Hotele i restauracje

Kontroling i logistyka podróży służbowych

„Sukces w latach 2009-2011 zawdzięczamy głównie polityce rozwoju portfolio klientów korporacyjnych podróżujących służbowo. W kolejnych latach szykujemy ofensywę technologiczną, opierającą się na zintegrowanych systemach rezerwacji delegacji”, mówi  Roman Mioduszewski, Dyrektor  Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. w Warszawie.

 

Roman Mioduszewski, Dyrektor  Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. w Warszawie

Polish Travel Quo Vadis (PTQV) specjalizuje się w usługach z zakresu business travel and consulting z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych. Połączenie szerokiej wiedzy merytorycznej oraz informatycznej pozwoliło na stworzenie systemów rezerwacji, m.in hoteli, biletów lotniczych, konferencji oraz zintegrowanych platform rezerwacji dla korporacji.

 
 
 
 
Polish Travel Quo Vadis (PTQV) było odpowiedzialne za dwa największe projekty w swojej branży, tj. za obsługę Przewodnictwa Polski w Radzie Unii Europejskiej w 2011 roku w zakresie zakwaterowania – www.eu.odkryjpolske.pl oraz za stworzenie innowacyjnego na skalę europejską systemu Polish Pass www.PolishPass.org

PTQV jako jedna z pierwszych firm z polskim kapitałem stworzyła elektroniczną bazę hoteli. Poprzez portal www.odkryjpolske.pl i www.odkryjswiat.pl  oraz afiliacje można samodzielnie przeglądać i porównywać oferty hoteli w Polsce i na świecie. Rezerwacja pokoi hotelowych odbywa się w czasie rzeczywistym z natychmiastowym potwierdzeniem i z bezpieczną płatnością on-line. Rezerwacja jest także możliwa przez telefon komórkowy, a potwierdzenie rezerwacji wysyłane jest sms-em.

PTQV jest również operatorem systemu rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych dostępnym pod adresem www.aironline.pl We współpracy z globalnymi systemami dystrybucji stworzyliśmy autorskie rozwiązanie umożliwiające wyszukiwanie, prezentację i rezerwację biletów lotniczych przewoźników lotniczych zrzeszonych w IATA a także tanich linii lotniczych (low-cost).

Polish Travel Quo Vadis jest także autorem wielu zintegrowanych systemów rezerwacji na zamówienie firm oraz instytucji. Na życzenie klienta tworzymy rozwiązania pozwalające na integracje systemów rezerwacji z wewnętrznymi procedurami oraz systemami finasowo-księgowymi. Dzięki temu klient otrzymuje kompleksowe narzędzie kontrolingu wydatków oraz logistyki podróży służbowych.

PTQV szykuję w kolejnych latach ofensywę technologiczną i dalszy plan rozwoju chce oprzeć właśnie na zintegrowanych systemach rezerwacji delegacji.

Więcej informacji o firmie uzyskać można na stronie www.ptqv.net


Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. w Warszawie  została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *