Edukacja

Kompleksowy system rozwoju kompetencji

„Dobre wyniki finansowe naszej firmy są efektem kilku ściśle powiązanych ze sobą elementów: jakości, elastyczności i innowacyjności. Zapewniamy naszym klientom nie tylko najwyższą jakość usług szkoleniowych, doradczych, konsultingowych i badawczych, ale także przykładamy ogromną wagę do jakości procesu obsługi klientów”, mówi Robert Bokacki, Wiceprezes Zarządu Kontekst HR Polska sp. z o.o. w Warszawie

Robert Bokacki, Wiceprezes Zarządu Kontekst HR Polska sp. z o.o. w Warszawie

Kontekst HR International Group jest pierwszą polską firmą doradczo-szkoleniową o zasięgu międzynarodowym. Od blisko 10 lat wspieramy uruchamianie potencjału ludzkiego organizacji, przede wszystkim przez rozwój praktycznych umiejętności i kształtowanie postaw uczestników naszych szkoleń, badań i coachingów. Działamy na rynkach: polskim, rosyjskim i ukraińskim. Mamy również kilkuletnie doświadczenia z pracy dla klientów w Wielkiej Brytanii.

 
 
Dobre wyniki finansowe naszej firmy są efektem kilku ściśle powiązanych ze sobą elementów: jakości, elastyczności i innowacyjności. Zapewniamy naszym klientom nie tylko najwyższą jakość usług szkoleniowych, doradczych, konsultingowych i badawczych, ale także przykładamy ogromną wagę do jakości procesu obsługi klientów (co potwierdza otrzymany przez nas tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi).
Nasze doświadczenie dowodzi, że nie ma dwóch identycznych projektów szkoleniowo-doradczych, dlatego stawiamy na elastyczne dopasowywanie się do potrzeb i praktyki działania organizacji klienta.
Oferujemy ponadto kompleksowy system rozwoju kompetencji menedżerów i pracowników, oparty na diagnozie potrzeb, dopasowaniu innowacyjnych działań rozwojowych, połączony z permanentnym badaniem efektywności. W pracy doradczo-szkoleniowej bazujemy na naszym nowoczesnym, autorskim know-how, dostosowanym do wymogów polskiego rynku (jeden z naszych produktów, Leadership Tool Box®, dwukrotnie został nagrodzony Medalem Europejskim).
Stawiając klienta w centrum naszych działań, możemy odnosić sukcesy.

Kontekst HR Polska sp. z o.o. w Warszawie została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie Efektywna Firma 2011.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *