Pozostałe branże

Inwestujemy w nowe technologie

"Ciągły rozwój naszej firmy zawdzięczamy naszej determinacji, zaangażowaniu i pasji do podróżowania. Bacznie obserwujemy rynek, staramy się wychodzić naprzeciw klientom, wprowadzając programy niestandardowe, lojalnościowe", wyjaśnia Katarzyna Rospond,  dyrektor  Biura Podróży Rospond Sp. z o.o.  w Gdańsku.

 

Katarzyna Rospond,  dyrektor  Biura Podróży Rospond Sp. z o.o.  w Gdańsku

Jesteśmy firmą rodzinną z tradycjami, działamy w branży turystycznej od ponad 25 lat. Ciągły rozwój naszej firmy zawdzięczamy naszej determinacji, zaangażowaniu i pasji do podróżowania. Niezmienny zespół pracowników, uczestniczący w targach branżowych, szkoleniach i wyjazdach zagranicznych owocuje stale powiększającą się rzeszą stałych klientów.

 

Nawet w trudnym okresie dla branży turystycznej firma nasza wciąż się rozwija. Produkt jest stale  modyfikowany, wprowadzamy nowe kierunki, atrakcyjne pod względem jakości, standardu i ceny. Dynamikę wzrostu sprzedaży generujemy przede wszystkim dzięki szerokiej ofercie, zróżnicowanej cenowo i skierowanej do każdej grupy klientów: kolonie, obozy, wczasy, wycieczki, pielgrzymki, imprezy dla seniorów, wyjazdy integracyjne, grupowe – samolotem, autokarem lub własnym samochodem …
Bacznie obserwujemy rynek, staramy się wychodzić naprzeciw klientom, wprowadzając programy niestandardowe, lojalnościowe. Inwestujemy w nowe technologie jak: systemy rezerwacyjne, reklamę, promowanie strony internetowej, bloga na facebooku.
Naszym nadrzędnym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, stąd jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, wieloletnimi kontrahentami, w celu ciągłego podnoszenia jakości naszego produktu. Jesteśmy wiarygodnym, profesjonalnym i pewnym biurem podróży.  Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *