Przemysł elektromaszynowy

Recepta na dynamiczny rozwój

"Receptą na utrzymanie tempa rozwoju jest rzetelne i uczciwe realizowanie zlecanych nam prac. To wartości, które muszą zaowocować niezależnie od branży, którą obrał przedsiębiorca", ocenia Szymon Sobków, Dyrektor Naczelny Hydro-Naval Adkonis, Michałek, Sobków S.J. w Słupsku.  

 

Szymon Sobków, Dyrektor Naczelny Hydro-Naval Adkonis, Michałek, Sobków S.J. w Słupsku   

Hydro-Naval S.J. jest przedsiębiorstwem produkującym sprzęt dla przemysłu wydobywczego ropy naftowej oraz wyposażenie pokładowe jednostek pływających wszystkich typów.

 

 

 

W branży offshore specjalizujemy się w produkcji koszy inspekcyjnych (12-metrowe urządzenie montowane na statkach lub platformach wiertniczych sterowane radiowo. Za jego pomocą można dokonywać prostych napraw lub innych podstawowych czynności). Ostatnio wyprodukowaliśmy pierwszy komplet urządzenia o nazwie Hydraracker. Urządzenie po zmontowaniu liczy sobie 55 m wysokości, waży około 120 ton i służy do prowadzenia wiertła na platformie wydobywczej. Produkujemy również windy do połowu ryb i na statki badawcze. W naszej ofercie można znaleźć praktycznie każde specjalistyczne urządzenie wykorzystywane przez załogi statków. Wykonujemy nawet zamówienia dla marynarki wojennej (wśród odbiorców naszej produkcji można wyróżnić firmy przemysłu zbrojeniowego Niemiec, Polską Marynarkę Wojenną jak i Marynarkę Wojenną Indii). Receptą na utrzymanie tempa rozwoju jest rzetelne i uczciwe realizowanie zlecanych nam prac. To wartości, które muszą zaowocować niezależnie od branży, którą obrał przedsiębiorca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *