Branża spożywcza

Zaufanie, profesjonalizm i wysoka jakość

"Zakłady przeszły wiele zmian organizacyjnych aż do 1993 r. kiedy przekształciły się w spółkę pracowniczą.  Propagujemy i rozwijamy niezmiernie cenne żywieniowo wyroby owsiane w zmodernizowanej płatkarni owsa", mówi Elżbieta Żelazna, prezes Zakładów Przetwórstwa Zbożowo – Młynarskiego Sp. z o.o. w Kruszwicy.

 

Elżbieta Żelazna, prezes Zakładów Przetwórstwa Zbożowo – Młynarskiego Sp. z o.o. w Kruszwicy

Zakłady Przetwórstwa Zbożowo – Młynarskiego Spółka z o.o. w Kruszwicy sięgają swoją historią aż do 1925 r., gdy powstał Młyn w Kruszwicy.

Zakłady przeszły wiele zmian organizacyjnych aż do 1993 r. kiedy przekształciły się w pracowniczą Spółkę prawa handlowego i taką strukturę utrzymują do dnia dzisiejszego.

Obecnie ZPZM z zakładem produkcyjnym w Kruszwicy i Strzelnie oraz Spichrzem Zbożowym w Chełmcach i Sukowach skupuje i prowadzi produkcję pełnego asortymentu przetworów z pszenicy, owsa, żyta i jęczmienia.

W firmie powstała stabilna, o dużym doświadczeniu w branży zbożowo – młynarskiej, odpowiedzialna załoga. To ona jest jednym z największych kapitałów firmy.

Sukcesem naszej firmy jest produkcja szerokiego asortymentu wyrobów zbożowo – mącznych, nie tylko standardowych mąk piekarniczych i cukierniczych, ale wyrobów specjalistycznych, takich jak: mąki preparowane, mąki owsiane, mąki jęczmienne, płatki zbożowe, otrąbki spożywcze, zboża krojone. 

Są to produkty i półprodukty niszowe, które trafiają na rynek krajowy i zagraniczny.

Propagujemy i rozwijamy niezmiernie cenne żywieniowo wyroby owsiane w zmodernizowanej płatkarni owsa w ramach dofinansowania UE.

Głównym naszym sukcesem są Klienci, to oni decydują o naszej teraźniejszości i przyszłości. Dlatego poznajemy ich potrzeby i spełniamy oczekiwania.

Chcemy, aby nasza Spółka kojarzyła się naszym Klientom z zaufaniem, profesjonalizmem i wysoką jakością naszych wyrobów. 

Mamy skuteczny system zarządzania bezpieczeństwem żywności i jakości, zgodny z wymaganiami norm PN-EN ISO 9001:2009 i PN-EN ISO 22000:2006 i ciągle doskonalimy wewnętrzne procedury oraz poszukujemy optymalne rozwiązania.
Wszystkie te działania mają na celu utrzymanie wysokiej jakości naszych wyrobów, zgodnej z potrzebami naszych Klientów.

Nasza firma ciągle się modernizuje i rozwija w dużej mierze w oparciu o kredyty i środki unijne. Celem realizacji tych inwestycji jest wzrost konkurencyjności Spółki na krajowym rynku produktów i przetworów zbożowych.
Zamierzeniem naszym jest rozwój Spółki, wdrożenie postępu technologicznego, poszukiwanie i produkowanie zdrowych, o wysokiej jakości półproduktów i wyrobów zbożowo – mącznych.

Identyfikujemy się również z zasadami ochrony środowiska, a także zapewnienia stałej poprawy warunków i bezpieczeństwa pracy.

Zakłady Przetwórstwa Zbożowo – Młynarskiego Spółka z o.o. w Kruszwicy  została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *