Ochrona zdrowia

Przyjazna i bezpieczna przychodnia dla kobiet i dzieci

 „Zależało nam na stworzeniu specjalistycznej placówki, gdzie zarówno kobieta, jak i dziecko będą czuli się bezpieczne. Urzeczywistnienie planu wymagało przekonania, że zmierzamy w odpowiednim kierunku. Działamy od 7 lat i wciąż się rozwijamy, inwestujemy, by sprostać oczekiwaniom naszych Pacjentów”, mówi Dorota Holc, dyrektor zarządzająca Babka Medica S.J. w Warszawie.

Dorota Holc, dyrektor zarządzająca Babka Medica S.J. w Warszawie

Przychodnia Babka Medica jest warszawską placówką, która ofertę kieruje głównie do kobiet i dzieci. Stworzyliśmy miejsce, które wyróżnia się wrażliwością i niezwykłą energią.

 
 
Sądzę, że sposobem na uznanie w oczach Pacjentów jest potrzeba ciągłego doskonalenia i rozwoju. Na bieżąco weryfikujemy jakość usług i dostosowujemy je do oczekiwań”- mówi Dorota Holc, dyrektor zarządzająca.
Szerokie spektrum konsultacji i badań diagnostycznych dla dzieci sprawia, że rodzice mogą uzyskać niezbędną opiekę w jednym miejscu, bez potrzeby odwiedzania kilku miejsc. Najlepsi specjaliści w dziedzinach: pediatria, neonatologia, okulistyka, neurologia, alergologia, pulmonologia, chirurgia dziecięca, rehabilitacja, przyjmują najmłodszych Pacjentów 7 dni w tygodniu. Podobne, kompleksowe podejście do leczenia i diagnostyki oferujemy Pacjentom dorosłym, zapewniając szeroki zakres usług ginekologicznych, położniczych, internistycznych, hematologicznych, diabetologicznych, reumatologicznych, kardiologicznych, dietetycznych, dermatologicznych, ortopedycznych, laryngologicznych oraz badań ultrasonograficznych. Uruchomiliśmy także poradnię laktacyjną i poradnię preluksacyjną.
Od momentu powstania współpracujemy z najwyższej klasy specjalistami. Zależy nam, aby Pacjent spotkał tu lekarza, który będzie prawdziwym profesjonalistą i zrozumie jego potrzeby. „Od lat współpracujemy z wiodącymi na rynku usług zdrowotnych, Towarzystwami Ubezpieczeniowymi – ich klienci chętnie korzystają z naszych usług, doceniając przyjazną atmosferę. Aby nie zmuszać Pacjentów do wizyt w godzinach ich pracy, od niedawna Przychodnia czynna jest siedem dni w tygodniu”, dodaje Dorota Holc.
Poza konsultacjami, młodszym i starszym Pacjentom, oferujemy gamę nowoczesnych badań, które wykonujemy z użyciem najnowocześniejszego sprzętu medycznego.

Babka Medica S.J. w Warszawie została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie Efektywna Firma 2011.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *