Branża handlowa

Ostatnia polska sieć handlowa na Mazurach

"Dbamy o to, aby w naszych placówkach klient czuł się jak u siebie, aby nie był anonimowy. Priorytetem jest dla nas, aby na półkach znalazły się produkty wysokiej jakości w rozsądnej cenie", zapewnia Stanisław Tunkiewicz, prezes zarząd Społem PSS w Olsztynie.

 

Stanisław Tunkiewicz, prezes zarząd Społem PSS w Olsztynie

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców jest firmą z tradycjami, obecną na lokalnym rynku od 67 lat. Jesteśmy jednocześnie ostatnią polską firmą sieciową w branży, działającą na terenie Warmii i Mazur. Aktualnie z powodzeniem prowadzimy 43 sklepy spożywczo-przemysłowe, których głównym celem jest zaspokajanie potrzeb i oczekiwań mieszkańców Olsztyna, Kętrzyna, Mrągowa i Szczytna. Dodatkowo.  Na potrzeby własnej sieci detalicznej oraz odbiorców zewnętrznych, od dziesiątków lat prowadzimy działalność piekarską i ciastkarską. Wyroby produkowane są na bazie najlepszych surowców, według tradycyjnych technologii.

 

Przez wiele lat naszego funkcjonowania udało nam się zapracować na dobrą opinię, zdobyć zaufanie klientów. Postawiliśmy na szkolenia załogi, poczyniliśmy inwestycje w wyposażenie, aranżacje sklepów. Nasze osiedlowe supermarkety zapewniają wysoki standard obsługi. Dbamy o to, aby w naszych placówkach klient czuł się jak u siebie, aby nie był anonimowy. Priorytetem jest dla nas, aby na półkach znalazły się produkty wysokiej jakości w rozsądnej cenie.

Wśród konkurencji dodatkowo wyróżnia nas fakt, iż oprócz prowadzenia działalności komercyjnej,  istotnym elementem naszego funkcjonowania jest wspieranie inicjatyw społeczności lokalnej. Tradycją naszej spółdzielni stało się sponsorowanie kluczowych imprez sportowych, kulturalnych i oświatowych w regionie. Oczekiwaną pomoc przekazujemy także organizacjom działającym na rzecz osób potrzebujących.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *