Branża handlowa

Firma działająca w Europie od 235 lat

" W ciągu ostatnich trzech lat odnotowaliśmy duże wzrosty sprzedaży wynikające z różnych form  dopłat z Unii Europejskiej, jak również z tworzenia się grup producenckich. Mamy ofertę zarówno dla małych gospodarstw rodzinnych jak i dla gospodarstw wielkoobszarowych”, mówi Krzysztof Mrula, Prokurent Lemken Polska Sp.z o.o. w Żalęcinie.

 
Krzysztof Mrula, Prokurent Lemken Polska Sp.z o.o. w Żalęcinie

Od powstania przed ponad 235 laty pierwszej kuźni Lemken, mały zakład wytwarzający pojedyncze sztuki przekształcił się w fabrykę. Dziś w miejscowości Alpen  50 km na północny zachód od Düsseldorfu, gdzie mieści się siedziba firmy oraz w fabrykach opryskiwaczy polowych w Meppen i Fohren pracuje ponad 1000 pracowników. Dzięki kompletnemu programowi techniki uprawy gleby, siewu i ochrony roślin Lemken jest wiodącym europejskim producentem maszyn i narzędzi rolniczych.

 
 
 
 
Wieloletnie doświadczenie, testowanie i rozwój sprawdzającego się w każdych warunkach sprzętu, najnowsze technologie produkcji, jak i troskliwy serwis dają najlepsze podstawy, aby Lemken utrzymał wiodącą pozycję producenta maszyn i narzędzi do uprawy gleby, siewu i ochrony roślin także w przyszłości zarówno w kraju jak i zagranicą.

Firma Lemken Polska działa na polskim rynku od 1997 roku,  co daje nam ponad 15 letnią bliską  współpracę z polskimi rolnikami.
Dzięki dużej różnorodności produktów posiadamy ofertę zarówno dla małych gospodarstw rodzinnych jak i dla gospodarstw wielkoobszarowych.  Szkolenia naszych partnerów handlowych  jak i późniejsza weryfikacja  ich umiejętności, daje możliwości kompetentnej i kompleksowej obsługi naszych klientów.

W ciągu ostatnich trzech lat odnotowaliśmy duże wzrosty sprzedaży wynikające z różnych form  dopłat z Unii Europejskiej, jak również z tworzenia się np. grup producenckich.

Lemken Polska Sp.z o.o. w Żalęcinie została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie Efektywna Firma 2011.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *