Pozostałe branże

Naszym atutem jest doświadczona kadra inżynierska

„Tylko wieloletnie doświadczenie oraz zaufanie stałych klientów, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów naszej działalności i wygraniu przetargu na projekt szpitala za znaczna kwotę, pozwoliło nam na osiągnięcie dobrych wyników finansowych”, mówi Bogdan Kaczmarzyk, Prezes Zarządu Wojewódzkiego Biura Projektów we Wrocławiu sp. z o.o. we Wrocławiu.


Bogdan Kaczmarzyk, Prezes Zarządu Wojewódzkiego Biura Projektów we Wrocławiu sp. z o.o. we Wrocławiu

Sytuacja ekonomiczna inwestorów oraz wymagania wynikające z prawa zamówień publicznych zmuszają nas do dostosowania się do aktualnych potrzeb, jak i do poziomu cen za nasze usługi. 

 
 
Niestety, wygranie przetargu coraz częściej zależy od szczęścia a nie od umiejętności czy też doświadczenia pracowników danej firmy. Oczywiście, można mówić o prawach rynku, ale najniższa cena za projekt, którego rozwiązania decydują  o powodzeniu i kosztach inwestycji, nie powinna być jedynym kryterium wyboru oferenta. Tylko wieloletnie doświadczenie oraz zaufanie stałych klientów, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów naszej działalności i wygraniu przetargu na projekt szpitala za znaczna kwotę, pozwoliło nam na osiągnięcie dobrych wyników finansowych w latach 2008 – 2010, sukcesu, który w tej sytuacji  jest szczególnie cenny.
Wojewódzkie Biuro Projektów we Wrocławiu Sp. z o.o. jest firmą powstałą z przekształcenia założonego w dniu 2.01.1953 r. przedsiębiorstwa państwowego.    Siedzibą spółki jest własny budynek w centrum Wrocławia przy ul. A. Hercena 3-5.
Przedmiotem naszej działalności jest prowadzenie różnorodnych inwestycji, tak w zakresie projektowania, jak i na etapie realizacji, specjalnością  jest projektowanie obiektów służby zdrowia  i opieki społecznej. 
Naszym głównym atutem jest doświadczona kadra inżynierska, która,  posiadając doskonałą wiedzę techniczną,  ma świadomość, że od jej pracy zależą nie tylko rozwiązania techniczne, ale także koszty inwestycji. Zapraszamy do współpracy.

Wojewódzkie Biur Projektów we Wrocławiu sp. z o.o. we Wrocławiu została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie Efektywna Firma 2011.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *