Artykuły

Doładowania telefonów w 100 bankach spółdzielczych

Zasilenia telefonów na kartę szybko zyskują popularność w bankowości spółdzielczej. Tym bardziej, że ich realizacja przyspieszyła z 40 do 3 sekund . Blue Media właśnie wdrożyła swój system doładowań w setnym banku spółdzielczym.

 

Klienci banków, które udostępniły usługę mogą zasilić telefon na kartę bezpośrednio wewnątrz bankowości elektronicznej. Wystarczy tylko wybrać operatora z listy, podać wartość doładowania i je opłacić. Gwarancję bezpieczeństwa i szybkości daje wieloletnie doświadczenie spółki Blue Media w realizacji doładowań prepaid i obsłudze transakcji elektronicznych.

Fakt, że banki spółdzielcze coraz chętniej udostępniają swoim klientom usługi dodatkowe to potwierdzenie ich dynamicznego rozwoju – mówi Bartłomiej Gast z Blue Media. – Doładowania telefonów to tylko jedna z naszych propozycji dla klientów sektora finansowego. W kolejce czeka komunikacja SMS i szybkie przelewy BlueCash – dodaje Bartłomiej Gast.

W ofercie doładowań znajdują się wszyscy operatorzy, m.in.: Orange, Plus, T-mobile,  Play i Heyah, a także wirtualni, np. wRodzinie oraz nowy operator na rynku: Virgin Mobile Polska. Zasilenie jest realizowane średnio w 3 sekundy od zaksięgowania płatności na koncie Blue Media. Wcześniej spółka realizowała takie transakcje w średnim czasie ok. 40 sekund. Przyspieszenie było możliwe dzięki unowocześnieniu systemu transakcyjnego Blue Media.

* * *
Blue Media SA to sopocka firma, która realizuje m.in. doładowania telefonów komórkowych w bankowości elektronicznej banków komercyjnych i spółdzielczych. Firma obsługuje doładowania wszystkich operatorów
w Polsce. Blue Media jest także właścicielem systemu szybkich przelewów międzybankowych BlueCash i serwisu pożyczek społecznościowych Kokos.pl. Spółka należy do największych firm technologicznych w Polsce
i zatrudnia ponad 70 osób.

źródlo: Blue Media SA

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *