Pozostałe branże

Profesjonalista w poliuretanach

„Własne receptury, opracowania, praktyka zdobyta podczas wdrożeń, a przede wszystkim własna produkcja składają się na sukces firmy. Cały czas inwestujemy w rozwój, infrastrukturę i Pracowników. Wszystkie działania prowadzone przez nas opierają się o zasadę, że najwyższą wartością jest człowiek”, mówi Jerzy Rogalski, Prezesa Zarządu Polychem Systems Sp. z o.o. w Poznaniu.

 

Jerzy Rogalski, Prezesa Zarządu Polychem Systems Sp. z o.o. w Poznaniu

    Polychem Systems Sp. z o.o. od 30 lat jest producentem wyrobów poliuretanowych. Wieloletnia praktyka w branży to doświadczenie i kompetencja pracowników, które owocują know-how firmy. Własne receptury, opracowania, praktyka zdobyta podczas wdrożeń, a przede wszystkim własna produkcja składają się na sukces firmy. Cały czas inwestujemy w rozwój, infrastrukturę i Pracowników. Wszystkie działania prowadzone przez nas opierają się o zasadę, że najwyższą wartością jest człowiek.

 
 
 
 
    Nasze produkty cechuje wysoka jakość, powtarzalność, właściwości użytkowe oraz szerokie spektrum zastosowań w różnych gałęziach przemysłu. Uniwersalizm poliuretanów oraz dbałość o produkt gwarantują obecność naszych produktów na światowych rynkach. Wszystkie nasze wyroby posiadają atesty, aprobaty, dopuszczenia notyfikowanych jednostek badawczych. Dowodem naszego profesjonalizmu są setki zadowolonych stałych Klientów, których grono regularnie powiększa się. Naszą przewagą jest opracowywanie produktów pod indywidualne potrzeby Klientów.
    Oferowana przez Polychem Systems Sp. z o.o. paleta produktowa obejmuje: kleje poliuretanowe, surowcowe systemy poliuretanowe PUR i PIR do produkcji pianek sztywnych, poliuretanowe systemy pianek mikroporowatych i integralnych, tłoki do instalacji przesyłowych, materiały izolacyjne PUR I PIR w postaci kształtek, płyt, bloków oraz poliuretanowe pianki montażowe w aerozolach.
    Cały czas staramy się prowadzić naszą działalność gospodarczą zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, a dodatkowo inspirujemy naszych Klientów do działań prośrodowiskowych, czego przykładem mogą być oferowane izolacje termiczne.
     U Klientów zapracowaliśmy sobie na miano „ Profesjonalisty w poliuretanach”.

Polychem Systems Sp. z o.o. w Poznaniu  została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *