SKOK-i

Największa SKOK w Polsce

"Nasze działania, wyważone i realizowane w oparciu o wartości etyczne, nie są nastawione na maksymalizowanie zysków kosztem konsumentów. To sprawia, iż sprawdziły się tam, gdzie zawiodła agresywna polityka instytucji komercyjnych", ocenia Jarosław Lech, Wiceprezes ds. Finansów Kasy Stefczyka w Gdyni.

 

Jarosław Lech, Wiceprezes ds. Finansów Kasy Stefczyka w Gdyni

Kasa Stefczyka obecna jest na polskim rynku finansowym już od dziewiętnastu lat. Dynamiczny rozwój sprawił, że jest dziś największą Spółdzielczą Kasą Oszczędnościowo-Kredytową w kraju. Zaufało nam już 820 tysięcy Polaków. Dążąc do wyznaczania standardów na rynku, duży akcent kładziemy na konsekwentne doskonalenie jakości obsługi. Każdego z naszych członków, bowiem taki status przysługuje tym, którzy korzystają z usług Kasy, traktujemy indywidualnie, poszukując  najlepszych dla niego rozwiązań finansowych. Nasi członkowie mają do dyspozycji blisko 400 oddziałów Kasy, a także możliwość skorzystania z oferty za pośrednictwem nowoczesnych technologii.

 

Polacy doceniają dostępne w Kasie Stefczyka produkty i usługi, o czym świadczy szereg przyznanych nam wyróżnień. W tym roku, już po raz drugi z rzędu, otrzymaliśmy Godło „Jakość Obsługi”. Wyróżnienie to jest dla nas tym cenniejsze, że przyznają je sami konsumenci. Jednocześnie warto nadmienić, że z danych Komisji Nadzoru Finansowego wynika, że Spółdzielczym Kasom Oszczędnościowo-Kredytowym ufa 91 proc. ich członków – to wskaźnik znacznie wyższy od stopnia lojalności i zaufania klientów banków. Te wyróżnienia i statystyki są dla nas impulsem, do nieustannego doskonalenia i wzbogacania naszej oferty.

Kasa Stefczyka, znakomicie poradziła sobie również w dobie kryzysu na rynkach finansowych. Nasze działania, wyważone i realizowane w oparciu o wartości etyczne, nie są nastawione na maksymalizowanie zysków kosztem konsumentów. To sprawia, iż sprawdziły się tam, gdzie zawiodła agresywna polityka instytucji komercyjnych. Niewątpliwą przewagą Kasy Stefczyka jest również fakt, iż jesteśmy instytucją wspólnotową, która działa w oparciu o polski kapitał. Dzięki temu członkowie Kasy mają pewność, iż powierzone nam środki wspierają rodzime przedsięwzięcia i pracują dla dobra Polaków.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *