Branża chemiczna

Ugruntowana pozycja w branży farb i lakierów

"Zdecydowanie naszym atutem jest możliwość szybkiej reakcji na potrzeby rynku, myślę, że tym wygrywamy z konkurencją. Jako przykład może posłużyć stworzenie linii lakierów przemysłowych, która ma bardzo szerokie zastosowanie w wielu branżach", ocenia Tomasz Kierczyński, koordynator sprzedaży MULTICHEM Sp. z o.o. w Luboniu.

 

Tomasz Kierczyński, koordynator sprzedaży MULTICHEM Sp. z o.o. w Luboniu


Firma MULTICHEM Sp. z o.o. została założona w 1995 roku jako spółka polsko-holenderska. Od początku profil działalności obejmował produkcję chemii do renowacji pojazdów. W szczególności farb, lakierów, podkładów, rozcieńczalników, past polerskich. Z czasem zwiększyliśmy ofertę o nowoczesny i profesjonalny system doboru kolorów, umożliwiający stworzenie koloru dla każdego istniejącego auta.

   

 

 

Działamy w bardzo specjalistycznej branży. Jesteśmy jedną z niewielu firm w Europie produkującą taki asortyment. Osiągnięty wynik oraz obecne umocowanie w rynku zawdzięczamy dostosowaniu się do potrzeb odbiorców. Oferujemy profesjonalny produkt w bardzo przystępnej cenie. Ta zależność od zawsze była i jest wyznacznikiem sukcesu.
    Uważamy się za firmę innowacyjną i perspektywiczną. Zdecydowanie naszym atutem jest możliwość szybkiej reakcji na potrzeby rynku, myślę, że tym wygrywamy z konkurencją.
Jako przykład może posłużyć stworzenie linii lakierów przemysłowych, która ma bardzo szerokie zastosowanie w wielu branżach, nie tylko w motoryzacji.
    Nasze produkty spełniają bardzo rygorystyczne normy Unii Europejskiej dotyczące ochrony środowiska naturalnego. Sam proces projektowania oraz wytwarzania produktów w naszym przedsiębiorstwie określają normy ISO 9001-2000 wprowadzone w 2005 r.
    Jakość naszych produktów potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia nadane nam przez niezależne kapituły. Ale najważniejszą nagrodą dla nas jest zaufanie jakim obdarzyli nas nasi klienci.


Mamy nadzieję, że odpowiadając na potrzeby rynku – wprowadzając nowe produkty, jeszcze bardziej ugruntujemy swoją pozycję w branży farb i lakierów.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *