Branża handlowa

Możemy mówić o narzędziach profesjonalnych

„Mamy do dyspozycji nowoczesny park maszynowy pozwalający na testowanie w warunkach przemysłowych większości nowych, wprowadzanych do obrotu narzędzi. Dzięki temu możemy wziąć pełną odpowiedzialność za jakość oferowanych narzędzi i materiałów”, zapewnia Radosław Bednarek, Prezes Zarządu Eksport Produkcja Import Narzędziownia BIS Sp. z o.o. w Łodzi.

 

Radosław Bednarek, Prezes Zarządu Eksport Produkcja Import Narzędziownia BIS Sp. z o.o. w Łodzi

Głównym założeniem działalności spółki jest spełnienie potrzeb i oczekiwań naszych klientów poprzez kompleksową obsługę, fachowe doradztwo oraz szybką i terminową dostawę zamawianych towarów i usług. Największą wartość naszej Spółki stanowią wykwalifikowani i rzetelni pracownicy. To dzięki nim zdobywamy zaufanie nowych klientów.

 
 
 
 
 
EPI „Narzędziownia BIS” Sp. z o.o. jest firmą handlowo-usługową działającą na rynku polskim od 2000 roku. Spółka wyspecjalizowała się w doradztwie technicznym związanym z doborem narzędzi i technologii oraz w hurtowej i detalicznej sprzedaży profesjonalnych narzędzi i materiałów. Prowadzi serwis elektronarzędzi i narzędzi pomiarowych oraz laboratorium pomiarowe.

Ważnym jest, by dać naszym klientom pewność dokonania słusznego wyboru, dlatego spółka nawiązała współpracę z największymi polskimi i zagranicznymi producentami, których wyroby spełniają normy jakościowe. EPI „Narzędziownia BIS”, jako spółka wywodząca się z grupy spółek produkcyjnych, ma do dyspozycji nowoczesny park maszynowy pozwalający na testowanie w warunkach przemysłowych większości nowych, wprowadzanych do obrotu narzędzi. Dzięki temu możemy wziąć pełną odpowiedzialność za jakość oferowanych narzędzi i materiałów, które przez wiele lat selekcjonowane są z grup wiodących na naszym rynku producentów narzędzi. Z pełnym przekonaniem możemy mówić o narzędziach profesjonalnych.

Zachęcamy do współpracy z przekonaniem, iż będzie to nasz wspólny sukces!

Eksport Produkcja Import Narzędziownia BIS Sp. z o.o. w Łodzi  została wyróżniona w Konkursie Efektywna Firma 2011.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *