Branża handlowa

Najnowsze osiągnięcia naukowo-techniczne

"Współpracujemy z instytucjami naukowo-badawczymi. Stale inwestujemy w park maszynowy, nowoczesne technologie i stosujemy optymalne rozwiązania biznesowe, dlatego jesteśmy postrzegani jako firma innowacyjna, na poziomie światowym", wyjaśnia Mariusz Zamojski, Wiceprezes Zarządu AUTOPART S.A. w Mielcu.

 

Mariusz Zamojski, Wiceprezes Zarządu AUTOPART S.A. w Mielcu

AUTOPART zajmuje się produkcją i sprzedażą pełnej gamy akumulatorów przeznaczonych do samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, ciągników i maszyn rolniczych. W bogatej ofercie posiada także akumulatory do łodzi,  motocykli, pojazdów elektrycznych, wózków golfowych oraz do zasilania urządzeń elektrycznych. Ta mielecka fabryka powstała w 1982 roku i opiera się w 100 proc.  na polskim kapitale.

 

 

Tempo zmian rynkowych sprawia, że w produkcji akumulatorów podążamy za najnowszymi trendami, jakie dyktują potentaci w branży. Ambicją firmy jest produkcja oraz sprzedaż nowoczesnych akumulatorów bazujących na najnowszych osiągnięciach naukowo-technicznych. Mając to na uwadze, współpracujemy z instytucjami naukowo-badawczymi. Stale inwestujemy w park maszynowy, nowoczesne technologie i stosujemy optymalne rozwiązania biznesowe, dlatego jesteśmy postrzegani jako firma innowacyjna, na poziomie światowym. Zrealizowane inwestycje pozwoliły nam na utrzymanie się w czołówce polskich  firm oferujących akumulatory.  Konkurujemy z największymi producentami w kraju i za granicą, posiadając w ofercie podobny asortyment produktów. Dzisiaj klienci poszukują czegoś nowego, alternatywy dla tego, czym aktualnie dysponują. I właśnie my to oferujemy, wprowadzając na rynek nowoczesne akumulatory w technologii hybrydowej i wapniowej, o wysokich parametrach użytkowych.

Jesteśmy elastyczni nie tylko w zakresie dostaw, ale i w warunkach współpracy dostosowanych do potrzeb konkretnego klienta. Docenili to nasi partnerzy handlowi, którzy współpracują  z nami od wielu lat i razem z nami dynamicznie się rozwijają. Naszym atutem jest także mocno rozbudowana sieć sprzedaży, która pozwala na szybkie i sprawne reagowanie na potrzeby klientów w zakresie dostaw, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. W trakcie ponad 30- letniej działalności byliśmy wielokrotnie nagradzani zarówno za osiągnięcia w zakresie dynamiki rozwoju firmy, wyniki finansowe jak i za jakość i innowacyjność produktów. Posiadane certyfikaty jakości i certyfikaty branżowe potwierdzają, że wdrożyliśmy i skutecznie stosujemy wysokie standardy jakościowe,  środowiskowe i normy międzynarodowe w zarządzaniu procesami obejmującymi różne aspekty działalności firmy. Wierzymy, że szacunek i szczerość w kontaktach z partnerami biznesowymi oraz otoczeniem okołobiznesowym pomaga w budowaniu trwałych relacji i tworzy pozytywny wizerunek firmy.

Aby być bliżej klienta, poznać jego potrzeby oraz najnowsze trendy w motoryzacji , systematycznie  uczestniczymy w najważniejszych międzynarodowych imprezach wystawienniczych i branżowych m.in. w Paryżu, Frankfurcie, Moskwie, Dubaju, Berlinie, St.Petersburgu, Stambule czy Baku. Dlatego w ostatnich latach notujemy znaczny wzrost eksportu do krajów Europy, Azji i Afryki, który stanowi  ponad 60 proc. ogółu sprzedaży.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *