Przemysł drzewny i papierniczy

Zaufanie dystrybutorów i klientów docelowych

 „Przy tworzeniu każdego produktu przyświeca nam idea ergonomicznego siedzenia, wysokiej jakości a także wyróżniającego się designu. Wyznawane przez nas wartości procentują zaufaniem klientów, a także utrzymaniem tempa wzrostu”, odkreśla Dariusz Wilk, Prezes Bejot Sp. z o.o. w Manieczkach.

 

Dariusz Wilk, Prezes Bejot Sp. z o.o. w Manieczkach.

W ciągu 20 lat Bejot przekształciła się z małego zakładu stolarskiego w prężnie działającego producenta krzeseł. Był to okres wielkich wyzwań, ale także wielkich zmian zachodzących w naszej firmie. Rozbudowaliśmy firmę i park maszynowy, zatrudniając nowych pracowników i rozszerzając swoją działalność o kolejne rynki europejskie. Nawet w czasach niestabilnej sytuacji gospodarczo-finansowej zarówno w kraju i Europie zachowaliśmy planowany poziom sprzedaży. Udało się to nam dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, rzetelnemu badaniu rynku a także lojalności i zaufaniu naszych dystrybutorów. Przez lata naszego funkcjonowania udało nam się zapracować na dobrą opinię, a także zdobyć zaufanie dystrybutorów i klientów docelowych.

 

Bejot stawia sobie ciągle nowe wyzwania, konsekwentnie je realizując. Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych produktów, a także wprowadzaniem do naszej oferty najnowszych trendów i rozwiązań biurowych. W naszych działaniach wspierają nas uznani w branży projektanci, z którymi współpracujemy przy szukaniu i wdrażaniu nowych produktów.

W naszej ofercie można znaleźć nie tylko szeroki asortyment foteli i krzeseł biurowych, zarówno obrotowych jak i konferencyjnych, ale także zestawy sof niskich i ławek idealnie sprawdzających się w przestrzeniach open space, recepcjach, holach, poczekalniach i lotniskach.


Bejot Sp. z o.o. w Manieczkach została wyróżniona w Konkursie Efektywna Firma 2011
.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *