Branża informatyczna

Komfort na wszystkich etapach

"Doświadczony personel jest największą siłą firmy. Jej założycielami są ludzie, którzy od długich lat zdobywali doświadczenie na stanowiskach prezesów spółek informatycznych oraz dyrektorów IT w największych przedsiębiorstwach", wyjaśnia Jakub Wychowański, specjalista ds. sprzedaży i prokurent Vecto Sp. z o.o. w Warszawie.

 

Jakub Wychowański, specjalista ds. sprzedaży i prokurent Vecto Sp. z o.o. w Warszawie

Firma Vecto Sp. z o.o. powstała w 2008 roku. Jesteśmy więc firmą stosunkowo młodą. Jednak tworzą ją ludzie o wieloletnim doświadczeniu w branży IT. To właśnie doświadczony personel w naszym przekonaniu jest największą siłą firmy.
Założycielami firmy są ludzie, którzy od długich lat zdobywali doświadczenie na stanowiskach prezesów spółek informatycznych oraz dyrektorów IT w największych przedsiębiorstwach.

 

 

Firma duży nacisk kładzie na kompetencję oraz profesjonalizm swoich pracowników stale inwestując w ich cykliczne szkolenie. Dlatego zarówno nasi przedstawiciele handlowi jak i pracownicy techniczni legitymują się najbardziej liczącymi się na rynku certyfikatami – zapewniając naszym klientom komfort na wszystkich etapach realizacji projektu – od procesu sprzedaży, poprzez etap wdrożenia na opiece powdrożeniowej kończąc.

VECTO specjalizuje się przede wszystkim w dostawie oraz wdrażaniu systemów pamięci masowych, czyli profesjonalnych rozwiązań z zakresu gromadzenia, przechowywania, zabezpieczania i archiwizowania danych w postaci cyfrowej.

Dzięki ścisłej współpracy ze światowym liderem w dziedzinie zarządzania informacją, oferujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczenia danych na rynku bazujące w głównej mierze na najlepszych na świecie algorytmach deduplikacji.

Ponadto doskonale wyczuwając obecne rynkowe trendy wyspecjalizowaliśmy się w aspektach informatyki związanych z technologiami chmury. Zdobyliśmy najwyższe kompetencje u czołowych producentów oprogramowania służącego wirtualizacji infrastruktury IT przedsiębiorstw.

Firma  Vecto sp. z o.o. zrealizowała również projekt „Wdrożenie systemu automatycznego zarządzania infrastrukturą informatyczną „Vecto IT Serwis Management – VITSM”. Projekt został współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
 
Projekt został zrealizowany w ramach działania 8.2 – Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B osi priorytetowej 8 Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki, Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013.  Projekt polega na wdrożeniu systemu informatycznego, który we współpracy z systemami klientów pozwala
na zautomatyzowanie procesów biznesowych związanych z zarządzaniem infrastrukturą IT :
– Zarządzanie zleceniami,
– Zdalne zarządzanie infrastruktura informatyczną,
– Zarządzanie kopiami bezpieczeństwa,
– Zarządzanie projektami,
– Zarządzanie raportowaniem u klienta,
– Kontrolę bezpieczeństwa,
– Generowanie raportów

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *