Efektywne Firmy 2011 branży budowlanej

Image
ImageWśród 2369 przedsiębiorstw z branży budowlanej w latach 2008-2010 najefektywniejsze okazały się ARKADY Sp. z o.o., Pomorze Inwestment Sp. z o.o. i POLSERVICE Sp. z o.o. Firmy, których trzyletnia średnia zysku netto do przychodów operacyjnych  wynosi minimum 5 proc., uznajemy za Efektywne Firmy 2010. Jest ich 1315.

 

Przedstawiamy  ranking 2369 firm branży budowlanej,  których trzyletnią średnią zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2008, 209 i 2010  w marcu 2012 r. policzył Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie danych dostarczonych przez  Wywiadowni Handlową  InfoCredit 

Firmy, których trzyletnia średnia zysku netto do przychodów operacyjnych  wynosi  minimum 5 proc., uznajemy za Efektywne Firmy 2011.
 
Jest ich 1315.  Mogą one bezpłatnie i bezterminowo używać tytułu Efektywna Firma 2011.

 

Efektywne Firmy 2011  branży budowlanej

Ranking firm według trzyletniej średniej zysku netto do przychodów operacyjnych w latach 2008-2010 w procentach

 1    ARKADY Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji    Inowrocław    332,7
2    Pomorze Inwestment Sp. z o.o.    Gdynia    269,8
3    POLSERVICE Sp. z o.o.    Warszawa    105,8
4    Budlex S.A.    Warszawa    96,4
5    Mota – Engil Real Estate Management Sp. z o.o.    Kraków    91,4
6    Aos Sp. z o.o. Sp.k.    Koszalin    80,1
7    Poznańska Korporacja Budowlana PEKABEX S.A.     Poznań    78,4
8    JAKON S.J.    Tarnowo Podgórne    75,1
9    CONSTRUCTA PLUS Sp. z o.o. sp. Komandytowa     Poznań    67,8
10    Ekonbud – Fadom S.J. Przedsiębiorstwo Budowlano Produkcyjne    Zielona Góra    63,6
11    Przeds. Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD – GDAŃSK S.A.    Sopot    62,9
12    Karter Sp. z o.o. S.K.A.    Kraków    60,6
13    DE SILVA HAUS S.A.    Olesno    58,1
14    Zakład Usług Technicznych Arpot K.Grosiak, K.Potocki sp. j.    Biłgoraj    57,6
15    Veronel Sp. z o.o.    Przeźmierowo    55,3
16    Agat Nusret Sancak, Tran Quoc Quan Spółka Komandytowa    Jabłonowo    54,6
17    Kronad Inwestycje Sp. z o.o.    Warszawa    53,6
18    Ekonova S.A.    Warszawa    52,9
19    Instel Mariusz Okulski, Ryszard Żudziewicz S.J.    Zielona Góra    51,2
20    Pasta Sp. z o.o.    Poznań    49
21    E.I.B. SYSTEMS Sp. z o.o.    Warszawa    48,3
22    Asbud S.J. Przedsiębiorstwo Inżynieryjne    Warszawa    47,5
23    Integro Dach System Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Lębork    46,5
24    Renpro Sp. z o.o.    Szczecin    46,4
25    GROVER BUDOWA LUBLIN Sp. z o.o.    Warszawa    46,2
26    Protect Tadeusz Cisek I Wspólnicy S. J.    Warszawa    45,7
27    Arci – Projekt Sp. z o.o.    Lublin    44,4
28    Dom S.J.    Warszawa    44,1
29    Przedsiębiorstwo Budowlane Budom Sp. J. Józef i Leszek Krzysiak    Lublin    43,9
30    Drominex S.J. Przeds. Budownictwa Ogólnego    Bydgoszcz    43,3
31    Nawitel Wrocław Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Bielany Wrocławskie    42,7
32    Przeds. Budownictwa Lądowego Bis S.J.    Mińsk Mazowiecki    42,7
33    TBV S.J.    Lublin    42,2
34    SKW Biuro Projektowo – Techniczne Sp. z o.o.    Zgorzelec    42,2
35    Przedsiębiorstwo Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn S.J.    Reda    41,9
36    GRAZ GRUSZKA ANDRZEJ, GRUSZKA ZBIGNIEW S.J.    Szczecin    41,1
37    Explo Service S.J.    Warszawa    40,3
38    Zakład Budownictwa Ogólnego S.J.    Łódź    40,2
39    Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Budowlane Eko – Bud Sp. z o.o.    Skierniewice    39,6
40    MWD Sp. z o.o.    Wadowice    39
41    ROBYG PARK Sp. z o.o.    Warszawa    38,8
42    Angel City Sp. z o.o.    Kraków    38,7
43    Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego BUDOPOL – SUWAŁKI – Głowicki, Hajko – S.J.    Suwałki    38,6
44    DOM EŁCKI S.J.    Ełk    38,5
45    Elbudrem S.J.    Gdańsk    38
46    PWD Sp. z o.o.    Poznań    37,6
47    PB Maxbud S.J.    Warszawa    37,1
48    Sadyba Best Mall Sp. z o.o. sp.k.    Warszawa    37,1
49    Orlex Danuta Gębarowska    Wejherowo    37
50    Podkarpackie Przeds. Budowlane Jot – Gie – Wu S.J.    Czernichów    36,4
51    Spółka Budowlana Inst-Mont H.Bis, M.Wolnicki sp. j.    Tomaszów Mazowiecki    36,1
52    MAT – BET Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zagraniczne    Słupsk    35,8
53    Pris S.J. Nowak i Spółka    Przodkowo    35,8
54    Przeds. Promax S.J. Zofia Fórmanek-Okrój, Wiesław Okrój    Ostrów Wielkopolski    35,7
55    Mofo Instalacje Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Kraków    35,1
56    IMB Asymetria Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K.    Kraków    34,1
57    Sigma S.J. Przeds. Inwestycyjno – Budowlane    Katowice    34
58    Minsbud S.J.    Marki    33,4
59    Yaapol Sp. z o.o.    Warszawa    33,4
60    Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno Inżynieryjnych Instal S. Dziewiński, A. Adamczyk S.J.    Człuchów    33,1
61    Amest Sp. z o.o.    Warszawa    33
62    Inwestbud S.J.    Łomża    32,9
63    Investco Sp. z o.o.    Warszawa    32,7
64    Przedsiębiorstwo Budowlane Stalbet Sp. z o.o.    Wrocław    32,4
65    Przeds. Handlowo – Budowlane Arispol S.J.    Świątniki Górne    32,4
66    Pro Publico Sp. z o.o.    Chełm    32,3
67    Krakowskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego KRAKBUD Sp. z o.o.    Kraków    32
68    Elektryk S.J. PHU    Brzeziny    31,9
69    Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.    Kraków    31,8
70    Klimpar S.J.    Wrocław    31,3
71    Alchem S.J.    Świecie    30,7
72    Kwiat System Ociepleń S.J.    Warszawa    30,7
73    Zakład Usług Budowlanych Budmel S.J.    Stryków    30
74    Inox Instal S.J. PPUH    Brzesko    29,9
75    PONT-PROJEKT Sp. z o.o.    Gdańsk    29,8
76    Myoni Sp. z o.o.    Warszawa    29,6
77    Dobre Domy Flak & Abramowicz Sp. z o.o. Pracownia Projektowa    Wrocław    29,4
78    B.M.J. Barbara Wysocka, Marian Wysocki S.J.    Piła    29,2
79    Klimek I Kluś S.J.    Lesznowola    29
80    Jacek Dudek Telnet S.K.A.    Wrocław    28,9
81    Ekocentrum – Wrocławski Ośrodek Usług Ekologicznych Sp. z o.o.    Wrocław    28,8
82    TOM – BUD I Sp. z o.o.    Oleśnica    28,8
83    Argaz S.J.    Lublin    28,7
84    Biko – Serwis S.J.    Chęciny    28,7
85    Biuro Inżynierii Transportu – Pracownie Projektowe Cejrowski & Krych S.J.    Poznań    28,6
86    Vimar S.J.    Warszawa    28,4
87    Iron Tower Investment Paweł Wieczorkiewicz Sp. Komandytowo – Akcyjna    Poznań    28,4
88    Przedsiębiorstwo Budowlane Domesta Sp. z o.o.    Gdańsk    28,2
89    MILART Sp. z o.o.    Wrocław    28
90    ELEKS S.J.    Warszawa    28
91    PROINS S.A.    Kraków    27,8
92    CECHINI S.J. Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych i Transportowych    Krynica-Zdrój    27,8
93    Przedsiębiorsywo Budownictwa Specjalistycznego Włodzimierz Olszewski S.J.    Sławno    27,7
94    P.U.H.P. INST-GAZ,M.KASZTELAN,J.NAWRACAŁA,S.JAŁOWIECKI S.J.    Jaskrów    27,5
95    Innowacyjne Przeds. Wielobr. Polin Sp. z o.o.    Katowice    26,9
96    WECHTA Sp. z o.o. S.K.A.    Słupca    26,9
97    Przeds. Budowlane Blok S.J.    Nysa    26,8
98    Krakowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Kraków    26,8
99    Zakład Budowlany EFEKT J.D. Dziedziccy S.J.    Świnoujście    26,7
100    Resteks Sp. z o.o. PPU    Tczew    26,6
101    Windprojekt Sp. z o.o. S.K.A.    Warszawa    26,5
102    Montomet S.J. Przeds. Usługowo-Wielobranżowe    Zawiercie    26,5
103    Hydro-Gaz Henryk Zaleszczyk, Piotr Zaleszczyk S.J.    Lublin    26,4
104    Unitrez Elektronik S.J.    Opole    26,3
105    Elcor S.J.    Lisów    26,3
106    Geomaster Sp. z o.o. PPUH    Jelenia Góra    26,2
107    MURAPOL S.A.    Bielsko-Biała    26,1
108    Jems Inwestycje Sp. z o.o.    Warszawa    26,1
109    PPHiU PESAM S.J.    Dębica    25,7
110    MÓJ DOM S.A. Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego    Wrocław    25,6
111    ED Invest S.A.    Warszawa    25,6
112    Baumont Sp. z o.o.    Kraków    25,5
113    Propertus Sp. z o.o.    Gdańsk    25,3
114    Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Piotr I Aneta Szczepańscy S.J.    Przemyśl    25,3
115    KOS – DOM Sp. z o.o.    Luboń    25
116    Promont Bujak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Przedsiębiorstwo Projektowo – Montażowe    Bydgoszcz    24,9
117    CDF Architekci Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    24,9
118    Lęborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Lębork    24,9
119    Techstudio Sp. z o.o.    Warszawa    24,9
120    Dom-Bud M.Szaflarski S.J.    Kraków    24,8
121    Kersten Europe Sp. z o.o.    Kleszczów    24,7
122    Instalco sp. z o.o.    Piaseczno    24,6
123    Zakłady Usługowe Konserwator Sp. z o.o.    Gdańsk    24,4
124    LURGI S.A.    Kraków    24,3
125    Zakład Produkcyjno-Usługowy Klima-Went S.J. M.Obrębski K.Kluska    Płock    24,2
126    REKMA Trading Poland Sp. z o.o.    Brzezie    23,9
127    Monat Sp. z o.o. Wielobranżowa i Projektowa    Gdańsk    23,8
128    INPRO S.A.    Gdańsk    23,8
129    Comitex Sp. z o.o.    Warszawa    23,7
130    PBR S.A. Przedsiębiorstwo Budowlane    Wyrzysk    23,6
131    Drogmar Sp. z o.o.    Radom    23,5
132    URBEX Sp. z o.o.    Lubin    23,5
133    Panorama Sp. z o.o.    Warszawa    23,4
134    Wod – Kan S.J. Marian Domski, Ryszard Mich, Krzysztof Szałkowski    Sopot    23,4
135    Arkada Budownictwo Sp. z o.o.    Konstancin-Jeziorna    23,2
136    Bud – Rem S.J.    Jarocin    23,2
137    BFM-BTH Sp. z o.o.    Legnica    23,1
138    Waśpol S.J.    Skawina    23
139    EKOSERWIS RAPID Sp. z o.o.    Biała Podlaska    23
140    AKME Zdzisław Wiśniewski    Wrocław    23
141    West – Bud Sp. z o.o. sp. Komandytowa     Poznań    23
142    Wandachowicz – Kashyna Architekci Spółka Partnerska    Swarzędz    22,9
143    GT Projekt Sp. z o.o. & Spółka Komandytowa    Tarnowo Podgórne    22,8
144    Mak Dom Sp. z o.o.    Piaseczno    22,6
145    Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych S.J.    Nisko    22,5
146    Zakład Robót Inżynieryjnych S.J.    Bojszowy    22,5
147    ALARMTON Sp. z o.o.    Warszawa    22,5
148    Ekobud Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe Ogólnokrajowe    Włocławek    22,4
149    Przeds. Projektowo – Usługowe Proj – Eko Sp. z o.o.    Piła    22,4
150    Elwoz Prywatne Przedsiebiorstwo    Miechucino    22,4
151    WP HEMPOL Sp. z o.o.    Bydgoszcz    22,4
152    Mse Sp. z o.o.    Gdańsk    22,3
153    Firma Record Sp. z o.o.    Gdańsk    22,3
154    POLMINING Sp. z o.o. Przeds. Budownictwa Górniczego    Olkusz    22,3
155    INTER-BUD Firma Remontowo – Budowlana    Kraków    22,2
156    Rem – Bud S.J.    Jarocin    22,2
157    P.R.B. Budomal A.Leśniak, R.Leśniak sp.j.    Łódź    22,1
158    Elektrol S.J.    Włocławek    22,1
159    Vastbouw Polska Sp. z o.o.    Szczecin    22,1
160    Mieszkania na sprzedaż – Chrzanowcy Sp. z o.o.    Lublin    22,1
161    Wysowa – Dom S.J. PUH    Wysowa-Zdrój    22
162    Zakład Urządzeń Chłodniczych i Klimatyzacji Andrzej Nycz    Kozy    21,9
163    Grupa Inwestycyjna Hetman Sp. z o.o.    Warszawa    21,8
164    Ataner Sp. z o.o.    Poznań    21,8
165    Agencja Projektowa A – 4 Kompeksowa Obsługa Inwestycji S.J.    Nowy Sącz    21,8
166    Przedsiębiorstwo Podukcyjno-Handlowo-Usługowe Pormat S.J.    Kraków    21,7
167    BARC WARSZAWA S.A.    Warszawa    21,6
168    Espol Innwestycje Sp. z o.o.    Lublin    21,6
169    REST Usługi Remontowo – Budowlane i Specjalistyczne S.J    Rzeszów    21,6
170    Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane i Konserwacji Zabytków Krzysztof Osuchowski, Alicja Babik S.J.    Malbork    21,5
171    Świdnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Świdnica    21,5
172    Betpol S.J.    Trzcianka    21,5
173    Jarbud-Res Henryk Jarnot, Maria Jarnot S.J.    Bieruń    21,5
174    Altrad- Mostostal – Montaż Sp. z o.o.    Siedlce    21,4
175    Hoffman A.D. Grzegorz Banach S.J.    Wrocław    21,4
176    MULTIFORM Dariusz Krywult    Bielsko-Biała    21,2
177    AQUA – SOPOT Sp. z o.o.    Sopot    21,2
178    Monrem S.J.    Poznań    21,2
179    Wod – Kan – Mel Roman Sułkowski I Wspólnicy S.J. Przedsiębiorstwo    Sowliny    21
180    ENERGOLINIA Sp. z o.o.    Poznań    21
181    Best – Bud S.J. Tomasz I Stanisław Bernolak    Pisarzowice    21
182    Gryf Developer Sp. z o.o.    Szczecin    21
183    Geobid Sp. z o.o.    Katowice    20,9
184    Grem S.J.    Lublin    20,9
185    Compudraft Tomasz Napiórkowski, Władysław Głogowski S.J.    Kraków    20,8
186    Elektrin S.J. Kwiatkowski Janusz Nowak Czesław    Inowrocław    20,8
187    SELEX Sp. z o.o.    Łódź    20,7
188    SIEMASZKO Sp. z o.o.    Szczecin    20,5
189    Geotech Sp. z o.o. Zakład Usług Geologicznych i Projektowych Budownictwa i Ochrony Środowiska    Rzeszów    20,5
190    Zakład Instalacji Sieci Gazowych, Wodno – Kanalizacyjnych, Energetycznych, Handlu i Usług S.J.    Ciechanów    20,5
191    Inter – Bud Developer Sp. z o.o.    Kraków    20,5
192    SAP Property Sp. z o.o.    Warszawa    20,5
193    AWZ – AWZ – ET Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Bydgoszcz    20,4
194    Domy Marzeń Sp. z o.o.    Kraków    20,4
195    Grupa Stolem S.J.    Sierakowice    20,4
196    Nexttel Sp. z o.o.    Warszawa    20,3
197    KOMBINAT BUDOWLANY Sp. z o.o. PPUH    Białystok    20,2
198    Derkon Sp. z o.o.    Szczecin    20,2
199    Des S.J.    Kraków    20,2
200    Ventus Berdzik Parzelski S.J.    Radom    20,2
201    Biuro Rozwoju Krakowa S.A.    Kraków    20,1
202    Przeds. Budownictwa i Obrotu Towarowego FRONTON Sp. z o.o.    Kraków    20,1
203    Repro Sp. z o.o.    Płock    20
204    Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo – Handlowe Zeliaś S.J.    Tarnów    20
205    Prestige Inwestycje Sp. z o.o.    Warszawa    19,9
206    Swój Dom Sp. z o.o.    Puszczykowo    19,9
207    Produkcja Stolarki PCV i Aluminium Bożena Cechini i Małgorzata Cechini – S.J.    Muszyna    19,9
208    Zakład Instalacji Sanitarnych Mróz S.J.    Ostrołęka    19,9
209    Budomont Sp. z o.o. Przeds. Usług Budowlano – Montażowych    Bielsko-Biała    19,9
210    PWD JEŻYCKA Sp. z o.o.    Poznań    19,8
211    INVEST KOMFORT S.A.    Gdynia    19,7
212    MPL Technology Katowice Sp. z o.o.    Katowice    19,7
213    DG Elpro S.J.    Kraków    19,7
214    Przeds. EL-IN Tomasz Wach i Wspólnicy S.J.    Skierniewice    19,6
215    Victoria Dom S.A.    Warszawa    19,6
216    Firma Budowlano-Instalacyjna Mat-Mad S.J.    Kołobrzeg    19,6
217    Somar S.A.    Katowice    19,6
218    BBKS – PROJEKT Sp. z o.o. Biuro Projektów Dróg i Mostów    Wrocław    19,5
219    Małopolski Ośrodek Ochrony Przeciwpożarowej Inter – Poż Sp. z o.o.    Kraków    19,5
220    TELWENT Sp. z o.o.    Staniszewo    19,5
221    Proglob Sp. z o.o.    Trzebinia    19,5
222    Trust S.A.    Poznań    19,4
223    Projektowanie i Budowa Elektrowni ENERGOINWEST Sp. z o.o.    Warszawa    19,3
224    Art – Went S.J. PPHU     Konstantynów Łódzki    19,3
225    Firma Projektowo-Budowlana Legutki I Krasoń Andrzej Legutki, Henryk Krasoń S.J.    Kraków    19,3
226    Gelo Sp. z o.o.    Michałowice    19,2
227    GALADOM S.A.    Lublin    19,1
228    Zakład Specjalistycznych Robót Górniczych ZSRG Sp. z o.o.    Żory    19
229    Planco Sp. z o.o.    Warszawa    19
230    Espes Sp. z o.o.    Opacz-Kolonia    19
231    Kons – Rem S.J.    Piasek    18,9
232    Przeds. Budownictwa Ogólnego Vester Handzelewicz S.J.    Kutno    18,9
233    Aland Sp. z o.o.    Gdynia    18,8
234    Firma Janex Sp. z o.o.    Kraków    18,7
235    Ekobud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego    Ostróda    18,7
236    Małopolskie TBS Małopolska Sp. z o.o.    Kraków    18,6
237    Mart – Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.    Gdańsk    18,5
238    PRZEDSIĘBIORSTWO TYNKBUD -1 Sp. z o.o.    Warszawa    18,5
239    Polconsult Sp. z o.o. Biuro Studiów i Projektów Lotniskowych    Warszawa    18,4
240    Apply Capnor Poland Sp. z o.o.    Kraków    18,3
241    Hirsch Polska Sp. z o.o.    Jelenia Góra    18,2
242    Towarzystwo Wykonawstwa Obiektów Elektroenergetycznych El-En Andzej Krzanowski i Ryszard Wąsik S.J.    Kraków    18,2
243    KALLA Sp. z o.o.    Katowice    18,1
244    SKORUT Import Eksport Sp. z o.o.    Myślenice    18,1
245    Ingeo – Sp. z o.o.    Gdynia    18,1
246    Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.    Wrocław    18,1
247    Izolbud S.J.    Bielsko-Biała    18,1
248    Nowy Dom Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego    Lublin    18
249    Bieńkowski, Lis, Mierzwa – Architekci Sp. z o.o.    Lublin    18
250    Prebud – Elt S.J. PU    Kraków    18
251    Mosty Katowice Sp. z o.o.    Katowice    18
252    Budmont S.J. Przedsiebiorstwo Budowlano – Montażowe    Świecie    18
253    PTHU HYDRO-MARKO – MARIA PLUTA    Jarocin    17,9
254    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE KABEX Sp. z o.o.    Leźno    17,9
255    W-2 Prebut Sp. z o.o. PU    Chorula    17,9
256    Hydro – Kor Sp. z o.o.    Bydgoszcz    17,9
257    Zakład Robót Instalacyjnych Wodnik J.marek, M. Korbolewski, M. Dudek S.J.    Elbląg    17,8
258    Dymoterm Sp. z o.o.    Warszawa    17,8
259    PPUH RODEX Sp. z o.o.    Białystok    17,8
260    BEH Eltec Polska Sp. z o.o.    Warszawa    17,8
261    MPM Project Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Kraków    17,7
262    Budizol Sp. z o.o. S.K.A.    Włocławek    17,7
263    EXPLO Sp. z o.o.    Warszawa    17,6
264    MTS S.J. T. Sternik – M. Sternik    Lubartów    17,6
265    Usługi Budowlano – Transportowe Anko S.J.    Tarnów    17,6
266    Przedsiębiorstwo Budowlane Apex Krzysztof Klich I Wspólnicy Spółka Jawna    Bielsko-Biała    17,5
267    Alfarex Sp. z o.o.    Warszawa    17,5
268    Pall – Poland Sp. z o.o.    Warszawa    17,4
269    Energomontaż – Poznań Sp. z o.o.    Poznań    17,3
270    Komabud S.J. Firma Budowlana    Oświęcim    17,3
271    Słupskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Słupsk    17,2
272    Elsamprojekt Polska Sp. z o.o.    Warszawa    17,2
273    Projektowanie i Realizacja Obiektów Przemysłowych ALIT Sp. z o.o.    Kraków    17,2
274    MEL-DRÓG Roboty Wodno Melioracyjne, Drogowe I Budowlane Alfred Czuba – S.J.    Zakliczyn    17,2
275    ZIS Mieczysław Świątek, Dominik Świątek S.J.    Topola Mała    17,1
276    FIRMA BUDOWLANA J. KASPERCZYK S.J.    Smardzowice    17,1
277    TELPROJMONT Sp. z o.o.    Sępólno Krajeńskie    17,1
278    Milarys Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    17,1
279    Pracownia Projektowa Archipelag S.J.    Wrocław    17,1
280    Bkf Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o.    Skarbimierzyce    17
281    Firma Inter – Bud – Pol Jarosław Szczepanek    Ostrołęka    17
282    Merrid Controls Sp. z o.o.    Łódź    17
283    Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane Zeptri – Rembud Sp. z o.o.    Łódź    17
284    Tubajfor Sp. z o.o.    Warszawa    17
285    Arkada-Inwest Sp. z o.o.    Szczecin    16,9
286    Atro Development S.K. Adam Kwidziński i Wspólnicy    Pruszcz Gdański    16,9
287    ZAKŁAD ROBÓT INSTALACYJNYCH INSTALBUD J. PANKIEWICZ, L. LEWICKI, B. KILIAN S.J.    Legnica    16,9
288    Bau – Mix S.J.    Poznań    16,9
289    PPHU EKO – TECH Sp. z o.o.    Czempiń    16,9
290    Bentli Sp. z o.o.    Świdnica    16,8
291    Libra Developer Sp. z o.o.    Luboń    16,8
292    Budownictwo Specjalistyczne EUROTECHBUD Sp. z o.o.    Wrocław    16,8
293    Hydromex Plus Zaskórscy S.J.    Częstochowa    16,7
294    Procorol S.J.    Kobylnica    16,7
295    Cobouw Polska Sp. z o.o.    Łódź    16,7
296    Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.    Słupsk    16,7
297    Partner TBS Sp. z o.o.    Słupca    16,6
298    B & W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska    Pruszcz Gdański    16,6
299    Polers S.J.     Chojnów    16,6
300    Biuro Projektowo-Consultingowe STRUKTURA Sp. z o.o.    Szczecin    16,6
301    WROBUD Sp. z o.o.    Wrocław    16,6
302    KRYZA – PLAST Zakład Wielobranżowy    Mikołów    16,5
303    Techno – Geo Sp. z o.o. Przeds. Robót Geotechniczno – Inżynieryjnych    Warszawa    16,5
304    BUDOMATEX S.A.    Siedlce    16,4
305    Wykonawstwo Robót Wodno – Sanitarnych Bango S.J.    Płock    16,4
306    OGBUD Sp. z o.o. Bydgoskie Przeds. Budownictwa Ogólnego    Bydgoszcz    16,4
307    TBM DOM Sp. z o.o.    Warszawa    16,4
308    Pro – Mont Przedsiębiorstwo Instalacji Sieci Sanitarnych oraz Przemysł.michał Mazanek Andrzej Warchoł Roman Krawczyk Sp. J.    Dębica    16,4
309    Skynet Polska Sp. z o.o.    Warszawa    16,4
310    Przed. Produkcji Handlu i Usług H – Gaz S.J.    Rzeszów    16,3
311    Hydro – Instal Tadeusz Sieruta, Beata Sieruta S.J.    Ostrołęka    16,3
312    Tekobud S.J.    Płock    16,2
313    ARCHE Sp. z o.o.    Warszawa    16,1
314    Gaz Serwis Sp. z o.o. Specjalistyczne Usługi Gazownicze    Opatówek    16,1
315    AQUAKLIM Sp. z o.o.    Kielce    16,1
316    ANATEX Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane    Białystok    16,1
317    Dorbud Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa    Szczecin    16,1
318    AGROBEX Sp. z o.o. PPUiH    Poznań    16
319    Przedsiębiorstwo Inżynierskie Biprohut Sp. z o.o.    Gliwice    16
320    BKG – Polska S.J.    Straszyn    16
321    Activa Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    16
322    Eko Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Gdańsk    16
323    Villa Development V.D. Management Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    15,9
324    Z.E. Elektromech Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    15,9
325    Przedsiębiorstwo Zmechanizowanych Robót Inżynieryjnych S.A.    Kraków    15,9
326    GLOBAL – MSI Sp. z o.o.    Kraków    15,9
327    Donimet, Józef Donica S.J.    Warka    15,8
328    Energo-Remont Sp. z o.o.    Kwidzyn    15,7
329    DIL Polska Baumanagement Sp. z o.o.    Warszawa    15,7
330    POLBUD – POMORZE Sp. z o.o.    Pakość    15,6
331    Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Kemy Sp. z o.o.    Łódź    15,6
332    Thermbau Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Piła    15,6
333    Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu I Usług Wujek Leszek Gregorek, Jerzy Gajek, Wiesław Gajek S.J.    Wrocław    15,6
334    BUDECON S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane    Sosnowiec    15,5
335    Przedsiębiorstwo Wodno – Melioracyjne w Ząbkowicach Śląskich Sp. z o.o.    Ząbkowice Śląskie    15,5
336    Karizola Sp. z o.o. Przeds. Robót Chemoodpornych i Antykorozyjnych    Puławy    15,5
337    Yuniversal Podlaski Bis Sp. z o.o.    Białystok    15,5
338    Kompleks S.J. Przeds. Budowlane    Jastrzębie-Zdrój    15,4
339    BIO-TECH Sp. z o.o.    Stanisławów Pierwszy    15,4
340    Manhatan Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    15,4
341    Opolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Opole    15,4
342    Kan-Wod Szymkowiak Ewa, Mucha Marian S.J.    Ostrów Wielkopolski    15,4
343    PPH Akwa J. Biskup, S. Owczarek S.J.    Zabrze    15,4
344    Lemtech Konsulting Sp. z o.o.    Kraków    15,4
345    MP – Mosty Sp. z o.o.    Kraków    15,3
346    GOLDBECK Sp. z o.o.    Komorniki    15,3
347    TELECOMM Sp. z o.o.    Lublin    15,2
348    ALEKSANDER KUREK I FRANCISZEK STAROWICZ – PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO – MONTAŻOWE FERCO S.J.    Skawina    15,2
349    PRI INŻBUD S.J.    Ostrów Wielkopolski    15,2
350    INŻBUD S.J. Przeds. Budowlano Wdrożeniowe    Grudziądz    15,2
351    Technobud Nowy Sącz Sp. z o.o. Sp.k.    Nowy Sącz    15,2
352    Budmat S.J.    Zamość    15,2
353    BUDMARK S.J. Firma Budowlana    Ciechanów    15,2
354    Dark – Pol S.J.    Józefów    15,2
355    IQ Sp. z o.o. System S.K.    Margońska Wieś    15,2
356    Budoprojekt S.J. Przedsiębiorstwo Projektowo – Wykonawcze    Koszalin    15,1
357    MODEHPOLMO Sp. z o.o. Firma Budowlano Handlowo Usługowa    Szczecin    15,1
358    DACH BUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego    Wrocław    15,1
359    Eltechma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Modernizacyjne    Rzeszów    15,1
360    Stok Developer Sp. z o.o.    Otwock    15
361    Instalacyjna Spółka Prac Elektrycznych – Ispe Sp. z o.o.    Mysłakowice    15
362    Przeds.Budowlane Romax-Bud Andrzej Wierzbowski S.J.    Łódź    15
363    Awipol Sp. z o.o.    Nowa Bukówka    14,9
364    ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.    Warszawa    14,9
365    Z.Polański, T.Iwanicki, M.Lajter PPHU Pil – Bud S.J.    Chobienia    14,9
366    Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Remontex Sp. z o.o.    Świętochłowice    14,9
367    Przedsiębiorstwo Inwestycyjno – Budowlane BTM Sp. z o.o.    Poznań    14,8
368    MAS – BUD S.J.    Olsztyn    14,8
369    Małopolskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Tarnowie Sp. z o.o.    Tarnów    14,7
370    PW Dacomet Dariusz Kaczmarek, Andrzej Spychalski S.J.    Bydgoszcz    14,7
371    Budoinwest Sp. z o.o.    Wiązowna    14,7
372    Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Jarocin    14,7
373    DOR-ART Sp. z o.o.    Warszawa    14,7
374    Kellner Integral Komunikacja Sp. z o.o.    Wrocław    14,7
375    KZA Przedsiębiorstwo Automatyki i Telekomunikacji S.A.    Lublin    14,7
376    Trójmiejska Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    14,6
377    Przedsiębiorstwo Ochrony Środowiska EKOCOMP Sp. z o.o.    Warszawa    14,6
378    Fibat Sp. z o.o.    Warszawa    14,6
379    Górrem S.J. Zakład Robót Górniczych    Katowice    14,6
380    Daas Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Gdańsk    14,6
381    Plancon Sp. z o.o.    Kraków    14,6
382    Castor S.J. Stefaniak, Włodarczyk, Kędzia    Pabianice    14,6
383    Sezam Instal S.J.    Opole    14,6
384    Bud – Dom S.J. Przedsiębiorstwo Budowlane     Głogów    14,6
385    Geototal Sp. z o.o.    Szczecin    14,5
386    Sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Nowy Sącz    14,5
387    Pro-Invest Sp. z o.o.    Gdańsk    14,4
388    ALU – GLAS Sp. z o.o.    Kraków    14,4
389    Przeds. Budownictwa Hydrotechnicznego Hydro – Eko Sp. z o.o.    Bydgoszcz    14,4
390    Altest Sp. z o.o.    Lublin    14,4
391    Instalbud S.J.    Lubycza Królewska    14,4
392    Klimat S.J. P.P.H.U.    Wrocław    14,4
393    Przeds. Projektowania i Realizacji Inwestycji Komunalnych Sp. z o.o.    Białystok    14,4
394    Promit Sp. z o.o.    Bydgoszcz    14,3
395    Budexpol Bukowski & Wspólnicy sp.k.    Świdnik    14,2
396    Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o.    Warszawa    14,2
397    BUD COMPEX ST- Tararuj S.J.    Białystok    14,2
398    Arbet Investment Group Sp. z o.o.    Olsztyn    14,2
399    Handan S.J. Instalacje Sanitarne    Białystok    14,2
400    Remin Sp. z o.o.    Kraków    14,1
401    Zakład Budowlano-Remontowy Budrem Sp. z o.o. sp.k.    Ostrów Wielkopolski    14,1
402    Rapid Sp. z o.o.    Olkusz    14,1
403    AQUA S.A.    Poznań    14,1
404    Technodrew Polska Sp. z o.o.    Zawadzkie    14,1
405    Grupa Forest Sp. z o.o.    Gdańsk    14,1
406    Top Building Sp. z o.o.    Warszawa    14,1
407    DEKAREXPORT Sp. z o.o.    Raszówka    14,1
408    REM – BUD I. BUTKIEWICZ I WSPÓLNICY S.J.    Suwałki    14
409    Przedsiębiorstwo Wykonawstwa Robót Elektrycznych i Telekomunikacyjnych Eltel Sp. z o.o.    Biała Podlaska    14
410    Termall Sp. z o.o. Rozruch Moc Ekologia    Bełchatów    14
411    Nordo Sp. z o.o.    Szczecin    13,9
412    Ekokanwod Czyszczoń i Półtorak S.J.    Nowy Korczyn    13,9
413    Uran Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno-Wdrożeniowe     Mysłowice    13,9
414    OTS-IP Sp. z o.o.    Kraków    13,9
415    Termoinstal Sp. z o.o.    Łańcut    13,9
416    Usługowy Zakład Remontowo – Budowlany Rem – Bud S.J.    Człuchów    13,9
417    Mercomp Szczecin Sp. z o.o.    Szczecin    13,8
418    Inwest Partner Nowak Sp. z o.o. PHB    Leszno    13,8
419    Duramex Sp. z o.o.    Borkowo    13,8
420    Lindschulte Polska Sp. z o.o.    Wrocław    13,8
421    Gabro Sp. z o.o.    Poznań    13,7
422    Mostostal – Zabrze Biuro Projektów i Realizacji S.A.    Zabrze    13,7
423    INSTALBUD S.J. Przeds. Budowy Obiektów Ochrony Środowiska i Infrastruktury Mieszkaniowej    Inowrocław    13,7
424    SPS CONSTRUCTION Sp. z o.o.    Kielce    13,7
425    Firma Budowlana Antczak Marek Sp. z o.o.    Kalisz    13,6
426    NIXEN Sp. z o.o.    Raszyn    13,6
427    Ekoprojekt Sp. z o.o.Przeds. Usług Projektowo – Montażowych    Biała Podlaska    13,6
428    Hydroserwis Sp. z o.o.    Wrocław    13,6
429    Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Andropex A.zakrzewski, J.Kalina Vel Kalinowski, P.Tarkowski sp. j.    Łódź    13,6
430    Elko Sp. z o.o.    Łódź    13,6
431    Hydros S.J. Przeds. Budownictwa Wodnego    Białystok    13,6
432    Przedsiębiorstwo Usługowe DEKA S.J. Witold Sadowski, Piotr Simson    Wrocław    13,6
433    Wojewódzki Instalacje Sp. z o.o. S.K.    Kraków    13,6
434    Newbud Sp. z o.o.    Jabłonna    13,6
435    BGR Technologie Sp. z o.o.    Grodzisk    13,5
436    Dr C Sp. z o.o.    Polanica-Zdrój    13,5
437    BPBK – Biuro Inżynierskie Sp. z o.o.    Gdańsk    13,5
438    Trawest Sp. z o.o.    Trawniki    13,5
439    Gebab Sp. z o.o.    Janki    13,5
440    CETEKO ZUP Sp. z o.o.    Lublin    13,5
441    PPHU Chem – Montaż Sp. z o.o.    Brzeg Dolny    13,5
442    BIPROCEMWAP S.A.    Kraków    13,5
443    Teira Paprocki – Żak S.J.    Andrychów    13,5
444    PROBITEL Sp. z o.o. Biuro Projektów    Poznań    13,4
445    PBG S.A.    Wysogotowo    13,4
446    Verona Building Sp. z o.o.    Kraków    13,4
447    SNC Polska Sp. z o.o.    Kraków    13,4
448    ZAB-BUD Andrzej Zaboklicki    Warszawa    13,4
449    Modernbud Sp. z o.o.    Legnica    13,4
450    ICS Industrial Combustion Systems Sp. z o.o.    Poznań    13,4
451    JACK BUD Przedsiębiorstwo Budowlane Jacek Grabowski    Poznań    13,4
452    AK BUD KURANT S.J.    Poznań    13,3
453    NAFTA GAZ Sp. z o.o. Biuro Projektów    Jasło    13,3
454    Bodex J. K. Bordulak S.J. Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane     Głogów    13,3
455    Biuro Projektów Budownictwa Wiejskiego i Miejskiego Sp. z o.o.    Gdańsk    13,3
456    Przeds. Budjan Sp. z o.o.    Puławy    13,3
457    Kotwica S.J. Zakład Bodowlano – Produkcyjno – Hndlowy    Augustów    13,3
458    Rogowski Development Sp. Komandytowa    Białystok    13,3
459    Zakład Instalacji Odpylania i Wentylacji Stalwent Sp. z o.o.    Białe Błota    13,3
460    Flontex Europa Sp. z o.o.    Bytom    13,2
461    Przedsiębiorstwo GRESAN Krzysztof Grendowicz S.J.    Ustroń    13,2
462    Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    13,2
463    RO.SA. – BUD PPHU Roman Saczywko    Radom    13,2
464    ITA j. Knop i Wspólnicy S.J.    Łódź    13,2
465    ELEKTROBUD S.J.    Czarków    13,1
466    Aga – Bud Sp. z o.o.    Ziębice    13,1
467    AJMIX Sp. z o.o. PBUH    Warszawa    13,1
468    FLOOR SYSTEM Sp. z o.o.    Żary    13
469    Ekoinbud Sp. z o.o.    Gdańsk    12,9
470    Oświęcimskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Oświęcim    12,9
471    TEMKOP Sp. z o.o.    Katowice    12,9
472    Przeds. Budowlane Elin Sp. z o.o.    Wrocław    12,9
473    Regionalny Zakład Obsługi Urządzeń Gazowniczych GAZ TECHNIKA Sp. z o.o.    Katowice    12,8
474    Geosat Kraków Sp. z o.o.    Kraków    12,8
475    MONTAREM Sp. z o.o. Wielobranżowe PPH    Głogów    12,8
476    Kontrakt Biuro Projektowo Konsultingowe Sp. z o.o.    Gdańsk    12,8
477    TBS ZAŁOCIEŃ Sp. z o.o.    Kraków    12,7
478    Jaz – Bud Sp. z o.o. Przed. Budowlane    Białystok    12,7
479    RS – System Sp. z o.o.    Warszawa    12,7
480    PODKOWA S.J. PPUH    Warszawa    12,7
481    ERBET Sp. z o.o. PPHU    Nowy Sącz    12,6
482    PIECOSERWIS Sp. z o.o. Przeds. Techniki Cieplnej    Gliwice    12,6
483    Jabex S.J.    Świecie    12,6
484    Budrex BP S.J.    Lublin    12,6
485    Przedsiębiorstwo Budowlane KOKOSZKI S.A.    Gdańsk    12,6
486    Mert Sp. z o.o.    Głogów    12,6
487    Krakowskie Zakłady Automatyki S.A.    Kraków    12,5
488    Joka Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    12,5
489    DOMBUD S.A. Przedsiębiorstwo Budowlane    Katowice    12,5
490    Przeds. Budowlane Tembud Bis Szut S.J.    Szczecin    12,5
491    ZAKŁAD BUDOWLANY – DZIDA I ZARĘBA – S.J.    Lębork    12,5
492    Kraksprzęt Stanisław Myśliński, Witold Tchorzewski, Wiesław Wierzbicki S.J.    Kraków    12,5
493    ZOK II Sp. z o.o. Zakład Odmetanowania Kopalń    Rybnik    12,4
494    Domex-Bud Development S.A.    Wrocław    12,4
495    Przedsiębiorstwo Prywatne ATLAS-LIFT Andrzej Wroński i Wspólnicy S.J.    Straszyn    12,4
496    Gawbud Gawron i Wspólnicy S.J.    Jaskrów    12,4
497    Awbud Sp. z o.o.    Kraków    12,4
498    Honer Górka Leszek, Górka Sławomir S.J.    Nowy Sącz    12,4
499    Izomet S.J.    Stalowa Wola    12,4
500    Copla Polska Sp. z o.o.    Polkowice    12,3
501    Master S.J.    Wysokie Mazowieckie    12,3
502    Przeds. Budowlano – Usługowe Birkbud S.J.    Białystok    12,3
503    ICEBUD Sp. z o.o. Przeds. Wykonawcze    Wrocław    12,3
504    PPUH Polonez Plus Sp. z o.o.    Kielce    12,3
505    Przeds. Budowlane Mortar Sp. z o.o.    Olsztyn    12,3
506    HOFFMAN A.D. Sp. z o.o.    Wrocław    12,3
507    Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Boszko – Kozubski Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Dąbrowa Górnicza    12,3
508    INSTAL – OST Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    12,2
509    ATEL Sp. z o.o. PPHU    Szczecin    12,2
510    PGOM Sp. z o.o.    Warszawa    12,2
511    Piuk i Gaweł – Ceramika Sp. z o.o.    Węglówka    12,2
512    Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Techbud Sp. z o.o.    Sierpc    12,2
513    Dom Jaracz S.J.    Zduńska Wola    12,2
514    INWESTING Sp. z o.o.    Gdańsk    12,1
515    Powiernik Sp. z o.o.    Kłodzko    12,1
516    EURO-ALIANS PRACOWNIA PROJEKTOWA – Sp. z o.o.    Gdańsk    12,1
517    Głogowskie Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane S.A.    Głogów    12,1
518    Przeds. Budowlane Budomont Sp. z o.o.    Łańcut    12
519    Spółka Mieszkaniowa Kleofas Sp. z o.o. w Katowicach    Katowice    12
520    ALFA DACH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Wrocław    12
521    Dekarstwo Adam Reichel Sp. z o.o.    Głogów    12
522    Systemdach Sp. z o.o.    Kraków    12
523    DOMEX – BIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjno – Budowlane    Komorów    12
524    Nowa Bis S.J.    Kwidzyn    12
525    Rymtar S.J. Zakład Budowlany     Rymanów-Zdrój    11,9
526    Biuro Inżynierii Drogowej Drotest Józef Judycki, Jacek Alenowicz S.J.    Chwaszczyno    11,9
527    Bermed Sp. z o.o. ZPH    Wrocław    11,9
528    PPH Komobex – Inel Sp. z o.o.    Częstochowa    11,9
529    Hedan Sp. z o.o.    Wrocław    11,9
530    Da Invest Sp. z o.o.    Warszawa    11,9
531    MERMAID Construction Sp. z o.o.    Warszawa    11,8
532    ERZET-PODŁOGI S.J.    Bielsko-Biała    11,8
533    Gold – Budex Sp. z o.o.    Izabelin    11,8
534    Merkury Sp. z o.o.    Kraków    11,8
535    PPH BUDMEX Sp. z o.o.    Nowy Sącz    11,8
536    Specbud Sp. z o.o. Przeds. Budownictwa Lądowego i Morskiego    Gdynia    11,8
537    Klarwod Sp. z o.o.    Bielawa    11,8
538    Altrad Pomorze Sp. z o.o.    Szczecin    11,8
539    Terbud Izolacje Budowlane Sp. z o.o.    Pruszków    11,8
540    Arkop Krzysztof Pianowski I S-Ka S.J. PBH    Wrocław    11,8
541    Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane WIST – BUD S.J.    Proboszczewice    11,7
542    PREDOM Sp. z o.o. Przeds. Konsultingowwo – Inżynieryjne    Wrocław    11,7
543    PPI Chrobok S.A.    Nowe Bojszowy    11,7
544    Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe HYDROSYSTEM Sp. z o.o.    Głogów    11,7
545    Usługi Ogólnobudowlane Osiński I Syn Arkadiusz Osiński, Tadeusz-Wojciech Osiński, Tadeusz Osiński S.J.    Strzelin    11,7
546    Izol – Mont Sp. z o.o.    Rzeszów    11,7
547    Buro Happold Polska Sp. z o.o.    Warszawa    11,7
548    Przedsiębiorstwo Inwestycyjno – Remontowe Przemysłu MONTOREM S.A.    Kraków    11,7
549    DEXTROL Sp. z o.o.    Łódź    11,7
550    Rubor Sp. z o.o. Zakład Projektowo – Remontowy    Gdańsk    11,7
551    KONE Sp. z o.o.    Warszawa    11,6
552    Przedsiębiorstwo Usług Inwestorskich Lege M. Łoś i Wspólnicy Artis S.J.    Zamość    11,6
553    BIOGRADEX-HOLDING – Sp. z o.o.    Elbląg    11,6
554    PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-MONTAŻOWE BUD-POL Sp. z o.o.    Międzyrzecz    11,6
555    WAKAD Sp. z o.o.    Lublin    11,6
556    Elpomiar Sp. z o.o.    Lublin    11,5
557    Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne POMIAR Sp. z o.o.    Szczecin    11,5
558    CEWOD – BUD Sp. z o.o. Przeds. Produkcyjno – Wykonawcze    Warszawa    11,5
559    Elektromonter S.J.    Ciechanów    11,5
560    Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Sp. z o.o. w Ostródzie    Ostróda    11,5
561    Profix S.J.    Kraków    11,5
562    Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Bielawa Sp. z o.o.    Bielawa    11,4
563    ENERGOTELPROJEKT Sp. z o.o.    Poznań    11,4
564    Unipam Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    11,4
565    FPU Elektro Proces Sp. z o.o.    Kraków    11,4
566    Rinol Polska Techniki Podłogowe Sp. z o.o.    Milejewo    11,4
567    BIPROKOM – KRAKÓW S.A.    Kraków    11,4
568    Versa Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    11,4
569    Agricola-Hale Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    11,4
570    ARBET Sp. z o.o. PPU    Lublin    11,4
571    PEKUM Sp. z o.o.    Kraków    11,3
572    Novdom Sp. z o.o.    Przasnysz    11,3
573    Włodawski Zakład Usług Remontowych i Budowlanych Sp. z o.o.    Włodawa    11,3
574    Przedsiebiorstwo Budowlane Stawal S.J.    Świnoujście    11,3
575    Steel – Building Sp. z o.o.    Poznań    11,3
576    Dek – Pol S.J. PHU    Jelenia Góra    11,3
577    PPHU Matexim Heidner i Wspólnicy S.J.    Białogard    11,3
578    Przedsiębiorstwo Budowlane DA – SA S.J.    Zielona Góra    11,3
579    ENERGOMAR – NORD Sp. z o.o. Przeds. Usługowo – Inwestycyjne Budownictwa i Energetyki    Warszawa    11,2
580    Agmet Sp. z o.o.    Warszawa    11,2
581    Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Mal-Bud G.G. Malinowscy sp.j.    Krosno    11,2
582    Energika Małgorzata Szamałek, Zbigniew Szamałek sp. j.    Zasutowo    11,2
583    TELTOR – POL PÓŁNOC S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Techniczne    Gdańsk    11,2
584    Elektra Sp. z o.o. PTU    Lublin    11,2
585    Bajda Sp. z o.o.    Częstochowa    11,2
586    PROJEKTOWANIE MASZYN W.PIETRZYK P.ŻABIŃSKI S.J.    Gdańsk    11,2
587    Mawilux Sp. z o.o.    Raszyn    11,2
588    Zakład Wykonawstwa Ciepłowniczego Sp. z o.o.    Szczecin    11,2
589    Zakład Instalacji Budowlanych Witold Szostak, Andrzej Duda S.J.    Gliwice    11,1
590    Przeds. Budowlano – Projektowe Bud – Projekt Szymański i Książkiewicz S.J.    Koszalin    11,1
591    Monterm Technika Grzewcza i Sanitarna Krzysztof Sakłak Czesław Sakłak S.J.    Wojnicz    11,1
592    Radomskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Administrator Sp. z o.o.    Radom    11,1
593    EC HARRIS Sp. z o.o.    Warszawa    11,1
594    Colbi Kotynia S.J.    Sulejówek    11,1
595    Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Wikana” Sp. z o.o.    Lublin    11
596    Aspo S.J.    Bydgoszcz    11
597    Energo – Linia Maciążek S.J.    Warszawa    11
598    MARKET – SERWIS Sp. z o.o. PRZEDS. PRODUKCJI HANDLU I USŁUG    Koło    11
599    Apro Polska Sp. z o.o.    Kórnik    11
600    SID Sp. z o.o.    Gdańsk    11
601    Modernpol S.J.    Głogów    11
602    WŁODAR S.J.    Częstochowa    11
603    AG System Sp. z o.o.    Kraków    10,9
604    STOCKI Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.    Otwock    10,9
605    Wektra Holding Sp. z o.o.    Płock    10,9
606    Omega Sp. z o.o. Przedsiębiorsto Usług Technicznych    Kraków    10,9
607    ARD Instal Sp. z o.o.    Warszawa    10,9
608    APP Projekt Sp. z o.o.    Warszawa    10,9
609    ZAKŁAD INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH S.J.    Bytom    10,9
610    INSBUD Sp. z o.o PPH    Zamość    10,9
611    ZAKŁAD AUTOMATYKI I TELEKOMUNIKACJI KOLSTER Sp. z o.o.    Katowice    10,9
612    SEEN TECHNOLOGIE Sp. z o.o.    Warszawa    10,8
613    GPP Grupa Projektowa Proxima Sp. z o.o.    Kraków    10,8
614    DAVON Sp. z o.o.    Gdańsk    10,8
615    INWESTBUD Sp. z o.o. Przeds.    Wałbrzych    10,8
616    KAN – BUD Sp. z o.o.    Kąkolewo    10,8
617    Montibud S.J.    Legnica    10,8
618    Polkan Sp. z o.o.    Warszawa    10,8
619    Cuk – Izo Sp. z o.o.    Góra    10,8
620    Elzit Sp. z o.o.    Wejherowo    10,8
621    PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INSTALACYJNYCH HYDROPOL-DEKOR Sp. z o.o.    Wrocław    10,7
622    Gołuszka Firma Budowlana S.J.    Kraków    10,7
623    Przedsiębiorstwo Almak Sp. z o.o.    Wrocław    10,6
624    Rgbs – Systemy Audiowizualne Sp. z o.o.    Warszawa    10,6
625    Elbox Sp. z o.o.    Rogowiec    10,6
626    Przeds. Remontowo – Budowlano – Montażowe Cem – Bud Sp. z o.o.    Chrzanów    10,6
627    Biuro Studiów i Projektów Energetycznych ENERGOPROJEKT – KRAKÓW S.A.    Kraków    10,6
628    Firma Handlowo-Usługowa Elika Sp. J. Tomasz Kaleta, Agnieszka Kaleta    Kraków    10,6
629    ELMONTAŻ Sp. z o.o.    Żywiec    10,6
630    PPUH IZO – EKO CENTRUM Sp. z o.o.    Ostrzeszów    10,6
631    Naviga – Trans Sp. z o.o.    Wrocław    10,5
632    Promont Sp. z o.o. Przeds. Wdrażania Postepu Organizacyjno-Technicznego    Świebodzice    10,5
633    Przeds. Budowlano – Inwestycyjne Sp. z o.o.    Wrocław    10,5
634    BIPROSTAL S.A. Firma Inżynieryjno – Konsultingowa    Kraków    10,5
635    INWEST – TERMA S.J.    Wrocław    10,5
636    Konior Firma Projektowo Budowlana S.J.    Katowice    10,5
637    OKRĘGOWE PRZEDSIĘBIORSTWO GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNE OPEGIEKA Sp. z o.o.    Elbląg    10,4
638    Pro Geo Sp. z o.o.    Wrocław    10,4
639    OTIS Sp. z o.o.    Warszawa    10,4
640    IMR Sp. z o.o.    Kartoszyno    10,4
641    LIK – BUD S.J. PW    Police    10,4
642    Przeds. Budowlano – Montażowe NOWBUD Sp. z o.o.    Kraków    10,4
643    ElektriMont Sp. z o.o.    Kraków    10,4
644    Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o.    Zielonka    10,4
645    Dzierzgońskie Konsorcjum Budowlane Sp. z o.o.    Dzierzgoń    10,3
646    AKROBUD Sp. z o.o.    Komorów    10,3
647    Inter-Termopol Sp. z o.o.    Bolesławiec    10,3
648    Technico Facility Engineering Sp. z o.o.    Warszawa    10,3
649    DEVICE – Sp. z o.o.    Gdańsk    10,3
650    Przeds. Dombud Sp. z o.o.    Odolanów    10,3
651    EURO – WENT Sp. z o.o.    Gdańsk    10,3
652    Eurobud Sp. z o.o.    Roźwienica    10,3
653    Instalbud Tarnów Sp. z o.o.    Tarnów    10,3
654    Arma – San S.J.    Łomianki    10,3
655    My – Soft Sp. z o.o.    Warszawa    10,3
656    Optifloor Sp. z o.o.-Spółka Komandytowa    Oświęcim    10,3
657    FORMAT Urządzenia i Montaże Przemysłowe Sp. z o.o.    Warszawa    10,3
658    IMTECH – POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    10,2
659    Budrem Sp. z o.o. Przeds. Budownictwa i Usług    Wrocław    10,2
660    BUDIMER Sp. z o.o. PBU    Puławy    10,2
661    Ferryman Ryszard Kujawa Spółka Komandytowa    Warszawa    10,2
662    PRK 7 Nieruchomości Sp. z o.o.    Warszawa    10,2
663    Bestel – Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe    Bydgoszcz    10,2
664    BIS PLETTAC Sp. z o.o.    Ostrzeszów    10,2
665    CFE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    10,2
666    Budobratex Sp. z o.o.    Legnica    10,1
667    JURA Sp. z o.o.    Nowy Sącz    10,1
668    Zakład Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych ZIS-1 S.J.    Płock    10,1
669    MATBUD Sp. z o.o.    Będzin    10,1
670    Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego Sp. z o.o.    Wrocław    10,1
671    Remex S.J. Przedsiębiorstwo Budowlano – Handlowe    Mińsk Mazowiecki    10
672    Forkan Sp. z o.o.    Bydgoszcz    10
673    Przedsiębiorstwo Budowlane Unimax Sp. z o.o.    Kielce    10
674    Euroaqua Sp. z o.o.    Poznań    10
675    Olkuskie Towarzystwo Towarzystwa Społecznego Sp. z o.o.    Olkusz    10
676    RPM S.A.    Lubliniec    9,9
677    Partner Serwis Spółka Komandytowa    Szczecin    9,9
678    BUDNER S.A.    Warszawa    9,9
679    Inżynieria S.A. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych    Łuków    9,9
680    Eltete – Polska Sp. z o.o.    Kolonowskie    9,9
681    KB Pomorze Sp. z o.o.    Gdańsk    9,9
682    Przedsiębiorstwo SOLGRUD Sp. z o.o.    Grudziądz    9,9
683    TERMOGAZ Sp. z o.o.    Koszalin    9,9
684    PPU NAVA Sp. z o.o.    Gdańsk    9,9
685    Przedsiębiorstwo Inżynieryjne PÓŁWYSEP S.J.    Reda    9,9
686    Kti Poland S.A.    Warszawa    9,9
687    Zamojska Dyrekcja Inwestycji ZDI Sp. z o.o.    Zamość    9,8
688    FADBET S.A.    Białystok    9,8
689    BUDO – TRANS Sp. z o.o.    Stalowa Wola    9,8
690    AARSLEFF Sp. z o.o.    Warszawa    9,8
691    Miejska Pracownia Projektowa Architekci Sp. z o.o.    Mińsk Mazowiecki    9,8
692    GM Sprinkler Sp. z o.o.    Warszawa    9,8
693    SGI Baltis Sp. z o.o.    Szczecin    9,8
694    DTM S.J. Arleta Kuczewska, Tadeusz Olchawski    Białystok    9,8
695    MAĆKÓW PRACOWNIA PROJEKTOWA Sp. z o.o.    Wrocław    9,8
696    Kontbud Sp. z o.o.    Bydgoszcz    9,8
697    IRR Sp. z o.o.    Warszawa    9,7
698    Termplex Sp. z o.o.    Warszawa    9,7
699    P.A. NOVA S.A.    Gliwice    9,7
700    LINK Sp. z o.o.    Poznań    9,7
701    Remax Construct Sp. z o.o.    Budzów    9,7
702    Elbudprojekt Sp. z o.o.    Baranowo    9,7
703    O-W S.A.    Warszawa    9,7
704    Eko – System S.J. Przedsiębiorstwo Budowlane    Białystok    9,7
705    Kaja Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    9,7
706    Hydrobud Kielczyk S.J.    Białystok    9,7
707    Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe Tekam Sp. z o.o.    Puławy    9,7
708    Firma Gutkowski Jan Gutkowski    Leszno    9,6
709    Przedsiębiorstwo Gramowscy Ata-Technik Sp. J.    Budzyń    9,6
710    BUDOWLANA SPÓŁKA INŻYNIERSKA P. LIBRONT, M. SENDOR S.J.    Kraków    9,6
711    Qualitel Sp. z o.o.    Gdańsk    9,6
712    Rem – Bud – I S.J.    Stalowa Wola    9,6
713    RAWBUD – RAWICZ Sp. z o.o.    Rawicz    9,6
714    PW TOMEX Sp. z o.o.    Trzebinia    9,6
715    ZACHÓD Sp. z o.o. PPHU    Polkowice    9,6
716    Creo Sp. z o.o.    Rzeszów    9,6
717    Przedsiębiorstwo VOLFRAM S.J.     Łebcz    9,5
718    Temax S.J.    Płock    9,5
719    METOREX Sp. z o.o. Przeds. Inżynieryjne    Toruń    9,4
720    Siedleckie Centrum Budownictwa SED – BUD S.A.    Siedlce    9,4
721    Molbud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane     Goczałkowice-Zdrój    9,4
722    Segesta Sp. z o.o.    Wrocław    9,4
723    Grupa Projektowo-Inwestycyjna Bass Sp. z o.o.    Gdańsk    9,4
724    INSTEL Sp. z o.o. S.K.    Wrocław    9,4
725    MGGP AERO Sp. z o.o.    Tarnów    9,3
726    Performance Media Sp. z o.o.    Warszawa    9,3
727    DOM – EKO Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    9,3
728    Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A.    Kraków    9,3
729    E.S.O. S.J.    Łódź    9,3
730    Przedsiębiorstwo AGAT S.A.    Koluszki    9,3
731    PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE RUSAK Sp. z o.o.    Wrocław    9,3
732    Bor – Bud Sp. z o.o. Zakład Ogólnobudowlany    Wrocław    9,3
733    UNI-TECH S.A.    Bydgoszcz    9,3
734    GALMA Sp. z o.o.    Dzierżoniów    9,3
735    TARIZOLACJA Sp. z o.o. PPU    Tarnów    9,3
736    JKB S.J. PPH    Świdnica    9,3
737    Hyd-Bud Sp. z o.o.    Łódź    9,3
738    GAZREM Sp. z o.o.    Łódź    9,3
739    GRZYWKA S.J.    Warszawa    9,3
740    Geokons Sp. z o.o.    Piastów    9,2
741    Wektor Sp. z o.o.    Warszawa    9,2
742    NOVUM MANAGEMENT Sp. z o.o. Spółka Komandytowa-Akcyjna    Kalisz    9,2
743    CIROKO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Szczecin    9,2
744    ECORES Sp. z o.o.    Rzeszów    9,2
745    FAMEX-BIS Sp. z o.o.    Cieszyn    9,2
746    ATE Sp. z o.o. ZPHU    Zbąszyń    9,2
747    Maltabud S.J.    Wieluń    9,2
748    Zakład Ogólnobudowlany Specjalność Pokrywanie i Termoizolacja Dachów S.J.    Gniezno    9,2
749    Budopap Sp. z o.o.    Krapkowice    9,2
750    Top Development Sp. z o.o.    Gdańsk    9,2
751    Budimus M.Słoma S.J.    Kutno    9,2
752    PRI ENERGOPOL LUBLIN S.A.    Lublin    9,1
753    Calbud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Szczecin    9,1
754    Przedsiębiorstwo Budowlano – Konserwatorskie Castellum Sp. z o.o.    Wrocław    9,1
755    Renofloor Sp. z o.o.    Warszawa    9,1
756    Real – Inwest Sp. z o.o.    Kraków    9,1
757    Lumen Sp. z o.o. Zakład Usług Wielobranżowych    Wałbrzych    9,1
758    Przedsiębiorstwo Geotechniczne CONUBIUM Sp. z o.o.    Trzebinia    9,1
759    Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Stratus Sp. z o.o.    Wrocław    9,1
760    NDI S.A.    Sopot    9
761    Biuro Projektów Wodnych Melioracji i Inżynierii Środowiska „Biprowodmel” Sp. z o.o.    Poznań    9
762    Przeds. Budowlane Best Deweloper Sp. z o.o.    Szczecin    9
763    PREIS Sp. z o.o. Przeds. Robót Elektrycznych i Sanitarnych    Rzeszów    9
764    ELFEKO S.A.    Gdynia    9
765    ELEKTROBUD GRUDZIĄDZ Sp. z o.o.    Grudziądz    9
766    INSTAL – PLUS Sp. z o.o. Przeds. Instalacyjno Montażowe    Racibórz    9
767    Zakład Budowy i Eksploatacji Urządzeń Wodociągowo – Kanalizacyjnych Sp. z o.o.    Miętne    9
768    Wilpol Sp. z o.o.    Warszawa    9
769    Quadriga Rusztowania Sp. z o.o.    Poznań    9
770    Arkada Holding Sp. z o.o.    Bydgoszcz    9
771    Effcontrol Sp. z o.o.    Wrocław    9
772    TAPI PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNE Sp. z o.o.    Otomin    9
773    NOVAPOL PBU Sp. z o.o.    Toruń    9
774    CESTAR Andrzej Cebula, Jerzy Starski S.J.    Szczecin    8,9
775    Budexport Sp. z o.o.    Wrocław    8,9
776    INBUD BIELSKO Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    8,9
777    PRAGMA Sp. z o.o.    Kraków    8,9
778    Vecor S.J.    Warszawa    8,9
779    BIPROWOD Sp. z o.o. Biuro Projektów i Realizacji Obiektów Gosp. Wodno-Ściekowej    Wrocław    8,9
780    GP-PLUS Sp. z o.o.    Wrocław    8,9
781    Elektromontaż Kraków S.A.    Kraków    8,9
782    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG BUDOWLANYCH BROSTER S.J.    Janikowo    8,9
783    KMS Sp. z o.o.    Krapkowice    8,9
784    STB Sp. z o.o.    Radom    8,9
785    Energo – System – S.A.    Rzeszów    8,9
786    JWW Inwest Sp. z o.o.    Katowice    8,8
787    Nieruchomości Romb S.A.    Poznań    8,8
788    IPB Sp. z o.o. Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane    Iława    8,8
789    Stacon TIS Duszak S.J.    Kadzidło    8,8
790    Klimat Solec Sp. z o.o.    Solec Kujawski    8,8
791    Tetera Projektowanie Przemysłowe Sp. z o.o.    Wrocław    8,8
792    PIU Rol – Baz – Pal S.J.    Żerków    8,8
793    Zakład Budowlano – Instalacyjny Jarmakowicz Zapolski Sp. z o.o.    Olsztyn    8,8
794    Savi System Sp. z o.o.    Wrocław    8,8
795    Budowa Łowicz Sp. z o.o.    Łowicz    8,7
796    Orlikon Sp. z o.o.    Poznań    8,7
797    Best Construction sp. z o.o.    Rzeszów    8,7
798    TKT Engineering Sp. z o.o.    Warszawa    8,7
799    TMC Sp. z o.o.    Gdańsk    8,7
800    BUDAMEX S.J. PPUH    Białystok    8,7
801    MOSTOSTAL KĘDZIERZYN S.A. Grupa Kapitałowa Mostostal Zabrze    Kędzierzyn-Koźle    8,7
802    Elektryk – PL ML Sp. z o.o.    Podkowa Leśna    8,7
803    Marabud S.J.    Warszawa    8,7
804    RUCKER – POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    8,7
805    Przeds. Robót Dźwigowych Z. Warchał, K. Franz, M. Bugaj, T. Dukat Krakdźwig S.J.    Kraków    8,7
806    HANDWIT S.J.    Szczecin    8,7
807    L&S Homes Sp. z o.o.    Warszawa    8,7
808    Alpinex Sp. z o.o. Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Usług Technicznych i Handlu    Kraków    8,7
809    Bomax Centrum Klimatyzacyzacji i Ekoinżynierii Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    8,6
810    Stiner Sp. z o.o.    Warszawa    8,6
811    Serwis Partner Antoni Kita Spółka Komandytowa    Kraków    8,6
812    Eneos Sp. z o.o.    Poznań    8,6
813    Lemminkäinen Polska Sp. z o.o.    Warszawa    8,6
814    DDS – Phenix Sp. z o.o.    Kraków    8,6
815    Pak Infrastruktura Sp. z o.o.    Konin    8,6
816    Przedsiębiorstwo REMBUD Zakład 2 Sp. z o.o.    Gdańsk    8,6
817    Visat S.J.    Pajęczno    8,6
818    MELIOBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych    Nowogrodziec    8,6
819    IP System Technologia Sp. z o.o.    Jasin    8,6
820    Energo – Eko – System Sp. z o.o.    Katowice    8,6
821    Inter-Isopol Sp. z o.o.    Nowogrodziec    8,5
822    Van Den Berg Boringen Sp. z o.o.    Strzelce    8,5
823    Interhall Sp. z o.o.    Katowice    8,5
824    ELPOM Sp. z o.o.    Zielona Góra    8,5
825    Wojskowe Biuro Projektów Budowlanych    Poznań    8,5
826    CHEMBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe    Puławy    8,5
827    Jakon Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    8,5
828    ELSUR Sp. z o.o.    Legnica    8,5
829    Przedsiębiorstwo Budowlane JUR – AND S.J.    Lublin    8,5
830    Sołtysowska Project Development Sp. z o.o.    Kraków    8,4
831    EKO-WARK Sp. z o.o. PPU    Szczecin    8,4
832    Ambroży S.J. Zakład Remontowo Budowlany    Warszawa    8,4
833    Lars Laj Polska Sp. z o.o.    Dobra    8,4
834    EMP Termo S.J. Biuro Techniczno – Handlowe    Przeworsk    8,4
835    INŻYNIERIA RZESZÓW S.A.    Rzeszów    8,4
836    VOYAGE Sp. z o.o.    Żory    8,4
837    ELEKTROTIM S.A.    Wrocław    8,4
838    Resbex Sp. z o.o. Przeds. Budowlane    Przeworsk    8,4
839    Przedsiębiorstwo Wróbud Sp. z o.o.    Kraków    8,4
840    METAL – BUD Sp. z o.o.    Sucha Beskidzka    8,4
841    Elwoj Wojciechowscy S.J.    Bełchatów    8,4
842    PROBUD Sp. z o.o.    Tarnów    8,4
843    TESGAS S.A.    Dąbrowa    8,3
844    Biuro Studiów i Projektów Energetycznych ENERGOPROJEKT – POZNAŃ S.A.    Poznań    8,3
845    Przeds. Budowlane Kuncer Sp. z o.o.    Koszalin    8,3
846    Zakład Usług Inżynierskich Apeks Sp. z o.o.    Gdańsk    8,3
847    Przedsiębiorstwo Instalacyjno – Inżynieryjne Insmont Sp. z o.o.    Chodzież    8,3
848    GLOBMATIX Sp. z o.o.    Lublin    8,3
849    Tad – Bud Sp. z o.o.    Zbylitowska Góra    8,3
850    MOSTOSTAL Płock S.A.    Płock    8,3
851    Kornas Development Sp. z o.o. S.K.A.    Kołobrzeg    8,3
852    Specjalistyczne Przeds. Zabezpieczeń Przeciwkorowyzjnych Sp. z o.o.    Gdańsk    8,3
853    Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Sp. z o.o.    Wrocław    8,3
854    PW Holding Sp. z o.o.    Kielce    8,3
855    Quercus Sp. z o.o.    Kraków    8,3
856    ELKOM Przeds. Robót Elektrycznych S.J.    Olesno    8,3
857    PUH EL PROFESSIONAL Mariusz Maszota    Luzino    8,2
858    Elmen Sp. z o.o.    Rogowiec    8,2
859    Legnicka Business House Sp. z o.o.    Wrocław    8,2
860    Karpla Konsulting Sp. z o.o.    Kraków    8,2
861    Gollwitzer Polska Sp. z o.o.    Cesarzowice    8,2
862    Rex – Bud Sp. z o.o.    Łódź    8,2
863    PBT ZACHÓD Sp. z o.o.    Kostrzyn    8,2
864    Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa W Wodę Wodrol-Olsztyn W Dywitach Sp. z o.o.    Dywity    8,1
865    Biuro Budowlane R.O.R. Sp. z o.o.    Warszawa    8,1
866    Schinwelski I Lubiński Sp. z o.o.    Tczew    8,1
867    Zakład Energetyczny Białystok Pracownia Projektowa Enspro Sp. z o.o.    Białystok    8,1
868    CAKO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Polanica-Zdrój    8,1
869    Kobyłecki Elektroinstalacje Sp. z o.o.    Brzesko    8,1
870    Electric Line S.J.    Szczecin    8,1
871    Margot-Engineering Włodzimierz Sobecki S.J.    Lisi Ogon    8,1
872    Archeton Sp. z o.o.    Kraków    8,1
873    Kon – Ins – Bud Montaż Sp. z o.o.    Tarnów    8,1
874    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE AGORA Sp. z o.o.    Inowrocław    8,1
875    LONGAR Sp. z o.o.    Wrocław    8,1
876    Jupi Dawid & Wasilewski S.J. PW    Wrocław    8,1
877    Sanitex Sp. z o.o.    Tryńcza    8
878    Parster Sp. z o.o.    Parczew    8
879    MARBEL Sp. z o.o.    Gdańsk    8
880    Markopol Sp. z o.o.    Włocławek    8
881    Spółdzielnia Pracy Konserwacji Urządzeń Przemysłowych    Oborniki    8
882    PREFBUD Sp. z o.o. Firma Wytwórczo Usługowa    Białystok    8
883    EKO – WOD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych    Świdnica    8
884    Wartsila Ship Design Poland sp. z o.o.    Gdynia    8
885    BDS Instal Sp. z o.o. S.K.    Rzeszów    8
886    ISL – Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o.    Kraków    8
887    Przedsiębiorstwo Budowlane JANBUD-WROCŁAW Sp. z o.o.    Wrocław    8
888    Kar – Pol Sp. z o.o.    Sanok    8
889    Przeds. Budowlano – Inwestycyjne Complex Sp. z o.o.    Wieliczka    8
890    ATK Sp. z o.o.    Warszawa    8
891    ASBUD Sp. z o.o.    Głogów    8
892    ELEKTROMONT Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    8
893    Inwestor Sp. z o.o.    Głogów    8
894    Karpat – Bud Sp. z o.o.    Rzeszów    8
895    Infra – Bud Sp. z o.o. PW    Bydgoszcz    8
896    JEDYNKA S.A. Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe    Szczecin    7,9
897    WOD – KAN Grzenkowicz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe    Kartuzy    7,9
898    Alest Sp. z o.o.    Piotrowice    7,9
899    Przeds. Produkcyjno – Budowlane EKO III Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    7,9
900    Nafta – Trans Sp. z o.o. PUH    Piła    7,9
901    Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    7,9
902    Orlen Projekt S.A.    Płock    7,9
903    Profarb Grupa Chemiczna Sp. z o.o.    Gliwice    7,9
904    ELMO S.A.    Siedlce    7,9
905    CHEMEX S.J. Antoszkiewicz    Piła    7,9
906    TERMER – MCM Sp. z o.o.    Bełchatów    7,9
907    VIVA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo    Lublin    7,9
908    G+P IZOMONT Sp. z o.o.    Włocławek    7,9
909    Sobota Sp. z o.o.    Głogów    7,9
910    Mont – Bud Sp. z o.o.    Szczecin    7,8
911    Foleko Sp. z o.o.    Świdnica    7,8
912    Prowinex Sp. z o.o.    Kraków    7,8
913    Elbex Sp. z o.o.    Rzeszów    7,8
914    Sanitex Sp. z o.o.    Chełm    7,8
915    Dachmur S.J.    Jabłonna    7,8
916    Polde Sp. z o.o. Przeds. Produkcji i Usług Rynkowo – Eksportowych    Strumień    7,8
917    Firma Remontowo Budowlana Adam Motłoch Sp. z o.o.    Kraków    7,8
918    POLYGAZ Sp. z o.o.    Radwanice    7,8
919    Forbau Sp. z o.o.    Kraków    7,8
920    Betonox Construction S.A.    Sopot    7,8
921    M & K Zakład Sieci Sanitarnych Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    7,7
922    Amar Sp. z o.o.    Lublin    7,7
923    Przedsiębiorstwo Ochrony Budowli Sp. z o.o.    Gdańsk    7,7
924    Limex Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    7,7
925    Przedsiebiorstwo Budowlane Komin – Piec – Bud S.J.    Bydgoszcz    7,7
926    Pal- Gaz – BUD Placz S.J.    Nowy Tomyśl    7,7
927    Elektromontaż – Toruń Sp. z o.o.    Toruń    7,7
928    Przedsiębiorstwo Elektrycznych Robót Specjalistycznych Enertel S.A.    Kielce    7,7
929    Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.    Sopot    7,7
930    Centrum Badawczo – Produkcyjne ALCOR Sp. z o.o.    Opole    7,7
931    LLENTABHALLEN Sp. z o.o.    Gdańsk    7,7
932    K.R.U.K. Technika i Energia Sp. z o.o.    Poznań    7,7
933    PRIBO – EPB Sp. z o.o.    Ełk    7,7
934    Kadet S.J. Zakład Budowlany     Chorzów    7,7
935    Zakład Zadrzewień, Zieleni i Rekultywacji Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    7,6
936    Wiązary Burkietowicz S.J.    Odolanów    7,6
937    Przedsiębiorstwo Instalacyjne „Nikot” M. Nikołajuk, A. Otapowicz Sp. J.    Białystok    7,6
938    INSTAL – Kraków S.A.    Kraków    7,6
939    Primawent Sp. z o.o.    Warszawa    7,6
940    Bachalski Development Sp. z o.o.    Poznań    7,6
941    Sam Sp. z o.o.    Lublin    7,6
942    Romark Narojczyk Sikora S.J.    Nowe Miasto nad Wartą    7,6
943    WZRT Północ Sp. z o.o.    Gdańsk    7,5
944    Jatax Sp. z o.o.    Kłodzko    7,5
945    Basen – Pool Świta S.J. PHU    Kostrzyn    7,5
946    KELLER POLSKA Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    7,5
947    Przedsiębiorstwo Budowlane Kontrakt Pawlak Wosiek Sp. j.    Wilkowice    7,5
948    ELEKTROBUDOWA S.A.    Katowice    7,5
949    Towarzystwo Budownictawa Społecznego w Boleasławcu Sp. z o.o.    Bolesławiec    7,5
950    BUD – MEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano – Melioracyjne    Dzierżoniów    7,5
951    IPB – EXIM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Eksportu    Iława    7,5
952    Elwro – System Sp. z o.o. Przeds. Projektowo-Wdrożeniowe    Wrocław    7,5
953    CETEL SERWIS Sp. z o.o.    Komorniki    7,5
954    SOL-HUT Sp. z o.o.    Kraków    7,5
955    PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE BUDREM M.KULESZ J.LASZCZKA S.J.    Kwidzyn    7,5
956    Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne INSTEM Sp. z o.o.    Kraków    7,5
957    Biproraf Sp. z o.o. Przeds. Usługowo – Projektowe    Gdańsk    7,5
958    Przedsiębiorstwo Budowlane Profbud S.J.    Opole    7,5
959    HOSTER Sp. z o.o.    Wejherowo    7,4
960    AC Systems Sp. z o.o.    Warszawa    7,4
961    HAZEL Sp. z o.o.    Warszawa    7,4
962    Parkowe Wzgórze Sp. z o.o.    Mogilany    7,4
963    Haltec Hale Sp. z o.o.    Komorniki    7,4
964    Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowe Emka Sp. z o.o.    Luborzyca    7,4
965    Z-B Sp. z o.o.    Jelenia Góra    7,4
966    Przeds. Inżynierii Sanitarnej PIS Sp. z o.o.    Gniezno    7,4
967    Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Sp. z o.o.    Szczecin    7,3
968    Energoautomatyka Sp. z o.o.    Rogowiec    7,3
969    BJK Architekci Sp. z o.o.    Gdynia    7,3
970    Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Technicznych Inex Sp. z o.o.    Gdańsk    7,3
971    WOD – BUD Sp. z o.o.    Kraśnik    7,3
972    ZETPRI – EKO Sp. z o.o. Przeds. Inżynieryjno – Budowlane    Piotrków Trybunalski    7,3
973    ŚLĄSK Sp. z o.o. PBOiUT    Katowice    7,3
974    Przedsiebiorstwo Budownictwa Energetycznego ELBUD Poznań S.A.    Poznań    7,3
975    ZRUG Sp. z o.o.    Poznań    7,3
976    Eea Invest Sp. z o.o.    Katowice    7,3
977    MINIMAX POLSKA Sp. z o.o.    Kiełpin    7,3
978    Przedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o.    Włocławek    7,3
979    EC Prozach Sp. z o.o.    Oświęcim    7,3
980    Rem – Bud S.J.    Płock    7,3
981    Gold Sp. z o.o.    Kamienna Góra    7,2
982    Firma Budowlana Marek Antczak    Kalisz    7,2
983    Energopoltp Elbud S.A.    Katowice    7,2
984    Mark – Bud Sp. z o.o. PPU    Białystok    7,2
985    PUH Dekorum – Bud S.J.    Łódź    7,2
986    Xmedia Sp. z o.o.    Gołębiewo Średnie    7,2
987    Przedsiębiorstwo Rewaloryzacji Zabytków w Krakowie S.A.    Kraków    7,2
988    PPU Ridex Sp. z o.o.    Mrocza    7,2
989    GAL-TECH Sp. z o.o.    Sosnowiec    7,2
990    Przedsiębiorstwo Elektroinstalacyjne i Automatyki Emiter Sp. z o.o.    Kartuzy    7,2
991    PPU BUDOMONT – 7 Sp. z o.o.    Ruda Śląska    7,2
992    Uniserv Jarosław Sp. z o.o.    Jarosław    7,2
993    Neoinvest Sp. z o.o.    Kielce    7,2
994    Zakład Ochrony Środowiska Superbos Sp. z o.o.    Jelenia Góra    7,1
995    Hydro – Nafta Sp. z o.o.    Piła    7,1
996    Termokor – Bełchatów Sp. z o.o.    Rogowiec    7,1
997    Gaz Sp. z o.o.    Błonie    7,1
998    E. OZDOBA I SYN Sp. z o.o.    Starowa Góra    7,1
999    Master Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    7,1
1000    Przeds. Robót Elektrycznych Elektrochem Sp. z o.o.    Grudziądz    7,1
1001    Gomibud Sp. z o.o.    Skawina    7,1
1002    Transwiertel Sp. z o.o.    Tęgoborze    7,1
1003    Wamametal-Konstrukcje Sp. z o.o.    Nasielsk    7,1
1004    INVENIO Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    7,1
1005    Rurbet Sp. z o.o.    Brzezie    7,1
1006    Area – Term Sp. z o.o.    Czarnochowice    7,1
1007    REMBIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Budowlano – Handlowe    Janikowo    7,1
1008    BIN – MONTAŻ Sp. z o.o.    Białe Błota    7,1
1009    Vegatechnik Sp. z o.o.    Kraków    7,1
1010    HYDRO-BIELSKO Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    7,1
1011    Profbud Sp. z o.o.    Rzeszów    7,1
1012    Tecop Sp. z o.o.    Lublin    7
1013    SUPO – CERBER Sp. z o.o. Spółka Usług Pożarniczych    Kraków    7
1014    EXPANDO Sp. z o.o.    Szczecin    7
1015    Mosińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Mosina    7
1016    Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    7
1017    PIASCOL Sp. z o.o.    Brodnica    7
1018    MC Kontrakty Budowlane Sp. z o.o.    Łódź    7
1019    Przeds. Usługowo – Budowlane COBEX Sp. z o.o.    Legnica    7
1020    Albau Sp. z o.o.    Oświęcim    7
1021    UNIBUD Sp. z o.o. Przeds. Wykonastwa Budowlanego i Usług Inwest.    Łódź    7
1022    NORDBUD Sp. z o.o.    Gdynia    7
1023    Przedsiębiorstwo Budowlano – Handlowe INSTEL S.J.     Zielona Góra    7
1024    Baudziedzic Sp. z o.o. S.K.    Rudna Mała    6,9
1025    BEWAKO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno- Budowlane    Szczecin    6,9
1026    Kudla Sp. z o.o.    Poznań    6,9
1027    Fabio Sp. z o.o.    Warszawa    6,9
1028    Instalbud Sp. z o.o.    Rzeszów    6,9
1029    PORR (POLSKA) S.A.    Warszawa    6,9
1030    Real – Construct Sp. z o.o.    Kraków    6,9
1031    Hale Stalowe Polonex Sp. z o.o.    Kraków    6,9
1032    Transtolbud – Piekutowski Sp. z o.o.    Kraków    6,9
1033    BUDOPRZEM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego    Olsztyn    6,9
1034    Przedsiębiorstwo Budowlane CIECHBUD Sp. z o.o.    Działdowo    6,9
1035    Geores Sp. z o.o.    Rzeszów    6,9
1036    Przeds. Budowlane PEBEROL Sp. z o.o.    Chodzież    6,8
1037    Martex Sp. z o.o.    Tarnów    6,8
1038    EKOMEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Melioracyjnych i Ochrony Środowiska    Chojnice    6,8
1039    PPU Pro – Met S.J.    Koźmin Wielkopolski    6,8
1040    ELBUD Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego    Katowice    6,8
1041    Zakład Usługowo – Handlowy Zmirob S.J.    Tychy    6,8
1042    ROMBUD Sp. z o.o. Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane    Olsztyn    6,8
1043    Budomex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe     Kraków    6,8
1044    Embud III Sp. J. Kazimierz Sławek, Jerzy Perchel    Starachowice    6,8
1045    Konstrukcje Stalowe Hyżyk Sp. z o.o.    Śrem    6,8
1046    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE TERMO S.J. TRYBUCHOWICZ BOGUSŁAW, WINIARSKI STANISŁAW    Gorzów Wielkopolski    6,8
1047    DORBUD S.A.    Kielce    6,7
1048    MES Sp. z o.o.    Gdynia    6,7
1049    Żyrardowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Żyrardów    6,7
1050    Firma Budowlana Fijałkowski i S-Ka Sp. z o.o.    Toruń    6,7
1051    Malborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Malbork    6,7
1052    BIS Multiserwis Sp. z o.o.    Krapkowice    6,7
1053    CEKOM Sp. z o.o.    Warszawa    6,7
1054    Progres Sp. z o.o.    Warszawa    6,7
1055    UNITHERM S.J.    Gdańsk    6,7
1056    Grabowska Firma Montażowa GFM Rusztowania S.J.    Grabów nad Prosną    6,7
1057    TCI Sp. z o.o.    Warszawa    6,7
1058    Montostal Sp. z o.o.    Szczecin    6,7
1059    Bulanda, Mucha – Architekci Sp. z o.o.    Warszawa    6,7
1060    Przeds. Budowy Linii Kablowych Telkabl Sp. z o.o.    Warszawa    6,7
1061    Przedsiębiorstwo Budowlane Miazga Sp. z o.o.    Dzierżoniów    6,7
1062    N&M Sp. z o.o.    Warszawa    6,7
1063    Gaz Media Sp. z o.o.    Wołomin    6,6
1064    Savex Sp. z o.o.    Zgorzelec    6,6
1065    Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych MEGA – POL S.A.    Bydgoszcz    6,6
1066    Zakład Budownictwa Energetycznego Sp. z o.o.    Koszalin    6,6
1067    El – Sad S.J.    Otwock    6,6
1068    Marbud Grupa Budowlana S.A.    Toruń    6,6
1069    ELTEL NETWORKS TELECOM Sp. z o.o.    Warszawa    6,6
1070    Przeds.Budowlano Montażowe Stabud Przemysłówka Sp. z o.o.    Bydgoszcz    6,6
1071    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO – HANDLOWE EKOMONT BIS Sp. z o.o.    Wrocław    6,6
1072    MARMAC Sp. z o.o.    Gdynia    6,6
1073    Blejkan Sp. z o.o.     Gryfino    6,6
1074    Kalter Sp. z o.o.    Białystok    6,6
1075    LUBINVEST Sp. z o.o.    Świdnik    6,5
1076    Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowlane PLATRE Sp. z o.o.    Wrocław    6,5
1077    DG Sp. z o.o.    Gdynia    6,5
1078    Przeds. Budowlane Partner Sp. z o.o.    Chełm    6,5
1079    Barlineckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. W Barlinku    Barlinek    6,5
1080    SANET S.J.    Gdynia    6,5
1081    HARTBEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Trzebownisko    6,5
1082    ATOMSERVICE Sp. z o.o. Biuro Usług Specjalistycznych    Katowice    6,5
1083    Dolcan Development Sp. z o.o.    Warszawa    6,5
1084    Mazur Sp. z o.o.    Świecie    6,5
1085    PREBET S.J. PPUH    Ostrów Wielkopolski    6,5
1086    PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE MAX-BUD – Sp. z o.o.    Nidzica    6,5
1087    Instal Bełchatów Sp. z o.o.    Rogowiec    6,5
1088    Dom Inżynierski Promis S.A.    Szczecin    6,4
1089    Atom Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane     Wrocław    6,4
1090    ENBUD Słupsk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego    Słupsk    6,4
1091    Sigma – Tech – Sp. z o.o.    Siedlce    6,4
1092    PPUH MEJ Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    6,4
1093    S.I.B.I. Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    6,4
1094    ODRA 3 Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Hydrotechnicznego    Szczecin    6,4
1095    Przeds. Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o.    Turek    6,4
1096    Poznańskie Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno Hydrotechnicznych Wodkan Sp. z o.o    Poznań    6,4
1097    STALPRZEM Sp. z o.o.    Stalowa Wola    6,4
1098    MOSTOSTAL KIELCE S.A.    Kielce    6,4
1099    Bil Sp. z o.o.    Opole    6,4
1100    Ok-Polska Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.    Gogolin    6,4
1101    POLPROJEKT Sp. z o.o. Przeds. Projektowo – Wykonawcze    Poznań    6,4
1102    DEKPOL Sp. z o.o.    Pinczyn    6,4
1103    EKO HARPOON INWESTYCJE Sp. z o.o.    Olsztyn    6,4
1104    Intech Sp. z o.o.    Poznań    6,4
1105    MOLEWSKI Sp. z o.o. PPUH    Chodecz    6,3
1106    TWS Grupa Budowlana Sp. z o.o.    Wałbrzych    6,3
1107    ZAKŁAD MELIORACYJNO – BUDOWLANY W I R WIESŁAW MŁYNARCZYK – RYSZARD BIEDROŃ S.J.    Limanowa    6,3
1108    Zakład Murarski S.J. Wincenty Krahel i Elżbieta Krahel Rowińska    Dąbrowa Białostocka    6,3
1109    Energomontaż – Północ – Bełchatów Sp. z o.o.    Rogowiec    6,3
1110    KLIMA – TEST Sp. z o.o.    Katowice    6,3
1111    Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne TELEKOM WARMIA Sp. z o.o.    Olsztyn    6,3
1112    Lindner Polska Sp. z o.o.    Warszawa    6,3
1113    Elektra Sp. z o.o. Przeds. Instalacyjno – Montażowe    Olkusz    6,3
1114    Klima-Went Sp. z o.o.    Lublin    6,3
1115    Zakład Usług Technicznych Enegetyki Cieplnej ZUTEC Sp. z o.o.    Radom    6,3
1116    Drogomost Sp. z o.o.    Gdańsk    6,3
1117    Ebud – Przemysłówka Sp. z o.o. PW    Bydgoszcz    6,3
1118    Przeds. Budowlane Janbud Sp. z o.o.     Żary    6,3
1119    Łagrom Sp. z o.o.    Pogorzela    6,3
1120    P.P.H. Elsan Sp. z o.o.    Łódź    6,3
1121    Przeds. Instalcyjne ISA Sp. z o.o.    Gdańsk    6,3
1122    Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Przem-Bud Sp. z o.o.    Sosnowiec    6,3
1123    Przeds. Remontowo Budowlane Rembud Leon Gzyl S.J.    Poznań    6,2
1124    Interbud – Lublin S.A.    Lublin    6,2
1125    ZIS Sp. z o.o. PUH    Rumia    6,2
1126    Przedsiębiorstwo Robót Komunikacyjnych EXPOL S.A.    Lublin    6,2
1127    Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o.    Gdańsk    6,2
1128    PPHU Zrembud w Cieszynie Sp. z o.o.    Cieszyn    6,2
1129    WEMA Wenta S.J.    Bolszewo    6,2
1130    KVT-Koenig Sp. z o.o.    Gdańsk    6,2
1131    Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Bytom Sp. z o.o.    Chorzów    6,2
1132    Petro Vend Sp. z o.o.    Węgrzce    6,2
1133    Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane „Handsbud” J. Puszkarewicz i W. Mikulski Sp. J.    Rzeszów    6,2
1134    Zakład Usług Inżynierskich ELDRO – FL Sp. z o.o.    Gdańsk    6,2
1135    IZOTOP – SERVICE Sp. z o.o. Zakład Usługowo – Wytwórczy    Gdańsk    6,2
1136    Electrum Sp. z o.o.    Białystok    6,2
1137    Przedsiębiorstwo Budowlano-Inwestycyjne Rezydent Sp. z o.o.    Gdańsk    6,2
1138    PRB KABET Sp. z o.o.    Toruń    6,2
1139    SONNEX Sp. z o.o.    Sokółki    6,2
1140    LITWIŃSKI TRANSPORT – SPRZĘT – BUDOWNICTWO    Tęgoborze    6,1
1141    Dostępny Dom sp. z o.o.    Mysłowice    6,1
1142    Mirbud S.A.    Skierniewice    6,1
1143    T&T Sp. z o.o. Przeds. Budowlano – Handlowo – Usługowe    Częstochowa    6,1
1144    Olmaz Sp. z o.o.    Daszewice    6,1
1145    Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe S.A.    Kraków    6,1
1146    Dokama Sp. z o.o. PHU    Długołęka    6,1
1147    Biuro Projektów METROPROJEKT Sp. z o.o.    Warszawa    6,1
1148    INWADO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych    Wadowice    6,1
1149    Budoma Sp. z o.o.    Konin    6,1
1150    SIRBUD – MINARI S.A.    Wałbrzych    6,1
1151    Wałbrzyskie Konsorcjum Budowlane Sp. z o.o.    Wałbrzych    6,1
1152    CB Aluminium System Sp. z o.o.    Kraków    6,1
1153    OMEGA – KBM – WSCHÓD Sp. z o.o.    Warszawa    6,1
1154    Firma Handlowo Budowlana KRUPA Krupa i Wspólnicy S.J.    Częstochowa    6,1
1155    Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne Inżpol Sp. z o.o.    Bydgoszcz    6
1156    Elektromontaż – Rzeszów Sp. z o.o. w Przemyślu    Przemyśl    6
1157    GST – Steel Sp. z o.o.    Gdańsk    6
1158    Przeds. Budowlane Pabich Sp. z o.o.    Ostrołęka    6
1159    Geofizyka Toruń Sp. z o.o.    Toruń    6
1160    ELWOZ Sp. z o.o.    Miechucino    6
1161    ART Budownictwo Sp. z o.o.    Wrocław    6
1162    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE POZ – INBUD Sp. z o.o.    Poznań    6
1163    Gleeds Polska Sp. z o.o.    Warszawa    6
1164    Mazel M.h. Mazurkiewicz Sp. J.    Zielona Góra    6
1165    GRUPA BUDOWLANA WCS Sp. z o.o.    Łódź    6
1166    Budmar Sp. z o.o.    Kalisz    5,9
1167    Krospol Jan Lepak i Stanisław Stachura Sp.J.    Krosno    5,9
1168    ENERGOBUD Sp. z o.o.    Koszalin    5,9
1169    Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe S.A.    Katowice    5,9
1170    Elmis – Invest Sp. z o.o.    Łomianki    5,9
1171    System Universal Sp. z o.o.    Warszawa    5,9
1172    Tempcold Sp. z o.o.    Warszawa    5,9
1173    Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Bcj A.błyskal, J.cygan, J.janiec S.J.    Tarnobrzeg    5,9
1174    Ins – Bud S.J.    Nidzica    5,9
1175    Biuro Projektów KOKSOPROJEKT Sp. z o.o.    Zabrze    5,9
1176    BEST S.A. Szczecińskie Przedsiębiorstwo Budowlane    Szczecin    5,9
1177    Canbud Sp. z o.o.    Warszawa    5,9
1178    Krosno Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Energetycznego    Krosno    5,9
1179    Family House Sp. z o.o.    Poznań    5,9
1180    SATCHWELL POLSKA Toruń Sp. z o.o.    Toruń    5,9
1181    Skalski Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A.    Kraków    5,9
1182    Energosystem Sp. z o.o.    Wrocław    5,9
1183    Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A.    Gliwice    5,9
1184    Zakład Budowlany Antczak Spółka Jawna    Drezdenko    5,9
1185    Inter – Bud Systemy Elewacyjne Sp. z o.o.    Kraków    5,9
1186    FAKT Budownictwo Sp. z o.o.    Kielce    5,9
1187    Melbud S.A.    Grudziądz    5,8
1188    RABA II Sp. z o.o.    Jaworzno    5,8
1189    ROLLSTICK – TORUŃ Sp. z o.o.    Toruń    5,8
1190    Instalart Sp. z o.o.    Radom    5,8
1191    BSK BIOGEST Sp. z o.o.    Białystok    5,8
1192    R-Bud Sp. z o.o.    Chojnice    5,8
1193    CKW – Instalacje Sp. z o.o. PPHU    Szczecin    5,8
1194    UNISERV S.A.    Katowice    5,8
1195    ALFA S.J.    Gorlice    5,8
1196    CEGŁOWSKI Sp. z o.o. PBU    Radom    5,8
1197    UNIBERS Sp. z o.o.    Wrocław    5,8
1198    Przeds. Produkcyjno Usługowe Technobud Sp. z o.o.    Przemyśl    5,8
1199    Poburski Dachtechnik Sp. z o.o.    Opole    5,8
1200    Dyrekcja Inwestycji Miejskich Sp. z o.o.    Lublin    5,7
1201    PEKUM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych    Olsztyn    5,7
1202    PRZEDSIĘBIORSTWO J.A.T – Sp. z o.o.    Gdańsk    5,7
1203    Paw Sp. z o.o.    Gdańsk    5,7
1204    INSBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych    Tarnów    5,7
1205    Nmc Sp. z o.o.    Gdańsk    5,7
1206    Remak Sp. z o.o.    Legnica    5,7
1207    Mechatronika Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych    Kościan    5,7
1208    Ispol-Projekt Islandzko-Polskie Biuro Projektów Energetycznych Sp. z o.o.    Łódź    5,7
1209    ELEKTROMONTARŻ NR 2 KRAKÓW Sp. z o.o.    Kraków    5,7
1210    Pri Real – Bud Sp. z o.o.    Witkowo    5,7
1211    Ebud Sp. z o.o.    Mokry Dwór    5,7
1212    Przedsiębiorstwo Akwaplanta Sp. z o.o.    Wrocław    5,7
1213    Przedsiębiorstwo Robót Elektromontażowych EL-MONTEX Sp. z o.o.    Częstochowa    5,7
1214    Inwestdom Sp. z o.o.    Katowice    5,7
1215    FREYSSINET POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    5,6
1216    Gajek Engineering Sp. z o.o.    Gdańsk    5,6
1217    Erison Sp. z o.o.    Szczecin    5,6
1218    Belit sp. z o.o.    Zduńska Wola    5,6
1219    IOS Sp. z o.o.    Będzin    5,6
1220    STAMBUD Sp. z o.o.    Nawojowa Góra    5,6
1221    PU Geocarbon Sp. z o.o.    Katowice    5,6
1222    Global Wind Service Poland Sp. z o.o.    Szczecin    5,6
1223    Naftomontaż Sp. z o.o.    Trzebinia    5,6
1224    Fortis – Systemy Fasadowe Sp. z o.o.    Poznań    5,6
1225    INKOM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjno Produkcyjne    Bełchatów    5,6
1226    Domex Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Remontowo – Budowlane    Strzegom    5,6
1227    ZICOM NEXT Sp. z o.o.    Tarnów    5,6
1228    PMB Polski Dom Sp. z o.o.    Mława    5,6
1229    Elstar Sp. z o.o.    Rzeszów    5,6
1230    Consteel Sp. z o.o.    Warszawa    5,6
1231    MOSTOSTAL – ZABRZE Zakład Montażowo-Produkcyjny Częstochowie Sp. z o.o.    Częstochowa    5,6
1232    Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    5,5
1233    Lafrentz Polska Sp. z o.o.    Poznań    5,5
1234    Przedsiębiorstwo HYDROGEOBUDOWA Sp. z o.o.    Sławno    5,5
1235    ORTOTRANS S.A.    Sopot    5,5
1236    LIPCZYŃSKI Sp. z o.o.    Sopot    5,5
1237    Agencja Inwestycyjna M.C. Sp. z o.o.    Gdynia    5,5
1238    BIZBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe    Białystok    5,5
1239    TRAKON Sp. z o.o.    Warszawa    5,5
1240    Hydropolwiert Sp. z o.o.    Wysoka    5,5
1241    TELEKTRIM S.A.    Chełm    5,5
1242    Bem-Bud Sp. z o.o.    Wrocław    5,5
1243    Korporacja Budmex Sp. z o.o.    Bystrzyca Kłodzka    5,4
1244    PEKUM S.A. Przeds. Wodno- Inżynieryjne    Koszalin    5,4
1245    Contrast Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    5,4
1246    Wuprohyd Sp. z o.o.    Gdynia    5,4
1247    ELTEL NETWORKS RZESZÓW S.A.    Widełka    5,4
1248    Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Montażowe KLIMAWENTEX Sp. z o.o.    Rzeszów    5,4
1249    Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A.    Olsztyn    5,4
1250    Pss – Stacje Benzynowe Service Sp. z o.o.    Gdańsk    5,4
1251    ASD Sp. z o.o.    Szczecin    5,4
1252    MULTI – HEKK Nieruchomości Sp. z o.o.    Olesno    5,4
1253    POL – Germann Tokheim Sp. z o.o.    Gdańsk    5,4
1254    BISPROL Sp. z o.o. PPU    Warszawa    5,4
1255    BESTA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Rzeszów    5,4
1256    Kamex Sp. z o.o.    Kamienna Góra    5,4
1257    BASPOL Sp. z o.o.    Warszawa    5,4
1258    Rollmex Sp. z o.o.    Gdynia    5,4
1259    Budkop Sp. z o.o.    Mysłowice    5,4
1260    Archipol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji    Wrocław    5,4
1261    Lubelskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o.    Lublin    5,4
1262    Zakład Budowy i Remontów Sieci Energetycznych S.J.-Jacek Kwiendacz i Wspólnicy    Częstochowa    5,4
1263    ZEMAN HALE – DACHY – FASADY Sp. z o.o.    Świętochłowice    5,4
1264    Fitting Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej    Wrocław    5,3
1265    Complex Projekt Sp. z o.o. Biuro Projektowo – Konsultingowe    Katowice    5,3
1266    Przedsiębiorstwo Stor Sp. z o.o.    Tychy    5,3
1267    Zistechnika Sp. z o.o.    Kraków    5,3
1268    Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Beskid Nr II Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    5,3
1269    Lokum Sp. z o.o.    Warszawa    5,3
1270    Staand Sp. z o.o.    Kraków    5,3
1271    Fundament – Specjal Sp. z o.o.    Gdańsk    5,3
1272    PBU WIKTOR S.J.    Radomsko    5,3
1273    Jaekel – Bud – Tech Sp. z o.o.    Chorzów    5,3
1274    Firma Budowlana ANNA BUD    Morawica    5,2
1275    Bielbud S.J.    Biała Podlaska    5,2
1276    Transprojekt Warszawa Sp. z o.o. Biuro Projektowo – Badawcze Dróg i Mostów    Warszawa    5,2
1277    Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Trójka Sp. z o.o.    Gdynia    5,2
1278    Radpol Sp. z o.o.    Wrocław    5,2
1279    Gazoprojekt S.A. Biuro Studiów i Projektów Gazownictwa    Wrocław    5,2
1280    Termoexpert S.A.    Kędzierzyn-Koźle    5,2
1281    PROXIMA S.A. Przedsiębiorstwo Geologiczne    Wrocław    5,2
1282    Melbud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego    Siedlce    5,2
1283    URBICON Sp. z o.o.    Szczecin    5,2
1284    Międzygminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Tarnowskie Góry    5,2
1285    GPT Sp. z o.o.    Koszalin    5,2
1286    Zakład Ogólno – Budowlany Szczepanik S .J.    Krapkowice    5,2
1287    Przeds. Inżynierii Wodnej i Ochrony Środowiska Sp. z o.o.    Oleśnica    5,2
1288    UNIWAP Sp. z o.o.    Warszawa    5,2
1289    Innomed Sp. z o.o.    Warszawa    5,2
1290    Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Starogard Gdański Sp. z o.o.    Starogard Gdański    5,2
1291    Prek S.J. Mazurska Przedsiebiorstwo Robót Elektrycznych i Handlu    Kraków    5,2
1292    Dachland Sp. z o.o.    Olsztyn    5,2
1293    Centrum Projekt Sp. z o.o.    Wrocław    5,2
1294    Pajo Sp. z o.o.    Luboń    5,2
1295    EKOWODROL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska    Koszalin    5,1
1296    Iławskie Przeds. Instalacyjno Budowlane Sp. z o.o.    Iława    5,1
1297    Press S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjne    Suwałki    5,1
1298    Impel Airport Partner Sp. z o.o.    Wrocław    5,1
1299    MOSTOSTAL ZABRZE Zakład Montażowo-Produkcyjny CZECHOWICE Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    5,1
1300    Cetech Sp. z o.o.    Gdańsk    5,1
1301    Fluidra Polska Sp. z o.o.    Wrocław    5,1
1302    Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Poznań    5,1
1303    Przedsiębiorstwo Pek-Mel Witold Czapla, Krzysztof Cichorek Sp. J.    Oborniki    5,1
1304    Ruszt-Mont Serwis Sp. z o.o.    Warszawa    5,1
1305    Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego S.J.    Przasnysz    5,1
1306    Elektromontaż Wschód Sp. z o.o.    Białystok    5,1
1307    Konsek Janusz, Konsek Ewa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Konsek” Sp. J.    Żory    5,1
1308    Krelbud Sp. z o.o.    Wejherowo    5,1
1309    Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego Dekar Sp. z o.o.    Wałbrzych    5,1
1310    Air Engineering Sp. z o.o.    Balice    5,1
1311    NOW – EKO Sp. z o.o. Biuro Projektów    Olsztyn    5,1
1312    Sack Invent Poland Sp. z o.o.    Warszawa    5,1
1313    PPU EKOBUD Sp. z o.o.    Grudziądz    5,1
1314    MAX S.J. PRZEDS. WIELOBRANŻOWE    Wałbrzych    5,1
1315    Konsorcjum Przedsiębiorstw Hutnicze Przedsiębiorstwa Remontowe Dąbrowa Górnicza S.A.    Dąbrowa Górnicza    5,1

Pozostałe firmy branży budowlanej

1316    Przedsiębiorstwo EKOLOBUD S.A.    Suwałki    5
1317    Drodprojekt Sp. z o.o.    Lublin    5
1318    REBUDROG Sp. z o.o.    Bierzwnik    5
1319    PPU Redox Sp. z o.o.    Warszawa    5
1320    P.P.H.U. DAGABUD Sp. z o.o.    Paczkowo    5
1321    STRABAG Sp. z o.o.    Pruszków    5
1322    Synkret S.A.    Bytom    5
1323    Energopol Szczecin S.A.    Szczecin    5
1324    Mera Technik Sp. z o.o.    Warszawa    5
1325    Śremskie TBS Sp. z o.o.    Śrem    5
1326    Przybud Sp. z o.o. Przeds. Inżynieryjno – Drogowe    Wrocław    5
1327    Wapeco Sp. z o.o.    Warszawa    5
1328    Przedsiębiorstwo Usług Technicznych UNIMECH S.A.    Nowa Biała    5
1329    MOSTOSTAL ZABRZE HOLDING S.A.    Zabrze    5
1330    EKOTECHNIKA PLUS Sp. z o.o.    Kielce    5
1331    KARTEL S.A. Przeds. Budownictwa Ogólnego    Jędrzejów    5
1332    Montbud Sp. z o.o.    Nowogard    5
1333    SPONROL Sp. z o.o. PUŁTUSKIE ZAKŁADY HANDLOWO-USŁUGOWE    Pułtusk    5
1334    Polterm Instalacje Sp. z o.o.    Gdańsk    5
1335    PRC ARCHITEKCI Sp. z o.o.    Warszawa    5
1336    INSTAL – GŁOGÓW Sp. z o.o.    Głogów    5
1337    Premont Sp. z o.o.    Katowice    5
1338    CRH Żagiel Dom Sp. z o.o.    Lublin    5
1339    PPUH S.J. Tadeusz i Artur Michalski    Leszno    5
1340    Med Pharma Engineering Sp. z o.o.    Wrocław    5
1341    ENERGOMONTAŻ – ZACHÓD WARSZAWA Sp. z o.o.    Warszawa    4,9
1342    Climatic Sp. z o.o.    Reguły    4,9
1343    POLGEOL S.A. Przedsiębiorstwo Geologiczne    Warszawa    4,9
1344    Clima – Partners Sp. z o.o.    Szczecin    4,9
1345    Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Sp. z o.o.    Rzeszów    4,9
1346    Drobud Sp. z o.o.    Poznań    4,9
1347    Probud Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    4,9
1348    PEC SERWIS Sp. z o.o.    Siedlce    4,9
1349    Citi Sp. z o.o.    Poznań    4,9
1350    Wumig – Densit Polska Sp. z o.o.    Warszawa    4,9
1351    Termo – Dek S.J.    Poznań    4,9
1352    Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Spurek Sp. z o.o.    Kielce    4,9
1353    Piecobudowa Sp. z o.o. Przeds. Budowy Pieców Przemysłowych    Gdańsk    4,9
1354    ELEKTROTERMIA Sp. z o.o.    Kraków    4,9
1355    Preuss Pipe Rehabilitation Polska Sp. z o.o.    Łaziska Górne    4,9
1356    NTB Sp. z o.o.    Skawina    4,9
1357    KASPER POLSKA Sp. z o.o.    Gliwice    4,9
1358    Schlegel Sp. z o.o.    Bielany Wrocławskie    4,9
1359    Almar S.J.    Zielona Góra    4,9
1360    MODULOR Sp. z o.o.    Tarnów    4,9
1361    Kuban i Salak Pracownia Konstrukcji Budowlanych Sp. z o.o.    Warszawa    4,9
1362    WODROL Sp. z o.o.    Lublin    4,8
1363    Falco Sp. z o.o.    Warszawa    4,8
1364    BBR Polska Sp. z o.o.    Warszawa    4,8
1365    Przedsiębiorstwo Inżynierskie Ćwiertnia Sp. z o.o.    Poznań    4,8
1366    Expert Sp. z o.o.    Kraków    4,8
1367    Przeds. Budowy i Utrzymania Dróg i Mostów Sp. z o.o.    Wołów    4,8
1368    Por – Gas Zakład Robót Inżynieryjno – Hydrotechnicznych S.J.    Wągrowiec    4,8
1369    ELBROX Henryka Bobińska    Świecie    4,8
1370    MEGA – INWEST S.A.    Gdynia    4,8
1371    Markbud Przeds. Remontowe Usługi – Handel Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    4,8
1372    ELTEL NETWORKS OLSZTYN S.A.    Olsztyn    4,8
1373    Intermont Sp. z o.o.    Kraków    4,8
1374    Energoter Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    4,8
1375    Eversport Sp. z o.o.    Warszawa    4,8
1376    BAKS Sp. z o.o.    Warszawa    4,8
1377    WINEL Sp. z o.o. Wrocławskie Przeds. Instalacji Elektrycznych    Wrocław    4,8
1378    HOCHTIEF POLSKA S.A.    Warszawa    4,8
1379    Przeds. Robót Górniczo – Inżynieryjnych Sp. z o.o.    Wałbrzych    4,8
1380    PPU I Obrotu Towarowego Windpol Sp. z o.o.    Łódź    4,8
1381    Redan Sp. z o.o. Biuro Projektowo – Inżynierskie    Szczecin    4,8
1382    Eco – Wik Sp. z o.o.    Warszawa    4,8
1383    B.E.H. Sp. z o.o.    Warszawa    4,8
1384    Wrocławskie Biuro Inwestorskie Wrocławskiego Oddziału PZITB Sp. z o.o.    Wrocław    4,8
1385    Pil – Bulding Sp. z o.o.    Piła    4,8
1386    WOLF SYSTEM Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    4,7
1387    Ekosan Sp. z o.o. Zakład Techniki Sanitarnej    Wałbrzych    4,7
1388    MARITEX Sp. z o.o. PU    Dąbrowa Górnicza    4,7
1389    Zakład Techniki Cieplnej I Chłodniczej Klima Sp. z o.o.    Łomianki    4,7
1390    Amtech Sp. z o.o.    Głogów Małopolski    4,7
1391    ARCADIS Sp. z o.o.    Warszawa    4,7
1392    UNIBEP S.A.    Bielsk Podlaski    4,7
1393    Przeds Budowlano – Handlowe Bartimex Sp. z o.o.    Poznań    4,7
1394    El – Inwest Sp. z o.o.    Skierniewice    4,7
1395    LEVEL Sp. z o.o. Przeds. Geodezyjno-Projektowe    Siedlce    4,7
1396    DAK-BUD Sp. z o.o.    Starogard Gdański    4,7
1397    Poleksbud Trade Sp. z o.o.    Lublin    4,7
1398    Gea Klimatyzacja Sp. z o.o.    Wrocław    4,7
1399    EKOBUD Sp. z o.o.    Katowice    4,7
1400    MDKD Sp. z o.o.    Gdynia    4,7
1401    S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o.    Warszawa    4,7
1402    Vir – Man Sp. z o.o.    Łaziska Górne    4,7
1403    Inell Sp. z o.o.    Toruń    4,7
1404    Inter – Construction Sp. z o.o.    Warszawa    4,7
1405    Bovis Lend Lease Sp. z o.o.    Warszawa    4,6
1406    Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Budowlane WOJTBUD Sp. z o.o.    Kwilcz    4,6
1407    Anna S.J. PHU    Zambrów    4,6
1408    Hamer Sp. z o.o.    Kraków    4,6
1409    TEL – MET Sp. z o.o.    Katowice    4,6
1410    Edach PHU Sp. z o.o.    Lublin    4,6
1411    TEKNOKLIMA Sp. z o.o.    Katowice    4,6
1412    LKJ – Bud Sp. z o.o.    Stęszew    4,6
1413    J.P. Sp. z o.o.    Kraków    4,6
1414    PEKABUD – MORASKO Sp. z o.o.    Poznań    4,6
1415    CB Panel System Sp. z o.o.    Kraków    4,6
1416    JT Zakład Budowy Gazociągów Sp. z o.o.    Warszawa    4,6
1417    Bryksy Sp. z o.o.    Kraków    4,6
1418    Wodbud S.J. Zakład Robót Instalacyjno – Inżynieryjnych    Piła    4,6
1419    Eiffage Budownictwo Mitex S.A.    Warszawa    4,6
1420    BIS IZOMAR Sp. z o.o.    Warszawa    4,6
1421    Calwent S.J. PUP    Białystok    4,6
1422    PPHU REMBOR Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    4,6
1423    Jaso Serwis Sp. z o.o.    Góra Kalwaria    4,6
1424    HYDROBUDOWA GDAŃSK S.A.    Gdańsk    4,6
1425    REWITAL – SERWIS Sp. z o.o.    Katowice    4,6
1426    Ziembud Sp. z o.o.    Ostrowo Kościelne    4,5
1427    CIEPŁOWNIK Sp. z o.o.    Plewiska    4,5
1428    Przedsiębiorstwo Remontów i Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. w Suwałkach    Suwałki    4,5
1429    PRE-FABRYKAT Sp. z o.o.    Miłków    4,5
1430    SKANSKA S.A.    Warszawa    4,5
1431    HTG Sp. z o.o.    Warszawa    4,5
1432    Egib Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Geodezyjno – Kartograficzne    Lublin    4,5
1433    ŁUCZ – BUD Sp. z o.o. PHUB    Radom    4,5
1434    JS Budownictwo Sp. z o.o.    Lublin    4,5
1435    DYNAMIC METAL Sp. z o.o.    Grębocin    4,5
1436    MOSTOSTAL PUŁAWY S.A.    Puławy    4,5
1437    WIKSBUD Sp. z o.o.    Lipno    4,5
1438    Tent Sp. z o.o.    Julinek    4,5
1439    BUDAGROS – BIS Sp. z o.o. PPH    Koszalin    4,5
1440    Ceg – Bud Sp. z o.o.    Wolsztyn    4,5
1441    PRO-BUD S.A.    Kołobrzeg    4,5
1442    Elsta Sp. z o.o.    Wieliczka    4,5
1443    KZA Zielonka Invest Sp. z o.o.    Zielonka    4,5
1444    Elban Sp. z o.o. PPUH    Żerniki Wrocławskie    4,5
1445    Zakład Remontowo-Budowlany Mgr Inż.Zygmunt Murdza    Miechów    4,5
1446    Inwestprojekt – Dźwig Sp. z o.o.    Lublin    4,5
1447    Deck – Dry Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    4,5
1448    Drotech Sp. z o.o.    Białystok    4,5
1449    Suponex Sp. z o.o. PU    Gdynia    4,5
1450    INSBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych    Zgorzelec    4,5
1451    PW Cembud Sp. z o.o.    Chełm    4,5
1452    MP – Inwest Sp. z o.o.    Legnica    4,5
1453    Przeds. Innowacyjne Innotech Sp. z o.o.    Lublin    4,4
1454    N&M BAU GmbH Sp. z o.o.    Warszawa    4,4
1455    Projekt Sp. z o.o.    Szczecin    4,4
1456    Marapol Sp. z o.o.    Wrocław    4,4
1457    Elzambud Sp. z o.o. PBM    Elbląg    4,4
1458    P.B. Projekt Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    4,4
1459    Spaw Roman Szefer i S-ka Spółka Komandytowa    Poznań    4,4
1460    Millennium Service Sp. z o.o.    Warszawa    4,4
1461    CALESCO S.A.    Szczecin    4,4
1462    TBS Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego    Kamienna Góra    4,4
1463    Lob Constructions Sp. z o.o.    Leszno    4,4
1464    Multimon Polska Sp. z o.o.    Żary    4,4
1465    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE PRO-EKO-TERM Sp. z o.o.    Katowice    4,4
1466    INSAP Sp. z o.o.    Kraków    4,4
1467    Electric Sp. z o.o.    Konin    4,4
1468    Pro-Fart Investment Sp. z o.o.    Łódź    4,4
1469    BETON-STAL OSTROŁĘKA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Elektrowni i Przemysłu    Ostrołęka    4,4
1470    Fortex Sp. z o.o.    Chełm    4,4
1471    Elektro – Instalator Sp. z o.o.    Leszno    4,4
1472    Impex Sp. z o.o.    Łask    4,4
1473    Przedsiebiorstwo Glimar Sp. z o.o.    Gliwice    4,4
1474    Domi Polska Sp. z o.o.    Jawor    4,4
1475    Zakład Komunalny Kleszczów Sp. z o.o.    Kleszczów    4,3
1476    Struktum SI Sp. z o.o.    Poznań    4,3
1477    Przeds. Budowlano – Usługowe Ekomel Sp. z o.o.    Janów Lubelski    4,3
1478    SAMSON Sp. z o.o.    Niedomice    4,3
1479    Inter – Lers Sp. z o.o.    Kłecko    4,3
1480    Firma Projektowo – Budowlano Handlowa EKO-PBH Sp. z o.o.    Kraków    4,3
1481    ENERGO Sp. z o.o.    Poznań    4,3
1482    ENVIMAC – POLSKA Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    4,3
1483    Zakład Budowlano-Montażowy POLBUD Piątek i Ptak S.J.    Tarnów    4,3
1484    Przedsiębiorstwo Budowlane Narloch Sp. z o.o.    Kościerzyna    4,3
1485    Daldehog Poland Sp. z o.o.    Sękocin Nowy    4,3
1486    ESBUD Sp. z o.o. PPUH    Myślibórz    4,3
1487    Eurozement Sp. z o.o.    Częstochowa    4,3
1488    Dawidczyk Stanisław I Krzysztof Dawidczyk S.J.    Kolonia Mrokowska    4,3
1489    PAN – GAZ Częstochowa S.A.    Częstochowa    4,3
1490    Poseyix Development Sp. z o.o.    Gdańsk    4,3
1491    WINKLER LIFTS Sp. z o.o.    Poznań    4,3
1492    PPB Probud Sp. z o.o.    Rumia    4,3
1493    Przeds. Robot Instalacyjnych i Budowlanych Halux Sp. z o.o.    Kraków    4,3
1494    Velder S.J.    Warszawa    4,3
1495    Insbud P.W. Sp. z o.o.    Opole    4,3
1496    Mikroenergetyka S.J.    Sopot    4,3
1497    INSPOL Sp. z o.o.    Poznań    4,3
1498    Dmt System Sp. z o.o.    Gdańsk    4,3
1499    Wojt – Bud Sp. z o.o.    Kraków    4,2
1500    Teeldom Sp. z o.o. S.J. Zakład Robót Budowlanych    Poznań    4,2
1501    Aptom Services Sp. z o.o.    Warszawa    4,2
1502    Wodociągi Ostrzeszowskie Sp. z o.o.    Ostrzeszów    4,2
1503    Ccs Cetco Sp. z o.o. S.K.-A.    Ostrów Mazowiecka    4,2
1504    Biuro Projektów Kolejowych i Usług Inwestycyjnych Sp. z o.o.    Łódź    4,2
1505    BUD – TECH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inwestycyjne    Toruń    4,2
1506    Bonus Sp. z o.o.    Piła    4,2
1507    M.F. Impol Sp. z o.o.    Poznań    4,2
1508    Przedsiębiorstwo Instalacji Budowlanych UNIMAX S.A.    Kielce    4,2
1509    JD Instal Sp. z o.o.    Poznań    4,2
1510    UP – TELECOM Sp. z o.o.    Warszawa    4,2
1511    BISTYP-TECH Sp. z o.o.    Warszawa    4,2
1512    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hydrobud-Eko Sp. z o.o.    Słupsk    4,2
1513    Hassa i Jagodziński S.J. Przedsiębiorstwo Budowlane    Katowice    4,2
1514    ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A.    Rzeszów    4,2
1515    Regionalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Lubin    4,2
1516    Pxm – Projekt – Południe Sp. z o.o.    Kraków    4,2
1517    Legalett Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    4,2
1518    KOMBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Realizacji Budownictwa    Radom    4,2
1519    RST S.J.    Białystok    4,2
1520    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE POL-REM Sp. z o.o.    Myszków    4,2
1521    RAM – WENT S.J.    Warszawa    4,2
1522    Menard Polska Sp. z o.o.    Warszawa    4,1
1523    Werta Sp. z o.o.    Szczecin    4,1
1524    ABATOS Sp. z o.o.    Warszawa    4,1
1525    Prime Construction Sp. z o.o.    Szczecin    4,1
1526    Dompol Sp. z o.o.    Toruń    4,1
1527    MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.    Warszawa    4,1
1528    Nomos – Bud Sp. z o.o.    Warszawa    4,1
1529    Ambit Sp. z o.o.    Leszno    4,1
1530    WPW Invest Sp. z o.o.    Łódź    4,1
1531    Przedsiębiorstwo WENO Węgrzyn i Nowacki S.J.    Chodzież    4,1
1532    PLUTA Paweł Pluta i Agata Pluta S.J.    Dolice    4,1
1533    BUDIMPOL Sp. z o.o.    Warszawa    4,1
1534    RAM WENT Sp. z o.o. Przeds. Projektowo – Wykonawcze Instalacji Sanitarnych    Warszawa    4,1
1535    Sato Sp. z o.o.    Białystok    4,1
1536    ENERGE Sp. z o.o.    Niepołomice    4,1
1537    Arcus Sp. z o.o. Przeds. Budownictwa Specjalistycznego i Konserwacji Zabytków    Lublin    4,1
1538    Termotech Sp. z o.o.    Piła    4,1
1539    LECHBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe    Szczecin    4,1
1540    Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem S.A.    Gliwice    4,1
1541    Jurtex Sp. z o.o. PPHU    Gdańsk    4,1
1542    GAZOPOL Ltd Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Usługowe    Koszalin    4
1543    Artservis Sp. z o.o.    Konin    4
1544    Energoserv Pomorze Sp. z o.o.    Toruń    4
1545    Wojskowe Biuro Projektów Budowlanych Sp. z o.o.    Wrocław    4
1546    ENERGOAPARATURA S.A.    Katowice    4
1547    Top Sauna Sp. z o.o. PHU    Katowice    4
1548    PBH Rembudex S.J.    Oborniki    4
1549    ART – REKO Sp. z o.o.    Ząbki    4
1550    CZ.P.B.P. PRZEMYSŁÓWKA S.A.    Częstochowa    4
1551    ELTAST Sp. z o.o. Centrum Zaopatrzenia Energetyki    Radom    4
1552    PIEC – BUD Wrocław Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych    Wrocław    4
1553    PUH M+ Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    4
1554    Agromel Przedsiębiorstwo Robót Agromelioracyjnych I Hydrotechnicznych Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    4
1555    Komandor Bydgoszcz S.A.    Bydgoszcz    4
1556    Fibre System Sp. z o.o.    Warszawa    4
1557    Zinstal Sp. z o.o. Przeds. Wytwórczo – Usługowe Budownictwa    Zielona Góra    4
1558    PPU Agrocom Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    3,9
1559    GEO-KAT Sp. z o.o.    Warszawa    3,9
1560    Terminus III Sp. z o.o. Przeds. Budowlane    Kraków    3,9
1561    Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe BUDROS Sp. z o.o.    Gdańsk    3,9
1562    Przeds. Robót Instalacyjnych Elwod Sp. z o.o.    Biała    3,9
1563    TAMEX OBIEKTY SPORTOWE S.A.    Warszawa    3,9
1564    Invest-Development Sp. z o.o.    Mielec    3,9
1565    ELTOR-WOD Sp. z o.o.    Kraków    3,9
1566    RE – BAU Sp. z o.o.    Kraków    3,9
1567    Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynierii Eko – Inżynieria Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    3,9
1568    Przedsiębiorstwo Melgos Sp. z o.o.    Gostynin    3,9
1569    Firma Instalacyjno – Budowlana Wirax S.J.    Kalisz    3,9
1570    Jawor Sp. z o.o.    Toruń    3,9
1571    Biuro Projektów Art – Projekt Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    3,9
1572    MICROSYSTEM Sp. z o.o. Biuro Projektów i Zastosowań Systemów Informatycznych    Sopot    3,9
1573    Arch – Deco Sp. z o.o.    Gdynia    3,9
1574    BUDOPOL Sp. z o.o.    Kraków    3,9
1575    REMBUD – PBK Sp. z o.o. Przeds. Remontowo Budowlane    Iława    3,9
1576    Zakład Ogólnobudowlany Pogorzelscy S.J.    Skierniewice    3,9
1577    Europrojekt Gdańsk S.A.    Gdańsk    3,8
1578    Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Eko-Bud-Instal S.A.    Długomiłowice    3,8
1579    Unidex Sp. z o.o.    Lublin    3,8
1580    SATURN Sp. z o.o. PPHU    Sanok    3,8
1581    Zakład Budowlany Hydromel – 3 Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    3,8
1582    WARBUD S.A.    Warszawa    3,8
1583    EKOMEL S.A. Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska i Mielioracji    Poddębice    3,8
1584    Bydgosta Sp. z o.o.    Bydgoszcz    3,8
1585    Przeds. Budowlane Baz Sp. z o.o.    Kluczbork    3,8
1586    Semico-2 Wiesław Kapica sp.j.    Lublin    3,8
1587    Kom – Bud Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Budowlane    Brodnica    3,8
1588    TG Instalacje Sp. z o.o.    Warszawa    3,8
1589    Archicom Studio Sp. z o.o.    Wrocław    3,8
1590    ARE Sp. z o.o.    Warszawa    3,8
1591    Inżbud Sp. z o.o. PPU    Janów Lubelski    3,8
1592    Eltel Networks Toruń S.A.    Toruń    3,8
1593    Przedsiębiorstwo Wzornictwa i Urządzania Wnętrz Norma Sp. z o.o.    Poznań    3,8
1594    PRO ARTE Spółdzielnia Architektów    Warszawa    3,8
1595    Krak – Chem Sp. z o.o.    Kraków    3,8
1596    Adro Kolanek S.J.    Warszawa    3,8
1597    PBM B. Oprychał Sp. z o.o.    Wrocław    3,8
1598    BURGHARDT – RZOSIŃSKI Sp. z o.o.    Wrocław    3,7
1599    D & J – Tech Sp. z o.o.    Tychy    3,7
1600    Biuro Projektów B.P.B.M. Bimor Sp. z o.o.    Szczecin    3,7
1601    Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Katowice    3,7
1602    Przedsiębiorstwo Robót Komunikacyjnych S.A.    Kraków    3,7
1603    MK Rocks Sp. z o.o.    Warszawa    3,7
1604    Nexbud Sp. z o.o.    Warszawa    3,7
1605    SVEDAN – POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    3,7
1606    Aqlin Service Sp. z o.o.    Puławy    3,7
1607    Kowarbud Sp. z o.o.    Kowary    3,7
1608    Telbial Sp. z o.o.    Biała Podlaska    3,7
1609    Przedsiębiorstwo Produkcyjne SELFA Sp. z o.o.    Koszalin    3,7
1610    Biuro Projektów Budownictwa Ogólnego BUDOPOL S.A.    Warszawa    3,7
1611    Nowbud S.J.    Łuków    3,7
1612    Remkan Sp. z o.o.    Poznań    3,7
1613    BUDPOL S.A.    Rzeszów    3,7
1614    Mur – Man Rutkowski – Trzecki S.J.    Strzelno    3,7
1615    KOMANDOR LUBLIN S.A.    Lublin    3,7
1616    Przedsiębiorstwo Budowlane Sombud Sp. z o.o.    Somonino    3,7
1617    Module Sp. z o.o.    Gdynia    3,7
1618    BUDOKONS – 2 Sp. z o.o. PBU    Kraków    3,7
1619    KONSBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Lublin    3,7
1620    Zakład Usług Technicznych Klimax Sp. z o.o.    Poznań    3,6
1621    Firma Budowlana Mikstbud Sp. z o.o.    Mikstat    3,6
1622    Przedsiębiorstwo Geologiczne S.A.    Kraków    3,6
1623    Maximus Engineering Sp. z o.o.    Warszawa    3,6
1624    Podbielniak Fps Sp. z o.o.    Piotrowice    3,6
1625    Przedsiębiorstwo Prywatne UNIBAU Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    3,6
1626    INFRA – PORT Sp. z o.o.    Szczecin    3,6
1627    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE OPTEX Sp. z o.o. W LUBLINIE    Lublin    3,6
1628    Biuro Projektów i Realizacji Automatyki Compa Sp. z o.o.    Płock    3,6
1629    Elektromont S.A.    Jelenia Góra    3,6
1630    Elektromeks Sp. z o.o.    Dębówka    3,6
1631    Initel Sp. z o.o.    Opole    3,6
1632    BOMAX S.A.    Poznań    3,6
1633    BUDOTECH Sp. z o.o.    Wrocław    3,6
1634    Przemysłówka Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Holding Sp. z o.o.    Olsztyn    3,6
1635    Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych TERMATEX Sp. z o.o.    Suchedniów    3,6
1636    Gryf Sp. z o.o.    Wałbrzych    3,6
1637    Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego S.A.    Łódź    3,6
1638    Prestige Sp. z o.o.    Szczecin    3,6
1639    Przeds. Budownictwa Specjalistycznego ALFA – ZET Sp. z o.o.    Kiełczów    3,6
1640    Nobis Sp. z o.o.    Kraków    3,6
1641    Regess Sp. z o.o.    Jelenia Góra    3,5
1642    Morze Sp. z o.o.    Słupsk    3,5
1643    Pol – Dróg Białogard S.A.    Białogard    3,5
1644    Moris – Sport Sp. z o.o.    Warszawa    3,5
1645    Centralne Biuro Konstrukcji Kotłów S.A.    Tarnowskie Góry    3,5
1646    Ganz Polska Sp. z o.o.    Sianów    3,5
1647    SODEX Sp. z o.o.    Złotniki    3,5
1648    Carbo Sprzęt Sp. z o.o. PUPH    Katowice    3,5
1649    Kompleksowa Obsługa Budownictwa KOBNEXT Sp. z o.o.    Częstochowa    3,5
1650    INSS – Pol Sp. z o.o.    Wrocław    3,5
1651    HMB Sp. z o.o.    Witaszyczki    3,5
1652    PPU Gospin Sp. z o.o.    Gostynin    3,5
1653    Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.    Zabrze    3,5
1654    KONSTANS Sp. z o.o.    Mińsk Mazowiecki    3,5
1655    Interbau Sp. z o.o.    Kraków    3,5
1656    PRZEDSIĘBIORSTWO OSZCZĘDZANIA ENERGII ESCO Sp. z o.o.    Kraków    3,5
1657    Henpol Sp. z o.o.    Lublin    3,5
1658    Wentbud Sp. z o.o.    Swarzewo    3,5
1659    Dresdner Industrie-Und Wohnungsbaugesellschaft Mbh, Oddział w Polsce (sp. z o.o.)    Elbląg    3,5
1660    Olsztyńskie Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych Sp. z o.o.    Olsztyn    3,5
1661    PUMART Sp. z o.o.    Rybnik    3,5
1662    Budrem Sp. z o.o.    Radwanice    3,5
1663    Przedsiębiorstwo Instalacji Klimatyzacyjnych – Serwis PIK SERWIS Sp. z o.o.    Wrocław    3,5
1664    BUDOMEX Sp. z o.o. PW    Biała Podlaska    3,4
1665    ENERGOPROJEKT – KATOWICE S.A. Biuro Studiów, Projektów i Realizacji    Katowice    3,4
1666    3F Sp. z o.o. PPUH    Wronów    3,4
1667    TAH REGULACJA Sp. z o.o.    Wrocław    3,4
1668    PROMAR Sp. z o.o.    Bydgoszcz    3,4
1669    Filiz Sp. z o.o.    Warszawa    3,4
1670    DGS Bud Sp. z o.o.    Gruszczyn    3,4
1671    Przedsiębiorstwo Projektowania Modernizacji i Rozwoju ZA Puławy S.A. PROZAP Sp. z o.o.    Puławy    3,4
1672    Alstal – Budownictwo Sp. z o.o.    Inowrocław    3,4
1673    Przedsiębiorstwo Budowlane „Skorłutowski” Sp. J. Jerzy i Ewa Skorłutowscy    Olsztyn    3,4
1674    PBM Południe S.A.    Warszawa    3,4
1675    INŻYNIERIA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Robót Inżynieryjnych    Płońsk    3,4
1676    PIECOBIOGAZ S.A.    Poznań    3,4
1677    Helitex Sp. z o.o. Przed. Budowlane    Szczecin    3,4
1678    R.W.G. – Hurt-Usługi-Produkcja Sp. z o.o.    Szczecin    3,4
1679    Przedsiębiorstwo Usługowe Poż-Pliszka Sp. z o.o.    Gdańsk    3,4
1680    POCH Sp. z o.o. Przeds. Górniczo – Budowlane i Produkcyjno Handlowe    Zabrze    3,4
1681    EKOINSTAL Sp. z o.o.    Sucha Beskidzka    3,4
1682    Fotokart Sp. z o.o.    Szczecin    3,4
1683    Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane REN-BUD Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    3,4
1684    Insbud Północ Sp. z o.o.    Poznań    3,3
1685    PRIM S.A. Przedsiębiorstwo Intalacyjne    Ełk    3,3
1686    AKRO Sp. z o.o. Firma Budowlano – Usługowa    Rzeszów    3,3
1687    BIURO PROJEKTOWO – KONSULTINGOWE BPK Sp. z o.o.    Szczecin    3,3
1688    Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A.    Gdańsk    3,3
1689    Firma Handowo-Usługowa FEWATERM Ferdynand Czuba & Waldemar Czuba S.J.    Chojnik    3,3
1690    PAK SERWIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontowe    Konin    3,3
1691    JPA – Jabłoński Pracownia Architektoniczna Sp. z o.o.    Lublin    3,3
1692    PRODUS S.A. Sieci i Systemy Teleinformatyczne    Wrocław    3,3
1693    SAACKE POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    3,3
1694    INSTALATOR Koszalin Sp. z o.o.    Koszalin    3,3
1695    HYDRO – MONTEX Sp. z o.o. Przeds. Instalacyjno – Inżynieryjne    Częstochowa    3,3
1696    G.W.B. System Tomasz Grzybek, Stanisław Wieczorek, Maciej Brągiel S.J.    Kraków    3,3
1697    AGA – BAUSERVICE Sp. z o.o.    Kraków    3,3
1698    Iam Import – Eksport Sp. z o.o.    Czarnowąsy    3,3
1699    Instal Białystok S.A.    Białystok    3,3
1700    Zakład Budowlano – Remontowy AS Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    3,3
1701    Roma Sanit Sp. z o.o.    Warszawa    3,3
1702    GEOBAZA Sp. z o.o.    Lębork    3,3
1703    Polmakon Sp. z o.o.    Szczecin    3,3
1704    Fagro Dach S.J.    Białystok    3,3
1705    EG-AUTOMATYKA Sp. z o.o.    Gdańsk    3,3
1706    Tarbau Sp. z o.o.    Tarnowskie Góry    3,3
1707    Novbud Sp. z o.o.    Wrocław    3,3
1708    Invest Budmax Sp. z o.o.    Warszawa    3,2
1709    TOREL Sp. z o.o. Towarzystwo Robót i Usług Lądowo – Wodnych    Zgorzelec    3,2
1710    Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane PRZEM – GRI Sp. z o.o.     Olsztyn    3,2
1711    ERBUD S.A.    Warszawa    3,2
1712    Elektromeg Sp. z o.o.    Tarnów    3,2
1713    Primbud Sp. z o.o.    Nisko    3,2
1714    ALDOOR K. Sikora S.K.    Rzeszów    3,2
1715    Aedes S.A.    Kraków    3,2
1716    DESCO Sp. z o.o. PPU    Kwidzyn    3,2
1717    Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Zakład Produkcyjno – Sprzętowy Sp. z o.o.    Kraków    3,2
1718    Przedsiębiorstwo Hydrogeologiczne HYDROPOL S.A.    Kraków    3,2
1719    Comparpol II Sp. z o.o.    Szczecin    3,2
1720    Mir System Sp. z o.o.    Ciepielów    3,2
1721    CZYŻYNY Spółdzielnia Mieszkaniowa    Kraków    3,2
1722    Taylor Sp. z o.o.    Lublin    3,2
1723    BUDOPOL WROCŁAW S.A.    Wrocław    3,2
1724    MAKO Sp. z o.o.    Gdynia    3,2
1725    Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. z o.o.    Kielce    3,2
1726    Przeds. Budowlano – Usługowe Izery Sp. z o.o.    Mirsk    3,2
1727    Galia Sp. z o.o. PW    Kraków    3,2
1728    Instalbud – Rzeszów Sp. z o.o.    Rzeszów    3,2
1729    KJM – BIS Sp. z o.o.    Police    3,2
1730    ACSS ID Systems Sp. z o.o.    Warszawa    3,2
1731    WAMACO Sp. z o.o. PPH    Lublin    3,2
1732    Euro – Light Sp. z o.o.    Piaseczno    3,2
1733    Panpro Sport Paweł Prokopczuk, Marek Markowski S.J.    Warszawa    3,2
1734    PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO – PRODUKCYJNE ELKA Sp. z o.o.    Kraków    3,2
1735    Haxagon Sp. z o.o.    Wrocław    3,2
1736    Trasko – Inwest Sp. z o.o.    Ostrzeszów    3,2
1737    MOSTOSTAL Kraków S.A.    Kraków    3,2
1738    Zakład Remontowo Budowlany ORGANIKA Sp. z o.o.    Nowa Sarzyna    3,2
1739    Windpol Sp. z o.o.    Warszawa    3,2
1740    Izotech Sp. z o.o.    Warszawa    3,2
1741    ALPINE CONSTRUCTION POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    3,1
1742    W.R.M. S.J. ARKADIUSZ WAŁĘSA, KRZYSZTOF RYBICKI, LECH MALARA     Płock    3,1
1743    PPU ROMEX Sp. z o.o.    Żyrardów    3,1
1744    Elstark Sp. z o.o.    Kębłowo    3,1
1745    WOD-KA-MEL S.A.    Biała Podlaska    3,1
1746    Przedsiębiorstwo Wykonawstwa Remontów i Inwestycji REMZAP Sp. z o.o.    Puławy    3,1
1747    Mabau Polska Sp. z o.o.    Baniocha    3,1
1748    Mostostal Będzin Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo – Budowlane    Będzin    3,1
1749    POLIMEX – MOSTOSTAL S.A.    Warszawa    3,1
1750    Pol – Swed Projekt Sp. z o.o.    Sopot    3,1
1751    Gryfińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Gryfino    3,1
1752    Stollux Sp. z o.o.    Istebna    3,1
1753    TELBUD S.A. Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne    Poznań    3,1
1754    Extrabau Sp. z o.o.    Gdańsk    3,1
1755    Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne Spółdzielnia „ZIB” w Białej Podl    Biała Podlaska    3,1
1756    Marbud Sp. z o.o. Stargardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane    Stargard Szczeciński    3,1
1757    FENIX I Sp. z o.o. Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe    Dąbrowa Górnicza    3,1
1758    BUDROMEL Sp. z o.o. PPU    Rodrysin    3,1
1759    ELTRI Sp. z o.o.    Warszawa    3,1
1760    PBK S.A. Kępińskie Przedsiębiorstwo Budownictwa, Handlu i Usług    Kępno    3,1
1761    Rubycon BPS Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    3,1
1762    Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe IZOLBUD Sp. z o.o.    Warszawa    3,1
1763    IBUD-SYSTEM Sp. z o.o.    Wrocław    3,1
1764    Ocmer Sp. z o.o.    Łódź    3,1
1765    HALE STALOWE – BUDOWNICTWO Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    3
1766    Tradbud Sp. z o.o. PPHU    Biała Podlaska    3
1767    Wimar Sp. z o.o.    Koronowo    3
1768    CLEAREX Sp. z o.o.    Chorzów    3
1769    Tuxbel Lärmschutzsysteme Sp. z o.o.    Poznań    3
1770    Budomat Sp. z o.o.    Kraśnik    3
1771    TRYB-DŹWIG USŁUGOWA SPÓŁDZIELNIA    Bydgoszcz    3
1772    TITAN LUX Sp. z o.o.    Libiąż    3
1773    Biprowumet Sp. z o.o.    Kraków    3
1774    PROJMORS Sp. z o.o. Biuro Projektów Budownictwa Morskiego    Gdańsk    3
1775    Tczewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Tczew    3
1776    Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.    Mrągowo    3
1777    Elektromont 1 Sp. z o.o.    Konin    3
1778    Hydrobud Sp. z o.o. PPUH    Chorzów    3
1779    Nowbud Sp. z o.o.    Września    3
1780    ZRUG ZABRZE Sp. z o.o.    Zabrze    3
1781    PHZ Poltrade Sp. z o.o.    Bydgoszcz    3
1782    Przedsiebiorstwo Uslugowo Handlowo Produkcyjne Dom-Eko Sp. z o.o.    Mielec    3
1783    Spec Bau Polska Sp. z o.o.    Oświęcim    3
1784    AD Astra Sp. z o.o.    Świętochłowice    3
1785    Zakład Stolarki Budowlanej S.J.    Gołuchów    3
1786    Bautech Sp. z o.o.    Olsztyn    3
1787    ENA WENT Sp. z o.o.    Gdynia    2,9
1788    Przed. Usług Laboratoryjnych i Geologicznych Petrogeo Sp. z o.o.    Wołomin    2,9
1789    HYDROPOL Sp. z o.o.    Gostynin    2,9
1790    MPEC Servis Północ Sp. z o.o.    Wrocław    2,9
1791    MostmarPal Sp. z o.o.    Pietrzykowice    2,9
1792    Margot Sp. z o.o. Zakład Usług Terenowych, Budowlanych i Porządkowych    Warszawa    2,9
1793    PUPH Dźwig – Service Sp. z o.o.    Łódź    2,9
1794    BORBUD Sp. z o.o. PU    Racibórz    2,9
1795    Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o.    Wrocław    2,9
1796    PP-B-H Król-Banasiak S.J.    Bierzwienna Długa-Kolonia    2,9
1797    MTM Nowum Sp. z o.o.    Lublin    2,9
1798    FMB Sp. z o.o.    Warszawa    2,9
1799    Wem – Elektromech Sp. z o.o. Zakład Produkcyjno – Usługowy    Grudziądz    2,9
1800    Zakład Automatyki Kolejowej – GRUPA KZA Sp. z o.o.    Kraków    2,9
1801    Isso 1 Sp. z o.o.    Warszawa    2,9
1802    PPU FARES Sp. z o.o.    Kraków    2,9
1803    Przedsiębiorstwo Budowlano-Konserwatorskie Remkon Sp. z o.o.    Lublin    2,9
1804    PUH L & M Sp. z o.o.    Ciechanów    2,9
1805    Warszawskie Centrum Postępu Techniczno-Organizacyjnego Budownictwa WACETOB Sp. z o.o.    Warszawa    2,9
1806    Przedsiębiorstwo Badań Geofizycznych Sp. z o.o.    Warszawa    2,9
1807    Komobex – Victoria Sp. z o.o.    Częstochowa    2,9
1808    Panorama II Sp. z o.o.    Gdynia    2,9
1809    Boccard Polska Sp. z o.o.    Michałowice    2,9
1810    Pracownia Architektoniczna Ewy i Stanisława Sipińskich Sp. z o.o.    Poznań    2,9
1811    Elewacje S.A.    Gdańsk    2,9
1812    Przedsiębiorstwo Budowlane Budomax Sp. z o.o.    Kraków    2,9
1813    Promet – Bin S.J.    Oborniki    2,8
1814    MC CONSTRUCTION Sp. z o.o.    Gdańsk    2,8
1815    PBUR Murbet S.J.    Kalisz    2,8
1816    HAŻBUD Sp. z o.o.    Gorlice    2,8
1817    AJM Sp. z o.o.    Gdańsk    2,8
1818    Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane TERMOCHEM Sp. z o.o.    Puławy    2,8
1819    LK & PROJEKT Sp. z o.o.    Kraków    2,8
1820    ESBUD S.J. PPUH    Wieluń    2,8
1821    REMBUD Sp. z o.o. Przeds. Budowlano- Instalacyjne    Włocławek    2,8
1822    Przedsiębiorstwo Robót Wiertniczych i Inżynieryjnych HYDROEŁPOL Sp. z o.o.    Łódź    2,8
1823    B-ACT Sp. z o.o.    Bydgoszcz    2,8
1824    Klima Sp. z o.o.    Będzin    2,8
1825    KARMAR S.A.    Warszawa    2,8
1826    IXO Serwis Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    2,8
1827    Mk Galicja Sp. z o.o.    Kraków    2,8
1828    SEAN Sp. z o.o.    Wrocław    2,8
1829    Inżynieria, Doradztwo, Ekologia Idek Sp. z o.o.    Gdańsk    2,8
1830    Masko Sp. z o.o.    Warszawa    2,8
1831    Tech – Bud Sp. z o.o.    Stryków    2,8
1832    SOLBUD Sp. z o.o. PPUB    Toruń    2,8
1833    MD Projekt Posadzki Przemysłowe Sp. z o.o.    Milejewo    2,8
1834    Masters S.A.    Szczecin    2,8
1835    Zakład Usługowo-Remontowy Idziaszek Sp. z o.o.    Nowe Miasto nad Wartą    2,8
1836    Xervon Polska Sp. z o.o.    Piaseczno    2,7
1837    Bud – Invent Sp. z o.o.    Warszawa    2,7
1838    ADVANCED DIGITAL BROADCAST POLSKA Sp. z o.o.    Zielona Góra    2,7
1839    Linex-Dom Sp. z o.o.    Piaseczno    2,7
1840    STABILATOR Sp. z o.o.    Gdańsk    2,7
1841    STEED S.A.    Szczecin    2,7
1842    Faktoria Sp. z o.o.    Katowice    2,7
1843    ELIMER Sp. z o.o.    Sochaczew    2,7
1844    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Kwidzynie    Kwidzyn    2,7
1845    Autorska Pracownia Architektoniczna Projekt – Sp. z o.o.    Zielona Góra    2,7
1846    Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno – Kartograficzne Sp. z o.o.    Olsztyn    2,7
1847    Łęgprzem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne    Kraków    2,7
1848    Cool-Service Sp. z o.o.    Staniątki    2,7
1849    LINETEL MEDIA Sp. z o.o.    Lublin    2,7
1850    KUBOT S.J. Firma Budowlana    Kępno    2,7
1851    WROBIS S.A. Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego nr.2    Wrocław    2,7
1852    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE HYDROMEL Sp. z o.o.    Sieradz    2,7
1853    Kran Waryło Polska I., L. Waryło i A. Waryło – Goździk S.J.    Szczecin    2,7
1854    Sanbud Sp. z o.o.    Poznań    2,7
1855    Biuro Obsługi Architektonicznej Archi- Graf Sp. z o.o.    Piła    2,7
1856    Przedsiębiorstwo Wod-Inż Sp. z o.o.    Warszawa    2,7
1857    Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe BUDOPOL – POZNAŃ Sp. z o.o.    Poznań    2,7
1858    ME Wielkopolska Sp. z o.o.    Poznań    2,7
1859    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – USŁUGOWE SOLPET Sp. z o.o.    Bogatynia    2,7
1860    PPH Integral Sp. z o.o.    Rzeszów    2,7
1861    Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A.    Krosno    2,7
1862    GRIMBUD Sp. z o.o. Zakład Budowlano Montażowy    Nowy Sącz    2,7
1863    TARPIS PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACJI SANITARNYCH Sp. z o.o.    Tarnów    2,7
1864    HARVEST Sp. z o.o.    Swarzędz    2,7
1865    Posadzki Przemysłowe – Polska Sp. z o.o.    Kokotów    2,7
1866    PRO – LOG Sp. z o.o.    Nowy Sącz    2,6
1867    Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Kupryt Sp. z o.o.    Polkowice    2,6
1868    Durr Poland Sp. z o.o.    Radom    2,6
1869    Inter – Tech Sp. z o.o. PUH    Komorniki    2,6
1870    Granit Sp. z o.o. PPU    Biała Podlaska    2,6
1871    Polbau Sp. z o.o. Zakład Techniczno – Budowlany    Opole    2,6
1872    Inwestprojekt Słupsk Sp. z o.o.    Słupsk    2,6
1873    Gosbud Sp. z o.o. Przeds. Budowlano – Usługowe    Gostyń    2,6
1874    ELTO Sp. z o.o.    Lublin    2,6
1875    Bud – Inż Sp. z o.o.    Zgierz    2,6
1876    Eco – Therm Sp. z o.o.    Łowicz    2,6
1877    PW LECH Sp. z o.o.    Bydgoszcz    2,6
1878    GEOMAR S.A.    Szczecin    2,6
1879    PRI – Bud Sp. z o.o.    Wejherowo    2,6
1880    Codan Sp. z o.o.    Gdynia    2,6
1881    P. Budowy Sieci Cieplnych – MOKOTÓW Sp. z o.o.    Warszawa    2,6
1882    Energy Systems Sp. z o.o.    Borzęcin Duży    2,6
1883    Adamietz Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    2,6
1884    TELKA Sp. z o.o. PUP    Białystok    2,6
1885    Berndorf Baderbau Sp. z o.o.    Jaworze    2,6
1886    POBUD Sp. z o.o. Przeds. Organizacji Budownictwa    Bydgoszcz    2,6
1887    PE IMPACT Sp. z o.o.    Łódź    2,6
1888    Prywatne Przedsiębiorstwo Budowlane ALPEX Mariusz Skrętowski S.J.    Płock    2,6
1889    BUDOWLANO-DEKARSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO MIRSKI+DITTRICH Sp. z o.o.    Tyniec Mały    2,5
1890    Przeds. Wdrożeniowo – Wykonawcze Eltech Sp. z o.o.    Dębica    2,5
1891    SKOBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego    Żywiec    2,5
1892    Konsorcjum Projektowo – Wykonawcze Ekobudowa Sp. z o.o.    Bełchatów    2,5
1893    Elbląskie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o.    Elbląg    2,5
1894    PPH WODBUD S.A.    Wyszków    2,5
1895    CTM Polska Sp. z o.o.    Warszawa    2,5
1896    TECHLIFT Sp. z o.o. Zakłady Techniki Dźwigowej    Wrocław    2,5
1897    Przedsiębiorstwo EKO – JAS Sp. z o.o.    Żory    2,5
1898    Spółdzielnia Usług Antenowych i Dźwigowych    Poznań    2,5
1899    KAWBUD Sp. z o.o.    Wałbrzych    2,5
1900    KPG S.A.    Kraków    2,5
1901    MEKROL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Wdrożeniowe    Kraków    2,5
1902    Stalko Sp. z o.o.    Gdańsk    2,5
1903    WIBUD Sp. z o.o.    Kluszkowce    2,5
1904    SWIETELSKY Sp. z o.o.    Lublin    2,5
1905    A & B Consulting Sp. z o.o.    Chrząstowo    2,5
1906    TARGET Sp. z o.o.    Łódź    2,5
1907    EKO – MEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Melioracji i Inżynierii Środowiska    Jelenia Góra    2,5
1908    BUDOPOL S.A. Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe    Bydgoszcz    2,5
1909    Kompakt Sp. z o.o. PPHU    Elbląg    2,5
1910    KPB Cracovia Sp. z o.o.    Kraków    2,5
1911    Grupa Astrum Sp. z o.o.    Kraków    2,5
1912    Budchem Sp. z o.o.    Szczecin    2,5
1913    Przeds. Usług Inwestycyjnych Powiernik Sp. z o.o.    Koszalin    2,4
1914    Realimpex Sp. z o.o.    Kraków    2,4
1915    Miejskie Przeds. Geodezyjne Sp. z o.o.    Łódź    2,4
1916    PRO AIR Sp. z o.o.    Gdynia    2,4
1917    PROMONT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Kartuzy    2,4
1918    TRANSPROJEKT GDAŃSKI Sp. z o.o.    Gdańsk    2,4
1919    Budinwest Sp. z o.o. Przygotowanie I Realizacja Inwestycji     Kalisz    2,4
1920    Cad Projekt Sp. z o.o.    Gdańsk    2,4
1921    Gasport Sp. z o.o. PHU    Gdańsk    2,4
1922    PARTNER Sp. z o.o. Firma Budowlana    Ostrów Wielkopolski    2,4
1923    Blockpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Wrocław    2,4
1924    ARCHICOM REALIZACJA INWESTYCJI Sp. z o.o.    Wrocław    2,4
1925    Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Fire Stop Sp. z o.o.    Szczecin    2,4
1926    Darles – Santerm Sp. z o.o.    Gdańsk    2,4
1927    Drogmost Lubelski Sp. z o.o.    Lublin    2,4
1928    CHEMADEX S.A.    Warszawa    2,3
1929    Uniplan Sp. z o.o.    Poznań    2,3
1930    Agencja Anticorr Sp. z o.o.    Gdańsk    2,3
1931    TECHNOBUD Sp. z o.o.    Chełm    2,3
1932    Przeds. Usług Technicznych Alkor Sp. z o.o.    Sopot    2,3
1933    Marel Sp. z o.o.    Kraków    2,3
1934    Okręgowe Przeds. Geodezyjno Kartograficzne Sp. z o.o.    Koszalin    2,3
1935    Lebex Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    2,3
1936    MOSTAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Mostowych    Stargard Szczeciński    2,3
1937    Miltel Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Badawczo Produkcyjno Wdrożeniowo Usługowe    Bydgoszcz    2,3
1938    Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    2,3
1939    K.ingarden, J.ewy Architekci Sp. z o.o.    Kraków    2,3
1940    Przeds. Budownictwa Ogólnego Dana Bud    Wolsztyn    2,3
1941    PW TEXPO Sp. z o.o.    Lublin    2,3
1942    SIEĆ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Portowe    Gdynia    2,3
1943    ABM SOLID S.A.    Tarnów    2,3
1944    Anko System Sp. z o.o.    Toruń    2,3
1945    WODROL PRUSZKÓW S.A.    Pruszków    2,3
1946    Piec – Bud – Rem Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    2,3
1947    GEOTEKO PROJEKTY I KONSULTACJE GEOTECHNICZNE Sp. z o.o.    Warszawa    2,3
1948    ROBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Gliwice    2,3
1949    REEN Sp. z o.o.    Elbląg    2,3
1950    Submet Budownictwo Sp. z o.o.    Tczew    2,2
1951    Stolbrat Sp. z o.o.    Ubocze    2,2
1952    GAZKOMPLEX Sp. z o.o.    Suchy Las    2,2
1953    Zielonogórskie Przedsiębiorstwo Remontowe Sp. z o.o.    Zielona Góra    2,2
1954    EKBUD Sp. z o.o.    Lublin    2,2
1955    SABENA Sp. z o.o.    Lublin    2,2
1956    NOWATOR KLIMA BUD Sp. z o.o.    Kraków    2,2
1957    ZAKŁAD USŁUGOWO – PRODUKCYJNY CONSTEEL Sp. z o.o.    Szczecin    2,2
1958    SANMEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano – Inżynieryjne    Brodnica    2,2
1959    C&M Sp. z o.o. Przeds. Budowlano – Montażowe    Warszawa    2,2
1960    FIRMA BUDOWLANA RBM TADEUSZ NOWAK Sp. z o.o.    Brzeg Dolny    2,2
1961    SOBET S.A.    Brzeg    2,2
1962    Termika Sp. z o.o.    Gdańsk    2,2
1963    Delta Sp. z o.o.    Leszno    2,2
1964    PPU Ekowent Sp. z o.o.    Łódź    2,2
1965    Allcon Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A.    Gdynia    2,2
1966    Budrox Sp. z o.o. Przeds. Budownictwa Ogólnego i Zagospodarowania Terenów Zielonych    Gostynin    2,2
1967    HALSYSTEM Sp. z o.o.    Warszawa    2,2
1968    Gampa Developer Sp. z o.o.    Poznań    2,2
1969    EKOBUDEX Sp. z o.o.    Gdańsk    2,2
1970    RD BUD Sp. z o.o.    Warszawa    2,2
1971    KIP Sp. z o.o.    Warszawa    2,2
1972    Ars Komfort Serwis Sp. z o.o.    Gdynia    2,2
1973    AMP Sp. z o.o.    Warszawa    2,1
1974    ARS – ART Studio Autorskie Sp. z o.o.    Gdańsk    2,1
1975    Quadrum S.A.    Kraków    2,1
1976    Hutmar S.A.    Częstochowa    2,1
1977    Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego IZOGAZ Sp. z o.o.    Kwidzyn    2,1
1978    Sar – Pol Sp. z o.o. PW    Poznań    2,1
1979    CETUS Sp. z o.o.    Łosice    2,1
1980    POLA Sp. z o.o.    Motycz    2,1
1981    Firma M.K. Bartkowiak S.J.    Leszno    2,1
1982    LEPIKO Sp. z o.o.    Skórzewo    2,1
1983    M.S.A. ALPIMOR Sp. z o.o.    Sopot    2,1
1984    DQM Sp. z o.o.    Białystok    2,1
1985    INTELLIMATIC Sp. z o.o.    Poznań    2,1
1986    PPU INWEX Sp. z o.o.    Brody Małe    2,1
1987    Przeds. Budowlano Remontowe Pogotowie Lokatorskie Sp. z o.o.    Szczecin    2,1
1988    Przedsiębiorstwo Instalator – Grupa SBS Sp. z o.o.    Leszno    2,1
1989    Intertim Sp. z o.o.    Suwałki    2,1
1990    Conrad Sp. z o.o.    Łódź    2,1
1991    Invar Integracje Sp. z o.o.    Sieradz    2,1
1992    KOLBUD Sp. z o.o. PUP    Bydgoszcz    2,1
1993    IST Integracja Systemów Teletechnicznych Sp. z o.o.    Katowice    2,1
1994    ELTAR Sp. z o.o. PW    Tarnów    2,1
1995    Przeds. Instalacji Sanitarnych Empis Sp. z o.o.    Mielec    2,1
1996    PERFEKT Przedsiębiorstwo Projektowo – Budowlane Sp. z o.o.    Bydgoszcz    2,1
1997    ALUTHERM Sp. z o.o.    Poznań    2,1
1998    Kormal Sp. z o.o. PPHiU    Warszawa    2,1
1999    BIMEL Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    2
2000    Elektro – Wat Sp. z o.o.    Kościan    2
2001    Artbau Automatic Sp. z o.o.    Warszawa    2
2002    Hanna Sp. z o.o. Przeds. Budowlano – Usługowe    Gniezno    2
2003    REMWIL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Remontowe    Włocławek    2
2004    AGAT Sp. z o.o. PBUH    Kielce    2
2005    ELEKTRO-BAU Sp. z o.o.    Rumia    2
2006    EL-TYNK Prywatny Zakład Budowlany mgr inż. Tadeusz Waliński    Kościerzyna    2
2007    Projekt Polsko-Belgijska Pracownia Architektury Sp. z o.o.    Warszawa    2
2008    REM-WOD Sp. z o.o.    Kielce    2
2009    BGDE Sp. z o.o.    Poznań    2
2010    K&K Systemy Sanitarno – Grzewcze Sp. z o.o.    Przeźmierowo    2
2011    HEFAL SERWIS S.A.    Wodzisław Śląski    2
2012    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Ergopol Sp. z o.o.    Katowice    2
2013    ATG Instalacje Sp. z o.o.    Poznań    2
2014    HOLDING ZACHÓD Sp. z o.o.    Wrocław    2
2015    Mobilbud Sp. z o.o.    Kraków    2
2016    ALISMA CONSTRUCTION S.A.    Warszawa    2
2017    Elba S.J. ZPU    Tczew    2
2018    Zakład Wykonastwa Sieci Elektrycznych Białystok Sp. z o.o.    Białystok    2
2019    BIN Biuro Inżynierskie Sp. z o.o.    Białe Błota    2
2020    PHU Bychowo    Lublin    1,9
2021    Altaplan Sp. z o.o.    Wrocław    1,9
2022    Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.    Mysłowice    1,9
2023    Polteron Firma Inżynieryjna Sp. z o.o.    Kraków    1,9
2024    Ekoservispol Sp. z o.o.    Nowy Targ    1,9
2025    KONEKT Sp. z o.o.    Poznań    1,9
2026    Przedsiębiorstwo Robót Sanitarnych i Wodno-Melioracyjnych EKOMEL Sp. z o.o.    Ostróda    1,9
2027    MProjekt Sp. z o.o.    Warszawa    1,9
2028    Budmal – Art Sp. z o.o.    Warszawa    1,9
2029    Rem – Bud Sp. z o.o. PPHU    Zabrze    1,9
2030    Intop Ltd Sp. z o.o.    Gdynia    1,9
2031    Greyrock Sp. z o.o.    Łódź    1,9
2032    PROMOPACK Sp. z o.o.    Koleczkowo    1,9
2033    SPRINT S.A.    Olsztyn    1,9
2034    Węgrowieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Wągrowiec    1,9
2035    Alexpol Sp. z o.o.    Żyrardów    1,9
2036    Biuro Planowania Rozwoju Warszawy S.A.    Warszawa    1,9
2037    REMEX Sp. z o.o.    Białystok    1,9
2038    IRBUD Sp. z o.o.    Pogórze    1,9
2039    Instacc Sp. z o.o.    Piaseczno    1,9
2040    Batiment Construction Sp. z o.o.    Warszawa    1,9
2041    Intem Sp. z o.o.    Katowice    1,9
2042    Romines Sp. z o.o.    Warszawa    1,9
2043    KONS – BUD S.A. Konsorcjum Budowlane    Suwałki    1,9
2044    Pro Reha Sp. z o.o.    Poznań    1,9
2045    Tektonika Sp. z o.o.    Przeźmierowo    1,9
2046    Budo – Instal Sp. z o.o.    Leszno    1,9
2047    Inst – El Sp. z o.o.    Jordanów    1,9
2048    Drogop-2 Sp. z o.o.    Mniszów    1,9
2049    PRI – INSAN Sp. z o.o.    Poznań    1,9
2050    ECOMOTYL Sp. z o.o. PW    Kiełczów    1,8
2051    Eko – Pol Sp. z o.o.    Adamów    1,8
2052    Budextan Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.    Marcinkowo    1,8
2053    EGBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego i Energetycznego    Bogatynia    1,8
2054    Ekodynamic Sp. z o.o. S. Komandytowa    Wrocław    1,8
2055    OPTRONIK Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacji Technicznych    Lublin    1,8
2056    Geo – Komp Sp. z o.o. Specjalistyczne Roboty Fundamentowe    Kraków    1,8
2057    RESTAL Sp. z o.o.    Bydgoszcz    1,8
2058    Elkom Przedsiębiorstwo Projektów I Wykonawstwa Sp. z o.o.    Radom    1,8
2059    Sanit – Inż Sp. z o.o. Zakład Instalacji Sanitarnych i Gazowych     Pawłówek    1,8
2060    ENGOREM Sp. z o.o.    Łódź    1,8
2061    F&P Arcus Sp. z o.o.    Warszawa    1,8
2062    Egis Rout – Scetauraoute S.A. oddział w Polsce    Warszawa    1,8
2063    Coax – Sp. z o.o.    Gdańsk    1,8
2064    Artbau Sp. z o.o.    Mszczonów    1,8
2065    PW PUBR Sp. z o.o.    Bydgoszcz    1,8
2066    Rue Sp. z o.o.    Radlin    1,8
2067    Pro – Bet Sp. z o.o.    Słupsk    1,8
2068    PPU Pewima S.J.    Świętochłowice    1,8
2069    PUP CERBUD Sp. z o.o.    Nowy Sącz    1,8
2070    Polting S.A.    Gliwice    1,8
2071    TIM-EX S.J. Jarosław Olek, Anna Sikorzak – Olek    Warszawa    1,8
2072    PILE ELBUD Kraków Sp. z o.o.    Kraków    1,8
2073    Zakład Remontowo – Budowlany Sp. z o.o.    Mielec    1,8
2074    Budrem Stal Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    1,8
2075    Solid – Bud Sp. z o.o. Przed. Budownictwa Inżynieryjnego    Warszawa    1,8
2076    Szczecińskie Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane HQ Sp. z o.o.    Szczecin    1,8
2077    Biuro Metod i Realizacji Moduł Sp. z o.o.    Warszawa    1,7
2078    Pracownia Architektoniczna 1997 Sp. z o.o.    Poznań    1,7
2079    Ekobel Schallschutz Sp. z o.o.    Poznań    1,7
2080    Przedsiębiorstwo Inżynierii Ochrony Środowiska i Melioracji HYDROMEL Sp. z o.o.    Końskie    1,7
2081    Przeds. Remontowo-Budowlane Przylesie Sp. z o.o.    Koszalin    1,7
2082    PHU Elektra Sp. z o.o.    Biała Podlaska    1,7
2083    Multi – Floor Sp. z o.o.    Warszawa    1,7
2084    Dorimpex Sp. z o.o.    Czajowice    1,7
2085    Prom Sp. z o.o.    Miękinia   %p;Kielce   %6nbsp;   SKJ Klima Sp. z o.o.    Wrocław    1,7
2087    Fambud Sp. z o.o.    Skierniewice    1,7
2088    TRASKO – INWEST – R Sp. z o.o.    Ostrzeszów    1,7
2089    Ventra Clima Sp. z o.o.    Warszawa    1,7
2090    Grupa Firm Instalacyjnych Sp. z o.o.    Bydgoszcz    1,7
2091    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Dach Marek Fornal, Piotr Konieczny S.J.    Kretomino    1,7
2092    Budownictwo Elektroenergetyczne Energonet Sp. z o.o.    Poznań    1,7
2093    EUROCO Sp. z o.o.    Warszawa    1,6
2094    Arras B Sp. z o.o.    Tychy    1,6
2095    SELPOL S.A. Budownictwo Elektroenergetyczne    Łódź    1,6
2096    Budownictwo Hydro – Energetyka Dychów Sp. z o.o.    Dychów    1,6
2097    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe ARKOM Sp. z o.o.    Kończyce Małe    1,6
2098    D & TB System Sp. z o.o.    Sławoszowice    1,6
2099    VERTEX Sp. z o.o.    Siechnice    1,6
2100    GRANIT Sp. z o.o. PRZEDS. BUDOWLANE I USŁUG TECHNICZNYCH    Brzesko    1,6
2101    MPWIK Sp. z o.o. Zakład Usług Specjalistycznych    Kraków    1,6
2102    AF – Term Sp. z o.o.    Lublin    1,6
2103    Eco-Max Sp. z o.o.    Gorlice    1,6
2104    Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno Montażowych EXPRIM Sp. z o.o.    Wrocław    1,6
2105    Pass – Bud Sp. z o.o.    Warszawa    1,6
2106    Interbau Sp. z o.o.    Gryfino    1,6
2107    Przeds. Działalności Servitrans Sp. z o.o.    Będzin    1,6
2108    GREEN PARKING POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    1,6
2109    Poleko Sp. z o.o.    Gdańsk    1,6
2110    ZAKŁAD PROFESJONALNYCH SYSTEMÓW ALARMOWYCH BASK Sp. z o.o.    Warszawa    1,6
2111    Elprotech – Systemy Sp. z o.o.    Komorniki    1,6
2112    Konkret sp. z o.o.    Katowice    1,6
2113    Przedsiębiorstwo Techniczno – Budowlane Nickel Sp. z o.o.    Suchy Las    1,6
2114    Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych Miniekt Sp. z o.o.    Warszawa    1,6
2115    Tawi Sp. z o.o.    Warszawa    1,6
2116    Markbud Sp. z o.o.    Poddębice    1,6
2117    Elkor – Bud Sp. z o.o.    Gdańsk    1,6
2118    Elektroeco Sp. z o.o.    Wrocław    1,6
2119    DREW – LAS Sp. z o.o.    Ujsoły    1,6
2120    POSTEOR Poznań Sp. z o.o. Przeds. Wdrażania Postępu Technicznego    Poznań    1,6
2121    Dom-Mus Sp. z o.o.    Kostrzyn    1,6
2122    Marzec Sp. z o.o.    Sosnowiec    1,6
2123    Progress Sp. z o.o.    Głogów    1,6
2124    Milimex Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    1,6
2125    IGLOOBUD Sp. z o.o.    Dębica    1,6
2126    Katel Sp. z o.o.    Warszawa    1,6
2127    Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno – Kartograficzne w Krakowie Sp. z o.o.    Kraków    1,5
2128    Eurosystem S.A.    Chorzów    1,5
2129    SOEN Sp. z o.o.    Grudziądz    1,5
2130    Rejonowy Zarząd Inwestycji Człuchów Sp. z o.o.    Człuchów    1,5
2131    Przedsiębiorstwo Melioracyjno-Budowlane Melbud D&S Pilarczyk S.J.    Modła Księża    1,5
2132    CHEMOBUDOWA – KRAKÓW S.A.    Kraków    1,5
2133    Bud – Bau Sp. z o.o.    Kartuzy    1,5
2134    Energetyka Poznańska Przedsiębiorstwo Usług Energetycznych ENERGOBUD LESZNO Sp. z o.o.    Lipno    1,5
2135    Infracorr Sp. z o.o.    Gdańsk    1,5
2136    ORSO Sp. z o.o.    Warszawa    1,5
2137    BUD Sp. z o.o. Przeds. Usług Górniczych i Budowlanych    Częstochowa    1,5
2138    Refsystem Sp. z o.o.    Grudziądz    1,5
2139    KAPEMA Sp. z o.o. PPU    Warszawa    1,5
2140    Agena Sp. z o.o.    Poznań    1,5
2141    PPUH Lubex Sp. z o.o.    Nowa Sól    1,5
2142    INTERMEX Sp. z o.o.    Węgrzce    1,5
2143    Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Rax Sp. z o.o.    Warszawa    1,5
2144    Honest Sp. z o.o.    Warszawa    1,5
2145    Kraśnickie Przedsiębiorstwo Usługowe Sp. z o.o.    Kraśnik    1,5
2146    Magnum-Service Sp. z o.o.    Szczecin    1,5
2147    Instel Sp. z o.o.    Zielona Góra    1,5
2148    ME POLSKA Sp. z o.o.    Kraków    1,5
2149    PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO-WDROŻENIOWE FORT Sp. z o.o.    Gdańsk    1,5
2150    Isus Automation Ltd Sp. z o.o.    Wrocław    1,5
2151    Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunalnego Sp. z o.o.    Ostrołęka    1,5
2152    Przedsiębiorstwo ABT Sp. z o.o.    Gdańsk    1,5
2153    PBU MONOLIT Sp. z o.o.    Warszawa    1,5
2154    EL – POMIAR Sp. z o.o.    Inowrocław    1,4
2155    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELTRON Sp. z o.o.    Olsztyn    1,4
2156    Purator Polska Ekotechnika Sp. z o.o.    Warszawa    1,4
2157    Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane SEWEKO Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    1,4
2158    Energy Investors Sp. z o.o.    Warszawa    1,4
2159    BUSKOPOL S.A.    Busko-Zdrój    1,4
2160    RYMIX – BIS S.A.    Warszawa    1,4
2161    Zakład Budowlany Waldemar Boś Sp. z o.o.    Włocławek    1,4
2162    MGGP S.A.    Tarnów    1,4
2163    Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Rzeszów Sp. z o.o.    Rzeszów    1,4
2164    ELSTAR – BIO GÓRNY Sp. z o.o.    Stare Miasto    1,4
2165    Wi-Ko Industries Sp. z o.o.    Poznań    1,4
2166    Polkatel Sp. z o.o.    Warszawa    1,4
2167    ENERGOPOL – TRADE – OPOLE Sp. z o.o.    Opole    1,4
2168    STOLBAU EKO Sp. z o.o.    Szczecin    1,4
2169    Santech Białystok Sp. z o.o.    Białystok    1,4
2170    Polcal Sp. z o.o. PW    Kalisz    1,4
2171    Yoneco Sp. z o.o.    Oborniki    1,4
2172    Integrator Sp. z o.o.    Żukowo    1,4
2173    Evdic Sp. z o.o.    Myślenice    1,4
2174    Krisbud Sp. z o.o.    Trzebinia    1,4
2175    SZCZECIŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG BUDOWLANYCH ODRABUD Sp. z o.o.    Szczecin    1,4
2176    PPHU ARBUD Sp. z o.o.    Włocławek    1,4
2177    Energocem Sp. z o.o.    Chełm    1,4
2178    Przeds. Robót Inżynieryjnych Budownictwa Warszawa Oddział Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o.    Warszawa    1,4
2179    Investbud S.J.    Siedlce    1,3
2180    INTER TRADE Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    1,3
2181    WIKAR Przedsiębiorstwo Budowlano-Transportowe Sp. z o.o.    Łososina Dolna    1,3
2182    Wodpol Sp. z o.o.    Żywiec    1,3
2183    REMBUD Sp. z o.o. Ogólnobudowlane Przeds. Produkji i Usług    Gorzyce    1,3
2184    Fortum DZT Service Sp. z o.o.    Świebodzice    1,3
2185    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Pogorzeli    Pogorzela    1,3
2186    Melbet S.J. PPUH    Płock    1,3
2187    ELEKTROPROJEKT S.A.    Warszawa    1,3
2188    Raba Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych i Realizacji Inwestycji    Myślenice    1,3
2189    Elektros Sp. z o.o.    Jeszkowice    1,3
2190    Grekor Sp. z o.o.    Wrocław    1,3
2191    Hen-Bud Sp. z o.o.    Lublin    1,3
2192    System Sp. z o.o.    Olkusz    1,3
2193    APA Sp. z o.o. Autorska Pracownia Architektoniczna    Poznań    1,3
2194    ZEP Centrum Wykonawstwa Specjalistycznego Sp. z o.o.    Płock    1,3
2195    PPH Chwastek Sp. z o.o.    Kamienna Góra    1,3
2196    PBO-GRINBUD Sp. z o.o.    Nowogard    1,2
2197    Rebud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Mogilno    1,2
2198    Przeds. Remontowo-Budowlane Rembud Sp. z o.o.    Strzyżów    1,2
2199    GAZOMONTAŻ S.A.    Ząbki    1,2
2200    Raf – Bud Sp. z o.o.    Jasło    1,2
2201    Rembud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlano – Usługowe    Kępa Bogumiłowicka    1,2
2202    Basmac Sp. z o.o. P. T. U.    Rzeszów    1,2
2203    BESAM POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    1,2
2204    Ekopetrol Group Sp. z o.o.    Łódź    1,2
2205    CELBUD – PRZEMYSŁÓWKA Przeds. Budownictwa Przemysłowego Sp. z o.o.    Kwidzyn    1,2
2206    Next Sp. z o.o. Biuro Projektów    Gliwice    1,2
2207    D&H TERMOBUD Sp. z o.o.    Olsztyn    1,2
2208    Harbart Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    1,2
2209    AAG – Serwis Sp. z o.o.    Warszawa    1,2
2210    Euro Tynk Sp. z o.o.    Warszawa    1,2
2211    Żelbet – Montex Sp. z o.o.    Częstochowa    1,2
2212    Polbud S.A.    Bielsk Podlaski    1,1
2213    Egis Poland Sp. z o.o.    Warszawa    1,1
2214    Przedsiębiorstwo Robót Geologiczno – Wiertniczych Sp. z o.o.    Sosnowiec    1,1
2215    Polan Sp. z o.o.    Praszka    1,1
2216    Cerbex Sp. z o.o.    Krosno    1,1
2217    INPRO Sp. z o.o.    Kraków    1,1
2218    PUH Juanja Sp. z o.o.    Wrocław    1,1
2219    Energoprojekt-Warszawa S.A.    Warszawa    1,1
2220    REKONSBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Opole    1,1
2221    Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego    Stalowa Wola    1,1
2222    Rapid Sp. z o.o.    Biała Podlaska    1,1
2223    Matelbud Sp. z o.o.    Gdynia    1,1
2224    EBB Sp. z o.o.    Warszawa    1,1
2225    Tesar Sp. z o.o.    Jelenia Góra    1,1
2226    Interat Plus Sp. z o.o.    Lubin    1
2227    Przeds. Wielobr. Proper Sp. z o.o.    Lublin    1
2228    Tessa Sp. z o.o.    Łochowo    1
2229    Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKA S.A.    Lubin    1
2230    Firma Budowlano-Transportowa BABUD Sp. z o.o.    Wrocław    1
2231    Timbud Budownictwo Ogólne Sp. z o.o.    Legionowo    1
2232    Energotechnika Sp. z o.o.    Warszawa    1
2233    FUNAM Sp. z o.o.    Wrocław    1
2234    Kędzierzyńskie Przeds. Robót Inżynieryjnych KPRI Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    1
2235    REMBUD Sp. z o.o.    Lubartów    1
2236    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „Hemiz” Sp. z o.o.    Prochowice    1
2237    Watex Sp. z o.o. P. P. U. H.    Rzeszów    1
2238    Przedsiębiorstwo Instalacyjne SAN-BUD Sp. z o.o.    Kraków    1
2239    Gazownia Serwis Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Branżowe    Warszawa    1
2240    WADECO Sp. z o.o. Przeds. Usług Consultingowych    Warszawa    1
2241    Maxbud Sp. z o.o. Przeds. Remontowo – Budowlane    Szczecin    1
2242    Firma Remontowo – Budowlana Firemb Sp. z o.o.    Rzeszów    1
2243    Hegan Sp. z o.o.    Warszawa    1
2244    Szurgot Sp. z o.o. PH    Koło    1
2245    PI – AR Beton Sp. z o.o.    Kościan    1
2246    ULTRANET Sp. z o.o.    Wrocław    1
2247    Tiwwal Sp. z o.o.    Warszawa    0,9
2248    Bud – Warex Sp. z o.o.    Warszawa    0,9
2249    Budownictwo Wodne i Ziemne R&L&M PUK Sp. z o.o.    Lądek-Zdrój    0,9
2250    Zachodniopomorskie Przedsiębiorstwo Budowlane Tech-Bud Sp. z o.o.    Szczecin    0,9
2251    ARI Sp. z o.o.    Poznań    0,9
2252    ELTOR Sp. z o.o.    Rzeszów    0,9
2253    Przeds. Budowlane TD Sp. z o.o.    Warszawa    0,9
2254    Biuro Projektów BPBW Sp. z o.o.    Olsztyn    0,9
2255    Complex-Bud Sp. z o.o.    Szczucin    0,9
2256    Przeds. Zagospodarowania Środowiska EKOBAU – POLSKA Sp. z o.o.    Słupca    0,9
2257    Eko-Med Sp. z o.o.    Katowice    0,9
2258    EURO – GAZ Technika Grzewcza i Gazowa Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    0,9
2259    Wolimex Sp. z o.o.    Limanowa    0,9
2260    Zakład Usług Technicznych Alter Sp. z o.o.    Siedlce    0,9
2261    SAWSKI & URZĘDOWSKI Sp. z o.o.    Ropa    0,9
2262    Przedsiębiorstwo Budowlane Budirem Lucjan Macek, Ewa Żurek S.J.    Sosnowiec    0,9
2263    Towarzystwo Inwestycyjne Construction Sp. z o.o.    Gdańsk    0,9
2264    Agencja Budowlana Bis Sp. z o.o.    Kartuzy    0,9
2265    KAPITOL Sp. z o.o. Zakłady Techniczno Budowlane    Gdańsk    0,9
2266    BRACIA NOWACCY Sp. z o.o. PUW    Oborniki    0,8
2267    O & O Sp. z o.o.    Warszawa    0,8
2268    GREEN INVESTMENT Sp. z o.o.    Wrocław    0,8
2269    HEMET Sp. z o.o.    Zielona Góra    0,8
2270    WODROL S.A.    Rzeszów    0,8
2271    Elektrorem Sp. z o.o. PPU    Janikowo    0,8
2272    SANIT – INŻ Sp. z o.o.    Pawłówek    0,8
2273    Firma Budowlana Jarkom S.J. J. Jarkowski, E. Jarkowski i A. Marcinkowski    Wieluń    0,8
2274    TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO KARO Sp. z o.o.    Mrągowo    0,8
2275    PRIMBUD Sp. z o.o. PBU    Działdowo    0,8
2276    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE TORFEX Sp. z o.o.    Krasnobród    0,8
2277    Sokołowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Sokołów Podlaski    0,8
2278    KOBEX Sp. z o.o.    Częstochowa    0,8
2279    Hydrobud Sp. z o.o.    Kazimierz Biskupi    0,8
2280    Promus Sp. z o.o.    Gdańsk    0,8
2281    T.I.G. Rusztowania Sp. z o.o.    Raszowa    0,8
2282    Projprzem Eko Sp. z o.o.    Szubin    0,8
2283    Agencja Usługowa A. Konarski Sp. z o.o.    Kraków    0,8
2284    Hydreko Sp. z o.o.    Warszawa    0,8
2285    Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane Zurbiza Sp. z o.o.    Radom    0,8
2286    INFRA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane    Gorzów Wielkopolski    0,8
2287    Budowlana Import Eksport Sp. z o.o.    Raciąż    0,8
2288    ATJ Architekci Sp. z o.o.    Warszawa    0,8
2289    Behamex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe    Kraków    0,8
2290    Nova BP Sp. z o.o.    Legionowo    0,8
2291    CDM Sp. z o.o.    Lublin    0,8
2292    BUDEXIM S.A. Jarosławskie Przedsiębiorstwo Budowlane    Jarosław    0,7
2293    Przedsiębiorstwo Budowlane TECHNOBUD Sp. z o.o.    Gdańsk    0,7
2294    Geo – Ekspert Sp. z o.o.    Gdańsk    0,7
2295    EKO-EFEKT Sp. z o.o.    Warszawa    0,7
2296    Kot-Gaz Sp. z o.o.    Częstochowa    0,7
2297    Zakład Eksploatacji Urządzeń Energetycznych Dźwigaz Sp. z o.o.    Lublin    0,7
2298    Biprowłók Sp. z o.o.    Łódź    0,7
2299    WSCHÓD – INSTAL Sp. z o.o.    Poznań    0,7
2300    Biuro Projektów Komunikacyjnych W Poznaniu Sp. z o.o.    Poznań    0,7
2301    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE MONTEX Sp. z o.o.    Kraków    0,7
2302    Przedsiębiorstwo Remontowo-Inwestycyjne Ciepłownictwa PEC Rem Sp. z o.o.    Poznań    0,7
2303    MEGA S.A.    Gdynia    0,7
2304    E.S.C. Engineering Sp. z o.o.    Gdańsk    0,7
2305    BUDINREM Sp. z o.o. Przeds. Budowlano Usługowe    Zakopane    0,6
2306    Wiertconsulting Sp. z o.o.    Poznań    0,6
2307    Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.    Zabrze    0,6
2308    Otech Sp. z o.o. PUPH    Gorlice    0,6
2309    WPRWIK S.A. Przedsiębiorstwo Robót Wodociągowych i Kanalizacyjnych    Gdańsk    0,6
2310    SUPON Bydgoszcz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo – Techniczne    Stargard Szczeciński    0,6
2311    Fawid Sp. z o.o.    Wieluń    0,6
2312    Przedsiębiorstwo Budownictwa Hydrotechnicznego I Produkcji Kruszyw Hydrokrusz Sp. z o.o.    Wrocław    0,6
2313    PB Krystosiak i Syn Sp. z o.o.    Józefów    0,6
2314    Brandt Sp. z o.o.    Warszawa    0,6
2315    POINTEL Sp. z o.o.    Bydgoszcz    0,6
2316    Rawona S.J.    Pszczyna    0,6
2317    Omnibus Sp. z o.o.    Śrem    0,6
2318    SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA BUDOWNICTWA OGÓLNEGO I USŁUG RÓŻNYCH UNIWERSAL    Dębno    0,5
2319    Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy E-M-B Sp. z o.o.    Lublin    0,5
2320    Ekomor Sp. z o.o.    Szczecin    0,5
2321    Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.    Gliwice    0,5
2322    Netbud Sp. z o.o.    Warszawa    0,5
2323    Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodno-Inżynieryjnego w Krakowie Sp. z o.o.    Kraków    0,5
2324    B&G Sp. z o.o.    Warszawa    0,5
2325    Ferind Sp. z o.o.    Kraków    0,5
2326    Silomix Sp. z o.o.    Brwinów    0,5
2327    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TOR Sp. z o.o.    Kopaliny    0,5
2328    POMET Państwowe Przedsiębiorstwo Przemysłowo Montażowe    Wołów    0,5
2329    Elpro Sp. z o.o. PPUH    Częstochowa    0,5
2330    Hydroprojekt Sp. z o.o. Biuro Projektów I Doradztwa Technicznego W Gdańsku     Gdańsk    0,5
2331    Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego i Ochrony Środowiska EKOWOD S.A.    Nowy Sącz    0,5
2332    ELWA Sp. z o.o.    Bielsk Podlaski    0,5
2333    Podkarpackie Centrum Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.    Rzeszów    0,4
2334    DRWAL Sp. z o.o.    Puławy    0,4
2335    Efor Group Sp. z o.o.    Warszawa    0,4
2336    Marat Sp. z o.o.    Chełm    0,4
2337    Atelier Loegler Sp. z o.o.    Kraków    0,4
2338    KLIMA PLUS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe    Poznań    0,4
2339    Inwestprojekt – Katowice Sp-nia Pracy    Katowice    0,4
2340    Ineko Sp. z o.o.    Szczecin    0,4
2341    Zarząd Inwestycji Sp. z o.o.    Kutno    0,3
2342    Spółdzielnia Rzemieślnicza w Ząbkowicach Śląskich    Ząbkowice Śląskie    0,3
2343    ELEKTROMONTAŻ- LUBLIN Sp. z o.o.    Lublin    0,3
2344    PHU Andmark Sp. z o.o.    Warszawa    0,3
2345    Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane KPRB S.A.    Stargard Szczeciński    0,3
2346    Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa    Tarnów    0,3
2347    Unimex Sp. z o.o.    Rzeszów    0,3
2348    Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne S.A.    Warszawa    0,3
2349    Eurookna II Sp. z o.o.    Proszowice    0,3
2350    Przedsiębiorstwo Techniczno-Budowlane Technobud Sp. z o.o.    Szczecin    0,3
2351    Dako – Budownictwo Sp. z o.o.    Biczyce Dolne    0,3
2352    Ekosystem – Bydgoszcz Przeds. Projektowania, Wdrożeń i Wykonawstawa Sp. z o.o.    Bydgoszcz    0,3
2353    Bud – Compex Sp. z o.o. Przeds. Instalacyjno – Budowlane    Białystok    0,2
2354    GŁADYSZ Zakład Remontowo – Budowlany Gładysz Grzegorz, Gładysz Ludmiła S.J.    Wrocław    0,2
2355    JEMS ARCHITEKCI Sp. z o.o.    Warszawa    0,2
2356    Spółdzielnia Projektowania I Usług Inwestycyjnych Inwestprojekt W Radomiu    Radom    0,2
2357    Arkon Studio Sp. z o.o.    Gdańsk    0,2
2358    BUDOMEX Sp. z o.o. Głubczyckie Przedsiębiorstwo Budowlane    Głubczyce    0,2
2359    Wodmel Sp. z o.o. PUH    Wysokie Mazowieckie    0,2
2360    Ekomelbud S.A.    Mrągowo    0,2
2361    DZIERZBUD Sp. z o.o. PW    Dzierzgoń    0,2
2362    Dawos Sp. z o.o.    Warszawa    0,2
2363    PRESTIGE Budownictwo Sp. z o.o.    Warszawa    0,1
2364    Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa – SRW    Środa Śląska    0,1
2365    Ośrodek Pomiarów i Automatyki Sp. z o.o.    Wałbrzych    0,1
2366    Spółdzielnia Rzemieślnicza Budowlana    Radom    0,1
2367    Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa    Dzierżoniów    0,1
2368    Spółdzielnia Rzemieślnicza Budmet    Kraków    0
2369    Siberic Polska Sp. z o.o.    Warszawa    0

Do badania przyjęto wszystkie firmy z bazy Wywiadowni Handlowej InfoCredit spełniające następujące warunki:       
1) Obroty w latach 2008-2010 powyżej 1 mln PLN       
2) Kapitał Własny w latach 2008-2010 powyżej 0 PLN       
3) Zysk netto w latach 2008-2010 powyżej 0 PLN       
4) Badaniem zostały objęte firmy składające sprawozdania finansowe według MSSF    

źródło:  Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit. 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *