Informacje

Instytut Wolności został ukradziony?

Wygląda na to, że Igor Janke, który był moim znajomym na FB na początku tego roku, ukradł mi projekt "Instytut Wolności". Napisałem w lutym 2012 r., że zamierzam utworzyć fundację Instytut Wolności. W kwietniu 2012 r. Igor Janke wspólnie z dyrektorami Muzeum Powstania Warszawskiego sam zarejestrował Fundację Instytut Wolności.

Napisałem w tej sprawie list elektroniczny do Pani Anny Streżyńskiej, która jest moją znajomą na Facebook. Jego treść opublikowałem na FB i publikuję poniżej.
 
Jerzy Krajewski, dyrektor Instytutu Wolności. 
 
 
Sz. P. Anna Streżyńska

Szanowna Pani!

Wygląda na to, że Igor Janke, który był moim znajomym na FB na początku tego roku, ukradł mi projekt "Instytut Wolności", o którego utworzeniu na początku lutego 2012 r. poinformowałem na FB oraz https://www.gepardybiznesu.pl/content/view/2
522/89/. Napisałem w lutym 2012 r., że zamierzam utworzyć fundację Instytut Wolności.

W kwietniu 2012 r. Igor Janke wspólnie z dyrektorami Muzeum Powstania Warszawskiego sam zarejestrował Fundację Instytut Wolności.

Szukam prawnika, który oceni, jakie są nasze szanse na wymuszenie w sądzie zmiany nazwy przez fundację powołaną przez Igor Janke wspólnie z dyrektorami Muzeum Powstania Warszawskiego.

Czy Pani uważa, że takie przejęcie pomysłu przez Was, bo jest Pani zaangażowana w ten projekt, jest zgodne z prawem, czy jest zgodne z zasadami współżycia społecznego?

Pozdrawiam

Jerzy Krajewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *