódź    -93
1391    FERAX Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -93
1392    Kosmetyczne Wyroby Bawełniane Sp. z o.o.    Zelów    -93
1393    DAMAZ PPHU    Łódź    -93
1394    Gorseciarska Spółdzielnia Pracy Głowno    Głowno    -93
1395    Pabiantex S.J.    Ksawerów    -93
1396    AN – Farb S.J.    Łódź    -93
1397    Zakład Galanterii Skórzanej Rafaell Sp. z o.o.    Łódź    -93
1398    Seisan & Senden S.J.    Łódź    -93
1399    Ramp Sp. z o.o.    Łódź    -93
1400    Pab – Katmar S.J.    Pabianice    -94
1401    Bord Sp. z o.o.    Łowicz    -94
1402    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Godzianowie    Godzianów    -94
1403    MARKO – KOLOR S.J.    Łódź    -94
1404    Wola Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -94
1405    AMŁ – Dzianiny S.J.    Łódź    -94
1406    Bilarte Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    -94
1407    Oritex Kowalczyk i Wspólnicy Sp. J. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dziewiarnia i Farbiarnia    Łódź    -94
1408    Turnils Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -94
1409    Fortech Sp. z o.o.    Pabianice    -94
1410    Paso – Trading Sp. z o.o.    Pabianice    -94
1411    Sesto Senso Klimas S.J.    Czastary    -94
1412    Daltex – Farb S.J.    Łódź    -94
1413    AFM Sp. z o.o.    Ksawerów    -94
1414    Państwowe Przed. Wielobranżowe Agot    Łódź    -94
1415    MARKON Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    -94
1416    Dom Handlowo – Agencyjny Amatex Sp. z o.o.    Łódź    -95
1417    Tex – Sta S.J.    Aleksandrów Łódzki    -95
1418    Lama Sp. z o.o.    Wola Wężykowa    -95
1419    JMS Sp. z o.o.    Łódź    -95
1420    Rataj Sp. z o.o.    Łask    -95
1421    VF POLSKA Sp. z o.o    Łódź    -96
1422    Zwoltex Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -96
1423    Wamatex S.J.    Aleksandrów Łódzki    -96
1424    Albotex Company Sp. z o.o.    Zgierz    -96
1425    Color Invest S.J.    Łódź    -96
1426    Elephant Lukić S.J.    Łódź    -96
1427    Gramix Sp. z o.o.    Łódź    -96
1428    GUSTAFF S.J.    Łódź    -97
1429    EAST WEST SPINNING Sp. z o.o.    Łódź    -97
1430    PPHU MAG – RYS S.J.    Zgierz    -97
1431    COMEX Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    -97
1432    ZENIT Sp. z o.o.    Łódź    -97
1433    MAGAM Sp. z o.o.    Łódź    -97
1434    Zakład Włókienniczy FARBOLUX S.J.    Łódź    -97
1435    Paweł Gryś, Tadeusz Zieliński PPHU CONSAY S.J.    Biała    -97
1436    Pinokio S.J.    Piotrków Trybunalski    -97
1437    ZPH Mistral S.J.    Łódź    -97
1438    Point Piekarczyk&Puzder S.J.    Łódź    -97
1439    FILTER SERVICE Sp. z o.o.    Zgierz    -98
1440    Damana S.J. PPH    Sieradz    -98
1441    Calze Ori S.J.    Łódź    -98
1442    Zakład Konferencyjny Bracia Kilian S.J.    Koluszki    -98
1443    Firma Pięta S.J.    Łowicz    -98
1444    Marek Wieszczycki i Spółka S.J.    Łódź    -98
1445    Lady Kama K. Miszczak S.J.    Aleksandrów Łódzki    -98
1446    Angoratex Sp. z o.o.    Łódź    -99
1447    Expoline S.J.    Łódź    -99

źródło: Magazyn Przedsiębiorców "Europejska Firma" na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Gospodarczą InfoCredit.   

Więcej na ten temat:

Regulamin Konkursu Gepardy Biznesu

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *