Mazowieckie

Vistula Bank Spółdzielczy

Decyzją Nadzwyczajnego Zebrania Przedstawicieli, po uzyskaniu zgody KNF zmieniona została nazwa Nadwiślańskiego Banku Spółdzielczego w Czerwińsku. Od dnia 1 lutego 2013 r. bank nazywa się Vistula Bank Spółdzielczy.

 
Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Czerwińsku n/Wisłą z/s w Wyszogrodzie zmienił nazwę

Decyzją Nadzwyczajnego Zebrania Przedstawicieli, po uzyskaniu zgody Komisji Nadzoru Finansowego zmieniona została nazwa Nadwiślańskiego Banku Spółdzielczego w Czerwińsku. Od dnia 1 lutego Bank nazywa się Vistula Bank Spółdzielczy.

Podstawową  przesłanką do zmiany nazwy jest przede wszystkim chęć budowania silnej, nowoczesnej i konkurencyjnej marki, plany rozszerzenia skali działalności i zaistnienia na nowych rynkach. Nowa nazwa odpowiada utrwalonemu charakterowi Banku, zarówno w obszarze tradycji jak i prowadzonej działalności – Bank posiada placówki i świadczy usługi na terenie Mazowsza. Macierzysta placówka banku znajduje się w Czerwińsku n/Wisłą, siedziba w Wyszogrodzie też nad Wisłą, przez Sochaczew płynie Bzura, której dopływ wpływa do Wisły.

Vistula – „Vistula – łacińska nazwa Wisły, która ma przypominać, że to Bank ze 100% polskim kapitałem; Vistula land – z angielskiego Kraj Nadwiślański; Wisła jest największą rzeką w Polsce, Królowa polskich rzek.

              VISTULA BANK SPÓŁDZIELCZY

V – jednostka potencjału elektromagnetycznego i siły elektromagnetycznej

I – indywidualizm, indywidualne podejście do Klienta

S -solidność, społeczna odpowiedzialność

T – technologia, nowoczesność

U – uczciwość, usłużność

L -lojalność

A -aktywność

W celach marketingowych, Bank będzie używał pełnej nazwy: VISTULA BANK SPÓŁDZIELCZY

Przyjmując nową nazwę Vistula Bank Spółdzielczy, poza nazwą Bank przyjmuje również nowe hasło: „Budujemy lepszą przyszłość! Produkty skroimy na miarę według najnowszych trendów !”

Źródło: banknbs.pl 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *