Przemysł elektromaszynowy

Naszą firmę cechuje elastyczność

 „Drogą do sukcesu jest bardzo wysoka jakość produktów oraz usług. W myśl tej idei staramy się, by nasze łodzie były jak najwyższej jakości, dzięki czemu możemy konkurować na rynku krajowym i z powodzeniem zdobywać rynki zagraniczne", mówi  Marek  Benedykt  Kozłowski,  dyrektor Stoczni Jachtowej „Balt-Yacht”  w Augustowie.

 

 Marek Benedykt Kozłowski,  dyrektor Stoczni Jachtowej „Balt-Yacht”  w Augustowie

           „Balt-Yacht”  jest rodzinną firma , która została założona w 1990 r., jednak tradycje budowy łodzi i jachtów sięgają okresu przedwojennego.  Jesteśmy renomowanym producentem łodzi  poliestrowo-szklanych, motorowych, żaglowych i wiosłowych oraz  obecnie bardzo popularnych łodzi typu houseboat. Proces produkcyjny odbywa się w nowoczesnych halach, gdzie pracuje wysoce wyspecjalizowana  i doświadczona kadra. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz własną bazę transportową.

 
 
Naszym głównym odbiorca jest firma „Brunswick Marine”, dla której wykonujemy seryjną produkcję.
Realizujemy również zamówienia klientów indywidualnych krajowych jak i zagranicznych. Firma jest stale modernizowana oraz nastawiona na poszukiwanie nowych odbiorców.
Dzięki wysokiej jakości (certyfikat ISO 9001:2000) oraz dobrym walorom konstrukcyjno-nautycznym nasze łodzie są konkurencyjne na rynku europejskim.
 
Naszą firmę cechuje elastyczność, dostosowujemy się do wymogów klienta, innowacji oraz zmian na rynku wprowadzając nowe modele łodzi.

Stocznia Jachtowa „Balt-Yacht”  w Augustowie została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie Efektywna Firma 2011.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *