Pozostałe branże

Ciągła analiza koniunktury

"Rozwój spółki to przede wszystkim inwestowanie w nowoczesny sprzęt monitorowania, a także dbałość o profesjonalizm naszych pracowników i niezawodność środków transportu dla  grup interwencyjnych i konwojowych. To pozwala nam budować regionalną markę firmy", wyjaśnia Janusz Ratajczyk, Prezes Zarządu Zakładu Ochrony Mienia Sp. z o.o. w Sieradzu.

 

Janusz Ratajczyk, Prezes Zarządu Zakładu Ochrony Mienia Sp. z o.o. w Sieradzu

Zakład Ochrony Mienia Spółka z o.o. zaczynała jako gospodarstwo pomocnicze przy Urzędzie Miasta w Sieradzu. W spółką ze 100-procentowy  udziałem miasta Sieradza został przekształcony w 2001 roku. Od samego początku swojego istnienia świadczymy usługi ochrony osób i mienia. Początkowo była to tylko fizyczna ochrona obiektów. Dziś mamy rozbudowany system monitorowania sygnalizacji włamania i napadu. Posiadamy specjalistyczne środki transportu do przewozu dużych wartości oraz niezwykle nowoczesny system monitorowania przeciwpożarowego.

 

Rozwój spółki to przede wszystkim inwestowanie w nowoczesny sprzęt monitorowania systemów antywłamaniowych i przeciwpożarowych. To także dbałość o profesjonalizm naszych pracowników i niezawodność środków transportu dla  grup interwencyjnych i konwojowych. To pozwala nam budować regionalną markę firmy.

Zakład Ochrony Mienia, działając głównie na rynku lokalnym ( woj. łódzkie ), w latach 2007-2010 zwiększył obroty z 2 mln zł rocznie do ponad 2,6 mln w 2010 roku. W roku 2010 wskaźnik płynności bieżącej wyniósł ponad 2,3, a wskaźnik rentowności kapitału własnego prawie  8,00.

Dzięki ciągłej, konsekwentnej analizie koniunktury na rynku ochrony fizycznej i mienia, szybkiemu reagowaniu na wszelkie zmiany, spółka od wielu lat osiąga dobre wyniki finansowe, generując zysk także w roku 2011.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *