Gepard Biznesu 2012

Spośród 21 919 przedsiębiorstw, których wyniki finansowe przeanalizował INB, tytuł Gepard Biznesu 2012 uzyskało 10 780 firm, bo ich wartość rynkowa w latach 2009-2012  wzrosła o minimum 10 proc.  Na podium znalazły się  Orlen Upstream Sp. z o.o., Pawtrans Holding Sp. z o.o. i Czerwona Torebka S.A. 

Przedstawiamy ranking dynamicznych firm, których wartość rynkową i jej trzyletnią dynamikę w okresie marzec 2009 – marzec 2012 w marcu 2013 r. na zlecenie Instytutu Nowoczesnego Biznesu według jego metodologii policzyła Wywiadownia Handlowa InfoCredit.
Spośród 60 tysięcy firm Wywiadownia Handlowa Infocredit wybrała te, które w latach 2008 -2011 miały każdego roku przynajmniej milion zł przychodów, wykazywały zysk netto, a wartość ich kapitału była dodatnia.
 
Znalazła 21 919 takie przedsiębiorstwa i policzyła ich wartość rynkową na koniec marca 2009, 2010, 2011 i 2012.
Wartość rynkową 22 tysięcy firm na ostatni dzień roboczy marca 2009, 2010, 2011 i 2012 policzyliśmy przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Od lutego 2012 r. do wycen stosujemy dwa podstawowe wskaźniki: Cena/Zysku netto i Cena/Wartości księgowej takie same dla wszystkich branży, liczone przez analityków Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
Przyjęcie średnich wskaźników dla wszystkich spółek notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych pozwoli uniknąć "szalonych" wycen, np. przy wskaźniku C/Z na poziomie 405,5, jaki w marcu 2010 r. wyskoczył dla branży producentów materiałów budowlanych.
 
GPW podaje tylko wskaźniki Cena/Zysku netto (C/Z) i Cena (Wartości księgowej (C/WK), dlatego tylko te wskaźniki Instytutu Nowoczesnego Biznesu wykorzystuje do liczenia wartości rynkowej firm na potrzeby Konkursów Gepardy Biznesu i Potęgi Biznesu.
 
Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej
 
C/Z w marcu 2009 r.:  10,51.
C/WK w marcu 2009 r.:  1,02.

C/Z w marcu 2010 r.:  20,79.
C/WK w marcu 2010 r.:  1,55.  

C/Z w marcu 2011 r.:  15,86.
C/WK w marcu 2011 r.:  1,61.  

C/Z w marcu 2012 r.:   9,23
C/WK w marcu 2012 r.:  1,22  

 źródło: Biuletyn Miesięczny GPW
 
Wcześniej do wycen stosowaliśmy trzy podstawowe wskaźniki: Cena/Zysku netto, Cena/Wartości księgowej i Cena/Przepływów gotówkowych dla 12 branży, liczone przez analityków „Rzeczpospolitej”.
 
Zmiana metodologii liczenia wartości rynkowej spowodowała zmniejszenie wartości rynkowej dużej grupy firm. Związane jest to między innymi z tym, że jeden wskaźnik C/Z dla wszystkich branży jest w przypadku niektórych branży znacznie niższy. Na przykład dla branży producentów materiałów budowlanych w 2010 r. wyniósł 405,5, a średni dla wszystkich branży to tyko 20,79.
 
Sposób liczenia wartości rynkowej i jej dynamiki został pokazany w poniższej tabeli na przykładzie firmy Implix Sp. z o.o. w Gdańsku.

Wyniki finansowe Implix Sp. z o.o. w Gdańsku
Rok 2008 2011
Zysk netto (w tys. zł)  3038 3683
Kapitał własny (w tys. zł)  10165 20933
Wartość księgowa (w tys. zł)  13203 24616
   
Wskaźniki giełdowe  
C/Z  marzec 2009 10,51
C/Wk  marzec 2009 1,02
C/Z marzec  2012 9,23
C/Wk marzec  2012 1,22
   
Wartość rynkowa w marcu 2009 (w tys. zł) według C/Z 31929
Wartość rynkowa w marcu 2009 (w tys. zł) według C/Wk 13467
Suma wartości rynkowej w marcu 2009 z 2 wskaźników (w tys. zł)  45396
Wartość rynkowa w marcu 2009 (w tys. zł) według średniej z 2 wskaźników 22698
   
Wartość rynkowa w marcu 2012 (w tys. zł) według C/Z 33994
Wartość rynkowa w marcu 2012 (w tys. zł) według C/Wk 30032
Suma wartości rynkowej w marcu 2012 z 2 wskaźników (w tys. zł)  64026
Wartość rynkowa w marcu 2012 (w tys. zł) według średnia  32013
   
Dynamika wartości rynkowej od marca 2009 r. do marca 2012 r. (w proc.)  41

 

Wyjątkowość naszego rankingu polega na tym, że pokazuje on zmiany wartości rynkowej w długim okresie trzyletnim na podstawie wyników za cztery lata.

Spośród 21 919 przedsiębiorstw, których wyniki finansowe przeanalizowaliśmy, tytuł Gepard Biznesu 2012 uzyskało 10780 firm, bo ich wartość rynkowa w latach 2009-2012  wzrosłą o minimum 10 proc. 
 
 

 
Gepardy Biznesu 2012

Lp. Nazwa firmy Siedziba Wzrost wartości rynkowej w latach 2009-2012 w proc.
 
 
1    Orlen Upstream Sp. z o.o.    Warszawa    37381
2    Pawtrans Holding Sp. z o.o.    Warszawa    21370
3    Czerwona Torebka S.A.    Poznań    19290
4    El-Pol Sp. z o.o.    Działdowo    16948
5    AVRENTIM Sp. z o.o.    Warszawa    13535
6    CHEMIA – ŁÓDŹ S.A.    Łódź    10744
7    Rado Sp. z o.o.    Chorzelów    9558
8    EXPOL Sp. z o.o. Przeds. Transportowo – Spedycyjne    Zielona Góra    8293
9    Realtyco Sp. z o.o.    Warszawa    7362
10    Ziaja Farmacja Sp. z o.o.    Poznań    7357
11    Men At Work Sp. z o.o. Sp.k.    Poznań    6923
12    AB Foto Sp. z o.o.    Warszawa    6908
13    ECS Cable Protection Sp. z o.o.    Inowrocław    6727
14    Zakład Rolny i Przetwórstwa Mięsnego JANPOL Jan i Grażyna Słomka S.J.    Chmielnik    6001
15    Euroceras Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    5136
16    DC System Sp. z o.o.    Warszawa    5129
17    Vimed Sp. z o.o.    Warszawa    5095
18    ATM Software Sp. z o.o.    Warszawa    5059
19    Rowit Sp. z o.o.    Warszawa    4717
20    Grupa Producentów Owoców i Warzyw Aura Sp. z o.o.    Dobrzelin    4517
21    Novomedia Innovision Sp. z o.o.    Kalisz    4500
22    Curo Sp. z o.o.    Warszawa    4484
23    Inter – Artpol sp. z o.o.    Bydgoszcz    4422
24    Dunaj – Finanse Sp. z o.o.    Warszawa    4378
25    SBI Polska Sp. z o.o.    Okup Mały    4298
26    EUROSPEDYTOR S.J.    Bielsko-Biała    3981
27    Grupa O2 S.A.    Warszawa    3964
28    Ratno Dolne Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Hodowlane    Ratno Dolne    3956
29    Zdrojowa Management Sp. z o.o. S.K.A. w Kołobrzegu    Kołobrzeg    3951
30    MM Maszyny Do Drewna Sp. z o.o.    Więcbork    3900
31    Werta Sp. z o.o.    Szczecin    3899
32    PPHU Kam-Eko Sp. z o.o.    Kamień Krajeński    3824
33    Windprojekt Sp. z o.o. S.K.A.    Warszawa    3747
34    Reliasoft Corporation Poland Sp. z o.o.    Warszawa    3732
35    Grupa Partner Sp. z o.o.    Warszawa    3709
36    Fagerhult Sp. z o.o.    Warszawa    3689
37    Avemi Sp. z o.o.    Warszawa    3647
38    Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.    Warszawa    3612
39    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SZANSA Sp. z o.o.    Włodawa    3557
40    Funtasty Sp. z o.o.    Warszawa    3524
41    Europharma Alliance Sp. z o.o.    Wrocław    3408
42    Grupa Producentów Lubków Sp. z o.o.    Lubków    3377
43    Buma Contractor Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Kraków    3323
44    Akademicka Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gdańsk    3278
45    Zakład Komunalny Kleszczów Sp. z o.o.    Kleszczów    3136
46    Vispro T. Wapiński, Z. Sobieszczański S.J.    Rzeszów    3092
47    Elbox Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    3086
48    ABG Sp. z o.o.    Katowice    2989
49    LEHNKERING LOGISTIK Sp. z o.o.    Błonie    2936
50    Solski BM Sp. z o.o.    Warszawa    2884
51    Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe w Brzesku Sp. z o.o.    Brzesko    2863
52    Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Spółka z o.o.    Poznań    2844
53    MAX – DOM Sp. z o.o.    Kutno    2779
54    Bruss Polska Sp. z o.o.    Mrągowo    2768
55    Loxley Sp. z o.o.    Starachowice    2745
56    Arma Bauteile Sp. z o.o.    Lubliniec    2742
57    Fermy Brojlerów Włostowa Sp. z o.o.    Włostowa    2719
58    Termopil – Bud Sp. z o.o.    Piła    2704
59    Fashion Italia Sp. z o.o.    Janki    2664
60    Ceva Freight Poland Sp. z o.o.    Warszawa    2638
61    Gtech Poland Sp. z o.o.    Warszawa    2635
62    ATC Cargo S.A.    Gdynia    2631
63    PF Logo Express Sp. z o.o.    Robakowo    2621
64    Relavia Sp. z o.o.    Lublin    2560
65    Box Center A. i R. Siej S.J.    Lubartów    2523
66    OVH Sp. z o.o.    Wrocław    2516
67    Glass – Team Sp. z o.o.    Złotokłos    2510
68    Pretty Girl Sp. z o.o.    Kalisz    2496
69    Chiesi Poland Sp. z o.o.    Warszawa    2384
70    Kawu Sp. z o.o.    Lipno    2356
71    Przedsiebiorstwo Usługowo-Produkcyjne Top Serwis Sp. z o.o.    Bogatynia    2354
72    Alkor Sp. z o.o.    Dębica    2316
73    Agrobud Sp. z o.o.    Ruszów    2268
74    Euroservice Sp. z o.o. Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie    Surochów    2207
75    BUDIMA Sp. z o.o.    Krasne    2186
76    Damir Sp. z o.o.    Gdańsk    2175
77    MIRANDA Sp. z o.o.    Turek    2146
78    Orpol Sp. z o.o.    Łódź    2120
79    Koettermann Sp. z o.o.    Warszawa    2091
80    PGF URTICA Sp. z o.o.    Wrocław    2063
81    Zakład Zadrzewień, Zieleni i Rekultywacji Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    2039
82    Centrum Ptaszkowo Sp. z o.o.    Mosina    2019
83    SERWIS POLSKA Sp. z o.o.    Cieśle    2017
84    Mardom Concept Sp. z o.o.    Lipniki Stare    1963
85    Forchem Sp. z o.o.    Warszawa    1962
86    Spółdzielnia Producentów Mleka Krasula w Bieńkach Śmietankach    Bieńki-Śmietanki    1934
87    Farmacol-Logistyka Sp. z o.o.    Katowice    1922
88    Torf Sp. z o.o.    Nowy Chwalim    1922
89    Formobile Sp. z o.o.    Chorzów    1902
90    Bladt Industries Polska Sp. z o.o.    Szczecin    1898
91    Medikarte – Sp. z o.o.    Bochnia    1885
92    Darżyno Sp. z o.o. Nadmorskie Elektrownie Wiatrowe    Gdańsk    1882
93    Firma Handlowa Export – Import Sebastian Onka    Dobrzyń nad Wisłą    1870
94    ELEKTROMONTAŻ- LUBLIN Sp. z o.o.    Lublin    1815
95    Stolan – Elastomer Sp. z o.o.    Koziegłowy    1801
96    CLAR SYSTEM S.A.    Poznań    1784
97    FARMEXIM Sp. z o.o.    Wrocław    1776
98    PKP Cargo Service Sp. z o.o.    Warszawa    1770
99    ITP S.A.    Warszawa    1760
100    Ubojnia Drobiu Grzegorz Wyrębski    Wróblew    1750
101    Polonia Logistyka Sp. z o.o.    Myszków    1734
102    Abak S.A.    Olsztyn    1730
103    PGE Obrót S.A.    Rzeszów    1700
104    Wako – Bis Sp. z o.o. Grupa Producentów Rolnych     Łąka Prudnicka    1698
105    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Przemkowie Sp. z o.o.    Przemków    1697
106    BIAPOL Sp. z o.o.    Warszawa    1693
107    SFB POLSKA Sp. z o.o.    Ostrzeszów    1675
108    Bee – Fee Sp. z o.o.    Warszawa    1667
109    Daka Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe     Oświęcim    1660
110    Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Kupryt Sp. z o.o.    Polkowice    1655
111    Security Service Sp. z o.o.    Gdańsk    1650
112    ZNMR Okonek Sp. z o.o.    Okonek    1641
113    Bystravision Sp. z o.o.    Wrocław    1617
114    Przedsiębiorstwo Handlu Opałem i Recyklingu Sp. z o.o.    Wałbrzych    1601
115    Rena Polska Sp. z o.o.    Nowogrodziec    1590
116    Nector Sp. z o.o.    Kraków    1590
117    Emperia Holding S.A.    Lublin    1570
118    Norsped D. Milewska A. Milewski S.J.    Szczecin    1568
119    Sady Dolne – Zboża Sp. z o.o.    Sady Dolne    1568
120    FGP Polska Sp. z o.o.    Kostrzyn    1564
121    Browar Ciechan Sp. z o.o.    Lwówek Śląski    1552
122    Yellow Group Sp. z o.o.    Gdynia    1550
123    Przeds. Remontowo Budowlane Rembud S.J.    Poznań    1534
124    Ankol Sp. z o.o.    Chorzelów    1531
125    Grupa Pracuj S.A.    Warszawa    1529
126    Zakłady Zbożowo – Młynarskie w Piotrkowie Tryb. Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    1513
127    Polkar Warmia Sp. z o.o.    Młynary    1449
128    CEKO Sp. z o.o.    Żelazków    1447
129    Eurobent Sp. z o.o.    Świdnica    1439
130    Danex Sp. z o.o.    Wieliczka    1432
131    Scanmed Multimedis S.A.    Kraków    1395
132    Invest Budmax Sp. z o.o.    Warszawa    1395
133    Jamalex Sp. z o.o.    Rydzyna    1392
134    BLSTREAM Sp. z o.o.    Szczecin    1378
135    BM Kobylin Sp. z o.o.    Zduny    1378
136    Spółdzielnia Drobiarska Mazurski Kurczak    Stawiguda    1377
137    Jana Kazimierza Development Sp. z o.o.    Warszawa    1372
138    CONNECTIS Sp. z o.o.    Warszawa    1367
139    Firma Handlowo-Produkcyjna Pak Sp. z o.o.    Toruń    1355
140    PHU Górnik Sp. z o.o.    Puchaczów    1350
141    Przeds. Usługowo Handlowe Olimpic Sp. z o.o.    Gdynia    1336
142    A.K.S. Industries Sp. z o.o.    Świnoujście    1329
143    Telewolt Sp. z o.o.    Warszawa    1328
144    Agros Due Sp. z o.o.    Poznań    1326
145    Albaterm Sp. z o.o.    Staw    1305
146    Dom i Rekreacja Sp. z o.o.    Warszawa    1304
147    Hermes Recycling Sp. z o.o.    Barszczówka    1300
148    INWAP Sp. z o.o.    Brzeg    1290
149    Agro – Pasz S.J. PHU    Przewodowo-Majorat    1286
150    Intertim Sp. z o.o.    Suwałki    1282
151    N&M BAU GmbH Sp. z o.o.    Warszawa    1275
152    Enika Sp. z o.o.    Krosno    1267
153    Przeds. Innowacyjne Innotech Sp. z o.o.    Lublin    1263
154    Black Water Energia Sp. z o.o.    Gdańsk    1248
155    DWS Draexlmaier Wyposażenie Wnętrz Samochodowych Sp. z o.o.    Jelenia Góra    1234
156    Rolmax Sp. z o.o. Grupa Producentów Zbóż     Strzepowo    1226
157    Man And Machine Software Sp. z o.o.    Łódź    1221
158    Technodrzewo-Karpaty Sp. z o.o.    Zagórz    1219
159    Wemhoff Logistyka Spedycja Transport Międzynarodowy Poznań Sp. z o.o.    Grodzisk Wielkopolski    1216
160    NORDAN Sp. z o.o.    Wolsztyn    1212
161    Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.    Kraków    1210
162    Spaw Sp. z o.o.    Kraków    1200
163    Metertest Sp. z o.o.    Świdnica    1192
164    Rank Progress S.A.    Legnica    1191
165    Global Automotive Group Sp. z o.o.    Warszawa    1180
166    PPHU Zakład Mięsny Żak Sp. z o.o.    Świdnik    1178
167    Emilgrana – Poland Sp. z o.o.    Siedlec    1175
168    Cummins LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Kraków    1165
169    TABAK Sp. z o.o.    Rzeszów    1164
170    Zakrzowiak Sp. z o.o.    Zakrzówek    1160
171    Interactive Solutions Sp. z o.o.    Poznań    1158
172    VERBALUX Sp. z o.o.    Szczecin    1156
173    MAKROCHEM Sp. z o.o.    Lublin    1142
174    Dores Sp. z o.o.    Warszawa    1142
175    Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.    Warszawa    1141
176    UMO Sp. z o.o.    Zielonka    1135
177    IVONA Software Sp. z o.o.    Gdynia    1133
178    Euler – Kancelaria prawna Sp. Komandytowa    Warszawa    1121
179    Erontrans Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    1116
180    ORLEN OCHRONA Sp. z o.o.    Płock    1114
181    Glukopharma Sp. z o.o.    Warszawa    1102
182    Fast – Fol S.J.    Mława    1097
183    DFM Sp. z o.o.    Dobre Miasto    1090
184    Trans Glass Sp. z o.o.    Okonek    1076
185    Direct Eservices S.A.    Warszawa    1072
186    Powiernik Sp. z o.o.    Kłodzko    1070
187    Zakład Usług Przemysłowych CERTUS Sp. z o.o.    Olkusz    1070
188    Fox Recykling Sp. z o.o.    Gdynia    1064
189    Alfa Art Sp. z o.o.    Żabów    1059
190    Ekonova S.A.    Warszawa    1048
191    Coface Poland Factoring Sp. z o.o.    Warszawa    1045
192    ALKAL S.A.    Opatówek    1041
193    LUBINVEST Sp. z o.o.    Świdnik    1036
194    Duko Sp. z o.o.    Gdynia    1035
195    Excellent Profile Grzybczyk, Rogoda, Szczepocki, Ziębicki Sp.J.    Kraków    1034
196    Gospodarstwo Rolno – Nasienne Klonówiec Sp. z o.o.    Klonówiec    1033
197    Euro – Energetyka Sp. z o.o.    Mielec    1028
198    Work Up Sp. z o.o.    Warszawa    1028
199    Przedsiębiorstwo Turystyczno-Handlowe Kąpielisko Morskie Sopot Sp. z o.o.    Sopot    1027
200    Struktum SI Sp. z o.o.    Poznań    1025
201    Genexo Sp. z o.o.    Warszawa    1022
202    Supra Brokers Sp. z o.o.    Wrocław    1015
203    Grupa Producentów Rolnych Karsko Pyrzyckie Sp. z o.o.    Karsko    1014
204    Tonato Sp. z o.o.    Katowice    1009
205    ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.    Warszawa    1005
206    Sappi Europe (Polska) Sp. z o.o.    Warszawa    1004
207    PEKUM Sp. z o.o.    Kraków    1004
208    BUDOMEX Sp. z o.o. PW    Biała Podlaska    1003
209    Treeden Group Sp. z o.o.    Lublin    1003
210    Trójmiejska Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    1002
211    SOLVAY CHEMIA Sp. z o.o.    Warszawa    1001
212    Pieczarki Podlaskie Sp. z o.o. Grupa Producentów Owoców i Warzyw    Suchożebry    997
213    S – Lab Sp. z o.o.    Mirków    989
214    Feniks Zakład Produkcji Mebli Sp. z o.o.    Skarszewy    974
215    Fogia Furniture Sp. z o.o.    Brodnica Górna    973
216    A i I Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    973
217    Havi Logistics Sp. z o.o.    Warszawa    968
218    Synektik S.A.    Warszawa    966
219    Cassioli Polska Sp. z o.o.    Łódź    966
220    GT Poland LTD. Sp. z o.o.    Gdańsk    961
221    MEDIX Sp. z o.o.    Tczew    960
222    RÓWNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Wełna    943
223    Polish Agro Logistic Sp. z o.o.    Wrocław    941
224    Alfatec Sp. z o.o.    Poznań    939
225    Dovista Polska Sp. z o.o.    Wędkowy    935
226    Domex Kuśnierek Sp.j.    Rydzyna    933
227    OFTALMIKA Sp. z o.o.    Bydgoszcz    920
228    MA. WE Sp. z o.o.    Bochnia    917
229    Quadrant Marine Consultancy Polska Sp. z o.o.    Gdynia    916
230    Epa Energia Sp. z o.o.    Szczecin    913
231    Jan De Rijk Logistics Poland Sp. z o.o.    Warszawa    912
232    ZAKŁAD FARMACEUTYCZNY AMARA Sp. z o.o.    Kraków    910
233    Grupa Producentów Drobiu Sp. z o.o.    Bolesławiec    895
234    FERRARINI Sp. z o.o.    Warszawa    894
235    EC Engineering Sp. z o.o.    Kraków    894
236    Lubatex Sp. z o.o.    Lubawka    893
237    CP Trade Sp. z o.o.    Kraków    888
238    Bionorica Polska Sp. z o.o.    Warszawa    888
239    Zanem Sp. z o.o. z Siedzibą w Polkowicach    Polkowice    882
240    Grupa Producentów Owoców i Warzyw Polgrud Sp. z o.o.    Grudziądz    879
241    Pfisterer Sp. z o.o.    Piotrówek    876
242    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Holger Food Group Sp. z o.o.    Luboń    872
243    Dolcan Development Sp. z o.o.    Warszawa    871
244    Remin Sp. z o.o.    Kraków    867
245    VISKOPOL Sp. z o.o.    Bolechowo    866
246    Biltex Sp. z o.o.    Warszawa    866
247    SIEMASZKO Sp. z o.o.    Szczecin    865
248    Trans – Cargo S.J.    Oleśnica    862
249    MIROMETR Sp. z o.o.    Bażanowice    861
250    Woodward Poland Sp. z o.o.    Niepołomice    860
251    ANDPOL Paweł i Urszula Andrzejewscy S.J.    Świniary    858
252    Horeca Strategies Sp. z o.o.    Warszawa    856
253    Atut BIS Sp. z o.o.    Września    853
254    Grupa Producentów Rolnych Smoła Sp. z o.o.     Chrzanów    849
255    Emo – Farm Sp. z o.o.    Ksawerów    847
256    Stradivarius Polska Sp. z o.o.    Warszawa    846
257    Mennica – Metale Szlachetne S.A.    Radzymin    845
258    ALBATROS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    844
259    Brand Distribution Sp. z o.o.    Warszawa    844
260    DCM DECKERT MASCHINENBAU Sp. z o.o.    Wałcz    843
261    Intertrade Sp. z o.o.    Biertowice    842
262    Osika Meble Sp. J.    Rzepiennik Biskupi    839
263    FH Glass Sp. z o.o.    Białystok    839
264    Fructoplant Sp. z o.o.    Gąbin    839
265    Alworol Wolica Nowa Sp. z o.o. PRPHU    Nowe Miasto    838
266    IQ PL Sp. z o.o.    Gdańsk    836
267    Regess Sp. z o.o.    Jelenia Góra    832
268    Gospodarstwo Rolne Pawły Sp. z o.o.    Zaścianki    830
269    Przeds. Produkcyjno-Handlowe Meliorex Sp. z o.o.    Raczki    828
270    Palsgaard Polska Sp. z o.o.    Kobierzyce    826
271    Śmigrol Sp. z o.o.    Śmigiel    821
272    AMS System Sp. z o.o.    Warszawa    820
273    Merda Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa i Uboju Zwierząt    Wolsztyn    818
274    Wrocławskie Eye – Laser Center Sp. z o.o.    Wrocław    816
275    Przeds. Usług Gminnych Sp. z o.o.    Pakość    813
276    Mostostal – Montaż Słupca Sp. z o.o. S.K.A.    Słupca    809
277    Ipopema Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    808
278    Agus Innovation Sp. z o.o.    Warszawa    807
279    APM KONIOR PIWOWARCZYK KONIOR Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    805
280    Orpol Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    805
281    Internity S.A.    Warszawa    802
282    Elpoeko Sp. z o.o. sp.k.    Zawada    802
283    ITBOOM Sp. z o.o.    Warszawa    802
284    Fabryka Mebli „Wiza” Grzegorz i Elżbieta Wiśniewscy Sp. J.    Kostrzyn    801
285    DWD System Sp. z o.o.    Gdańsk    799
286    Czarnik Sp. z o.o.    Głogów Małopolski    793
287    Przedsiębiorstwo Budowlane Górski Sp. z o.o. S.K.A.    Gdańsk    787
288    WZRT Północ Sp. z o.o.    Gdańsk    784
289    FSP Sp. z o.o. – S.K.    Legnica    784
290    PRIMA S.A. Fabryka Pierścieni Tłokowych    Łódź    782
291    Dimark Sp. z o.o.    Złotkowo    782
292    Dakoma Sp. z o.o.    Wiązowna    781
293    Amatex Sp. z o.o. Dom Handlowo-Agencyjny    Łódź    779
294    Pol – Dróg Piła Sp. z o.o.     Piła    778
295    Polbud S.A.    Bielsk Podlaski    773
296    ATM Przedsiębiorstwo Produkcyjne Sp. z o.o.    Warszawa    771
297    Przedsiębiorstwo Rolne AGRO-PAR Sp. z o.o.    Byczyna    770
298    MDJ Electronic Sp. z o.o.    Mikołów    770
299    Alex – Moda Sp. z o.o.    Ołtarzew    770
300    Janssen Poland Sp. z o.o.    Bedlno    766
301    Hitmark Sp. z o.o.    Konstancin-Jeziorna    759
302    Majkowski Sp. z o.o. Zespół Brokerów Ubezpieczeniowych    Starogard Gdański    759
303    Przedsiębiorstwo Budowlane Inter – Baupol Sp. z o.o.    Bolesławiec    753
304    UNIBUD Sp. z o.o. Kościerskie PPU    Wielki Klincz    752
305    Suek Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    752
306    Szopex – Dutkiewicz Spółka Jawna    Olsztyn    752
307    Jan-Wal & Dettmann Sp. z o.o.    Raszków    747
308    Grupa Producencka Beta sp. z o.o.    Frączków    747
309    MEGA – INWEST S.A.    Gdynia    745
310    Centrum Obsługi Zamówień Publicznych Sp. z o.o.    Warszawa    742
311    Gospodarstwo Rolne Jegliński Sp. z o.o.    Kondrajec Pański    741
312    AUTO OPONY Sp. z o.o.    Warszawa    741
313    Management Holding 1 S.A. sp.k.    Kraków    739
314    Prozam S.J.    Kalisz    738
315    Desch Sp. z o.o.    Legionowo    738
316    Paris Music Sp. z o.o.    Gdańsk    737
317    Zakłady Mięsne Maryniak & Maryniak Sp. z o.o.    Rychtal    734
318    Quadrum Foods Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Kraków    731
319    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Trzebiatów – Sp. z o.o.    Chełm Gryficki    729
320    SPS Usługi Polska Sp. z o.o.    Lubań    728
321    DELKOM 2000 Sp. z o.o.    Wejherowo    727
322    Apreo Logistics S.A.    Warszawa    725
323    Energia-Eco Cisowo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    724
324    I FUNDUSZ MISTRAL S.A.    Warszawa    722
325    Kaja Bogdan Bańczyk    Mikołów    722
326    Przeds. Usług, Produkcji i Handlu Incermet Sp. z o.o.    Kraków    718
327    HEILIT + WOERNER BUDOWLANA Sp. z o.o.    Wysoka    717
328    Greinplast Wschód Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Krasne    715
329    Victoria S.J.    Warszawa    714
330    Grupa Producentów Drobiu Drobiarz Sp. z o.o.    Czarnowąsy    714
331    Gospodarstwo Rybackie Iława Sp. z o.o.    Iława    713
332    Bagramet Sp. z o.o.    Bytów    712
333    Trapol 2 Sp. z o.o.    Libiąż    712
334    PPHU Capital Sp. z o.o.    Nowy Sącz    711
335    Eurilogic Polska Sp. z o.o.    Warszawa    708
336    Mylan Sp. z o.o.    Warszawa    708
337    Euroflorist Sp. z o.o.    Poznań    708
338    INTERNATIONAL FLAVORS & FRAGRANCES POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    707
339    LOTOS SERWIS Sp. z o.o.    Gdańsk    703
340    Macro Molds Polska Sp. z o.o.    Tychy    703
341    MMH – ECO – PAL S.J.    Mokronosy    703
342    Centrum Finansowe Banku BPS S.A.    Warszawa    701
343    EXITOS Sp. z o.o.    Opole    698
344    AGRARADA Sp. z o.o.    Brzezimierz    697
345    Viabaltic Sp. z o.o.    Szczecin    697
346    KRYZA – PLAST Zakład Wielobranżowy    Mikołów    694
347    Korporacja Przemysłowa Polska Sp. z o.o.    Legnica    693
348    Elektrotech Sp. z o.o.    Inowrocław    692
349    TIKAL POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    691
350    Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp.k.    Malanów    690
351    Koleje Czeskie Sp. z o.o.    Warszawa    689
352    Abic Polska Sp. z o.o.    Śrem    689
353    Roldrob S.A.    Tomaszów Mazowiecki    684
354    Iv.Dil Polska Leasing Sp. z o.o.    Warszawa    682
355    RACA Sp. z o.o.    Ostróda    682
356    Spółdzielnia Producentów Trzody Powiśle i Żuławy    Gronajny    682
357    Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego Montostal S.J.    Łódź    681
358    PRIM S.A. Przedsiębiorstwo Intalacyjne    Ełk    680
359    MIEJSKIE CENTRUM STOMATOLOGII NOWA HUTA Sp. z o.o.    Kraków    680
360    MARBEL Sp. z o.o.    Gdańsk    680
361    Sherwin-Williams Poland Sp. z o.o.    Głuchowo    678
362    Okmarit Sp. z o.o.    Gdynia    678
363    Dcinex Polska Sp. z o.o.    Łódź    678
364    Biuro Handlowe Krokowicz Sp. z o.o.    Poznań    678
365    PPH Lerka Sp. z o.o.    Pawłowice Wielkie    677
366    BUD Sp. z o.o. Przeds. Usług Górniczych i Budowlanych    Częstochowa    676
367    Dalpo Sp. z o.o.    Poznań    675
368    ZWG S.A.    Iwiny    675
369    Energetyka Wiatrowa Galicja Sp. z o.o.    Warszawa    675
370    PPHU WORPOL Sp. z o.o.    Sulików    674
371    FMP Planning And Facility Management Poland Sp. z o.o.    Warszawa    673
372    EU – Trans Sp. z o.o.    Oświęcim    672
373    SIMONSWERK POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    671
374    Teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.    Kraków    669
375    Trans – Man S.J. PHU    Sitaniec-Wolica    668
376    Firma Handlowo-Usługowa Stefan S.J. Elżbieta, Stefan Klińscy    Kryg    668
377    Baudziedzic Sp. z o.o. S.K.    Rudna Mała    666
378    Solidaris Sp. z o.o.    Polska Cerekiew    666
379    Qualitel Sp. z o.o.    Gdańsk    666
380    BEE & HONEY Sp. z o.o.    Kęty    665
381    PURMED Sp. z o.o.    Częstochowa    663
382    Sea & Port Service Sp. z o.o.    Szczecin    663
383    EUROP ASSISTANCE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    661
384    Polskamp Sp. z o.o.    Warszawa    661
385    BRE Wealth Management S.A.    Warszawa    660
386    LST CAPITAL S.A.    Warszawa    658
387    PROXIMA S.A. Przedsiębiorstwo Geologiczne    Wrocław    657
388    Nafta Polska Sp. z o.o.    Rybnik    657
389    Przedsiębiorstwo Badawczo – Wdrożeniowe Ochrony Środowiska Ekopolin Sp. z o.o.    Wrocław    656
390    Ekorol Sp. z o.o.    Łaziszcze    655
391    AGRO – POLI Sp. z o.o.    Stróża    655
392    Przedsiębiorstwo Melioracyjne Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    653
393    ROLPAKO Sp. z o.o. PPHU    Przechlewo    651
394    BRVZ Sp. z o.o.    Pruszków    649
395    MARTRUCK Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    648
396    MTM Nowum Sp. z o.o.    Lublin    646
397    Hodowla i Ubój Indyka BIODAMA Sp. z o.o.    Sława    645
398    Biuro Metod i Realizacji Moduł Sp. z o.o.    Warszawa    645
399    CAN-PACK General Line Sp. z o.o.    Dębica    644
400    Europartner Sp. z o.o.    Gdańsk    642
401    SOnac Uśnice Sp. z o.o.    Uśnice    641
402    IS – POLSKA Sp. z o.o.    Jawor    641
403    MBS LOGISTICS Sp. z o.o.    Cieśle    641
404    Mexa Sp. z o.o.    Nałęczów    641
405    Zakłady Zbożowe Bydgoszcz Sp. z o.o.    Bydgoszcz    641
406    Instytut Szkoleń i Analiz Gospodarczych S.A.    Warszawa    640
407    AVIO POLSKA Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    638
408    Aracar Sp. z o.o.    Lublin    638
409    Metzłom Ligęza S.J.    Słupsk    637
410    BIURO PROMO Sp. z o.o.    Kraków    635
411    Koltex Sp. z o.o.    Kolbuszowa    634
412    MK Centrum S.J.    Piotrków Trybunalski    633
413    Dom Inżynierski Promis S.A.    Szczecin    631
414    Hotel TARNOVIA S.A.    Tarnów    630
415    Instore Solutions Sevice Polska Sp. z o.o.    Wrocław    629
416    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poliklinika Sp. z o.o.    Kalisz    629
417    VG Polska Sp. z o.o.    Chełmek    628
418    Corporate Image Sp. z o.o.    Warszawa    627
419    SLX Sp. z o.o.    Komorniki    627
420    Softmaks.pl Sp. z o.o.    Bydgoszcz    626
421    BWB Podlasie Sp. z o.o.    Siemiatycze    625
422    Tebak Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    624
423    JMS Sp. z o.o.    Toruń    623
424    SII Sp. z o.o.    Warszawa    622
425    Broen Oil & Gas Sp. z o.o.    Suchy Las    622
426    Alu Trading Sp. z o.o.    Warszawa    622
427    Market Detal Sp. z o.o. S.K.A. (Dawniej Polomarket Detal Sp. z o.o.)    Inowrocław    619
428    Rockwell Automation Sp. z o.o.    Warszawa    616
429    MTM Industries sp. z o.o.    Kalisz    616
430    Mostostal Infrastruktura Sp. z o.o.    Warszawa    615
431    Solcom – Bayard Sp. z o.o.    Poznań    614
432    Satoria Group S.A.    Warszawa    613
433    MDI S.A.    Warszawa    611
434    MELVIT S.A.    Warszawa    611
435    Stalesia Sp. z o.o.    Kraków    611
436    Eko – Bud Sp. z o.o. Przeds. Produkcyjno-Budowlane    Skierniewice    609
437    BSK BIOGEST Sp. z o.o.    Białystok    609
438    Comparpol Sp. z o.o.    Police    608
439    VOGELSANG Sp. z o.o.    Wrocław    608
440    Swiift Agencja Reklamowa Sp. z o.o.    Warszawa    607
441    Start PM Sp. z o.o.    Warszawa    606
442    Przedsiębiorstwo Obrotu Zwierzętami Polimex Sp. z o.o.    Jacewo    606
443    Lotos Czechowice S.A.    Czechowice-Dziedzice    605
444    AGRO – SKANDAWA Sp. z o.o.    Barciany    605
445    Mastermedia Sp. z o.o.    Lublin    605
446    TBV Sp. z o.o.    Lublin    605
447    Spółdzielnia Kółek Rolniczych Żukowice    Nielubia    603
448    KLEMT – PHARMA Sp. z o.o.    Warszawa    602
449    Sady Dolne – Rzepak Sp. z o.o.    Sady Dolne    602
450    Geo – Ekspert Sp. z o.o.    Gdańsk    601
451    RENTRAK Sp. z o.o.    Porosły-Kolonia    600
452    Laktopol International Sp. z o.o.    Bosutów    598
453    Biuro Finansowania Inwestycji Sp. z o.o.    Warszawa    597
454    Meranco – Aparatura Kontrolno – Pomiarowa i Laboratoryjna Sp. z o.o.    Poznań    597
455    SPIREX – Energetyka Sp. z o.o. Przeds. Robót Energetycznych    Reda    597
456    GEA TUCHENHAGEN POLSKA Sp. z o.o.    Koszalin    596
457    Ubojnia Drobiu Górni I Synowie S.J.    Giżycko    594
458    Agra Glapiński sp. j.    Opole    591
459    Air Baltic Corporation S.A. Oddział Opacz Kolonia    Opacz-Kolonia    588
460    Intro-Packman P.Paczkowski i Wspólnicy S.J.    Jeżewo    588
461    General Motors Poland Sp. z o.o.    Warszawa    587
462    Fitch Polska S.A.    Warszawa    586
463    Bis S.J.    Poznań    586
464    Proxer Sp. z o.o.    Warszawa    586
465    Verum Sp. z o.o.    Poznań    586
466    PL Modulo Sp. z o.o.    Mikołów    583
467    BUDEXIM S.A. Jarosławskie Przedsiębiorstwo Budowlane    Jarosław    583
468    Lider Trading Sp. z o.o.    Warszawa    581
469    Flow Control Sp. z o.o.    Katowice    580
470    O & O Sp. z o.o.    Warszawa    580
471    Flota Logistic Sp. z o.o.    Tychy    579
472    Production Trading Consulting Sp. z o.o.    Wrocław    576
473    HaweTelekom Sp. z o.o.    Legnica    572
474    Przeds. Usług Komunalnych w Zalewie Sp. z o.o.    Zalewo    572
475    Spax Packaging Sp. z o.o.    Wieliczka    571
476    KMK AGRO S.J.    Środa Wielkopolska    571
477    Symico Sp. z o.o. Agencja Naukowo Techniczna    Wrocław    571
478    Rawag Sp. z o.o. Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów    Rawicz    569
479    Efekt – Plus Zakład Produkcji Folii Sp. z o.o.    Rzeszów    569
480    Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.    Gorzyce    568
481    AIMT Polska Sp. z o.o.    Gorzyce    568
482    SED – JA Sp. z o.o.    Międzyrzecze Górne    568
483    Arcon Serwis Sp. z o.o.    Warszawa    567
484    PLASTIC FACTORY COBI S.A.    Mielec    566
485    Kopalnie Dolomitu S.A. w Sandomierzu    Sandomierz    564
486    Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.    Warszawa    564
487    SIGMA.KRAKÓW S.J. Bednarek    Kraków    563
488    Ergomed Sp. z o.o.    Kraków    561
489    W.R.M. S.J. ARKADIUSZ WAŁĘSA, KRZYSZTOF RYBICKI, LECH MALARA     Płock    561
490    Nutrifarm Sp. z o.o.    Dębica    560
491    Sare S.A.    Rybnik    560
492    Jelux Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Mikołów    559
493    Zinplast Sp. z o.o.    Wolbrom    559
494    Norwood Sp. z o.o.    Łęgowo    558
495    Efmed Sp. z o.o.    Gdańsk    558
496    Prime Construction Sp. z o.o.    Szczecin    557
497    Impet Studio Sp. z o.o.    Kraków    556
498    Manaja Sp. z o.o.    Gdynia    555
499    EAST WEST SPINNING Sp. z o.o.    Łódź    553
500    Polsport Marcin Teterycz Spółka Komandytowa    Warszawa    553
501    Polywest – Polska Sp. z o.o.    Podgórzyn    553
502    Hotel UNIBUS Sp. z o.o.    Bielsk Podlaski    553
503    FREYSSINET POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    552
504    Geyer & Hosaja Sp. z o.o. Zakłady Gumowe    Radomyśl Wielki    551
505    Przedsiębiorstwo Rolne Agromlek Sp. z o.o.    Gniechowice    551
506    ToRoPol Sp. z o.o.    Warszawa    550
507    TECHNOBUD Sp. z o.o.    Chełm    548
508    Przeds. Intrabet Sp. z o.o.    Sanok    548
509    Learning Systems Poland Sp. z o.o.    Warszawa    547
510    Maccaferri Polska Sp. z o.o.    Warszawa    547
511    BOEHRINGER INGELHEIM Sp. z o.o.    Warszawa    546
512    Tourtrend Sp. z o.o.    Słupsk    545
513    Trans Polonia S.A.    Tczew    544
514    Pro-Tra Building Sp. z o.o.    Wrocław    544
515    Petromix Sp. z o.o.    Brzeźno    543
516    TPS Sp. z o.o.    Pęcz    542
517    Sofex S.J.    Skiereszewo    542
518    Unizet Sp. z o.o.    Szczecin    541
519    WĘGLOKOKS S.A.    Katowice    540
520    ARKADY Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji    Inowrocław    539
521    Elrec Sp. z o.o.    Brzeg    539
522    Uniplan Sp. z o.o.    Poznań    539
523    Eaton Automotive Components Sp. z o.o.    Tczew    538
524    Euro Omni Sp. z o.o.    Bydgoszcz    538
525    Przedsiębiorstwo Hurtowo-Detaliczne KSIĄŻNICA POLSKA Sp. z o.o.    Olsztyn    538
526    Optimal Sp. z o.o.    Radom    538
527    CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.    Lublin    535
528    Eurovia Polska S.A.    Kobierzyce    534
529    Neko Plexi Design S.J.    Wesoła    534
530    Sunrise System Sp. z o.o.    Poznań    533
531    Ruta S.J.    Mińsk Mazowiecki    533
532    Maco Productions Polonia Sp. z o.o.    Wrocław    532
533    Pexim Sp. z o.o.    Stare Babice    532
534    GODEX Sp. z o.o.    Godzięcin    532
535    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA WSPÓLNOTA – INWEST    Kraków    531
536    VIVE TEXTILE RECYCLING Sp. z o.o.    Kielce    529
537    Elektroster Sp. z o.o. PUHP    Dzierżoniów    528
538    Liquip Polska Sp. z o.o.    Sobótka    528
539    Red8 Advertising Sp. z o.o.    Warszawa    525
540    Novamed Sp. z o.o.    Łódź    525
541    Family – Farm Sp. z o.o. Grupa Producentów Owoców i Warzyw    Nowe Skalmierzyce    524
542    World – Wide Recycling Sp. z o.o.    Poznań    524
543    PPU Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o.    Wohyń    524
544    PONAR SILESIA S.A.    Łaziska Górne    523
545    PPH MANDAM Sp. z o.o.    Gliwice    523
546    Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Piekary Śląskie    521
547    Data Solutions Sp. z o.o.    Poznań    520
548    Żelpol Sp. z o.o.    Czeladź    520
549    QUBUS HOTEL SYSTEM Sp. z o.o.    Wrocław    519
550    CTL Service Sp. z o.o.    Sosnowiec    519
551    Baltic Sea Cargo Sp. z o.o.    Warszawa    518
552    UNIPIL Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG MORSKICH    Gdynia    517
553    Mota – Engil Central Europe S.A.    Kraków    516
554    Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.    Białystok    516
555    Benefit Systems S.A.    Warszawa    514
556    WOLF SYSTEM Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    514
557    Gospodarstwo Rolne Chocicza Sp. z o.o.    Chocicza    514
558    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Kościan    513
559    Maxcom S.A.    Tychy    513
560    Agroferm Sp. z o.o.    Grąbkowo    512
561    GHG Sp. z o.o.    Nidzica    512
562    Mirol Sp. z o.o.    Bełcz Mały    512
563    Botrans Sp. z o.o.    Kościerzyna    511
564    Jadmar Sp. z o.o.    Bolesławiec    511
565    Agencja Anticorr Gdańsk Sp. z o.o.    Gdańsk    510
566    CP Trade Jarosław Sp. z o.o.    Jarosław    510
567    Roltrans S.J.     Mońki    509
568    Expeditiors Polska Sp. z o.o.    Warszawa    508
569    Altrans Sp. z o.o.    Oleśnica    508
570    Moto Budrex – Auto Sp. z o.o.    Bydgoszcz    507
571    Uniwheels Production(Poland) sp. z o.o.    Stalowa Wola    506
572    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa W Wołominie    Wołomin    506
573    Amb Group Polska Sp. z o.o.    Warszawa    506
574    B.S. Sp. z o.o.    Czaplinek    506
575    Krawtost Sp. z o.o.    Klucze    506
576    Przedsiębiorstwo Rolno – Przemysłowe Farmco Sp. z o.o.    Wilczkowice    505
577    ICR Sp. z o.o.    Warszawa    505
578    MCA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wrocław    504
579    P.F.I. Sp. z o.o.    Łeba    503
580    GRANIT Sp. z o.o. PRZEDS. BUDOWLANE I USŁUG TECHNICZNYCH    Brzesko    503
581    EVRY Sp. z o.o. PPHU    Lubin    503
582    Stryker Polska Sp. z o.o.    Warszawa    502
583    Teleste Video Networks Sp. z o.o.    Kraków    502
584    Kema Warsaw Sp. z o.o.    Warszawa    502
585    PPHiU Agrovita Sp. z o.o.    Kijów    502
586    Fabryka Drutu Gliwice sp. z o.o.    Gliwice    500
587    VILLA Sp. z o.o.    Łódź    500
588    Lanxess Central Eastern Europe S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Warszawa    499
589    Trans – Drog S.J.    Wałbrzych    499
590    Metatech sp. z o.o.    Orzesze    499
591    Clavey Maintenance Service Sp. z o.o.    Poznań    499
592    Asoft Pro Sp. z o.o.    Kraków    499
593    EKO-MYŚL Sp. z o.o.    Dalsze    498
594    Spółdzielnia Inwalidów im. Dr Franciszka Witaszka    Poznań    497
595    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Rybnik    496
596    BIO – AGRO Sp. z o.o.    Dobryszyce    496
597    Kino Polska TV S.A.    Warszawa    494
598    Extrem EX3M Sp. z o.o. S.K.A.    Poznań    494
599    Poltechnik Sp. z o.o. sp.k.    Miękinia    494
600    MW LUBLIN Sp. z o.o.    Lublin    493
601    BECKER FARBY PRZEMYSŁOWE Sp. z o.o.    Tarnów    492
602    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Opal” Irena Puławska, Roman Puławski Sp. J.    Hajnówka    492
603    Trend Meble Sp. z o.o.    Sianów    492
604    Nova Mazur Design Sp. z o.o.    Bartoszyce    491
605    Gospodarstwo Rybackie GOSŁAWICE Sp. z o.o.    Konin    491
606    SNOWIDZA Sp. z o.o. Gospodarstwo Nasienno Rolne    Mściwojów    491
607    Baltech Sp. z o.o.    Gdynia    490
608    PPHiU Plon w Orsku Sp. z o.o.    Rudna    489
609    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Inowrocław    486
610    Medinco Sp. z o.o.    Warszawa    486
611    ŚRUBENA UNIA S.A.    Żywiec    485
612    Atu Sp. z o.o.    Lublin    484
613    Phapipol Sp. z o.o.    Warszawa    484
614    NZOZ Przychodnia Stary Zdrój Sp. z o.o.    Wałbrzych    483
615    Wala Sp. z o.o.    Wilkowice    482
616    ALOES MEZIO S.J.    Białystok    482
617    Eskom E. I S. Niklewicz S.J.    Warszawa    482
618    Apexim AB Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adam Baranowski    Zielona Góra    481
619    ETC – PZL AEROSPACE INDUSTRIES Sp. z o.o.    Warszawa    481
620    Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o.    Warszawa    480
621    Ośrodek Pomiarów i Automatyki Sp. z o.o.    Wałbrzych    480
622    Bernacki Industrial Services Sp. z o.o.    Rzeszów    479
623    HM Inwest S.A.    Warszawa    478
624    Fabet Sp. z o.o.    Ślesin    478
625    Chomar Sp. z o.o.    Pietrzykowice    478
626    Konig-Trans Internationale Spedition Sp. z o.o.    Szczecin    476
627    Interbud – Lublin S.A.    Lublin    475
628    Apriso Sp. z o.o.    Kraków    473
629    Ekstraliga Żużlowa Sp. z o.o.    Bydgoszcz    473
630    FART Sp. z o.o. Przeds. Robót Inżynieryjnych    Kielce    472
631    Inst-El Sp. z o.o. Usługi Elektromontażowe    Jordanów    472
632    PUR Sp. z o.o.    Olsztyn    472
633    BEKPOL Sp. z o.o.    Wałbrzych    471
634    Soltur Sp. z o.o.    Mysłowice    471
635    Elbląskie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o.    Elbląg    469
636    MWM ELEKTRO Sp. z o.o.    Trzebinia    469
637    Budmal – Art Sp. z o.o.    Marki    469
638    Weber Polska Sp. z o.o.    Goleniów    468
639    P-Serwis sp. z o.o.    Płock    467
640    EC TEST SYSTEMS Sp. z o.o.    Kraków    467
641    Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Żyrardów Sp. z o.o.    Żyrardów    467
642    Global Wind Service Poland Sp. z o.o.    Szczecin    467
643    Chic Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    467
644    PH WĘGLOBUD S.A.    Szczecin    466
645    GSU S.A.    Gliwice    466
646    Zrzeszenie Plantatorów Owoców i Warzyw Dla Tymbark-GMW    Jodłownik    465
647    B & J S.J. PPUH    Lublin    464
648    Przedsiębiorstwo Rolniczo – Handlowe Flora Sp. z o.o.    Wasilków    464
649    MUHL Pol Sp. z o.o.    Smolnica    463
650    Hodpol Sp. z o.o.    Chocianów    463
651    Eko – Wtór Sp. z o.o.    Wilamowice    463
652    Agral Sp. z o.o. PHU    Brańsk    463
653    Casus Finanse S.A.    Wrocław    462
654    BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o.    Skarbimierzyce    462
655    Towarzystwo Handlowe Alplast S.J.    Kołobrzeg    462
656    Muzeum Historyczne Miasta Krakowa    Kraków    461
657    TRANS RECYCLING Sp. z o.o.    Poznań    461
658    LEMONEX S.A.    Lublin    460
659    Trans-Serv Sp. z o.o.    Tychy    460
660    GEYER & HOSAJA Sp. z o.o. Zakłady Gumowe w Mielcu    Mielec    459
661    Gospodarstwo Rolne W Górze Ropczyckiej Sp. z o.o.    Góra Ropczycka    458
662    Prom Sp. z o.o.    Miękinia    458
663    AKRO Sp. z o.o. Firma Budowlano – Usługowa    Rzeszów    458
664    Kampol – Fruit Sp. z o.o.    Biała Rawska    457
665    PTS Transsped Sp. z o.o.    Rzeszów    457
666    Hut Technika Środowiska Sp. z o.o.    Zielona Góra    457
667    Zakład Robót Drogowych i Architektonicznych Rondo S.J.    Gdańsk    457
668    Odlewnia Żeliwa Simiński-Ordon S.J.    Zawodzie    456
669    Ideon S.A.    Katowice    455
670    Przedsiębiorstwo Rolne Łukaszów Sp. z o.o.    Zagrodno    455
671    Enformatic Sp. z o.o.    Rzeszów    454
672    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe ADARA Sp. z o.o.    Warszawa    453
673    Tanzanit Sp. z o.o.    Lubin    453
674    Tecom Analytical Systems – Poland Sp. z o.o.    Warszawa    453
675    Cilon S.J.    Wilków    453
676    ETC Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    452
677    ND Logistics Poland Sp. z o.o.    Warszawa    451
678    Farma 3 Sp. z o.o.    Przemyśl    451
679    Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.    Zabrze    451
680    Inter Europol Piekarnia Szwajcarska Sp. z o.o. S.K.A.    Marki    450
681    Zakład Rolny Gierałtowice Sp. z o.o.    Gierałtowice    450
682    3F Sp. z o.o. PPUH    Mikołajowice    450
683    PIAST Sp. z o.o. Agencja Wytwórczo – Handlowa    Warszawa    450
684    Pojazdy Szynowe PESA BYDGOSZCZ S.A.    Bydgoszcz    449
685    Naftan Sp. z o.o.    Oleksze    449
686    Nowoczesna Firma S.A.    Warszawa    449
687    BERO POLSKA Sp. z o.o.    Gdynia    449
688    Weng Lee Industries Sp. z o.o.    Poznań    449
689    Grosz M. Zieńkowicz S. Zieńkowicz sp. j.    Gdańsk    449
690    EF Polska Sp. z o.o.    Warszawa    448
691    Budląd-Cieszyn Sp. z o.o. PPHU    Cieszyn    445
692    Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Puławy    444
693    Anna S.J. PHU    Zambrów    444
694    Clima Tech Polska Sp. z o.o.    Wrocław    443
695    Biuro Rachunkowo – Księgowe Bilansista Sp. z o.o.    Bydgoszcz    443
696    MK Sp. z o.o.    Żary    442
697    ETOILA Sp. z o.o.    Turek    442
698    Geotronics Polska Sp. z o.o.    Kraków    441
699    International House Integra Sp. z o.o.    Katowice    440
700    LD Logo Spedycja i Transport Sp. z o.o.    Gdańsk    440
701    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Osie    439
702    Złom – Trans – Sp. z o.o.    Legnickie Pole    439
703    Miller Druk Sp. z o.o.    Warszawa    439
704    Holzexport Sp. z o.o.    Kielce    438
705    W – M Glass Sp. z o.o.    Bartoszyce    438
706    Pti sp. z o.o.    Poznań    438
707    SP Moulding Poland Sp. z o.o.    Zduńska Wola    438
708    A-Z Global Sp. z o.o.    Opole    438
709    Airstal Sp. z o.o.    Jordanów    437
710    Elektromeg Sp. z o.o.    Tarnów    437
711    Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI Sp. z o.o. S.K.A.    Grabów nad Prosną    436
712    Przedsiębiorstwo Rolne Kost – Rol Sp. z o.o.    Byczyna    436
713    BMS METAL Sp. z o.o.    Dąbrowa Tarnowska    436
714    PPU Intermet Sp. z o.o.    Człuchów    435
715    Drevo Haus Sp. z o.o.    Jaworze    435
716    IMEX Sp. z o.o.    Gdynia    435
717    Remetkor-Bis Maria Sergiel, Rafał Sergiel Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane S.J.    Sosnowiec    435
718    RB COMPUTER Sp. z o.o.    Wrocław    434
719    Wiktorowicz S.J.    Strzegom    433
720    FAMAROL S.A. Fabryka Maszyn Rolniczych    Słupsk    433
721    Hutmar S.A.    Częstochowa    433
722    Ekoservispol Sp. z o.o.    Nowy Targ    432
723    ELEKTROINSTAL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Energetyki    Raciąż    432
724    Postęp Sp. z o.o. Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne    Pniewy    432
725    Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS S.A.    Maków Podhalański    431
726    Everest Finanse Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Poznań    431
727    JLR Polska Sp. z o.o.    Warszawa    431
728    ŁANPOL Sp. z o.o.    Ruja    431
729    GEO – POLAND Sp. z o.o.    Poznań    431
730    BOOKLAND.NET Sp. z o.o.    Warszawa    430
731    Interat Plus Sp. z o.o.    Lubin    430
732    GALMA Sp. z o.o.    Dzierżoniów    429
733    Euro Pacific Group Sp. z o.o.    Warszawa    429
734    Przedsiębiorstwo Transportowo Sprzętowe BETRANS Sp. z o.o.    Bełchatów    428
735    Takom Sp. z o.o.    Laski    428
736    Kolanko Sp. z o.o. sp.k.    Chwaszczyno    427
737    Zorin Sp. z o.o.    Gołuski    427
738    Centrum Informacji Biznesu Sp. z o.o.    Pabianice    426
739    Mixt Sp. z o.o.    Poniec    426
740    Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy Wityng Sp. z o.o.    Mikorzyn    426
741    Konwerga Sp. z o.o.    Poznań    425
742    TOOL Center Sp. z o.o.    Warszawa    425
743    Maxx Transport Sp. z o.o.    Poznań    425
744    Przedsiębiorstwo Realizacyjne Inora – Inorganic Activities Sp. z o.o.    Gliwice    424
745    Bartex S.J. PH    Bartoszyce    423
746    Elplast Sp. z o.o.    Gdynia    423
747    BACKER OBR Sp. z o.o.    Pyrzyce    421
748    Gdynia 8 Sp. z o.o.    Gdańsk    421
749    Grupa Nokaut S.A.    Gdynia    421
750    KONSTRUKTION Sp. z o.o.    Biskupice    421
751    Promax Sp. z o.o.    Polkowice    421
752    SCHAAP – POL Sp. z o.o.    Puck    420
753    Młynomag Myszkowska, Rezanko, Stępień S.J.    Grodzki Młyn    420
754    AUREX LPG Sp. z o.o.    Raszyn    419
755    Hamilton Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    419
756    Olszańska Spółka Produkcji Ogólnorolnej Sp. z o.o.    Oleszna    418
757    Skat Transport Sp. z o.o.    Gdańsk    417
758    Rzeszowskie Zakłady Drobiarskie Res-Drob Sp. z o.o.    Rzeszów    417
759    ENGLISH UNLIMITED Sp. z o.o.    Sopot    417
760    DELOITTE POLSKA Sp. z o.o. S.K.    Warszawa    415
761    MM Cars Sp. z o.o.    Katowice    415
762    ALFATEX Sp. z o.o.    Cielimowo    415
763    ENA WENT Sp. z o.o.    Gdynia    415
764    Fair Packaging Sp. z o.o.    Gałowo    414
765    GADUS Sp. z o.o.    Gdynia    414
766    Pasol – Paco Sp. z o.o.    Świdnica    414
767    Usługi-Handel Gol-Trans S.J.    Rudna    414
768    PHARMA – C – FOOD Sp. z o.o.    Niepołomice    413
769    OKTAN Brzeski, Grzenkowicz S.J.    Słupsk    413
770    Realimpex Sp. z o.o.    Kraków    413
771    Ras Polska – Export/ Import Sp. z o.o.    Strzegom    413
772    PPHU Gabi Sp. z o.o.    Nasiedle    413
773    GRAND Agata i Paweł Zielińscy S.J.    Głogów    412
774    Ap – Pol S.J.    Pruszcz Gdański    411
775    Carefleet S.A.    Wrocław    410
776    MENTOR S.A.    Toruń    410
777    Performance Media Sp. z o.o.    Warszawa    410
778    Kaskat Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    410
779    GSP Sp. z o.o.    Łódź    410
780    KOZIEGŁOWY Sp. z o.o. Zakłady Drobiarskie    Koziegłowy    409
781    CHESPA WYKROJNIKI Sp. z o.o.    Krapkowice    409
782    NZOZ Etern – Med Sp. z o.o.    Gdańsk    409
783    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Dąbrowa    409
784    Medianus Sp. z o.o.    Kraków    409
785    Justus D.W.A. Sp. z o.o.    Kraków    409
786    Szar S.A.    Częstochowa    408
787    Euro-Kom Sp. z o.o.    Kraków    408
788    Tmrubber Sp. z o.o.    Szczecin    408
789    ZIS Mieczysław Świątek, Dominik Świątek S.J.    Topola Mała    407
790    Nobas Sp. z o.o.    Ostrowite    407
791    MC Comp S.A.    Warszawa    406
792    Pomorska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o.    Wejherowo    406
793    Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A.    Kraków    405
794    Radionika Sp. z o.o.    Kraków    405
795    Fintrade Investments Sp. z o.o.    Cieszyn    405
796    Juropol Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    404
797    AMATEC POLSKA Sp. z o.o.    Święta Katarzyna    404
798    PHU Bychowo Witold Zgubiński    Lublin    404
799    Eurotrafo Sp. z o.o.    Skierniewice    404
800    PZ CORMAY S.A.    Łomianki    403
801    Wiper Sp. z o.o.    Mikołów    403
802    Biuro Rozwoju Krakowa S.A.    Kraków    402
803    Geo-Kat Sp. z o.o.    Warszawa    402
804    Przedsiębiorstwo Produkcji Drzewnej Salix Sp. z o.o.    Sławno    402
805    WIKPOL Sp. z o.o.    Motycz    401
806    Tivien Sp. z o.o.    Warszawa    401
807    Pab – Katmar S.J.    Pabianice    401
808    MOTO – PROFIL Sp. z o.o.    Chorzów    399
809    ASCLEPIOS S.A.    Wrocław    399
810    Cross Media PR Sp. z o.o.    Warszawa    399
811    Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane SEWEKO Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    399
812    KORLEN Sp. z o.o.    Witkowo    399
813    Firma Handlowa Maestro Jerzy Sobieszek, Zbigniew Drążkowski S.J.    Toruń    398
814    PH Davi Sp. z o.o.    Gostyń    398
815    Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Golinie    Golina    398
816    Arteria S.A.    Warszawa    397
817    BRAWO Sp. z o.o.    Kalwaria Zebrzydowska    397
818    Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Sp. z o.o.    Szczecin    397
819    GMW Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    397
820    Elektra Spółdzielnia Pracy     Gdynia    397
821    Poland Workforce Sp. z o.o.    Warszawa    396
822    DSS Polska Sp. z o.o.    Kraków    396
823    RE-AKCJA Sp. z o.o.    Warszawa    396
824    PRAWTECH Sp. z o.o.    Wolbrom    396
825    Muller Technik Koszalin Sp. z o.o.    Koszalin    395
826    Pol – Agro Sp. z o.o.    Chełm    394
827    Grupa Producencka Gramine Sp. z o.o.    Wisznia Mała    394
828    Zakrzewscy S.J.    Kosów Lacki    393
829    Coffee Service J.V. Sp. z o.o.    Warszawa    393
830    Active Pharma Sp. z o.o.    Legionowo    393
831    Zamojska Dyrekcja Inwestycji ZDI Sp. z o.o.    Zamość    392
832    Transcom Worldwide CMS Poland Sp. z o.o.    Wrocław    392
833    Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o.    Rybnik    391
834    Filtrapol Sp. z o.o.    Łódź    391
835    Aga-Agro Ślązak Szpara S.J.    Łukowice Brzeskie    391
836    Moskwa Sp. z o.o.    Legionowo    391
837    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Łódź    391
838    R.P. Europe Sp. z o.o.    Kraków    391
839    TREGOR Sp. z o.o.    Halinów    391
840    IT.EXPERT Sp. z o.o.    Warszawa    390
841    Industrie Maurizio Peruzzo Polowat Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    389
842    Karton-Pak Sp. z o.o.    Budzów    389
843    KLG Sp. z o.o.    Bydgoszcz    388
844    Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.    Bydgoszcz    388
845    KRJ Display Sp. z o.o.    Konin    388
846    Daf – Trans Sp. z o.o.    Sopot    388
847    CBIT Sp. z o.o.    Warszawa    388
848    DROMADER SPEDYCYJNO-TRANSPORTOWA Sp. z o.o.    Wrocław    387
849    Secespol Technology Sp. z o.o.    Nowy Dwór Gdański    387
850    Agro – Plon Spółdzielnia Producentów Rolnych     Jaworzyna Śląska    387
851    Instytut Techniki i Technologii Specjalnych Sp. z o.o.    Warszawa    387
852    Firma Handlowa Edo Sp. z o.o.    Żyraków    386
853    PHUP Opoltrans 1 Sp. z o.o.    Brzezie    385
854    M-Rol Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Odolanów    385
855    Niezależne Laboratorium Badawcze Stanlab Sp. z o.o.    Nakło nad Notecią    385
856    ADLLER Sp. z o.o.    Miechów    385
857    Rolmet Sp. z o.o. PPU    Policzna    385
858    LITWIŃSKI TRANSPORT – SPRZĘT – BUDOWNICTWO    Tęgoborze    384
859    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – PRODUKCYJNE FERMPOL Sp. z o.o.    Świebodzin    384
860    Grupa Promocyjna A2 Sp. z o.o.    Warszawa    384
861    Serwach Sp. J.    Goleniów    383
862    Kudla Sp. z o.o.    Poznań    383
863    Agala Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka    Śliwniki    383
864    FMP Sp. z o.o.    Kraków    383
865    Iron Mountain Polska Sp. z o.o.    Piastów    382
866    Bershka Polska Sp. z o.o.    Warszawa    382
867    INTERBUG 2009-12-16Sp. z o.o.    Chełm    382
868    Res – Trans Sp. z o.o. Firma Transportowa    Rzeszów    382
869    Vak-Pol & Gaz Sp. z o.o.    Wrocław    382
870    Radaway Sp. z o.o.    Poznań    381
871    Banken Polska Sp. z o.o.    Buk    381
872    KACZKAN S.J. Zakład Produkcji Drzewnej    Małdyty    381
873    Raf Ekologia Sp. z o.o.    Jedlicze    381
874    Dialcom24 Sp. z o.o.    Poznań    379
875    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zjednoczenie    Janocin    379
876    Grana Sp. z o.o.    Skawina    378
877    Zakład Automatyki I Telekomunikacji Sp. z o.o.    Gdynia    378
878    Franc – Textil Sp. z o.o.    Żarów    377
879    Spółdzielnia Mechaników SMS    Warszawa    377
880    Przeds. Robót Drogowo-Mostowych Parczew S.A.    Parczew    377
881    Mazurenko Armwrestling Promotion Sp. z o.o.    Gdynia    377
882    Przeds. Gospodarki Komunalnej i Budownictwa Zawoja Sp. z o.o.    Zawoja    377
883    Hydroprojekt – Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    376
884    Kancelaria Biegłych Rewidentów KONTO Sp. z o.o.    Kraków    376
885    BMT International Sp. z o.o.    Dobre Miasto    373
886    Rol – Pol Sp. z o.o.    Jeziorki    373
887    Apartmentsapart Sp. z o.o.    Warszawa    373
888    Promet – Bin S.J.    Oborniki    372
889    Plastitec Sp. z o.o.    Nowa Ruda    372
890    Pfeifer & Langen Glinojeck S.A.    Poznań    371
891    INWESTING Sp. z o.o.    Gdańsk    371
892    Google Poland Sp. z o.o.    Warszawa    370
893    Gryf Stevedoring Sp. z o.o.    Szczecin    370
894    NDI S.A.    Sopot    369
895    Securitas Polska Sp. z o.o.    Warszawa    369
896    Eco Kutno Sp. z o.o.    Kutno    369
897    Red Carpet Sp. z o.o.    Warszawa    369
898    Brembo Poland Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    368
899    A&Z Transport – Logistyka Sp. z o.o.    Stęszew    368
900    Vision SecretClient Sp. z o.o.    Wrocław    368
901    Debe Internationale Spedition Sp. z o.o.    Lipno    368
902    Dakpol Sp. z o.o.    Wolsztyn    368
903    Apteka – Anna Jamontt I Wspólnicy S.J.    Wrocław    368
904    Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.    Wrocław    367
905    Synase Products Poland Sp. z o.o.    Warszawa    367
906    Plastica Sp. z o.o.    Kowalewo Pomorskie    366
907    PAK SERWIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontowe    Konin    366
908    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Łodzi Sp. z o.o.    Łódź    366
909    Składnica Spółdzielnia Handlowo – Produkcyjna    Grybów    366
910    Global Work Sp. z o.o.    Zabrze    365
911    Finex Sp. z o.o.    Wierzchowiska Drugie    363
912    Ośrodek Badawczo – Produkcyjny Politechniki Łódzkiej ICHEM Sp. z o.o.    Łódź    362
913    ROL-BIG Sp. z o.o. PHU    Brzeźno    362
914    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Inter-Tech Sp. z o.o.    Lublin    362
915    CSF Polska Sp. z o.o.    Rzeszów    362
916    Invico S.A.    Tarnowskie Góry    361
917    Tewa Temperature Sensors Sp. z o.o.    Lublin    361
918    RK Polska Sp. z o.o.    Poznań    361
919    Eurorent Sp. z o.o.    Piastów    360
920    Przedsiębiorstwo Handlowe Usługowe Domański Jerzy I Paweł Domańscy S.J.    Bodzentyn    360
921    PH RABA Leszek Radzaj, Roman Grzegorz Bartoszewicz S.J.    Raczki    360
922    Restauracja Sfinks S.J.    Obłaczkowo    360
923    KLASYKA Sp. z o.o.    Rabka-Zdrój    360
924    Samwha Poland Sp. z o.o.    Biskupice Podgórne    359
925    Quercus Sp. z o.o.    Jedwabno    358
926    PPUH Jawirem Sp. z o.o.    Jawiszowice    358
927    Beyond.pl Sp. z o.o.    Poznań    357
928    Brill AV Media Sp. z o.o.    Warszawa    357
929    Bellcor Sp. z o.o.    Warszawa    357
930    Balt – Trade Service Sp. z o.o.    Gdynia    356
931    J.S. Hamilton Mazowsze Sp. z o.o.    Maków Mazowiecki    356
932    Intercor Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych    Zawiercie    355
933    TOWIMOR Toruńskie Zakłady Urządzeń Okrętowych S.A.    Toruń    355
934    MGGP AERO Sp. z o.o.    Tarnów    355
935    Jasłomet S.J.    Jasło    355
936    Elbud Sp. z o.o. Przeds. Prefabrykatów Elektroenergetycznych    Przemyśl    354
937    WMW Sp. z o.o.    Rybarzowice    354
938    Polskie Biuro Brokerskie Sp. z o.o.    Wrocław    354
939    Megaron S.A.    Szczecin    353
940    Park Projects Sp. z o.o.    Warszawa    353
941    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe BARYCZ Sp. z o.o.    Gądkowice    353
942    Przedsiębiorstwo Komunalne Hemiz Bis Sp. z o.o.    Prochowice    353
943    PPH FOOD INN Sp. z o.o.    Sieniawa    352
944    CLIF Sp. z o.o.    Kraków    352
945    Gaz – Bud Sp. z o.o.    Milanówek    352
946    Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego    Otwock    351
947    ABWOOD Sp. z o.o.    Sławno    351
948    POLITAN S.J. Bogdan i Rafał Tannenberg    Czyżowice    351
949    Port Fish sp.j.    Darłowo    351
950    Jar – Tom Tomasz Laskowski, Jarosław Petecki sp.j.    Wałbrzych    351
951    ZUH Rem Kępno Sp. z o.o.    Łęka Opatowska    351
952    Grupa Brokerska Odys Sp. z o.o.    Bydgoszcz    351
953    BEKO S.A.    Warszawa    350
954    MOTO BUDREX Sp. z o.o.    Bydgoszcz    350
955    Salad Story Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    350
956    Polor Sp. z o.o.    Szczecin    350
957    SMART PRACTICAL LOGIC Sp. z o.o.    Kraków    350
958    Kancelaria Prawna HTP Puniewska Waszczyńska sp.k.    Wrocław    349
959    SMT SOFTWARE S.A.    Wrocław    349
960    Gaz Media Sp. z o.o.    Wołomin    349
961    ERICPOL Sp. z o.o.    Łódź    348
962    Chromavis Service Sp. z o.o.    Ciechanów    348
963    Fabryka Czapek I Kapeluszy Kaszkiet Grajcar I Szmidla S.J.    Częstochowa    348
964    Gabi S.J. PHU    Szadek    348
965    Biznes Partner Sp. z o.o.    Łódź    348
966    TANK Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo    Kobierzyce    348
967    Huta Pokój S.A.    Ruda Śląska    347
968    DBP PRODUCTS Sp. z o.o.    Rawicz    347
969    Przedsiębiorstwo Hydrogeologiczne HYDROPOL S.A.    Kraków    347
970    Radjax S.J.    Brzeg    347
971    KOLMET Sp. z o.o. PPHU    Katowice    346
972    SOFTEAM Sp. z o.o.    Warszawa    346
973    Auto – Unia Sp. z o.o.    Warszawa    345
974    JMS Technology Sp. z o.o.    Warszawa    345
975    Ener – G Polska Sp. z o.o.    Warszawa    344
976    Galwano-Technika Tomasz i Edward Nowak S.J.    Bielsko-Biała    344
977    Fuji-Trade Sp. z o.o.    Sękocin Nowy    344
978    Przeds. Usług Inwestycyjnych Powiernik Sp. z o.o.    Koszalin    344
979    Toptel Anna I Wiktor Wołkowicz S.J.    Kraków    343
980    Smulders Sp. z o.o.    Rakoniewice    343
981    Jarmag S.J.    Lublin    342
982    Direx S.J.    Sulejówek    342
983    Polskie Sieci Elektroenergetyczne-Północ S.A.    Bydgoszcz    342
984    Energa Operator Produkcja Sp. z o.o.    Kalisz    342
985    EHN S.A.    Jankowice    342
986    Centrum Diagnostyki Medycznej Multi – Med H.B. i Ska – S.J.    Warszawa    342
987    Pras – Złom Sp. z o.o.    Siedlce    342
988    CTRL SYSTEM Sp. z o.o.    Kraków    342
989    Edison S.A.    Kraków    342
990    Transport Spedycja Głowacki sp.j.    Mleczków    341
991    IPP Sp. z o.o.    Warszawa    341
992    Prowod Sp. z o.o. Międzygminny Zakład Wodociągów i Kanalizacji    Czarnowąsy    341
993    SPRINTAIR S.A.    Warszawa    340
994    A-LIMA-BIS PPHU Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    340
995    Agropin Sp. z o.o.    Szubin    340
996    OPA – CARBO Sp. z o.o.    Bytom    340
997    ALF SENSOR S.J.    Kraków    340
998    Linglin Poland Sp. z o.o.    Rzeszów    340
999    Heymservice Sp. z o.o.    Bydgoszcz    340
1000    Zakład Techniki Medycznej Tech-Med Sp. z o.o.    Bydgoszcz    340
1001    Aries Motor Sp. z o.o.    Warszawa    339
1002    STAWNICA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolniczo – Handlowe    Stawnica    339
1003    Przeds. Rolno – Handlowe Agro – Chmiel Sp. z o.o.    Paczków    339
1004    Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.    Pielgrzymka    339
1005    Banfi Sp. z o.o.    Warszawa    339
1006    Celtrans Sp. z o.o.    Rumia    339
1007    Spółka Komunalna Błysk Sp. z o.o.    Pruszcz    339
1008    J.B.R. Rogowiec S.J.    Bielsko-Biała    338
1009    BUDPOL Sp. z o.o.    Częstochowa    337
1010    Procan Logistyka Sp. z o.o. S.K.    Tarnowo Podgórne    336
1011    Biuro Studiów i Projektów Lotniskowych Polconsult Sp. z o.o.     Warszawa    335
1012    Riela Polska Sp. z o.o.    Kartoszyno    334
1013    Majami Sp. z o.o.    Bełchatów    334
1014    ALDAZ Sp. z o.o.    Kąpino    334
1015    Spółdzielnia Handlowo – Usługowa Samopomoc Chłopska w Łomiankach    Łomianki    334
1016    Olimp Laboratories Sp. z o.o.    Dębica    333
1017    DIEHL CONTROLS POLSKA Sp. z o.o.    Namysłów    333
1018    Express Sp. z o.o. sp.k.    Kraków    333
1019    Hydromex Plus Zaskórscy S.J.    Częstochowa    333
1020    Przedsiębiorstwo Inwestycyjno – Remontowe Przemysłu MONTOREM S.A.    Kraków    333
1021    PROGRES Sp. z o.o. WPUH    Chojna    333
1022    Fines S.A.    Sopot    332
1023    Eckhard Toben Sp. z o.o.    Drzonków    332
1024    Watersystem Sp. z o.o.    Wesoła    332
1025    PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.    Bełchatów    331
1026    Wadmar S.J. PPHU    Sosnowiec    331
1027    CARIZ PPH Sp. z o.o.    Łódź    331
1028    Przedsięborstwo Produkcyjne WKS Sp. z o.o.    Ostrołęka    331
1029    PRIMESOFT POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    330
1030    Corning Cable Systems Polska Sp. z o.o.    Stryków    329
1031    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji WODNIK Sp. z o.o.    Jelenia Góra    328
1032    Pakom Sp. z o.o.    Chwaszczyno    328
1033    JAREM Sp. z o.o. PUPH    Jaworzno    328
1034    Koźmińskie Usługi Komunalne Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    328
1035    SAS INSTITUTE Sp. z o.o.    Warszawa    327
1036    Partner Sp. z o.o.    Lipno    327
1037    NOVASPINE Sp. z o.o.    Tyniec Mały    327
1038    INTER-BUD Firma Remontowo – Budowlana    Kraków    326
1039    Trans – Wierzbiński Sp. z o.o.    Bydgoszcz    326
1040    POLPLAST POLSKA Sp. z o.o.    Myślenice    325
1041    EVATRONIX S.A.    Bielsko-Biała    325
1042    Vernotti Polska Sp. z o.o.    Tabor Wielki    324
1043    NESTA BIS S.J.    Toruń    323
1044    KIEL – POLSKA Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    323
1045    PPH Sagan G. i S. Wąsala S.J.    Kępno    323
1046    SMD Sp. z o.o.    Kowale    323
1047    Swojak Sp. z o.o. Konsorcjum Firm Handlowych    Garwolin    323
1048    Wersal Podlaski Development Sp. z o.o.    Białystok    322
1049    Conkret S.J.    Wielkie Rychnowo    322
1050    Budexport Sp. z o.o.    Wrocław    322
1051    Polipol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Chojnice    321
1052    P.R.B. Budomal A.Leśniak, R.Leśniak sp.j.    Łódź    321
1053    Producent Tłumików Edex Sp. z o.o. sp.k.    Ostrów Wielkopolski    321
1054    PSI Produkty i Systemy Informatyczne Sp. z o.o.    Poznań    321
1055    NOWA LEASE Sp. z o.o.    Kutno    320
1056    Silvan sp. z o.o.    Olecko    320
1057    Trasa Sp. z o.o. Przeds. Handlowe Budownictwa    Biała Podlaska    320
1058    PPH FINESTRA Sp. z o.o.    Kraków    320
1059    Telma Agency Communications Sp. z o.o.    Łódź    320
1060    Italiana-Construzioni Sp. z o.o.    Wrocław    319
1061    Tekspol Sp. z o.o.    Katowice    319
1062    WALDROM S.J. Usługi Transportowe Przewozy Krajowe i Międzynarodowe    Mielec    319
1063    GIANT Sp. z o.o.    Poznań    318
1064    Remontowa Shipbuilding S.A.    Gdańsk    318
1065    SKOBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego    Żywiec    318
1066    Reso Europa Service Sp. z o.o.    Suwałki    318
1067    MCB Sp. z o.o.    Wrocław    318
1068    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Ghłopska    Nowe    318
1069    BCC Polska Sp. z o.o.    Nowa Sól    317
1070    Gospodarstwo Rolno Przemysłowe Rolgos Sp. z o.o.    Strzałkowo    317
1071    Rentin Sp. z o.o.    Poznań    317
1072    NORDFISH Sp. z o.o.    Białystok    315
1073    Jedynka S.A.    Rzeszów    314
1074    Nałęczowska Spółka Handlowa Sp. z o.o.    Nałęczów    314
1075    EUROASIA CARGO SERVICE Sp. z o.o.    Kraków    314
1076    Larex Fruit Sp. z o.o.    Warszawa    314
1077    Pfizer Polska Sp. z o.o.    Warszawa    313
1078    Master Pharm Polska Sp. z o.o.    Łódź    313
1079    Auto Gaz Czech – Marek Czech S.J.    Cieszyn    313
1080    Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Handlu Opałem i Materiałami Budowlanymi DOMAT Sp. z o.o.    Wrocław    312
1081    Partner Sp. z o.o.    Głuchołazy    312
1082    FEDERAL MOGUL BIMET S.A.    Gdańsk    311
1083    PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o.    Gdynia    311
1084    Rolnicz Spółdzielnia Produkcyjna Rostkowice    Rostkowice    311
1085    Stodoła II Sp. z o.o.    Szczecin    311
1086    Euro Logistics Ltd. Sp. z o.o.    Gdańsk    311
1087    O&S Computer – Soft Sp. z o.o.    Wałbrzych    310
1088    PHU Komunalnik – Sp. z o.o.    Prudnik    310
1089    Fundacja Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku    Białystok    310
1090    DP Clean Tech Poland Sp. z o.o.    Jędrzejów    309
1091    Domax Sp. z o.o.    Łężyce    309
1092    KELVIN Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    309
1093    Surtec Polska Sp. z o.o.    Wrocław    309
1094    Tree Polska Sp. z o.o.    Głosków    309
1095    WELS-TRANS Sp. z o.o.    Koszalin    309
1096    A i Ka Sp. z o.o.    Kołobrzeg    309
1097    Podlaskie Gorzelnie Surwin Sp. z o.o.    Suchowola    308
1098    Metalpress Sp. z o.o.    Dolsk    308
1099    Ust-M Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    308
1100    IMSO Sp. z o.o.    Koszalin    307
1101    STK S.A.    Wrocław    307
1102    Drukarnia Print S.J.    Wrocław    307
1103    Navigar Sp. z o.o. sp.k.    Szczecin    307
1104    Tankwagon Sp. z o.o.    Szczecin    307
1105    Wiązary Burkietowicz S.J.    Odolanów    306
1106    Meden Sp. z o.o.    Warszawa    306
1107    Przybud Sp. z o.o. Przeds. Inżynieryjno – Drogowe    Wrocław    306
1108    Aba-Service Sp. z o.o.    Żuków    306
1109    DACHDEKOR Sp. z o.o.    Tychy    306
1110    Minerał Sp. z o.o.    Warszawa    306
1111    Prosperplast S.J. PPHU Paweł Mrózek & Marek Mrózek    Buczkowice    305
1112    App Sp. z o.o.    Września    305
1113    PPUH Raszynek Sp. z o.o.    Okmiany    305
1114    Bruker Polska Sp. z o.o.    Poznań    305
1115    Platforma Dystrybucyjna Edu-Książka Sp. z o.o.    Warszawa    305
1116    Kanex Sp. z o.o.    Kleosin    305
1117    A3B Sp. z o.o.    Długołęka    305
1118    Lamipol Sp. z o.o.    Chełmek    305
1119    Kombinat 2000 Sp. z o.o.    Rydzyna    304
1120    Musi Lublin Sp. z o.o.    Lublin    304
1121    Invest-Nieruchomości Sp. z o.o.    Dąbrowa Tarnowska    304
1122    CAKO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Polanica-Zdrój    304
1123    Dieffenbacher Maschinenfabrik Sp. z o.o.    Kościan    304
1124    Kosmetyczno – Lekarska Spółdzielnia Pracy IZIS    Warszawa    304
1125    SUEMPOL Sp. z o.o.    Bielsk Podlaski    303
1126    Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych INVESTORS S.A.    Warszawa    303
1127    MEDCOM Sp. z o.o.    Warszawa    303
1128    PODLASIE S.A.    Łuków    303
1129    Koxka Poland Sp. z o.o.    Warszawa    303
1130    MAYPOL FOODS Sp. z o.o.    Warszawa    303
1131    Paw Sp. z o.o.    Gdańsk    303
1132    Magna Automotive Poland Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    302
1133    Spółdzielnia Produkcji Rolnej    Bodzanów    302
1134    Top Ten Sp. z o.o.    Olsztyn    302
1135    BONY Sp. z o.o.    Osie    302
1136    Agro – Jet Sp. z o.o.    Ujeździec Wielki    302
1137    Leszek Gromadzki i Wspólnik S.J.    Łapy    302
1138    Duraumat – Polska Sp. z o.o.    Sypniewo    302
1139    KLIPPAN SAFETY Polska Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    301
1140    DIL Polska Baumanagement Sp. z o.o.    Warszawa    301
1141    AB Industry S.A.    Ożarów Mazowiecki    301
1142    Djchem Chemicals Poland S.A.    Wołomin    300
1143    Biomaxima S.A.    Lublin    300
1144    Przedsiębiorstwo Budowlane Granit Sp. z o.o.    Kartuzy    300
1145    Animar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Gdańsk    300
1146    Wiertconsulting Sp. z o.o.    Poznań    300
1147    Biuro Doradztwa i Pośrednictwa Ubezpieczeniowego E.C.A. Sp. z o.o.    Warszawa    299
1148    Foxberg Sp. z o.o.    Częstochowa    299
1149    Europol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Chodzież    298
1150    ROLA Sp. z o.o.    Człuchów    298
1151    Impel Business Solutions Sp. z o.o.    Wrocław    298
1152    Soneta – Sp. z o.o.    Kraków    298
1153    SUMARIS Sp. z o.o.    Poznań    298
1154    Przedsiębiorstwo Pastuszko Sp. z o.o.    Chwaszczyno    298
1155    MJK Sp. z o.o.    Biała Podlaska    298
1156    Hurtownia Farmaceutyczna Mgr Farm. J. Bieńkowski S.J.    Częstochowa    297
1157    Technika Betonowa Sp. z o.o.    Biesiekierz    297
1158    Lactex Sp. z o.o.    Lublin    297
1159    Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKA S.A.    Lubin    296
1160    JOKPOL Sp. z o.o.    Zwierzyniec    296
1161    Energotest Sp. z o.o.    Krosno    296
1162    DOM – EKO Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    296
1163    PKP Cargo Wagon – Jaworzyna Śląska Sp. z o.o.    Jaworzyna Śląska    296
1164    Przedsiębiorstwo Rolnicze Głogus Sp. z o.o.    Głogowiec    296
1165    Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Wikon Sp. z o.o.    Kosakowo    296
1166    Ata-Technik Sp. z o.o. S.K.A.    Budzyń    295
1167    Stolter Sp. z o.o.    Stolno    295
1168    Spółdzielnia Pracy Rolnik w Sieradzu    Sieradz    295
1169    CT Poland Sp. z o.o.    Warszawa    295
1170    Bestem Sp. z o.o.    Zbąszynek    295
1171    Runowo-Rola Sp. z o.o.    Runowo Krajeńskie    295
1172    Przedsiębiorstwo Nasienne Centrala Nasienna Sp. z o.o.    Sanok    295
1173    LESAFFRE POLSKA S.A.    Wołczyn    294
1174    Browar Kormoran Sp. z o.o.    Olsztyn    294
1175    3pro Sp. z o.o.    Warszawa    294
1176    Flsmidth Maag Gear Sp. z o.o.    Elbląg    293
1177    Nova Polska Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    293
1178    Zakłady Mięsne Józan Anna Kaczorowska    Rzeniszów    293
1179    W & B Metal – WB Sp. z o.o. Sp. Komandytowo – Akcyjna    Warszawa    293
1180    Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie    Olsztyn    293
1181    DG Sp. z o.o.    Gdynia    293
1182    Tes Sp. z o.o.    Gdańsk    293
1183    ADDIT Sp. z o.o.    Węgrów    292
1184    Przeds. Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Lubawa    292
1185    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Żakowo    Żakowo    292
1186    HEAN DELIKATES KRÓLEWSKI ALINA SZELĄG S.J.    Kraków    292
1187    Vila Max – Sp. z o.o. Spedycja Międzynarodowa    Gdynia    292
1188    Sonia Sp. z o.o.    Rzeszów    291
1189    EUROPARTS POLSKA Sp. z o.o.    Gdańsk    291
1190    LKW Transport E. i M. Gołębiowscy S.J.    Gorzów Wielkopolski    291
1191    Komtur Polska Sp. z o.o.    Warszawa    290
1192    Gospodarstwo Rolne Raszewy Sp. z o.o.    Żerków    290
1193    Jari – Polska Sp. z o.o.    Myślibórz    290
1194    Cechini – Dystrybucja Sp. z o.o.    Muszyna    290
1195    Interbau Sp. z o.o.    Gryfino    290
1196    Squire Sanders Święcicki Krześniak Spółka Komandytowa    Warszawa    289
1197    HERMES Sp. z o.o.    Włoszakowice    289
1198    NERO Sp. z o.o.    Lublin    289
1199    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sanit S.J. Arkadiusz Jackowski I Krzysztof Błażejewski    Stargard Szczeciński    289
1200    Alfred C. Toepfer International (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    288
1201    Gospodarstwo Rolne Karolew Sp. z o.o.    Borek Wielkopolski    288
1202    Petrax Sp. z o.o.    Warszawa    288
1203    Meat Team Poland Sp. z o.o.    Warszawa    288
1204    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Nowiny Sp. z o.o.    Dzierzgoń    288
1205    MPL VERBUM S.A.    Poznań    288
1206    Elewator Sp. z o.o.    Katowice    288
1207    Przeds. Produkcyjno-Handlowe Pro-Agra Sp. z o.o.    Nysa    287
1208    GeParts Sp. z o.o.    Chorzów    287
1209    Rusak Business Services Sp. z o.o.    Warszawa    287
1210    PID Polska Sp. z o.o.    Warszawa    287
1211    Mont – Bud Sp. z o.o.    Szczecin    287
1212    Ori Sp. z o.o.    Gdańsk    287
1213    Q-SERVICE Sp. z o.o.    Cząstków Mazowiecki    286
1214    Żagańskie Wodociągi I Kanalizacje Sp. z o.o.    Żagań    286
1215    Polak Meble L. & M. & D. Polak sp. j.    Kępno    286
1216    Cine Project Polska Sp. z o.o.    Poznań    286
1217    Sulzer Turbo Services Poland Sp. z o.o.    Lublin    286
1218    Darhen D.Sobczak, H.Zaparty Sp. j.    Słupca    286
1219    Agroland – Cargo Sp. z o.o. Spedycja Międzynarodowa    Kutno    285
1220    ASAMED Sp. z o.o.    Przeźmierowo    285
1221    DARTOM Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    284
1222    CTE Carbotech Engineering S.A.    Szczecin    284
1223    Laboratorium Energomontaż Zachód Sp. z o.o.    Wrocław    284
1224    CHEMISTAL Sp. z o.o. PHU    Wrocław    284
1225    ITA Sp. z o.o.    Gdynia    283
1226    POL- MARE Sp. z o.o.    Gdynia    283
1227    Wielobranżowa Firma Handlowa Aneta Kasprzak Waldemar Kasprzak Robert Kasprzak S.J.    Bydgoszcz    283
1228    Diskus Polska Sp. z o.o.    Kraków    283
1229    EDAR Sp. z o.o. Zakład Ochrony Mienia    Katowice    283
1230    NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.    Gliwice    282
1231    VTS Sp. z o.o.    Gdynia    282
1232    Borowskie Kopalnie Granitu Sp. z o.o.    Gniewków    282
1233    Weles Sp. z o.o.    Poznań    282
1234    Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. S.K.A.    Warszawa    282
1235    Meinert Sp. z o.o.    Jelenia Góra    282
1236    Restauracja Sphinx Nowaczyk S.J.    Luboń    282
1237    PILE ELBUD Kraków Sp. z o.o.    Kraków    281
1238    ROLNIK Sp. z o.o.    Mikołów    281
1239    Duhabex Sp. z o.o.    Trzebinia    281
1240    FA Krosno S.A.    Krosno    281
1241    Businessman Fun Club Sp. z o.o.    Warszawa    281
1242    Bamet S.J.    Środa Wielkopolska    281
1243    4Fun Media S.A.    Warszawa    280
1244    LUBFARM S.A.    Lublin    280
1245    Mazowieckie Centrum Maszyn Sadowniczych Wiadrowski Bąk S.J.    Warka    280
1246    Systemy Informatyczne Alma Sp. z o.o.    Poznań    280
1247    Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych     Dęblin    279
1248    Savino Del Bene Poland Sp. z o.o.    Gdynia    279
1249    Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.    Jarocin    279
1250    Wadima Producent Bielizna Osobistej Sp. z o.o.    Zielonka    279
1251    Impeks Marek Jabłoński S.J.    Zielona Góra    279
1252    P & S TRANSPORT I SPEDYCJA PAWLAK, STEFANIAK I WSPÓLNICY S.J.    Pabianice    279
1253    Klima Therm S.A.    Warszawa    278
1254    AON Hewitt Sp. z o.o.    Warszawa    278
1255    Model ART Sp. z o.o.    Ostróda    278
1256    PPHU ŁUKPOL Sp. z o.o.    Łuków    278
1257    Form-AWA PPU Sp. z o.o.    Izabelin    278
1258    Pepco Poland Sp. z o.o.    Poznań    277
1259    Taylor Sp. z o.o.    Lublin    277
1260    A&D Pharma Poland Sp. z o.o.    Warszawa    276
1261    SABA Sp. z o.o.    Płock    276
1262    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HOFFMANN    Janikowo    276
1263    Turin Holding Poland Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    276
1264    Bakureks Sp. z o.o.    Poznań    276
1265    Przeds. Budowlane Budomont Sp. z o.o.    Łańcut    275
1266    Akopol Sp. z o.o.    Kraków    275
1267    Grolman Sp. z o.o.    Bydgoszcz    275
1268    DRUKARNIA DIMOGRAF Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    275
1269    Inter-Elektro S.A.    Warszawa    275
1270    DLS-Trans Ltd Sp. z o.o.    Gdynia    275
1271    Ziehl – Abegg Polska Sp. z o.o.    Macierzysz    275
1272    Provitel Polska Sp. z o.o.    Luboń    275
1273    Kolejowe Zakłady Usługowe Sp. z o.o.    Gdańsk    275
1274    Globinit Development Sp. z o.o.    Łąka    275
1275    MEBLOMASTER Gryglas, Kraszewski S.J.    Węgrów    274
1276    Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.    Koszalin    274
1277    PPH Elmar S.J.    Sierpc    274
1278    SPOŁEM PSS    Bełchatów    274
1279    Spółdzielnia Produkcji Rolno – Przemysłowej w Karczewie    Kamieniec    274
1280    Międzynarodowy Transport Drogowy S.J.    Lublin    274
1281    Hutchinson Poland Sp. z o.o.    Żywiec    273
1282    SUPERHOBBY DOM I OGRÓD Sp. z o.o.    Warszawa    273
1283    COROPLAST Sp. z o.o.    Dylaki    273
1284    DBW – POLSKA Sp. z o.o.    Cigacice    273
1285    Inabata Poland Sp. z o.o.    Toruń    273
1286    Przedsiębiorstwo Budowlane „Skorłutowski” Sp. J. Jerzy i Ewa Skorłutowscy    Olsztyn    273
1287    PORT – TRANS S.J.    Szczecin    273
1288    PAK – Hurt Sp. z o.o.    Rzeszów    273
1289    Koga Sp. z o.o.    Miastko    273
1290    Ortie Capital Investment S.A.    Wrocław    272
1291    SUMET Sp. z o.o.    Łódź    272
1292    Prymus Szumacher, Wieczorek S.J.    Gongolina    272
1293    AIDA Sp. z o.o.    Białystok    272
1294    SKY.XS AIRCARGO SERVICES Sp. z o.o.    Warszawa    272
1295    Iławskie Wodociągi Sp. z o.o.    Iława    272
1296    Konto Sp. z o.o.    Poznań    272
1297    Prywatna Przychodnia Zdrowia Salus Sp. z o.o.    Chełm    272
1298    Synthos Dwory 7 Sp. z o.o. S.K.A.    Oświęcim    271
1299    Grzybmar Sp. z o.o.    Wielichowo    271
1300    Amur Sp. z o.o.    Warszawa    271
1301    Profirma Sp. z o.o.    Gdynia    271
1302    Film IT Sp. z o.o.    Warszawa    271
1303    LAJON Tadeusz Zając S.J.    Gliwice    270
1304    ASTOR Sp. z o.o.    Kraków    270
1305    BM Recykling Sp. z o.o.    Andrychów    270
1306    ALEKSANDER KUREK I FRANCISZEK STAROWICZ – PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO – MONTAŻOWE FERCO S.J.    Skawina    270
1307    ALBO Sp. z o.o.    Radom    270
1308    Projekt24 Sp. z o.o.    Gdańsk    270
1309    Radpol Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe    Wrocław    270
1310    Hurtownia Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.    Prabuty    270
1311    Ro.SA.-Hale Sp. z o.o.    Radom    269
1312    Carint Sp. z o.o.    Kraków    269
1313    Klinika Uzdrowiskowa Pod Tężniami Im. Jana Pawła II – Spółdzielnia Usług Medycznych    Ciechocinek    269
1314    ZAKŁAD MELIORACYJNO – BUDOWLANY W I R WIESŁAW MŁYNARCZYK – RYSZARD BIEDROŃ S.J.    Limanowa    269
1315    Kopalnia Pasku Kotlarnia – Linie Kolejowe Sp. z o.o.    Kotlarnia    269
1316    Intervent Sp. z o.o.    Mikołów    269
1317    Tytan Sport Sp. z o.o.    Mikołów    269
1318    FRESENIUS KABI POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    268
1319    Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.    Radomierz    268
1320    Pol – Pasz Sp. z o.o.    Siedlce    268
1321    Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Budowlane WOJTBUD Sp. z o.o.    Kwilcz    268
1322    TASK Sp. z o.o. Towarzystwo Gospodarcze    Warszawa    268
1323    Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.    Warszawa    267
1324    PPH Konmet S.J.    Złotów    267
1325    Infolet Sp. z o.o.    Kraków    267
1326    Becker Elektronic Polska Sp. z o.o.    Wrocław    267
1327    Open Finance S.A.    Warszawa    266
1328    Schmidt Polska Sp. z o.o.    Nadarzyn    266
1329    PTTS Renting Sp. z o.o.    Swarzędz    266
1330    PRO – LOG Sp. z o.o.    Nowy Sącz    266
1331    EPS Sp. z o.o.    Wrocław    266
1332    Zrzeszenie Producentów Rolnych Gminy Biała    Biała    266
1333    Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Medycznego Marku M. Krawczyk S.J.    Częstochowa    265
1334    Comap Polska Sp. z o.o.    Warszawa    265
1335    Intergrid Sp. z o.o.    Warszawa    265
1336    ATUT RENTAL Sp. z o.o.    Warszawa    264
1337    SF – FILTER Sp. z o.o.    Lubin    264
1338    COBI S.A.    Warszawa    264
1339    Libram Sp. z o.o.    Lubin    264
1340    Nina Sp. z o.o.    Trzciniec    264
1341    Sita Jantra Sp. z o.o.    Szczecin    263
1342    Chemoservis – Dwory S.A.    Oświęcim    263
1343    KANCELARIA PRAWNA LEXUS M. BOBOLEWSKI I SPÓŁKA, SPÓŁKA KOMANDYTOWA    Wrocław    263
1344    Kegar Sp. z o.o.    Kępice    263
1345    LEGO POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    263
1346    BADURA S.A.    Wadowice    263
1347    Tomaszowska Fabryka Filców Technicznych Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    263
1348    CDF Architekci Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    263
1349    Creator – Comm Sp. z o.o.    Warszawa    263
1350    Zakład Wydobycia i Przerobu Granitu PETRA-BUD Sp. z o.o.    Kostrza    263
1351    Gospodarstwo Rybackie Bytów Sp. z o.o.    Bytów    263
1352    Morze Sp. z o.o.    Słupsk    263
1353    Misiek Bury Sp. z o.o.    Zakopane    263
1354    B + K Polska Sp. z o.o.    Walce    262
1355    GERMAZ Sp. z o.o. Dom Samochodowy    Wrocław    262
1356    Przeds. Przetwórstwa Rolno – Spożywczego BASSO Sp. z o.o.    Gołkowice Dolne    262
1357    Computer Group Pakt S.J.    Warszawa    262
1358    LASER SYMAG POLSKA Sp. z o.o.    Kraków    262
1359    Budo – Instal Sp. z o.o.    Leszno    262
1360    Lider S.J.    Kowalew    262
1361    Morawscy Sp. z o.o.    Grochowiska Księże    262
1362    Wielkopolska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa    Poznań    261
1363    Firma Drobiarska Sp. z o.o.    Strzegom    261
1364    PPH Aro Karoń S.J.    Częstochowa    261
1365    HYDROPROJEKT Sp. z o.o. Biuro Studiów i Projektów Budownictwa Wodnego    Poznań    261
1366    CP Trade Mielec Sp. z o.o.    Mielec    261
1367    Projspaw Sp. z o.o. Przeds. Projektowo – Prod. – Handlowe    Wągrowiec    261
1368    YAWAL S.A.    Herby    260
1369    STALNET Sp. z o.o.    Bochnia    260
1370    DB Schenker Rail Spedkol Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    260
1371    Belma Accessories Systems Sp. z o.o.    Białe Błota    260
1372    Agro-Krzepice Sp. z o.o.    Siecieborowice    260
1373    PSS SPOŁEM    Poznań    260
1374    Ziajka Zbigniew Przedsiębiorstwo Drogowe    Wrocław    260
1375    ATEL Sp. z o.o. PPHU    Szczecin    260
1376    Stomar Sp. z o.o.    Gdańsk    260
1377    Gotec Polska Sp. z o.o.    Komorniki    259
1378    WODOCIĄGI KĘPIŃSKIE Sp. z o.o.    Kępno    259
1379    Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN    Kraków    259
1380    LIGWAN S.J. PPHU    Nowy Sącz    259
1381    N.Y.C. Sp. z o.o.    Warszawa    259
1382    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o.    Tarnów    259
1383    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Wisła    Puławy    259
1384    AMAD Sp. z o.o.    Łomianki    259
1385    MOTO 46 Sp. z o.o.    Szczecin    259
1386    Vrystal Traktor Sp. z o.o.    Sieradz    259
1387    Górka – Ojciec i Syn Sp. z o.o.    Myślenice    259
1388    Przedsiębiorstwo Obróbki Drzewnej Urbaniak Sp. z o.o.    Jedlina-Zdrój    259
1389    Lacroix Electronics Sp. z o.o.    Kwidzyn    258
1390    Polska Korporacja Finansowa SKARBIEC Sp. z o.o.    Słupsk    258
1391    BUJALSKI Sp. z o.o.    Dywity    258
1392    WRO – LOT Usługi Lotniskowe Sp. z o.o.    Wrocław    258
1393    Privacon Poland Sp. z o.o.    Zławieś Wielka    258
1394    ARKONA Sp. z o.o.    Inwałd    258
1395    KORAL S.A.    Tczew    257
1396    DEVELEY POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    257
1397    H. Cegielski – Service Sp. z o.o.    Poznań    257
1398    Jatax Sp. z o.o.    Kłodzko    257
1399    GODAGRO Sp. z o.o.    Czyżew    257
1400    ADESCOM POLSKA Sp. z o.o.    Katowice    257
1401    Beton – Bud Sp. z o.o.    Gorzyce    257
1402    Romax Sp. z o.o.    Warszawa    257
1403    CANEXPOL Sp. z o.o.    Komorowo    256
1404    Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe KLONOWICA Sp. z o.o.    Szczecin    256
1405    AUTOPART S.A.    Mielec    256
1406    Eco Service Sp. z o.o.    Kobierzyce    256
1407    Gregoire Besson Polska Sp. z o.o.    Oborniki    256
1408    Przedsiębiorstwo Mięsne Batista R. Ruszel i Wspólnicy sp. j.    Czarna Sędziszowska    256
1409    Wola – Centrum Magazynowe Sp. z o.o. S.K.    Poznań    256
1410    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Trojbet Sp. z o.o.    Łebunia    256
1411    Seen Distribution Sp. z o.o.    Warszawa    256
1412    Rosebud Sp. z o.o.    Kraków    256
1413    Centrum Zdrowia Euromed Sp. z o.o.    Krosno    256
1414    Meble Vox Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Kobylnica    255
1415    ENBUD Słupsk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego    Słupsk    255
1416    EC Grupa Sp. z o.o.    Kraków    255
1417    Ziemia Pomorska Sp. z o.o.    Ostrowiec    255
1418    Grupa Producentów Owoców I Warzyw Gospodarstwo Ogrodnicze T. Mularski Sp. z o.o.    Różanki    255
1419    Rymtar S.J. Zakład Budowlany     Rymanów-Zdrój    255
1420    Ars Medica Sp. z o.o.    Świdnica    255
1421    IZOSTAL S.A.    Zawadzkie    254
1422    Chem Trans Logistic Haldex S.A.    Sosnowiec    254
1423    PKS International Cargo S.A.    Opole    254
1424    Drukarnia Offsetowa Wowo Sp. z o.o.    Łódź    254
1425    ADMINISTRATOR Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Mieszkaniowej    Brzeg Dolny    254
1426    IRYD Sp. z o.o.    Gołdap    253
1427    Nordfish – Foodmark Sp. z o.o.    Charzyno    253
1428    AGROMAX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno Przemysłowe    Racibórz    253
1429    Budoprojekt S.J. Przedsiębiorstwo Projektowo – Wykonawcze    Koszalin    253
1430    Car Technology Production Sp. z o.o.    Kraków    253
1431    Instytut Zarządzania i Samorządności Sp. z o.o.    Wrocław    253
1432    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Łobez    253
1433    PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.    Warszawa    252
1434    Oponeo.pl S.A.    Bydgoszcz    252
1435    Bać – Pol S.A.    Rzeszów    252
1436    Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr Sp. z o.o.    Gdańsk    252
1437    Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o.    Katowice    252
1438    ZPB Kaczmarek Wykonawstwo Sp. z o.o. S.K.    Mochy    252
1439    Lancerto S.A.    Łańcut    252
1440    CHEMES M. Szperliński Sp. z o.o.    Sady    252
1441    Sanmic Sp. z o.o.    Stary Licheń    252
1442    Bk Giulini Polska Sp. z o.o.    Warszawa    252
1443    Apator Telemetria Sp. z o.o.    Słupsk    252
1444    MAGWENT Sp. z o.o.    Warszawa    252
1445    Vica Sp. z o.o.    Pępowo    252
1446    PPU Kopgard Sp. z o.o.    Kolonowskie    252
1447    Grab Sp. z o.o.    Brzeziny    251
1448    Grupa Producentów Rolnych Nawrot Sp. z o.o.    Siemianice    251
1449    Świat Zdrowia S.A.    Toruń    250
1450    FHP Barbara Sp. z o.o.    Turza    250
1451    PW PUBR Sp. z o.o.    Bydgoszcz    250
1452    HEINTZMANN – SILESIA Sp. z o.o.    Gliwice    250
1453    Nowbud Sp. z o.o.    Kalisz    250
1454    Expo – Sped Sp. z o.o.    Warszawa    250
1455    Przedsiębiorstwo Transportowo – Spedycyjne A & B Sp. z o.o.    Zdzieszowice    250
1456    Capgemini Polska Sp. z o.o.    Warszawa    249
1457    Live Nation Sp. z o.o.    Warszawa    249
1458    Instalator Sp. z o.o.    Łomża    249
1459    ROLTEX Sp. z o.o. Przeds. Techniczno – Handlowe    Krasnystaw    249
1460    STALPROFIL S.A.    Dąbrowa Górnicza    248
1461    JAGROL Sp. z o.o.    Pierzchno    248
1462    MULTEAFIL Sp. z o.o.    Dobrzyca    248
1463    FUTURE ELEKTRONICS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    248
1464    Fabryka Zamków Błyskawicznych Persyl S.Peryt-Atak S.J.    Łódź    248
1465    POL-TIKO Dzięgiel Gigoń S.J.    Raciborsko    248
1466    Sped Trans Polska Sp. z o.o.    Katowice    248
1467    Mutti KG Sp. z o.o.    Koło    248
1468    SPINKO Sp. z o.o.    Leszno    247
1469    Gryphon Sp. z o.o.    Wrocław    247
1470    Laboratorium Dermapharm Sp. z o.o.    Warszawa    247
1471    PP-U BIMEL Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    247
1472    Sunnet Sp. z o.o.    Gdańsk    247
1473    INTERHANDLER Sp. z o.o.    Toruń    246
1474    Metall – Express Sp. z o.o.    Rzeszów    246
1475    NORLYS Sp. z o.o.    Nowy Sącz    246
1476    SIMPLE S.A.    Warszawa    246
1477    Trelleborg Industries Polska Sp. z o.o.    Łódź    246
1478    ART Budownictwo Sp. z o.o.    Kobierzyce    246
1479    ASDEX Sp. z o.o.    Białystok    246
1480    Usługi Transportowe R.K.T. Banaś S.J.    Wołomin    246
1481    SMS Sp. z o.o.    Lubań    246
1482    Spółdzielnia Pracy Metalowców im. 1-go Maja    Białystok    246
1483    MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    245
1484    BZT VIN – PLAST Sp. z o.o.    Bydgoszcz    245
1485    Tech-Gaz Sp. z o.o.    Sieradz    245
1486    Metec Sp. z o.o.    Miłomłyn    245
1487    Prorol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne     Dobromierz    245
1488    International Technology & Transfer GmbH Sp. z o.o.    Rudno    245
1489    Propertus Sp. z o.o.    Gdańsk    245
1490    Hurtownia Artykułów Spożyczych S.J.    Zarzecze    245
1491    Zachodnio – Pomorskie Centrum Onkologii    Szczecin    244
1492    „Euroservice” Sp. J. Marek Janowski-Józef Czech    Warszawa    244
1493    Przedsiębiorstwo Inżynierii Ochrony Środowiska i Melioracji HYDROMEL Sp. z o.o.    Końskie    244
1494    Hurtownia PD Władysław Drwal, Tadeusz Pinas, Grzegorz Pinas, Dariusz Drwal S.J.    Wola Rzędzińska    244
1495    PONER Sp. z o.o    Kępno    244
1496    Qualitas Sp. z o.o.    Płock    244
1497    Pragma Inkaso S.A.    Tarnowskie Góry    243
1498    Dräger Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    243
1499    BETA Sp. z o.o.    Warszawa    243
1500    Avena Sp. z o.o. PPUH    Kodeń    243
1501    Z & R Sp. z o.o.    Żędowice    243
1502    Biuro Turystyki Jaworzyna Tour Kaczmarczyk Wilk S.J.    Kraków    243
1503    Keram – Metal Sp. z o.o.    Chodzież    243
1504    M.W. Trade S.A.    Wrocław    242
1505    MacMillan Polska Sp. z o.o.    Warszawa    242
1506    EPP Sp. z o.o.    Łęg    242
1507    Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.    Gliwice    242
1508    Sp-nia Produkcji Rolnej i Przetwórstwa Nowa Droga    Kurowo    242
1509    TWS Grupa Budowlana Sp. z o.o.    Wałbrzych    242
1510    VOBEMA POLSKA Sp. z o.o.    Piła    242
1511    Euroservice Sp. z o.o.    Gdańsk    242
1512    Wrocławski Ośrodek Medycyny Pracy Sp. z o.o.    Wrocław    242
1513    Tauron Dystrybucja S.A.    Wrocław    241
1514    REMONDIS Sp. z o.o.    Warszawa    241
1515    EKSA Sp. z o.o.    Komorów    241
1516    Solana Polska Sp. z o.o.    Zduny    241
1517    Przeds. Produkcyjne MS Sp. z o.o.    Makowice    241
1518    BitStream Sp. z o.o.    Lublin    241
1519    „Galicja J. Pelc, A. Sidor” Sp. J.    Leżajsk    241
1520    Centrala Nasienna Sp. z o.o.    Słupsk    241
1521    Tauron Sprzedaż GZE Sp. z o.o.    Gliwice    240
1522    Control Process S.A.    Kraków    240
1523    Ejot Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Ciasna    240
1524    Suder Plus Sp. z o.o.    Kraków    240
1525    ATOS Sp. z o.o.    Łódź    240
1526    Towarzystwo Św. Pawła – Edycja Św. Pawła    Częstochowa    240
1527    CERPLON PPHU Sp. z o.o.    Żnin    240
1528    Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Dopiewo    240
1529    EP Centrum Finansowe Sp. z o.o.    Katowice    240
1530    Asko Sp. z o.o.    Lublin    240
1531    Silesiadis Sp. z o.o.    Katowice    240
1532    R – LINE S.J.    Zielona Góra    240
1533    Zaklad Powlekania Tkanin SKAMAT Muszyński S.J.    Stalowa Wola    240
1534    Anbafarm Sp. z o.o.    Wrocław    240
1535    AMHIL EUROPA Sp. z o.o.    Krokowa    239
1536    Bracia Laird Sp. z o.o.    Lisewo Malborskie    239
1537    MARCATO Sp. z o.o.    Rzakta    239
1538    Zakłady Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Pomorze Sp. z o.o.    Szczecin    239
1539    Del – Vis Sp. z o.o.    Lubicz Dolny    239
1540    SPZOZ Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu    Sosnowiec    239
1541    IPO Doradztwo Strategiczne S.A.    Warszawa    239
1542    Unitrade Sp. z o.o.    Osmolice Pierwsze    239
1543    Aflofarm Fabryka Leków Sp. z o.o.    Ksawerów    238
1544    Port Handlowy Świnoujście Sp. z o.o.    Świnoujście    238
1545    CONCEPT Sp. z o.o.    Suchy Las    238
1546    Przedsiębiorstwo Podukcyjno-Handlowo-Usługowe Pormat S.J.    Kraków    238
1547    TOP – FARM Sp. z o.o.    Księginice Wielkie    238
1548    NRF POLAND Sp. z o.o.    Gdańsk    238
1549    Scandinavian Transformer Sp. z o.o.    Skierniewice    238
1550    Biuro Projektów i Realizacji Protech Sp. z o.o.    Łódź    238
1551    Domino International S.A.    Kobylnica    238
1552    SOFTSYSTEM Sp. z o.o.    Rzeszów    238
1553    Morfeusz Sp. z o.o.    Wrocław    238
1554    Service Trading Marine LTD PUH AMEX Sp. z o.o.    Gdańsk    237
1555    Pack Plus Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Wadowice    237
1556    Wtór – Steel Sp. z o.o.    Stalowa Wola    237
1557    Ssang Geum Mława Sp. z o.o.    Mława    237
1558    Attis Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Rolniczej    Wilków    237
1559    Grupa Producencka Vodar Sp. z o.o.    Wrocław    237
1560    ZPHU Pas Sp. z o.o.    Szamocin    237
1561    BRE Ubezpieczenia Sp. z o.o.    Warszawa    236
1562    Brammer S.A.    Kolbuszowa    236
1563    PRIMULATOR Sp. z o.o.    Łódź    236
1564    Zakład Administracji Mieszkaniami Gminnymi Gminy Miejskiej Kłodzko Sp. z o.o.    Kłodzko    236
1565    Wavenet Sp. z o.o.    Pruszków    236
1566    Prima 2000 Sp. z o.o.    Grójec    236
1567    Krauthammer Partners Poland Sp. z o.o.    Warszawa    236
1568    CBŻ Pszczółki – Sp. z o.o.    Pszczółki    236
1569    NZOZ Centrum Medyczne Kaszuby Sp. z o.o.    Kartuzy    236
1570    PUH Wodrem Sp. z o.o.    Wrocław    236
1571    NZOZ Karmelicka Sp. z o.o.    Warszawa    236
1572    GPD Advertising Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    235
1573    „Młyn” Stanisław Bociański Roman Kolanoś Sp. j.    Nowy Tomyśl    235
1574    BIUROMAX Sp. z o.o.     Baniocha    235
1575    STO-NOR Polska Sp. z o.o.    Rumia    235
1576    Lifocolor Farbplast Sp. z o.o.    Bydgoszcz    235
1577    Pol Rol Sp. z o.o. Przeds. Rolniczo-Usługowe    Rzędziszowice    235
1578    Barg M. B. Poznań Sp. z o.o.    Poznań    235
1579    Arvex Grobelny Sp. z o.o.    Kraków    235
1580    Biuro Ochrony SEZAM Sp. z o.o.    Poznań    235
1581    Arla Global Financial Services Centre Sp. z o.o.    Gdańsk    235
1582    HANDLOPEX S.A.    Rzeszów    234
1583    Energopol Szczecin S.A.    Szczecin    234
1584    Inwestycje Alternatywne Profit S.A.    Warszawa    234
1585    Takoni Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    234
1586    Forest Sp. z o.o.    Szczecin    234
1587    Inwest – Klima M. Godlewski, E. Hankowska S.J.    Białystok    234
1588    Dysant Software sp. z o.o.    Warszawa    234
1589    Biuro Projektów Wodnych Melioracji i Inżynierii Środowiska „Biprowodmel” Sp. z o.o.    Poznań    234
1590    Best Foods Poland Sp. z o.o.    Gdynia    234
1591    Przeds. Wielobr. Proper Sp. z o.o.    Lublin    234
1592    Kancelaria Prawna I. Korczyńska i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Wrocław    233
1593    PPH DANKROS Sp. z o.o.    Ustrzyki Dolne    233
1594    MINOS JAN MACIEJCZYK S.J.    Radom    233
1595    Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka Komandytowa    Wrocław    233
1596    Volta D.j. Instalatorstwo Elektryczne Sp. z o.o.    Warszawa    233
1597    Designers A.jagura, Ż.jagura S.J.    Warszawa    233
1598    Mass – Trans Sp. z o.o.    Świerczyniec    233
1599    Alpivar S.J.    Płock    232
1600    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Nowy Dwór Gdański    232
1601    Adb Furniture Sp. z o.o.    Suwałki    232
1602    Europochette Polska Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    232
1603    Inter – Mark Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    232
1604    Artim – Serwis Sp. z o.o.    Opole    232
1605    Piwpol Płock Sp. z o.o.    Płock    232
1606    Gospodarstwo Rolne Ciężkowice Sp. z o.o.    Ciężkowice    231
1607    Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.    Kraków    231
1608    Wojt – Bud Sp. z o.o.    Kraków    231
1609    Kopos Elektro PI Sp. z o.o.    Wrocław    231
1610    Hydro – Pomp Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Badawczo Wdrożeniowe    Łódź    231
1611    Creator Sp. z o.o.    Lublin    231
1612    Metal – Group Sp. z o.o.    Bydgoszcz    231
1613    TRAFFIC EQUIPMENT Sp. z o.o.    Szczecin    231
1614    KGHM Polska Miedź S.A.    Lubin    230
1615    Zakład Specjalistycznych Robót Górniczych ZSRG Sp. z o.o.    Żory    230
1616    Agromasz Sp. z o.o.    Domaradz    230
1617    Top Promotion Sp. z o.o.    Kraków    230
1618    P.V. PREFABET KLUCZBORK S.A.    Kluczbork    229
1619    Flextronics Logistics Poland Sp. z o.o.    Łódź    229
1620    Heiztechnik Sp. z o.o. S.K.    Skarszewy    229
1621    Rolsad S.J.    Rawa Mazowiecka    229
1622    Arrow Electronics Poland Sp. z o.o.    Warszawa    229
1623    Gospodarstwo Rolne Karwice Sp. z o.o.    Malechowo    229
1624    Firma Handlowo usługowa Turbacz S.J.    Ochotnica Dolna    229
1625    Przedsiębiorstwo Rolno – Przemysłowe Sp. z o.o.    Kobylnica    229
1626    Primavera Furniture Sp. z o.o.    Dąbrówka Mała    229
1627    Familia Plus Sp. z o.o.    Inowrocław    229
1628    Firma Budowlana Mikstbud Sp. z o.o.    Mikstat    229
1629    Wojskowe Biuro Projektów Budowlanych Sp. z o.o.    Wrocław    229
1630    Torpol S.A.    Poznań    228
1631    Przeds. Rolno Przetwórcze Brzysko – Rol Sp. z o.o.    Brzyskorzystewko    228
1632    Zakłady Porcelany Ćmielów Sp. z o.o.    Ćmielów    228
1633    Mevaco Sp. z o.o.    Kraków    228
1634    Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Mikronet S.A.    Bielsko-Biała    228
1635    DEA Sp. z o.o.    Warszawa    228
1636    KONEKT Sp. z o.o.    Poznań    228
1637    BUDIMEX S.A.    Warszawa    227
1638    Pleszewskie Centrum Medyczne W Pleszewie Sp. z o.o.    Pleszew    227
1639    Aircon Sp. z o.o.    Dybów-Kolonia    227
1640    Zakład Izolatorów Elektrotechnicznych Boplast Sp. z o.o.    Lębork    227
1641    Szara Resto – Bar Sp. z o.o.    Kraków    227
1642    CTL MACZKI BÓR S.A.    Sosnowiec    226
1643    CARTRAG Sp. z o.o.    Gdynia    226
1644    Dutch Trade Sp. z o.o.    Psarskie    226
1645    MITMAR Sp. z o.o.    Głowno    226
1646    PRZEDSIĘBIORSTWO J.A.T – Sp. z o.o.    Gdańsk    226
1647    BILSTEIN – POLSKA Sp. z o.o.    Olkusz    226
1648    ŁUŻYCKIE PRALINY Sp. z o.o.    Lubsko    226
1649    Agro – Rind S.J. Gospodarstwo Rolne     Kłodzko    226
1650    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Gostycyn    226
1651    R.Y.B. Poland Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    226
1652    RECARO AIRCRAFT SEATING POLSKA Sp. z o.o.    Świebodzin    225
1653    Moris – Sport Sp. z o.o.    Warszawa    225
1654    Dehoplast Polska Sp. z o.o.    Kwidzyn    225
1655    ELFEKO S.A.    Gdynia    224
1656    EKOWODROL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska    Koszalin    224
1657    Artrama Sp. z o.o.    Warszawa    224
1658    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GFG Sp. z o.o.    Zabłocie    224
1659    Ermin Sp. z o.o.    Łódź    224
1660    Grupa Handlowa Primus Sp. z o.o.    Łódź    224
1661    Private Wealth Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    224
1662    Inel Sp. z o.o. Przeds. Informatyczno – Elektroniczne    Gdańsk    224
1663    Artnet Sp. z o.o.    Gdańsk    224
1664    Centrum Badawczo Szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego Sp. z o.o.    Warszawa    224
1665    SWEDWOOD POLAND Sp. z o.o.    Goleniów    223
1666    Pfeifer & Langen Marketing Sp. z o.o.    Poznań    223
1667    Zakład Przerobu Złomu Czyżykowski & Stec S.J.    Toruń    223
1668    Watex Sp. z o.o. P. P. U. H.    Rzeszów    223
1669    SULISŁAWICE Sp. z o.o. Przeds. Rolno Przemysłowo Handlowe    Trzebnica    223
1670    Falco S.A.    Warszawa    223
1671    Propox Sp. z o.o.    Dobrzewino    223
1672    Comad Furniture Polska Sp. z o.o.    Szczecin    223
1673    DLA Piper Wiater Spółka Komandytowa    Warszawa    222
1674    Polski Asfalt Technic Sp. z o.o.    Kraków    222
1675    Zbiko Konstrukcje – Serwis Sp. z o.o.    Gdańsk    222
1676    Impakt Sp. z o.o.    Sierakowo    222
1677    Studio Borowski Sp. z o.o.    Tomaszów Bolesławiecki    222
1678    Przedsiębiorstwo Energetyczne Sp. z o.o.    Nowy Sącz    222
1679    Jacek Szaro, Tomasz Jóźwiak S.J.    Jasło    222
1680    SOLIMPEX – SERWIS Sp. z o.o.    Nowa Sól    222
1681    VIESSMAN TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o.    Legnica    221
1682    Eurocash Franczyza Sp. z o.o.    Komorniki    221
1683    Atmedia Sp. z o.o.    Warszawa    221
1684    SZYNAKA – MEBLE Sp. z o.o.    Lubawa    221
1685    Krynicki Recykling S.A.    Olsztyn    221
1686    ICE – FULL Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    221
1687    Chip Placement Solution – Industrial Engineering – Poland Sp. z o.o.    Kwidzyn    221
1688    PUH EL PROFESSIONAL Mariusz Maszota    Luzino    221
1689    Stomil Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Sanatoryjno – Turystyczne    Rymanów-Zdrój    221
1690    Ziko Apteka Sp. z o.o.    Kraków    221
1691    KIMITEX S.J. Zakład Produkcji Odzieży    Wschowa    221
1692    Industrial Technology Investments Poland Sp. z o.o.    Wielowieś    221
1693    Przeds. Importowo – Eksportowo – Usługowe Agrykolex Sp. z o.o.    Szczecin    221
1694    Sogewalot Sp. z o.o.    Krzemieniewo    221
1695    Zakład Budowlano – Drogowy Bieszczady Sp. z o.o.    Ustrzyki Dolne    221
1696    MIS Polska Sp. z o.o. Serwis Techniczny    Krosno    221
1697    KS Proximus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Zielona Góra    220
1698    Candela Sp. z o.o.    Warszawa    220
1699    FORCOM Sp. z o.o.    Poznań    220
1700    Zakład Produkcji Obuwia LEMIGO Mirosław Garbacz    Grudziądz    220
1701    Delta Trans Logistik Sp. z o.o.    Chorzów    220
1702    Stalco Sp. z o.o. S.K.A.    Skawina    220
1703    AMBIT Sp. z o.o. PUHP    Białystok    220
1704    Houghton Polska Sp. z o.o.    Kraków    220
1705    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych VAN GANSEWINKEL Legnica Sp. z o.o.    Legnica    220
1706    Avi – Vet Service S.J.    Tarnowo Podgórne    220
1707    MDH Sp. z o.o.    Łódź    220
1708    PPHU Hean Głuszko & Pawlak S.J.    Mścice    220
1709    Netgear Poland Sp. z o.o.    Warszawa    220
1710    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ZEFIR Sp. z o.o.    Tomaszów Lubelski    220
1711    TRW Polska Sp. z o.o.    Częstochowa    219
1712    Fobos Invest Sp. z o.o.    Sztum    219
1713    Synthes Sp. z o.o.    Warszawa    219
1714    CUF Sp. z o.o.    Poznań    219
1715    Orix – Print Łęcki i Wspólnik S.J.    Warszawa    219
1716    Gospodarstwo Rybackie Sp. z o.o.    Mrągowo    219
1717    Logmaster Sp. z o.o. sp.k.    Radzymin    219
1718    Kwiatkowski Sp. z o.o.    Lwówek    219
1719    Spedrapid Sp. z o.o.    Gdynia    219
1720    ROSA EUROPE Sp. z o.o.    Wrocław    218
1721    Cofinco-Poland Sp. z o.o.    Katowice    218
1722    Bytomskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budowlanych i Górniczych Sp. z o.o.    Bytom    218
1723    ESC Sp. z o.o.    Piła    218
1724    Ring Sp. z o.o.    Warszawa    218
1725    Hemist S.J. PHU    Gnojnik    218
1726    Deloitte Legal, Pasternak i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. Komandytowa    Warszawa    218
1727    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KAR-MET. S.J. Kazimierz Neumueler I Spółka    Lębork    218
1728    Trans-Michor S.J.    Kutno    218
1729    ARAD S.A. Rolnicze PPH    Byczyna    218
1730    Jack – Service Sp. z o.o. Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowlane    Warszawa    218
1731    Rolnicza Sp-nia Produkcyjna w Ostrowieczku    Dolsk    218
1732    Konsorcjum Projektowo – Wykonawcze Ekobudowa Sp. z o.o.    Bełchatów    218
1733    PIGO Sp. z o.o.    Dobre Miasto    218
1734    Drew – Zet Sp. z o.o.    Pomarzanowice    218
1735    PPU BUDRES – SIL Sp. z o.o.    Rzeszów    218
1736    Klezmerhojs Sp. z o.o.    Kraków    218
1737    Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka Krowiego Pałuczanka w Wągrowcu    Wągrowiec    218
1738    Ami Sp. z o.o. S.K.A.    Mikstat    217
1739    Europa Systems Sp. z o.o.    Pyrzyce    217
1740    A.Z. IWANICCY S.J., MEBLE TAPICEROWANE ZBIGNIEW IWANICKI, ANDRZEJ IWANICKI    Lubsko    217
1741    Wojewódzkie Centrum Onkologii    Gdańsk    217
1742    Rem – Bud Sp. z o.o. PPHU    Zabrze    217
1743    IOS Sp. z o.o.    Będzin    217
1744    Zakład Usług Technicznych Sp. z o.o.    Zagórz    217
1745    DMP Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    217
1746    Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICAL Sp. z o.o.    Puławy    217
1747    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Złom-Met Sp. z o.o.    Chełmek    217
1748    Łysoń Sp. z o.o.    Sułkowice    217
1749    Valeo Autosystemy Sp. z o.o.    Skawina    216
1750    CNH POLSKA Sp. z o.o.    Płock    216
1751    GSM-MOTION Sp. z o.o. S.K.    Krzywiń    216
1752    MULTI – HEKK Nieruchomości Sp. z o.o.    Olesno    216
1753    Kopalnia Wapienia MORAWICA S.A.    Morawica    216
1754    Młyny Szczepanki Sp. z o.o.    Szczepanki    216
1755    Przedsiębiorstwo Handlowe Chudak S.J.    Śmigiel    216
1756    Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o.    Ustka    216
1757    Ideo Sp. z o.o.    Rzeszów    216
1758    „Impexryb” Sp. J. Halina Korkuć    Szczecin    216
1759    STAUBLI – Łódź Sp. z o.o.    Łódź    216
1760    Asfor Poznański S.J.    Chełmek    216
1761    Jaromiks Sp. z o.o.    Jaroszów    216
1762    International Communication Sp. z o.o.    Warszawa    216
1763    Ara Legero Shoes Polska Sp. z o.o.    Katowice    216
1764    Pracownicza Spółdzielnia Handlowo Produkcyjna w Legnicy    Legnica    216
1765    Vistal Gdynia S.A.    Gdynia    215
1766    Locus Sp. z o.o.    Warszawa    215
1767    Impel Security Provider Sp. z o.o.    Wrocław    215
1768    Geplastyk Polska Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    215
1769    MURAWSCY SPÓŁKA JAWNA LECHOSŁAW MURAWSKI    Żerków    215
1770    Brawus Sp. z o.o.    Sulechów    215
1771    Sprzedaż Hurt Detal Przetwórstwo Ryb RYBY S.J.    Kartuzy    215
1772    Lomania Polsko – Francuska Sp. z o.o.    Kościan    215
1773    ZAMA Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    215
1774    GMS Corporation Sp. z o.o.    Nawojowa    215
1775    Greenberg Trauring Grzesiak sp.k.    Warszawa    214
1776    SPS HANDEL S.A.    Warszawa    214
1777    Techpak Sp. z o.o.    Białężyce    214
1778    Fibox Sp. z o.o.    Warszawa    214
1779    PROGRAFIX Sp. z o.o.    Dębica    214
1780    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w grodzisku Mazowieckim    Grodzisk Mazowiecki    214
1781    Emsold-Polen Sp. z o.o.    Szczecin    214
1782    Kora Sp. z o.o. PHU    Susz    214
1783    BUDROL Sp. z o.o. PHUP    Suwałki    214
1784    PW Arkton Sp. z o.o.    Leszno    213
1785    IT Connect Sp. z o.o.    Warszawa    213
1786    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Izobud Sp. z o.o.    Gdańsk    213
1787    Miejski Zarząd Budynków Sp. z o.o.    Tarnów    213
1788    Wilczek Kraków Sp. z o.o.    Kraków    213
1789    Altaplan Sp. z o.o.    Wrocław    213
1790    Wipasz S.A.    Olsztyn    212
1791    PPH Trade – Prod Sp. z o.o.    Warszawa    212
1792    Ekobox S.A.    Wiśniówka    212
1793    SPETECH Sp. z o.o. Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych    Bielsko-Biała    212
1794    Rick – Consus Sp. z o.o.    Toruń    212
1795    ORANGE PRODUCTS EUROPE Sp. z o.o.    Płońsk    212
1796    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa im. Eugeniusza Kwiatkowskiego    Tarnów    212
1797    PPUH RUDPOL-OPA Sp. z o.o.    Ruda Śląska    212
1798    Zpioas Tarsmak Józef Gondek Teresa Gondek sp. j.    Radgoszcz    212
1799    NMG Sp. z o.o.    Bydgoszcz    212
1800    Bulinex Sp. z o.o.    Gdańsk    212
1801    Avon Operations Polska Sp. z o.o.    Garwolin    211
1802    VIACON Sp. z o.o.    Rydzyna    211
1803    Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.    Opole    211
1804    TERMO SCHIESSL Sp. z o.o.    Piaseczno    211
1805    Remontowa Marine Design & Consulting Sp. z o.o.    Gdańsk    211
1806    Welmax Paper Sp. z o.o.    Bezwola    211
1807    Lubman UMCS Sp. z o.o.    Lublin    211
1808    CARBO ASECURA S.A.    Tychy    211
1809    Euro Styl Sp. z o.o. S.K.A.    Gdańsk    210
1810    NORD PARTNER Sp. z o.o.    Toruń    210
1811    SELPOL S.A. Budownictwo Elektroenergetyczne    Łódź    210
1812    LUPOL Sp. z o.o. EXPORT – IMPORT    Łask    210
1813    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa Jaworzno    Jaworzno    210
1814    Asis Sp. z o.o.    Kraków    210
1815    First Recycling Poznań Sp. z o.o.    Czerwonak    210
1816    BOMEX-BUD Sp. z o.o.    Częstochowa    210
1817    Grupa Reklamowa Multiradio Sp. z o.o.    Poznań    210
1818    ALDA S.A.    Ząbkowice Śląskie    210
1819    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Iwanowicach    Iwanowice Dworskie    210
1820    Netart Consulting Sp. z o.o.    Kraków    210
1821    Dalkia Polska S.A.    Warszawa    209
1822    PIXEL Sp. z o.o.    Osielsko    209
1823    MB S.J. J. Ignasiak, W. Ignasiak    Mrocza    209
1824    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Rolne Sady Dolne Sp. z o.o.    Bolków    209
1825    CIECHANOWSKA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA    Ciechanów    209
1826    ZGO Aquarium Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    209
1827    Młyn Sp. z o.o.    Dargomyśl    209
1828    Kon-Bis Sp. z o.o. PUHP    Konin    209
1829    Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.    Kraków    208
1830    Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego TRZEMESZNO Sp. z o.o.    Trzemeszno    208
1831    WINCOR NIXDORF Sp. z o.o.    Warszawa    208
1832    Xplus S.A.    Warszawa    208
1833    ECOL Sp. z o.o.    Rybnik    208
1834    Agroma Sp. z o.o.    Rzeszów    208
1835    Inwestor Sp. z o.o. Biuro Strategiczno – Kapitałowe    Szczecin    208
1836    Quadrum S.A.    Kraków    208
1837    Xylion Medical Systems Sp. z o.o. S.K.A.    Poznań    208
1838    B-ACT Sp. z o.o.    Bydgoszcz    208
1839    GILLETTE POLAND S.A.    Warszawa    207
1840    IMTECH – POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    207
1841    Nikon Polska Sp. z o.o.    Warszawa    207
1842    IKB LEASING POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    207
1843    TECHLAND Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    207
1844    Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Toruń    207
1845    Pulsmed Sp. z o.o.    Łódź    207
1846    Polagro Trade Sp. z o.o.    Gdynia    207
1847    AGN Polska Sp. z o.o.    Warszawa    207
1848    Szalkowski S.J. z Siedzibą w Miejskiej Górce    Miejska Górka    207
1849    INTER TRADE Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    207
1850    PPUH Euromal Sp. z o.o.    Węgierska Górka    207
1851    Alfa – Ar Sp. z o.o.    Łódź    207
1852    DOMINA-ROL Sp. z o.o.    Stare Strącze    207
1853    Midex Tyres Group Sp. z o.o.    Brzeźno    207
1854    Gospodarstwo Hodowlane Uprawa Sp. z o.o. w Lubiatowie    Złotoryja    206
1855    MostmarPal Sp. z o.o.    Pietrzykowice    206
1856    Interteg Sp. z o.o.    Puchaczów    206
1857    Pol – Agro S.A.    Grójec    206
1858    Vademecum Sp. z o.o.    Jarosław    206
1859    Zakład Przerobu Surowców Mineralnych Minerał Sp. z o.o.     Szczecinek    206
1860    MINEX – INVEST Sp. z o.o.    Warszawa    205
1861    BALLUFF Sp. z o.o.    Wrocław    205
1862    PPUH BONUS Sp. z o.o.    Mysłowice    205
1863    AW.Net Polska Sp. z o.o.    Łazy    205
1864    Ewex – Sp. z o.o.    Łódź    205
1865    Marat Sp. z o.o.    Chełm    205
1866    PPH Legs Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    204
1867    KPMG Sp. z o.o.    Warszawa    204
1868    Fargotex Sp. z o.o.    Łomża    204
1869    Wiśniowski Sp. z o.o.    Wielogłowy    204
1870    Hodowla Roślin Sobótka Sp. z o.o.    Sobótka    204
1871    Repro – Service Pol Sp. z o.o.    Kamień Pomorski    204
1872    Segepo – Refa Sp. z o.o.    Świebodzice    204
1873    Pat-Mar Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    204
1874    Textilglas Polska Sp. z o.o.    Opole    204
1875    Polska Izba Handlu Zagranicznego Certyfikacja Sp. z o.o.    Gdynia    204
1876    Taw Polska Sp. z o.o.    Wrocław    204
1877    Tempo Sp. z o.o.    Kłodzko    204
1878    EDF Wybrzeże S.A.    Gdańsk    203
1879    OT Logistics S.A.    Szczecin    203
1880    Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska S.A.    Kraków    203
1881    Elmax Dembski, Łukaszyk, Dembski S.J.    Nowa Wieś    203
1882    Spółka Filipów & Jaskuła W.filipów, J.Jaskuła, E. Filipów, D.Jaskuła, T.Filipów sp. j.    Kraków    203
1883    INBUD BIELSKO Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    203
1884    Windhunter – Serwis Sp. z o.o.    Koszalin    203
1885    Peksan Sp. z o.o.    Sanok    203
1886    Agrolen Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    203
1887    PPU Robex Sp. z o.o.    Lębork    203
1888    Kemia Tau Polska Sp. z o.o.    Kraków    203
1889    Rembud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlano – Usługowe    Kępa Bogumiłowicka    203
1890    Hurtownia Farmaceutyczna ISMED S.J.    Otwock    202
1891    SPOŁEM Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście    Warszawa    202
1892    KIM GROUP KUCZEK I GAWEŁ S.J.    Kraków    202
1893    Briju S.A.    Poznań    202
1894    Jarzyński – Auto Serwis Sp. z o.o.    Ciechanów    202
1895    PPH Sum S.J.    Hrubieszów    202
1896    Szagru Sp. z o.o.    Studzienice    202
1897    Grupa Południe Sp. z o.o.    Kraków    202
1898    Ellegance Sp. z o.o.    Łomża    202
1899    Scania Finance Polska Sp. z o.o.    Stara Wieś    201
1900    TOM Sp. z o.o.    Szczecin    201
1901    Lennox Polska Sp. z o.o.    Warszawa    201
1902    Norpol Sp. z o.o.    Goleniów    201
1903    STOLARNIA Krzysztof Otlewski    Osie    201
1904    TLH Polska Sp. z o.o.    Przyłęki    201
1905    PH Motogama Sp. J.    Rząska    201
1906    ELTEM Sp. z o.o.    Lublin    201
1907    Studio Gambit Sp. z o.o.    Gdańsk    201
1908    Polder Sp. z o.o.    Damianowo    201
1909    Prymus – AGD S. J.    Kowalanka    201
1910    Gowrol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Kamiennik    201
1911    Nowa Bis Sp. z o.o.    Kwidzyn    201
1912    Santano Leszek i Monika Staśkiewicz sp. j.    Wielichowo    201
1913    Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej Im. Ludwika Hirszfelda PAN we Wrocławiu    Wrocław    201
1914    Grupa Finansowa Expert Sp. z o.o.    Wrocław    201
1915    Astrazeneca Pharma Poland Sp. z o.o.    Warszawa    200
1916    LAMBERTZ Polonia Sp. z o.o.    Ruda Śląska    200
1917    Creuzet Polska Sp. z o.o.    Sędziszów Małopolski    200
1918    GC Energy Sp. z o.o.    Rzeszów    200
1919    ELWIZ S.A.    Świdnica    200
1920    Margo H.D. Kuźmiccy Spółka Jawna    Gdańsk    200
1921    Polmarco Sp. z o.o.    Łeba    200
1922    Goliat Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    200
1923    Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o.    Warszawa    200
1924    Kopalnia Wapienia CZATKOWICE Sp. z o.o.    Krzeszowice    199
1925    Fiskars Polska Sp. z o.o.    Włynkówko    199
1926    Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM.pl S.A.    Dąbrowa Górnicza    199
1927    Przedsiębiorstwo AGROMA Sp. z o.o.    Koszalin    199
1928    Gajek Engineering Sp. z o.o.    Gdańsk    199
1929    Energo – Rem Sp. z o.o.    Gdańsk    199
1930    UBOJNIA ZWIERZĄT RZEŹNYCH S.J.    Parzymiechy    199
1931    Hurtownia Artchem Sikora & Lang S.J.    Ustroń    199
1932    TOP S.A.    Rzeszów    199
1933    Gospodarstwo Rybackie ŚNIARDWY Sp. z o.o.    Orzysz    199
1934    Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o.    Świdnica    198
1935    ATAL S.A.    Cieszyn    198
1936    KOST-BET KRZYSZTOF MATYJA, PAWEŁ MATYJA S.J.    Miedźno    198
1937    TECH – TRADING Sp. z o.o.    Chorzów    198
1938    Instytut Odlewnictwa w Krakowie    Kraków    198
1939    Transoda Sp. z o.o.    Inowrocław    198
1940    Gigaset Communications Polska Sp. z o.o.    Warszawa    198
1941    EICKHOFF POLONIA Ltd Sp. z o.o.    Katowice    198
1942    Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi Sp. z o.o.    Łódź    198
1943    Navikon Ship Repair Yard B. Sobczyk, G. Sobczyk S.J.    Świnoujście    198
1944    PPHU i Obrotu Surowcami Wtórnymi Karmil S.J.    Poznań    198
1945    ARGO-HYTOS POLSKA Sp. z o.o.    Wadowice    198
1946    Arman Sp. z o.o.    Chomęcice    198
1947    ADAMET – NIEMET Sp. z o.o.    Rzeszów    198
1948    Aron 2 Sp. z o.o. Agencja Ochrony    Bydgoszcz    198
1949    Zakład Usług Technicznych Klimax Sp. z o.o.    Poznań    198
1950    WECHTA Sp. z o.o. S.K.A.    Słupca    197
1951    LEWIATAN KIELCE Sp. z o.o.    Kielce    197
1952    Gospodarstwo Rolne Warkocz S.J.    Warkocz    197
1953    Foleko Sp. z o.o.    Świdnica    197
1954    BALTCHEM S.A. Zakłady Chemiczne w Szczecinie    Szczecin    197
1955    Partner Telekom Jacek Kwiatkowski, Leszek Kuszka S.J.    Kraków    197
1956    SANIKO Sp. z o.o. Przeds. Gospodarki Komunalnej    Włocławek    197
1957    KORDAS S.J.    Srebrna Góra    197
1958    Multi Food S.A.    Radom    197
1959    Europa Trading Sp. z o.o.    Borówiec    197
1960    Ławki – Rol Sp. z o.o.    Ławki    197
1961    Taran Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zastosowań Informatyki    Mielec    197
1962    Rail Tech Papla Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    197
1963    Bona – Med Sp. z o.o.    Kraków    197
1964    Motor Polimer Sp. z o.o.    Suchy Las    197
1965    Nordo Sp. z o.o.    Szczecin    197
1966    Centrum Transferu Technologiczno Edukacyjnego Sp. z o.o.    Wrocław    197
1967    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Sierpc    196
1968    Ghelamco Poland Sp. z o.o.    Warszawa    196
1969    Fiten S.A.    Katowice    196
1970    Automatic Sp. z o.o.    Skawina    196
1971    EDF Paliwa Sp. z o.o.    Kraków    196
1972    BTS Sp. z o.o.    Łozienica    196
1973    Zenon i Robert Górnik S.J.    Konarzew    196
1974    Inoforges Polska Sp. z o.o.    Rydzyna    196
1975    DGP Security Partner Sp. z o.o.    Legnica    196
1976    Geo Polska Sp. z o.o.    Imielin    196
1977    Tusnovics Instruments Sp. z o.o.    Kraków    196
1978    Hydro Building Systems Sp. z o.o.    Warszawa    196
1979    Tarko Sp. z o.o.    Kłodnica Górna    196
1980    Kompleksowa Obsługa Budownictwa KOBNEXT Sp. z o.o.    Częstochowa    195
1981    Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Przeworno Sp. z o.o.    Przeworno    195
1982    Przedsiębiorstwo Rolne AGRO – FERM Sp. z o.o.    Wierzbica Górna    195
1983    Rypińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Rypin    195
1984    STALKO – Przybysz i Wspólnicy S.J.    Zielonka    195
1985    IT – Logistics Sp. z o.o.    Gdynia    195
1986    Sita Pomorze Sp. z o.o.    Kościerzyna    195
1987    PWH Ogniwo Sp. z o.o.    Jawor    195
1988    FM GROUP POLSKA Artur Trawiński    Wrocław    194
1989    NSK Polska Sp. z o.o.    Kielce    194
1990    Comtex Bernatowicz S.J.    Lublin    194
1991    Imperial Company CO Sp. z o.o.    Warszawa    194
1992    Centrum Handlowe Batory S.A.    Gdynia    194
1993    Nenufar S.j. Krześniak Wichary    Zabrze    194
1994    ESPOL Sp. z o.o.    Szczecin    194
1995    FF Fracht Sp. z o.o.    Ostrów Mazowiecka    194
1996    Konsorcjum Ochrony Kopalń Sp. z o.o.    Zabrze    194
1997    PPHU POM Sp. z o.o.    Trzebnica    194
1998    Energotherm Sp. z o.o. Przeds. Badań i Analiz Energetycznych    Przeźmierowo    194
1999    PPHU WUTEH Sp. z o.o.    Gołdap    194
2000    Marlep Trans Sp. z o.o.    Kościerzyna    194
2001    G4 GARAGE Sp. z o.o.    Wrocław    194
2002    Willa Developer Krzysztof Szubierajski i Wspólnik S.J.    Radzymin    193
2003    Klingenburg International Sp. z o.o.    Świdnica    193
2004    JEDNOŚĆ Sp. z o.o.    Wschowa    193
2005    Brodnickie Zakłady Żelatyny Sp. z o.o.    Brodnica    193
2006    Kościerskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Kościerzyna    193
2007    Zakład Produkcji Urządzeń Dźwigowych Frenzak Sp. z o.o.    Mikołów    193
2008    Sunnyline Computer Products Poland Sp. z o.o.    Przeźmierowo    193
2009    PBUR Murbet S.J.    Kalisz    193
2010    Nowo Products Sp. z o.o.    Kluczbork    193
2011    Euro Silesia Sp. z o.o.    Opole    193
2012    Firma Handlowo – Usługowa Olimp S.J.    Limanowa    193
2013    Lixpol Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    193
2014    Koleje Mazowieckie – KM Sp. z o.o.    Warszawa    192
2015    Leszczyńska Fabryka Pomp Sp. z o.o.    Leszno    192
2016    KBR Poland Sp. z o.o.    Kwidzyn    192
2017    Chłodnictwo S.J. B. Sułkowski, A. Gągała, R. Gągała    Józefów    192
2018    APATOR METRIX S.A.    Tczew    192
2019    Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Dutra Sp. z o.o.    Goświnowice    192
2020    Zakład Wyrobow Odzieżowych Helkon – Konarski S.J.    Kępno    192
2021    DREWNOPAK Sp. z o.o. PPH    Wińsko    192
2022    Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Technicznych Inex Sp. z o.o.    Gdańsk    192
2023    Falcon Sp. z o.o.    Łódź    192
2024    Omnibus Trading Sp. z o.o.    Poznań    192
2025    Kompakt Sp. z o.o. PPHU    Elbląg    192
2026    Vissavi Sp. z o.o.    Rzeszów    192
2027    Fruktus S.J.    Długowola Druga    192
2028    Przeds. Robót Portowych Doker Sp. z o.o.    Gdynia    192
2029    R.O. 1991 Sp. z o.o.    Warszawa    192
2030    Tauron Ekoenergia Sp. z o.o.    Jelenia Góra    191
2031    KOLPREM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych    Dąbrowa Górnicza    191
2032    Paula – Trans S.J.    Słupsk    191
2033    Waśpol S.J.    Skawina    191
2034    VENTUS COMMUNICATIONS Sp. z o.o.    Poznań    191
2035    AGROPA Sp. z o.o.    Reszel    191
2036    Terra – Kora Sp. z o.o.    Kraków    191
2037    PRO-OL Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ewa i Marian Steciów S.J.    Opole    191
2038    Prywatne Przeds, Górnośląskie Lak Sp. z o.o.    Tychy    191
2039    Firma Handlowa Wings S.J.    Bydgoszcz    191
2040    TERMAX Sp. z o.o. PPH    Lublin    191
2041    JELENIA PLAST Sp. z o.o.    Jelenia Góra    190
2042    BBR Polska Sp. z o.o.    Warszawa    190
2043    AKE S.A.    Pabianice    190
2044    KSIĄŻ – ROL Sp. z o.o. PRPHU    Książ Wielkopolski    190
2045    Ikab – Rol Sp. z o.o. Łączańskie Przeds. Rolne    Namysłów    190
2046    Danline Sp. z o.o.    Połajewo    190
2047    BBW – Projekt Sp. z o.o.    Dębica    190
2048    Educarium Sp. z o.o.    Bydgoszcz    190
2049    Aquakon Sp. z o.o.    Police    190
2050    Pulsar K. Bogusz S.J.    Łapczyca    189
2051    Teknia Rzeszów S.A.    Rzeszów    189
2052    Jastor G.F. Sp. z o.o. Towarzystwo Handlowo – Consultingowe     Katowice    189
2053    Firma Gutkowski Jan Gutkowski    Leszno    189
2054    Grand Investment Polska Sp. z o.o.    Świecie    189
2055    ARBURG POLSKA Sp. z o.o.    Opacz    189
2056    INSBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych    Tarnów    189
2057    Biuro Studiów i Projektów Energetycznych ENERGOPROJEKT – POZNAŃ S.A.    Poznań    189
2058    Paass Logistyka Sp. z o.o.    Bolesławiec    189
2059    FUH TAS Marek, Grażyna, Angelika Frączkiewicz S.J.    Żyrardów    189
2060    TDM Electronics S.A.    Tarczyn    189
2061    ILSCO Sp. z o.o.    Łódź    189
2062    Alta – Sieć Handlowa Sp. z o.o.    Brzozów    189
2063    It Ichthyo Trophic Sp. z o.o.    Stare Polichno    189
2064    Arras B Sp. z o.o.    Tychy    189
2065    Maj Sp. z o.o.    Stara Iwiczna    189
2066    UNIBIT Sp. z o.o.    Katowice    189
2067    Loobo Sp. z o.o.    Zwoleń    189
2068    MANULI – HYDRAULICS POLSKA S.A.    Mysłowice    188
2069    Synerway S.A.    Warszawa    188
2070    GM COLOR Sp. z o.o.    Bydgoszcz    188
2071    Pol-Lab Sp. z o.o. sp.k.    Bielsko-Biała    188
2072    Energoautomatyka Sp. z o.o.    Rogowiec    188
2073    PW Import – Export Broset Sp. z o.o.    Wałcz    188
2074    Ernst & Young Academy Of Business Sp. z o.o.    Warszawa    188
2075    Unitrez Sp. z o.o.    Opole    188
2076    LOJACK S.A.    Warszawa    188
2077    Centrum Medyczne Sp. z o.o.    Zduńska Wola    188
2078    W&F Franke Polska Sp. z o.o.    Warszawa    188
2079    INSTALATOR Sp. z o.o.    Mrągowo    188
2080    WOD – KAN Sp. z o.o. Zakład Wodociągów i Kanalizacji    Bełchatów    187
2081    Vulcan Sp. z o.o.    Wrocław    187
2082    LBF Technika Wentylacyjna Sp. z o.o.    Stara Kamienica    187
2083    Vistal Mosty Sp. z o.o.    Gdynia    187
2084    PPHU Polimer Sp. z o.o.    Solec Kujawski    187
2085    General Air Services Sp. z o.o.    Warszawa    187
2086    STARZ POLSKA Sp. z o.o. ELEKTROTECHNIK – ELECTRONIC    Gaj Mały    187
2087    Topaz S.J. PPHU    Międzyrzecz    187
2088    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TOR Sp. z o.o.    Kopaliny    187
2089    ARPIS S.A.    Kraków    187
2090    BAGIETKA Sp. z o.o. PHP    Chojnice    187
2091    Auto – Blak Sp. z o.o.    Warszawa    187
2092    KONED Sp. z o.o.    Włocławek    187
2093    Gorseciarska Spółdzielnia Pracy Głowno    Głowno    187
2094    Hydromech Sp. z o.o.    Wrocław    187
2095    Plafon Sp. z o.o.    Bydgoszcz    187
2096    Dabex-Lublin Sp. z o.o.    Lublin    187
2097    Poldanor S.A.    Przechlewo    186
2098    HUTA BATORY Sp. z o.o.    Chorzów    186
2099    KEMIRA ŚWIECIE Sp. z o.o.    Świecie    186
2100    Muller – Die Lila Logistik Polska Sp. z o.o.    Gliwice    186
2101    Młot Sp. j., Bożena i Henryk Młot    Ostrowik    186
2102    ITA – K. Pollak S.J.    Poznań    186
2103    AC Konserwacja zabytków Piotrowski Kosakowski S.J.    Kraków    186
2104    CP Kelco Poland Sp. z o.o.    Poznań    186
2105    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Chełmku    Chełmek    186
2106    Blok-Bud Sp. z o.o.    Blok Dobryszyce    186
2107    Paan – Bus Sp. z o.o.    Szczecin    186
2108    Tauron Wytwarzanie S.A.    Katowice    185
2109    Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.    Warszawa    185
2110    JMK Sp. z o.o.    Wolsztyn    185
2111    Gabi – Bis Sp. z o.o. PPHU    Łęka Opatowska    185
2112    Parster Sp. z o.o.    Parczew    185
2113    PH ELMAT Sp. z o.o.    Rzeszów    185
2114    Expert Sp. z o.o.    Kraków    185
2115    Przedsiębiorstwo Rolno – Spożywcze Józef Piecuch    Papowo Toruńskie    185
2116    Zakład Odlewniczy LEFEK – MILER – BANASIK Sp. z o.o.    Końskie    185
2117    Samdex Sp. z o.o.    Mielec    185
2118    Promas Sp. z o.o.    Opole    185
2119    Targil Sp. z o.o.    Targoszyn    185
2120    Freekom Sp. z o.o.    Kraków    185
2121    TVN S.A.    Warszawa    184
2122    EDF Rybnik S.A.    Rybnik    184
2123    GEDIA POLAND Sp. z o.o.    Nowa Sól    184
2124    Sante A.Kowalski S. J.    Warszawa    184
2125    Colep Polska Sp. z o.o.    Kleszczów    184
2126    Meat – Pros Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    184
2127    Omis SC    Ostrołęka    184
2128    Przeds. Produkcji Materiałów Drogowych Rzeszowie Sp. z o.o.    Rzeszów    184
2129    DELTA S.J.    Pleszew    184
2130    Biofaktor Sp. z o.o.    Skierniewice    184
2131    Hydro – Partner Sp. z o.o.    Leszno    184
2132    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe KONSTA Sp. z o.o.    Kosowo    184
2133    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Hemar” Henryka i Marek Musialik Sp. J.    Mykanów    184
2134    WODROL Sp. z o.o.    Lublin    184
2135    Hadepol Flexo Sp. z o.o.    Rypin    184
2136    MDS Sp. z o.o.    Potęgowo    184
2137    Melbud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodno – Melioracyjnego     Sierpc    184
2138    ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY MARIA BOGUSŁAW KRAWCZAK I MARIA KRAWCZAK S.J.    Szczecin    184
2139    Carbo Projekt Sp. z o.o.    Tychy    184
2140    Intacto Sp. z o.o.    Łódź    184
2141    GRANDES KOCHONOS Sp. z o.o.    Warszawa    184
2142    COBWEB TECHNOLOGY Sp. z o.o.    Wrocław    184
2143    INGLOT Sp. z o.o.    Przemyśl    183
2144    Ekodynamic Sp. z o.o. S. Komandytowa    Wrocław    183
2145    G4S Cash Management (Polska) Sp. z o.o.    Warszawa    183
2146    Orkan Sp. z o.o.    Wrocław    183
2147    Staner Sp. z o.o.    Kraków    183
2148    Africa Line Adventure Club Sp. z o.o.    Warszawa    183
2149    Grupa Handlowo Marketingowa Sp. z o.o.    Chorzów    183
2150    Polfra Sp. z o.o.    Świebodzice    183
2151    DTW Sp. z o.o.    Zabierzów    182
2152    ARHELAN Burzyńscy S.J.    Bielsk Podlaski    182
2153    Solvent Wistol S.A.    Oświęcim    182
2154    AGROMET PILMET Sp. z o.o.    Brzeg    182
2155    PPHU Mleks Sp. z o.o.    Wyszków    182
2156    Ogólnopolska Fundacja Edukacji Komputerowej    Wrocław    182
2157    WIP Sp. z o.o.    Aleksandrów Kujawski    182
2158    Top 2001 Sp. z o.o.    Białystok    182
2159    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa Nike    Warszawa    182
2160    Inspirion Polska Sp. z o.o.    Trzebnica    182
2161    An – Rom Sp. z o.o.    Nowe Miasto nad Wartą    182
2162    Gayor Grupa Producentów Rolnych Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    182
2163    KDWT S.A.    Komorniki    181
2164    AGROCENTRUM Sp. z o.o.    Kolno    181
2165    Przedsiębiorstwo Nasienne Księży Las Sp. z o.o.    Księży Las    181
2166    PPU POMEL Sp. z o.o.    Wyszków    181
2167    NAFTA GAZ Sp. z o.o. Biuro Projektów    Jasło    181
2168    Senator Sp. z o.o.    Łódź    181
2169    HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. & Co. S.K.    Komorniki    181
2170    Dostępny Dom sp. z o.o.    Mysłowice    181
2171    KEMIRA CELL Sp. z o.o.    Ostrołęka    181
2172    Instytut Badawczo – Szkoleniowy Sp. z o.o.    Olsztyn    181
2173    K P B Intra Polska Sp. z o.o.    Tychy    181
2174    PUH AGRA – TECH Sp. z o.o.    Bierutów    181
2175    Caldo – Izolacja Materiały Techniki Cieplnej Sp. z o.o.    Lublin    181
2176    Nafta – Med Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny i Medycyny Pracy Sp. z o.o.    Sanok    181
2177    Złota Farmacja Sp. z o.o.    Szczecin    181
2178    KACZMARSKI INKASSO    Wrocław    180
2179    ODNOWA Sp. z o.o.    Opole    180
2180    CEFARM RZESZÓW Sp. z o.o.    Rzeszów    180
2181    PGS Sp. z o.o.    Odolanów    180
2182    ELPIGAZ Sp. z o.o.    Gdańsk    180
2183    PRA – MAS Sp. z o.o. Przeds. Transportowo Spedycyjno- Handlowe    Leszno    180
2184    C.M.C. Sp. z o.o. S.K.    Inwałd    180
2185    Panko Republic Sp. z o.o.    Warszawa    180
2186    GRANPOL Sp. z o.o.    Nowa Wieś    180
2187    CEDROB S.A.    Ciechanów    179
2188    Instytut Mechaniki Precyzyjnej    Warszawa    179
2189    ENERGETYKA WISŁOSAN Sp. z o.o.    Nowa Dęba    179
2190    BRUGG Systemy Rurowe Sp. z o.o.    Płochocin    179
2191    Tojan Sp. z o.o.    Lubań    179
2192    EMIL Hammoud S.J.    Warszawa    179
2193    ABC Rol Sp. z o.o.    Pyrzyce    179
2194    Niebieski Dom Sp. z o.o.    Warszawa    178
2195    Knorr – Bremse Systemy Dla Kolejowych Środków Lokomocji Pl. Sp. z o.o.    Kraków    178
2196    Netbox Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Gostyń    178
2197    Ostrowski-Pilachowski S.J.    Gdynia    178
2198    KLINK INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Olsztyn    178
2199    Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Nowpol Sp. z o.o.    Grodków    178
2200    Pamatrans S.J.    Przasnysz    178
2201    SPOŁEM Warszawska Spółdzielnia Spożywców Żoliborz    Warszawa    178
2202    Alltech Sp. z o.o.    Kartoszyno    178
2203    Eko-Al Sp. z o.o.    Poznań    178
2204    Fog Agrotechnik Poland Sp. z o.o.    Poznań    178
2205    LINEGAL CHEMICALS Sp. z o.o.    Warszawa    178
2206    Trykot – Arne Carlsson Sp. z o.o.    Szczecin    178
2207    Maj Korporacja Sp. z o.o.    Poznań    178
2208    Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku    Gdańsk    177
2209    ABC – COLOREX Sp. z o.o.    Kraków    177
2210    DR Schneider Obróbka Plastiku Sp. z o.o.    Jelenia Góra    177
2211    PGS Sp. z o.o.    Warszawa    177
2212    Millennium – Kopciński, Rzechuła, Michalak S.J.    Międzywodzie    177
2213    Hekaplast Polska Sp. z o.o. i Spółka. Sp. Komandytowa    Leszno    177
2214    INTEGRAKOM Sp. z o.o.    Warszawa    177
2215    TRANSMARINO Sp. z o.o.    Rabka-Zdrój    177
2216    Dańków Sp. z o.o.    Dańków    177
2217    Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sp. z o.o.    Łagoszów Mały    177
2218    Zakład Obsługi Rolnictwa Rolnaft i Wspólnicy S.J.    Łosice    177
2219    Media 4U Sp. z o.o.    Łódź    177
2220    Personal – Service – Ost – West Sp. z o.o.    Bydgoszcz    177
2221    Calavados Investments II Sp. z o.o.    Wrocław    177
2222    PPUH ACTIVUS Sp. z o.o.    Łódź    177
2223    Pretor Sp. z o.o.    Gdańsk    177
2224    Pol – Pak Sp. z o.o.    Wolsztyn    177
2225    ENERGETYKA WAGON Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    177
2226    Tech Cave Sp. z o.o.    Kraków    177
2227    Kent – Pak Opakowania Sp. z o.o.    Kęty    177
2228    Protrans Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o.    Poznań    177
2229    F – Secure Sp. z o.o.    Warszawa    177
2230    Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Brzozowie    Brzozów    177
2231    BATERPOL S.A.    Katowice    176
2232    Kurotec-Polska Sp. z o.o.    Kozielice    176
2233    GTL – LOT Usługi Lotniskowe Sp. z o.o.    Ożarowice    176
2234    TAB KONCENTRATY Sp. z o.o.    Bieniewice    176
2235    Hardtop Centrum Odlewnictwa Sp. z o.o.    Charsznica    176
2236    WĄTARSKI Sp. z o.o.    Włocławek    176
2237    PPUH CNC Świdnik Sp. z o.o.    Świdnik    176
2238    Hurtex Sp. z o.o.    Słupsk    176
2239    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe BUD-SYSTEM S.J.    Krajenka    176
2240    Wojna S.J.    Bobowa    176
2241    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa im. Franciszka Stefczyka    Gdynia    175
2242    KONIMPEX Sp. z o.o.    Konin    175
2243    PPH FORMIKA Sp. z o.o.    Raszyn    175
2244    HALDEX S.A.    Katowice    175
2245    INTERGLOBAL S.J.    Stary Staw    175
2246    HECTOR Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowe    Warszawa    175
2247    Lesta S.J. PHU    Jeziórko    175
2248    Global Concepts 2000 Polska Sp. z o.o.    Szczecin    175
2249    Transbet Mariusz Grochowicz S.J.    Przemyśl    175
2250    Men'sfield Sp. z o.o.    Przeworsk    175
2251    Trans – Gaz S.J.    Sanok    175
2252    GEOSYNT.PL Sp. z o.o.    Gdańsk    175
2253    Jas – Pol Sp. z o.o.    Ząbki    175
2254    PPU Magnet Sp. z o.o.    Niestępowo    175
2255    Ritf Advnet Polska Sp. z o.o.    Jabłonna    175
2256    APC Sp. z o.o.    Wrocław    175
2257    INTER CARS S.A.    Warszawa    174
2258    Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A.    Luboń    174
2259    PRAWDA Sp. z o.o. Zakłady Produkcyjno – Usługowe    Olecko    174
2260    ECM Group Polska S.A.    Warszawa    174
2261    Ogrodnik S.J.    Opoczno    174
2262    PLATAN GROUP Sp. z o.o.    Warszawa    174
2263    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Chrzelicach    Chrzelice    174
2264    Start People Outsourcing Solutions Sp. z o.o.    Łódź    174
2265    Euro Technik Trans Sp. z o.o.    Bydgoszcz    174
2266    Orlen – Oil Sp. z o.o.    Kraków    173
2267    PTHU HYDRO-MARKO – MARIA PLUTA    Jarocin    173
2268    Gospodarstwo Rolne Wabcz Sp. z o.o.    Stolno    173
2269    Phoenix Contact Sp. z o.o.    Długołęka    173
2270    CMP Holding Sp. z o.o.    Wrocław    173
2271    RWE Polska CONTRACTING Sp. z o.o.    Wrocław    173
2272    Instal – Konsorcjum Sp. z o.o.    Wrocław    173
2273    Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Złotów    173
2274    Woodstyle Balawejder S.J.    Dynów    173
2275    Medyk Plus Sp. z o.o.    Warszawa    173
2276    Wirex Sp. z o.o.    Warszawa    173
2277    Przeds. Dokrumex Sp. z o.o.    Szczecin    173
2278    Wigry – Projekt S.A.    Suwałki    173
2279    Eurogum Sp. z o.o.    Targowisko    173
2280    Vecto Sp. z o.o.    Warszawa    173
2281    Elpro Sp. z o.o. PPUH    Częstochowa    173
2282    JLP Sp. z o.o.    Warszawa    173
2283    Mondi Solec Sp. z o.o.    Baniocha    172
2284    Severt Polska Sp. z o.o.    Gorlice    172
2285    Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-Rat Sp. z o.o.    Bytom    172
2286    PU Tele – Mar Sp. z o.o.    Racibórz    172
2287    Rentrans Cargo Sp. z o.o.    Szczecin    172
2288    Termokor Kaefer Sp. z o.o.    Rogowiec    172
2289    Polska Zjednoczona Korporacja Bałtycka Sp. z o.o.    Gdynia    172
2290    Nelba Lutomił Trząsalski S.J.    Werkowo    172
2291    Alumet Sp. z o.o.    Daleszewo    172
2292    Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET S.A.    Tarnowskie Góry    171
2293    Klaus Borne Fabryka Drzwi Sp. z o.o.    Barlinek    171
2294    Agro-Danmis Gramowscy S.J.    Wyszyny    171
2295    Zamkor P. Sagnowski i Wspólnicy S.J.    Kraków    171
2296    Hamer Sp. z o.o.    Kraków    171
2297    QUADRUM FOODS Sp. z o.o.    Kraków    171
2298    SMB MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE J.WEDLER,M.ZAWADZKI S.J.    Zielona Góra    171
2299    ELCOM PROPACK Sp. z o.o.    Przeźmierowo    171
2300    BCE Systems Sp. z o.o.    Szczecin    171
2301    LKW Transport Gruba Jarmulewski S.J.    Reda    171
2302    SAN MARKO Spółdzielnia Niewidomych    Poznań    171
2303    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    170
2304    TESGAS S.A.    Dąbrowa    170
2305    ANDRA Sp. z o.o.    Warszawa    170
2306    Felbermayr Immo Sp. z o.o.    Wrocław    170
2307    ENERGOTELPROJEKT Sp. z o.o.    Poznań    170
2308    PRO ASCOBLOC Sp. z o.o.    Syców    170
2309    Manuli Ekobal Sp. z o.o.    Bielany Wrocławskie    170
2310    METALCHEM WARSZAWA S.A.    Warszawa    170
2311    Przedsiębiorstwo Drogowe Kontrakt Sp. z o.o.    Krosno Odrzańskie    170
2312    GAZOPOL Ltd Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Usługowe    Koszalin    170
2313    HTI Sp. z o.o.    Poznań    170
2314    N.S.C. M. Nalepa, M. Sożyński Sp. J.    Wrocław    170
2315    Małopolskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Tarnowie Sp. z o.o.    Tarnów    170
2316    Cotton – Word Sp. z o.o.    Wrocław    170
2317    Spółdzielnia Pracy Elektroniki i Informatyki ETA    Poznań    170
2318    Aunde Poland Sp. z o.o.    Łódź    169
2319    IMCD – Polska Sp. z o.o.    Warszawa    169
2320    Frank Glasse ELTRON    Wrocław    169
2321    Barg Laboratorium Sp. z o.o.    Warszawa    169
2322    Targor – Truck Sp. z o.o.    Rzekuń    169
2323    OMC Envag Sp. z o.o.    Warszawa    169
2324    Lubcon Polska Sp. z o.o.    Świdnik    169
2325    Intertransport Sp. z o.o.    Radzyń Podlaski    169
2326    Fabryka Przetworów Rybnych Mieszko Sp. z o.o.    Sławno    169
2327    Schreder Polska Sp. z o.o.    Warszawa    169
2328    Rol – Bud S.J.    Lipsk    169
2329    Anchor – Agents & Shipbrokers Sp. z o.o.    Gdynia    169
2330    Voxen Sp. z o.o.    Warszawa    169
2331    Spółdzielnia Agro w Małdytach    Małdyty    169
2332    Przeds. Produkcji Rolnej Handlu i Usług Kos – Pol Sp. z o.o.    Kołaczkowo    169
2333    Przedsiębiorstwo Rolno-Spożywcze Agrobałt Sp. z o.o.    Gdynia    169
2334    Cargo – Trade Polska Sp. z o.o.    Katowice    169
2335    Neo – Electronics Sp. z o.o.    Wrocław    169
2336    Energia Sp. z o.o. Biuro Projektów i Usług Inwestycyjnych    Gdańsk    169
2337    SKANSKA S.A.    Warszawa    168
2338    K.C.B. INTERLIGHT Sp. z o.o.    Gniewkowo    168
2339    SUPERDROB Zakłady Drobiarsko – Mięsne S.A.    Karczew    168
2340    Kennametal Sp. z o.o.    Żory    168
2341    Wkręt-Met Sp. z o.o. sp.k.    Kuźnica Kiedrzyńska    168
2342    Xylem Water Solutions Polska Sp. z o.o.    Dawidy    168
2343    Świdnicka Fabryka Urządzeń Przemysłowych ŚFUP Sp. z o.o.    Świdnica    168
2344    Drukarnia i Księgarnia Św. Wojciecha Sp. z o.o.    Poznań    168
2345    Wod – Kan – Mel Roman Sułkowski I Wspólnicy S.J. Przedsiębiorstwo    Sowliny    168
2346    Bracia Bertrand Sp. z o.o. Sp.K.    Luzino    168
2347    Net – Profit Warzywa & Owoce Sp. z o.o.    Tropiszów    168
2348    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe WODNIK    Chojnice    168
2349    Ośrodek Medyczny DMP Sp. z o.o.    Lublin    168
2350    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Twardy Anna i Gabriel Twardy Sp. J.    Rawicz    168
2351    Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych Miniekt Sp. z o.o.    Warszawa    168
2352    Jurgen Armack Sp. z o.o.    Piła    168
2353    Weyna Sp. z o.o.    Bydgoszcz    168
2354    ESPACE VOYAGES Sp. z o.o.    Warszawa    168
2355    MSD Polska Sp. z o.o.    Warszawa    167
2356    Polmass S.A.    Bydgoszcz    167
2357    Dat-Schaub Polska Sp. z o.o.    Suchy Las    167
2358    Thermaflex Izolacji Sp. z o.o.    Żarów    167
2359    WIKSBUD Sp. z o.o.    Lipno    167
2360    Zakład Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o.    Tczew    167
2361    ZPUE Gliwice Sp. z o.o.    Gliwice    167
2362    PEGPOL Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Jawor    167
2363    TUGEB POLBUD Sp. z o.o.    Sławoszowice    167
2364    Remei Polska Sp. z o.o.    Opole    167
2365    Vistal Ocynkownia Sp. z o.o.    Gdynia    167
2366    Grupa Producentów Ziemniaków Kartofelek Sp. z o.o.    Chrzanów    167
2367    SEEPOINT Sp. z o.o.    Goleniów    167
2368    Peter Schmidt Okna I Drzwi Pvc Sp. z o.o.    Wiechlice    167
2369    Drobud Spółdzielnia Usług Wielobranżowych w Gdakowie    Gdakowo    167
2370    Catering Service Sp. z o.o.    Płaczki    167
2371    ISOTEX Sp. z o.o.    Poznań    167
2372    AAR Polska sp. z o.o.    Łuków    167
2373    Norma Investments Sp. z o.o.    Warszawa    166
2374    CERACO UBP Sp. z o.o.    Warszawa    166
2375    Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.    Poznań    166
2376    HERTZ SYSTEMS LTD Sp. z o.o.    Zielona Góra    166
2377    COSMO Sp. z o.o.    Międzybrodzie Żywieckie    166
2378    NZOZ Medicus Sp. z o.o.    Nakło nad Notecią    166
2379    Gillmet Sp. z o.o.    Starogard Gdański    166
2380    Polimed Sp. z o.o. Polskie Usługi Laboratoryjne i Medyczne    Warszawa    166
2381    COM-D Sp. z o.o. PUPH    Jawor    166
2382    Brzeskie Centrum Handlowe MARKO Zakład Pracy Chronionej Scelina Marek i Spółka S.J.    Brzeg    166
2383    MBM SERWIS Sp. z o.o.    Tarnów    166
2384    Eurotours Polska Sp. z o.o.    Kraków    166
2385    Przychodnia Wilczak Sp. z o.o.    Bydgoszcz    166
2386    Radio Taxi Partner Sp. z o.o.    Kraków    166
2387    MTT Polska Sp. z o.o.    Warszawa    166
2388    Pozbud T&R S.A.    Wysogotowo    165
2389    PRECISION MACHINE PARTS POLAND Sp. z o.o.    Radom    165
2390    Narew Styl Sp. z o.o.    Różan    165
2391    EKBUD Sp. z o.o.    Lublin    165
2392    Dolnośląska Szkoła Wyższa    Wrocław    165
2393    SN Design W. Szczepański, T. Nowak Sp. j.    Warszawa    165
2394    SOLGAM Sp. z o.o.    Jasło    165
2395    Owoc Łącki Sp. z o.o. Sądecka Grupa Producentów Owoców i Warzyw    Łącko    165
2396    Piekarnia Halina S.J.    Kamionka    165
2397    Zakład Remontów Produkcji i Handlu Resuma Sp. z o.o.    Łódź    165
2398    Biomar Sp. z o.o. PPUH    Dąbrowa Górnicza    165
2399    REST Usługi Remontowo – Budowlane i Specjalistyczne S.J    Rzeszów    164
2400    Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Zabrze    164
2401    Aminex Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    164
2402    PW Masterchem Marcin Wiśniewski, Piotr Wasilewski S.J.    Przylep    164
2403    PH EWMAR – NESS Sp. z o.o.    Sosnowiec    164
2404    Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.    Warszawa    164
2405    Marka S.A.    Białystok    164
2406    E Plus M Sp. z o.o.    Stara Iwiczna    164
2407    Glasmark Sp. z o.o.    Krosno    164
2408    Weilburger Grafik – Polska Sp. z o.o.    Batorowo    164
2409    Artfarm S.J.    Tarnów    164
2410    Animedica Polska Sp. z o.o.    Gdynia    164
2411    Security System MS Sp. z o.o.    Gdańsk    164
2412    Transport Chwiłkowscy Sp. z o.o.    Chludowo    164
2413    Sotex S.J. PHU    Łazy    164
2414    Yanko Sp. z o.o.    Rogoźnica    164
2415    ACSS ID Systems Sp. z o.o.    Warszawa    164
2416    Przedsiębiorstwo Produkcji Wielobranżowej i Handlu TAMEX Sp. z o.o.    Olsztyn    164
2417    Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o.    Kietrz    163
2418    DSV ROAD Sp. z o.o.    Ołtarzew    163
2419    Canon Polska Sp. z o.o.    Warszawa    163
2420    Auto-Gum Sp. z o.o. sp.k.    Kraków    163
2421    „Drewpal” Wiesław Majtas, Krzysztof Drygała, Grzegorz Drygała sp. j.    Blizanów    163
2422    BIELMLEK Spółdzielnia Mleczarska    Bielsk Podlaski    163
2423    Nasycalnia Podkładów Sp. z o.o.    Czeremcha    163
2424    Maga Sp. z o.o.    Kraków    163
2425    Maurer Marcin Przedsiębiorstwo Usługowo-Spedycyjne Empol-Transport    Tylmanowa    163
2426    Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych Sp. z o.o.    Katowice    163
2427    Turbo 1998 Sp. z o.o.    Warszawa    163
2428    AMERESTATE S.A.    Warszawa    163
2429    Temar Sp. z o.o.    Mielec    163
2430    Initial Matadoor Sp. z o.o.    Warszawa    163
2431    DMD – Bis Sp. z o.o.    Piotrków Kujawski    163
2432    Przeds. Trimor Sp. z o.o.    Sopot    163
2433    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Optimax Sp. z o.o.    Łódź    163
2434    Kriosystem Sp. z o.o.    Wrocław    163
2435    Andersen Poland Sp. z o.o.    Oświęcim    163
2436    PHU Matuz Sp. z o.o.    Kościan    163
2437    OTIS Sp. z o.o.    Warszawa    162
2438    Technika Grzewcza i Samitarna, Płytki Ceramiczne Krzysztof Stoń    Bytom    162
2439    Gospodarstwo Rolne Ptaszkowo Sp. z o.o.    Granowo    162
2440    Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych MEGA – POL S.A.    Bydgoszcz    162
2441    Minox S.A.    Warszawa    162
2442    ARSEN Sp. z o.o.    Sieradz    162
2443    Aniflex S.J. Jawna Głowacka i Wspólnicy    Tomaszów Mazowiecki    162
2444    Instytut Systemów Przestrzennych i Katastralnych S.A.    Gliwice    162
2445    Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego IZOGAZ Sp. z o.o.    Kwidzyn    162
2446    Dars Sp. z o.o.    Ślesin    162
2447    PAS Polska Sp. z o.o.    Opalenica    161
2448    AGRO – FUNDUSZ MAZURY Sp. z o.o.    Barciany    161
2449    Admit Sp.J.    Górki Wielkie    161
2450    PIGPOL Sp. z o.o.    Jarosławsko    161
2451    Transport Krajowy I Zagraniczny – Eurotransport Dłubak S.J.    Spalice    161
2452    BIOTRONIK POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    161
2453    ABE IPS Sp. z o.o.    Warszawa    161
2454    Biesse Sp. z o.o.    Warszawa    161
2455    BALTRADE S.J.    Gdańsk    161
2456    Techpom Sp. z o.o.    Krzywonoś    161
2457    TMC Sp. z o.o.    Gdańsk    161
2458    PW MS – Ortis Produkt S.J.    Łomianki    161
2459    Pphu Bartek Ubojnia Zwierząt S.J.    Wólka Somiankowska    161
2460    PTH Eurotrans Rychlik S.J.    Nowe Opole    161
2461    Madrog Construction Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    161
2462    Polska Grupa Tekstylna Sp. z o.o.    Warszawa    161
2463    Panaceum Sp. z o.o.    Rumia    161
2464    International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.    Radom    160
2465    Melbud S.A.    Grudziądz    160
2466    EL PAK Sp. z o.o. Przeds. Serwisu Automatyki i Urządzeń Elektrycznych    Konin    160
2467    DIREX Sp. z o.o.    Sulejówek    160
2468    Lubelskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.    Lublin    160
2469    Steelpress Sp. z o.o.    Poznań    160
2470    Mika Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    160
2471    Petrolis Sp. z o.o.    Zwoleń    160
2472    Pov – Gol Sp. z o.o.    Głosków    160
2473    Biomar Sp. z o.o.    Zielona Góra    160
2474    INTER GLOBAL Sp. z o.o.    Rybarzowice    160
2475    RIDEX DEKORACJA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    160
2476    REPER II Sp. z o.o.    Michałowice    160
2477    Star Fitness S.A.    Poznań    160
2478    Dapol A.dadas W.dadas Sp. J.    Warszawa    160
2479    Nasiennik Sp. z o.o.    Choszczno    160
2480    Hektar Sp. z o.o.    Szpitalna Wieś    160
2481    FERMY DROBIU WOŹNIAK Sp. z o.o.    Żylice    159
2482    Hotele Diament S.A.    Zabrze    159
2483    Agrofirma Spółdzielcza    Wolsztyn    159
2484    Zakłady Mięsne OLEWNIK-BIS Sp. z o.o.    Drobin    159
2485    Firma KABANOS S.J.    Jabłonka    159
2486    Rolmex K.Rogala, R.Rogala, A.Witoński Sp.J.    Kalisz    159
2487    AQUA S.A.    Poznań    159
2488    OMNIVENT Sp. z o.o.    Lipka    159
2489    Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Rzeszów    159
2490    Agrobard S.J.    Oblas    159
2491    Ivoclar – Vivadent Polska Sp. z o.o.    Warszawa    159
2492    HUT – PUS S.A.    Kraków    159
2493    Inter Lers Sp. z o.o.    Kłecko    159
2494    BUDIMER Sp. z o.o. PBU    Puławy    159
2495    GMB Inwestycje Sp. z o.o.    Sosnowiec    159
2496    EPA SYSTEMY SPÓŁKA Z O.O.     Szczecin    159
2497    HEKOBENTONITY Sp. z o.o.    Nagoszyn    159
2498    Przedsiębiorstwo EKOLOBUD S.A.    Suwałki    159
2499    NOVA 3 D Sp. z o.o.    Lublin    159
2500    Tartak Płociczno Sp. z o.o.    Płociczno    159
2501    KELLER POLSKA Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    158
2502    FIEGE Sp. z o.o.    Mszczonów    158
2503    C.M.C. Sp. z o.o.    Inwałd    158
2504    Edificator Sp. z o.o.    Kraków    158
2505    MPEC Servis Północ Sp. z o.o.    Wrocław    158
2506    Warsaw Data Center Sp. z o.o.    Warszawa    158
2507    Komexim Sp. z o.o.    Kraczkowa    158
2508    Spectra – Broker Sp. z o.o.    Warszawa    158
2509    Fasada- Sp. z o.o.    Gdańsk    158
2510    ENERGOMONTAŻ – ZACHÓD WARSZAWA Sp. z o.o.    Warszawa    158
2511    Zakład Profesjonalnych Systemów Alarmowych Bask Sp. z o.o.    Warszawa    158
2512    Instytut Chemii Fizycznej PAN    Warszawa    157
2513    S4E S.A.    Kraków    157
2514    E-POINT S.A.    Warszawa    157
2515    Nasz Doktor Sp. z o.o.    Szczecin    157
2516    AMBROŻY Sp. z o.o.    Bierutów    157
2517    Poseyix Development Sp. z o.o.    Gdańsk    157
2518    Kaufmann Sp. z o.o.    Rypin    157
2519    Teltraffic Sp. z o.o.    Poznań    157
2520    Rolnix Sp. z o.o.    Muszkowice    157
2521    Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o.    Wągrowiec    157
2522    SVEDAN – POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    157
2523    V.VINIFERA Sp. z o.o.    Warszawa    157
2524    Firma Expro Sp. z o.o.    Wałdowo    157
2525    EMIO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjno – Wdrożeniowe    Wrocław    157
2526    Tradcon Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    157
2527    Kulczyk Holding S.A.    Warszawa    156
2528    Rzeszowska Centrala Materiałów Budowlanych S.A.    Rzeszów    156
2529    Bestandig Logistics Sp. z o.o.    Słupca    156
2530    AG System Sp. z o.o.    Kraków    156
2531    IMED POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    156
2532    Analyx Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    156
2533    BIOEKSPERT Sp. z o.o.    Warszawa    156
2534    Besi Marine Systems Polska Sp. z o.o.    Reda    156
2535    Farmacovit Sp. z o.o.    Pietrzykowice    156
2536    Ubojnia Zwierząt Gospodarczych S.J.    Wiśniew    156
2537    Ochrona Osób i Mienia Asekuracja Sp. z o.o.    Kleczew    156
2538    Drodprojekt Sp. z o.o.    Lublin    156
2539    Famet Quality Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    156
2540    REMAG S.A.    Katowice    155
2541    Waryński S.A. Grupa Holdingowa    Warszawa    155
2542    Super Market Rajski S.J.    Nowy Targ    155
2543    GERDES MC Sp. z o.o.    Poznań    155
2544    IFS Industrial And Financial Systems Poland Sp. z o.o.    Warszawa    155
2545    Olimar Sp. z o.o.    Kraków    155
2546    I-BS.PL Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    155
2547    Kendromed Sp. z o.o.    Wrocław    155
2548    Pro-Select Sp. z o.o.    Murowana Goślina    155
2549    B I M Sp. z o.o.    Przeźmierowo    155
2550    Dudek Paragliders S.J. Jerzy Domański – Piotr Dudek – Dariusz Filipowicz    Bydgoszcz    155
2551    ULTER-SPORT Sp. z o.o.    Węgierska Górka    155
2552    Optima Sp. z o.o.    Przemyśl    155
2553    Royal Canin Polska Sp. z o.o.    Niepołomice    154
2554    KAZAR FOOTWEAR Sp. z o.o.    Przemyśl    154
2555    Stomilex Sp. z o.o.    Opole    154
2556    ALU INTERNATIONAL – SHIPYARD Sp. z o.o.    Gdańsk    154
2557    Suszarnicza Spółka OGRODNIK S.A.    Nowy Tomyśl    154
2558    ARM Inwestycje Sp. z o.o.    Inowrocław    154
2559    Ośrodek Pomiarów i Automatyki Przemysłu Węglowego S.A.    Zabrze    154
2560    Independent Tax Advisers Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.    Warszawa    154
2561    Spółdzielnia DOZÓR    Gniezno    154
2562    TransDrob Sp. z o.o.    Iława    154
2563    Pelion S.A.    Łódź    153
2564    Kerry Polska Sp. z o.o.    Kielce    153
2565    Korbanek Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    153
2566    HODOWLA ROŚLIN STRZELCE Sp. z o.o. Grupa IHAR    Strzelce    153
2567    Warszawska Kolej Dojazdowa Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    153
2568    Dystrybucja Polska Sp. z o.o.    Poznań    153
2569    EPC S.A.    Warszawa    153
2570    Netline Group Sp. z o.o.    Wrocław    153
2571    ECA Auxilium S.A.    Kraków    153
2572    Veganet Sp. z o.o.    Wrocław    153
2573    Agrosad S.J.    Równa    153
2574    GiA Sp. z o.o.    Lędziny    153
2575    Colours Factory Sp. z o.o.    Piła    153
2576    SYR Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    153
2577    Graal Sp. z o.o.    Opypy    153
2578    Emma- Biuro Usług Księgowych Sp. z o.o.    Warszawa    153
2579    Betex-Transport Sp. z o.o.    Kwidzyn    153
2580    AB S.A.    Wrocław    152
2581    Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiej Akademii Medycznej    Katowice    152
2582    Amgen Sp. z o.o.    Warszawa    152
2583    Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o.    Wrocław    152
2584    Tamir Sp. z o.o. PPUH    Bystrzyca Kłodzka    152
2585    Albis Polska Sp. z o.o.    Poznań    152
2586    BHG Sp. z o.o.    Pruszków    152
2587    Cleaner Zakład Sprzątania sp. j. Maciej Bukowski, Grzegorz Misiewicz    Elbląg    152
2588    Budownictwo Hydro – Energetyka Dychów Sp. z o.o.    Dychów    152
2589    MH Automatyka Sp. z o.o.    Gdańsk    152
2590    Gospodarstwo Rolne Gosprol Sp. z o.o.    Stare Pole    152
2591    IRR Sp. z o.o.    Warszawa    152
2592    PRESTO S.A.    Warszawa    152
2593    CEMAROL Sp. z o.o.    Słupsk    152
2594    Przeds. Składowania I Przerobu Odpadów Sp. z o.o.    Nowa Wieś Lęborska    152
2595    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe PST Sanocki S.J.     Radymno    152
2596    Szerwal 2000 Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    152
2597    Quest Sp. z o.o.    Warszawa    152
2598    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gwiazda    Nowy Dębiec    152
2599    Diab Sp. z o.o.    Słupsk    152
2600    Van Pur S.A.    Warszawa    151
2601    CT CREATIVE TEAM S.A.    Warszawa    151
2602    Fast Finance S.A.    Wrocław    151
2603    TABOR Instytut Pojazdów Szynowych    Poznań    151
2604    Przedsiębiorstwo Handlowe A – T S.A.    Krotoszyn    151
2605    Sekam Sp. z o.o.    Kobylnica    151
2606    Pro Market S.J.    Warszawa    151
2607    TECHNID Sp. z o.o.    Rzeszów    151
2608    GASSTECH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjne    Suwałki    151
2609    PRUSZYŃSKI – NOWICKI Sp. z o.o.    Motaniec    151
2610    Hotel Prezydent Sp. z o.o.    Spała    151
2611    Gminna Sp-Nia Samopomoc Chłopska w Kostrzynie Wlkp    Kostrzyn    151
2612    Technix Woźniacki I Wspólnicy sp.j.    Stalowa Wola    151
2613    PAINT – INVESTREM Sp. z o.o.    Gdańsk    151
2614    BMC Sp. z o.o.    Częstochowa    151
2615    FA Timofi Sp. z o.o.    Lubań    151
2616    Wika Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Włocławek    150
2617    Politechnika Białostocka    Białystok    150
2618    Avnet Sp. z o.o.    Warszawa    150
2619    PMPoland S.A.    Jelenia Góra    150
2620    Voestalpine Tens Sp. z o.o.    Sopot    150
2621    Link Sp. z o.o.    Wiązowna    150
2622    Protek – System Sp. z o.o.    Gdynia    150
2623    HKL Dekoracja Okien Sp. z o.o.    Szczecin    150
2624    UNITY LINE Sp. z o.o.    Szczecin    150
2625    Magmar Sp. z o.o.    Olszanka    150
2626    Bestservice Sp. z o.o.    Warszawa    150
2627    U Witka Sp. z o.o. Produkcja Mięsa i Wędlin    Najdziszów    150
2628    BOGACZEWO Sp. z o.o. Zakład Rybacki    Morąg    150
2629    MAS Sp. z o.o.    Kraków    150
2630    Grupa Producentów Rolnych Grod-Rol Sp. z o.o.    Skoroszyce    150
2631    Olmet Sp. z o.o.    Gdańsk    150
2632    Saint-Gobain Sekurit Hanglas Polska Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    149
2633    TIP – TOPOL Sp. z o.o. PUP    Pobiedziska    149
2634    Landeco Sp. z o.o.    Katowice    149
2635    SENTREX Sp. z o.o.    Gogolin    149
2636    APPOL Sp. z o.o.    Łąkta Górna    149
2637    Instytut Biotechnolog II Przemysłu Rolno-Spożywczego Im. Prof. Wacława Dąbrowskiego    Warszawa    149
2638    Novdom Sp. z o.o.    Przasnysz    149
2639    P.U.H.P. Inst-Gaz M.Kasztelan, J.Nawracała, S.Jałowiecki sp. j.    Jaskrów    149
2640    PP D. K. Lamin S.J.    Białystok    149
2641    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kruszywo J.Krajewski, A.Sękowski, J.Zawadzki – Sp. J.    Pruszków    149
2642    Przedsiębiorstwo Rolnicze, Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pierwoszów Sp. z o.o.    Pierwoszów    149
2643    Dekra Polska Sp. z o.o.    Warszawa    149
2644    Tartak Stefan S.J.    Włoszakowice    149
2645    PASAMON Sp. z o.o.    Bydgoszcz    149
2646    Controls Polska Sp. z o.o.    Warszawa    149
2647    Agro Eko BP Sp. z o.o.    Garbów    149
2648    Nasze Zdrowie Sp. z o.o.    Warszawa    149
2649    Pamal Sp. z o.o.    Sopot    149
2650    Łakpol Sp. z o.o.    Kiełczewo    149
2651    Enea Wytwarzanie S.A.    Świerże Górne    148
2652    Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.    Gliwice    148
2653    P.W. Stolarz – Lempert S.J.    Mroczeń    148
2654    Mirosław Koźlakiewicz    Szreńsk    148
2655    INTEMO S.A.    Piotrków Kujawski    148
2656    Nicator Fabryka Opakowań S.J.    Karczew    148
2657    DGS Poland Sp. z o.o.    Mierzyn    148
2658    ZIARN – POL Sp. z o.o. Przeds. Przetwórstwa i Handlu Zbożem    Kwidzyn    148
2659    Biochemik Sp. z o.o. Laboratorium Usługowo – Badawcze    Śmiłowo    148
2660    Arpo S.J.    Stawiszyn    148
2661    Droper Logistic Sp. z o.o.    Świebodzice    148
2662    MULTISERVICE Sp. z o.o.    Olsztyn    148
2663    Cotton – Tex Sp. z o.o.    Łódź    148
2664    CENTROWET Sp. z o.o. Przeds. Zaopatrzenia Farmaceutyczno – Weterynaryjnego    Białystok    148
2665    POLNET Sp. z o.o.    Poznań    148
2666    Hurtownia Motoryzacyjna Gordon Sp. z o.o.    Zamość    147
2667    KARBON 2 Sp. z o.o.    Katowice    147
2668    R&G Plus Sp. z o.o.    Mielec    147
2669    PGS Software S.A.    Wrocław    147
2670    PAGRO Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolno Nasienne PĄGÓW    Pągów    147
2671    OZAMET Sp. z o.o.    Olsztyn    147
2672    Brzeska Fabryka Pomp i Armatury MEPROZET Sp. z o.o.    Brzeg    147
2673    Przedsiębiorstwo Rolne Malwa Export Import Sp. z o.o.    Tralewo    147
2674    VIRIDIAN POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    147
2675    Cofely Services Sp. z o.o.    Warszawa    147
2676    Esswell International LTD Sp. z o.o.    Świecie    147
2677    Kucharscy Sp. z o.o. Gospodarstwo Rodzinne     Jastrzębia    147
2678    WITAL S.J. Suwalskie PPH    Suwałki    147
2679    KRUEL Sp. z o.o.    Chrzanów    147
2680    Centrum Powłok Preaplikowanych Konwert Sp. z o.o.    Kaniów    147
2681    Ejko Ewa Kolczyńska, Jerzy Kolczyński, Paweł Kolczyński Sp. J.    Błonie    147
2682    MPWIK Sp. z o.o. Zakład Usług Specjalistycznych    Kraków    147
2683    FHUP Namur Sp. z o.o.    Sosnowiec    147
2684    KART – PAPER POLSKA Sp. z o.o.    Oleśnica    147
2685    Jeronimo Martins Polska S.A.    Kostrzyn    146
2686    Katowicki Holding Węglowy S.A.    Katowice    146
2687    TI POLAND Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    146
2688    AGRO – AS Z. Bednarski & A. Sajdutka S.J. PHU    Grodków    146
2689    CORPORES Sp. z o.o. PPHU    Rzeszów    146
2690    Sage Sp. z o.o.    Warszawa    146
2691    Boehringer Ingelheim Marketing Sp. z o.o.    Warszawa    146
2692    SPOŁEM PSS    Kielce    146
2693    DROBEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Drobiarskie    Solec Kujawski    146
2694    3D Sp. z o.o.    Lubartów    146
2695    Awex Sp. z o.o. PPUH    Nowe Skalmierzyce    146
2696    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rykach Sp. z o.o.    Ryki    146
2697    METRIX METAL Sp. z o.o.    Tczew    146
2698    ROWIS SYSTEM S.J. M.SIEMIŃSKI I ST.WILK    Będzin    146
2699    METALS MINERALS Sp. z o.o.    Warszawa    146
2700    ASEC S.A.    Kraków    146
2701    ALCHEM GRUPA Sp. z o.o.    Toruń    146
2702    Górna Raba Sp. z o.o.    Mszana Dolna    146
2703    Słoneczko Sp. z o.o.    Zielona Góra    146
2704    S.P.2.1 Polska Sp. z o.o.    Poznań    146
2705    Agencja Inwestycyjna FB-Mont S.J.    Kalisz    146
2706    TAXUS SI Sp. z o.o.    Warszawa    146
2707    Trade & Consult LTD. Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Stara Iwiczna    146
2708    Centermed Lublin Sp. z o.o.    Lublin    146
2709    IVO Maciej Kozak Sp. z o.o.    Wrocław    146
2710    Inter Centrum Sp. z o.o.    Świętochłowice    146
2711    Vapol Sp. z o.o.    Warszawa    146
2712    Nieruchomości Wielkopolski Sp. z o.o. sp.k.    Poznań    146
2713    Neo Sp. z o.o.    Brwinów    146
2714    ADM Śródmieście Sp. z o.o.    Lublin    146
2715    Elektrometal S.A.    Cieszyn    145
2716    NYNAS Sp. z o.o.    Szczecin    145
2717    Alan Systems Sp. z o.o.    Katowice    145
2718    Transpetrol Sp. z o.o.    Chorzów    145
2719    BRANDDEX Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    145
2720    POLFRACHT Sp. z o.o.    Gdynia    145
2721    System sp. j. A.T. Skowrońscy, T. Hnidziejko    Zielona Góra    145
2722    Masterfix Poland LTD Sp. z o.o.    Poznań    145
2723    Apteka Vita Katarzyna Sidor, Edyta Trąbka sp.j.    Lubartów    145
2724    Escape Fitness Poland Sp. z o.o.    Warszawa    145
2725    Tarboj Tarasiuk S.J.    Zabłudów    145
2726    Zakład Wyrobów z Drewna Agma Sp. z o.o.    Margonin    145
2727    SIGMA Sp. z o.o. Przeds. Innowacyjno Wdrożeniowe    Zabierzów    145
2728    ELECTROLUX POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    144
2729    Przeds. Handlowo – Usługowo – Transportowe TRANSHURT Sp. z o.o.    Lublin    144
2730    JOT – Ł PHU    Wrocław    144
2731    PC – Factory S.A.    Warszawa    144
2732    Fameg Sp. z o.o.    Radomsko    144
2733    ZPS Sp. z o.o.    Warszawa    144
2734    Przedsiębiorstwo Wodno – Melioracyjne w Ząbkowicach Śląskich Sp. z o.o.    Ząbkowice Śląskie    144
2735    Koga – Maris Sp. z o.o.    Hel    144
2736    ZPHU Szron S.J.    Łódź    144
2737    Włodzimierz Głowacki I Wspólnicy S.K.    Poznań    144
2738    Proton Property Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Kraków    144
2739    TRIPUS – POLSKA Sp. z o.o.    Bierutów    144
2740    Europa NCT Sp. z o.o.    Wołomin    144
2741    ABC Do Wnętrz Wyżyńscy S.J.    Bartoszyce    144
2742    Przeds. Spedycyjne Transstar Sp. z o.o.    Olkusz    144
2743    Elektroniczne Systemy Sprzedaży Sp. z o.o.    Wrocław    144
2744    Auto Styl Sp. z o.o.    Warszawa    144
2745    Chatka Grzegorz Smyczyński, Dariusz Bielawny S.J.    Krotoszyn    144
2746    Eurokiosk Sp. z o.o.    Poznań    144
2747    WISŁA ALUMINIUM Ltd Sp. z o.o.    Gdańsk    144
2748    Krupa – Dzwierzyński S.J.    Tarnów    144
2749    MMP Sp. z o.o. S.K.A.    Bochnia    144
2750    Agencja Rozwoju Regionalnego ARLEG S.A.    Legnica    144
2751    Polmet Sp. z o.o.    Warszawa    144
2752    BIURO USŁUG KOMPUTEROWYCH SOFTERS Sp. z o.o.    Rzeszów    144
2753    Pionier Jawor Sp. z o.o.    Jawor    144
2754    Pracownia Architektoniczna 1997 Sp. z o.o.    Poznań    144
2755    Gdański Uniwersytet Medyczny    Gdańsk    143
2756    Instytut Lotnictwa    Warszawa    143
2757    ZNAK Sp. z o.o. Społeczny Instytut Wydawniczy    Kraków    143
2758    PHUP GNIEZNO Sp. z o.o. HURTOWNIA Sp-ka Komandytowa    Gniezno    143
2759    KEA S.J. I.B. Baszak    Wrocław    143
2760    Przedsiębiorstwo Euro – Kas Sp. z o.o.    Katowice    143
2761    Stalmax S.J.    Wadowice Górne    143
2762    BRE Centrum Operacji Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    143
2763    GLOBAL COLORS POLSKA S.A.    Kędzierzyn-Koźle    143
2764    MOTOZBYT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe    Tomaszów Lubelski    143
2765    MW Gastro Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Tarnowo Podgórne    143
2766    Data Optics Poland Sp. z o.o.    Opole    143
2767    PAK CENTRUM USŁUG INFORMATYCZNYCH Sp. z o.o.    Konin    143
2768    NSS Sp. z o.o.    Szczecin    143
2769    Vollmer – Basen Serwis Sp. z o.o.    Zgorzelec    143
2770    Quick Sp. z o.o.    Dzięcioły    143
2771    Garos Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    143
2772    Wiking S.J.    Radzymin    143
2773    Eko – Trans Sp. z o.o.    Marki    143
2774    Szkoła Tak Sp. z o.o.    Szczecin    143
2775    Copy Con Sp. z o.o.    Radom    143
2776    TPS Sp. z o.o.    Gdańsk    143
2777    JEDYNKA S.A. Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe    Szczecin    142
2778    Firma Inżynieryjno – Drogowa Drogtom Sp. z o.o.    Włocławek    142
2779    Provitus S.J.    Radzymin    142
2780    Furnel Travel International Sp. z o.o.    Warszawa    142
2781    Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Dębowo Sp. z o.o.    Dębowo    142
2782    European Technology Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    142
2783    Delfin S.J.    Nowa Wieś    142
2784    FW Gładysz S.J. Wiesław i Zbigniew Gładysz    Brójce    142
2785    INTERMAG S.J. Centrala Zaopatrzenia Mundurowego    Bydgoszcz    142
2786    Trans – Border S.J.    Jaworzno    142
2787    Przedsiębiorstwo Nexter Sp. z o.o.    Katowice    142
2788    Polonia Logistyka Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Myszków    142
2789    AGTES S.A.    Warszawa    142
2790    Dzida – Jazgar Sp. z o.o.    Goczałkowice-Zdrój    142
2791    Atlantic Products Sp. z o.o.    Węgorzyno    142
2792    KO – BO S.J.    Spytkowice    142
2793    ROLCHEM Sp. z o.o.    Wyczechy    142
2794    Nobel Biocare Polska Sp. z o.o.    Warszawa    142
2795    Stocznia Koźle Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    142
2796    Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Gdańsk    141
2797    Oskroba Sp. z o.o. Zakłady Piekarskie    Celestynów    141
2798    Prywatne Biuro Podróży SINDBAD    Opole    141
2799    Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno – Torowe Sp. z o.o.    Gdańsk    141
2800    Ford Polska Sp. z o.o.    Warszawa    141
2801    Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Piotr I Aneta Szczepańscy S.J.    Przemyśl    141
2802    Tranzyt S.J.    Opole    141
2803    Anitech 2 Ogulewicz S.J.    Bartoszyce    141
2804    PKP Cargo Wagon-Tarnowskie Góry Sp. z o.o.    Tarnowskie Góry    141
2805    Postęp Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Prusice    141
2806    Eurowind Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    141
2807    Gospodarstwo Rolne MADROL Sp. z o.o.    Gniew    141
2808    OPA – REM Sp. z o.o. PUH    Chrzanów    141
2809    Wapeco Sp. z o.o.    Warszawa    141
2810    Visco Textiles Sp. z o.o.    Łódź    141
2811    Advantech Poland Sp. z o.o.    Warszawa    141
2812    Agro Brokers Sp. z o.o.    Wrocław    141
2813    Eko – Wisła Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Unieszkodliwiania Odpadów     Sulnówko    141
2814    MERYDIAN S.A. Brokerski Dom Ubezpieczeniowy    Łódź    141
2815    DELTA TEAM Sp. z o.o.    Poznań    141
2816    PW Edex Sp. z o.o.    Janowo    141
2817    Savitor Sp. z o.o.    Gniezno    141
2818    O.B.A. Sp. z o.o.    Jasło    141
2819    Viliko Sp. z o.o.    Świdnik    141
2820    Eko – Rol S.J. PPHU    Pruszcz    141
2821    AFLOFARM FARMACJA POLSKA Sp. z o.o.    Pabianice    140
2822    R.R. Donneley Starachowice Sp. z o.o.    Starachowice    140
2823    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Dolmar Ryszard, Lidia, Artur Dobień Sp. J. w Donaborowie    Kępno    140
2824    DOPAK Sp. z o.o.    Wrocław    140
2825    DAMEN SHIPYARDS GDYNIA S.A.    Gdynia    140
2826    HOOGWEGT POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    140
2827    Wimar – Chłodnia Sp. z o.o.    Radwanków Szlachecki    140
2828    Poland Investments 7 Sp. z o.o.    Wałbrzych    140
2829    Glass – Service Sp. z o.o.    Tychy    140
2830    Expolco Transped Sp. z o.o.    Gdynia    140
2831    Poltramp Sp. z o.o.    Szczecin    140
2832    CSG Śląska Grupa Konsultingowa S.A.    Katowice    140
2833    Gospodarstwo Rolne Łyskowo Sp. z o.o.    Łyskowo    140
2834    Omikron Sp. z o.o.    Stare Babice    140
2835    Apteka Familia S.J.    Wałbrzych    140
2836    TWELVE ELECTRIC Sp. z o.o.    Warszawa    140
2837    Drugstore Investment Polska Sp. z o.o.    Warszawa    140
2838    Beissbarth Equipment Sp. z o.o.    Warszawa    140
2839    Business Partners Excellence Sp. z o.o.    Wrocław    140
2840    Fiat Polska Sp. z o.o.    Warszawa    139
2841    Fenix Metals Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    139
2842    Polmo Łomianki S.A.    Łomianki    139
2843    GGG Sp. z o.o.    Radom    139
2844    N.T.I. Sp. z o.o. Nowoczesne Techniki Instalacyjne    Głogów    139
2845    Miedzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa ZWAR    Warszawa    139
2846    EMIZET Sp. z o.o. Zakłady Wrobów Metalowych    Szydłów    139
2847    Wesob Sp. z o.o.    Strumień    139
2848    Mera Bellows Sp. z o.o.    Wiązowna    139
2849    Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. z o.o.    Brześć Kujawski    139
2850    Grupa Producentów Rolnych Centrala Nasienna Sp. z o.o.    Kluczbork    139
2851    CMT Polska Sp. z o.o.    Szubin    139
2852    Biochem S.J.    Kietrz    139
2853    Zakład Masarski Henryka Zychowicz    Daleszyce    139
2854    Polsteam – Shipping Agency Sp. z o.o.    Szczecin    139
2855    Dex – Pol S.J.    Lubin    139
2856    Cameron Sp. z o.o.    Warszawa    139
2857    WREMGÓR Sp. z o.o. Przeds. Remontowo Mechaniczne    Libiąż    139
2858    Giełda Odzieżowa Moda S.A.    Poznań    139
2859    Zakłady Produkcyjno-Usługowe Aqua-Tech Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    139
2860    PHP Rolpex Sp. z o.o.    Osieczna    139
2861    LECHITA A.R.T. Sp. z o.o.    Rębków    139
2862    Drewup Sp. z o.o.    Pionki    139
2863    Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Techbud Sp. z o.o.    Sierpc    139
2864    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POLONIA TRANSPORT Sp. z o.o.    Zamość    139
2865    SILPLAST Sp. z o.o.    Ruda Śląska    139
2866    Przed. Usług Laboratoryjnych i Geologicznych Petrogeo Sp. z o.o.    Wołomin    139
2867    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Architekton Sp. z o.o.    Miechów    139
2868    Tommax Koncesjonowana Firma Ochrony Mienia i Osób Sp. z o.o.    Dębica    139
2869    Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej Ecokom Sp. z o.o.    Luboszyce    139
2870    Euro – Sped – Service Sp. z o.o.    Łomża    139
2871    PRO.MED.PL Sp. z o.o.    Katowice    139
2872    TOP – FARMS Sp. z o.o.    Poznań    138
2873    Kombinat Rolny Szestno Sp. z o.o.    Mrągowo    138
2874    Regionalne Centrum Gospodarki Wodno – Ściekowej S.A.    Tychy    138
2875    BOWA POLSKA Sp. z o.o.    Suchy Las    138
2876    HILTON FOODS LTD Sp. z o.o.    Tychy    138
2877    FAMA Sp. z o.o.    Gniew    138
2878    Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o.    Chorzów    138
2879    Sibelco Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    138
2880    PPHU Marix Układy Wydechowe Henryk, Mariusz, Katarzyna Kwiecień S.J.    Wysocko Wielkie    138
2881    SKLEJKA – EKO S.A.    Ostrów Wielkopolski    138
2882    Transprojekt Warszawa Sp. z o.o. Biuro Projektowo – Badawcze Dróg i Mostów    Warszawa    138
2883    Dowhan Sp. z o.o.    Jasień    138
2884    PW WENTA Sp. z o.o.    Frysztak    138
2885    Biurkom – Flampol Sp. z o.o.    Redło    138
2886    Omnigence Sp. z o.o.    Warszawa    138
2887    Zetbeer Sp. z o.o.    Orzeszkowo    138
2888    Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa W Wodę Wodrol-Olsztyn W Dywitach Sp. z o.o.    Dywity    138
2889    Sanrej Sp. z o.o.    Sanok    138
2890    Geis Cargo International Poland Sp. z o.o.    Warszawa    138
2891    PRIMAVIKA Sp. z o.o.    Gądki    138
2892    MPEC Sp. z o.o. Przeds. Usług Technicznych    Kraków    138
2893    Prox Sp. z o.o.    Wrocław    138
2894    Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce    Warszawa    137
2895    Agregaty Fogo Sp. z o.o.    Wilkowice    137
2896    EFEKT SYSTEM S.A.    Kamienna Góra    137
2897    Przeds. Farmaceutyczne Lek – AM Sp. z o.o.    Zakroczym    137
2898    Firma Usługowa Staniszewscy S.J.    Olsztyn    137
2899    Zespół Ciepłowni Przemysłowych Carbo – Energia Sp. z o.o.    Ruda Śląska    137
2900    BALT – YACHT K.A.i B. KOZŁOWSCY S.J.    Augustów    137
2901    Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.    Prudnik    137
2902    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Niwnica    137
2903    Drukarnia Color – Print S.J.    Bydgoszcz    137
2904    Ciepłownik Ekoinwestycje Sp. z o.o. sp.k.    Plewiska    137
2905    Gospodarstwo Rolne w Koroszczynie Sp. z o.o.    Terespol    137
2906    Aos Sp. z o.o. Sp.k.    Koszalin    137
2907    Edoradca Sp. z o.o.    Tczew    137
2908    Zakład Produkcji Dzianin LUXPOL – Bis Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    137
2909    Przedsiębiorstwo Ortis Tomasz Janik, Wojciech Janik S.J.    Suwałki    137
2910    Hurtownia Materiałów Budowlanych i Sanitarnych ALFA Sp. z o.o.    Siedlce    137
2911    Narva – Polska Sp. z o.o.    Warszawa    137
2912    Tados Firek Sp. z o.o.    Radomsko    137
2913    Spółdzielnia Promasz    Wrocław    137
2914    Zbrojstal-Pomorze Sp. z o.o.    Gdańsk    137
2915    ADMINISTRATOR Sp. z o.o.    Giżycko    137
2916    ŻYWIEC – ZDRÓJ S.A.    Cięcina    136
2917    NALCO MOBOTEC POLSKA Sp. z o.o.    Tychy    136
2918    K&B&A Ltd Sp. z o.o.    Rzeczyn    136
2919    Remsod Sp. z o.o.    Inowrocław    136
2920    Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Sanbud -Edward Rataj    Kalisz    136
2921    LAK S.J. Hurtownia Artykułów Przemysłowych    Bielsko-Biała    136
2922    Przedsiębiorstwo Obrotu Artykułami Rolnymi S.J.    Złotoryja    136
2923    Agro – Farm Sp. z o.o.    Skorogoszcz    136
2924    Creadest Sp. z o.o.    Gniezno    136
2925    PROFAR Sp. z o.o. ZAKŁAD PRODUKCYJNO – HANDLOWY    Staniowice    136
2926    Tomex S.J.    Bielsko-Biała    136
2927    HAUSER POLSKA Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    136
2928    Vera – Agra Sp. z o.o.    Guzowice    136
2929    Tabaknatie Polska Sp. z o.o.    Gdynia    136
2930    Bd Lux Sp. z o.o.    Warszawa    136
2931    Kłodzki Obwód Lecznictwa Kolejowego Sp. z o.o. NZOZ     Kłodzko    136
2932    Degest Sp. z o.o. PUP    Kwidzyn    136
2933    Foka Sp. z o.o.    Lubań    136
2934    AGROBRUK Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Utrzymania Zieleni i Robót Drogowych    Zabrze    136
2935    Lubelski Węgiel BOGDANKA S.A.    Bogdanka    135
2936    Nord Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.    Nowa Sól    135
2937    Desim Sp. z o.o.    Polkowice    135
2938    Hodowla Roślin Ogrodniczych KAMIEŃ Sp. z o.o.    Ceków    135
2939    Lind Sp. z o.o.    Drzonowo    135
2940    IZOLEX Sp. z o.o.    Skarszewy    135
2941    Elcam Sp. z o.o. PPUH    Świętochłowice    135
2942    AUTO – EURO S.A.    Lublin    135
2943    Grayling Poland Sp. z o.o.    Warszawa    135
2944    KAMIR Sp. z o.o.    Słupsk    135
2945    Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.    Pleszew    135
2946    CASP SYSTEM Sp. z o.o.    Jaworzno    135
2947    Przedsiębiorstwo Handlowe Amper M. Ross – J. Basiński, M. Jabłoński S.J.    Nowy Sącz    135
2948    DETAL – MET Sp. z o.o.    Włocławek    135
2949    IREX – GAZ Sp. z o.o.    Chorzów    135
2950    Zas – Pol S.J.    Poznań    135
2951    Coconet Polska Sp. z o.o.    Warszawa    135
2952    Wodkom Kórnik Sp. z o.o. Wodociągi Kórnickie i Usługi Komunalne    Kórnik    135
2953    CP Trade Rzeszów Sp. z o.o.    Rzeszów    135
2954    Przeds. Remontowo-Budowlane Przylesie Sp. z o.o.    Koszalin    135
2955    Work Solutions Sp. z o.o.    Wrocław    135
2956    SKK Sp. z o.o.     Puck    134
2957    Mirage Boats S.J.    Augustów    134
2958    Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.    Wysoka    134
2959    SATLAN Sp. z o.o.    Wrocław    134
2960    KS Logistik Gmbh Sp. Komandytowa    Swarzędz    134
2961    Tajwańskie Biuro Techniczne S.J.    Warszawa    134
2962    Sanitex Sp. z o.o.    Tryńcza    134
2963    Elplast. com. S.J.    Kutno    134
2964    Inpharm Sp. z o.o.    Warszawa    134
2965    EBA Sp. z o.o.    Krosno    134
2966    Poleko Sp. z o.o.    Gdańsk    134
2967    CONRAD S.A.    Gdańsk    134
2968    Anmar Sp. z o.o.    Gdynia    134
2969    S.I.B.I. Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    134
2970    Champion Color Olus Sp. z o.o.    Połchowo    134
2971    PRONET Sp. z o.o.    Świnoujście    134
2972    Wagabunda I Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe     Kraków    134
2973    Meblomax Jerczyńscy Sp. J.    Kępno    134
2974    SAACKE POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    134
2975    Hortnas Sp. z o.o.    Góra    134
2976    Inkopax – T Sp. z o.o.    Żerniki Wrocławskie    134
2977    Mondi Świecie S.A.    Świecie    133
2978    Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.    Warszawa    133
2979    Bibby Financial Services Sp. z o.o.    Warszawa    133
2980    Świdnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Świdnica    133
2981    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Sogar” Z. W. Wiśniccy Sp. J.    Sobolew    133
2982    Agro – Dąbrówka Sp. z o.o.    Dąbrówka    133
2983    Przedsiębiorstwo Inwestycyjno – Budowlane BTM Sp. z o.o.    Poznań    133
2984    Złom – Biała Sp. z o.o.    Tyczyn    133
2985    Fast Oil Sp. z o.o.    Mława    133
2986    PPHU AGRO – HURT S.J. Waldemar, Piotr, Paweł Wideł    Nowy Sącz    133
2987    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna we Wroninie    Wronin    133
2988    Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe S.A.    Kraków    133
2989    KONRYS S.J.    Białystok    133
2990    OMPOL Sp. z o.o.    Pogorzelice    133
2991    F.H. Sulmin S.J. B.G.F. Borkowscy    Przyjaźń    133
2992    Zdrovita Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    133
2993    Przedsiębiorstwo EL-KAJO Sp. z o.o.    Bydgoszcz    133
2994    MAGNUM – X Sp. z o.o.    Warszawa    133
2995    Przeds. Rolne Maćkowiak i Wspólnicy Sp. z o.o.    Sokolniki Wielkie    133
2996    Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego    Szczecin    133
2997    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELPIE Sp. z o.o.    Lublin    133
2998    AURA-INVEST Sp. z o.o.    Lublin    133
2999    Inter-Isopol Sp. z o.o.    Nowogrodziec    133
3000    Spółdzielnia Osób Prawnych Inwex    Sopot    133
3001    DALTON Sp. z o.o.    Gdynia    133
3002    Litoborski + Marciniak Biuro Architektoniczne SSp. z o.o.    Poznań    133
3003    Firma Apteczna Erpe S.J.    Legionowo    133
3004    MMC CAR POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    132
3005    Ekofinn – Pol Sp. z o.o.    Banino    132
3006    Kruszywa Polskie S.A.    Wąglikowice    132
3007    Instalbud Sp. z o.o.    Rzeszów    132
3008    TARCOPOL Sp. z o.o.    Starachowice    132
3009    Mfo S.A.    Sochaczew    132
3010    LOTOS LAB Sp. z o.o.    Gdańsk    132
3011    Femax Krzysztof Dolny S.K.    Gdańsk    132
3012    Beijer Ref Polska Sp. z o.o.    Sękocin Nowy    132
3013    WS ATKINS – POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    132
3014    Bodex – Invest Sp. z o.o.    Wrocław    132
3015    Hydro S.J.    Leszno    132
3016    Plana Sp. z o.o.    Bydgoszcz    132
3017    Itib Poland Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    132
3018    Selmag Sp. z o.o.    Morąg    132
3019    Czech-Oil Sp. z o.o.    Zgierz    132
3020    ERA Artykuły Szkolne, Biurowe, Zabawki S.J.    Augustów    132
3021    D&D Sp. z o.o.    Wrocław    132
3022    Sanus Sp. z o.o.    Płock    132
3023    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Eksport-Import Ergpet Sp. z o.o.    Pustków    132
3024    Akika Sp. z o.o.    Nowy Targ    132
3025    Tolo Sp. z o.o.    Swarzędz    132
3026    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Kaczory    132
3027    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Zambrowie    Zambrów    132
3028    Gospodarstwo Rolne Maurycy Wołek    Tychy    131
3029    Polstar Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Koszalin    131
3030    WILO POLSKA Sp. z o.o.    Lesznowola    131
3031    Tegometall Polska Sp. z o.o.    Pniewy    131
3032    Zakład Energetyki Cieplnej Star – Pec Sp. z o.o.    Starogard Gdański    131
3033    M.K.Z. Sp. z o.o.    Rawicz    131
3034    Gebo Technika Sp. z o.o.    Marki    131
3035    LAMELA Sp. z o.o.    Łowicz    131
3036    POMERANIAN TIMBER S.A.    Szczecin    131
3037    SUTCO – POLSKA Sp. z o.o.    Katowice    131
3038    E-Telko Sp. z o.o.    Warszawa    131
3039    Europol Edyta Bochenek Paweł Bochenek S.J.    Będzin    131
3040    Sklepy Tabak S.J.    Tarnów    131
3041    Euromar-PL Sp. z o.o.    Alwernia    131
3042    Advisor Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    131
3043    Zespół Inicjatyw Edukacyjnych Abor Sp. z o.o.    Wrocław    131
3044    Przeds. Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Września    131
3045    Agat IT S.A.    Łódź    131
3046    PPUH Skalmex Sp. z o.o.    Skalmierzyce    131
3047    Podbielniak Fps Sp. z o.o.    Piotrowice    131
3048    ABIO Sp. z o.o.    Warszawa    131
3049    Dukynu Sp. z o.o.    Warszawa    131
3050    Paradyż Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    130
3051    Joskin Polska Sp. z o.o.    Trzcianka    130
3052    Heliseco Sp. z o.o. – Lotnicze Przedsiębiorstwo Usługowe    Warszawa    130
3053    INTRA S.A.    Iłowa    130
3054    Erison Sp. z o.o.    Szczecin    130
3055    Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich „Doltech” Sp. z o.o.    Wrocław    130
3056    Raf Trans Sp. z o.o.    Warszawa    130
3057    RENOMA Sp. z o.o. Zakłady Wielobranżowe    Sopot    130
3058    Towarowe Biuro Duet S.A.    Gdańsk    130
3059    AEDES S.A.    Kraków    130
3060    ETYFLEX Sp. z o.o.    Kraków    130
3061    Automex Sp. z o.o.    Gdańsk    130
3062    Eko – Energia Sp. z o.o. PPHU    Kraków    130
3063    Rzedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Butra Sp. z o.o.    Sopot    130
3064    DR Krystian Ziemski & Partners Sp. z o.o.    Poznań    130
3065    City Broker Sp. z o.o.    Poznań    130
3066    Przedsiębiorstwo ANNEX Sp. z o.o.    Annopol    130
3067    CEDO Sp. z o.o.    Kąty Wrocławskie    129
3068    EL-TEL NETWORKS S.A.    Poznań    129
3069    GT Poland Sp. z o.o.    Skoczów    129
3070    „Elektra” Włodzimierz Nyc Witold Nyc Sp. J.    Warszawa    129
3071    Zakład Elektroniczny SIMS Sławomir Stusiński    Bydgoszcz    129
3072    Media Concept Sp. z o.o. sp.k.    Warszawa    129
3073    GODROM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe    Gorlice    129
3074    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Świnoujście    129
3075    Jan Wierzchoń & Partnerzy S.J. Biuro Patentów i Znaków Towarowych    Warszawa    129
3076    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej EKOM Sp. z o.o.    Nysa    129
3077    Visiona Sp. z o.o.    Kraków    129
3078    KM-Metal Machoń S.J.    Częstochowa    129
3079    MW GASTRO Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    129
3080    Z & K S.J.    Stary Sławacinek    129
3081    Krystyna Kopa i Wspólnicy Sp. z o.o.    Bydgoszcz    129
3082    KJ Automobil Sp. z o.o.    Gdynia    129
3083    Supon Sp. z o.o. PHT    Opole    129
3084    Agro – Market Fontana S.J.    Kalisz    129
3085    Euroimpex II Sp. z o.o.    Warszawa    129
3086    Trakcja S.A.    Warszawa    128
3087    Zetkama S.A.    Ścinawka Średnia    128
3088    Citibank International PLC Publiczna S.A. Oddział w Polsce    Warszawa    128
3089    MPG Sp. z o.o.    Warszawa    128
3090    NOVICHEM Sp. z o.o.    Chorzów    128
3091    AGROMIX Sp. z o.o. PUP    Rydzyna    128
3092    Wetzel Sp. z o.o.    Duchnów    128
3093    Agrobor-Kujawy I Spółka Z Ograniczoną Odowiedzialnością    Chojnica    128
3094    Sitaco Sp. z o.o.    Kraków    128
3095    AB Bechcicki Sp. z o.o.    Wrocław    128
3096    Zakład Zielarski Kawon – Hurt S.J.    Gostyń    128
3097    Arsanit Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    128
3098    TARGPIAST Sp. z o.o.    Wrocław    128
3099    PREDOM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe    Warszawa    128
3100    9 MAJA S.A. Zakłady Przemysłu Wełnianego    Łódź    128
3101    Reumed Sp. z o.o.    Lublin    128
3102    Kopalnia Granitu Wekom II Sp. z o.o.    Kostrza    128
3103    Meda Pharmaceuticals Sp. z o.o.    Warszawa    128
3104    Gebhardt – Sthal Polska Sp. z o.o.    Stare Miasto    128
3105    Agri Plus S.J.    Zwoleń    128
3106    Werner & Mertz Polska Sp. z o.o.    Marki    128
3107    A.K.S. Poland Sp. z o.o.    Świnoujście    128
3108    BGM Sp. z o.o.    Kraków    128
3109    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska im. F. Wąchały    Kamienica    128
3110    Trans Kampania Sp. z o.o.    Warszawa    128
3111    Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.    Warszawa    127
3112    Eurozet Sp. z o.o.    Warszawa    127
3113    DOHLER POLSKA Sp. z o.o.    Kozietuły Nowe    127
3114    Brügmann S.A.    Włocławek    127
3115    POLBROK – AGENCJA I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA Sp. z o.o.    Gdynia    127
3116    Grupa PGD Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Kraków    127
3117    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jedność    Grochowiska    127
3118    R.K. Niedziałek Hurtownia Sp. z o.o.    Lublin    127
3119    KAMIL Sp. z o.o.    Szczecin    127
3120    Gospodarstwo Rolno – Handlowe Gołaszyn Sp. z o.o.    Bojanowo    127
3121    John Crane Poland Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    127
3122    Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o.    Gdynia    127
3123    Andrzejewski-Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.    Łódź    127
3124    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH VAN GANSEWINKEL – DOLNY ŚLĄSK Sp. z o.o.    Oława    127
3125    BUDULEC S.J. Janusz Duda,Henryk Zemła    Koziegłówki    127
3126    PW BETA Biernacki, Tomczak S.J.    Białystok    127
3127    DBN Sp. z o.o.    Mikołów    127
3128    Unix Sp. z o.o. Wielobranżowe Przeds. Ogólnokrajowe    Bydgoszcz    127
3129    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Siedlcach    Siedlce    127
3130    Karpatia Sp. z o.o.    Gorlice    127
3131    Konsat Sp. z o.o.    Gdynia    127
3132    Państwowe Gospodarstwo Leśne LASY PAŃSTWOWE    Warszawa    126
3133    FERRO S.A.    Skawina    126
3134    ZUE S.A.    Kraków    126
3135    TARGBAN Sp. z o.o.    Warszawa    126
3136    CZART Sp. z o.o. Agencja Reklamowa    Wrocław    126
3137    Votum S.A.    Wrocław    126
3138    Media Markt Polska Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa    Warszawa    126
3139    Sysmex Polska Sp. z o.o.    Warszawa    126
3140    Przedsiębiorstwo Aparatury Spawalniczej ASPA S.A.    Wrocław    126
3141    Gospodarstwo Rolne Przedsiębiorstwo Usługowo Wykonawcze Solidex Sp. z o.o.    Kunice    126
3142    ATSI S.A.    Zabierzów    126
3143    HENKE – SASS, WOLF – POLSKA Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    126
3144    LESPIN Sp. z o.o.    Leszno    126
3145    Cetech Sp. z o.o.    Gdańsk    126
3146    Interlab Sp. z o.o.    Warszawa    126
3147    Euroimmun Polska Sp. z o.o.    Wrocław    126
3148    RO.SA.-MET Sp. z o.o.    Stromiec    126
3149    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Nord” Anastazy Kuca Bogdan Kamiński sp. j.    Grudziądz    126
3150    CHRIST Sp. z o.o.    Wieliczka    126
3151    KRAK – MIX Sp. z o.o.    Kraków    126
3152    WILPO Sp. z o.o. Przeds. Wdrożeń Przemysłowych    Mysłowice    126
3153    Promost-Wisław Sp. z o.o.    Wisła    126
3154    F L Polska Sp. z o.o.    Szczecin    126
3155    Auto Mazowsze Sp. z o.o.    Warszawa    126
3156    Elektrociepłownia Zduńska Wola Sp. z o.o.    Zduńska Wola    125
3157    Energika Małgorzata Szamałek, Zbigniew Szamałek sp. j.    Zasutowo    125
3158    AOW FAKTORING S.A.    Częstochowa    125
3159    Media Contacts Sp. z o.o.    Warszawa    125
3160    INTERDREX Sp. z o.o.    Bieszkowice    125
3161    Research & Engineering Center sp. z o.o.    Wrocław    125
3162    TRANS – ZAK Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Transportowych    Zawiercie    125
3163    ASP Polska Sp. z o.o.    Głogów    125
3164    Satis Polska Sp. z o.o.    Dziekanowice    125
3165    Agro – Biel Sp. z o.o. Przedsiębiuorstwo Rolno – Usługowe    Granowo    125
3166    Exna – Pol Sp. z o.o.    Otrębusy    125
3167    Ponefa Sp. z o.o.    Nowa Ruda    125
3168    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mieszalnia Pasz Netta II J. Granacki, M. Granacki Sp.Jj.    Netta Druga    125
3169    ISCM Sp. z o.o.    Warszawa    125
3170    Eve Sp. z o.o.    Sulejówek    125
3171    Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne CENTRUM Sp. z o.o.    Gdańsk    125
3172    INTERSYS Sp. z o.o.    Warszawa    125
3173    Hexe Sp. z o.o.    Lubiczów    125
3174    Office Park Sp. z o.o.    Warszawa    124
3175    Składy Vox Sp. z o.o. S.K.A.    Janikowo    124
3176    CRODA Poland Sp. z o.o.    Kraków    124
3177    TAD – MET S.J.    Kościerzyna    124
3178    GALL – ICM S.J.    Legnica    124
3179    K – M Import S.J.    Stara Łubianka    124
3180    Basf Coatings Services Sp. z o.o.    Janikowo    124
3181    Kaliskie Zakłady Garbarskie S.A.    Kalisz    124
3182    Bech Packaging Sp. z o.o.    Nowy Tomyśl    124
3183    Przedsiębiorstwo Produkcji i Przetwórstwa Rolno-Spożywczego Rolstart Sp. z o.o.    Łambinowice    124
3184    SIR – Druk Sp. z o.o.    Sieradz    124
3185    Spedbud S.J.    Inowrocław    124
3186    Farmjug Sp. z o.o.    Dzierżążno    124
3187    Kancelaria Radcowska Chmaj I Wspólnicy Spółka Komandytowa    Warszawa    124
3188    TRZEBINIA Sp. z o.o. Usługi Komunalne    Trzebinia    124
3189    D & TB System Sp. z o.o.    Sławoszowice    124
3190    K.M.K. Gdańsk Shiprepair Yard LTD Sp. z o.o.    Gdańsk    124
3191    K&K S.J.    Sępólno Krajeńskie    124
3192    Mega Sp. z o.o.    Wojcieszów    124
3193    MPL TECHMA Sp. z o.o.    Gdynia    124
3194    ATA Szczecin Sp. z o.o.    Szczecin    124
3195    M-Group Sp. z o.o.    Wrocław    124
3196    Suwalskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.    Suwałki    123
3197    KGHM Cuprum sp. z o.o. – Centrum Badawczo-Rozwojowe    Wrocław    123
3198    Zakład Wytwarzania Artykułów Ściernych ANDRE Abrasive Articles    Koło    123
3199    UPAŁTY – ROL Sp. z o.o.    Giżycko    123
3200    Plasma System S.A.    Siemianowice Śląskie    123
3201    Starówka Sp. z o.o.    Warszawa    123
3202    Spółdzielnia Mleczarska w Żurominie    Żuromin    123
3203    AWZ – AWZ – ET Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Bydgoszcz    123
3204    TWN Sp. z o.o.    Nowogard    123
3205    Affiliated Computer Services Of Poland Sp. z o.o.    Zabierzów    123
3206    Catermed S.A.    Kraków    123
3207    Shalom Travel Service Sp. z o.o.    Warszawa    123
3208    Serwis Słupsk Sp. z o.o.    Bierkowo    123
3209    Besspol Jolanta Bess i Wspólnicy Sp. J.    Osielsko    123
3210    Farmer Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Lipka    123
3211    COBICO Sp. z o.o.    Przebieczany    123
3212    Skubiszyńscy ZOO – Centrum Hurtownia Zoologiczna S.J.    Poznań    123
3213    Inwestpol – Consulting Sp. z o.o.    Gdańsk    123
3214    Spółdzielnia Inwalidów Równość    Czersk    123
3215    ARAMIS SHIPPING AGENCY Sp. z o.o.    Gdynia    123
3216    RB BREXIM Sp. z o.o.    Marynin    123
3217    Tora Sp. z o.o.    Józefów    123
3218    Zakłady Przemysłu Cukierniczego OTMUCHÓW S.A.    Otmuchów    122
3219    MAT – BET Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zagraniczne    Słupsk    122
3220    Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex Sp. z o.o.    Lublin    122
3221    Artex II Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Milanówek    122
3222    Orlen Laboratorium Sp. z o.o.    Płock    122
3223    Azmet Radom Sp. z o.o. sp.k.    Radom    122
3224    Lesaffre Ingredients Services Polska Sp. z o.o.    Legnica    122
3225    PMICOMBERA Sp. z o.o.    Warszawa    122
3226    Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji W Bolesławcu Sp. z o.o.    Bolesławiec    122
3227    Barbara Luijckx Sp. z o.o. Zakład Produkcji Cukierniczej    Latkowo    122
3228    Tur – Trans – Gapsa S.J.    Turek    122
3229    Hitech S.J.    Białystok    122
3230    Ubój i Handel Drobiem Dromico S.J.    Mikstat    122
3231    METPOL S.J.    Jezierzyce    122
3232    SCHULZ INFOPROD Sp. z o.o.    Poznań    122
3233    Piletest sp. z o.o.    Bielsko-Biała    122
3234    Dagtech Sp. z o.o.    Kotla    122
3235    Młyn Gospodarczy S.J.    Ostrów Wielkopolski    122
3236    Inter Yeast Sp. z o.o.    Krośniewice    122
3237    HUGART Sp. z o.o.    Świerklany    122
3238    EXPANDO Sp. z o.o.    Szczecin    122
3239    Firma Poligraficzno – Introligatorska Udziałowiec Sp. z o.o.    Olsztyn    122
3240    DTA Sp. z o.o.    Wrocław    122
3241    PATI Sp. z o.o.    Gdańsk    122
3242    NORD AUTO Sp. z o.o.    Białystok    122
3243    Dozo – Pak Sp. z o.o.    Bydgoszcz    122
3244    Przeds. Handlowo-Usługowe Rajtex Bis S.J.    Przemyśl    122
3245    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Grodzisk Wielkopolski    122
3246    PPU Thor Sp. z o.o.    Gdynia    122
3247    Zamek Oki Doki Sp. z o.o.    Warszawa    122
3248    ARCOBALENO Sp. z o.o.    Czerwieńsk    121
3249    EKOLAND Sp. z o.o.    Tychy    121
3250    Mikronika Badawczo – Rozwojowa Spółdzielnia Pracy Mikroprocesorowych Systemów Automatyki    Poznań    121
3251    GABI – JERCZYŃSCY S.J. PPUH    Łęka Opatowska    121
3252    CHM Sp. z o.o.    Juchnowiec Kościelny    121
3253    Jasna – Pol Sp. z o.o.    Dzierzgoń    121
3254    KAZGOD Sp. z o.o.    Błonie    121
3255    Magnezyty Grochów S.A.    Brzeźnica    121
3256    KRAKOWSKI PARK TECHNOLOGICZNY Sp. z o.o.    Kraków    121
3257    Avalon Foods Sp. z o.o.    Rumia    121
3258    Flavon Group Polska Sp. z o.o.    Kraków    121
3259    Elgryf Sp. z o.o.    Gryfino    121
3260    Zakład Mięsny Bukat sp. j. Kołodzińscy    Jarocin    121
3261    PIR Sp. z o.o.    Legionowo    121
3262    Pro – Hand Sp. z o.o. PPUH    Parczew    121
3263    JMS Sports Sp. z o.o.    Łódź    121
3264    PW Winter Sp. z o.o.    Luboń    121
3265    Instytut Badań Edukacyjnych    Warszawa    121
3266    Larix Sp. z o.o.    Niemodlin    121
3267    Spółdzielnia Rzemieślnicza Budowlana    Radom    121
3268    Marciniuk i Wspólnicy Sp. z o.o., Spółka Audytorska    Warszawa    121
3269    Elektro – Wat Sp. z o.o.    Kościan    121
3270    Biuro Handlu Zagranicznego Sp. z o.o.    Gdańsk    121
3271    Tauron Polska Energia S.A.    Katowice    120
3272    WIX – FILTRON Sp. z o.o.    Gostyń    120
3273    Zakład Budowlano-Remontowy Budrem Sp. z o.o. sp.k.    Ostrów Wielkopolski    120
3274    MAGNAPLAST Sp. z o.o.    Lipinki Łużyckie    120
3275    Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz Sp. z o.o.    Bukowiec    120
3276    Berling S.A.    Warszawa    120
3277    VOITH TURBO Sp. z o.o.    Wola Krzysztoporska    120
3278    IT Kontrakt Sp. z o.o.    Wrocław    120
3279    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Klaudia Sp. z o.o.    Ustroń    120
3280    Centralne Muzeum Morskie    Gdańsk    120
3281    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pol – Złom Henryk Leszczyński Grażyna Leszczyńska S.J.    Nowa Wieś    120
3282    Grzegorz Sztandera I Aneta Sztandera Hurtownia Erwin S.J.    Wejherowo    120
3283    ZAGRODA S.J.    Kraków    120
3284    ALTERIS S.A.    Katowice    120
3285    Kemy Sp. z o.o. Przeds. Drogowo-Budowlane    Łódź    120
3286    Doradztwo Podatkowe WTS & SAJA Sp. z o.o.    Poznań    120
3287    Finserv Sp. z o.o.    Toruń    120
3288    ENPOL S.A.    Poznań    120
3289    Beetsma Sp. z o.o.    Radom    120
3290    ELDOM Sp. z o.o.    Katowice    120
3291    Helios Krzysztof Kozdraś Sp.J.    Rzeszów    120
3292    Ekopoz Sp. z o.o.    Bolechowo    120
3293    Erbi S.J.    Krasne    120
3294    Firma Usługowa KOSZ Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    120
3295    Przeds. Robót Górniczo-Inżynieryjnych Sp. z o.o.    Wałbrzych    120
3296    Wah Nam Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    120
3297    Famet Trading Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    120
3298    Zespół Elektrowni Pątnów – Adamów – Konin S.A.    Konin    119
3299    Iberia Motor Company S.A.    Piastów    119
3300    Advent International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    119
3301    Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych S.A.    Chorzów    119
3302    West – Pol Sp. z o.o.    Chojnice    119
3303    PPHiU Arenda Sp. z o.o.    Głuchołazy    119
3304    Demuth Alfa Sp. z o.o. Bydgoszcz S.K.A.    Gdańsk    119
3305    INSERT S.A.    Wrocław    119
3306    Mińska Development Sp. z o.o.    Warszawa    119
3307    And Sp. z o.o. PPHU    Bytom    119
3308    Go – Trans GMBH Sp. z o.o.    Warszawa    119
3309    Zarząd Budynków Mieszkaniowych-Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.     Zabrze    119
3310    Agro – Piaski Sp. z o.o. Eksport – Import    Dzierzgoń    119
3311    Exact Systems Sp. z o.o.    Częstochowa    119
3312    Welte Cardan Service Sp. z o.o.    Mysłowice    119
3313    Akwatech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej    Poznań    119
3314    Victoria Promotion Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    119
3315    Netzsch Instrumenty Sp. z o.o.    Kraków    119
3316    SHIPCONTROL Sp. z o.o.    Gdynia    119
3317    Miko Pac Sp. z o.o.    Bydgoszcz    118
3318    Fin Sp. z o.o.    Kolbuszowa    118
3319    Daldehog Poland Sp. z o.o.    Sękocin Nowy    118
3320    Aluteam Polska Sp. z o.o.    Biała Podlaska    118
3321    ENERGY MANAGEMENT AND CONSERVATION AGENCY S.A.    Warszawa    118
3322    Aludesign Sp. z o.o.    Swarzędz    118
3323    MERATRONIK S.A. Zakład Elektronicznej Aparatury Pomiarowej    Warszawa    118
3324    Centrum Logistyki i Marketingu Sp. z o.o.    Łódź    118
3325    EURO FARM Sp. z o.o.    Wyczechy    118
3326    Paluzy Sp. z o.o.    Bisztynek    118
3327    Eugen Meller Sp. z o.o.    Białogard    118
3328    CALDO – IZOLACJA Sp. z o.o.    Kraków    118
3329    Vitalabo Sp. z o.o. NZOZ    Bydgoszcz    118
3330    WYTWÓRNIA PASZ BŁOTNICA Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    118
3331    Niwa Sp. z o.o. PPHiU    Biała Nyska    118
3332    Polsurwis Michał Sawka sp. j.    Bydgoszcz    118
3333    Pharmaexpert Sp. z o.o.    Warszawa    118
3334    Brodd Polonia Sp. z o.o.    Sosnowiec    118
3335    IT&F Constanta Sp. z o.o.    Warszawa    118
3336    Zakład Mięsno – Garmażeryjny W.W.M. Powązka S.J.    Mława    118
3337    Sterling Fluid Systems Polska Sp. z o.o.    Warszawa    118
3338    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Abba-Ekomed Sp. z o.o.    Toruń    118
3339    Akadem Sp. z o.o.    Warszawa    118
3340    FHP Galli S.J.    Dąbrowa Tarnowska    118
3341    Oświata – Lingwista Nadbałtyckie Centrum Educkacji Sp. z o.o.    Gdańsk    118
3342    Emplex Sp. z o.o.    Słupca    118
3343    ISK Engineering Sp. z o.o.    Lublin    118
3344    GRYFSKAND Sp. z o.o.    Gryfino    117
3345    Grammer Automotive Polska Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    117
3346    GLOBAL COSMED S.A.    Radom    117
3347    YETICO S.A.    Olsztyn    117
3348    PPU ZAP – KOOPERACJA Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    117
3349    Zakład Instalacji Sanitarnych Mróz S.J.    Ostrołęka    117
3350    Inżynieria Maszyn Klimatycznych I Urządzeń Specjalnych Sp. z o.o.    Kaczyce    117
3351    Loxa Sp. z o.o.    Żarki    117
3352    PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-USŁUGOWE KŁOS STASIK WŁADYSŁAW, KĘDRA TEODOZJA, JAKUS WIESŁAW, ZACZYK MIECZYSŁAW, PAJESTKA EDWARD S.J.    Malerzowice Małe    117
3353    POSTDATA S.A.    Bydgoszcz    117
3354    Zakład Utylizacji Odpadów Clean City Sp. z o.o.    Międzychód    117
3355    OPTeam S.A.    Tajęcina    117
3356    Lidyt Bigus, Pisarski S.J.    Gdańsk    117
3357    Adecco Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    117
3358    CTL Kolzap Sp. z o.o.    Puławy    117
3359    Williams Lea, S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Poznań    117
3360    Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowo-Handlowe Bukorol Sp. z o.o.    Bukowie    117
3361    Marstdlm Sp. z o.o. sp.k.    Wojnarowa    117
3362    Zespół Sprzedażowy Sp. z o.o.    Warszawa    117
3363    Nitstal Sp. z o.o.    Toruń    117
3364    WADOWSKI S.J.    Zakopane    117
3365    Medic Sp. z o.o.    Bydgoszcz    117
3366    LAS – KALISZ Sp. z o.o.    Tomnice    117
3367    AGROPOM Sp. z o.o.    Dębina    117
3368    BOOMGAARDEN MEDIEN Sp. z o.o.    Ruszków Drugi    117
3369    EL – KAB Sp. z o.o.    Wawrów    117
3370    Przedsiębiorstwo Drzewne Tartak Góra Sp. z o.o.    Góra    117
3371    Stek – Pol S.J. Przetwórstwo Mięsa    Grabów nad Prosną    117
3372    Polbart Rumińscy i Wspólnicy S.J.    Bartoszyce    117
3373    PW Tadex Sp. j. Tadeusz Szymanowski – Tadeusz Kozupa    Kobierno    117
3374    PHU JAWI Sp. z o.o.    Poznań    117
3375    Incofer Sp. z o.o.    Białystok    117
3376    Domex S.J. PHU    Sulęcin    117
3377    Best-Food Sp. z o.o.    Leszno    117
3378    Korporacja Budmex Sp. z o.o.    Bystrzyca Kłodzka    117
3379    FERRERO POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    116
3380    Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa    Sopot    116
3381    FRITAR S.A. Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego    Tarnów    116
3382    NIBE BIAWAR Sp. z o.o.    Białystok    116
3383    Shell Chemicals North East Europe Sp. z o.o.    Warszawa    116
3384    AGRO – SIEĆ Sp. z o.o.    Chełmno    116
3385    HASBRO POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    116
3386    Sołtysowska Project Development Sp. z o.o.    Kraków    116
3387    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe KRISBUT-NET Krzysztof Czyż i Ewa Kuzior S.J.    Żarki    116
3388    Grupa Nowy Szpital Sp. z o.o.    Szczecin    116
3389    Danrol of Poland Sp. z o.o.    Dzierżoniów    116
3390    CHESHAM SPECIALITY INGREDIENTS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    116
3391    KROFAM Sp. z o.o.    Krosno    116
3392    Bumar Invest Sp. z o.o.    Warszawa    116
3393    Spółdzielnia Ogrodnicza Ziemi Sądeckiej    Nowy Sącz    116
3394    Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe Transmar Gąsiorek, Staniewicz, sp. j. w Katowicach    Katowice    116
3395    Tamadar I Sp. z o.o.    Warszawa    116
3396    CB S.A.    Chrząstowice    115
3397    STREAM SOFT Z.JASTRZĘBSKI, C.MIADZIOŁKO, D.CHOJNACKI, J.SZAFERSKI S.J.    Zielona Góra    115
3398    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Siedlce    115
3399    Henry Kruse Sp. z o.o.    Bielany Wrocławskie    115
3400    ROLET Sp. z o.o. Przeds. Rolniczo – Usługowe    Zawonia    115
3401    Zakład Mleczarski Sp. z o.o.    Łuków    115
3402    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Piastoszyn    115
3403    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Sandomierz    115
3404    TREFL – KRAKÓW Sp. z o.o. Krakowskie Zakłady Wyrobów Papierowych    Kraków    115
3405    Międzywojewódzka Usługowa Spółka Inwalidów w Kielcach Sp. z o.o.    Kielce    115
3406    Gospodarstwo Rolne Komorowo Sp. z o.o.    Jastrzębie    115
3407    Krak – Gastro Cygankiewicz, Chyrek S.J.    Kraków    115
3408    Monterm Technika Grzewcza i Sanitarna Krzysztof Sakłak Czesław Sakłak S.J.    Wojnicz    115
3409    TKS Trans Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo – Spedycyjne    Biała Podlaska    115
3410    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Gościęcin    115
3411    Agencja Inwestycyjna CORP S.A.    Warszawa    115
3412    Celpap Sp. z o.o.    Wieliczka    115
3413    DAK – POL Sp. z o.o. Zakład Drzewny w Czarnej Białostockiej    Czarna Białostocka    115
3414    Papis i Wspólnicy S.J.    Luboń    115
3415    PROGRESS CONSULTING Sp. z o.o.    Wrocław    115
3416    INPROEL – 3 Sp. z o.o.    Poznań    115
3417    Carwar S.J.    Ostrów Mazowiecka    115
3418    Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.    Poznań    115
3419    Energetyka Poznańska Przedsiębiorstwo Usług Energetycznych ENERGOBUD LESZNO Sp. z o.o.    Lipno    114
3420    Ins – El S.J.    Łódź    114
3421    Alnor – System Wentylacji Sp. z o.o.    Warszawa    114
3422    MUEHSAM – ELEKTROMECH Jan K. Muehsam I Wspólnicy S.J.    Warszawa    114
3423    Forta Sp. z o.o.    Jasin    114
3424    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Otylin    Białośliwie    114
3425    Atotech Poland Sp. z o.o.    Poznań    114
3426    TORIMEX – Chemicals LTD Sp. z o.o.    Łódź    114
3427    KONTUR Sp. z o.o.    Konstantynów    114
3428    CT-Card Sp. z o.o.    Warszawa    114
3429    FLAMCO Sp. z o.o.    Suchy Las    114
3430    BLACK-FISH S.J. M. Prusinowski i Wspólnicy    Olsztyn    114
3431    MC CONSTRUCTION Sp. z o.o.    Gdańsk    114
3432    OP Kowalewscy S.J.    Siedlce    114
3433    Unifood G. Falkowska S.J.    Szczecin    114
3434    CENTROFARB Sp. z o.o.    Chełm    114
3435    Respark Sp. z o.o.    Jarosław    114
3436    Formy Meblowe Polska Sp. z o.o.    Gryfów Śląski    114
3437    Zakład Zaopatrzenia Tech – Mat Sp. z o.o.    Bydgoszcz    114
3438    Weko Sp. z o.o.    Gdańsk    114
3439    Modd – Mann S.J.    Sieniawka    114
3440    Zawpol Sp. z o.o.    Sieniawa    114
3441    ECOMOTYL Sp. z o.o. PW    Kiełczów    114
3442    METALBOX Sp. z o.o.    Olkusz    114
3443    Centrala Handlowo Produkcyjna ABAKUS Sp. z o.o.    Olsztyn    114
3444    Metalic Sp. z o.o.    Kościan    114
3445    Stephan Machinery Polska Sp. z o.o.    Poznań    114
3446    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Ludwinie    Ludwin    114
3447    RECKITT BENCKISER (Poland) S.A.    Nowy Dwór Mazowiecki    113
3448    AMICA WRONKI S.A.    Wronki    113
3449    ARCHICOM Sp. z o.o. spóka komandytowo-akcyjna    Wrocław    113
3450    Apsys Polska S.A.    Warszawa    113
3451    Apple Poland Sp. z o.o.    Warszawa    113
3452    FAGUMIT Sp. z o.o. Fabryka Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych    Wolbrom    113
3453    Jarpol S.A. Budownictwo Drogowe    Warszawa    113
3454    CEZAL S.A.    Olsztyn    113
3455    Remode Tadeusz Szmel, Piotr Szmel S.J.    Grodzisk Mazowiecki    113
3456    Jan – Dar Sp. z o.o.    Szubin    113
3457    Spółka Prawnicza BLC Bieryło Bartłomiejczuk Czarniecki Gil Zadykowicz S.K.    Białystok    113
3458    Produs Shop Services Sp. z o.o.    Sękocin Nowy    113
3459    Zakład Poligraficzny MOŚ I ŁUCZAK S.J.    Poznań    113
3460    ATMOTERM S.A.    Opole    113
3461    Transport – Spedycja S.J.    Bobrek    113
3462    TEXTIM Sp. z o.o.    Dzierżoniów    113
3463    ASCOR S.A.    Warszawa    113
3464    Sensient Food Colors Poland Sp. z o.o.    Warszawa    113
3465    Centralne Biuro Konstrukcji Kotłów S.A.    Tarnowskie Góry    113
3466    Ubojnia Trzody i Bydła S.J    Rutki    113
3467    Rebud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Mogilno    113
3468    POLIX Sp. z o.o    Żukowo    113
3469    Manusad Sp. z o.o.    Sadki    113
3470    Log-Tech Sp. z o.o.    Syców    113
3471    Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne POMIAR Sp. z o.o.    Szczecin    113
3472    Ortognatyka-Dr Jagielak Sp. z o.o.    Raszyn    113
3473    Midas Ilnicka S.J.    Lubin    113
3474    Eko-Pol Sp. z o.o.    Adamów    113
3475    Gemax Sp. z o.o.    Bolesławiec    113
3476    Danone Sp. z o.o.    Warszawa    112
3477    NOVARTIS POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    112
3478    Przedsiębiorstwo Budowlano-Melioracyjne Tolos Piotr Walczak i Wspólnicy sp.k.    Żory    112
3479    TRASKO – INWEST – R Sp. z o.o.    Ostrzeszów    112
3480    Instytut Hematologii i Transfuzjologii    Warszawa    112
3481    Ekoprod Sp. z o.o.    Bytom    112
3482    KIEL-TECH Sp. z o.o.    Kielce    112
3483    Sovrana S.J.    Olkusz    112
3484    Kub Farm Sp. z o.o.    Barnim    112
3485    Masfrost Sp. z o.o.    Tolkmicko    112
3486    ABB Entrelec Sp. z o.o.    Nowa Wieś Lęborska    112
3487    Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Złotów    112
3488    Koncept – L S.A.    Warszawa    112
3489    Lemken Polska Sp. z o.o.    Dolice    112
3490    Usługi Transportowe Krajowe i Międzynarodowe    Radwanice    112
3491    Rogowska Hodowla Roślin Sp. z o.o.    Dąbrówka Górna    112
3492    TRANS-BETON Pietrzak S.J.    Mława    112
3493    Uren Coldstores Sp. z o.o.    Dobużek    112
3494    Asysta Bis – Sp. z o.o.    Świebodzin    112
3495    Miastoprojekt-Kraków Sp. z o.o.    Kraków    112
3496    Zakład Projektowo- Usługowy Radix Sp. z o.o.    Kraków    112
3497    Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.    Wołomin    112
3498    Omega 34 T.A.K. Szweda, E. Hering S.J.    Gdynia    112
3499    Kar Sto Sp. z o.o. PUPH    Poznań    112
3500    Metalzbyt – Hurt Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    112
3501    RASZ – MET Sp. z o.o.    Pysząca    112
3502    GREINER Packaging Sp. z o.o.    Teresin    111
3503    TIME S.A.    Warszawa    111
3504    Koelner – Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o.    Wrocław    111
3505    Firma Budowlana Marek Antczak    Kalisz    111
3506    Demuth Delta Sp. z o.o. Gdańsk S.K.A    Gdańsk    111
3507    Kejt Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gładysz Tadeusz Gładysz Krystyna sp. j.    Radom    111
3508    Ameet Sp. z o.o.    Łódź    111
3509    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Regulicach    Regulice    111
3510    KB FOLIE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    111
3511    Przeds. Budowlane Blok S.J.    Nysa    111
3512    EKOFOL – II S.A.    Bytom    111
3513    Milkpol S.A.    Czarnocin    111
3514    Rolbliz Sp. z o.o. Przeds. Rolniczo – Usługowe    Trzebnica    111
3515    Euro – Wiert Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    111
3516    Galeria Portius Sp. z o.o.    Krosno    111
3517    Arba Sp. z o.o.    Przasnysz    111
3518    VERO S.J.    Kraków    111
3519    BMB Sp. z o.o.    Lublin    111
3520    Krypton Sp. z o.o.    Siedlce    111
3521    ODLEWMASZ Sp. z o.o. SPH    Radom    111
3522    PHU UNITARG Sp. z o.o.    Kraków    111
3523    Jabłonowska Spółka Budowlana Sp. z o.o.    Jabłonna    111
3524    DSR Sp. z o.o.    Wrocław    111
3525    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Samo Zdrowie Sp. z o.o.    Dobczyce    111
3526    CHEMIROL Sp. z o.o. PUH    Mogilno    110
3527    Towarowa Giełda Energii S.A.    Warszawa    110
3528    IMPEL SECURITY POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    110
3529    SGS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    110
3530    MOSTOSTAL KĘDZIERZYN S.A.    Kędzierzyn-Koźle    110
3531    RPM S.A.    Lubliniec    110
3532    Invest – Rem Sp. z o.o.    Mogilno    110
3533    Stokson S.J. Henryk Stokłosa i Wspólnicy    Chorzów    110
3534    Silbet Sp. z o.o.    Wrocław    110
3535    Roldam Sp. z o.o.    Zalesie Śląskie    110
3536    AAC Sp. z o.o.    Kraków    110
3537    BUD COMPEX ST- Tararuj S.J.    Białystok    110
3538    Mechanika – Service Wózki Widłowe S.J.    Kostrzyn nad Odrą    110
3539    Specjalistyczny Zespół Chorób Płuc i Gruźlicy    Bystra    110
3540    Pakos Sp. z o.o.    Opoczno    110
3541    Przeds Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Zambrów    110
3542    Nasz Drób Sp. z o.o.    Ujrzanów    110
3543    Otech Sp. z o.o. PUPH    Gorlice    110
3544    GT&F Corporation – Polska Sp. z o.o.    Wrocław    110
3545    Kim – Art Sp. z o.o.    Warszawa    110
3546    Sempra-Technik Biel S.J.    Roztropice    110
3547    Miflex – Masz Sp. z o.o.    Kutno    110
3548    ALFA CARGO Sp. z o.o.    Szczecin    110
3549    Ava Iberico Sp. z o.o.    Śródka    110
3550    Pol – Euro Sp. z o.o.    Brzeziny    110
3551    Wagas S.A.    Warszawa    110
3552    ASO – Opatówek Sp. z o.o.    Opatówek    110
3553    Vina Foods Poland Sp. z o.o.    Warszawa    110
3554    Luna Sp. z o.o. PPUH    Gorlice    110
3555    Sokołów S.A.    Sokołów Podlaski    109
3556    Mirbud S.A.    Skierniewice    109
3557    Gonvarri Polska Sp. z o.o.    Września    109
3558    VITKOVICE MILMET S.A.    Sosnowiec    109
3559    Wysowa – Dom S.J. PUH    Wysowa-Zdrój    109
3560    Agropol Sp. z o.o.    Szudziałowo    109
3561    GREG Firma Prywatna    Gliwice    109
3562    ADM Malbork S.A.    Malbork    109
3563    Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Nakło nad Notecią    109
3564    MEGA Sp. z o.o. Zakład Usług Technicznych    Elbląg    109
3565    Horpol J.I.A.T. Horeczy S.J.    Lipniki    109
3566    AERZEN POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    109
3567    Dräger Safety Polska Sp. z o.o.    Bytom    109
3568    Mazury Sp. z o.o.    Ostróda    109
3569    AP Uniapol Development Sp. z o.o.    Poznań    109
3570    Sawa S.J. PPH    Świdnik    109
3571    Sieper Sp. z o.o.    Złotoryja    109
3572    WODEX Sp. z o.o. ZPH    Stalowa Wola    109
3573    Fruits & Friends Sp. z o.o.    Warszawa    109
3574    Apla Sp. z o.o.    Łódź    109
3575    PUPH Solfum Sp. z o.o.    Rąbień AB    109
3576    Verocel Polska Sp. z o.o.    Poznań    109
3577    GDR Sp. z o.o.    Łozienica    109
3578    Granbud S.J.    Granowo    109
3579    Przedsiębiorstwo Handlowe WABI-MARKET Beata, Jan Wawrzyńczak S.J.    Czaplinek    109
3580    ILIKO Sp. z o.o.    Człopa    109
3581    ADAM BĄK – WIEPRZ Sp. z o.o.    Wieprz    109
3582    B&S Sp. z o.o.    Szczecin    109
3583    Acting Sp. z o.o.    Katowice    109
3584    Beninca Polonia Sp. z o.o.    Michałowice    109
3585    Vetter Polska Sp. z o.o.    Racot    109
3586    Fermy S.J.    Radzanów    109
3587    Agencja Anticorr Sp. z o.o.    Gdańsk    109
3588    ARS – ART Studio Autorskie Sp. z o.o.    Gdańsk    109
3589    Trans – Marine Sp. z o.o.    Gdynia    109
3590    ROCHE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    108
3591    Servier Polska Services Sp. z o.o.    Warszawa    108
3592    Kancelaria Prawna Raven – Krupa & Stańko Spółka Komandytowa    Wrocław    108
3593    Espol Innwestycje Sp. z o.o.    Lublin    108
3594    Energetyka Cieplna Miasta Skarżysko Kamienna Sp. z o.o.    Skarżysko-Kamienna    108
3595    Forfarm Sp. z o.o.    Warszawa    108
3596    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Knurów    108
3597    Przedsiębiorstwo Energetyczne ESV S.A.    Siechnice    108
3598    PROSIACZEK Sp. z o.o.    Jeżewo    108
3599    REMPRODEX Sp. z o.o.    Człuchów    108
3600    Jędroch S.J. PPHU    Ostrów Wielkopolski    108
3601    Vita Sp. z o.o.    Krosno    108
3602    Libra Polska Sp. z o.o.    Warszawa    108
3603    Sec Barlinek Sp. z o.o.    Barlinek    108
3604    Manhattan Kazimierz I Godolewa Sikorscy S.J. ZPH    Chojnice    108
3605    Optimo Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    108
3606    Vitrolive Sp. z o.o.    Szczecin    108
3607    Bemag S.J.    Krosno    108
3608    Iglotex Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.    Skórcz    108
3609    Agencja Celna DTA Sp. z o.o.    Smolec    108
3610    Sail-Service Sp. z o.o.    Gdańsk    108
3611    Centrum Plus Sp. z o.o.    Kolbuszowa    108
3612    Promus Sp. z o.o.    Gdańsk    108
3613    Matchem 2000 Sp. z o.o.    Skawina    108
3614    Zbych-Bud S.J. PW    Gostyń    108
3615    Active Trade Sp. z o.o.    Nowa Dęba    108
3616    SITECH Sp. z o.o.    Polkowice    107
3617    Robyg Osiedle Zdrowa 1 Sp. z o.o. sp.k.    Warszawa    107
3618    OR – SAT Sp. z o.o. ZPCH    Żary    107
3619    ROLPEK 2 Sp. z o.o.    Strzegom    107
3620    Widrex-Trans Sp. z o.o.    Koniecpol    107
3621    Software Mind S.A.    Kraków    107
3622    Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.    Piaseczno    107
3623    Przeds. Drogowo – Budowlane Sp. z o.o.    Brodnica    107
3624    Carbomet Sp. z o.o.    Puchaczów    107
3625    LKJ – Bud Sp. z o.o.    Stęszew    107
3626    HAYGROVE POLAND Sp. z o.o.    Kępno    107
3627    IE Development Sp. z o.o.    Wrocław    107
3628    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Jarocin    107
3629    Serwis Medyczno Projektowy Sp. z o.o.    Toruń    107
3630    PH BAZAR Z. Adamczyk i Spółka – S.J.    Radom    107
3631    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Tarnobrzegu    Tarnobrzeg    107
3632    SMART Sp. z o.o.    Gdynia    107
3633    Centrum Technologiczne Budownictwa przy Politechnice Rzeszowskiej Sp. z o.o.    Rzeszów    107
3634    Team Lines Polska Sp. z o.o.    Gdynia    107
3635    PHT SWATOWSKI SWATOWSKI CZESŁAW S.J.    Brzeg    107
3636    Gael Sp. z o.o.    Poznań    107
3637    Pomorska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.    Gdańsk    106
3638    GATES POLSKA Sp. z o.o.    Legnica    106
3639    RAFAKO S.A.    Racibórz    106
3640    Central Fund of Immovables Sp. z o.o.    Łódź    106
3641    Oknoplast Sp. z o.o.    Podłęże    106
3642    SITS Sp. z o.o.    Brodnica    106
3643    Spółdzielnia Mleczarska Ryki    Ryki    106
3644    Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej    Dąbrowa Górnicza    106
3645    Rolnicze Przędsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Sp. z o.o.    Wiązów    106
3646    Sunkel – Śruby Sp. z o.o.    Brójce    106
3647    Technopomiar Sp. z o.o.    Wrocław    106
3648    AMS Sp. z o.o.    Świdnica    106
3649    ALVI – POLSKA Sp. z o.o.    Jelenia Góra    106
3650    AGROMET Sp. z o.o.    Ostrzeszów    106
3651    BTDG Bałtycki Terminal Drobnicowy Gdynia Sp. z o.o.    Gdynia    106
3652    Promex Rożnów Sp. z o.o.    Skałągi    106
3653    Balda Sp. z o.o.    Zbąszyń    106
3654    Hectronic Polska Sp. z o.o.    Częstochowa    106
3655    Image Recording & Solution Sp. z o.o.    Warszawa    106
3656    Spedmen Spedycja Krajowa I Międzynarodowa Krawczyk & Friczka S.J.    Głogów    106
3657    Vipak Sp. z o.o.    Jarocin    106
3658    Waldi Sp. z o.o.    Komorniki    106
3659    APM Development Sp. z o.o. S.K.A.    Warszawa    106
3660    Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego i Ochrony Środowiska EKOWOD S.A.    Nowy Sącz    106
3661    Instytut Katalizy i Fizykochemii Powierzchni Im.jerzego Habera Polskiej Akademii Nauk    Kraków    106
3662    HABECO PROTECTION Sp. z o.o.    Tczew    106
3663    WIELKOPOLSKA Transport Spedycja Sp. z o.o.    Leszno    106
3664    Firma Handlowa Cemstal Sp. z o.o.    Polkowice    106
3665    Zim Poland Sp. z o.o.    Gdynia    106
3666    AJM Sp. z o.o.    Gdańsk    106
3667    Kancelaria Księgowo – Audytorska Buchalteria Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego    Białystok    106
3668    Państowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie    Tarnów    105
3669    Inpol – Papier Sp. z o.o.    Tarnowskie Góry    105
3670    Biuro Inżynierii Drogowej Drotest Józef Judycki, Jacek Alenowicz S.J.    Chwaszczyno    105
3671    MAKSBUD Sp. z o.o. Przeds. Drogowo Mostowe    Bielsk Podlaski    105
3672    Komfort Meble K.K. Zawistowscy S.J.    Kleosin    105
3673    Hit – Kody Kreskowe S.J.    Suchy Las    105
3674    Pol – Gaz Sp. z o.o. Przeds. Obsługi Gazownictwa    Jarosław    105
3675    Gospodarstwo Rolne Agrofarm Sp. z o.o.    Jurkowice    105
3676    Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.    Dywity    105
3677    Starpol Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Handlu i Usług    Konradów    105
3678    POLY TOR Sp. z o.o.    Toruń    105
3679    Ekspres S.J.    Inowrocław    105
3680    REBHAN – OPAKOWANIA Sp. z o.o.    Plewiska    105
3681    PHU Tank – Mark S.J.    Kuślin    105
3682    ROLPOL Sp. z o.o.    Kobylnica    105
3683    Pneumapol S.J.    Przeźmierowo    105
3684    CHT Sp. z o.o.    Poznań    105
3685    TRANZIT Sp. z o.o.    Lubachowy    105
3686    PROGI PIOTR PIWOWARSKI SPÓŁKA JAWNA    Lublin    105
3687    STOLBAU EKO Sp. z o.o.    Szczecin    105
3688    Marlen Sp. z o.o.    Jelenia Góra    105
3689    TCN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Poznań    105
3690    Od A do Z Sp. z o.o.    Łódź    105
3691    PRZEDSIĘBIORSTWO AGNES Sp. z o.o.    Lublin    105
3692    Piekarnia Wilamowice Sp. z o.o.    Wilamowice    105
3693    Restauracje Sphinx-Wook S.J.    Gdańsk    105
3694    Polaris Sp. z o.o. Przeds. Promocyjne    Gdynia    105
3695    ARGIP Sp. z o.o.    Poznań    104
3696    ICOPAL S.A.    Zduńska Wola    104
3697    LENA LIGHTING S.A.    Środa Wielkopolska    104
3698    PMI SERVICE CENTER EUROPE Sp. z o.o.    Kraków    104
3699    Procter & Gamble Polska Sp. z o.o.    Warszawa    104
3700    PH Agromarket S.J.    Jaryszki    104
3701    Piekarnie Lubaszka Sp. z o.o.    Warszawa    104
3702    Schulke Polska Sp. z o.o.    Warszawa    104
3703    Tek Sp. z o.o.    Stare Babice    104
3704    AUTO – PLAST PRODUKT S.A.    Września    104
3705    Komirex S.J. PPUH    Siemiatycze    104
3706    Stowarzyszenie Elektryków Polskich    Warszawa    104
3707    Unitube Sp. z o.o.    Zawadzkie    104
3708    Al – Samer Sp. z o.o.    Warszawa    104
3709    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A.    Żary    104
3710    ACV Polska Sp. z o.o.    Włocławek    104
3711    Ośrodek Hodowli Zarodowej Głogówek Sp. z o.o.    Głogówek    104
3712    NORD – OST Sp. z o.o. PW    Gołdap    104
3713    Lgc Standards Sp. z o.o.    Łomianki    104
3714    PH Torus S.J.    Kraków    104
3715    Przedsiębiorstwo Projektowo Produkcyjne TECHNICAL Sp. z o.o.    Nowa Sól    104
3716    Akpa Polska Press Sp. z o.o.    Warszawa    104
3717    POLIMASZ R. Wituchowski i Syn S.J.    Otorowo    104
3718    K. SCHROEDER POLSKA Sp. z o.o.    Nowa Kopernia    104
3719    Ref – Graf Sp. z o.o.    Poznań    104
3720    Profi Sp.J.    Białystok    104
3721    Brychcy Sp. z o.o. Ubojnia Drobiu    Kargowa    104
3722    Energy Investors Sp. z o.o.    Warszawa    104
3723    PPHU Suma Sp. z o.o.    Chorzów    104
3724    Emko Sp. z o.o.    Zbiersk    104
3725    Agro Bio Test Sp. z o.o.    Warszawa    104
3726    Vas S.J.    Siemianowice Śląskie    104
3727    Zakład Mięsny KABO A. Borowik, W. Karpieszuk S.J.    Choroszcz    104
3728    Maszyny Górnicze – Serwis Sp. z o.o.    Polkowice    104
3729    Thomas-2 S.J.    Pyskowice    104
3730    Pękała – Stacja Paliw S.J.    Kąkolewnica Wschodnia    104
3731    Dorimpex Sp. z o.o.    Czajowice    104
3732    Rewel Sp. z o.o.    Wałbrzych    104
3733    CHIRURG Sp. z o.o.    Gryfice    104
3734    POL – AM – PACK S.A.    Kraków    103
3735    AMBRA S.A.    Warszawa    103
3736    JBG – 2 Sp. z o.o.    Warszowice    103
3737    GC Investment S.A.    Katowice    103
3738    Bodeko Hotele Sp. z o.o.    Wisła    103
3739    OLPOL Antoni Wawrzyn, S.J.    Olsztyn    103
3740    Finder S.A.    Warszawa    103
3741    MOTO – AGRO Jacek Błoch, Dariusz Dziuba S.J.    Białystok    103
3742    IMMOTERM Sp. z o.o.    Ostrowiec    103
3743    CESTAR Andrzej Cebula, Jerzy Starski S.J.    Szczecin    103
3744    Maan sp. z o.o.    Podole    103
3745    KBSR Kamiński Baranowska Seweryn Rajewicz Notariusze Spółka Partnerska    Wrocław    103
3746    MPW MED Instruments Spółdzielnia Pracy    Warszawa    103
3747    Spółdzielnia Rolniczo – Produkcyjna WIGAŃCICE w Wigańcicach    Wigańcice    103
3748    Centrum Handlowo-Usługowe Mesp S.J.    Grajewo    103
3749    Intermax Sp. z o.o.    Grudziądz    103
3750    INTER – RABS Sp. z o.o.    Wołomin    103
3751    Remzel – Zakład Remontowy Sp. z o.o.    Rzeszów    103
3752    AKE – PIS S.A.    Wrocław    103
3753    ENERGO – MECHANIK Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    103
3754    Dombud Development Sp. z o.o.    Katowice    103
3755    PPH Getak's Sp. z o.o.    Suwałki    103
3756    Transgór Mysłowice S.A.    Mysłowice    103
3757    OVUM Sp. z o.o.    Płońsk    103
3758    Prima Auto Sp. z o.o.    Warka    103
3759    PAPILART Sp. z o.o.    Warszawa    103
3760    Apex – Thermo King Sp. z o.o.    Sopot    103
3761    SBM Sp. z o.o.    Wrocław    103
3762    LIDL Polska Sp. z o.o.    Jankowice    102
3763    Press Glass S.A.    Poczesna    102
3764    POLITECHNIKA ŁÓDZKA    Łódź    102
3765    TEZET S.A.    Lublin    102
3766    INWESTROL IZ Sp. z o.o. Rolnicze Zakłady Produkcyjno – Doświadczalne    Żórawina    102
3767    MAS – BUD S.J.    Olsztyn    102
3768    Help Homecare Sp. z o.o.    Poznań    102
3769    P.W. DREWNO-HURT Ryszard Roczniak    Zarzecze    102
3770    PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn    Siedlce    102
3771    EKO Sp. z o.o.    Wrocław    102
3772    GFK POLONIA Sp. z o.o.    Warszawa    102
3773    Algo Polska Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    102
3774    Marc Kolor Sp. z o.o.    Gdynia    102
3775    Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu    Radom    102
3776    Domar Sp. z o.o. PHU    Rzeszów    102
3777    Food Zone S.A.    Warszawa    102
3778    Inbud Sp. z o.o.    Bydgoszcz    102
3779    Elbląskie Centrum Mięsne EL – HURT Produkcja i Handel S.J.    Elbląg    102
3780    Gorzowski Rynek Hurtowy S.A.    Gorzów Wielkopolski    102
3781    ELBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe    Kraków    102
3782    FADROMA Development Sp. z o.o.    Wrocław    102
3783    RLB Handel Sp. z o.o.    Rzeczyn    102
3784    Lewiatan Wielkopolska Sp. z o.o.    Poznań    102
3785    GRANMAR Sp. z o.o.    Kraków    102
3786    AV.NET Sieci Audiowizualne Sp. z o.o.    Warszawa    102
3787    Budrem Sp. z o.o. Przeds. Budownictwa i Usług    Wrocław    102
3788    Budmasz Sp. z o.o.    Kraków    102
3789    ENERGETYKA Sp. z o.o.    Lubin    101
3790    FLEXPOL Sp. z o.o.    Płock    101
3791    Convatec Polska Sp. z o.o.    Warszawa    101
3792    TRANSITION TECHNOLOGIES S.A.    Warszawa    101
3793    Sokpol – Koncentraty Sp. z o.o.    Wilków    101
3794    ANIMA BADANIA-PRODUKCJA-USŁUGI Sp. z o.o.    Kraków    101
3795    Rymatex Sp. z o.o.    Rymanów    101
3796    DAKMET S.J. PW    Wolanów    101
3797    Zuh Partner-Nieruchomości Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    101
3798    Laura Sp. z o.o.    Gdańsk    101
3799    KPR Prodlew – Kraków Sp. z o.o.    Kraków    101
3800    Alcar Sp. z o.o.    Olsztyn    101
3801    MAZUR – TOM Przedsiębiorstwo Zagraniczne    Wójtowo    101
3802    Siko Sp. z o.o.    Mysłowice    101
3803    UNIPASZ S.J.    Siemiatycze    101
3804    No Limit Center Sp. z o.o.    Warszawa    101
3805    WK-MED Sp. z o.o.    Kraków    101
3806    Gospodarstwo Rolne Bronów Sp. z o.o.    Bronów    101
3807    Gamelion Studios Sp. z o.o.    Szczecin    101
3808    KOMPLET Sp. z o.o.    Pyrzowice    101
3809    Biuro Projektów Budownictwa Wiejskiego i Miejskiego Sp. z o.o.    Gdańsk    101
3810    Amazis.Net Sp. z o.o.    Poznań    101
3811    Padawa III Golema Dariusz, Golema Edward Paweł, Juszczak Waldemar, Urbaniak Dariusz, Weczer Tomasz S.J.    Szczecin    101
3812    Skantrade Sp. z o.o.    Sopot    101
3813    PPHU LARIX Sp. z o.o.    Suwałki    101
3814    Gorzelnia Sp. z o.o.    Leopoldów    101
3815    UNIMAX Sp. z o.o. Zakład Produkcji Drzewnej    Piła    101
3816    BUDINREM Sp. z o.o. Przeds. Budowlano Usługowe    Zakopane    101
3817    Fabryka Odzieży i Tkanin Żaroodpornych IZO – TERM Sp. z o.o.    Gryfów Śląski    101
3818    Nowa Era Sp. z o.o.    Warszawa    100
3819    Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego    Katowice    100
3820    Cefarm Śląski Sp. z o.o.    Warszawa    100
3821    RZEŹNIA MRÓZ Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    100
3822    NAFIS S.A.    Poznań    100
3823    AGRO Rydzyna Sp. z o.o.    Rydzyna    100
3824    Burchacińscy S.J.    Wieluń    100
3825    Matusewicz Budowa Maszyn S.J.    Gryfów Śląski    100
3826    Ropez S.J.    Baranów    100
3827    CHEMEX S.J. Antoszkiewicz    Piła    100
3828    Intertransports Centre – Polska Sp. z o.o.    Police    100
3829    Łódźdis Sp. z o.o.    Łódź    100
3830    Słaro S.J. PPH    Wyrzysk    100
3831    Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni Sp. z o.o.    Kielce    100
3832    WIERZYCIEL S.A.    Mikołów    100
3833    Glob Sp. z o.o. Fabryka Narzędzi    Bielsko-Biała    100
3834    Belimo Siłowniki S.A.    Warszawa    100
3835    Pelkom Sp. z o.o.    Pelplin    100
3836    STARK PARTNER Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    100
3837    FENIKS Sp. z o.o.    Krosno    100
3838    Fawid Sp. z o.o.    Wieluń    100
3839    DOMBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Nowy Tomyśl    100
3840    Grupa Producentów Agrofam Sp. z o.o.    Warta Bolesławiecka    100
3841    Rud-Drew Sp. z o.o.    Trzciana    100
3842    PPU Agrocom Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    100
3843    Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Mieszkowice    100
3844    Ankra-MR Sp. z o.o.    Warszawa    100
3845    POLISH ENERGY PARTNERS S.A.    Warszawa    99
3846    Fabryki Mebli FORTE S.A.    Ostrów Mazowiecka    99
3847    Górka Cement Sp. z o.o.    Trzebinia    99
3848    LUMAG Sp. z o.o.    Budzyń    99
3849    FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.    Jasło    99
3850    BEMO MOTORS Sp. z o.o.    Poznań    99
3851    POLMOTORS Sp. z o.o.    Mazańcowice    99
3852    DANTEX Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Warszawa    99
3853    Gazoprojekt S.A. Biuro Studiów i Projektów Gazownictwa    Wrocław    99
3854    Cynel – Unipress Sp. z o.o.    Warszawa    99
3855    MPL Power Elektro Sp. z o.o.    Gliwice    99
3856    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Europa S.J. Krzysztof Karmelita Jerzy Palacz    Słubice    99
3857    Agropol S.J.    Łosiów    99
3858    Wykonawstwo Robót Wodno – Sanitarnych Bango S.J.    Płock    99
3859    M.S. Meat Sp. z o.o.    Sokolniki    99
3860    DCG S.A.    Warszawa    99
3861    Witmet Sp. z o.o. PPHU    Witkowice    99
3862    JLR Centrum Sp. z o.o.    Warszawa    99
3863    Emka Sp. z o.o.    Strzebielino    99
3864    Hydro-Gaz Henryk Zaleszczyk, Piotr Zaleszczyk S.J.    Lublin    99
3865    Polmet Sp. z o.o.    Kłodzko    99
3866    Silesia Flavours Polska Sp. z o.o.    Warszawa    99
3867    Gold – Pol Jastrzębscy S.J.    Warszawa    99
3868    PE PE S.J.    Solec Kujawski    99
3869    BETONSTAL Sp. z o.o.    Szczecin    99
3870    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Marlex Sp. J. Janowski Waldemar Janowska Marlena    Janikowo    99
3871    Oltech Grupa Sbs Sp. z o.o.    Włocławek    99
3872    AH Hardt S.J.    Cholerzyn    99
3873    Gospodarstwo Rolne Czed Sp. z o.o.    Stary Targ    99
3874    EDMARK AUTO S.J.    Warszawa    99
3875    MAWI Sp. z o.o.    Warszawa    99
3876    Elpio Sp. z o.o.    Luboń    99
3877    MPGK Sp. z o.o. Zakład Dystrybucji Gazu Płynnego    Rzeszów    99
3878    Inżynieria Lądowa Sp. z o.o.    Szczecin    99
3879    Controlling Systems Sp. z o.o.    Wrocław    99
3880    Time 4 Travel Sp. z o.o.    Warszawa    99
3881    Grama Sp. z o.o.    Zabrze    99
3882    Promotor Sp. z o.o.    Starogard Gdański    99
3883    HEINZ GLAS DZIAŁDOWO Sp. z o.o.    Działdowo    98
3884    FPG Sp. z o.o.    Warszawa    98
3885    Martex Sp. z o.o.    Rybnik    98
3886    EMC Instytut Medyczny S.A.    Wrocław    98
3887    Intertoll Polska Sp. z o.o.    Pelplin    98
3888    Centrum Medyczne Ujastek Sp. z o.o.    Kraków    98
3889    Kombinat Rolny Świdnica Sp. z o.o.    Pszenno    98
3890    PLATINET S.A.    Kraków    98
3891    2 X 3 S.A.    Krzęcin    98
3892    Koesters I Meyer Sp. z o.o.    Malanów    98
3893    MARPOL S.A.    Kleosin    98
3894    PHU M. i B. Kohlbrenner S.J.    Kraków    98
3895    ARPOL MOTOR COMPANY Sp. z o.o.    Toruń    98
3896    Durr Poland Sp. z o.o.    Radom    98
3897    DOSCHEM Sp. z o.o.    Sopot    98
3898    Zakład Artykułów Ściernych Armes Sławomir Zadrużniak    Nisko    98
3899    Dynamica Sp. z o.o.    Jawornik    98
3900    Przeds. Produkcji Handlu i Usług Harenda Sp. z o.o.    Kałków    98
3901    Vistar Sp. z o.o.    Kraków    98
3902    SCITEEX Sp. z o.o.    Warszawa    98
3903    Ceramika Color Sp. z o.o.    Końskie    98
3904    FARBUD Sp. z o.o.    Lublin    98
3905    SANOFI PASTEUR Sp. z o.o.    Warszawa    98
3906    M+H Textil Systems Polska Sp. z o.o.    Częstochowa    98
3907    Huta Szkła Tur Sp. z o.o.    Poznań    98
3908    Kan-Wod Szymkowiak Ewa, Mucha Marian S.J.    Ostrów Wielkopolski    98
3909    Stalmet Sp. z o.o. Polskie Składy Budowlane    Stalowa Wola    98
3910    Agrohandel S.J    Łódź    98
3911    Wytwórnia Wód Mineralnych MINERAL Marek Duda, Augustyn Maślanka S.J. Zakład Pracy Chronionej    Gorzanów    98
3912    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Goleniów    98
3913    AUTODCS D. Sobieszczańska, T. Wapiński S.J.    Rzeszów    98
3914    Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej i Handlu ROLHAN Sp. z o.o.    Sądów    98
3915    SPOŁEM PSS    Piotrków Trybunalski    98
3916    Almed Sp. z o.o.    Jarosław    98
3917    PHU Fala Olga Boyko sp. j.    Piła    98
3918    Logipack Sp. z o.o.    Tarnów    98
3919    Precia Polska Sp. z o.o.    Kraków    98
3920    SPOŁEM SIEMIANOWICKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW    Siemianowice Śląskie    98
3921    BOCIANIE GNIAZDO Ośrodek Wczasowy Sp. z o.o.    Niechorze    98
3922    Przedsiębiorstwo Drzewne Sławland Sp. z o.o.    Szczecin    98
3923    Universal Technology Sp. z o.o.    Duchnów    98
3924    Tewi-Mleczarz Sp. z o.o.    Częstochowa    98
3925    Bud – Compex Sp. z o.o. Przeds. Instalacyjno – Budowlane    Białystok    98
3926    Jabema-Flor J.V. Sp. z o.o.    Wrocław    98
3927    WAWEL S.A.    Kraków    97
3928    BSK RETURN S.A.    Zawiercie    97
3929    Sandvik Polska Sp. z o.o.    Warszawa    97
3930    KUPIEC POZNAŃSKI S.A.    Poznań    97
3931    Danish Malting Group Polska Sp. z o.o.    Sierpc    97
3932    POL – AGENT Sp. z o.o.    Szczecin    97
3933    Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodnej i Rekultywacji S.A.    Jastrzębie-Zdrój    97
3934    Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu    Poznań    97
3935    Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Gdańsk – Oliwa S.A.    Gdańsk    97
3936    PPHU El-Kag Zelek i Wspólnicy S.J.    Kraków    97
3937    Cheminova Polska Sp. z o.o.    Warszawa    97
3938    GDN Aiport Services Sp. z o.o.    Gdańsk    97
3939    Miejska Energetyka Cieplna w Kołobrzegu Sp. z o.o.    Kołobrzeg    97
3940    Peka Sp. z o.o.    Jasin    97
3941    Archicenter – K. Dobrowolski, T. Myszkowski i S – Ka S.J.    Kraków    97
3942    SKI TEAM Sp. z o.o.    Warszawa    97
3943    TECHNOTEX S.A. Zakłady Tkanin Technicznych    Pieszyce    97
3944    SPOŁEM PSS    Zawiercie    97
3945    Gospdarstwo Rybackie SIEMIEŃ Sp. z o.o.    Siemień    97
3946    Press – Service Monitoring Mediów Sp. z o.o.    Poznań    97
3947    Ritmo Sp. z o.o.    Pęzino    97
3948    Zakłady Elektrochemiczne Alco – Mot Sp. z o.o.    Czarnków    97
3949    STAL IMPEX Sp. z o.o.    Krosno    97
3950    Gascontrol Polska Sp. z o.o.    Suszec    97
3951    Softhard S.A.    Płock    97
3952    Admirał Sp. z o.o.    Lędziny    97
3953    Trautwein Sp. z o.o.    Chorzów    97
3954    Bosman Polska Sp. z o.o.    Skórzewo    97
3955    Górnicze Przeds. Inwestycyjne Sp. z o.o.    Rybnik    97
3956    Diesel Centrum Polska Sp. z o.o.    Warszawa    97
3957    Kawa. Ska Sp. z o.o.    Zalesie Górne    97
3958    DROMOST Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych S.A.    Bochnia    97
3959    Apteka Tęczowa Sp. z o.o.    Szczecin    97
3960    SANEA Sp. z o.o.    Lublin    97
3961    PPH Postęp Sp. z o.o.    Pniewy    97
3962    Mieszko Distribution Sp. z o.o.    Warszawa    97
3963    Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.    Gdynia    96
3964    T.STUDNICKI, K.PŁESZKA,Z.ĆWIĄKALSKI J.GÓRSKI Sp. Komandytowa    Kraków    96
3965    RETTENMAIER POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    96
3966    Goodmills Polska Kutno Sp. z o.o.    Kutno    96
3967    POLNA S.A. Zakłady Automatyki    Przemyśl    96
3968    Bioraj Sp. z o.o.    Karolew    96
3969    Merkury Sp. z o.o.    Puszczykowo    96
3970    Jowisz Dodatki do Żywności Sp. z o.o.    Bydgoszcz    96
3971    TERRA BOVIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Oborniki    96
3972    HALDON Sp. z o.o.    Warszawa    96
3973    Febus-Auto Sp. z o.o.    Łódź    96
3974    Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kowarach    Kowary    96
3975    Gospodarstwo Rolne Gurcz Sp. z o.o.    Gurcz    96
3976    Peakside Polonia Management Sp. z o.o.    Warszawa    96
3977    Jerzykowski i Wspólnicy. S.K.    Szczecin    96
3978    Kompasz Sp. z o.o.    Głogów    96
3979    Casablanca Catering Sp. z o.o.    Białystok    96
3980    Uniflora Sp. z o.o.    Częstochowa    96
3981    Firma Piekarz U.Z. Piekarz Sp. J.    Warszawa    96
3982    Top – Fit – Center Sp. z o.o.    Wrocław    96
3983    Meibes Metall – Technik Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    96
3984    Polskie Sieci Elektroenergetyczne – Wschód S.A.    Radom    96
3985    Vivenge Sp. z o.o.    Siedlce    96
3986    Humana Medica Omeda Sp. z o.o.    Białystok    96
3987    Duncan Sp. z o.o.    Radom    96
3988    AMBIENCE POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    96
3989    Pol-Tax Sp. z o.o.    Warszawa    96
3990    LOTOS ASFALT Sp. z o.o.    Gdańsk    95
3991    Elektrownia Skawina S.A.    Skawina    95
3992    GAMRAT S.A. Zakłady Tworzyw Sztucznych    Jasło    95
3993    DNHS POLAND Sp. z o.o.    Szczecin    95
3994    Ochnik Sp. z o.o.    Garwolin    95
3995    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Włoszczowa    95
3996    Astral Sp. z o.o.    Rzeszów    95
3997    Carina Sealants Sp. z o.o. S.K.A.    Siechnice    95
3998    AFT Sp. z o.o.    Poznań    95
3999    Polskie Sieci Elektroenergetyczne – ZACHÓD S.A.    Poznań    95
4000    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Wolsztyn    95
4001    Supermarket Panorama S.J. Przedsiębiorstwo Handlowe     Radzymin    95
4002    Dąbrówka Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Dąbrówka    95
4003    EUROTANKS Sp. z o.o.    Wrocław    95
4004    BIM S.J.    Proszowice    95
4005    Studium Doskonalenia Kadr Akademii Morskiej w Gdyni Sp. z o.o.    Gdynia    95
4006    PZZ w Kwidzynie Sp. z o.o.    Kwidzyn    95
4007    Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Bielawa Sp. z o.o.    Bielawa    95
4008    Medeor Sp. z o.o.    Leszno    95
4009    PW Farma – Sp. z o.o.    Zębowice    95
4010    Dom.Developer Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    95
4011    Sądecka Grupa Producentów Jaj Agro-Ferma Sp. z o.o.    Nowy Sącz    95
4012    Peek & Cloppenburg Sp. z o.o.    Warszawa    94
4013    Discovery Polska Sp. z o.o.    Warszawa    94
4014    Advatech Sp. z o.o.    Wrocław    94
4015    WACKER Neuson Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    94
4016    HHR Poland TRS Sp. z o.o.    Warszawa    94
4017    LEXISNEXIS Polska Sp. z o.o.    Warszawa    94
4018    CLEMATIS Szkółka Pojemnikowa S.J.    Pruszków    94
4019    Net Marine – Marine Power Service Sp. z o.o.    Szczecin    94
4020    Wodociągi Sp. z o.o.    Głuchołazy    94
4021    LD Holding S.A.    Jastrzębie-Zdrój    94
4022    B7 Sp. z o.o.    Warszawa    94
4023    Btc Business Technology Consulting Sp. z o.o.    Poznań    94
4024    Panda KM S.J. Przemysław Kaczyński, Izabela Markiewicz    Olsztyn    94
4025    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Śremie Sp. z o.o.    Śrem    94
4026    Abakus Sp. z o.o.    Gdynia    94
4027    Saatchi & Saatchi Poland Sp. z o.o.    Warszawa    94
4028    Dun And Bradstreet Poland Sp. z o.o.    Warszawa    94
4029    ASD Sp. z o.o.    Szczecin    94
4030    Deierling i Ska Sp. z o.o.    Poznań    94
4031    F.H.U. Wnęk S.J.    Niepołomice    94
4032    Zimny Auto Sp. z o.o.    Łódź    94
4033    ZETKA Sieć Handlowa    Bydgoszcz    94
4034    Kancelaria Radcowska E. Guzowska K.J.Kawecki i S-ka Sp.Komandytowa    Warszawa    94
4035    Orka Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    94
4036    PHU Domus Sp. z o.o.    Szczecin    94
4037    PPHU IZOLMET Sp. z o.o.    Zawonia    94
4038    FIRMA HANDLOWA CDN PAWEŁ RURAK WERONIKA RURAK S.J.    Jelenia Góra    94
4039    ELEKTRA HURTOWNIA Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    94
4040    S.T.I. Polska Sp. z o.o.    Warszawa    94
4041    Sater Otwock Sp. z o.o.    Otwock    94
4042    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Boguszów-Gorce    94
4043    P.H.U. Damar S.J.    Wiśniew    94
4044    GAZKOMPLEX Sp. z o.o.    Suchy Las    94
4045    Przeds. Hydrogeologiczne Hydrogeopol Sp. z o.o.    Dębica    94
4046    Finako Sp. z o.o. PHP    Bydgoszcz    94
4047    Bas – Pol Sp. z o.o. PPHU    Paszowice    94
4048    Compex Wielobranżowa Spółka Przemysłowo – Handlowa z o.o.    Poznań    94
4049    Sanockie Zakłady Przemysłu Gumowego STOMIL SANOK S.A.    Sanok    93
4050    Politechnika Śląska    Gliwice    93
4051    HW Pietrzak Holding Sp. z o.o.    Nowe Boryszewo    93
4052    Ultimo S.A.    Wrocław    93
4053    GEA POLSKA Sp. z o.o.    Świebodzice    93
4054    Rail Polska Sp. z o.o.    Warszawa    93
4055    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman „Auto-Hak” sp. j.    Słupsk    93
4056    PLAST – BOX S.A. Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych    Słupsk    93
4057    Przedsiębiorstwo Robót Drogowych LUBARTÓW S.A.    Lubartów    93
4058    Przedsiębiorstwo INTERMAG Sp. z o.o.    Osiek    93
4059    Florimex S.J.    Zaborów    93
4060    PW Pryzmat S.J.    Mojsławice    93
4061    MARDI Sp. z o.o.    Biskupiec    93
4062    ADVANCED DIGITAL BROADCAST POLSKA Sp. z o.o.    Zielona Góra    93
4063    Agencja Promocji Inwestycji Sp. z o.o.    Warszawa    93
4064    Zakład Ceramiki Budowlanej OWCZARY R.E.R. Stępień S.J.    Owczary    93
4065    Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej S.A.    Poznań    93
4066    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Sułkowie    Sułków    93
4067    BETASOAP Sp. z o.o.    Warszawa    93
4068    TWIST – POL Sp. z o.o.    Kobiele Wielkie    93
4069    HTG Sp. z o.o.    Warszawa    93
4070    CORTLAND Sp. z o.o.    Poznań    93
4071    ROSIAK i SYN Sp. z o.o.    Komorniki    93
4072    Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Koło    93
4073    Przeds. Rolne Kłos Sp. z o.o.    Krzywiczyny    93
4074    Polryb Sp. z o.o.    Koszalin    93
4075    ZIS Sp. z o.o. PUH    Rumia    93
4076    Centrum Handlowe TGG Sp. z o.o.    Wrocław    93
4077    Teeldom Sp. z o.o. S.J. Zakład Robót Budowlanych    Poznań    93
4078    Agart – Pro Sp. z o.o.    Poznań    93
4079    BK – Tras Roboty Drogowe S.J.    Hryniewicze    93
4080    I.K.A. – Technik Sp. z o.o.    Kraków    93
4081    J&R AUTO – SALON Sp. z o.o.    Opole    93
4082    JP – CENTRUM S.J.    Dąbrowa Górnicza    93
4083    FIRMA HANDLOWA IWO W. WOJDAŁA, A. SZCZUREK, I. RADOSZ S.J.    Kraków    93
4084    SPOŁEM PSS w Otwocku    Otwock    93
4085    Sowood Sp. z o.o.    Skwierzyna    93
4086    Inmet Sp. z o.o. Przeds. Innowacyjno – Wdrożeniowe    Mikołów    93
4087    Ran – Dickmar Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    93
4088    Foreign Trade Service B.E.- Biuro Obsługi Handlu Zagranicznego B. i E. Sp. z o.o.    Warszawa    93
4089    Gospodarstwo Rolno-Handlowe Wyhalew Sp. z o.o.    Wyhalew    93
4090    Rewaco – International Specjalne Pojazdy Sp. z o.o.    Koszalin    93
4091    Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Petroinstal – Serwis Sp. z o.o.    Rzeszów    93
4092    FLEX Graf Sp. z o.o.    Jonkowo    93
4093    Flexico Sp. z o.o.    Wrocław    93
4094    Elektrociepłownia Zielona Góra S.A.    Zielona Góra    92
4095    Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o.    Kraków    92
4096    Destylarnia SOBIESKI S.A.    Starogard Gdański    92
4097    Auto – Handel – Centrum Krotoski – Cichy S.J.    Wysogotowo    92
4098    Bawaria Motors Sp. z o.o.    Warszawa    92
4099    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa    Nowy Sącz    92
4100    Pierre Farbe Medicament Polska Sp. z o.o.    Warszawa    92
4101    Szpital Kliniczny Im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego Im. Karola Marcinkowskiego W Poznaniu    Poznań    92
4102    ELTE GPS Sp. z o.o.    Kraków    92
4103    Gospodarstwo Rolne FERMA SUCHORZE Sp. z o.o.    Suchorze    92
4104    Igloport Sp. z o.o.    Gdynia    92
4105    Corpo Flota Sp. z o.o.    Warszawa    92
4106    PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE BOCAR Sp. z o.o.    Korwinów    92
4107    Małopolskie TBS Małopolska Sp. z o.o.    Kraków    92
4108    Energoinwest Serwis Sp. z o.o.    Konin    92
4109    Agroland Sp. z o.o.    Krapkowice    92
4110    Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno Montażowych EXPRIM Sp. z o.o.    Wrocław    92
4111    Sofra Sp. z o.o. Ośrodek Rehabilitacyjno – Wczasowy    Mielno    92
4112    Firma Handlowo – Usługowa A. B. Mołdrzyk S.J.    Łubnica    92
4113    BOMAKS Marszałek Bogdan, Krzyżak Stanisław S.J.    Kielce    92
4114    Transpetrol Szpytma S.J.    Markowa    92
4115    GAL-TECH Sp. z o.o.    Sosnowiec    92
4116    PH THART    Wrocław    92
4117    Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka Sp. z o.o.    Gdynia    92
4118    Wibromak S.J. Przedsiębiorstwo Remontowo – Produkcyjne     Kędzierzyn-Koźle    92
4119    Medicast Sp. z o.o.    Poznań    92
4120    PHPU IMEX Marek – Sala Sp. z o.o.    Brzesko    92
4121    HAZEL Sp. z o.o.    Warszawa    92
4122    Student S.J.    Rzewnie    92
4123    P.P.H.U. S.J. Art. Spożywcze, Mięso, Wędliny, Usługi Transportowe B.Kowalczyk, H.Szulim    Nowe Lipiny    92
4124    Industrial Trading Group Sp. z o.o.    Warszawa    92
4125    Jag PPH Sp. z o.o.    Lisków    92
4126    Profitech Sp. z o.o.    Tarnów    92
4127    Inter – Tech Sp. z o.o. PUH    Komorniki    92
4128    STALTON Sp. z o.o.    Rzeszów    92
4129    ACS Sp. z o.o. PPBiPU    Warszawa    92
4130    Alpodach Sp. z o.o.    Żary    92
4131    Telekomunikacja Polska S.A.    Warszawa    91
4132    ALUMETAL S.A.    Kęty    91
4133    RR Donnelley Global Turnkey Solutions Poland Sp. z o.o.    Łódź    91
4134    Fabryka Kotłów SEFAKO S.A.    Sędziszów    91
4135    Danish Farming Consultants Sp. z o.o.    Gliwice    91
4136    KRAKCHEMIA S.A.    Kraków    91
4137    Interchemall Sp. z o.o.    Warszawa    91
4138    Hodowla Zwierząt Zarodowych Osowa Sień Sp. z o.o.    Wschowa    91
4139    Interkrąż Sp. z o.o.    Wolbrom    91
4140    MULTIFORM Dariusz Krywult    Bielsko-Biała    91
4141    DAMIX Sp. z o.o.    Rypin    91
4142    Rapid Sp. z o.o.    Olkusz    91
4143    SORELPOL Sp. z o.o.    Warszawa    91
4144    Domex Sp. z o.o.    Dzierżoniów    91
4145    Hydro-Instal Zakład Instalacji Sanitarnych Homa-Homa S.J.    Mazańcowice    91
4146    GM Dom Sp. z o.o.    Toruń    91
4147    Basco 2 Sp. z o.o. sp.k.    Mielec    91
4148    Kas – Boks Sp. z o.o.    Kołaczkowo    91
4149    Maxus Sp. z o.o.    Warszawa    91
4150    Geotermia Mazowiecka S.A.    Mszczonów    91
4151    ADECO POLSKA Sp. z o.o.    Ostrzeszów    91
4152    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Rupex 2” Sp. J. Renata Płońska, Dariusz Płoński    Boguszów-Gorce    91
4153    Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Rzeszów    91
4154    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „Aliwesa” Sp. J. Cezary Baranowski-Krzysztof Baranowski    Bartoszyce    91
4155    DEKTRA S.A.    Toruń    91
4156    Agro-Lawi Sp. z o.o.    Malbork    91
4157    Bosto – Kąty S.J.    Kąty Wrocławskie    91
4158    Mirox Sp. z o.o.    Poznań    91
4159    Przeds. Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Łask    91
4160    Trans WSK Sp. z o.o. Przeds. Usług Transportowych    Rzeszów    91
4161    MTM S.J.    Piotrków Trybunalski    91
4162    Enerpol Sp. z o.o.    Sopot    91
4163    Wirex S.J. Jerzy, Jan Wirek    Będzin    91
4164    VIKKING KTS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe    Biała Podlaska    91
4165    PPH KONIMPEX PLUS Sp. z o.o.    Konin    91
4166    Gospodarstwo Rolne Ślesin Sp. z o.o.    Ślesin    91
4167    Przychodnia Aksamitna Sp. z o.o.    Gdańsk    91
4168    Zakład Budowlano-Montażowy POLBUD Piątek i Ptak S.J.    Tarnów    91
4169    Agrobex Info Sp. z o.o.    Poznań    91
4170    Kwant P.P.H. Marek Korzeniowski I Sp. S.J.    Milicz    91
4171    Max S.J.    Alwernia    91
4172    Skłodowscy Sp. z o.o.    Marki    91
4173    Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gopodarczej Sp. z o.o.    Białystok    91
4174    Evcon S.A.    Warszawa    91
4175    Skymedia Sp. z o.o.    Katowice    91
4176    Saol Sp. z o.o.    Chrzanów    91
4177    Golden Lion Sp. z o.o.    Poznań    91
4178    TGR Sp. z o.o.    Świebodzice    91
4179    Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o.    Kraków    90
4180    BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o.    Warszawa    90
4181    UBM Polska Sp. z o.o.    Warszawa    90
4182    Firma Rogala S.J.    Bobowa    90
4183    Nowy Świat 29 Sp. z o.o.    Warszawa    90
4184    SEVITEL Sp. z o.o. Centrum Serwisu Telekomunikacji i Telemetrii    Katowice    90
4185    Vinpol Sp. z o.o.    Toruń    90
4186    Chryso Polska Sp. z o.o.    Warszawa    90
4187    Berthold Sichert Sp. z o.o.    Bydgoszcz    90
4188    Robinson Packaging Polska Sp. z o.o.    Łódź    90
4189    Eksport – Import Transpil – Spedition PHU Spedycyjne    Krajenka    90
4190    Heads Sp. z o.o.    Kraków    90
4191    BAZEXIM Sp. z o.o.    Łódź    90
4192    Ciepło-Service Sp. z o.o.    Będzin    90
4193    RGW EXPRESS Sp. z o.o.    Warszawa    90
4194    Zakład Betoniarski M.Kaluba i J.Ruszkowski S.J.    Kleczew    90
4195    Watex-2 S.J. W. Kuczer, A. Pakosz, H. Przibilla    Barlinek    90
4196    PHU Uni – Trade Export – Import S.J.    Płock    90
4197    Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodno-Inżynieryjnego w Krakowie Sp. z o.o.    Kraków    90
4198    HOLDA Sp. z o.o.    Szczecin    90
4199    Hortorus S.J.    Warszawa    90
4200    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Demal Deas-Tomala-Tomala S.J.    Gierów    90
4201    Karl Heinz Dietrich Polska Sp. z o.o.    Warszawa    90
4202    Polskie Linie Telefoniczne Sp. z o.o.    Warszawa    90
4203    TECHBUD Sp. z o.o.    Zielona Góra    90
4204    Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Nowym Sączu    Nowy Sącz    90
4205    Lekarska Spółdzielnia Pracy    Gdynia    90
4206    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Medyka    90
4207    Idalia S.J.    Radom    90
4208    REBUDROG Sp. z o.o.    Bierzwnik    90
4209    Kompleksowa Obsługa Osiedla Sp. z o.o.    Wrocław    90
4210    Przedsiębiorstwo Hotelarsko-Turystyczne Odys Sp. z o.o.    Czernichów    90
4211    Baumar Sp. z o.o.    Bydgoszcz    90
4212    VGS Polska Sp. z o.o.    Poznań    90
4213    KDK Sp. z o.o.    Kraków    90
4214    SZEDAR Sp. z o.o.    Tarnów    90
4215    NEUCA S.A.    Toruń    89
4216    KPMG Tax M. Michna Spółka Komandytowa    Warszawa    89
4217    KPMG Advisory Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    89
4218    RAMIRENT S.A.    Szczecin    89
4219    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Gliwice    89
4220    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.    Jastrzębie-Zdrój    89
4221    Young & Rubicam Poland Sp. z o.o.    Warszawa    89
4222    Semeko Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.    Gdynia    89
4223    Ok-Polska Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.    Gogolin    89
4224    BENDA – LUTZ SKAWINA Sp. z o.o.    Skawina    89
4225    RENEX S.J.    Bydgoszcz    89
4226    Gospodarstwo Rolne Frączków Sp. z o.o.    Frączków    89
4227    VOGEN Sp. z o.o.    Gdynia    89
4228    Hurtownia Leków Weterynaryjnych Weterpol Sp. z o.o.    Łęczyca    89
4229    Kaliskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Kalisz    89
4230    BELVEDERE – Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o.    Warszawa    89
4231    Watkowice Sp. z o.o.    Ryjewo    89
4232    Rodan Sp. z o.o.    Poznań    89
4233    Supon S.A. Przedsiębiorstwo Handlowo Techniczne Sprzętu Pożarniczego i Ochronnego    Szczecin    89
4234    ASA Sp. z o.o.    Głubczyce    89
4235    EGM Sp. z o.o.    Kraków    89
4236    Rembet Sp. z o.o.    Kępno    89
4237    KEMIN POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    89
4238    POLFRACHT AGENCJA ŻEGLUGOWA Sp. z o.o.    Gdynia    89
4239    Widawa Sp. z o.o.    Świerczów    89
4240    Bass S.J.    Marki    89
4241    Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Parczew    89
4242    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Niepołomicach Z/S w Woli Batorskiej    Wola Batorska    89
4243    Gospodarstwo Nasienne Sp. z o.o.    Człuchów    89
4244    Przedsiębiorstwo Komunalne Gniewkowo Sp. z o.o.    Gniewkowo    89
4245    APL Poland Sp. z o.o.    Gdynia    89
4246    Hałto S.J. PHU    Gniezno    89
4247    Firma Handlowo-Usługowa BJM Sp. z o.o.    Szczecin    89
4248    Olszewski Maszyny Budowlane Sp. z o.o.    Nowy Sławacinek    89
4249    Kaja S.J.    Białystok    89
4250    Bat Sport Sp. z o.o.    Warszawa    89
4251    Sigma – Max sp. z o.o.    Ciechanów    89
4252    Świętokrzyskie Centrum Farb i Lakierów Sp. z o.o.    Kielce    89
4253    Wilor S.J. PPHU    Dretyń    89
4254    Simptest Zespół Ośrodków Kwalifikacji Jakości Wyrobów Ośrodek Usług Inżynierskich Sp. z o.o.    Katowice    89
4255    PSS SPOŁEM w Nidzicy    Nidzica    89
4256    Pacific International Sp. z o.o.    Mielec    89
4257    Adamed Pharma S.A. Zakład Farmaceutyczny    Ksawerów    88
4258    Thoni Alutec Sp. z o.o.    Stalowa Wola    88
4259    NAFTOPORT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych    Gdańsk    88
4260    VPK Packaging Sp. z o.o.    Września    88
4261    Przeds. Produkcji Rolnej Agrifarm Sp. z o.o.    Śmiłowo    88
4262    Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Gór-Pis S.J. i Wspólnicy    Ząbki    88
4263    Centrum Techniki Okrętowej S.A.    Gdańsk    88
4264    GÓRECKI S.J.    Kęty    88
4265    MAG – FERUM S.J.    Nowy Sącz    88
4266    Topsil Sp. z o.o. S.K.    Żabia Wola    88
4267    FOOD SERVICE Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    88
4268    Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.    Kraków    88
4269    PRI INŻBUD S.J.    Ostrów Wielkopolski    88
4270    Danje – Polymer Sp. z o.o.    Warszawa    88
4271    INTER BEST – 97 Sp. z o.o.    Warszawa    88
4272    Mad-Mobil S.J. D. Oszek, M. Gawałek, A. Oszek    Rybnik    88
4273    Marion Kosmetyki Sp. z o.o.    Gdynia    88
4274    Hauraton Polska Sp. z o.o.    Poznań    88
4275    Spółka Pracownicza Rol- Dźwierzyno Sp. z o.o.    Dźwierzno    88
4276    TRAKT Sp. z o.o.    Gliwice    88
4277    Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Transbud-Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    88
4278    Wimar Sp. z o.o.    Koronowo    88
4279    Makowscy S.J.    Rawa Mazowiecka    88
4280    Hotel I Restauracja Aurora Sp. z o.o.    Międzyzdroje    88
4281    DSV Polska Sp. z o.o.    Wągrowiec    88
4282    Por – Gas Zakład Robót Inżynieryjno – Hydrotechnicznych S.J.    Wągrowiec    88
4283    MEX P Sp. z o.o.    Łódź    88
4284    STEED S.A.    Szczecin    88
4285    Waldhaus Sp. z o.o.    Kraków    88
4286    DMD Sp. z o.o.    Choroszcz    88
4287    AGRO-PARTNER Sp. zo.o. Przedsiębiorstwo Rozwoju Techniki Rolniczej    Warszawa    88
4288    DORADCA Sp. z o.o. Zespół Doradców Finansowo – Księgowych Grupa Finans – Servis    Lublin    88
4289    Nowakowski – Transport sp. z o.o.    Biała-Parcela    88
4290    PPUH Drokon Kazimierz Jasik S.J.    Świdwin    88
4291    Złotex ZPIHM Aleksandrowiczowie, Chojnaccy S.J.    Złoczew    88
4292    Apexim Bis Sp. z o.o.    Zielona Góra    88
4293    Dawex Sp. z o.o.    Koszalin    88
4294    Nexus Consultans Sp. z o.o.    Gdynia    88
4295    Media & Marketing Adventure Sp. z o.o.    Warszawa    88
4296    Hombre Service Sp. z o.o.    Sopot    88
4297    PPG DECO Polska Sp. z o.o.    Wrocław    87
4298    Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o.    Warszawa    87
4299    Fideltronik Poland Sp. z o.o.    Sucha Beskidzka    87
4300    ERKADO Zbigniew Kozłowski    Radomyśl nad Sanem    87
4301    Orlen Paliwa Sp. z o.o.    Płock    87
4302    Troton Sp. z o.o.    Gościno    87
4303    Kornas Development Sp. z o.o. S.K.A.    Kołobrzeg    87
4304    Biameditek Sp. z o.o.    Białystok    87
4305    Anelpol II S.J. PPUH    Ogrodzieniec    87
4306    Lomax Sp. z o.o. S.K.A.    Kołbaskowo    87
4307    Firmus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych    Olkusz    87
4308    NARZĘDZIOWNIA Sp. z o.o. Zakład Wykonastwa Urządzeń Precyzyjnych    Łódź    87
4309    Elektroeko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.    Warszawa    87
4310    Ponetex Sp. z o.o.    Rakoniewice    87
4311    Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o.    Bydgoszcz    87
4312    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Nowej Cerekwi    Nowa Cerekwia    87
4313    Termo – Szkło Sp. z o.o.    Bystra    87
4314    Miejskie Przeds. Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Bochnia    87
4315    Harenda – Wyciągi Sp. z o.o.    Zakopane    87
4316    Agrowid Sp. z o.o.    Banie    87
4317    Fortatech Sp. z o.o.    Płochocin    87
4318    Drukarnia Offset-Print Gaudziak sp.k.    Michałowice    87
4319    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praxis Sp. z o.o.    Chełmiec    87
4320    Wi – Ba – Lak Sp. z o.o.    Przeźmierowo    87
4321    PPHU Zrembud w Cieszynie Sp. z o.o.    Cieszyn    87
4322    ARES SERVICE Sp. z o.o.    Gdańsk    87
4323    Obornicka Fabryka Okien OFO Sp. z o.o.    Bogdanowo    87
4324    EMKON Sp. z o.o. Zakłady Przemysłu Odzieżowego    Kutno    87
4325    Spółdzielnia Pracy    Zgorzelec    87
4326    Auto – Moto – Max Aleksandra Witold Szulc S.J.    Bydgoszcz    87
4327    Mennica Ochrona Sp. z o.o.    Warszawa    87
4328    CERAMIKA PARADYŻ Sp. z o.o.    Opoczno    86
4329    GOODYEAR Dunlop Tires Polska Sp. z o.o.    Warszawa    86
4330    Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne JELFA S.A.    Jelenia Góra    86
4331    MÓJ DOM S.A. Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego    Wrocław    86
4332    Eko Holding S.A.    Wrocław    86
4333    POZNAŃSKA HODOWLA ROŚLIN Sp. z o.o.    Tulce    86
4334    MEDIACOM – WARSZAWA Sp. z o.o.    Warszawa    86
4335    FRUCTON Przetwórnia Owoców i Warzyw S.J.    Kalisz    86
4336    TABOR S.J. Zakłady Produkcyjno Naprawcze Taboru Maszyn i Urządzeń    Dębica    86
4337    ENERGOPROJEKT – KATOWICE S.A. Biuro Studiów, Projektów i Realizacji    Katowice    86
4338    UNIMAX S.A.    Kielce    86
4339    Przeds. Remontowo – Budowlano – Montażowe Cem – Bud Sp. z o.o.    Chrzanów    86
4340    PHUP K.W.S. Żabczyńscy S.J.    Łaskarzew    86
4341    Fabryka Opakowań Foliowych ROSSOPLAST D. i R. Rossochaccy S.J.    Lidzbark Warmiński    86
4342    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Antoniów    86
4343    P.P.H. Riko Gabrysiak Dariusz S.J.    Opatów    86
4344    Transdźwig Zawadzcy S.J.    Augustów    86
4345    FH Ekkom Sp. z o.o.    Cieszyn    86
4346    Dekofilm Polska Sp. z o.o.    Warszawa    86
4347    AD 1990 Sp. z o.o.    Sopot    86
4348    Smay Sp. z o.o.    Kraków    86
4349    DAXEN Sp. z o.o.    Kraków    86
4350    Conscious Food Generation Sp. z o.o.    Warszawa    86
4351    First Recycling Sp. z o.o.    Warszawa    86
4352    ROL TOL Przeds. Papiernicze Główka, Trela S.J.    Pabianice    86
4353    WIEJAK Sp. z o.o.    Nidzica    86
4354    Elwix Sp. z o.o. PPH    Lublin    86
4355    Now-Rol Sp. z o.o. w Wojcieszynie    Wojcieszyn    86
4356    METALBUD Adamski S.J.    Kraków    86
4357    Bona Z. Wróblewski i Wspólnicy S.J.    Porosły-Kolonia    86
4358    Hosch Techniki Transportowe Polska Sp. z o.o.    Wrocław    86
4359    APC – Back Europ Polska Sp. z o.o.    Opole    86
4360    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krobuszu    Krobusz    86
4361    Zakład Produkcjo – Remontowy Rem-Suw Sp. z o.o.    Bydgoszcz    86
4362    Astem Sp. z o.o.    Tarnów    86
4363    Gliwickie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Gliwicach S.A.    Gliwice    86
4364    Business – Consulting Group Sp. z o.o.    Poznań    86
4365    IGE Sp. z o.o.    Pieszyce    86
4366    Spółdzielnia Handlowa Bazar    Poznań    86
4367    AGRO – STA Sp. z o.o. Przeds. Rolno Handlowe    Miłki    86
4368    Chemitech Polska Sp. z o.o.    Kraków    86
4369    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Rol-Pol Sp. z o.o.    Mojęcice    86
4370    Finnstone Sp. z o.o.    Gdańsk    86
4371    De Care Sp. z o.o.    Czosnów    86
4372    Terminus III Sp. z o.o. Przeds. Budowlane    Kraków    86
4373    Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” Okocim z Siedzibą w Brzesku    Brzesko    86
4374    ABC-BUD Strumian S.J.    Brzeziny    86
4375    Ulma Construccion Polska S.A.    Koszajec    85
4376    Mccormick Polska S.A.    Stefanowo    85
4377    MATEX Sp. z o.o.    Starczanowo    85
4378    TAN-VIET International S.A.    Łęgowo    85
4379    Wodociągi Płockie Sp. z o.o.    Płock    85
4380    Sydkraft EC Słupsk Sp. z o.o.    Słupsk    85
4381    Auto – Hit Sp. z o.o.    Tychy    85
4382    PANMAR S.J. Firma Transportowo – Handlowo – Usługowa    Krosno    85
4383    Zpas – Net Sp. z o.o.    Wolibórz    85
4384    Protea Sp. z o.o.    Gdańsk    85
4385    RECTUS POLSKA Sp. z o.o.    Gumna    85
4386    Lux S.J. FHU    Sokołów Podlaski    85
4387    ModeCom S.A.    Ołtarzew    85
4388    Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA Sp. z o.o.    Warszawa    85
4389    Zakład Mięsny Wierzejki J.M.Zdanowscy Sp. J.    Trzebieszów    85
4390    PRZYSZŁOŚĆ Spółdzielnia Inwalidów    Trzcianka    85
4391    POLAN Polsko-Francuska Sp. z o.o. Jont Venture    Żabno    85
4392    Floors Sp. z o.o.    Brusy    85
4393    FHP Velvet – Bis S.J.    Bydgoszcz    85
4394    Elbląskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Elbląg    85
4395    POSEIDON FRACHTCONTOR JUNGE Sp. z o.o.    Szczecin    85
4396    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Nowym Świętowie    Nowy Świętów    85
4397    ZAKŁAD PRODUKCYJNO-DOŚWIADCZALNY-BAŁCYNY Sp. z o.o.    Bałcyny    85
4398    Sjenitex S.J., Kamieniarstwo Roman Słociński Jacek Słociński    Bielawa    85
4399    Solex S.J. PPUH    Olkusz    85
4400    MS Services Sp. z o.o.    Kraków    85
4401    International Risk & Corporate Advisory (IRCA) Sp. z o.o.    Warszawa    85
4402    Aston Chemicals Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce    Warszawa    85
4403    Remetex S.J.    Dzierżoniów    85
4404    BGR Technologie Sp. z o.o.    Grodzisk    85
4405    Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sp. J. Marek i Piotr Dworscy    Bydgoszcz    85
4406    PERKUN Sp. z o.o. Przeds. Rolne    Giżycko    85
4407    PMG PARTNER Sp. z o.o.    Otwock    85
4408    HTS Sp. z o.o.    Warszawa    85
4409    Peikko Polska Sp. z o.o.    Sopot    85
4410    EC Capital Sp. z o.o.    Lidzbark    85
4411    Salve Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.    Łódź    85
4412    Centrum Nasienno Handlowe S.J.    Wysokie Mazowieckie    85
4413    Naft-Katering Sp. z o.o. PHU    Piła    85
4414    Morena Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Gdynia    85
4415    PRYMUS S.J. Zakład Handlowo Usługowy    Radom    85
4416    Przychodnia Lekarska MEDYK Sp. z o.o.    Zamość    85
4417    CIEPLIK Sp. z o.o.    Suwałki    85
4418    Carmen S.J.    Starachowice    85
4419    Petronak Stanisław I Mirosława Kaczmarek Spółka Jawna    Nakło nad Notecią    85
4420    Wojewódzka Handlowa Spółdzielnia Inwalidów    Szczecin    85
4421    PAM Budownictwo Sp. z o.o.    Warszawa    85
4422    Playeko Sp. z o.o.    Wrocław    85
4423    Spółdzielnia Mleczarska W Łużnej    Łużna    85
4424    Stekop Ochrona Sp. z o.o.    Porosły-Kolonia    85
4425    Folmex Sp. z o.o.    Chełmiec    85
4426    DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o.    Kościan    84
4427    Fresenius Medical Care Polska S.A.    Poznań    84
4428    Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S.A.    Wrocław    84
4429    Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Produkcyjne i Handlowe OBRAM Sp. z o.o.    Olsztyn    84
4430    Zakłady Przemysłu Odzieżowego OTIS Sp. z o.o.    Wrocław    84
4431    PETROTEL Sp. z o.o.    Płock    84
4432    Sabre Polska Sp. z o.o.    Kraków    84
4433    TECH – ROL Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    84
4434    Instytut Ochrony Środowiska Państwowy Instytut Badawczy    Warszawa    84
4435    Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.    Legnica    84
4436    Ren Sp. z o.o.    Radom    84
4437    Fabryka Broni Łucznik – Radom Sp. z o.o.    Radom    84
4438    Szpitale Tczewskie S.A.    Tczew    84
4439    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Mińsk Mazowiecki    84
4440    SULIMAR Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    84
4441    Biuro Handlowe JANINA Sp. z o.o.    Libiąż    84
4442    Vilmorin Garden Sp. z o.o.    Komorniki    84
4443    GRANULAT-CHMIELARZ S.J.    Częstochowa    84
4444    GWARANT AGENCJA OCHRONY S.A.    Opole    84
4445    Fasada Polska Sp. z o.o.    Warszawa    84
4446    Grupa Polska Stal S.A.    Kraków    84
4447    Asia – Foods Sp. z o.o.    Warszawa    84
4448    PKE Polska Sp. z o.o.    Warszawa    84
4449    Emitest – Eko Sp. z o.o.    Żarów    84
4450    Garbarnia MASTER Sp. z o.o.    Włocławek    84
4451    HEATING – INSTGAZ Sp. z o.o.    Rzeszów    84
4452    Mart – Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.    Gdańsk    84
4453    Anixe Polska Sp. z o.o.    Wrocław    84
4454    Miraż S.J.    Alwernia    84
4455    Turzyn Sp. z o.o.    Szczecin    84
4456    Przedsiębiorstwo ZET Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    84
4457    Europlastic Polska Sp. z o.o.    Przodkowo    84
4458    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Radostowa Sp. z o.o.    Kielce    84
4459    PEAB Sp. z o.o.    Warszawa    84
4460    Agnat Sp. z o.o.    Bydgoszcz    84
4461    Evi-Med Sp. z o.o.    Gdynia    84
4462    Rębisz i Synowie Sp. z o.o.    Kolbuszowa    84
4463    Wutkowscy Sp. z o.o.    Śliwice    84
4464    Toms Sp. z o.o.    Świerzawa    84
4465    Lubrem S.J.    Lublin    84
4466    NEOMEDCIA Sp. z o.o.    Kraków    84
4467    Etmos S.J.    Modliborzyce    84
4468    Złota Sp. z o.o.    Mińsk Mazowiecki    84
4469    PH Sanart Sp. z o.o.    Gdańsk    84
4470    EUROGLASS Sp. z o.o.    Lublin    84
4471    Amernet Sp. z o.o.    Warszawa    84
4472    Expo – Met Sp. z o.o.    Gostyń    84
4473    ZDROWIE Sp. z o.o.    Zawoja    84
4474    METPRO Sp. z o.o.    Bytom    84
4475    Przedsiębiorstwo Zarządzania i Obrotu Nieruchomościami Zapon Sp. z o.o.    Cieszyn    84
4476    YEST Sp. z o.o.    Turza    84
4477    Sopockie Towarzystwo Doradcze Sp. z o.o.    Sopot    84
4478    Wielkopolska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.    Poznań    83
4479    Barry Callebaut Manufacturing Polska Sp. z o.o.    Łódź    83
4480    YORK Sp. z o.o.    Bolechowo    83
4481    Nowodworski sp. j.    Częstochowa    83
4482    Małopolska Hodowla Roślin – HBP Sp. z o.o.    Kraków    83
4483    Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach    Katowice    83
4484    Oczyszczalnia Ścieków Warta S.A.    Częstochowa    83
4485    Kopex Electric Systems S.A.    Chorzów    83
4486    Towarzystwo Edukacji Bankowej S.A.    Poznań    83
4487    Strzeleckie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    83
4488    Nawitel Wrocław Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Bielany Wrocławskie    83
4489    SPOŁEM PSS w Siedlcach    Siedlce    83
4490    Inter $ Sp. z o.o.    Kępno    83
4491    GROLDER Sp. z o.o.    Borowiec    83
4492    Me – Fa International Sp. z o.o.    Gądki    83
4493    NORDTRANS THERMO Sp. z o.o.    Gdynia    83
4494    Organizacja Polskich Dystrybutorów Farmaceutycznych S.A.    Warszawa    83
4495    POMONA COMPANY LTD Sp. z o.o.    Żyrardów    83
4496    LAMBERTI POLSKA Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    83
4497    PEC Sp. z o.o. Pruszczańskie Przeds. Ciepłownicze    Pruszcz Gdański    83
4498    Przedsiębiorstwo Ranal Sp. z o.o.    Rudniki    83
4499    Gryfickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Gryfice    83
4500    PHU INSTALBUD S.J.    Chrzanów    83
4501    Bimiz Produkt Sp. z o.o.    Jeziorzany    83
4502    JEST JOB Sp. z o.o.    Biskupice Podgórne    83
4503    Konsorcjum Biuro Klub Sp. z o.o.    Łomianki    83
4504    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kębłowie    Miłosław    83
4505    Budmat Transport Sp. z o.o.    Płock    83
4506    Mat – Mor Sp. z o.o.    Warszawa    83
4507    Duet S.J. Zakład Mięsny    Łapy    83
4508    DIGESTA Sp. z o.o.    Warszawa    83
4509    Automarket Sp. z o.o.    Rzeszów    83
4510    Herbaty Sztachetne Sp. z o.o.    Szczecin    83
4511    Bomn Cast 2000 Sp. z o.o.    Bydgoszcz    83
4512    Perspektywy Press Sp. z o.o.    Warszawa    83
4513    Koper S.J.    Łowicz    83
4514    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Karsin    83
4515    Weskor S.J.    Warszawa    83
4516    DELFIN S.J. Kania Tadeusz I Świerżewski Mieczysław Zakład Produkcyjno – Handlowy    Mińsk Mazowiecki    83
4517    Promo Direct Sp. z o.o.    Warszawa    83
4518    Mador Sp. z o.o.    Pabianice    83
4519    Niepubliczny Z.O.Z. Przychodnia Medycyny Rodzinnej ZDROWA RODZINA Sp. z o.o.    Włodawa    83
4520    BLUM POLSKA Sp. z o.o.    Jasin    82
4521    SUPER KRAK S.A.    Kraków    82
4522    Arrow ECS Sp. z o.o.    Kraków    82
4523    TREPKO Sp. z o.o.    Gniezno    82
4524    Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A.    Kraków    82
4525    SCHINDLER POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    82
4526    HANPLAST Sp. z o.o.    Bydgoszcz    82
4527    Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach    Katowice    82
4528    METALPLAST KARO Złotów S.A.    Złotów    82
4529    CREDIT SUISSE (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    82
4530    TRANS – WIERT Sp. z o.o.    Jasło    82
4531    Pomorsko Mazurska Hodowla Ziemniaka Sp. z o.o.    Świeszyno    82
4532    Dalkia Tarnowskie Góry Sp. z o.o.    Tarnowskie Góry    82
4533    WINDA Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    82
4534    METAL – DACH Paweł Dorobisz    Nowa Sól    82
4535    Duet S.J.    Goszcz    82
4536    Gutenberg Networks Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    82
4537    Synkret S.A.    Bytom    82
4538    Kompleks S.J. Przeds. Budowlane    Jastrzębie-Zdrój    82
4539    Zaklad Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.    Siedlce    82
4540    LUXMED Sp. z o.o. Centrum Medyczne    Lublin    82
4541    Fermy Trzody Pol – Ferm Sp. z o.o.    Mirków    82
4542    Przeds. Budowlano – Projektowe Bud – Projekt Szymański i Książkiewicz S.J.    Koszalin    82
4543    SUPO – CERBER Sp. z o.o. Spółka Usług Pożarniczych    Kraków    82
4544    Zarząd Nieruchomościami w Zambrowie Sp. z o.o.    Zambrów    82
4545    Przeds. Budowlano – Usługowe Ekomel Sp. z o.o.    Janów Lubelski    82
4546    PPM Domet Sp. z o.o.    Drążeń    82
4547    Medi – Sept Sp. z o.o.    Motycz    82
4548    Pawlak Sp. z o.o.    Ostrężnica    82
4549    Edbak Sp. z o.o.    Strzyżewice    82
4550    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Grajewo    82
4551    Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Trójka Sp. z o.o.    Gdynia    82
4552    Gospodarstwo Rolne Dąbrówka Sp. z o.o.    Mieścin    82
4553    ELKUR Kuryło Antoni, Kuryło Krystyna S.J.    Jarosław    82
4554    Glazur – Łuczaj S.J.    Bielsk Podlaski    82
4555    Bentley Systems Polska Sp. z o.o.    Warszawa    82
4556    OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy Sp. z o.o.    Olsztynek    82
4557    Profarm Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Farmaceutyczno – Kosmetycznej    Lębork    82
4558    Przychodnia Rąbin Sp. z o.o.    Inowrocław    82
4559    D & J – Tech Sp. z o.o.    Tychy    82
4560    Przedsiębiorstwo Diagnostyczno-Pomiarowe Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich Diagpom Sp. z o.o.    Wrocław    82
4561    Transland Sp. z o.o.    Łódź    82
4562    Reo Croma Sp. z o.o.    Warszawa    82
4563    Przedsiębiorstwo Budowlano – Montażowe BKK Sp. z o.o.    Lublin    82
4564    Trade Consulting Sp. z o.o.    Kalisz    82
4565    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Michałowie    Michałowo    82
4566    PPH JAR Sp. z o.o.    Olecko    82
4567    C-Tech Sp. z o.o.    Kowary    82
4568    Apteka Fama – Vit S.J.    Luboń    82
4569    Zakład Pomocy Szkole Sp. z o.o.    Lublin    82
4570    ENEA Operator Sp. z o.o.    Poznań    81
4571    OSTC Poland Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    81
4572    Global E – Business Operations Sp. z o.o.    Wrocław    81
4573    PORT – HOTEL Sp. z o.o.    Warszawa    81
4574    Amitech Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    81
4575    Multistal i Lohmann Sp. z o.o.    Poznań    81
4576    SPUTNIK Tomasz Pastwa    Starogard Gdański    81
4577    KIGEMA Sp. z o.o.    Wrocław    81
4578    EUROMARKET Sp. z o.o.    Kraków    81
4579    PWD Sp. z o.o.    Poznań    81
4580    MONTANA S.A. Śląska Fabryka Urządzeń Górniczych    Katowice    81
4581    Mera S.A.    Lewin Brzeski    81
4582    Netbrokers Sp. z o.o.    Kraków    81
4583    Pabiantex S.J.    Ksawerów    81
4584    FSB Piekarnie Sp. z o.o.    Michałów-Reginów    81
4585    JAREXS Sp. z o.o.    Legnica    81
4586    Lift Rzeszów Windy i Schody Ruchome Jan Kruczek i Wspólnicy S.J.    Rzeszów    81
4587    Świdnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Świdnica    81
4588    Victus S.J.    Działoszyn    81
4589    Triplan Sp. z o.o.    Warszawa    81
4590    Promont Bujak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Przedsiębiorstwo Projektowo – Montażowe    Bydgoszcz    81
4591    Zhermapol Sp. z o.o.    Warszawa    81
4592    Inżynieria Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Ogólnego    Bielsko-Biała    81
4593    MM Brown Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    81
4594    Porta Medyk Sp. z o.o.    Szczecin    81
4595    Intercontrol Polska Sp. z o.o.    Warszawa    81
4596    Roger Sp. z o.o.    Łódź    81
4597    Boxpol Bochenek S.J.    Dąbrowa Górnicza    81
4598    Autogala Sp. z o.o.    Warszawa    81
4599    Przedsiębiorstwo Geologiczne S.A.    Kraków    81
4600    Mera Technik Sp. z o.o.    Warszawa    81
4601    Budorex Joint Venture Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    81
4602    BEZPOL Sp. z o.o. PPHU    Rzeszów    81
4603    LUKA Sp. z o.o. Wytwórnia Przekładni Zębatych    Warszawa    81
4604    Uniplast Sp. z o.o.    Chwaszczyno    81
4605    Manufaktura Palet Sp. z o.o.    Krychów    81
4606    STRABAG Sp. z o.o.    Pruszków    80
4607    General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.    Komorniki    80
4608    Pearson Central Europe Sp. z o.o.    Warszawa    80
4609    Ośrodek Hodowli Zarodowej Garzyn Sp. z o.o.    Krzemieniewo    80
4610    CARGOSPED Sp. z o.o.    Warszawa    80
4611    WAN 44 Sp. z o.o.    Warszawa    80
4612    WIA – LAN S.J. Zakład Zaopatrzenia Ogrodniczego i Rolniczego    Tarnów    80
4613    Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o.    Warszawa    80
4614    SPZOZ Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku    Białystok    80
4615    Szpital Specjalistyczny Św. Zofii w Warszawie    Warszawa    80
4616    Elhurt Sp. z o.o.    Warszawa    80
4617    ENERGO – UTECH S.A. Energetyczne Towarzystwo Finansowo – Leasingowe    Poznań    80
4618    Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o.    Warszawa    80
4619    DAMAZ PPHU    Łódź    80
4620    Polskie Górnictwo Skalne Sp. z o.o.    Kielce    80
4621    Leier Markowicze S.A.    Markowicze    80
4622    ZAP – MECHANIKA Sp. z o.o. PPU    Ostrów Wielkopolski    80
4623    Kaczmarek Electric S.A.    Wolsztyn    80
4624    Benmar Sp. z o.o.    Białystok    80
4625    Przedsiębiorstwo CEMET LTD. Sp. z o.o.    Gdańsk    80
4626    General Petrol Sp. z o.o.    Łódź    80
4627    Sparta Sp. z o.o.    Bogucin    80
4628    Saga S.J.    Teresin    80
4629    AGRO – STAR S.J.    Kalisz    80
4630    Bros S.J.    Buk    80
4631    Centrala Nasienna Sp. z o.o. Pracowników i Producentów Rolnych    Mogilno    80
4632    Żelimet S.J.    Twardogóra    80
4633    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Łuków    80
4634    Ultima Sp. z o.o.    Jelenia Góra    80
4635    Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Monolit-Mx Sp. z o.o.    Częstochowa    80
4636    Eurobud Grupa Sp. z o.o.    Roźwienica    80
4637    Ofix.Pl Sp. z o.o.    Poznań    80
4638    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Pruszcz    80
4639    Probud Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    80
4640    Apteka Pod Złotym Lwem S.J.    Piła    80
4641    Creativ – Polska Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    80
4642    Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług KK-Bud Józef Klara i Franciszek Kraś S.J.    Krosno    80
4643    PPHU SONIC S.J.    Koziegłowy    80
4644    DARMET Sp. z o.o. Zakład Obróbki Skrawaniem    Białystok    80
4645    Firma Bean Elżbieta Cepuchowicz Zbigniew Cepuchowicz S.J.    Wołowice    80
4646    Biuro Turystyki Aktywnej Kompas Sp. z o.o.    Gdańsk    80
4647    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Optymex Sp. z o.o.    Wudzyn    80
4648    ABC Reklama Sp. z o.o.    Bydgoszcz    80
4649    Nguyen Le Sp. z o.o.    Warszawa    80
4650    Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.    Łódź    79
4651    EDF Toruń S.A.    Toruń    79
4652    AGROBEX Sp. z o.o. PPUiH    Poznań    79
4653    WROBUD Sp. z o.o.    Wrocław    79
4654    Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych S.A.    Ujście    79
4655    INVESTGAS S.A.    Warszawa    79
4656    Ośrodek Hodowli Zarodowej Osięciny Sp. z o.o.    Osięciny    79
4657    „Autorud” Stanisław Górski, Stanisław Sobiło Sp. J.    Stalowa Wola    79
4658    Tarmet S.J.    Tarnowo Podgórne    79
4659    Bild Presse Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Łódź    79
4660    Agrarproduktion – Godków Sp. z o.o.    Chojna    79
4661    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Eko Zec Sp. z o.o.    Poznań    79
4662    Orlen Automatyka Sp. z o.o.    Płock    79
4663    AGJ – Jaworscy S.J.    Niemce    79
4664    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie    Konin    79
4665    POL – OSTEG Sp. z o.o.    Bydgoszcz    79
4666    ADANEX Sp. z o.o.    Radlin    79
4667    Sukces S.J. Urszula i Grzegorz Dziemiańczuk    Białystok    79
4668    EGL Coral Sp. z o.o.    Leszno    79
4669    Ferrpol Bracia Matuszewscy Sp. z o.o.    Rawicz    79
4670    Cordia Plus S.J.    Andrychów    79
4671    Sójka & Maciak – Adwokaci Spółka Komandytowa    Poznań    79
4672    GELG Sp. z o.o.    Wronki    79
4673    PROFARB Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    79
4674    Kluber Lubrication Polska Sp. z o.o.    Poznań    79
4675    Apteki Gdańskie Sp. z o.o.    Wejherowo    79
4676    PH ELKA Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    79
4677    Trans – Bet S.J. PPUH    Gnojnik    79
4678    Polskie Konsorcjum Energetyczne Sp. z o.o.    Gdańsk    79
4679    Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o.    Oświęcim    79
4680    Mebel Art Sp. z o.o.    Chróścice    79
4681    Comverse Sp. z o.o.    Warszawa    79
4682    Butrans – Poznań Materiały Budowlane Sp. z o.o.    Poznań    79
4683    JHJ Sp. z o.o.    Nowa Wieś    79
4684    Zakład Rolno-Przemysłowy PFM Sp. z o.o.    Miłki    79
4685    Pro – Control Sp. z o.o.    Warszawa    79
4686    Wtórmet Sp. z o.o.    Oława    79
4687    ESBUD S.J. PPUH    Wieluń    79
4688    Ekofer – Unibud Sp. z o.o.    Warszawa    79
4689    PW Olespol Sp. z o.o.    Olesno    79
4690    „M. Tokarczyk i Spółka sp. j. Tnn”    Nowy Sącz    79
4691    TEMA Sp. z o.o.    Białystok    79
4692    PWS Konstanta S.A.    Bielsko-Biała    79
4693    SIMA – ART Sp. z o.o. Pracownia Konserwacji Dzieł Sztuki    Kraków    79
4694    PPUH SONOPAN Sp. z o.o.    Białystok    79
4695    IG Polska Sp. z o.o.    Sady    79
4696    Vege Instytut Sp. z o.o.    Gdańsk    79
4697    ALUPOL Packaging S.A.    Tychy    78
4698    Huta Łabędy S.A.    Gliwice    78
4699    Raw Pol Export Import Jan i Tomasz Stefańscy Sp. J.    Rawa Mazowiecka    78
4700    Politechnika Poznańska    Poznań    78
4701    TOPAZ PHU    Sokołów Podlaski    78
4702    Wytwórnia Wyrobów Foliowych Folplast S.J.    Kościan    78
4703    FOTOJOKER Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    78
4704    ELBAR – KATOWICE Sp. z o.o.    Katowice    78
4705    Mix Biura Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Kraków    78
4706    Kondor Sp. z o.o.    Łódź    78
4707    Przed. Topienia Bazaltu Sp. z o.o.    Starachowice    78
4708    Arpak Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    78
4709    Knauf Insulation Sp. z o.o.    Warszawa    78
4710    MEGAMED Sp. z o.o.    Bełchatów    78
4711    HS LUBAŃ Sp. z o.o.    Lubań    78
4712    Joka Kamiński S.J.    Katowice    78
4713    Mat-Poż – Irena Matusiak, Ireneusz Matusiak S.J.    Rzgów    78
4714    Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Insbud Sp. z o.o.    Goleniów    78
4715    POLCOTEX Sp. z o.o.    Warszawa    78
4716    Arenda Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne     Łabędnik    78
4717    UDS Sp. z o.o.    Nowy Kawęczyn    78
4718    KALIBER Sp. z o.o.    Warszawa    78
4719    Miejskie Przeds. Geodezyjne Sp. z o.o.    Łódź    78
4720    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Wałcz    78
4721    PHU Trio Lipniacki i Wspólnicy S.J.    Siedlce    78
4722    CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o.    Bydgoszcz    78
4723    Wytwórnia Mieszanek i Koncentratów Paszowych Sp. z o.o.    Kobylin    78
4724    Ircom Sp. z o.o.    Gdańsk    78
4725    Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Wikana” Sp. z o.o.    Lublin    78
4726    HUVEPHARMA Polska Sp. z o.o.    Warszawa    78
4727    SOFTIN Sp. z o.o. PUP    Wrocław    78
4728    Paso-Trading Sp. z o.o.    Pabianice    78
4729    ORW – ELS Sp. z o.o.    Nowa Sarzyna    78
4730    Kwant III Sp. z o.o.    Rzeszów    78
4731    Maks Sp. z o.o. PHU    Grodków    78
4732    ARTGRAPH Sp. z o.o.    Warszawa    78
4733    Kreska Sp. z o.o.    Warszawa    78
4734    PIT-WAN Sp. z o.o.    Kraków    78
4735    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Kamieniu    Kamień    78
4736    Tartak Mścice Sp. z o.o.    Mścice    78
4737    Przedsiębiorstwo Turystyczne Karkonosze Sp. z o.o.    Jelenia Góra    78
4738    Zdampol Sp. z o.o. PPUH    Mokra    78
4739    Zara Polska Sp. z o.o.    Warszawa    77
4740    Fundacja Dzieciom Zdążyć Z Pomocą    Warszawa    77
4741    FUJI SEAL POLAND Sp. z o.o.    Kutno    77
4742    ELICA GROUP POLSKA Sp. z o.o.    Jelcz-Laskowice    77
4743    SUDER & SUDER Sp. z o.o.    Modlnica    77
4744    Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu    Nowy Targ    77
4745    PZ HTL S.A.    Warszawa    77
4746    Fabryka Narzędzi FANAR S.A.    Ciechanów    77
4747    COMPFORT MERIDIAN POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    77
4748    Sanha Polska Sp. z o.o.    Legnica    77
4749    WMW Marek Pestilenz i Wojciech Pestilenz S.J.    Parszczyce    77
4750    Przedsiębiorstwo Robót Komunikacyjnych S.A.    Kraków    77
4751    AGRO EAST EUROPE Sp. z o.o.    Łupawa    77
4752    TPMS Polska Sp. z o.o.    Skawina    77
4753    Instytut Logistyki i Magazynowania    Poznań    77
4754    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Domex K.Rychłowska, H.Konefał S.J.    Malbork    77
4755    Bertram Sp. z o.o.    Gryfice    77
4756    Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Rzeszów Sp. z o.o.    Rzeszów    77
4757    TWORZYWA SZTUCZNE PZL MIELEC Sp. z o.o. S.K.    Mielec    77
4758    POLAMP Sp. z o.o.    Giżycko    77
4759    Spomet S.J. PW    Bielsko-Biała    77
4760    Biba Styl S.J.    Wilamowice    77
4761    MERAZET S.A.    Poznań    77
4762    TSN Sp. z o.o.    Targowisko    77
4763    Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowe Romarol Roman Solowski i Wspólnicy S.J.    Steblów    77
4764    Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe TRAFIKA S.J. T. Korszeń, G. Wiśniewski    Siedlce    77
4765    PPHU Eurokrusz Sp. z o.o.    Nowe Miasto    77
4766    Przeds. Usługowe El-Rem Sp. z o.o.    Brzeszcze    77
4767    Mayr-Melnhof Karton Polska Sp. z o.o.    Poznań    77
4768    Cukromix – Bis Sp. z o.o.    Ropczyce    77
4769    Wielowski S.J.    Police    77
4770    Polwos Sp. z o.o.    Witaszyce    77
4771    TUV Rheinland Polska Sp. z o.o.    Warszawa    77
4772    Rosmosis-Wawrzyniak Sp. z o.o.    Perzyce    77
4773    HOLMER BUDOWA MASZYN Sp. z o.o.    Środa Śląska    77
4774    Delta Power Sp. z o.o.    Warszawa    77
4775    Plastic Form S.J.    Świdwin    77
4776    KOTRAK BIS S.J.    Katowice    77
4777    ESTELLA Sp. z o.o.    Polkowice    77
4778    NZOZ Przychodnia Lekarska Eskulap Sp. z o.o.    Sieradz    77
4779    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Radzyń Podlaski    77
4780    Masters Sp. z o.o.    Poznań    77
4781    ZDT-GLIMAG Sp. z o.o.    Mikołów    77
4782    INVEST MICHEL Mariola Michelis, Marek Michelis S.J.    Kobierne    77
4783    FF POLMEX Sp. z o.o.    Gryfów Śląski    77
4784    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe GRANPOL M.Kopera,T.Rataj S.J.    Sławno    77
4785    ROLLSTICK – TORUŃ Sp. z o.o.    Toruń    77
4786    AM Trading Sp. z o.o.    Kraków    77
4787    Serwis Plus Sp. z o.o.    Warszawa    77
4788    Apteka Pod Orłem Z. Halkiewicz, M. Halkiewicz-Ujazdowska, D. Ujazdowski S.J.    Kcynia    77
4789    Agromor S.J. PH    Sławno    77
4790    Agro-Matadex sp. j. Eksport-Import Monika Gierczak i Anna Dhaliwal    Warszawa    77
4791    Metzler Sp. z o.o.    Kaszczor    77
4792    D.M.T. Sp. z o.o.    Podkowa Leśna    77
4793    V-Dex Sp. z o.o.    Piaseczno    77
4794    Ziembud Sp. z o.o.    Ostrowo Kościelne    77
4795    AGRO – KONARY Sp. z o.o.    Warka    77
4796    GREEN INVESTMENT Sp. z o.o.    Wrocław    77
4797    MLEKPOL Spółdzielnia Mleczarska    Grajewo    76
4798    MOSTY – ŁÓDŹ S.A. Przedsiębiorstwo Robót Mostowych    Łódź    76
4799    RADPOL S.A.    Człuchów    76
4800    PROFIM Sp. z o.o    Turek    76
4801    Home.pl S.A.    Szczecin    76
4802    Fabryka Obrabiarek RAFAMET S.A.    Kuźnia Raciborska    76
4803    Chemar Rurociągi Sp. z o.o.    Kielce    76
4804    Przedsiębiorstwo SIMET S.A.    Jelenia Góra    76
4805    Incobex Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    76
4806    Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A.    Bytom    76
4807    CHEMIK HB Sp. z o.o. S.K.    Bydgoszcz    76
4808    Zakład Metalowy Plast – Met    Olkusz    76
4809    Energo – Inwest – Broker S.A.    Toruń    76
4810    POLPAIN – PUTKA Sp. z o.o.    Warszawa    76
4811    Dom Kredytowy Notus S.A.    Warszawa    76
4812    Tollegno 1900 Poland Sp. z o.o.    Łódź    76
4813    BHU S.A.    Poznań    76
4814    Netmedia Business Travel Sp. z o.o.    Warszawa    76
4815    Strefa – Glass Sp. z o.o.    Grzybów    76
4816    PW Dacomet Dariusz Kaczmarek, Andrzej Spychalski S.J.    Bydgoszcz    76
4817    DECORATUM Sp. z o.o.    Poznań    76
4818    Stal Warsztat Sp. z o.o.    Poznań    76
4819    MAGROL TOMASZ MAGDZIAK, MACIEJ MAGDZIAK S.J.    Kazimierzew    76
4820    PMK Gastronomia S. J.    Opole    76
4821    Polbod – Trans Sp. z o.o. Przeds. Spedycyjno – Transportowe    Sosnowiec    76
4822    Centrale Laboratorium Pomiarowo – Badawcze Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    76
4823    Przedsiębiorstwo Usług Technicznych TEST Sp. z o.o.    Gdańsk    76
4824    Taro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych    Lisi Ogon    76
4825    Trans-Aga S.J.    Jaworzno    76
4826    Radius – Radpol S.J.    Skórzewo    76
4827    Gdańsk – Pilot Sp. z o.o. Przeds. Usług Morskich    Gdańsk    76
4828    Henmar Sp. z o.o.    Dębica    76
4829    Urovita Sp. z o.o.    Chorzów    76
4830    Śremskie TBS Sp. z o.o.    Śrem    76
4831    Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego Tomaszów Lubelski Sp. z o.o.    Tomaszów Lubelski    76
4832    Korbank S.A.    Wrocław    76
4833    Skarpol II S.J.    Skaryszew    76
4834    ABL & E Jasco Polska Sp. z o.o.    Kraków    76
4835    Stalówka Sp. z o.o.    Opole    76
4836    Fapim Polska Sp. z o.o.    Marki    76
4837    STW Sp. z o.o.    Kalisz    76
4838    VERTEX Sp. z o.o.    Siechnice    76
4839    JANTAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Odzieżowe    Wejherowo    76
4840    ASPOL Sp. z o.o.    Rzeszów    76
4841    Info Baza Sp. z o.o.    Września    76
4842    Auto Zawadzki Sp. z o.o.    Łomża    76
4843    Siberic Polska Sp. z o.o.    Warszawa    76
4844    POLNORD S.A.    Gdynia    75
4845    Dalkia Poznań S.A.    Poznań    75
4846    B.Team FM Sp. z o.o.    Kraków    75
4847    APLISENS S.A.    Warszawa    75
4848    Agmet Sp. z o.o.    Warszawa    75
4849    Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.    Koszalin    75
4850    Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o.    Tychy    75
4851    Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu    Wrocław    75
4852    MEXEM Sp. z o.o.    Warszawa    75
4853    Goodmills Polska Grodzisk Wielkopolski Sp. z o.o.    Grodzisk Wielkopolski    75
4854    EUROTRONIC Sp. z o.o.PTH    Poznań    75
4855    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB Kołbacz Sp. z o.o.    Stare Czarnowo    75
4856    Karol S.J.    Ustka    75
4857    Agricola – Lublin Sp. z o.o.    Ciecierzyn    75
4858    San – Kow S.J. Hurt – Detal Artykuły Hydrauliczne    Żelechów    75
4859    TCT Polska Sp. z o.o.    Sochaczew    75
4860    Consup Polska Sp. z o.o.    Sława    75
4861    PHUP Agros – Wrońscy Sp. z o.o.    Strzelce Wielkie    75
4862    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Rusocinie    Rusocin    75
4863    Nickel Technology Park Poznań Sp. z o.o.    Suchy Las    75
4864    Spółdzielnia Mieszkaniowa Naftobudowa    Kraków    75
4865    Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.    Elbląg    75
4866    DRIPOL Sp. z o.o.    Trzciana    75
4867    Spil-Trans Jolanta Spiliszewska i Agnieszka Knioła sp. j.    Piła    75
4868    A.P.N. PROMISE S.A.    Warszawa    75
4869    Lotniczy Dworzec Towarowy Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    75
4870    Polsport Sp. z o.o. Fabryka Artykułów Turystycznych i Sportowych    Góra Kalwaria    75
4871    PPUH Filplast – Głogówek Sp. z o.o.    Głogówek    75
4872    Agroanna Sp. z o.o.    Przewodów    75
4873    SEA LIGHT Sp. z o.o.    Gdańsk    75
4874    Marinex S.J.    Nieborów    75
4875    Przedsiębiorstwa INS – TOM Sp. z o.o.    Łódź    75
4876    Awas Systemy Sp. z o.o.    Warszawa    75
4877    M & K Zakład Sieci Sanitarnych Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    75
4878    Przyguccy Inter – Car Sp. z o.o.    Łódź    75
4879    Castillo Trans Polska Sp. z o.o.    Warszawa    75
4880    Hydro – Vacuum Wąbrzeźno Sp. z o.o. ZPU    Wąbrzeźno    75
4881    Zamiara & Bąkowski S.J.    Powidz    75
4882    AUTO – TORUŃ Sp. z o.o.    Lubicz Dolny    75
4883    Megamini Sp. z o.o.    Gdańsk    75
4884    PHPU Rutmax Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    75
4885    Gospodarstwo Rolne Bystrze Sp. z o.o.    Bystrze    75
4886    REMEX Sp. z o.o.    Białystok    75
4887    Euro – Pol Sp. z o.o.    Jelenia Góra    75
4888    Tomet Sp. z o.o.    Bydgoszcz    75
4889    Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z o.o.    Tuchów    75
4890    Farmed Sp. z o.o. Centrum Aptekarsko Lekarskie     Legnica    75
4891    Podkarpackie Centrum Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.    Rzeszów    75
4892    Konrad Sp. z o.o.    Konin    75
4893    Akces Sp. z o.o.    Nakło nad Notecią    75
4894    AUTOFORTE.PL Sp. z o.o.    Wałbrzych    75
4895    SpóLdzielnia Ogrodniczo – Pszczelarska Sopsan    Sanok    75
4896    Krajowa Izba Gospodarcza Centrum Promocji Sp. z o.o.    Warszawa    75
4897    Famet Technique Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    75
4898    Budo-Serwis Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    75
4899    Przedsiębiorstwo Eksploatacji Rurociągów Naftowych PRZYJAŹŃ S.A.    Płock    74
4900    PPH Akpo S.J.    Laski    74
4901    BIALMED Sp. z o.o.    Biała Piska    74
4902    Zakład Wodociągów i Kanalizacji – Sochaczew Sp. z o.o.    Sochaczew    74
4903    COLMEC Sp. z o.o.    Rudno    74
4904    BHB BERTSCH HOLZBAM Sp. z o.o.    Nowy Sącz    74
4905    Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Wola    Warszawa    74
4906    Instytut Chemii i Techniki Jądrowej    Warszawa    74
4907    Kraj Sp. z o.o.    Kutno    74
4908    VM Media Sp. z o.o. VM Group Sp. Komandytowa    Gdańsk    74
4909    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Chojnice    74
4910    Izobud – K. Pola J. Sekler S.J.    Łąki Kozielskie    74
4911    Huber + Suhner Sp. z o.o.    Tczew    74
4912    KARPOL Sp. z o.o.    Piła    74
4913    Zakład Konfekcjonowania Ziół FLOS Elżbieta i Jan Głąb S.J.    Mokrsko    74
4914    Pekrol Kazimierz Zemankiewicz, Marek Cichocki S.J.    Siedlęcin    74
4915    Czysto.PL Sp. z o.o.    Kraków    74
4916    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Trzebiatów    74
4917    Frohmasco Sp. z o.o.    Chociwel    74
4918    Elementy Budowlane Radymno Sp. z o.o.    Radymno    74
4919    ANGA-SERWIS Sp. z o.o.    Kozy    74
4920    Metrox – Service Sp. z o.o.    Tczew    74
4921    Elmasz Sp. z o.o. S.K.    Biskupice    74
4922    Sesvanderhave Poland Sp. z o.o.    Poznań    74
4923    Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga – Północ    Warszawa    74
4924    Bomax Centrum Klimatyzacyzacji i Ekoinżynierii Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    74
4925    Esourcing S.A.    Kraków    74
4926    Rethmann Świdnik Sp. z o.o.    Świdnik    74
4927    AZET S.J.    Zamość    74
4928    Gospodarstwo Rolne Zielpol Sp. z o.o.    Zielonki    74
4929    Niwapol Sp. z o.o. PPHU    Niepruszewo    74
4930    HA-MOL Andrzej Hałat, Wanda Hałat S.J.    Gliwice    74
4931    Konsorcjum Olejów Przepracowanych Organizacja Odzysku S.A.    Jedlicze    74
4932    GKT Serwis Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    74
4933    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Wromostal” Sp. z o.o.    Wrocław    74
4934    Milarex J. Kasprzak, Ch. Kasprzak sp. j.    Duninowo    74
4935    Eurobac Sp. z o.o.    Paterek    74
4936    HCR Sp. z o.o.    Warszawa    74
4937    Immopol Alpha Sp. z o.o.    Warszawa    74
4938    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Wielichowie    Wielichowo    74
4939    TEKS S.A. PHPU    Radom    74
4940    Magneti Marelli Suspension Systems Bielsko Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    73
4941    Politechnika Gdańska    Gdańsk    73
4942    Famot Pleszew Sp. z o.o.    Pleszew    73
4943    Grupa Polskie Składy Budowlane S.A.    Wełecz    73
4944    Regionalne Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.    Białogard    73
4945    MSU S.A.    Grudziądz    73
4946    HACON Sp. z o.o.    Barlinek    73
4947    Stal – Produkt S.J.    Myszków    73
4948    Kinekspert S.J.    Łódź    73
4949    Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Pabianice    73
4950    Zakład Remontowo-Budowlany Mgr Inż.Zygmunt Murdza    Miechów    73
4951    Promus Katowice Sp. z o.o.    Katowice    73
4952    Spółdzielnia Mieszkaniowa Blok    Poznań    73
4953    Archimedes Sp. z o.o.    Toruń    73
4954    Janówek Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe     Janówek    73
4955    SECOM Sp. z o.o.    Wrocław    73
4956    Mada S.J.    Olsztyn    73
4957    AGROHURT S.A. Podkarpackie Centrum Hurtowe    Rzeszów    73
4958    Gegenbauer – Polska Sp. z o.o.    Kraków    73
4959    Andar S.J.    Łódź    73
4960    Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o.    Szczecin    73
4961    PPUH Formica Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Włocławek    73
4962    PLASTMOT, JERZY GÓRKIEWICZ, S.J.    Oświęcim    73
4963    AERO – BW S.J.    Chrzanów    73
4964    Efekt S.J.    Lublin    73
4965    EUROBAC Organizacja Odzysku S.A.    Bydgoszcz    73
4966    Mac – Met S.J.    Jarocin    73
4967    Innowacja Sp. z o.o.    Nowa Dęba    73
4968    Energotechnika Sp. z o.o.    Warszawa    73
4969    ALDEK 34 S.J.    Gdynia    73
4970    BALTIC MARINE SURVEYORS Sp. z o.o.    Gdynia    73
4971    Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.    Warszawa    73
4972    Logonet Sp. z o.o.    Bydgoszcz    73
4973    Hotel Warszawa Sp. z o.o.    Augustów    73
4974    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych USKOM Sp. z o.o.    Szczecin    73
4975    WKW Worsztynowicz Sp. z o.o.    Łęknica    73
4976    CC JENSEN Polska Sp. z o.o.    Warszawa    73
4977    Platan Sp. z o.o.    Międzyrzecz    73
4978    NZOZ INTERMED Sp. z o.o.    Krosno    73
4979    Grupa Inwestor Sp. z o.o.    Rzeszów    73
4980    Biuro Obsługi Inwestycji Inwest – Wybrzeże Sp. z o.o.    Gdynia    73
4981    DGD Sp. z o.o.    Wrocław    73
4982    Zakład Rzeźnicko Wędliniarski A.K. Błachowiak S.J.    Nowy Tomyśl    73
4983    Eco-Max Sp. z o.o.    Gorlice    73
4984    KOMTEL Sp. z o.o.    Kraków    73
4985    Gigam-Bis Sp. z o.o. PPHU    Gdańsk    73
4986    Usługowa Spółdzielnia Inwalidów Nova    Świdnica    73
4987    PPH Pema Sp. z o.o.    Nekla    73
4988    Klimat Serwis Sp. z o.o.    Białystok    73
4989    MAGELLAN S.A.    Łódź    72
4990    INTRACO S.A.    Warszawa    72
4991    Fabryka Armatur SWARZĘDZ Sp. z o.o.    Swarzędz    72
4992    NOWY ŚWIAT S.A. Centrum Bankowo Finansowe    Warszawa    72
4993    INVERTIM Sp. z o.o.    Karczew    72
4994    Kodrewex Sp. z o.o.    Gomunice    72
4995    Intermeble Sp. z o.o. sp.k.    Sompolinek    72
4996    MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    72
4997    PUH IMPERIAL ZPCHR S.J. Donat Król, Dariusz Król    Białogard    72
4998    SM Prądnik Biały Zachód    Kraków    72
4999    Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Otwartego Warszawa Ursynów    Warszawa    72
5000    Hanpol S. J. PPHU     Bytom    72
5001    Kwazar Corporation Sp. z o.o.    Budy-Grzybek    72
5002    Veolia Usługi dla Środowiska Recykling Sp. z o.o.    Gliwice    72
5003    CANTONI MOTOR S.A.    Bielsko-Biała    72
5004    Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Kąty Wrocławskie    72
5005    SCHLICK ZAGÓRÓW Sp. z o.o.    Zagórów    72
5006    V&B Flamy Block Sp. z o.o.    Gogolin    72
5007    Marpol S.J.    Ciechanów    72
5008    Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    72
5009    AZ.PL Sp. z o.o.    Szczecin    72
5010    Firma Duledo Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    72
5011    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Nordtechnik Sp. z o.o.    Sopot    72
5012    Firma Handlowa BSP Sp. z o.o.    Łódź    72
5013    Plaspol Sp. z o.o.    Częstochowa    72
5014    MARKO S.J. PHU    Stara Wieś    72
5015    E.K.O. – PŁYTA Sp. z o.o.    Kościan    72
5016    Godlas Sp. z o.o.    Zambrów    72
5017    Betotest Polska Sp. z o.o.    Szczecin    72
5018    Mzec – Opał Sp. z o.o.    Chojnice    72
5019    Stolbrat Sp. z o.o.    Ubocze    72
5020    Przeds. Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Janikowo    72
5021    Promed Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej     Jelenia Góra    72
5022    Przeds. Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Białystok    72
5023    Radiotechnika Serwis Sp. z o.o.    Wrocław    72
5024    Partner Bis Aleksander Zembaczyński Sp. z o.o.    Zabór    72
5025    Styx Sp. z o.o.    Warszawa    72
5026    Wod – Ball Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Kompleksowej Realizacji Inwestycji    Poznań    72
5027    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Medyczny Ziemo-Vita Sp. z o.o.    Wrocław    72
5028    Naviga – Trans Sp. z o.o.    Wrocław    72
5029    Gospodarstwo Rybackie Mikołajki Sp. z o.o.    Mikołajki    72
5030    FUBI Sp. z o.o.    Wierzbno    72
5031    Drukarnia Pektor Sp. z o.o.    Lublin    72
5032    Exxi Sp. z o.o.    Warszawa    72
5033    Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.    Warszawa    71
5034    Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz – System S.A.    Warszawa    71
5035    Elektrociepłownia Białystok S.A.    Białystok    71
5036    Bumar PCO S.A.    Warszawa    71
5037    P.A. NOVA S.A.    Gliwice    71
5038    UNION INVESTMENT Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    71
5039    Siemens Finance Sp. z o.o.    Warszawa    71
5040    Kabat S.J.    Budzyń    71
5041    Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o.    Kielce    71
5042    FH KAR-TEL Zbigniew Kałuża    Gliwice    71
5043    VNH Fabryka Grzejników Sp. z o.o.    Wałcz    71
5044    DORBUD S.A.    Kielce    71
5045    Elbudprojekt Sp. z o.o.    Baranowo    71
5046    Spółka Rolna Kalsk Sp. z o.o.    Kalsk    71
5047    HURTOWNIA LEKÓW WETERYNARYJNYCH MGS S.J.    Gniechowice    71
5048    Ramsat S.A.    Modlnica    71
5049    Huta Szkła Gloss S.J.    Poniec    71
5050    Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu    Wrocław    71
5051    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elektromont Leszek Gorol S.J.    Woźniki    71
5052    Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne Opegieka Sp. z o.o.    Elbląg    71
5053    P.P.H.U. Zadroga W. Zadroga, G. Zadroga S.J.    Ostrów Mazowiecka    71
5054    Technodrew Polska Sp. z o.o.    Zawadzkie    71
5055    Allflex Polska Sp. z o.o.    Psary Małe    71
5056    FH Domicela Sp. z o.o.    Jasło    71
5057    MAKÓW Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Spożywczego    Skaryszew    71
5058    WIDAMID Sp. z o.o.    Łańcut    71
5059    Skalski i Grzybowski S.J.    Warszawa    71
5060    Pomorze Invest Sp. z o.o.    Świecie    71
5061    ANROL INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Warszawa    71
5062    Netecs Sp. z o.o.    Stare Olesno    71
5063    Glinkop Sp. z o.o.    Żarnów    71
5064    Jarocińska Fabryka Obrabiarek S.A.    Jarocin    71
5065    NEOTECH Sp. z o.o.    Białystok    71
5066    Towarzystwo Budownictwa Społecznego ABK Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    71
5067    HAUBITZ – POLSKA Sp. z o.o.    Mirosławice    71
5068    IRKO Sp. z o.o.    Gdańsk    71
5069    Centrum Utylizacji Opon Organizacja Odzysku S.A.    Warszawa    71
5070    Macrolife sp. j. Parda i Wspólnicy    Kraków    71
5071    Wabo Sp. z o.o.    Warszawa    71
5072    HAL Sp. z o.o.    Baniocha    71
5073    NEWMOR POLSKA Sp. z o.o.    Kraków    71
5074    Conntel – Wrocław Sp. z o.o. Biuro Projektów Systemów Telekomunikacyjnych     Wrocław    71
5075    FENIKS Sp. z o.o.    Toruń    71
5076    Przeds. Produkcji Różnej, Handlu i Usług Monix Sp. z o.o.    Osieki    71
5077    Bielmec – Obróbki Sterowane Cyfrowo Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    71
5078    PHUP I P Grażyna S.J.    Tuchola    71
5079    BC-Chem Sp. z o.o.    Rzeszów    71
5080    ARES Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Suwałki    71
5081    SOWUL & SOWUL Sp. z o.o.    Olsztyn    71
5082    Sanatorium Uzdrowiskowe Koral – Live Sp. z o.o.    Kołobrzeg    71
5083    PH Rotmar S.J.    Wysogotowo    71
5084    MID Europa Partners Sp. z o.o.    Warszawa    71
5085    Arrow Sp. z o.o.    Sosnowiec    71
5086    Drogomel S.J. Przedsiębiorsto Drogowo – Melioracyjne    Góra    71
5087    Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Orzysz    71
5088    OSTERM Sp. z o.o.    Lublin    71
5089    Emet – Impex Armatura i Automatyka Sp. z o.o.    Przemyśl    71
5090    Pionier Dom Handlowy S.J.    Łódź    71
5091    Connect Sp. z o.o.    Wielogóra    71
5092    Spółdzielnia Pracy Skórzana    Poznań    71
5093    MF & Partners Consulting. Firma Doradcza Flasiński i Wspólnicy Sp. z o.o.    Kraków    71
5094    Aspen Sp. z o.o.    Ustroń    71
5095    PHPU Transvet Sp. z o.o.    Kalisz    71
5096    ZPUE S.A.    Włoszczowa    70
5097    Continental Opony Polska Sp. z o.o.    Warszawa    70
5098    Atlanta Poland S.A.    Gdańsk    70
5099    FPM S.A.    Mikołów    70
5100    AGRO – TAK ZAGRODNO S.J.    Zagrodno    70
5101    Tilia S.A.    Łódź    70
5102    CANPOL Sp. z o.o.    Poznań    70
5103    Energo – Silesia Sp. z o.o. PPH    Zawadzkie    70
5104    Romed Sp. z o.o.    Jantar    70
5105    Borowiak Sp. z o.o.    Inowrocław    70
5106    E.G.O. Polska Sp. z o.o.    Łódź    70
5107    Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Przedsiębiorstwo Mieszkaniowe Sp. z o.o.    Krosno    70
5108    Fenix – Metal – BHZ Sp. z o.o.    Warszawa    70
5109    POLCOM Sp. z o.o.    Skawina    70
5110    Axes System J.Raczyński i S.Raczyńska sp. j.    Gdańsk    70
5111    Walter Polska Sp. z o.o.    Warszawa    70
5112    CARGO Partner Spedycja Sp. z o.o.    Pruszków    70
5113    Meditech Sp. z o.o.    Komorniki    70
5114    Gustaw Gemini Security Sp. z o.o.    Szczecin    70
5115    Turbotrans Kaźmierski S.J.    Legnica    70
5116    Art – Bud S.J.    Koło    70
5117    PW Tylpol S.J.    Solec Kujawski    70
5118    Ubojnia Bydła „Anmar” Andrzej Zalewski Marek Ciborowski Sp. J.    Rutki    70
5119    Hurtownia Wędlin Przemko S.J.    Trzebinia    70
5120    ENERGO – TUR Sp. z o.o.    Chrzanów    70
5121    PPHU Stomar S.J.    Nowa Wieś    70
5122    PH Spoko Szostak sp. j.    Wałbrzych    70
5123    Kico-Polska Sp. z o.o.    Świebodzin    70
5124    Terytorium Sp. z o.o.    Żórawina    70
5125    Zet Świątek S.J.    Jarosław    70
5126    ALKOR Sp. z o.o.    Sierakowice    70
5127    Serwis Partner Antoni Kita Spółka Komandytowa    Kraków    70
5128    Stawowy Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    70
5129    Heisslufttechnik Flocke Sp. z o.o.    Katowice    70
5130    Panaceum Sp. z o.o. NZOZ    Łódź    70
5131    Grahen Sp. z o.o.    Skarszewy    70
5132    Zakład Przetwórstwa Drewna S.J.    Czarnków    70
5133    Ko-Ra Sp. z o.o.    Chorzów    70
5134    Xpress Sp. z o.o.    Wrocław    70
5135    Rolkom Sp. z o.o.    Sośnie    70
5136    ICT POLAND Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    69
5137    Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o.    Warszawa    69
5138    RCI Leasing Polska Sp. z o.o.    Warszawa    69
5139    Główny Instytut Górnictwa    Katowice    69
5140    Spółdzielnia Mieszkaniowa RUDNIK    Lublin    69
5141    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Ełk    69
5142    Walmar – Drażba S.J.    Suwałki    69
5143    VOLVO AUTO POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    69
5144    W.P.S. – Sp. z o.o.    Zagórz    69
5145    Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego    Warszawa    69
5146    EURO – BIAL S.J.    Białystok    69
5147    LOGIS S.A.    Rawa Mazowiecka    69
5148    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o.o.    Lipno    69
5149    AUTOMATYKA Sp. z o.o.    Tarnów    69
5150    SALMO Sp. z o.o.    Gietrzwałd    69
5151    Kaba S.J. FHU    Tarnów    69
5152    ABC – Sevice S.J.    Wrocław    69
5153    Zarodowa Ferma Kur Rszew Sp. z o.o.    Konstantynów Łódzki    69
5154    Fermapol Sp. z o.o.    Świdwin    69
5155    Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS    Iwonicz-Zdrój    69
5156    GASKET Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    69
5157    Gal – Gaz S.J.    Galewice    69
5158    Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska Sp. z o.o.    Kołobrzeg    69
5159    Leja S.J.    Wrocław    69
5160    Hermes Sławomir Zalech S.J.    Mirosław    69
5161    Folpol S.J.    Krzemienica    69
5162    TBM Telekom Sp. z o.o.    Warszawa    69
5163    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda W Krakowie    Kraków    69
5164    Wrocławskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.    Nowa Wieś    69
5165    Aland Sp. z o.o.    Gdynia    69
5166    Rolpod Sp. z o.o.    Straszyn    69
5167    Grupa Producentów Warzyw Nowakowscy – Nowiccy Sp. z o.o.    Dominowo    69
5168    American Bureau Of Shipping Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    69
5169    Awis Sp. z o.o.    Borzytuchom    69
5170    RAF S.J. Rafał i Janusz Śliwarski    Bielsko-Biała    69
5171    PW M. Piątkowski, P. Piątkowski S.J.    Inowrocław    69
5172    Elektrix Sp. z o.o.    Warszawa    69
5173    Termoexpert S.A.    Kędzierzyn-Koźle    69
5174    Instalator Płonka sp. j.    Jarosław    69
5175    SILVAPOL S.A. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego Leśnictwa    Pępowo    69
5176    Link Integrator Sp. z o.o.    Gdańsk    69
5177    PMS Labs Sp. z o.o.    Katowice    69
5178    Gozana S.J. Stacja Paliw    Maków Mazowiecki    69
5179    Power Paweł Gorczyca, Marek Gołosiński S.J.    Kraków    69
5180    Zielonogórskie Przedsiębiorstwo Remontowe Sp. z o.o.    Zielona Góra    69
5181    Spinel Sp. z o.o.    Wrocław    69
5182    Display Sp. z o.o.    Krzycko Małe    69
5183    Leniar Sp. z o.o.    Rzeszów    69
5184    ELEKTROCIEPŁOWNIA CHORZÓW ELCHO Sp. z o.o.    Chorzów    68
5185    Salans D. Oleszczuk Kancelaria Prawna Sp. Komandytowa    Warszawa    68
5186    G.EN Gaz Energia S.A.    Tarnowo Podgórne    68
5187    Polwax S.A.    Jasło    68
5188    EACC Investments Sp. z o.o.    Jabłonowo    68
5189    MNI Telecom S.A.    Radom    68
5190    Navikon SRY Sp. z o.o.    Świnoujście    68
5191    BT Sp. z o.o. Bruno Tassi Spółka Komandytowo Akcyjna    Warszawa    68
5192    BURY Sp. z o.o.    Mielec    68
5193    SIMBA TOYS Polska Sp. z o.o.    Warszawa    68
5194    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Kalisz    68
5195    Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o.    Stalowa Wola    68
5196    ZACISZE S.A.    Warszawa    68
5197    ATM Systemy Informatyczne S.A.    Warszawa    68
5198    ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA    Trzeboszowice    68
5199    Petrus Polska Sp. z o.o. S.K.A.    Chojnice    68
5200    Biuro Techniczno – Handlowe BTH IMPORT – STAL Alicja Kotarba    Kraków    68
5201    PHU Nowaccy S.J.    Ostrów Wielkopolski    68
5202    Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.    Bydgoszcz    68
5203    Centrum Naukowo – Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego Państwowy Instytut Badawczy    Józefów    68
5204    Hodowla Ziemniaka ZAMARTE Sp. z o.o. Grupa IHAR    Zamarte    68
5205    Spółka Wodno Ściekowa GWDA Sp. z o.o.    Piła    68
5206    ELBLĄGDIS Sp. z o.o.    Elbląg    68
5207    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Kwidzynie    Kwidzyn    68
5208    Zakład Energetyki Cieplnej w Wołominie Sp. z o.o.    Wołomin    68
5209    Hydrobud Kielczyk S.J.    Białystok    68
5210    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Radzyń Podlaski    68
5211    Dynamik Sp. z o.o.    Kraków    68
5212    ANDREAS Sp. z o.o.    Szczecin    68
5213    Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A.    Dębica    68
5214    Cometto S.J.    Barcin    68
5215    Parys S.J. PHU    Gliwice    68
5216    Zakład Kredowy MINERAŁ Sp. z o.o.    Działoszyn    68
5217    Westerberg Komponenty Sp. z o.o.    Jaworzno    68
5218    Elokon Polska Sp. z o.o.    Warszawa    68
5219    Polkarton Lidia Bęza & Piotr Bęza S.J.    Łęczeszyce    68
5220    Karor – Bis Sp. z o.o.    Solec Kujawski    68
5221    Tank Sp. z o.o.    Kłodzko    68
5222    Spreadshirt Manufacturing Polska Sp. z o.o.    Legnica    68
5223    ITM Sp. z o.o.    Olsztyn    68
5224    Prointegra S.A.    Katowice    68
5225    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nasza Przychodnia Sp. z o.o.    Kcynia    68
5226    Prospecta Sp. z o.o.    Warszawa    68
5227    BKM Serwis Sp. z o.o.    Bolesławiec    68
5228    Teleoptics Sp. z o.o.    Warszawa    68
5229    STAGIL Drozd, Gryta S.J.    Pysznica    68
5230    Ros-Sweet Sp. z o.o.    Łańcut    68
5231    A&B DROB Sp. z o.o.    Żukowo    68
5232    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „Marconi” Sp. z o.o.    Świdnica    68
5233    K-4 Materiały Budowlane Sp. z o.o.    Brzeziny    68
5234    TOYS4BOYS.PL Sp. z o.o.    Gdańsk    68
5235    Pracownia Wodno-Chemiczna EKONOMIA Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    68
5236    OTT System Sp. z o.o.    Kazimierzowo    68
5237    ITV Sp. z o.o.    Miejsce Piastowe    68
5238    Zarządca Sp. z o.o.    Szczecin    68
5239    YKY Hurtownia Elektryczna Sp. z o.o.    Wrocław    68
5240    Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy Sp. z o.o.    Bydgoszcz    67
5241    LU Polska S.A.    Warszawa    67
5242    Sonoco Poland Packing Services Sp. z o.o.    Łódź    67
5243    Chorzowsko – Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Chorzów    67
5244    Kodak Polska Sp. z o.o.    Warszawa    67
5245    Lanster Sp. z o.o.    Kraków    67
5246    Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Mielec    67
5247    WUŻ Port And Maritime Services Ltd. Sp. z o.o.    Gdańsk    67
5248    Superior – Strefa S.J.    Dobre Miasto    67
5249    Rouwdach Sp. z o.o.    Opalenica    67
5250    DREWIT Sp. z o.o. PPHU    Witnica    67
5251    „Plastem” P. Ciupa i T. Teodorczyk Sp. J.    Zduńska Wola    67
5252    GOSPODARSTWO ROLNE RĘDZINA Sp. z o.o.    Wieszyno    67
5253    Febi Polska Sp. z o.o.    Piaseczno    67
5254    Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki    Kraków    67
5255    21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjny w Busku – Zdroju    Busko-Zdrój    67
5256    Pro Holding Sp. z o.o.    Kraków    67
5257    SPOŁEM PSS w Leżajsku    Leżajsk    67
5258    115 Szpital Wojskowy Z Przychodnią SPZOZ    Hel    67
5259    Polfer Podzespoły Indukcyjne S.A.    Łosice    67
5260    Stadnina Koni RACOT Sp. z o.o.    Racot    67
5261    Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Orion w Ciechocinku    Ciechocinek    67
5262    Termika-Grupa Sbs Grala, Wojciechowski Sp. J.    Kalisz    67
5263    LLOYD'S REGISTER POLSKA Sp. z o.o.    Gdańsk    67
5264    U2 MEDIA Sp. z o.o.    Warszawa    67
5265    OLICON Sp. z o.o.    Gdańsk    67
5266    SUBOPOL Sp. z o.o.    Łaziska Górne    67
5267    DIAMANT POLSKA Sp. z o.o.    Liszki    67
5268    LZMO S.A.    Lubsko    67
5269    Rzeźnia Mięspol Sp. z o.o.    Żuromino    67
5270    TAB Polska Sp. z o.o.    Warszawa    67
5271    Sacmi Polska Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    67
5272    Agro – Nas Sp. z o.o.    Swadzim    67
5273    SOLCHEM Sp. z o.o.    Bydgoszcz    67
5274    Complet Chmielewscy S.J.    Gniezno    67
5275    Polmozbyt Sp. z o.o. Przeds. Techniczno – Handlowe    Gdańsk    67
5276    PPH AGAPLAST Sp. z o.o.    Olsztynek    67
5277    PHU Piotr Sopoliński    Twardogóra    67
5278    EMONETY.PL S.A.    Warszawa    67
5279    Precyzja Technik Sp. z o.o.    Bydgoszcz    67
5280    Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Ruda Śląska    67
5281    Felona Sp. z o.o.    Kępno    67
5282    Jadan Automatyka Sp. z o.o.    Wrocław    67
5283    International Transport Z. Jaskot Sp. z o.o.    Toruń    67
5284    Sok Pol II S.J. Centrum Dystybucji    Kraków    67
5285    Auto – Kras Sp. z o.o.    Białystok    67
5286    LEGFARM S.A.    Legnica    67
5287    Dr.Schulze – Polska Sp. z o.o.    Szczecin    67
5288    Orchem Łódź Sp. z o.o.    Łódź    67
5289    Lamar Sp. z o.o.    Warszawa    67
5290    Tako Armatura Rurociągi Sp. z o.o.    Wrocław    67
5291    Centrum Zarządzania Inwestycjami POLONIA S.A.    Warszawa    67
5292    Centrum Podróży Aura Sp. z o.o.    Warszawa    67
5293    NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SAN-MED Sp. z o.o.    Chełm    67
5294    Sferanet Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    67
5295    Paszowit S.J. Lucjan i Maria Latoń    Grabów nad Prosną    67
5296    Medi-Lux Sp. z o.o.    Sochaczew    67
5297    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Konstantynowie    Konstantynów    67
5298    Maknitt – Tur Sp. z o.o.    Wiele    67
5299    ENERGETYKA CIEPLNA OPOLSZCZYZNY S.A.    Opole    66
5300    Osadkowski S.A.    Bierutów    66
5301    BALTON Sp. z o.o. Producent Sprzętu Medycznego    Warszawa    66
5302    PBPH TECHGLASS Sp. z o.o.    Kraków    66
5303    Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach Sp. z o.o.    Siedlce    66
5304    W&B Mold – WB Sp. z o.o. Sp. Komandytowo – Akcyjna    Warszawa    66
5305    Jeremias Sp. z o.o.    Gniezno    66
5306    Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A.    Katowice    66
5307    AON POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    66
5308    PROGRESS ECO S.A.    Tuczępy    66
5309    EBS INK – JET SYSTEMS POLAND Sp. z o.o.    Wrocław    66
5310    OPA-ROW Sp. z o.o.    Rybnik    66
5311    Hodowla Zwierząt i Nasiennictwo Roślin Polanowice Sp. z o.o.    Kruszwica    66
5312    PAFAL S.A. Fabryka Aparatury Pomiarowej    Świdnica    66
5313    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Gniezno    66
5314    EKOWOOD Sp. z o.o. Zakład Wodociagów i Usług Komunalnych    Namysłów    66
5315    Firma Janex Sp. z o.o.    Kraków    66
5316    Tagrel T.G. Lewandowscy S.J.    Płock    66
5317    Cri – Val Polska Sp. z o.o.    Łęg    66
5318    Rex – Pol Sp. z o.o.    Chorzów    66
5319    POLAM REM S.A.    Gdańsk    66
5320    IGEPA POLSKA Sp. z o.o.    Kraków    66
5321    PPUH Terra Sp. z o.o.    Krobia    66
5322    Dragon Rouge Sp. z o.o.    Warszawa    66
5323    ASPOL S.J.    Tłuszcz    66
5324    Odra Sp. z o.o.    Opole    66
5325    Dwór w Smólsku Sp. z o.o.    Wysogotowo    66
5326    Agroma – Bud Sp. z o.o.    Szczecin    66
5327    Eumed Sp. z o.o.    Warszawa    66
5328    Jar S.J.    Lublin    66
5329    Biuro – Land Sp. z o.o.    Jaworzno    66
5330    Podlaskie Przedsiębiorstwo Mięsne Sp. z o.o.    Białystok    66
5331    Inwestprem Sp. z o.o.    Wrocław    66
5332    Przeds. Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jumikop Sp. z o.o.    Łódź    66
5333    SON Sp. z o.o.    Słupsk    66
5334    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wierzbinku    Wierzbinek    66
5335    Centrum Handlowe Wilcza Sp. z o.o.    Szczecin    66
5336    Alhen Artszkło Sp. z o.o.    Poznań    66
5337    Rejonowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Wyszków    66
5338    TECHNA Sp. z o.o.    Gdynia    66
5339    Przychodnia Lekarska Rocha 250 Sp. z o.o. NZOZ    Częstochowa    66
5340    Techmasz Sp. z o.o.    Mława    66
5341    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców    Chorzów    66
5342    Bto Sp. z o.o.    Łódź    66
5343    Promedus Sp. z o.o.    Łódź    66
5344    Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Mecfibre-Poland, B. i M. Tadeuszak, S.J.    Łódź    66
5345    GJ TRADE Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    66
5346    Optimedica Sp. z o.o.    Warszawa    66
5347    Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.    Tychy    65
5348    ŻEGLUGA POLSKA S.A.    Szczecin    65
5349    DPD Polska Sp. z o.o.    Warszawa    65
5350    SOLAR COMPANY S.A.    Poznań    65
5351    Konsorcjum Stali S.A.    Warszawa    65
5352    POLCHAR Sp. z o.o.    Police    65
5353    ZM Silesia S.A.    Katowice    65
5354    Polska Federacja Hodowców Bydła I Producentów Mleka    Warszawa    65
5355    Reprograf S.A.    Warszawa    65
5356    Starlink Sp. z o.o.    Warszawa    65
5357    Louis Dreyfus Commodities Polska Sp. z o.o.    Warszawa    65
5358    Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.    Goleniów    65
5359    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa    Wałbrzych    65
5360    HUTA ZABRZE S.A.    Zabrze    65
5361    ISO Software Systems Polska Sp. z o.o.    Częstochowa    65
5362    EURO SKLEP S.A.    Bielsko-Biała    65
5363    DAMEN SHIPYARDS KOŹLE Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    65
5364    ANDA – DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.    Warszawa    65
5365    Wytwórnia Pasz Piast Sp. z o.o.    Gołańcz    65
5366    LAS POL Sp. z o.o.    Lasowice Małe    65
5367    HOTEL CITY Sp. z o.o.    Bydgoszcz    65
5368    Spółdzielnia Pracy Surowców Wtórnych    Chorzów    65
5369    Daw – Bytom Sp. z o.o. Centrala Obrotu Towarami Masowymi    Bytom    65
5370    Stoll Polska Sp. z o.o.    Słupsk    65
5371    PSS SPOŁEM    Słupsk    65
5372    DTL Sp. z o.o.    Porąbka    65
5373    Suer Polska Sp. z o.o.    Bonikowo    65
5374    O2A Polska Sp. z o.o.    Oława    65
5375    BUMET – S.J.    Kłobuck    65
5376    Euro – Foods Polska Sp. z o.o.    Warszawa    65
5377    Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.    Włocławek    65
5378    PLACMAT Sp. z o.o.    Mysłowice    65
5379    SOLAR – TECH Sp. z o.o.    Kraków    65
5380    Dromil Sp. z o.o.    Żywiec    65
5381    ANNDORA Sp. z o.o. PHU    Bukowina Tatrzańska    65
5382    Atom Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane     Wrocław    65
5383    DG Agencja Techniczno – Handlowa Sp. z o.o.    Siedlce    65
5384    EXPAK Sp. z o.o.    Warszawa    65
5385    Artryb Sp. z o.o.    Reda    65
5386    Ekobudex Sp. z o.o.    Gdańsk    65
5387    Mechatronika Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych    Kościan    65
5388    TECHNICZNA Spółdzielnia Inwalidów    Józefów    65
5389    REFLEX K.Nowak S.J.    Katowice    65
5390    Spectre Sp. z o.o.    Zabajka    65
5391    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bochni    Bochnia    65
5392    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.    Wrocław    65
5393    Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Mera – Mont sp. z o.o.    Września    65
5394    Zakład Materiałów Ceramicznych ZMC ZAMAC Sp. z o.o.    Kraków    65
5395    Margo II S.J.    Warszawa    65
5396    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TERAPIA – MED Sp. z o.o.    Kraków    65
5397    Eskulap Sp. z o.o. Starosądecki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej    Stary Sącz    65
5398    SP Mototransport w Białymstoku    Białystok    65
5399    Netcom Sp. z o.o.    Wrocław    65
5400    SODA POLSKA CIECH S.A.    Inowrocław    64
5401    MAPEI POLSKA Sp. z o.o.    Gliwice    64
5402    Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o.    Gdańsk    64
5403    Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. – Grupa IHAR    Kobylin    64
5404    BECZKOPOL Sp. z o.o. Wytwórnia Opakowań Blaszanych    Łasin    64
5405    Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Gdańsk    64
5406    Luxiona Poland S.A.    Sadowie    64
5407    UCHACZ S.J. PPHU    Tymbark    64
5408    Maldrobud Sp. z o.o. S.K.    Myślibórz    64
5409    LUIZA Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa    Zabrze    64
5410    Akademia Muzyczna w Krakowie    Kraków    64
5411    Pomorze Inwestment Sp. z o.o.    Gdynia    64
5412    Atlas Sp. z o.o.    Raszków    64
5413    Kamet S.A.    Reńska Wieś    64
5414    Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. o.o.    Nowy Targ    64
5415    Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane TERMOCHEM Sp. z o.o.    Puławy    64
5416    Mostostal Białystok Sp. z o.o.    Warszawa    64
5417    Miś Transport I Spedycja S.J.    Tarnów    64
5418    Herbewo International S.A.    Kraków    64
5419    AGRO – WAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno Handlowe    Warszyn    64
5420    Alkam System Sp. z o.o.    Legnica    64
5421    PPHU BONARKA Sp. z o.o.    Kraków    64
5422    PORT LOGICS CARGO AND CONTAINER Sp. z o.o.    Szczecin    64
5423    Dolnośląskie Przeds. Usługowe Sp. z o.o.    Wrocław    64
5424    MLEKTAR S.A.    Tarnów    64
5425    Peter Lacke Polska Sp. z o.o.    Święta Katarzyna    64
5426    KANTOR WYMIANY WALUT Jarosław Szczygieł S.K.    Stary Sącz    64
5427    AT – PORT Sp. z o.o.    Gdańsk    64
5428    Versa Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    64
5429    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Delta S.J. Anna Grabowska Krzysztof Grochowski    Lublin    64
5430    ZOZ i Medycyny Pracy Med – Alko Sp. z o.o.    Konin    64
5431    ENERGOLINIA Sp. z o.o.    Poznań    64
5432    Cafe II Sp. z o.o.    Warszawa    64
5433    Extrudan Sp. z o.o.    Zakrzewo    64
5434    Renofloor Sp. z o.o.    Warszawa    64
5435    XERREX Sp. z o.o.    Rzeszów    64
5436    Top Glass Sp. z o.o.    Lublin    64
5437    Huntsman (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    64
5438    BIURO PLUS S.A.    Poznań    64
5439    Agencja Anticorr Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    64
5440    Energo – Bet 4 Sp. z o.o.    Ząbki    64
5441    Gold – Mix S.J.    Gdynia    64
5442    Polcommerce Sp. z o.o.    Kalisz    64
5443    Brandt Sp. z o.o.    Warszawa    64
5444    Worldpol Sp. z o.o.    Opole    64
5445    Bakor International Ltd. Sp. z o.o.    Skierniewice    64
5446    KONSORCJUM GOSPODARCZE Sp. z o.o.    Olkusz    64
5447    Multi-Concept Sp. z o.o.    Oborniki Śląskie    64
5448    Zakład Budynków Komunalnych Trzebiatów Sp. z o.o.    Trzebiatów    64
5449    Zakład Opieki Zdrowotnej MEDYCYNA PRACY Sp. z o.o.    Kraków    64
5450    Infoprocess Solutions Sp. z o.o.    Gdańsk    64
5451    Yuma Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Informatyczne     Wrocław    64
5452    ORBIS S.A.    Warszawa    63
5453    American Heart of Poland S.A.    Ustroń    63
5454    TIMKEN POLSKA Sp. z o.o.    Sosnowiec    63
5455    Lisner Sp. z o.o.    Poznań    63
5456    Malborskie Zakłady Chemiczne ORGANIKA S.A.    Malbork    63
5457    Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego W Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne Im. Prof. Leszka Gieca    Katowice    63
5458    EGIS Polska Dystrybucja Sp. z o.o.    Warszawa    63
5459    Calbud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane    Szczecin    63
5460    Diagnostyka Sp. z o.o.    Kraków    63
5461    AGRI PLUS Wielkopolska S.A.    Dopiewo    63
5462    FIRMA PROSTER Sp. z o.o.    Brzesko    63
5463    IWNO Sp. z o.o. Stadnina Koni    Iwno    63
5464    DOMAR Kazimierz Domaracki    Tatów    63
5465    Sokołów – Logistyka Sp. z o.o.    Sokołów Podlaski    63
5466    FBO Rubber Technology S.A.    Wolbrom    63
5467    Dellner Components Sp. z o.o.    Gdynia    63
5468    IKO Kompania Drobiarska Sp. z o.o.    Wielichowo    63
5469    PMPKonmet Sp. z o.o.    Jelenia Góra    63
5470    EGBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego i Energetycznego    Bogatynia    63
5471    UESA POLSKA Sp. z o.o.    Lubsko    63
5472    BOSTON SCIENTIFIC POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    63
5473    Wilsko Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    63
5474    Optident S.J. Małgorzata Foubert, Dariusz Stój    Wrocław    63
5475    Haco Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    63
5476    Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o.    Łagów    63
5477    Firma Gibowski Sp. z o.o.    Przyborki    63
5478    PPH Has – Rokadex – Haro Sp. z o.o.    Stegna    63
5479    Hot Company Sp. z o.o.    Wrocław    63
5480    Gospodarstwo Rolne Biechów Sp. z o.o.    Pakosławice    63
5481    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB Odrzechowa Sp. z o.o.    Zarszyn    63
5482    Gumet S.J.    Kraśnik    63
5483    SARPOL Sp. z o.o.    Śmiardowo Złotowskie    63
5484    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Oborniki    63
5485    Związek Banków Polskich    Warszawa    63
5486    Esco – Polska Sp. z o.o.    Warszawa    63
5487    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Żurawica    63
5488    K&M GRUPA Sp. z o.o.    Gruszczyn    63
5489    Nowa Sienna Sp. z o.o.    Konin    63
5490    Stolpol Lange i Wspólnicy S.J.    Zakrzewo    63
5491    CEZOS S.J.    Gdynia    63
5492    Megawat Sp. z o.o.    Rogoźno    63
5493    Sar – Pol Sp. z o.o. PW    Poznań    63
5494    IDAL UMDS Sp. z o.o.    Gdynia    63
5495    Elid Sp. z o.o. Maszyny Rolnicze     Gutowo Wielkie    63
5496    Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe BNS Sp. z o.o.    Katowice    63
5497    Polwet – Centrowet Sp. z o.o.    Łask    63
5498    Dystrybutor Sp. z o.o.    Wrocław    63
5499    MD Trade S.J.    Gniezno    63
5500    Lukas Sp. z o.o.    Ligota Turawska    63
5501    PBO-GRINBUD Sp. z o.o.    Nowogard    63
5502    Kombi-2 Sp. z o.o.    Żory    63
5503    Wózki Widłowe – ARTECH J.W.M. Hubczak S.J.    Łękawica    63
5504    Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa Kalwarianka    Kalwaria Zebrzydowska    63
5505    CETUS Sp. z o.o.    Łosice    63
5506    Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp. z o.o.    Tarnów    63
5507    ESC S.A.    Kraków    63
5508    Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.    Wrocław    62
5509    TOP FARMS Głubczyce Sp. z o.o.    Głubczyce    62
5510    Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki CARBOAUTOMATYKA S.A.    Tychy    62
5511    FCPK – Bytów Sp. z o.o.    Bytów    62
5512    Politechnika Częstochowska    Częstochowa    62
5513    TECHNOKABEL S.A.    Warszawa    62
5514    DONAUCHEM POLSKA Sp. z o.o.    Rokietnica    62
5515    Miejska Energetyka Cieplna Piła Sp. z o.o.    Piła    62
5516    Progress Invest Józef Sawicz S.J.    Poznań    62
5517    Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu    Poznań    62
5518    AKCES BIS Sp. z o.o.    Mianowice    62
5519    Investment Trading Consulting Sp. z o.o.    Skarszewy    62
5520    Delko S.A.    Śrem    62
5521    H.M. HELVETIA MEBLE Wieruszów Sp. z o.o.    Wieruszów    62
5522    MUCHA S.J.    Mikołów    62
5523    Carfi Polska Sp. z o.o.    Siedlce    62
5524    Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii    Bydgoszcz    62
5525    HYDRO – VACUUM S.A.    Grudziądz    62
5526    PW Romix Sp. z o.o.    Żodyń    62
5527    Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu    Poznań    62
5528    Bioestry Sp. z o.o.    Góra    62
5529    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO – HANDLOWE WIEŻOWIEC E.J.M.T. LEŚNIAK S.J.    Ząbkowice Śląskie    62
5530    Unirol S.J.    Borek Wielkopolski    62
5531    Taurus SEA Power Sp. z o.o.    Gdańsk    62
5532    SŁOWIANKA Cukiernicza Spółdzielnia Inwalidów    Szczecinek    62
5533    Sumera Motor – S.J.    Andrychów    62
5534    H.Cegielski Energocentrum Sp. z o.o.    Poznań    62
5535    BŁAJA NEWS Sp. z o.o.    Łódź    62
5536    T.W.CO. Sp. z o.o. S.K.    Kraków    62
5537    Bełchatówdis Sp. z o.o.    Bełchatów    62
5538    Delikatesy Spółka Komandytowa    Sopot    62
5539    GESTRA POLONIA Sp. z o.o.    Gdańsk    62
5540    Przeds. Rolne – Krotoszyn Sp. z o.o.    Barcin    62
5541    Bankomat Service Sp. z o.o.    Warszawa    62
5542    Centrum Paliw i Rozpuszczalników Sp. z o.o.    Września    62
5543    Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Dempan Sp. z o.o.    Kraków    62
5544    Lewiatan Holding S.A.    Włocławek    62
5545    Geko – Kart Sp. z o.o.    Krupski Młyn    62
5546    Towarzystwo Węglowe Sp. z o.o.    Katowice    62
5547    JMK Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    62
5548    Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.    Mysłowice    62
5549    Zakład Masarski Zdrój sp. j. Adam Gonciarz, Tomasz Gonciarz    Nowy Sącz    62
5550    Leks Sp. z o.o.    Sulęcin    62
5551    Przedsiębiorstwo Instalacyjne „Nikot” M. Nikołajuk, A. Otapowicz Sp. J.    Białystok    62
5552    Rubyco Sp. z o.o.    Katowice    62
5553    Vermont Sp. z o.o.    Łódź    62
5554    Przychodnia Medycyny Rodzinnej Zdrowie Sp. z o.o.    Kościan    62
5555    Emaks Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu, Usług, Wytwórczości I Szkolenia     Karpacz    62
5556    VHP Sp. z o.o.    Szamotuły    62
5557    Tholander-Inżynieria Środowiskowa Sp. z o.o.    Jasienica    62
5558    Fremark Sp. z o.o.    Osieczna    62
5559    ICC NESKOR Sp. z o.o.    Warszawa    62
5560    SPÓŁKA HANDLOWA JAPOGAR S.J.    Gryfice    62
5561    Ekomor Sp. z o.o.    Szczecin    62
5562    CEM – BET Sp. z o.o. PPH    Rejowiec Fabryczny    62
5563    Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    61
5564    LG Display Poland Sp. z o.o.    Biskupice Podgórne    61
5565    Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A.    Katowice    61
5566    Zakłady Rolne Siecieborowice Sp. z o.o.    Oława    61
5567    Dolina Nidy Sp. z o.o.    Leszcze    61
5568    Instanta Sp. z o.o.    Żory    61
5569    SANTIAGO Sp. z o.o.    Opole    61
5570    KRUSZGEO Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o.    Poznań    61
5571    Polon-Alfa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Bydgoszcz    61
5572    Przedsiębiorstwo Budowlane START G. Szmolke, M. Szmolke S.J.    Kraków    61
5573    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu    Łowicz    61
5574    MERCUS Sp. z o.o. PHP    Polkowice    61
5575    AB Auto Adam Borysiewicz i Wspólnicy S.J.    Kuriany    61
5576    Metal Expert II Sp. z o.o. S.K.A.    Warszawa    61
5577    Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A.    Warszawa    61
5578    Epuro Polska Sp. z o.o.    Poznań    61
5579    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Gamatex” Sp. J. Maria Gacek, Piotr Gacek    Ciche    61
5580    Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Płock    61
5581    Emtor Sp. z o.o.    Toruń    61
5582    KASPERSKY LAB POLSKA Sp. z o.o.    Częstochowa    61
5583    Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.    Toruń    61
5584    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Oświęcim    61
5585    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu    Bieruń    61
5586    Ensinger Polska Sp. z o.o.    Leszno    61
5587    Tarnowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Tarnów    61
5588    UZDROWISKO KOŁOBRZEG S.A.    Kołobrzeg    61
5589    M.G. Centrum Sp. z o.o.    Katowice    61
5590    FIRMA POSIADAŁO S.J.    Wykno    61
5591    CONTROL + REWORK SERVICE – POLSKA Sp. z o.o.    Gliwice    61
5592    Instytut Automatyki Systemów Energetycznych Sp. z o.o.    Wrocław    61
5593    VERANO Sp. z o.o. Centrum Zdrowia i Relaksu    Kołobrzeg    61
5594    Bakra Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    61
5595    Viva-Trans sp. z o.o.    Pyskowice    61
5596    Viateco Sp. z o.o.    Katowice    61
5597    Biwar Sp. z o.o.    Biskupiec    61
5598    Gerda – Hydomat S.A.    Warszawa    61
5599    Gospodarstwo Rolne w Lubominie Sp. z o.o.    Lubomino    61
5600    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TYREX Sp. z o.o.    Kozy    61
5601    Agro – Bud S.J.    Ślepkowo Szlacheckie    61
5602    JBS Kisielewski Turos Kisielewski S.J.    Gdańsk    61
5603    Przeds. Odmetanowania Kopalń Zachód Sp. z o.o.    Ruda Śląska    61
5604    Zakład Usług Mechanicznych Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    61
5605    Masterprofi Sp. z o.o.    Rzeszów    61
5606    Optimal – Polska Sp. z o.o.    Kołobrzeg    61
5607    SHAR – POL Sp. z o.o.    Gliwice    61
5608    Demuth Sigma Sp. z o.o. Szczecin S.K.A.    Gdańsk    61
5609    Nieruchomości Romb S.A.    Poznań    61
5610    Tarmax Sp. z o.o.    Rzeszów    61
5611    Firma Handlowa Germot S.J.    Jasło    61
5612    METGAL Sp. z o.o. Polski Związek Głuchych Zakład Szkoleniowo – Produkcyjny    Łódź    61
5613    Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Siedlcach Sp. z o.o.    Siedlce    61
5614    Stadmar Sp. z o.o.    Radziszów    61
5615    Bestim S.J.    Ceków-Kolonia    61
5616    Voyager Club Sp. z o.o.    Poznań    61
5617    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Prudnik    61
5618    Adva Optical Networking Sp. z o.o.    Gdynia    61
5619    Karpińska i Wspólnicy S.J.    Imielin    61
5620    Roll – Over Sp. z o.o.    Dakowy Mokre    61
5621    Fol – Plast II S.J.    Skarszewy    61
5622    Strumet Sp. z o.o.    Częstochowa    61
5623    Brand Nature Access Sp. z o.o.    Warszawa    61
5624    Capitol Sp. z o.o.    Łódź    61
5625    Databroker S.A.    Warszawa    61
5626    Gipsico Sp. z o.o. PPH    Wapno    61
5627    Przedsiębiorstwo Melioracyjno-Budowlane Melbud D&S Pilarczyk S.J.    Modła Księża    61
5628    KE-MA Sp. z o.o.    Jelenia Góra    61
5629    Egib Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne    Lublin    61
5630    PPHU Adamis Import – Export Sp. z o.o.    Żarki    61
5631    4 SYSTEM POLSKA Sp. z o.o.    Zielona Góra    61
5632    Usługi Mieszkaniowe Spółka Wielobranżowa Sp. z o.o.    Kalisz    61
5633    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Białobrzegi    61
5634    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe POL-INSTAL Sp. z o.o.    Pogórze    61
5635    SPED – TRANS Sp. z o.o. PSTU    Wola Rzędzińska    61
5636    Energa Hydro Sp. z o.o.    Straszyn    60
5637    Reflex – Polska Sp. z o.o.    Wąbrzeźno    60
5638    DALKIA Poznań Zespół Elektrociepłowni S.A.    Poznań    60
5639    EXATEL S.A.    Warszawa    60
5640    Grupa RMF Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    60
5641    PORTOS S.J.    Kalisz    60
5642    Nasza Klasa Sp. z o.o.    Wrocław    60
5643    Ceramika Nowa Gala II Sp. z o.o.    Końskie    60
5644    Edelmet Sp. z o.o.    Katowice    60
5645    Celma Indukta S.A.    Cieszyn    60
5646    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Starachowice    60
5647    ROTR Spółdzielnia Mleczarska    Rypin    60
5648    Lupher S.J. Import-Export Maszyn i Urządzeń Budowlanych     Wielopole    60
5649    Morska Stocznia Remontowa S.A.    Świnoujście    60
5650    EVELINE COSMETICS S.A.    Lesznowola    60
5651    Kliny Zacisze S.A. TBS    Kraków    60
5652    PPUH IMPRODEX Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    60
5653    Automatic Systems Engineering Sp. z o.o.    Gdańsk    60
5654    ITELLIGENCE Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    60
5655    Firma Karlik S.J.    Poznań    60
5656    Kaszuby Inwest Sp. z o.o.    Wejherowo    60
5657    Zakład Chemiczny SILIKONY POLSKIE Sp. z o.o.    Nowa Sarzyna    60
5658    DELKOR Sp. z o.o.    Łódź    60
5659    SIGMA – ALDRICH Sp. z o.o.    Poznań    60
5660    Zakład Produkcyjno Remontowy Energetyki JEDLICZE Sp. z o.o.    Jedlicze    60
5661    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. T. Kościuszki w Kietlinie    Kietlin    60
5662    Gold – Art – Polska Sp. z o.o.    Rokitki    60
5663    Konsorcjum FEN Sp. z o.o.    Poznań    60
5664    Integrit Sp. z o.o.    Wrocław    60
5665    Waters Sp. z o.o.    Warszawa    60
5666    UNIPAK S.J. EWA I TOMASZ FIGWER, STANISŁAW HOJNY    Wieprz    60
5667    Lege Artis – C. Daniłowicz i G. Daniłowicz S.J.    Wrocław    60
5668    Dalimex Sp. z o.o.    Lublin    60
5669    CMT Sp. z o.o.    Warszawa    60
5670    Poro Additive Sp. z o.o.    Warszawa    60
5671    VITBIS Sp. z o.o. PPH    Złotoryja    60
5672    SŁAWA Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Sława    60
5673    Screen Network S.A.    Warszawa    60
5674    Siedleckie Centrum Budownictwa SED – BUD S.A.    Siedlce    60
5675    DAMŁYN Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zbożowo – Młynarskie    Damasławek    60
5676    Goleniowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Goleniów    60
5677    Odyssey Sp. z o.o.    Warszawa    60
5678    Hipsz Sp. z o.o.    Wrocław    60
5679    Hanesco-Nieruchomości Sp. z o.o.    Lublin    60
5680    Hero Sp. z o.o. PW    Sicienko    60
5681    BMG Sp. z o.o.    Gdynia    60
5682    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Lubań Sp. z o.o.    Lubań    60
5683    BART – DOM Sp. z o.o.    Rzeszów    60
5684    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Wierzbno    60
5685    Zakład Obrotu Towarowego „Siarkopol” Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    60
5686    Dżek G. J. Rzepka Sp. z o.o. FHU    Tyczyn    60
5687    SBA Euro Sp. z o.o.    Opole    60
5688    Diament Sp. z o.o.    Inowrocław    60
5689    Mercomp Szczecin Sp. z o.o.    Szczecin    60
5690    Agro-Max Sp. z o.o.    Szczecin    60
5691    Dorex S.J.    Dąbrowa Górnicza    60
5692    KOLSTAR Sp. z o.o. PPH    Kamionka    60
5693    Lotniczy Catering Service Sp. z o.o.    Pyrzowice    60
5694    Scandinavian Electric Gdansk Sp. z o.o.    Gdańsk    60
5695    Manetti Battiloro East Sp. z o.o.    Częstochowa    60
5696    Pro-Invest Sp. z o.o.    Gdańsk    60
5697    BPG Polska Audyt Sp. z o.o.    Warszawa    60
5698    Bals Polska Elektrotechnika Sp. z o.o.    Brynica    60
5699    ZPHU Rolpex Onderski S.J.    Olszówka    60
5700    WOD-KA-MEL S.A.    Biała Podlaska    60
5701    Nexbud Sp. z o.o.    Warszawa    60
5702    Formoco Holding 1 S.A. S.K.    Kraków    60
5703    Consito Sp. z o.o.    Stara Iwiczna    60
5704    SOC – AL Sp. z o.o.    Alwernia    60
5705    Pol – Sana – Med Sp. z o.o.    Czeladź    60
5706    Jagra S.J.    Hrubieszów    60
5707    Wrocławskie Przedsiębiorstwo Remontowe Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o.    Wrocław    60
5708    Cobalt Blue Sp. z o.o.    Warszawa    60
5709    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Starmed – Staromiejskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.    Wrocław    60
5710    Andrenaska Sp. z o.o.    Legionowo    60
5711    MARVIPOL S.A.    Warszawa    59
5712    ELTEL NETWORKS OLSZTYN S.A.    Olsztyn    59
5713    Rosiński i S-Ka S.A. Zakład Produkcji Opakowań    Bielsko-Biała    59
5714    Przedsiębiorstwo ARKOP Sp. z o.o.    Bukowno    59
5715    Elplast + Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    59
5716    Jazon Sp. z o.o.    Kołobrzeg    59
5717    Wytwórnia Okuć Meblowych Janusz Wiesiołek    Brodnica    59
5718    ABRAMCZYK Sp. z o.o.    Bydgoszcz    59
5719    Zakłady Produkcyjne B-D Witold Brodzik S.J.    Zawiercie    59
5720    Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych    Warszawa    59
5721    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska GARWOLIN    Wola Rębkowska    59
5722    AGA – BAUSERVICE Sp. z o.o.    Kraków    59
5723    Telestrada S.A.    Warszawa    59
5724    Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o.    Lędziny    59
5725    Actavis Polska Sp. z o.o.    Warszawa    59
5726    Eagleburgmann Poland Sp. z o.o.    Warszawa    59
5727    Litewski Export Import Liteximp Sp. z o.o.    Prostki    59
5728    Biopoint S.J.    Stawiguda    59
5729    Transpetrol – Bis Sp. z o.o.    Osusz    59
5730    Pure Solve Polska Sp. z o.o.    Warszawa    59
5731    Przedsiębiorstwo Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.    Świdnica    59
5732    Schade Polska Międzynarodowy Transport i Spedycja Sp. z o.o.    Będzin    59
5733    F5 Konsulting Sp. z o.o.    Poznań    59
5734    Przeds. Produkcyjno-Usługowe Czej-Dag Sp. z o.o.    Siniarzewo    59
5735    Max S.J. Majchrzak    Racibórz    59
5736    Ameplus Sp. z o.o.    Gliwice    59
5737    Julian Grzelka,Tadeusz Jańczak,Jerzy Wawrzyniak S.J.    Zbrudzewo    59
5738    ŚLĄSK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa    Ruda Śląska    59
5739    Slandi Sp. z o.o.    Michałowice    59
5740    Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Bielsko-Biała    59
5741    BAZA Sp. z o.o. Agencja Handlowa    Wałcz    59
5742    Almar Transport Spedycja Sp. z o.o.    Gostyń    59
5743    POLSLING Sp. z o.o.    Mikołów    59
5744    Kórnickie Przeds. Autobusowe Kombus Sp. z o.o.    Czołowo    59
5745    ZPH Argo Sp. z o.o.    Łańcut    59
5746    Pec – Składy Kupieckie Sp. z o.o.    Kalisz    59
5747    Sotronic Sp. z o.o.    Balice    59
5748    Zakład Ochrony Mienia Sp. z o.o.    Pabianice    59
5749    Kamsoft Podlasie Sp. z o.o.    Zambrów    59
5750    Lanwar Cosmetics S.J.    Poznań    59
5751    Lubiana – Hurt Sp. z o.o.    Łubiana    59
5752    Metalzbyt Poznań Spychała i Haze S.J.    Poznań    59
5753    Systemy Informatyczne Chodrom Sp. z o.o.    Siedlce    59
5754    Biuro Ochrony i Usług Detektywistycznych Kobra Security Sp. z o.o.    Łódź    59
5755    BIWAL Sp. z o.o.    Białystok    59
5756    Dictum Sp. z o.o.    Warszawa    59
5757    Biogenes Sp. z o.o. NZOZ    Wrocław    59
5758    Toya Systemy Komputerowe Sp. z o.o.    Łódź    59
5759    Kopex Machinery S.A.    Zabrze    58
5760    Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu Sp. z o.o.    Poznań    58
5761    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Rzeszów    58
5762    MONOLITH FILMS Sp. z o.o.    Warszawa    58
5763    BSC Drukarnia Opakowań S.A.    Poznań    58
5764    Locum S.A.    Warszawa    58
5765    AUTOS Sp. z o.o. PW    Solec Kujawski    58
5766    Polcopper Sp. z o.o.    Śmigiel    58
5767    Krono – Chem Sp. z o.o.    Szczecinek    58
5768    Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Elblągu Sp. z o.o.    Elbląg    58
5769    MOTŁAWA Sp. z o.o. TBS    Gdańsk    58
5770    ZOK Sp. z o.o. Zakład Odmetanowania Kopalń    Jastrzębie-Zdrój    58
5771    ROTO FRANK Sp. z o.o.    Lubartów    58
5772    Liebherr – Polska Sp. z o.o.    Ruda Śląska    58
5773    Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Nowa Sól    58
5774    ALBECO Sp. z o.o.    Plewiska    58
5775    CHESPA KLISZE Sp. z o.o.    Krapkowice    58
5776    Horex S.J. A. i E. Horoszkiewicz    Gubin    58
5777    Toruńskie Towarzystwo Budownictawa Społecznego Sp. z o.o.    Toruń    58
5778    Kopalnia Żwiru I Piasku – Emanuel Kowalczyk, Daniel Kowalczyk S.J.    Pakość    58
5779    Hastech S.J.    Skoczów    58
5780    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elektro-Plast Tadeusz Czachorowski    Nasielsk    58
5781    FERMA KRĄPLEWICE Sp. z o.o.    Krąplewice    58
5782    AGROCOM Sp. z o.o.    Setniki    58
5783    SCHUTZ POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    58
5784    Części TIR Chlebek S.J.    Ligota    58
5785    Soley Sp. z o.o.    Balice    58
5786    Nowy Chełm Sp. z o.o. Przychodnia Lekarska    Gdańsk    58
5787    HANPIK Sp. z o.o.    Kielce    58
5788    FINPOL ROHR Sp. z o.o.    Warszawa    58
5789    Wartsila Ship Design Poland sp. z o.o.    Gdynia    58
5790    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu    Racibórz    58
5791    Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Solec Kujawski    58
5792    Travelbank Sp. z o.o. Bankowe Biuro Podróży    Warszawa    58
5793    Eko – Invest Sp. z o.o.    Szczecinek    58
5794    Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Tomaszów Mazowiecki    58
5795    Klimczak Sp. z o.o.    Wrzosowa    58
5796    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Suchej Psinie    Sucha Psina    58
5797    Horus – Energia Sp. z o.o. PPUH    Sulejówek    58
5798    Dromost S.J.    Radomsko    58
5799    The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o.    Warszawa    58
5800    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Passan S.J.    Sanniki    58
5801    PH Somir Sp. z o.o.    Wieniec    58
5802    VINCENT Sp. z o.o.    Gdańsk    58
5803    Zespół Opieki Zdrowotnej Medical Sp. z o.o.    Turze    58
5804    Firma Handlowo Usługowa KIM S.J. Habczyk Krzysztof i Gawroński Mirosław    Balin    58
5805    Metrotest Sp. z o.o.    Elbląg    58
5806    PAY – BACK POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    58
5807    IGE + XAO Polska Sp. z o.o.    Kraków    58
5808    Eclisse Polska Sp. z o.o.    Rokitki    58
5809    Dol – Gum S.J. Centrum Ogumienia    Gostyń    58
5810    RAFPOL M.KARWALA R.KARWALA S.J.    Nowa Szarlejka    58
5811    Jagoda Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    58
5812    G.P. Auto S.J.    Ełk    58
5813    MPK Gaz S.J.    Pomiechówek    58
5814    Firma Handlowo-Usługowa „Dobaj” Sp. J.    Radomsko    58
5815    Armet Sp. z o.o.    Modliborzyce    58
5816    Ikar Sp. z o.o.    Dębica    58
5817    Karpol Sp. z o.o.    Tarnów    58
5818    PPHU Markchom Sp. z o.o.    Janów    58
5819    International Paper Kwidzyn Sp. z o.o.    Kwidzyn    57
5820    Elektrownia Połaniec S.A. – Grupa GDF Suez Energia Polska    Połaniec    57
5821    POLFA S.A. Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne    Pabianice    57
5822    Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.    Gdańsk    57
5823    LG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    57
5824    Nowy Styl Sp. z o.o.    Krosno    57
5825    SISTEMA POLAND Sp. z o.o.    Tychy    57
5826    KIMBALL ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    57
5827    FM Polska Sp. z o.o.    Mszczonów    57
5828    Tabo Kuzimski Sp. z o.o. sp.k.    Rawa Mazowiecka    57
5829    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Siedlce    57
5830    EK Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak i Synowie S.J.    Turek    57
5831    Skaltex – Kaczmarek, Błaszczyk S.J.    Nowe Skalmierzyce    57
5832    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Szczecinek    57
5833    KK – Electronic Polska Sp. z o.o.    Szczecin    57
5834    KOPALNIA SUROWCÓW SKALNYCH WISŁA S.A.    Wisła    57
5835    CARSERVIS S.A.    Warszawa    57
5836    Guss – Ex Sp. z o.o.    Warszawa    57
5837    Dalkia Wschód Sp. z o.o.    Zamość    57
5838    PPH Indyk – Mazury Sp. z o.o.    Ostróda    57
5839    Eko – Tank Sp. z o.o.    Osie    57
5840    BERLINERLUFT Sp. z o.o.    Koszalin    57
5841    Rydzewski-K.Rydzewski T.Rydzewska S.J.    Ełk    57
5842    Kruszbud S.J.    Drawsko Pomorskie    57
5843    UNITED INTERNATIONAL PICTURES Sp. z o.o.    Warszawa    57
5844    Metrox Plast Sp. z o.o.    Tczew    57
5845    ŻEGLUGA GDAŃSKA Sp. z o.o.    Gdańsk    57
5846    Kalenborn Delma Sp. z o.o.    Strzegom    57
5847    Piasta S.J. PPHU    Łubnice    57
5848    Herbewo S.A.    Kraków    57
5849    CURSOR S.A.    Warszawa    57
5850    HG Technology Sp. z o.o.    Gdynia    57
5851    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Oławie    Oława    57
5852    CRL Sp. z o.o.    Radom    57
5853    A. Erdmann, R. Erdmann War S.J.    Chojna    57
5854    MEDIA 5 Sp. z o.o.    Warszawa    57
5855    Profit System Sp. z o.o.    Warszawa    57
5856    AKU Sp. z o.o.    Tczew    57
5857    Książ S.J. Piekarnia – Ciastkarnia     Książ Wielkopolski    57
5858    Rola Przedsiębiorstwo Rolno-Przetwórcze Sp. z o.o.    Krzyżowice    57
5859    Przeds. Produkcji Rolniczej w Sahryniu Sp. z o.o.    Sahryń    57
5860    Pilski Rynek Hurtowy Sp. z o.o.    Piła    57
5861    Przeds. Doradztwa Technicznego Geomor-Technik Sp. z o.o.    Szczecin    57
5862    POMELAC Sp. z o.o.    Wyszków    57
5863    PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-SPEDYCYJNE WAK – TRANS Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    57
5864    EMERPOL Sp. z o.o.    Warszawa    57
5865    Tower Building Sp. z o.o.    Łódź    57
5866    GAJA Sp. z o.o.    Raszyn    57
5867    Ekiw Sp. z o.o. PPHU    Brzostek    57
5868    Przedsiębiorstwo Tworzyw Sztucznych Marmat sp. z o.o.    Jasin    57
5869    Med Plus Sp. z o.o.    Kraków    57
5870    S.A.S. S.J.    Świdnica    57
5871    La Franco – Polonaise D'Imort-Export Sp. z o.o.    Kębłowo    57
5872    Spółdzielnia Chłopska Pług    Kolbuszowa    57
5873    Przetwórstwo Mięsa Konkol Henryk Konkol, Dariusz Konkol, Sylwia Nawrocka S.J.    Bolszewo    57
5874    Gospodarstwo Rolne Sp. z o.o.    Wójcin    57
5875    GUMOPOLIS Sp. z o.o.    Olkusz    57
5876    F.H. WÓJCIK Sp. z o.o.    Kraków    57
5877    AD ASTRA Sp. z o.o.    Zduńska Wola    57
5878    Pem Direct Marketing Sp. z o.o.    Poznań    57
5879    Spółdzielnia Pracy Techno-Mechanik    Gdańsk    57
5880    Mazowiecka Korporacja Finansowa Sp. z o.o.    Targówka    57
5881    PHU Mix S.J.    Krosno    57
5882    Cyklop Sp. z o.o.    Kraków    57
5883    CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    56
5884    Ekonbud – Fadom S.J. Przedsiębiorstwo Budowlano Produkcyjne    Zielona Góra    56
5885    Levi Strauss Poland Sp. z o.o    Płock    56
5886    ASEKURACJA Sp. z o.o.    Sopot    56
5887    PORR (POLSKA) S.A.    Warszawa    56
5888    POLBUD – POMORZE Sp. z o.o.    Pakość    56
5889    F&F Filipowski S.J    Pabianice    56
5890    Elpro Ekon Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Lublin    56
5891    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Jaworzno    56
5892    Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno – Spożywczego S.A.    Wrocław    56
5893    Inter Auto    Pękowice    56
5894    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Świnoujście    56
5895    METALZBYT Sp. z o.o.    Gdańsk    56
5896    MPL Technology Katowice Sp. z o.o.    Katowice    56
5897    Smile Sp. z o.o.    Korpele    56
5898    BUDMAT AUTO Sp. z o.o.    Płock    56
5899    Van Cargo S.A.    Warszawa    56
5900    MISTAL Sp. z o.o.    Katowice    56
5901    JUTRZENKA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Kraków    56
5902    CHEMOBUDOWA – KRAKÓW S.A.    Kraków    56
5903    Bibus Menos Sp. z o.o.    Gdańsk    56
5904    GALIA S.A.    Dąbrowa Górnicza    56
5905    Szpital Powiatowy w Bochni SPZOZ     Bochnia    56
5906    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    56
5907    GALWANIZER Sp. z o.o.    Dzierżoniów    56
5908    ACRYLEX S.J. Ewa Rychert i Piotr Rychert    Goręczyno    56
5909    Uzdrowisko Rymanów S.A.    Rymanów-Zdrój    56
5910    IKS 2 MUCHA, WITEK S.J.    Mikołów    56
5911    Ekoinstal S.J. J. Stefanowski, A. Szewczyk    Skierniewice    56
5912    CYTRUS S.J. PHU    Bydgoszcz    56
5913    Zakłady Przetwórstwa Zbożowo Młynarskiego Sp. z o.o. w Kruszwicy    Kruszwica    56
5914    Controlex Sp. z o.o.    Opole    56
5915    TELWENT Sp. z o.o.    Staniszewo    56
5916    Probis Sp. z o.o.    Pruszków    56
5917    BESTPOL Sp. z o.o.    Stary Sącz    56
5918    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Przełom    Pastuchów    56
5919    Podlaskie Centrum Rolno – Towarowe S.A.    Białystok    56
5920    Firma Maltom Smyk W. sp. j.    Tomaszów Mazowiecki    56
5921    Prem – Vit S.J.    Inowrocław    56
5922    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Lutomii    Lutomia Górna    56
5923    Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych Train Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    56
5924    PPUH EM S.J.    Warszawa    56
5925    MALBO Sp. z o.o.    Wrocław    56
5926    Profesjonal Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe    Adamów    56
5927    Przedsiębiorstwo Stor Sp. z o.o.    Tychy    56
5928    BBC COMPANY CZAJA i WSPÓLNICY S.J.    Nagawczyna    56
5929    LTC Sp. z o.o.    Wieluń    56
5930    Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne w Brusach    Brusy    56
5931    Gambit – Centrum Oprogramowania i Szkoleń Sp. z o.o.    Kraków    56
5932    D – Max Polska Sp. z o.o.    Poznań    56
5933    TRANSYACHT J i M. Makowscy S.J.    Olecko    56
5934    PPHU Petroplast Sp. z o.o.    Sucha Beskidzka    56
5935    Eko – Dbaj Sp. z o.o.    Cielcza    56
5936    Madro S.A.    Wrocław    56
5937    Insurance Service Sp. z o.o.    Kęty    56
5938    P & L S.J.    Sochaczew    56
5939    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Gryfice    56
5940    W.i J. WYKOWSKI S.J.    Łomża    56
5941    MARBO B I M DENERT S.J.    Kalinowo    56
5942    Pylon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Mostowych    Stargard Szczeciński    56
5943    Del Sport Sp. z o.o.    Blizne Łaszczyńskiego    56
5944    M.J.M. Ortmann Sp. z o.o.    Tuchola    56
5945    Cunningham Lindsey Polska Sp. z o.o.    Warszawa    56
5946    PROTOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wdrażania Innowacji    Radom    56
5947    JOY Maszyny Górnicze Sp. z o.o.    Tychy    55
5948    Asseco Business Solution S.A.    Lublin    55
5949    HART Sp. z o.o.    Opole    55
5950    POLOMARKET Sp. z o.o.    Pakość    55
5951    JAWORSKI S.J. Suszarnia Warzyw    Błonie    55
5952    Instytut Metali Nieżelaznych    Gliwice    55
5953    BARC WARSZAWA S.A.    Warszawa    55
5954    Fabryka Mebli Stolpłyt Sp. z o.o.    Elbląg    55
5955    LERG S.A.    Pustków    55
5956    MGI POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    55
5957    Wokas S.A.    Łosice    55
5958    BIMEX – BOLLHOFF Sp. z o.o.    Krzemienica    55
5959    RMA – POLSKA Sp. z o.o.    Chojnów    55
5960    Splast Sp. z o.o.    Jedlicze    55
5961    ŻOŁĘDNICA Sp. z o.o. Hodowla Zarodowa Zwierząt    Rawicz    55
5962    FANDANGO S.J.    Kraków    55
5963    Nowy Dom Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego    Lublin    55
5964    Przeds. Oczyszczania Miasta Eko Serwis Sp. z o.o.    Kutno    55
5965    AGROSTOP Sp. z o.o. PUH    Terespol    55
5966    ROLMECH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo    Płońsk    55
5967    Opolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Opole    55
5968    Spółdzielnia Mieszkaniowa Klonowa    Łódź    55
5969    Raków S.J.    Raków Duży    55
5970    INTEX Sp. z o.o.    Katowice    55
5971    Transforwarding Interantional Sp. z o.o.    Raszyn    55
5972    AGROL Sp. z o.o. PPHU    Bobolice    55
5973    Rorets Polska Sp. z o.o.    Pniewy    55
5974    Des Danuta I Eryk Szczygioł S.J.    Myślina    55
5975    Międzywojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów    Rzeszów    55
5976    TEL – MET Sp. z o.o.    Katowice    55
5977    Spółdzielnia Inwalidów Metalowo – Elektro – Chemiczna SIMECH    Oświęcim    55
5978    Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości S.A. ( SSEMP )    Kamienna Góra    55
5979    Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej MPGK Sp. z o.o.    Włodawa    55
5980    Janpol Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowo – Handlowe    Jankowice Wielkie    55
5981    Mitex Sp. z o.o. Firma Kupiecka    Konstantynów Łódzki    55
5982    Zakład Handlowo – Usługowy ESTRA S.J. Zbigniew Dryka, Mirosław Pająk    Piła    55
5983    CLEAREX Sp. z o.o.    Chorzów    55
5984    Euro – Kerze Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    55
5985    Instbud Sp. z o.o.    Bełchatów    55
5986    Rudolf Budny Rafał Budny Renata Budny Polszlif S.J.    Rudzica    55
5987    HAZBI Sp. z o.o.    Łowicz    55
5988    Margot-Engineering Włodzimierz Sobecki S.J.    Lisi Ogon    55
5989    PHH FARMPOL Sp. z o.o.    Gdynia    55
5990    Termolan Sp. z o.o.    Mirków    55
5991    Eco Schulte Sp. z o.o.    Wypędy    55
5992    Lexus Katowice Sp. z o.o.    Katowice    55
5993    Fol – Plast Zawadka S.J.    Pilawa    55
5994    Grasp Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    55
5995    Gospodarstwo Rybackie Szwaderki Sp. z o.o.    Olsztynek    55
5996    Sun & Fun Holidays Sp. z o.o.    Warszawa    55
5997    Przeds. Zagospodarowania Środowiska EKOBAU – POLSKA Sp. z o.o.    Słupca    55
5998    Zimny Sp. z o.o.    Łódź    55
5999    J-S Sp. z o.o.    Sosnowiec    55
6000    Wodmel Sp. z o.o.    Wołomin    55
6001    Przedsiębiorstwo Wellton Sp. z o.o.    Kopanica    55
6002    TECHNA POLOGNE Sp. z o.o.    Wrocław    55
6003    Skanserwis Sp. z o.o.    Warszawa    55
6004    BC Sp. z o.o.    Warszawa    55
6005    Trafunek Bis Sp. z o.o.    Dębowiec    55
6006    DOLPAP Sp. z o.o.    Chojnów    55
6007    Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Drawsko Pomorskie    55
6008    Zutmar Sp. z o.o.    Łódź    55
6009    Akademia Bezpiecznej Jazdy Sp. z o.o.    Warszawa    55
6010    Klinika Sp. z o.o.    Jelenia Góra    55
6011    Drewa Sp. z o.o.    Warszawa    55
6012    Luxan – Inżynieria Oświetlenia Sp. z o.o.    Długołęka    55
6013    Faktoria Sp. z o.o.    Katowice    55
6014    ISP (Polska) Sp. z o.o.    Warszawa    55
6015    Społem PSS Spójnia    Miastko    55
6016    Bio – Mycel Sp. z o.o.    Skierniewice    55
6017    Komex K. Koman S.J.    Łódź    55
6018    SIGID Sp. z o.o.    Poznań    55
6019    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Bircza    55
6020    Optimax Sp. z o.o.    Legionowo    55
6021    T. Victorious Sp. z o.o.    Warszawa    55
6022    Warszawski Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy S.A.    Ożarów Mazowiecki    54
6023    ING COMMERCIAL FINANCE POLSKA S.A.    Warszawa    54
6024    POSNET POLSKA S.A.    Warszawa    54
6025    Elektrociepłownia Będzin S.A.    Będzin    54
6026    Ciarko Sp. z o.o. Sp. Komandytowo – Akcyjna    Sanok    54
6027    EMSUR POLSKA Sp. z o.o.    Józefów    54
6028    ONIX Sp. z o.o.    Zakrzewo    54
6029    Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.    Koszalin    54
6030    Apator Rector sp. z o.o.    Zielona Góra    54
6031    Lubelski Rynek Hurtowy S.A.    Ciecierzyn    54
6032    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. ks Bronisława Markiewicza    Jarosław    54
6033    VICTORIA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Kraków    54
6034    GRODNO S.A.    Michałów-Grabina    54
6035    IMC Grupa Pgd Sp. z o.o. sp.k.    Kraków    54
6036    Centrum Motoryzacji S.J.    Gnojnik    54
6037    TEKNOS Sp. z o.o.    Warszawa    54
6038    Fabryka Mebli STOLKAR    Brodnica    54
6039    Transtools Sp. z o.o.    Lublin    54
6040    Rolmax Sp. z o.o.    Strzepowo    54
6041    EKOWIK Sp. z o.o. Międzygminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji    Władysławowo    54
6042    DEN BRAVEN EAST Sp. z o.o.    Przeźmierowo    54
6043    Daku International Sp. z o.o.    Warszawa    54
6044    Domo S.J.    Straszyn    54
6045    Cag Sp. z.o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    54
6046    AKPIL PPUH    Pilzno    54
6047    ACHTEL Sp. z o.o.    Ciechanów    54
6048    AVK ARMADAN Sp. z o.o.    Pniewy    54
6049    Bialpak Choromański, Leszczyński sp. j.    Biała Podlaska    54
6050    Sputnik Software Sp. z o.o.    Poznań    54
6051    MIEDZIOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR Sp. z o.o.    Lubin    54
6052    Milk Hydrosan Sp. z o.o.    Warszawa    54
6053    F.H.U. Grażyna S.J.    Kałuszyn    54
6054    Twentebelt Poland Sp. z o.o.    Kudowa-Zdrój    54
6055    FHU Sanex Sp. z o.o.    Katowice    54
6056    ECOR PRODUCT Sp. z o.o.    Stęszew    54
6057    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Ropczyce    54
6058    SIMBHP S.J.    Słupsk    54
6059    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Grodków    54
6060    GRAMAR Sp. z o.o. PPHU    Włodawa    54
6061    Termik Sp. z o.o.    Mrągowo    54
6062    Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. Grupa PGU    Jelenia Góra    54
6063    IE Investments Sp. z o.o.    Wrocław    54
6064    PHU MIK Piosik S.J.    Nowy Tomyśl    54
6065    Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Stoszowicach    Stoszowice    54
6066    Multinet Sp. z o.o.    Katowice    54
6067    Kim Kuźma S.J.    Jarosław    54
6068    Handlowo – Usługowa Spółdzielnia Samopomoc    Warszawa    54
6069    WIKAR Przedsiębiorstwo Budowlano-Transportowe Sp. z o.o.    Łososina Dolna    54
6070    Kaltrus S.J. FHPU    Wyszogród    54
6071    Chemix Sp. z o.o.    Siedlce    54
6072    Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowo-Produkcyjne Agro-Farmer Sp. z o.o.    Rogoźno    54
6073    PAP – POL Sp. z o.o.    Jaroszowiec    54
6074    Wytwórnia Tablic Znak Sp. z o.o.    Warszawa    54
6075    BUDOWLANO-DEKARSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO MIRSKI+DITTRICH Sp. z o.o.    Tyniec Mały    54
6076    Firma Marketingowo-Medyczna MARK-MED Sp. z o.o.    Kraków    54
6077    Białostocka Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Białystok    54
6078    AQUA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji    Szczytno    54
6079    Stacja Paliw – Niciejewscy S.J.    Chojnice    54
6080    MOTOS Sp. z o.o.    Warszawa    54
6081    BJK Architekci Sp. z o.o.    Gdynia    54
6082    Solar – Gaz Sp. z o.o.    Warszawa    54
6083    NZOZ Centrum Psychiatrii Sp. z o.o.    Malbork    54
6084    Biuro Projektowo-Konsultingowe BPK Sp. z o.o.    Szczecin    54
6085    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Nowej Dębie    Nowa Dęba    54
6086    Gminna Spółka Komunalna Sp. z o.o.    Lisia Góra    54
6087    Dukat S.J. FH    Limanowa    54
6088    Hanplast Tooling Sp. z o.o.    Bydgoszcz    54
6089    LEGRAND Polska Sp. z o.o.    Ząbkowice Śląskie    53
6090    3GNS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    53
6091    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o.    Lublin    53
6092    WB Electronics S.A.    Ożarów Mazowiecki    53
6093    Mine Master Sp. z o.o.    Złotoryja    53
6094    SAUR NEPTUN GDAŃSK S.A.    Gdańsk    53
6095    Chore – Time Europe Sp. z o.o.    Strykowo    53
6096    Ybbstaler Fruit Polska Sp. z o.o.    Chełm    53
6097    Cefarm Zielona Góra Sp. z o.o.    Warszawa    53
6098    TEKNIA Kalisz sp. z o.o.    Kalisz    53
6099    Hanke Tissue Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    53
6100    HOBAS SYSTEM POLSKA Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    53
6101    Clarena Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wilczyce    53
6102    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Zamość    53
6103    Firma Handlowa Motorol S.J.    Kraków    53
6104    Hermon Czech & Muzia S.J.    Racibórz    53
6105    RUNOTEX S.A. Fabryka Wyrobów Runowych    Kalisz    53
6106    Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Żydowo Sp. z o.o. z siedzibą w Żydowie    Żydowo    53
6107    Zakłady Mięsne Niebieszczańscy S.J.    Gryfów Śląski    53
6108    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dremex Sp. z o.o.    Rudna Mała    53
6109    PricewaterhouseCoopers Polska Sp. z o.o.    Warszawa    53
6110    Winner Spedition Polska Sp. z o.o.    Nowe Skalmierzyce    53
6111    PUH LOBO Sp. z o.o.    Poznań    53
6112    Agrotrade Sp. z o.o. Przeds. Produkcyjno – Handlowe Eksportowo – Importowe    Warszawa    53
6113    Zakład Inżynierii Kolejowej S.J.    Sandomierz    53
6114    Golden Rose Sp. z o.o.    Łódź    53
6115    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Chróścielowie    Chróścielów    53
6116    ENERGIZER GROUP POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    53
6117    Krakowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Kraków    53
6118    ESTAKADA.PL Sp. z o.o. Instytut Edukacji Interaktywnej    Warszawa    53
6119    SOLARIS OPTICS S.A.    Józefów    53
6120    Freudenberg Simrit Polska Sp. z o.o.    Warszawa    53
6121    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jutrzenka    Osiek    53
6122    Zakład Zarządzania i Obrotu Nieruchomościami „Batory” Sp. z o.o.    Chorzów    53
6123    Instalator R.i B. Kopacz, B. Kubit Sp. J.    Krosno    53
6124    FABRYKA MEBLI BENIX Kaczorowscy S.J.    Baranów    53
6125    FHU Instal S.J.    Jasło    53
6126    Parentis Sp. z o.o.    Kartoszyno    53
6127    KRISBUT Sp. z o.o.    Myszków    53
6128    Denar Marek Dembiński I Wspólnicy S.J.    Rożnowo    53
6129    TRANS – POZ S.A. PTHW    Poznań    53
6130    Form – Plastic Sp. z o.o.    Ciechocinek    53
6131    BIERUTOWSKA SPÓŁDZIELNIA NIEWIDOMYCH BIERSIN – ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ    Bierutów    53
6132    Ultimed Sp. z o.o.    Lublin    53
6133    C.H. Manhattan Sp. z o.o.    Leszno    53
6134    ULTRAMARE Szwedzkie Filtry Sp. z o.o.    Szemud    53
6135    Bol – Ann S.J.    Gniezno    53
6136    TK Medica Sp. z o.o.    Starogard Gdański    53
6137    Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji W Dzierzgoniu Sp. z o.o.    Dzierzgoń    53
6138    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Roltex Sp. z o.o.    Brzezie    53
6139    Zakład Zaopatrzenia I Usług Dla Rolnictwa Brembor Zdzisław, Nowak Sławomir, Sroczyński Eugeniusz S.J.    Stare Bojanowo    53
6140    Rogstol Sp. z o.o.    Żołędzin    53
6141    Demps Sp. z o.o. S.K.    Gdańsk    53
6142    M.E. Nowakowski S.J.    Katowice    53
6143    POP Time S.J.    Warszawa    53
6144    Auto Truck Centrum Sp. z o.o.    Sobótka    53
6145    Escort Sp. z o.o.    Szczecin    53
6146    Ipsen Road Logistics Sp. z o.o.    Morawica    53
6147    AWEXIM Sp. z o.o.    Warszawa    53
6148    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Mieszkaniowych Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    53
6149    K. T. Skalscy Karin S.J.    Jabłonna    53
6150    AUDYTEL S.A.    Warszawa    53
6151    Spółdzielnia Turystyczno – Gospodarcza Samopomoc Chłopska    Opole    53
6152    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Merkury Sp. z o.o.    Pruchnik    53
6153    Drew-Kon Sp. z o.o.    Legbąd    53
6154    Elektrorem Sp. z o.o. PPU    Janikowo    53
6155    STRONIC Sp. z o.o.    Poznań    53
6156    Agora-1 Sp. z o.o. PW    Lębork    53
6157    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców PIONIER w Kłodzku    Kłodzko    53
6158    Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Polmozbyt Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    53
6159    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jordanowie Śl.    Jordanów Śląski    53
6160    CARBON – BIELSKO Sp. z o.o. Przed. Eksploatacyjno-Usługowo-Handlowe Zespołu Elektrociepłowni    Bielsko-Biała    53
6161    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Tczew    53
6162    TARG – POL Sp. z o.o.    Warszawa    53
6163    Thor Sp. z o.o.    Gdańsk    53
6164    McDonald's Polska Sp. z o.o.    Warszawa    52
6165    Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A.    Jastrzębie-Zdrój    52
6166    ING Services Polska Sp. z o.o.    Katowice    52
6167    BARTER S.A.    Białystok    52
6168    Dekom Sp. z o.o. PPUH    Gdańsk    52
6169    Politechnika Lubelska    Lublin    52
6170    Emerson Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Piotrków Trybunalski    52
6171    Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego    Szczecin    52
6172    SICK Sp. z o.o.    Warszawa    52
6173    Przedsiębiorstwo Komunikacji Trolejbusowej Sp. z o.o.    Gdynia    52
6174    LARKIS Sp. z o.o.    Dobczyce    52
6175    Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.    Strzegom    52
6176    Nowy Ląd Sp. z o.o. Kopalnia Gipsu i Anhydrytu    Lwówek Śląski    52
6177    Komnino Sp. z o.o. PPU    Komnino    52
6178    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Wojsławiu    Wojsław    52
6179    Hurtownia FAREX Marek Gorczyca    Węgrów    52
6180    Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o.    Gdańsk    52
6181    JANA Średzka Spółdzielnia Mleczarska    Środa Wielkopolska    52
6182    Okulus Sp. z o.o.    Kalisz    52
6183    Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o.    Poznań    52
6184    Redix T. Kościesza i Wspólnicy S.J.    Warszawa    52
6185    Carlson Wagonlit Ecenter Polska Sp. z o.o.    Warszawa    52
6186    Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami MZO S.A.    Ostrów Wielkopolski    52
6187    CECOMM S.A. Centrum Badawczo – Produkcyjno – Usługowe    Bydgoszcz    52
6188    Woodline Marszałek S.J.    Rzeszów    52
6189    Gniewińskie Przeds. Komunalne Sp. z o.o.    Kostkowo    52
6190    Instel Mariusz Okulski, Ryszard Żudziewicz S.J.    Zielona Góra    52
6191    SERVCOM Sp. z o.o.    Trzemeszno    52
6192    Pro Publico Sp. z o.o.    Chełm    52
6193    Żywieckie Kopalnie Kruszyw Sp. z o.o.    Zarzecze    52
6194    Chemsol St. Polinowski S.J.    Bydgoszcz    52
6195    EURO PRINT Sp. z o.o.    Komorniki    52
6196    Eskulap Sp. z o.o.    Kamienna Góra    52
6197    Darmąk S.J.    Kłoczew    52
6198    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Limanowej    Limanowa    52
6199    Chłodex S.J.    Gniezno    52
6200    Remonaft Sp. z o.o. Zakład Remontowo-Produkcyjny    Krosno    52
6201    Metrison Sp. z o.o.    Mościska    52
6202    Jurex Sp. z o.o. Zakłady Mechaniczno – Remontowe i Antykorozji    Piaseczno    52
6203    Calltech Sp. z o.o.    Bydgoszcz    52
6204    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Międzyzdroje    52
6205    PPUH Ad – Pol Adolf Szweda, Dorota Szweda S.J.    Nowa Wieś    52
6206    DUO S.J. ROBERT PAŹDZIOR, ADAM SZYMAŃSKI    Zakopane    52
6207    Aneks Sp. z o.o.    Poznań    52
6208    Przedsiębiorstwo Drobiarskie INTERFERM Sp. z o.o.    Przytoczna    52
6209    PPUH LAMCH S.J. MIROSŁAW LAMCH, STANISŁAW LAMCH    Niegowa    52
6210    Firma Handlowo Usługowa Lega S.J.    Chorzów    52
6211    Mleko Pomorskie Sp. z o.o.    Koszalin    52
6212    Integro Sp. z o.o.    Poznań    52
6213    Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku Nad Zalewem Sp. z o.o.    Liszki    52
6214    Best Sp. z o.o.    Piła    52
6215    Bigbut S.J. Firma Handlowa    Medyka    52
6216    Arpis Sp. z o.o.    Tyszowce    52
6217    Zakład Usług Technicznych Energetyki Radom Sp. z o.o.    Radom    52
6218    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe ARKOM Sp. z o.o.    Kończyce Małe    52
6219    ZUD Complex Sp. z o.o.    Warszawa    52
6220    Caro Sp. z o.o. PUPH    Prabuty    52
6221    GRUPA KĘTY S.A.    Kęty    51
6222    Alpla – Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.    Żywiec    51
6223    Elewarr Sp. z o.o.    Warszawa    51
6224    Uniwersytet Rzeszowski    Rzeszów    51
6225    FOLIAREX Sp. z o.o.    Słubice    51
6226    Eurometal S.A.    Stalowa Wola    51
6227    Grabikowski – Grabikowska PPHU INEX S.J.    Giżycko    51
6228    Strunobet – Migacz Sp. z o.o.    Lewin Brzeski    51
6229    Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o.    Brzoza    51
6230    Unimould Sp. z o.o.    Pieńsk    51
6231    DRUK – PAK S.A. Kujawskie Zakłady Poligraficzne    Aleksandrów Kujawski    51
6232    Korporacja Radex S.A.    Warszawa    51
6233    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe K.Orzełek,K.Markisz S.J.    Kleśniska    51
6234    Mecalit Polska Sp. z o.o.    Łódź    51
6235    Przeds. Budowlane Elin Sp. z o.o.    Wrocław    51
6236    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Krak – System S.A.    Kraków    51
6237    Spectra Lighting Sp. z o.o.    Warszawa    51
6238    ELEKTROTEK Sp. z o.o.    Opole    51
6239    Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Szubin    51
6240    Polpack Sp. z o.o.    Toruń    51
6241    Gollwitzer Polska Sp. z o.o.    Cesarzowice    51
6242    Przedsiebiorstwo Budownictwa Energetycznego ELBUD Poznań S.A.    Poznań    51
6243    RAVET Sp. z o.o.    Wrocław    51
6244    Milar Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    51
6245    CENTRUM TMT, TADEUSZ KWIĘDACZ, TOMASZ KWIĘDACZ- S.J.    Dzierżoniów    51
6246    BIMARO Sp. z o.o.    Cieszyn    51
6247    Heinz Plastics Polska Sp. z o.o.    Działdowo    51
6248    PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE ZIOŁOLEK Sp. z o.o.    Poznań    51
6249    Odejewski – Odan Sp. z o.o.    Człuchów    51
6250    ARON Sp. z o.o.    Kielce    51
6251    Mariusz Zając i Maciej Zając Centrum Rolniczo – Ogrodnicze S.J.    Jarosław    51
6252    ADVISERS S.A.    Warszawa    51
6253    Fermy Drobiu Borkowski Sp. z o.o.    Wolsztyn    51
6254    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Działdowo    51
6255    Primo Sp. z o.o.    Otwock    51
6256    Meblux S.J.    Łomża    51
6257    Euroaqua Sp. z o.o.    Poznań    51
6258    Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Gostyninie Sp. z o.o.    Gostynin    51
6259    ADWA Sp. z o.o. PPHTU ZPCh    Łódź    51
6260    PHUP AUTOSERVIS Sp. z o.o.    Mława    51
6261    Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy    Wieruszów    51
6262    Stal-Systems S.A.    Wólka Pełkińska    51
6263    DOE Sp. z o.o.    Gdynia    51
6264    Zakład Ogólno – Budowlany Szczepanik S .J.    Krapkowice    51
6265    KLL Adam Litner, Artur Litner S.J.    Bielsko-Biała    51
6266    Pss-Stacje Benzynowe Service Sp. z o.o.    Gdańsk    51
6267    ALUTOP Sp. z o.o.    Warszawa    51
6268    Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Recar Paweł Wiśniewski, Renata Zapadlińska S.J.    Nysa    51
6269    Biuro Usług Turystycznych Żak Tourist Sp. z o.o.    Augustów    51
6270    Drusedau Sp. z o.o.    Margonin    51
6271    Spółdzielnia Kółek Rolniczych    Janów    51
6272    Spaw Roman Szefer i S-ka Spółka Komandytowa    Poznań    51
6273    ROLMEKS Sp. z o.o.    Buków    51
6274    KARSTUSZ S.J.    Karolewo    51
6275    Telzam Sp. z o.o.    Zambrów    51
6276    Kora – Transport Marcin Kobylarz i Wspólnicy Sp.J.    Koszalin    51
6277    Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalnosci Gospodarczej Sp. z o.o.    Poznań    51
6278    B & B Bartłomiej Baniowski i Spółka S.J.    Kraków    51
6279    Dębina-Bud Sp. z o.o.    Rozwadza    51
6280    Diesel Motor Sp. z o.o.    Złotów    51
6281    Kamsoft Pomorze Sp. z o.o.    Gdańsk    51
6282    Sena N&N Sp. z o.o. PH    Mszczyczyn    51
6283    F.H.U. Play Sp. z o.o.    Gniezno    51
6284    TRZUSKAWICA S.A. Zakłady Przemysłu Wapienniczego    Sitkówka    50
6285    Turk Hava Yollari S.A. Oddział w Polsce    Warszawa    50
6286    Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu    Wrocław    50
6287    TOYA S.A.    Wrocław    50
6288    HERKULES S.A.    Warszawa    50
6289    Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Kraków    50
6290    WARTA GLASS JEDLICE S.A.    Jedlice    50
6291    Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego    Wrocław    50
6292    CENTRUM KLIMA S.A.    Wieruchów    50
6293    Akademia Ekonomiczna im. K. Adamieckiego    Katowice    50
6294    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Włocławek    50
6295    A. MAX A. i A. Krzewscy S.J.    Białystok    50
6296    EKO – MAK Makarony Babuni    Rudniki    50
6297    Wrocławski Park Technologiczny S.A.    Wrocław    50
6298    Best Przedsiębiorstwo Wielobranżowe S.J. Centrum BHP i P.Poż. Eugeniusz Garbera    Zielona Góra    50
6299    Buster S.J.    Inowrocław    50
6300    Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Dla Pracowników Wojska SPZOZ w Warszawie    Warszawa    50
6301    Modertrans Poznań Sp. z o.o.    Poznań    50
6302    PW ALICJA Sp. z o.o.    Rawicz    50
6303    Omnicom Sp. z o.o.    Warszawa    50
6304    Follett Europe Polska Sp. z o.o.    Wiślina    50
6305    Ambra Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    50
6306    SPOŁEM ZABRZE Sp. z o.o.    Zabrze    50
6307    ZPR Agroprod Sp. z o.o.    Wierzbnik    50
6308    KALNAS Sp. z o.o. Centrala Nasienna    Kalisz    50
6309    Tadej S.J. Materiały Budowlane    Chróścice    50
6310    Inter – Car Sp. z o.o.    Suchy Las    50
6311    Uzdrowisko SZCZAWNO – JEDLINA S.A.    Szczawno-Zdrój    50
6312    Varia Sp. z o.o. PPH    Mikołów    50
6313    UZDROWISKO WIENIEC Sp. z o.o.    Wieniec-Zdrój    50
6314    CT Polska Sp. z o.o.    Wrocław    50
6315    Metal Holding Sp. z o.o.    Gliwice    50
6316    Firma Handlowa Gold Drop S.J.    Łapczyca    50
6317    Conistics Sp. z o.o.    Słubice    50
6318    Protor Merkury S.J.    Radom    50
6319    SAK Sp. z o.o.    Mielno    50
6320    ODRA 3 Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Hydrotechnicznego    Szczecin    50
6321    Carework Sp. z o.o. S.K.    Poznań    50
6322    Przeds. Budowlane Partner Sp. z o.o.    Chełm    50
6323    Kornix Sp. z o.o.    Skarszewy    50
6324    MPRD Sp. z o.o. Przeds. Robót Drogowych    Ruda Śląska    50
6325    Michałowski Stefański Adwokaci S.K.    Warszawa    50
6326    Ciepłownia Sierpc Sp. z o.o.    Sierpc    50
6327    Mega S.J.    Łuków    50
6328    Strzelecka Spółdzielnia Producentów Mleka    Strzelce Krajeńskie    50
6329    Trilacolor Sp. z o.o.    Warszawa    50
6330    A.Z. Agora Aurela Kubisiak, Zbigniew Kubisiak S.J.    Międzychód    50
6331    PW Transprzęt Jaworzno III Sp. z o.o.    Jaworzno    50
6332    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Piaski    50
6333    Symbios Sp. z o.o.    Rotmanka    50
6334    HEATPEX Sp. z o.o.    Gdańsk    50
6335    Energetyczne Systemy Pomiarowe Sp. z o.o.    Białystok    50
6336    Drukarnia ABEDIK Sp. z o.o.    Bydgoszcz    50
6337    MEKSYK S.J. Hurtownia Papierosów    Dzierżoniów    50
6338    Target M. P. Turliński sp. j.    Wałbrzych    50
6339    INTERCOR Sp. z o.o. Spółka Lekarzy    Bydgoszcz    50
6340    Spółdzielcze Przeds. Eko – Rol w Rogowie    Rogowo    50
6341    J.P. Sp. z o.o.    Kraków    50
6342    BM Aqua Brzeziński Morawiecki S.J.    Będzin    50
6343    Przeds. Robót Drogowych Sp. z o.o.    Lidzbark Warmiński    50
6344    Grupa Handlowa Sangroup Sp. z o.o.    Warszawa    50
6345    PORFARM Sp. z o.o.    Radom    50
6346    Quadra – Net Sp. z o.o.    Poznań    50
6347    Nepcon Sp. z o.o.    Kraków    50
6348    Biak – Mas S.J.    Wolanów    50
6349    Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno-Porządkowych Sp. z o.o.    Nowy Dwór Gdański    50
6350    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Słubicach    Słubice    50
6351    Malibu – Auto – Centrum Sp. z o.o.    Warszawa    50
6352    Towarzystwo Handlowo Udziałowe Jas Sp. z o.o.    Warszawa    50
6353    Aramir – Jenerowicz – Ryfa Sp. J.    Pleszew    50
6354    Domino S.J. Firma Usługowa     Kraków    50
6355    Wispak Sp. z o.o.    Dzierżoniów    50
6356    Firma Handlowo-Usługowa Zefir D. Koenig, K. Czaja S.J.    Lubliniec    50
6357    HADLUX Sp. z o.o. Zakład Usług Komunalnych    Sobótka    50
6358    Jar – Drew Sp. z o.o. PPUH    Golina    50
6359    Coig – SOFTWARE Sp. z o.o.    Katowice    50
6360    Energomasz Sp. z o.o.    Gdańsk    50
6361    Krępa – Agro Sp. z o.o.    Krępa Słupska    50
6362    New – Technology Poland – Białystok Sp. z o.o.    Białystok    50
6363    Zakład Urządzeń Dźwignicowych Zych Sp. z o.o.    Białystok    50
6364    Karpacka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.    Tarnów    49
6365    BDN Sp. z o.o. S-ka Komandytowa    Warszawa    49
6366    3M POLAND Sp. z o.o.    Kajetany    49
6367    EKO – PARK S.A.    Warszawa    49
6368    Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja    Kraków    49
6369    Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Lublin    49
6370    SLOVNAFT – POLSKA S.A.    Kraków    49
6371    Hajduk PODŁOŻE DO PIECZAREK Sp. z o.o.    Sława    49
6372    EL-CAB Sp. z o.o.    Bolechowo-Osiedle    49
6373    ASHLAND POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    49
6374    Kopalnia Surowców Mineralnych Byczeń S.J.    Byczeń    49
6375    DB Securities S.A.    Warszawa    49
6376    KUŹNIA S.A. Fabryka Narzędzi    Sułkowice    49
6377    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe SZLACHET – STAL Waldemar I Grażyna Sendalscy S.J.    Piotrków Trybunalski    49
6378    REKMA Trading Poland Sp. z o.o.    Brzezie    49
6379    PPH Unicell Poland Sp. z o.o.    Wasilków    49
6380    ZALTECH POLSKA Sp. z o.o.    Boguchwała    49
6381    METCHEM Sp. z o.o.    Wadowice    49
6382    TBS Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego    Kamienna Góra    49
6383    Silesian Grain Sp. z o.o.    Ziębice    49
6384    ENKEV POLSKA S.A.    Łódź    49
6385    Pol – Eko – Aparatura S.J.    Wodzisław Śląski    49
6386    Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta Eko Sp. z o.o.    Kalisz    49
6387    SCHWARTE MILFOR Sp. z o.o.    Olsztyn    49
6388    PPHU FUMO Ostrzeszów Sp. z o.o.    Ostrzeszów    49
6389    ORLEN MEDICA Sp. z o.o.    Płock    49
6390    Axoy Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    49
6391    Globe Sp. z o.o.    Warszawa    49
6392    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy W Głuponiach    Kuślin    49
6393    Przedsiębiorstwo Komunalne Gminy Konstantynów Łódzki Sp. z o.o.    Konstantynów Łódzki    49
6394    „Corrimex” Janusz Sałapatek, Stanisław Cwajda Sp. J.    Łomianki    49
6395    Auto Group Polska Sp. z o.o.    Wrocław    49
6396    Spartherm Sp. z o.o.    Strzelce Krajeńskie    49
6397    Zakład Masarski Stanisław Rąbała    Pelplin    49
6398    IBCOL POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    49
6399    P.P.H.U. Efekt sp. j. Janusz Frąckowiak i Spółka    Podzborów    49
6400    Grosik S.J. PHU    Białobrzegi    49
6401    Konsorcjum Handlowe STOFARB S.A.    Chorzów    49
6402    PPH AGROPOL Sp. z o.o.    Sokołowo    49
6403    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „Technosan” Sp. z o.o.    Białystok    49
6404    Gminna Spółdzielnia Samoopomoc Chłopska    Ślesin    49
6405    PH Artykuły Medyczne i Materiały Opatrunkowe MEDAN W.Pawlak & G.Arndt i S-ka    Bydgoszcz    49
6406    Komex S.J.    Kraków    49
6407    Blufarm S.J.    Warszawa    49
6408    AMADAR Sp. z o.o.    Warszawa    49
6409    Rol – Max DB S.J.    Rysiowice    49
6410    Chojnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Chojnice    49
6411    KLIMA-POL Sp. z o.o.    Rybnik    49
6412    OIL SERVICE Sp. z o.o.    Warszawa    49
6413    LIGĘZA Sp. z o.o. Firma Motoryzacyjna    Jelenia Góra    49
6414    Spółdzielnia Mieszkaniowa Nasz Dom w Proszowicach    Proszowice    49
6415    Usługi Komunalne Sp. z o.o.    Głubczyce    49
6416    Codex Sp. z o.o.    Krzeszyce    49
6417    TELECOMM Sp. z o.o.    Lublin    49
6418    R – S Sp. z o.o.    Brzoza    49
6419    Alfafarma Sp. z o.o.    Łódź    49
6420    DAN – REM Sp. z o.o.    Dankowice    49
6421    Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Stanpol J. i P. Stasieńko S.J.    Jarosław    49
6422    BIMEX Anna Rogozińska, Grażyna Nowak S.J.    Września    49
6423    Supros Sp. z o.o.    Bakałarzewo    49
6424    Bouwman Gastro Instal Sp. z o.o.    Żmigród    49
6425    POLSKIE SIECI ELEKTROENERGETYCZNE – CENTRUM S.A.    Warszawa    49
6426    GS Samopomoc Chłopska w Miechowie    Miechów    49
6427    KOLORYT Sp. z o.o.    Wrocław    49
6428    Above Meble Sp. z o.o.    Lulewice    49
6429    BAZYL S.J.    Hrubieszów    49
6430    STRATEGIX Sp. z o.o.    Poznań    49
6431    Spółka Kupiecka Stary Kleparz Sp. z o.o.    Kraków    49
6432    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Wilamowice    49
6433    Storm International LTD Sp. z o.o.    Gdańsk    49
6434    Auto – Oil – Kempisty S.J. Halina Kempisty, Wojciech Kempisty, Piotr Kempisty    Łomża    49
6435    Pharmalord Agata Krop S.J.    Połczyn-Zdrój    49
6436    Med-Expert Sp. z o.o.    Warszawa    49
6437    KRAK – OPTIC Sp. z o.o.    Kraków    49
6438    FPH Kres – Met Sp. z o.o.    Aleksandrów    49
6439    Mawa Sp. z o.o. PPHU    Oświęcim    49
6440    Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.    Warszawa    48
6441    Multimadia Polska Południe S.A.    Gdynia    48
6442    WÓJCIK FABRYKA MEBLI Sp. z o.o.    Elbląg    48
6443    Cegedim Group Poland Sp. z o.o.    Warszawa    48
6444    BAXTER Polska Sp. z o.o.    Warszawa    48
6445    WYŻSZA SZKOŁA EKONOMII I INNOWACJI w Lublinie    Lublin    48
6446    Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.    Ostrów Mazowiecka    48
6447    Stowarzyszenie Księgowych w Polsce    Warszawa    48
6448    PREMA S.A.    Warszawa    48
6449    Miejskie Przeds. Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Skarżysko-Kamienna    48
6450    CENTRALA NASIENNA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Nasiennej    Tarnów    48
6451    EMIL FREY POLSKA S.A.    Kraków    48
6452    Zarząd Budynków Miejskich II Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Gliwice    48
6453    GRAFORM Zakład Produkcji Form, Narzędzi Specjalnych i Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych    Bydgoszcz    48
6454    Zakłady Wyrobów Metalowych SHL S.A.    Kielce    48
6455    Kutnowska Prefabrykacja Betonów Kutno Sp. z o.o.    Kutno    48
6456    P.P. Somet S.J.    Milicz    48
6457    Marlin S.J.    Krotoszyn    48
6458    ELMARK AUTOMATYKA Sp. z o.o.    Warszawa    48
6459    Mesgo Polska Sp. z o.o.    Warszawa    48
6460    PPD POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    48
6461    Elhurt – Elmet Sp. z o.o.    Białystok    48
6462    ZIAD BIELSKO – BIAŁA S.A.    Bielsko-Biała    48
6463    JPM Holding S.A.    Wrocław    48
6464    Przed. Produkcji Handlu i Usług H – Gaz S.J.    Rzeszów    48
6465    PRO-WET S.J.    Koszalin    48
6466    Astek Polska Sp. z o.o.    Warszawa    48
6467    Safege Oddział w Polsce    Warszawa    48
6468    METIMPEX Sp. z o.o.    Kraków    48
6469    Zakłady Mleczarskie LAKTOPOL-A Sp. z o.o.    Łosice    48
6470    MGGP S.A.    Tarnów    48
6471    Firma Inżynierska ENCO S.J. E. Kufel, J. Synowiec    Oświęcim    48
6472    Systherm S.J.    Poznań    48
6473    Spółdzielnia Hale Banacha    Warszawa    48
6474    Prebud – Elt S.J. PU    Kraków    48
6475    ZEP Centrum Wykonawstwa Specjalistycznego Sp. z o.o.    Płock    48
6476    Pupil Foods Sp. z o.o.    Nowe Skalmierzyce    48
6477    Eltech Hurtownia Materiałów Elektrycznych R.jastrzębski I Z.ziomek S.J.    Radom    48
6478    IPACO Sp. z o.o.    Wysokie    48
6479    DAWPOL A.Dziwiński, K.Szyda S.J.    Częstochowa    48
6480    GM Plast Sp. z o.o.    Police    48
6481    Opax Zbigniew i Jerzy Opyrchał Sp.J.    Brody    48
6482    Domost Sp. z o.o.    Małkinia Górna    48
6483    HL DISPLAY POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    48
6484    Rolnicza Spółdzielnia Wytwórczo-Usługowa w Głuchowie    Łańcut    48
6485    HSK-DATA LTD Sp. z o.o.    Kraków    48
6486    Aicom Sp. z o.o.    Kraków    48
6487    Inter – Style Sp. z o.o.    Rzeszów    48
6488    Müller Sachsen GmbH Oddział w Polsce    Lubań    48
6489    ISKO Sp. z o.o. GRUPA SBS    Jastrzębie-Zdrój    48
6490    K+L Biuro Handlowe Polska Sp. z o.o.    Łódź    48
6491    Uzdrowisko Horyniec Sp. z o.o.    Horyniec-Zdrój    48
6492    MULTITRUCK Sp. z o.o.    Rzeszów    48
6493    Control Process IT Sp. z o.o.    Tarnów    48
6494    Powozy Konne Henryk Glinkowski S.J.    Sikorzyn    48
6495    Ostrowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    48
6496    Scandinavian Express Poland Sp. z o.o.    Gdańsk    48
6497    Testmer Warszawa S.A.    Reguły    48
6498    VBW ENGINEERING Sp. z o.o.    Gdynia    48
6499    Bluxcosmetics Sp. z o.o.    Trzciana    48
6500    SILANA Sp. z o.o. PW    Wrocław    48
6501    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna     Tryńcza    48
6502    ENERGOBUD Sp. z o.o.    Koszalin    48
6503    REM Sp. z o.o. WPUP    Brześć Kujawski    48
6504    GAMA Dubanowicz S.J.    Oleśnica    48
6505    BOREALIS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    48
6506    Polska Akademia Jakości Cert Sp. z o.o.    Katowice    48
6507    AK NOVA Sp. z o.o.    Poznań    48
6508    Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Konin    48
6509    RAND Sp. z o.o.    Wrocław    48
6510    Abimex Sp. z o.o.    Łódź    48
6511    Aga – Bud Sp. z o.o.    Ziębice    48
6512    TOMASZEWSKI Sp. z o.o.    Warszawa    48
6513    ELSTAR – BIO GÓRNY Sp. z o.o.    Stare Miasto    48
6514    Tap Poland Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    48
6515    Niepubliczny ZOZ Sp. z o.o.    Kunice    48
6516    INTERHURT Sp. z o.o.    Zgorzelec    48
6517    T&T Sp. z o.o. Przeds. Budowlano – Handlowo – Usługowe    Częstochowa    48
6518    STER Sp. z o.o. PPUH    Gdynia    48
6519    Firma Budowlano-Transportowa BABUD Sp. z o.o.    Wrocław    48
6520    Zakład Wyrobów Galanteryjnych Sp. z o.o.    Lubaczów    48
6521    Baltic Medical S.A.    Gdynia    48
6522    E.On Edis Energia Sp. z o.o.    Warszawa    47
6523    ZAP Sznajder Batterien S.A.    Piastów    47
6524    AGRO – EFEKT Sp. z o.o. PHP    Perzów    47
6525    Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Krośnieński Holding Komunalny Sp. z o.o.    Krosno    47
6526    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Ciechanów    47
6527    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Skawina    47
6528    Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze    Warszawa    47
6529    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Wołomin    47
6530    Carrier Rental Systems Polska Sp. z o.o.    Warszawa    47
6531    Auto Idea Sp. z o.o.    Białystok    47
6532    INLINE Poland Sp. z o.o.    Murowana Goślina    47
6533    Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Bieżanów    Kraków    47
6534    Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Koszalin    47
6535    Rollux Halina i Marek Ciecióra S.J.    Gorzkowice    47
6536    Miary i Wagi Tomasz Kogut S.J.    Skarbimierz Osiedle    47
6537    Axa Stenman Poland Sp. z o.o.    Siewierz    47
6538    Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne Legionowo Sp. z o.o.    Legionowo    47
6539    Przedsiębiorstwo Handlowo – Transportowe Omega S.J.    Płock    47
6540    Impall Sp. z o.o. S.K.    Łódź    47
6541    B.P. Transports Sp. z o.o.    Lublin    47
6542    Przeds. Produkcji Strunobetonowych Żerdzi Wirowanych WIRBET S.A.    Ostrów Wielkopolski    47
6543    Centrum Handlowe La Cotonniere Sp. z o.o.    Warszawa    47
6544    Bona – Agra Sp. z o.o.    Marki    47
6545    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Wałcz    47
6546    BIK SERWIS Sp. z o.o.    Gdańsk    47
6547    Spółdzielnia Mleczarska Bieluch w Chełmie    Chełm    47
6548    POZKRONE S.A.    Tarnowo Podgórne    47
6549    PSS SPOŁEM Jedność    Częstochowa    47
6550    AJGA Stankiewicz S.J.    Działdowo    47
6551    Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Wietlin III    Wietlin Trzeci    47
6552    Drewex Sp. z o.o.    Wojkowice    47
6553    Martin Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Zawiercie    47
6554    Gaz Sp. z o.o.    Błonie    47
6555    PBH S.A.    Bydgoszcz    47
6556    Rothenberger – Polska Sp. z o.o.    Warszawa    47
6557    Fan-Pak Polska Sp. z o.o. sp.k.    Poznań    47
6558    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Mrągowo    47
6559    Zakład Zieleni I Dróg Acer S.J.    Borkowo    47
6560    Zespół Przychodni Specjalistycznych SPZOZ w Tarnowie    Tarnów    47
6561    Iglotex-Koszalin Sp. z o.o.    Koszalin    47
6562    Airline Accounting Center Sp. z o.o.    Kraków    47
6563    ELMET Sp. z o.o.    Warszawa    47
6564    PZE Elektromont – Wojtowicz S.J.    Bydgoszcz    47
6565    Moto – Bus S.J.    Bydgoszcz    47
6566    Gebab Sp. z o.o.    Sękocin Nowy    47
6567    Gorazda, Świstuń, Wątroba i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Komandytowa    Kraków    47
6568    Drukarnia Leyko Sp. z o.o.    Kraków    47
6569    PHARM SUPPLY Sp. z o.o.    Warszawa    47
6570    Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Administrator Budynków Komunalnych Sp. z o.o.    Jasło    47
6571    Rockfin Distrybution & Logistics Sp. z o.o.    Chwaszczyno    47
6572    Al-Mar Sp. z o.o.    Krosno    47
6573    Kramer – Opakowania Przemysłowe S.J.    Sokołów Małopolski    47
6574    Kran Waryło & Goździk Polska sp. j.    Szczecin    47
6575    Ksar S.J.    Jaworzno    47
6576    Field Adw. J. Smolarek Spółka Komandytowa Kancelaria Prawna    Częstochowa    47
6577    PHU Kamar Sp. z o.o.    Złotoryja    47
6578    Finn Sp. z o.o.    Konopnica    47
6579    JS Budownictwo Sp. z o.o.    Lublin    47
6580    SPÓŁDZIELNIA PRACY SURMET WE WROCŁAWIU    Wrocław    47
6581    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BHMED Sp. z o.o.    Świdnica    47
6582    INTER – TECHNIK Sp. z o.o. Przeds. Innowacyjno – Wdrożeniowe    Zgorzelec    47
6583    Polska Sieć Handlowa UNIA S.A.    Siechnice    47
6584    AGOPOL EKOTRADE Sp. z o.o.    Słupsk    47
6585    ZMER Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjne Aparatów i Konstrukcji Energetycznych    Kalisz    47
6586    Zakład Doświadczalny Organika Sp. z o.o.    Nowa Sarzyna    47
6587    Stek – Pol Sp. z o.o.    Mleczków    47
6588    KLIMCZOK Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    47
6589    AMSORT Sp. z o.o.    Warszawa    47
6590    Handel Polski S.A.    Warszawa    47
6591    Partner – Technika Grzewcza S.J.    Zielona Góra    47
6592    EL – POMIAR Sp. z o.o.    Inowrocław    47
6593    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kama S.J. Z. Łuczkowski L. Kuziko w Białogardzie    Białogard    47
6594    Almapol Sp. z o.o. PPH    Słupsk    47
6595    LIBRA Sp. z o.o.    Trzebinia    47
6596    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda w Wejherowie    Wejherowo    47
6597    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Świątnikach Górnych Sp. z o.o.    Świątniki Górne    47
6598    Zem Swarzędz Sp. z o.o.    Swarzędz    47
6599    Hermes R.M. Sp. z o.o.    Międzyrzec Podlaski    47
6600    Mag Sp. z o.o.    Zawada Pilicka    47
6601    Son Ha Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    47
6602    Stomax Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii     Wałbrzych    47
6603    POLFA S.A. Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne    Warszawa    46
6604    VEKA POLSKA Sp. z o.o.    Skierniewice    46
6605    Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A.    Warszawa    46
6606    Wodociągi Białostockie Sp. z o.o.    Białystok    46
6607    METAL FACH Sp. z o.o.    Sokółka    46
6608    Towarzystwo Budownictwa Społecznego PRAWOBRZEŻE Sp. z o.o.    Szczecin    46
6609    Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zakaźny    Warszawa    46
6610    ZEHNDER Group Bolesławiec Sp. z o.o.    Bolesławiec    46
6611    Port 2000 Marcinkiewicz S.J.    Zielona Góra    46
6612    Tapflo Sp. z o.o.    Tczew    46
6613    Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego    Białystok    46
6614    EGB INVESTMENTS S.A.    Bydgoszcz    46
6615    PRD POL-DRÓG NOWOGARD S.A.    Nowogard    46
6616    Centralny Ośrodek Informatyki Górnictwa S.A.    Katowice    46
6617    Kefal Kempisty S.J.    Ostrów Mazowiecka    46
6618    Mercor S.J.    Warszawa    46
6619    Interchemol S.A.    Oborniki Śląskie    46
6620    RRC POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    46
6621    Glimat Sp. z o.o.    Gliwice    46
6622    FUNGIS Sp. z o.o.    Maków    46
6623    PROBIO Profesjonalne Żywienie Paweł Benedykciński    Radziejów    46
6624    Instytut Tele- i Radiotechniczny    Warszawa    46
6625    PHU Hydraulik S.J.    Tuchola    46
6626    Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowy Domów Jednorodzinnych Ławica-Zachód    Poznań    46
6627    EMPEGEK w Sierpcu Sp. z o.o. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej    Sierpc    46
6628    Promet – Stal Sp. z o.o. PPM    Olsztyn    46
6629    SAS – Jaworscy S.J.    Biała Podlaska    46
6630    SUPERIOR Sp. z o.o.    Olsztyn    46
6631    MOLEWSKI Sp. z o.o. PPUH    Chodecz    46
6632    SPÓŁKA AGRARNA – MOŚCISKO – Sp. z o.o.    Mościsko    46
6633    Eskimos S.A.    Konstancin-Jeziorna    46
6634    Orplast Jerzy Orlikowski sp. j.    Sopot    46
6635    PPH Exima Agriculture 2000 S.J.    Jeziorko    46
6636    Polanik Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    46
6637    Ośrodek Hodowli Zarodowej GAJEWO Sp. z o.o.    Malbork    46
6638    Pryzmat Sp. z o.o. Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych    Warszawa    46
6639    Leco Polska Sp. z o.o.    Tychy    46
6640    Elkond Sp. z o.o.    Białystok    46
6641    PHU EUROSTAL – METALE S.A.    Rzeszów    46
6642    MARKET BUDOWLANY S.J.    Grójec    46
6643    Przeds. Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Ciechanów    46
6644    Lewiatan Podlasie Sp. z o.o.    Białystok    46
6645    Schachermayer Polska Sp. z o.o.    Zabierzów    46
6646    Krakowskie Zakłady Napraw Maszyn Budowlanych Zremb Sp. z o.o.    Kraków    46
6647    Leader Tech Ltd Sp. z o.o.    Wielki Konopat    46
6648    Oknostyl S.J.    Jabłonna-Majątek    46
6649    Program Sp. z o.o.    Warszawa    46
6650    Access Business Group International Polska Sp. z o.o.    Warszawa    46
6651    Transtom S.J.    Mąkowarsko    46
6652    Jomiro Sp. z o.o.    Kępno    46
6653    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Bielczanka    Bielcza    46
6654    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Kowalew Dobrzyca    Kowalew    46
6655    Przedsiębiorstwo Nasienno – Zaopatrzeniowe Wójcik S.J.    Wschowa    46
6656    RUDNIK Sp. z o.o.    Szczecin    46
6657    Izoterm S.J.    Poznań    46
6658    Trawest Sp. z o.o.    Trawniki    46
6659    Pal – Kom Sp. z o.o.    Szczecin    46
6660    Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Myszków Sp. z o.o.    Żarki    46
6661    Styropoz Sp. z o.o.    Poznań    46
6662    ADF AUTO Sp. z o.o.    Wrocław    46
6663    BDM S.J. Firma HU    Mielec    46
6664    Kosłom S.J.    Września    46
6665    Hempis Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    46
6666    Medika Usługi Medyczne Sp. z o.o.    Police    46
6667    EHT POLSKA Sp. z o.o.    Gdynia    46
6668    BIO – FARMA Sp. z o.o.    Olsztyn    46
6669    Błysk Sp. z o.o.    Chwaszczyno    46
6670    IPM Sp. z o.o.    Warszawa    46
6671    Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk    Warszawa    46
6672    PTHW Sp. z o.o.    Lublin    46
6673    Veldach Cukrowa Sp. z o.o.    Szczecin    46
6674    Lubsad Sp. z o.o.    Motycz    46
6675    GJW – Borek Sp. z o.o.    Zbrudzewo    46
6676    Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane KPRB S.A.    Stargard Szczeciński    46
6677    Spółdzielnia Rolniczo Handlowa w Łęcznej    Łęczna    46
6678    KOMPLET S.J.    Nowy Lubiel    46
6679    Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy E-M-B Sp. z o.o.    Lublin    46
6680    CAN – PACK S.A.    Kraków    45
6681    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.    Warszawa    45
6682    POLSKI KOKS S.A.    Katowice    45
6683    FM Group World Andrzej Trawiński Spółka Komandytowa    Wrocław    45
6684    Kopalnie Porfiru i Diabazu Sp. z o.o.    Krzeszowice    45
6685    TRANSBIT Sp. z o.o.    Warszawa    45
6686    Can-Pack Metal Closures Sp. z o.o.    Kraków    45
6687    Przeds. Promax S.J. Zofia Fórmanek-Okrój, Wiesław Okrój    Ostrów Wielkopolski    45
6688    DOSSCHE Sp. z o.o.    Kalisz    45
6689    Poland Smelting Technologies POLST Sp. z o.o.    Wałbrzych    45
6690    Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.    Sopot    45
6691    TANKPOL R. Mosio i Wsólnicy S.J.    Szczucin    45
6692    SOUFFLET POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    45
6693    NETMEDIA S.A.    Warszawa    45
6694    Osiedle Malownicze Sp. z o.o. S.K.    Wrocław    45
6695    Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.    Słupsk    45
6696    PH AGRO – TERS Edward Solak i Stanisław Solak S.J.    Chełm    45
6697    Biuro Studiów i Projektów Energetycznych ENERGOPROJEKT – KRAKÓW S.A.    Kraków    45
6698    Sky Estate Sp. z o.o.    Warszawa    45
6699    JANO A. Serwatka S.J.    Bytom    45
6700    Wichary Technologies Sp. z o.o.    Pyrzowice    45
6701    Shim – Pol S.J.    Izabelin    45
6702    Przeds. Usług Komunalno – Transportowych Vikom S.J.    Poznań    45
6703    Awima S.J.    Józefów    45
6704    Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Kraków    45
6705    PCO Group Sp. z o.o.    Słupsk    45
6706    PPUH Budowa i Naprawa Dróg EFEKT Sp. z o.o.    Warszawa    45
6707    TEMKOP Sp. z o.o.    Katowice    45
6708    Marwit Sp. z o.o.    Zławieś Wielka    45
6709    Sezam-Śrem Sp. z o.o.    Zbrudzewo    45
6710    ROBOD S.A.    Gdańsk    45
6711    Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.    Warszawa    45
6712    LEGRA Sp. z o.o.    Kraków    45
6713    ANCO Sp. z o.o.    Jarocin    45
6714    VIDICON Sp. z o.o.    Wrocław    45
6715    AS Bylak i Wspólnicy Sp. J    Suwałki    45
6716    Euro Dom Sp. z o.o.    Łódź    45
6717    Pajero Sp. z o.o.    Zalesie    45
6718    Biuro Projektowo – Handlowe Klimatech S.J.    Wrocław    45
6719    MT-Metal S.J.    Białystok    45
6720    GALKOR Sp. z o.o. PRZEDS. WIELOBRANŻOWE    Koronowo    45
6721    SOLARIS LASER S.A.    Warszawa    45
6722    Megaplot S.J.    Sosnowiec    45
6723    Średzka Woda Sp. z o.o.    Środa Śląska    45
6724    Przedsiębiorstwo Barycz Sp. z o.o.    Ryczeń    45
6725    Kathrein Poland Sp. z o.o.    Warszawa    45
6726    Merolex-GS Sp. z o.o.    Zaczernie    45
6727    Europol S.J.    Brzeziny    45
6728    Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o.    Wrocław    45
6729    ABS Bonifer Polska Sp. z o.o.    Oława    45
6730    Telmar Rybiccy S.J.    Nowe Miasto Lubawskie    45
6731    Vaco Sp. z o.o.    Wrocław    45
6732    ADH – Soft Sp. z o.o.    Warszawa    45
6733    FHU Czosnyka S.J.    Żabno    45
6734    CSN – Stantel – Automatyka Sp. z o.o.    Kraków    45
6735    Nexteam Chiniewicz S.J.    Warszawa    45
6736    Holtex – Energoserwis M. J. Drobnik S.J.    Stara Gadka    45
6737    Lechkrak Sp. z o.o.    Kraków    45
6738    Bałtowicz S.J.    Warszawa    45
6739    Przeds. Rolno-Handlowe Zajączkowo Sp. z o.o.    Zajączkowo    45
6740    Correct S.J.    Zduńska Wola    45
6741    Storkpharm Sp. z o.o.    Częstochowa    45
6742    BOZ S.A.    Rzeszów    45
6743    BUDOWLANA SPÓŁKA INŻYNIERSKA P. LIBRONT, M. SENDOR S.J.    Kraków    45
6744    FACTUM Sp. z o.o.    Bydgoszcz    45
6745    Hurtownia DS – Bis S.J.    Augustów    45
6746    Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno – Kartograficzne w Krakowie Sp. z o.o.    Kraków    45
6747    Izabella Sp. z o.o.    Puławy    45
6748    EC Electronics Sp. z o.o.    Kraków    45
6749    Pol – Swed Projekt Sp. z o.o.    Sopot    45
6750    Przeds. Handlowe MULTI S.J.    Stary Sącz    45
6751    Remak Sp. z o.o.    Legnica    45
6752    Reno-Trans Sp. z o.o.    Kraków    45
6753    Niepubliczny Z.O.Z. Przychodnia Lekarska ZDROWIE Sp. z o.o.    Pruszków    45
6754    Gospodarstwo Rolne Strzelewo Sp. z o.o.    Sicienko    45
6755    Firma TAMAR Sp. z o.o.    Tulce    45
6756    Zakład Przetwórstwa Mięsnego J.S.A.J. Mielczarek S.J.    Wola Wiązowa    45
6757    Atrium 21 Sp. z o.o.    Warszawa    45
6758    Zakład Usług Miejskich Sp. z o.o.    Dębica    45
6759    His Style Zakład Produkcji Odzieży Jan, Jadwiga I Łukasz Karaś S.J.    Piława Górna    45
6760    Budromet Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    45
6761    Meble Ceglewski Sp. z o.o.    Piotrowice    45
6762    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Lubaniu    Lubań    45
6763    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Pakosławiu    Pakosław    45
6764    Markus Muller GmbH Sp. z o.o.    Kłodzko    45
6765    Janina Sp. z o.o.    Świecie    45
6766    Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa – SRW    Środa Śląska    45
6767    Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.    Konstancin-Jeziorna    44
6768    LPP S.A.    Gdańsk    44
6769    ComArch S.A.    Kraków    44
6770    Sandra J. Zalewski i Spółka S.J.    Pogorzelica    44
6771    Zakłady Przemysłu Cukierniczego MIESZKO S.A.    Warszawa    44
6772    CARRIER POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    44
6773    Orlen Projekt S.A.    Płock    44
6774    INTROL S.A.    Katowice    44
6775    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Niemodlin    44
6776    POL- INOWEX S.A.    Lublin    44
6777    KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    44
6778    FALCO Mazurkiewicz, Gwiazda S.J.    Olsztyn    44
6779    PW Karabela Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    44
6780    Par Bakuła S.J.    Gdańsk    44
6781    Zakład Wytwórczy Aparatów Elektrycznych Sp. z o.o.    Lębork    44
6782    SPOŁEM Tarnowska Spółdzielnia Spożywców    Tarnów    44
6783    TRANSHAND Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo – Handlowe    Słubice    44
6784    Skawa – Bis Sp. z o.o.    Wadowice    44
6785    POLSKIE WYDAWNICTWO ROLNICZE Sp. z o.o.    Poznań    44
6786    RYNEX Sp. z o.o.    Płock    44
6787    POPRAD Sp. z o.o.    Muszyna    44
6788    Grupa Azoty Jednostka Ratownictwa Chemicznego Sp. z o.o.    Tarnów    44
6789    GRASO Zenon Sobiecki    Starogard Gdański    44
6790    Minimot S.J. PHU    Ostrów Wielkopolski    44
6791    Phanteon Sp. z o.o.    Żagań    44
6792    Spółdzielnia Kółek Rolniczych    Strzelce Krajeńskie    44
6793    TOREC Sp. z o.o. PUH    Toruń    44
6794    Tomy M & C Tomasz Cisak, Pawe Mamoń S.J.    Srebrna Góra    44
6795    Wytwórnia Elementów Kominowych TARNAWA S.J.    Tarnów    44
6796    Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.    Człuchów    44
6797    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Postęp S.A.    Świebodzin    44
6798    Lege Opakowania Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    44
6799    Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Zawiercie    44
6800    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe „Tanis” K.Pyzara T.Pyzara M.Pyzara A.Pyzara Sp. J.    Stalowa Wola    44
6801    Kreon – Reklama Świetlna Sp. z o.o.    Ozimek    44
6802    REWON S.A.    Łódź    44
6803    F. H. Roan E. i M. Włodarczyk Sp.J.    Kraków    44
6804    MICROGEN (POLAND) Sp. z o.o.    Wrocław    44
6805    Woj. Ośrodek Medycyny Pracy – Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki    Szczecin    44
6806    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej EMPEC Sp. z o.o.    Ustka    44
6807    SPOŁEM PSS    Września    44
6808    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Prudnik    44
6809    NOBUD Sp. z o.o.    Sosnowiec    44
6810    Promet S.J. PPUH    Bestwina    44
6811    Montagro Sp. z o.o.    Wierzbica    44
6812    Asus Polska Sp. z o.o.    Warszawa    44
6813    RESTAURO Sp. z o.o.    Toruń    44
6814    Pakorex Wspólnicy Ziarno Sp. J.    Olkusz    44
6815    BIG VENT S.A.    Warszawa    44
6816    Spółdzielnia Metalowo – Odlewnicza OGNIWO w Bieczu    Biecz    44
6817    Interchem Sp. z o.o.    Katowice    44
6818    Marlin S.J.    Grzybowo    44
6819    Giolli Sp. z o.o.    Poznań    44
6820    Rawmed Sp. z o.o. NZOZ Przychodnia Lekarska    Rawicz    44
6821    Foltex S.J.    Bydgoszcz    44
6822    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Złotnicki Sp. z o.o.    Zduńska Wola    44
6823    Agromex S.J. PPHU    Łódź    44
6824    ATL Sp. z o.o.    Ząbki    44
6825    Jarmex Adam Kasprzak S.J.    Częstochowa    44
6826    MIS S.A.    Wrocław    44
6827    PPUH Candela Sp. z o.o.    Pabianice    44
6828    Maced – Dystrybucja Sp. z o.o.    Polanów    44
6829    Posserwis Sp. z o.o.    Kraków    44
6830    Przedsiębiorstwo Armakon Sp. z o.o.    Konin    44
6831    Kvam Sp. z o.o.    Nowogard    44
6832    CDW Sp. z o.o.    Borzykowo    44
6833    Transhurt Wodzyński i Spółka S.J.    Sochaczew    44
6834    Pierwszy Polski Dom Brokerski Saga Brokers Sp. z o.o.    Poznań    44
6835    Mador – Gadocha Sp. z o.o.    Jaworze    44
6836    Agro – Mróz Sp. z o.o.    Borek Wielkopolski    44
6837    Nowakowski S.J.    Gajewo    44
6838    ANIN S.J.    Kleosin    44
6839    Centrum Medyczne w Legnicy Sp. z o.o.    Legnica    44
6840    Wedam S.J.    Stężyca    44
6841    Dogmat Systemy Sp. z o.o.    Suchy Las    44
6842    L.G. Pneumot Sp. z o.o.    Wrocław    44
6843    POLPOŻ Sp. z o.o.    Płock    44
6844    Fruktol S.J.    Goleniów    44
6845    Budoma Sp. z o.o.    Konin    44
6846    Car Technology Sp. z o.o.    Kraków    44
6847    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Drog-Trans Sp. z o.o.    Rokocin    44
6848    DMZ CHEMAK Sp. z o.o.    Szczecin    44
6849    Zakład Obsługi Zaplecza Transportu Energetyki EL-AUTO Sp. z o.o.    Częstochowa    44
6850    Poli Trade Polska Sp. z o.o.    Katowice    44
6851    Przychodnia Lekarska Ikar Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    44
6852    Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.    Katowice    43
6853    Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.    Gdańsk    43
6854    Heraeus Electro-Nite Polska Sp. z o.o.    Sosnowiec    43
6855    Wielkopolskie Centrum Onkologii Im. Marii Skłodowskiej-Curie    Poznań    43
6856    Grupa G-3 S.J.    Perzów    43
6857    ROLNYVIK Sp. z o.o.    Barciany    43
6858    IFIS Finance Sp. z o.o.    Warszawa    43
6859    Grene Sp. z o.o.    Stare Miasto    43
6860    BUMECH S.A.    Katowice    43
6861    Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno-Porządkowych S.A.    Gdańsk    43
6862    Azoty – Adipol S.A.    Chorzów    43
6863    Kromiss – Bis Sp. z o.o.    Częstochowa    43
6864    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Suwałkach Sp. z o.o.    Suwałki    43
6865    BUREAU VERITAS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    43
6866    Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś S.J.    Oława    43
6867    OPERA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.    Warszawa    43
6868    BOL – THERM Sp. z o.o.    Bukowno    43
6869    Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o.    Zielonka    43
6870    Josera Polska Sp. z o.o.    Paproć    43
6871    Ośrodek Hodowli Zarodowej Lubiana Sp. z o.o.    Lubiana    43
6872    BOLESŁAW Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Komunalnej    Bolesław    43
6873    DEGA SPÓŁKA AKCYJNA    Sianów    43
6874    SPOŁEM PSS    Bochnia    43
6875    OMC Grupa PGD Sp. z o.o. S.K.    Kraków    43
6876    Contrast Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    43
6877    Alfa Wassermann Polska Sp. z o.o.    Warszawa    43
6878    PODANFOL S.A.    Chodzież    43
6879    Metrona Polska Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o.    Warszawa    43
6880    Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A.    Białystok    43
6881    Silla Sp. z o.o.    Mszana Dolna    43
6882    P.P.H. Adamex J.Karoń, E.Kasprzyk, A.Kasprzyk Sp. J.    Częstochowa    43
6883    AGI Media Warszawa Sp. z o.o.    Pruszków    43
6884    Zakład Mechaniczny Skraw – Mech Sp. z o.o.    Bydgoszcz    43
6885    Yama Sp. z o.o.    Osielsko    43
6886    Radio Rada Sp. z o.o.    Gdynia    43
6887    MOSTOSTAL ZABRZE Zakład Montażowo-Produkcyjny CZECHOWICE Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    43
6888    Kraj Sp. z o.o.    Katowice    43
6889    Spółdzielnia Inwalidów METALOWIEC    Poznań    43
6890    Warszawska Spółdzielnia Gastronomiczna CENTRUM    Warszawa    43
6891    Apra Sp. z o.o.    Osielsko    43
6892    Plastiape Sp. z o.o.    Warszawa    43
6893    Agamet S.J.    Marki    43
6894    DARMA S.J.    Dębowiec    43
6895    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Groblicach    Groblice    43
6896    POLTEGOR – INSTYTUT Instytut Górnictwa Odkrywkowego    Wrocław    43
6897    PH Jacek Rzońca S.J.    Dąbrowa Górnicza    43
6898    Zakład Usługowo – Produkcyjny Ergom Sp. z o.o.    Szemud    43
6899    Waldi Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Grodzisk Wielkopolski    43
6900    SPOMASZ ZAMOŚĆ S.A.    Zamość    43
6901    Cartec S.J.    Katowice    43
6902    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. XXX- Lecia    Czernica    43
6903    Orffa Polska Sp. z o.o.    Czosnów    43
6904    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FORMATEX PLUS, Lewandowski i Tomczyk S.J.    Częstochowa    43
6905    CERTECH Sp. z o.o.    Kozy    43
6906    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Formatex Lewandowscy S.J.    Częstochowa    43
6907    „Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kościerzynie    Kościerzyna    43
6908    LOMA Sp. z o.o.    Olsztyn    43
6909    Ortocentrum Sp. z o.o.    Warszawa    43
6910    Czernica – Granit Sp. z o.o. Ppu    Gniewków    43
6911    Hanseatic Coal & Coke Trading Polska Sp. z o.o.    Sopot    43
6912    Aptecom Ligarscy S.J.    Koszalin    43
6913    Przedsiębiorstwo Handlowe „Olimpic” Georgios Orfanos Sp. J.    Gdynia    43
6914    Ren-Car Sp. z o.o.    Rybnik    43
6915    PPHU Adas Sp. z o.o.    Leszno    43
6916    Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Bydgoszczy    Lipniki    43
6917    COMPACT Sp. z o.o.    Gdańsk    43
6918    Przedsiębiostwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o.    Brzeg    43
6919    FM Trans Sp. z o.o.    Komorowo    43
6920    Port-Serwis Sp. z o.o.    Świnoujście    43
6921    James V Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    43
6922    Transformex Sp. z o.o.    Warszawa    43
6923    Promark Sp. z o.o.    Warszawa    43
6924    Hartmann Crew Consultants Sp. z o.o.    Gdynia    43
6925    Merkursoft Sp. z o.o.    Kraków    43
6926    WICHBUD Sp. z o.o.    Kraków    43
6927    Elwod Sp. z o.o. Przeds. Robót Instalacyjnych    Płock    43
6928    MESKATO Sp. z o.o.    Warszawa    43
6929    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Sieniawa    43
6930    Torys Sp. z o.o. PPHU    Lublin    43
6931    C.T. Service Sp. z o.o.    Piaseczno    43
6932    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Wiązów    43
6933    Hubert Transport Sp. z o.o.    Puławy    43
6934    BUENA Sp. z o.o. PW    Szamotuły    43
6935    Elear Sp. z o.o.    Stara Kamienica    43
6936    Spółdzielnia Rolnik Samopomoc Chłopska w Białej Podlaskiej    Biała Podlaska    43
6937    SGL Carbon Polska S.A.    Racibórz    42
6938    Skamex Sp. z o.o. S.K.A.    Łódź    42
6939    Vetoquinol Biowet Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    42
6940    Tbmeca Poland Sp. z o.o.    Legnica    42
6941    Integer.pl S.A.    Kraków    42
6942    GEOTERMIA PODHALAŃSKA S.A. PEC    Szaflary    42
6943    Interferie S.A.    Lubin    42
6944    EBS S.A.    Warszawa    42
6945    Instytut Nawozów Sztucznych    Puławy    42
6946    UTEX Sp. z o.o. PPH    Rybnik    42
6947    IP SYSTEM CONTROL Sp. z o.o.    Jasin    42
6948    GRAVIT AGRO – POL S.A.    Lublin    42
6949    MIRALEX Sp. z o.o.    Piła    42
6950    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Im. Ludowego Lotnictwa Polskiego    Wilczyna    42
6951    Polmed S.A.    Starogard Gdański    42
6952    Astromal Sp. z o.o.    Wilkowice    42
6953    KRISPOL Sp. z o.o.    Psary Małe    42
6954    Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Stanlab sp. j. P.Mączka, K.Krawczyk    Lublin    42
6955    KB Pomorze Sp. z o.o.    Gdańsk    42
6956    ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY PIMB Sp. z o.o.    Biskupiec    42
6957    JKT – Wytwórnia Artykułów Higienicznych Sp. z o.o.    Białystok    42
6958    Firma Przykładowa / Sample Company    Warszawa    42
6959    UNIKOST S.J. U. Sztandera, A. Gajowniczek    Skórzec    42
6960    Remark – Kayser Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    42
6961    Masz – Zap Sp. z o.o. Przeds. Remontowe Maszyn i Armatur    Puławy    42
6962    JAGO – PRO Sp. z o.o.    Jaworzno    42
6963    Ungarex Export – Import,Leszek Rogala,Wiesław Starowicz S.j.    Katowice    42
6964    LAMINART Sp. z o.o.    Stęszew    42
6965    Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych Sp. z o.o.    Kobyłka    42
6966    Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji    Lublin    42
6967    Leasingteam Sp. z o.o.    Warszawa    42
6968    PPUH DOMEL – Zbigniew & Jacek & Tomasz Dobień S.J.    Kępno    42
6969    ASTRA Sp. z o.o. PPHU    Jasło    42
6970    AGC Opatów Sp. z o.o.    Opatów    42
6971    JUNA – TRANS Sp. z o.o.    Stare Oborzyska    42
6972    Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Mswia    Otwock    42
6973    Quantum Satis Sp. z o.o.    Warszawa    42
6974    Teknokor Sp. z o.o.    Katowice    42
6975    Nowak Nieruchomości Sp. z o.o.    Gdańsk    42
6976    Obiekty Sanatoryjno Wczasowe PÓŁNOC Sp. z o.o.    Kołobrzeg    42
6977    Aroma S.J.    Wałcz    42
6978    Zakład Robót Ogólnobudowlanych Stanisław Repiński    Kościerzyna    42
6979    NZOZ Przychodnia Morena Sp. z o.o.    Gdańsk    42
6980    Ośrodek Hodowli Zarodowej Sp. z o.o.    Brzeźnio    42
6981    MG Dom Sp. z o.o.    Białystok    42
6982    TEXSIM Spółdzielnia Inwalidów    Milicz    42
6983    THT Sp. z o.o.    Świdnica    42
6984    PCC Polska T. Jarmuszczak S.J.    Wrocław    42
6985    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Rawicz    42
6986    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjno – Usługowa    Mrocza    42
6987    GRUNTPOL Sp. z o.o. PPHIU    Kalisz    42
6988    MAK Sp. z o.o.    Toruń    42
6989    ECO INSTAL Sp. z o.o.    Poznań    42
6990    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Nowy Sącz    42
6991    Apteka Verbena S.J.    Rawa Mazowiecka    42
6992    Sobieski Piekarnie Wilamowski – Zakrzewski S.J.    Mońki    42
6993    Krakowskie Przedsiębiorstwo Przewozowo – Usługowe Sp. z o.o.    Kraków    42
6994    AGRO-LEGA Sp. z o.o.    Ełk    42
6995    Sneik S.J.    Radom    42
6996    BIESTERFELD POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    42
6997    Hurtownia Best S.J.    Miastko    42
6998    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Coal-Bud Sp. z o.o.    Olkusz    42
6999    INTERLINK Ltd Sp. z o.o.    Gdynia    42
7000    Auto-Części J.J.Łajca i K.Łajca S.J.    Nowy Dwór Gdański    42
7001    Kubara Investment House S.A.    Świdnica    42
7002    Macro-Pek S.J.    Ciechanów    42
7003    Limex Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    42
7004    Przetwórnia Owoców i Warzyw S.A.    Warka    42
7005    Firma Handlowo-Usługowa Skład Opału S.J.    Opoczno    42
7006    OBST – PRODUKCJA Sp. z o.o.    Pszczew    42
7007    ALTER S.A.    Tarnowo Podgórne    42
7008    Trans – Quadro Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    42
7009    DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ Sp. z o.o.    Wrocław    42
7010    Hodowca Sp. z o.o.    Mława    42
7011    PARTNER XXI Kleks S.J.    Toruń    42
7012    EURO MERCATOR Sp. z o.o. KPUH    Poznań    42
7013    PLACE ZABAW SATERNUS Sp. z o.o.    Chorzów    42
7014    P.U. Jarex Sp. z o.o.    Warszawa    42
7015    Sterbios Sp. z o.o.    Warszawa    42
7016    Rubo-Operator Sp. z o.o.    Gdynia    42
7017    Euromed Przychodnia Lekarska Sp. z o.o.    Częstochowa    42
7018    PATIO COLOR Sp. z o.o. Ogólnopolska Sieć Detaliczna    Warszawa    42
7019    Lech – Pol Dystrybucja Sp. z o.o.    Gniezno    42
7020    Przedsiębiorstwo Nasienne S.J.    Karpicko    42
7021    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Metrol Sp. z o.o.    Kamieniec Ząbkowicki    42
7022    Przeds. Przetwórstwa Artykułów Spożywczych Zgoda Sp. z o.o.    Grzybowo    42
7023    IBC Polska F&P S.A.    Łosice    42
7024    Przedsiębiorstwo Usług Energetycznych I Komunalnych Unikom Sp. z o.o.    Gdańsk    42
7025    Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Sp. z o.o.    Rzeszów    42
7026    WPG Oilfarm S.J.    Bydgoszcz    42
7027    SE – DA Sp. z o.o. z udziałem zagranicznym    Lidzbark    42
7028    STBU Biuro Ubezpieczeń Sp. z o.o.    Sopot    42
7029    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Małopolska Sp. z o.o.    Tarnów    42
7030    PHU Andmark Sp. z o.o.    Warszawa    42
7031    MARS – POL Sp. z o.o. PPU    Nowy Tomyśl    42
7032    NUTRICIA POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    41
7033    WARBUD S.A.    Warszawa    41
7034    Wirtualna Polska S.A.    Gdańsk    41
7035    Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Poznań    41
7036    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Wodzisław Śląski    41
7037    Uniwersytet Opolski    Opole    41
7038    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import, Jacek Bińczyk, Wojciech Bińczyk sp. j.    Radom    41
7039    WEBASTO PETEMAR Sp. z o.o.    Łomianki    41
7040    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Suwałki    41
7041    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    41
7042    AGROCHEST Sp. z o.o.    Kostrzyn    41
7043    Implix Sp. z o.o.    Gdańsk    41
7044    OAZA Sp. z o.o.    Zielona Góra    41
7045    McLEAN BROTHERS POLAND Sp. z o.o.    Szczecin    41
7046    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Wągrowiec    41
7047    PPUH POMAROL S.A.    Biskupiec    41
7048    Spółdzielnia Mieszkaniowa Michał    Siemianowice Śląskie    41
7049    IT Partners Telco Sp. z o.o.    Warszawa    41
7050    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Rokietnica    41
7051    Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Ustka    41
7052    Kotłorembud S.J.    Bydgoszcz    41
7053    SYDKRAFT ZŁOTÓW Sp. z o.o.    Złotów    41
7054    SIBET S.A. Przeds. Produkcji Betonów    Kielce    41
7055    Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.    Szczecin    41
7056    Multimon Polska Sp. z o.o.    Żary    41
7057    Toni Spedition Sp. z o.o.    Ozorków    41
7058    ARS Sp. z o.o. Agencja Rewitalizacji Starówki    Płock    41
7059    Firma Ekosystem Sp. z o.o.    Kraków    41
7060    PPHU ALGAS Szatan Sylwester, Ciepał Helena, Szatan Barbara S.J.    Sosnowiec    41
7061    Malaysian Airline System Berhad S.A.    Warszawa    41
7062    TABEMAX S.J. Bernard Grzanka, Maciej Drecki    Białe Błota    41
7063    Semi Line Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Warszawa    41
7064    ROZBUD Łapińscy S.J.    Augustów    41
7065    Polmak S.J.    Częstochowa    41
7066    Porwisz i Partnerzy – Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.Partnerska    Kraków    41
7067    Jutar S.J.    Łagiewniki Kościelne    41
7068    Norma Sp. z o.o.    Wróblew    41
7069    Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Rol-Pol Sp. z o.o.    Skoroszyce    41
7070    Polaris Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    41
7071    Inox – Plus S.J.    Sosnowiec    41
7072    Fonteva Fishing BAITS Sp. z o.o.    Police    41
7073    Centrum Łomanki Sp. z o.o.    Sadowa    41
7074    Orchis Energia Sopot Sp. z o.o.    Sopot    41
7075    Górmax S.J. PHU    Węgrów    41
7076    Pociej, Dubois, Kosińska-Kozak Kancelaria Adwokacko-Radcowska sp. j.    Warszawa    41
7077    Jastrzębskie Gospodarstwo Rolne Jaspol Sp. z o.o.    Jastrzębie    41
7078    Politeknik Sp. z o.o.    Przybiernów    41
7079    Z.E. Elektromech Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    41
7080    Mak S.J. Karpińscy    Wrocław    41
7081    Almeks S.J.    Bochnia    41
7082    BIEGUN S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Jaraczewo    41
7083    Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych ZETO – PROJEKT Sp. z o.o.    Bielany Wrocławskie    41
7084    Polers S.J.     Chojnów    41
7085    Synflex Elektro Polska Sp. z o.o.    Nadarzyn    41
7086    PHU Mariola Sp. z o.o.    Łomża    41
7087    INSMED Sp. z o.o. Przeds. Robót Instalacyjnych    Rzeszów    41
7088    Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o.    Kamienna Góra    41
7089    Viperprint Sp. z o.o.    Częstochowa    41
7090    Proban Sp. z o.o.    Katowice    41
7091    Hurtownia Czardasz S.J.    Radomyśl Wielki    41
7092    RV Metal Sp. z o.o.    Opole    41
7093    Pinnex – Info Sp. z o.o.    Kraków    41
7094    AWAT Sp. z o.o. Przeds. Projektowo – Wdrożeniowe    Warszawa    41
7095    Sopex Spółdzielnia Ogrodniczo – Pszczelarska    Krosno    41
7096    TIBEX Sp. z o.o.    Łódź    41
7097    Contractor WMB Sp. z o.o.    Częstochowa    41
7098    Firma Transportowo Handlowa S.J.    Kościerzyna    41
7099    Spółdzielnia Pracy Konserwacji Urządzeń Przemysłowych    Oborniki    41
7100    Koppol Sp. z o.o. PPU    Miejska Górka    41
7101    Art – Mlecz S.J.    Chrzanów    41
7102    ZIELEŃ Sp. z o.o. Zakład Produkcyjno Handlowy    Biała Podlaska    41
7103    Zakład Usługowo-Produkcyjny Wega Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    41
7104    Swojski Smak Sp. z o.o.    Gdynia    41
7105    PPHU Plastimet – Panorama Sp. z o.o.    Leszno    41
7106    Interfon S. Sadziński S.J.    Włocławek    41
7107    JAP TRADING Sp. z o.o.    Zielona Góra    41
7108    Budamex Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    41
7109    Mega Expres Sp. z o.o.    Kliczków-Kolonia    41
7110    ZDROWIE Sp. z o.o.    Chełm    41
7111    2brally Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    41
7112    Iławska Centrala Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.    Iława    41
7113    DRWAL Sp. z o.o.    Puławy    41
7114    Elektrownie Wodne Sp. z o.o.    Koronowo    40
7115    ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.    Gdańsk    40
7116    Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Białystok    40
7117    Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych DAMEL S.A.    Dąbrowa Górnicza    40
7118    Coty Polska Sp. z o.o.    Warszawa    40
7119    Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o.    Warszawa    40
7120    Zamek Królewski na Wawelu    Kraków    40
7121    Kancelaria Prawna I. Szmydka, K. Buczek i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Wrocław    40
7122    INCHCAPE MOTOR POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    40
7123    ENESTA Sp. z o.o.    Stalowa Wola    40
7124    Larix, Janusz Pieła – Spółka Jawna    Bielsko-Biała    40
7125    Wyrób i Sprzedaż Pieczywa S.J.    Łomża    40
7126    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Czarnków    40
7127    Publimar S.J. Lucjan Staniszewski i Spółka    Lublin    40
7128    AZYMUT Sp. z o.o. Ogólnopolski System Dystrybucji Wydawnictw    Warszawa    40
7129    Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania    Rzeszów    40
7130    Stadnina Koni NOWE JANKOWICE Sp. z o.o.    Nowe Jankowice    40
7131    Imperial – Kołobrzeg S.J.    Kołobrzeg    40
7132    Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    40
7133    American – Austrian Corporation – Rainbow Sp. z o.o.    Wrocław    40
7134    BOVINAS Sp. z o.o. Gospodarstwo Nasienno Rolne    Chodów    40
7135    Zakłady Mięsne Mielczarek S.J.    Komorniki    40
7136    Przedsiębiorstwo Surowców Skalnych BAZALT – GRACZE Sp. z o.o.    Gracze    40
7137    Elsta Sp. z o.o.    Wieliczka    40
7138    Metalic S.J.    Nowy Targ    40
7139    Agencja Handlowa Sp. z o.o.    Czerwonak    40
7140    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Stalowa Wola    40
7141    KCI – Centrum Zabłocie Sp. z o.o.    Kraków    40
7142    Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    40
7143    Bosky Sp. z o.o.    Kielce    40
7144    Spółdzielnia Mieszkaniowa Skarpa Marymoncka    Warszawa    40
7145    ZŁOMOSTAL RENATA I ZBIGNIEW PUZIO S.J.    Koszalin    40
7146    ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SANATORIUM MSWiA    Kołobrzeg    40
7147    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Eskulap M. Furyk, J. Matłosz S.J.    Gliwice    40
7148    Homag Polska Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    40
7149    Łabędy Sp. z o.o. Zakład Energo – Mechaniczny    Gliwice    40
7150    TAMTRON S.A.    Katowice    40
7151    DOMBUD Sp. z o.o. PPHU    Biała Podlaska    40
7152    SAMBOR S.A. Towarzystwo Gospodarcze    Tczew    40
7153    EBERSPAECHER Sp. z o.o.    Wysogotowo    40
7154    Chemokor Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    40
7155    ASGARD Sp. z o.o.    Poznań    40
7156    MEGAEL Sp. z o.o.    Tarnów    40
7157    P + P – Paszt, Pietraszkiewicz S.J.    Szczecin    40
7158    Przedsiębiorstwo Robót Komunikacyjnych EXPOL S.A.    Lublin    40
7159    Piekarnia Jizis S.J.    Warszawa    40
7160    Opak S.J.    Szczecinek    40
7161    Ultraeuropa Sp. z o.o.    Żywiec    40
7162    OPINION STREFA DRUKU Sp. z o.o.    Gliwice    40
7163    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE CREON Sp. z o.o.    Gdańsk    40
7164    Ladenbau Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Warszawa    40
7165    Ratpol Sp. z o.o.    Kartoszyno    40
7166    W.M Pomtor Wyroby Metalowe i Inne Sp. z o.o.    Warnice    40
7167    Firma Handlowo Usługowa Wieczorek S.J.    Żabno    40
7168    PIEKARSTWO S.J. Machalski – Tomski    Wrocław    40
7169    ABL – Technic Sp. z o.o.    Stalowa Wola    40
7170    Sklepy Adaś J.A. Kościelniak Sp.J.    Rabka-Zdrój    40
7171    Zakład Usługowo-Handlowy S.J. Okrzesik Mieczysław Kolonko Henryk    Kocierz Moszczanicki    40
7172    IMTRONIC S.J.    Łódź    40
7173    Pipecon Polska Sp. z o.o.    Elbląg    40
7174    Poradnia Lekarzy Rodzinnych Borek FAŁĘCKI Sp. z o.o.    Kraków    40
7175    Per – Med S.J. Biuro Handlowe    Skoczów    40
7176    Product Plus S.J.    Kleszczewo    40
7177    Chrupek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe M.F. Miedzińscy, M.A. Barczak S.J.    Złotów    40
7178    Domator S.J.    Wejherowo    40
7179    Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o.o.    Warszawa    40
7180    Maspol Mikulski Jurand & Zychowicz Stanisław S.J.    Nowy Sącz    40
7181    Przedsiębiorstwo Transportowe Handlu Wewnętrznego Wrocław Sp. z o.o.    Wrocław    40
7182    ASSAI Sp. z o.o. PHZ    Wrocław    40
7183    PPHU DEMEX Sp. z o.o.    Warszawa    40
7184    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Bytom    40
7185    Wenecka Sp. z o.o.    Warszawa    40
7186    Hotele i Domy Wczasowe Diament sp. z o.o.    Grzybowo    40
7187    Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Elpad-Rukat, Meger, Grzesiowski-S.J.    Elbląg    40
7188    Olan Sp. z o.o.    Lublin    40
7189    Aura Meble Sp. z o.o.    Kalisz Pomorski    40
7190    PPW Promex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Gdańsk    40
7191    Zakład Masarski – Anna Lewandowska Sp. z o.o.    Rogowo    40
7192    ZPHU Moryń Włodarczyk i Moryń sp. j.    Siemkowice    40
7193    Al – Stal Sp. z o.o.    Rzeszów    40
7194    Infracorr Sp. z o.o.    Gdańsk    40
7195    Irmark Sp. z o.o.    Warszawa    40
7196    Noma Tools Sp. z o.o.    Wyry    40
7197    PPHU Agropasz Milicz Sławoszowice Sp. z o.o.    Milicz    40
7198    Przychodnia im. Jana Pawła II Sp. z o.o.    Myślibórz    40
7199    Energo – Market Zet Sp. z o.o.    Tarnów    40
7200    Unimat Sp. z o.o. PPU    Dąbrowa Chełmińska    40
7201    Dase Financial Group S.A.    Świdnica    40
7202    RAKS Sp. z o.o.    Warszawa    40
7203    Spółdzielnia Produkcyjno Handlowa w Szczurowej    Szczurowa    40
7204    Regionalne Centrum Serwisowe Wojciech Besz Spółka Komandytowa    Wrocław    40
7205    Konfexim – 2 Sp. z o.o.    Siechnice    40
7206    Presto Sp. z o.o.    Legionowo    40
7207    Dzierzgońskie Konsorcjum Budowlane Sp. z o.o.    Dzierzgoń    40
7208    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Lisewo    40
7209    FIRMA HANDLOWA JAP S.J. KRZYSZTOF PAWLAK, ANDRZEJ PAWLAK    Bydgoszcz    40
7210    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Złocieniec    40
7211    Straż Ochrony Portu Gdańsk Sp. z o.o.    Gdańsk    40
7212    Spółdzielnia Usług Rolnych Rol-Bud    Trzcińsko-Zdrój    40
7213    Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zbigniewa Zagórskiego Sp. z o.o.    Nałęczów    40
7214    Zakład Kamieniarski Granit Sp. z o.o.    Czarnków    40
7215    BWS – Technika Budowlana Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    40
7216    LAPS Sp. z o.o.    Rzeszów    40
7217    PHU Elektra Sp. z o.o.    Biała Podlaska    40
7218    Wojskowa Agencja Mieszkaniowa    Warszawa    39
7219    Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.    Szczecin    39
7220    Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o.    Warszawa    39
7221    Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.    Tarnów Opolski    39
7222    Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach    Katowice    39
7223    COMP S.A.    Warszawa    39
7224    Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.    Szczecin    39
7225    D.R.E Sp. z o.o.    Elbląg    39
7226    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    39
7227    Berendsen Textile Service Sp. z o.o.    Żukowo    39
7228    Filip i S-ka Dromader S.J.    Łódź    39
7229    Bridgestone Sales Polska Sp. z o.o.    Warszawa    39
7230    REMAK S.A. Przedsiębiorstwo Modernizacji Urządzeń Energetycznych    Opole    39
7231    JURAJSKA Spółdzielnia Pracy    Myszków    39
7232    AQUA – SOPOT Sp. z o.o.    Sopot    39
7233    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński i S-Ka Sp. J.    Kwidzyn    39
7234    Polskie Zakłady Zbożowe Pzz w Krakowie S.A.    Kraków    39
7235    Dahliamatic Sp. z o.o.    Warszawa    39
7236    EGIS POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    39
7237    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie    Ciechanów    39
7238    ID Sourcing Sp. z o.o.    Warszawa    39
7239    MARSPOL GRUPA Sp. z o.o.    Rzeszów    39
7240    Stemik Sp. z o.o.    Klęczany    39
7241    Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o.    Leżajsk    39
7242    SAMSON Sp. z o.o. Automatyka i Technika Pomiarowa    Warszawa    39
7243    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe OFI S.J.    Dąbrowa Górnicza    39
7244    Przedsiębiorstwo Handlowe CARBO-STAL G.Przybyłek,M.Polak S.J.    Wojkowice    39
7245    PW Pieprzyk Sp. z o.o.    Rawicz    39
7246    Wodociągi Ostrzeszowskie Sp. z o.o.    Ostrzeszów    39
7247    Alicantee Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Kraków    39
7248    Suszarnia Międzyrzecz S.A.    Międzyrzecz    39
7249    Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Lubań    39
7250    SUD – CHEMIE Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    39
7251    Taret Sp. z o.o. S.K.    Milanówek    39
7252    Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach     Katowice    39
7253    PPHU Agromarket Sp. z o.o.    Węgorzyno    39
7254    Polnix S.J.    Warszawa    39
7255    COVANCE (POLSKA) Sp. z o.o.    Warszawa    39
7256    Przeds. Przewozowe Podkarpackiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o.    Rzeszów    39
7257    Drosol Krzysztof Puz i Wspólnicy Sp.J.    Będzin    39
7258    Aluma Polska Sp. z o.o. Maszyny do Obróbki Aluminium i Tworzyw Sztucznych    Elbląg    39
7259    Budowlani Sanatorium Uzdrowiskowe S.J.    Podegrodzie    39
7260    Biovita S.J.    Tenczynek    39
7261    Optimum – Tymiński i S-ka S.J.    Warszawa    39
7262    ZPUH Zap S.J.    Przygodzice    39
7263    Cetech Sp. z o.o.    Łódź    39
7264    Krasnobrodzkie Centrum Handlowo – Produkcyjno – Usługowe AMC S.J.    Krasnobród    39
7265    HYBRYD Sp. z o.o.    Pyskowice    39
7266    Techno – Geo Sp. z o.o. Przeds. Robót Geotechniczno – Inżynieryjnych    Warszawa    39
7267    Havas Worldwide Warsaw Sp. z o.o.    Warszawa    39
7268    2 K System Sp. z o.o.    Warszawa    39
7269    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Mława    39
7270    Steelcon Sp. z o.o.    Warblewo    39
7271    Aspol S.J. Zakłady Tapicersko – Meblowe    Częstochowa    39
7272    Capital Estate Sp. z o.o.    Goleniów    39
7273    AUTO BROKER Sp. z o.o.    Lublin    39
7274    Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A.    Gdańsk    39
7275    TOMIX S.J. KATARZYNA SROCZYŃSKA, TOMASZ GUZ    Szczecin    39
7276    JKK Moto Sp. z o.o.    Katowice    39
7277    Henwal Sp. z o.o.    Radziszów    39
7278    Mostostal – Zabrze Biuro Projektów i Realizacji S.A.    Zabrze    39
7279    CP Trade Tarnów Sp. z o.o.    Tarnów    39
7280    SCS Aster – Med Sp. z o.o.    Warszawa    39
7281    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNE PIOSTAMAR S.J. BIELAWSKI MARIAN, BIELEWICZ PIOTR    Świecie    39
7282    UNITHERM S.J.    Gdańsk    39
7283    Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Sokółka    39
7284    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Choszczno    39
7285    Yureco S.A.    Oleśnica    39
7286    Bud – Bau Sp. z o.o.    Kartuzy    39
7287    Tes Technika Emalia Szkło Sp. z o.o.    Olkusz    39
7288    Italmec Sp. z o.o.    Katowice    39
7289    Anmar Sp. z o.o.    Wrocław    39
7290    Oemeta Polska Sp. z o.o.    Wrocław    39
7291    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Prabuty    39
7292    Emet – Impex Sp. z o.o. PHHP i AP    Poznań    39
7293    PPHU Janmar Sp. z o.o.    Kraków    39
7294    FA Sp. z o.o. Efficient Life Company Spółka Komandytowa    Łomnica-Młyn    39
7295    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Piekary    Legnica    39
7296    MAT 2003 Sp. z o.o.    Warszawa    39
7297    Archem Sp. z o.o.    Święta Katarzyna    39
7298    DUH-IMPEX Sp. z o.o.    Wrocław    39
7299    Stalbud Sp. z o.o.    Kartuzy    39
7300    Grażyna Łubisz Sp. z o.o.    Warszawa    39
7301    UBOJNIA Zbigniew Krause i Grzegorz Krause S.J.    Turze    39
7302    Elektrowap Sp. z o.o.    Konin    39
7303    Mars Polska Sp. z o.o.    Sochaczew    38
7304    SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.    Warszawa    38
7305    Port Lotniczy Poznań – Ławica Sp. z o.o.    Poznań    38
7306    Gerresheimer Bolesławiec S.A.    Bolesławiec    38
7307    Siegwerk Poland Marki Sp. z o.o.    Marki    38
7308    PPHU Komart Sp. z o.o.    Knurów    38
7309    CERAMIKA – KOŃSKIE Sp. z o.o.    Końskie    38
7310    Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o.    Ustroń    38
7311    St-Majewski S.A. Spółka Komandytowo Akcyjna    Pruszków    38
7312    PPHU Rolbud S.J.    Ciechanów    38
7313    ZIELEŃ MIEJSKA Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego    Pruszków    38
7314    OERLEMANS FOODS POLSKA Sp. z o.o.    Strzelno    38
7315    DORIAN Dorota Lisicka, Krzysztof Lisicki S.J.    Michałów-Reginów    38
7316    Zakład Produkcyjny Aparatury Elektrycznej Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    38
7317    Hama Plus S.A.    Stary Widzim    38
7318    Wytwórnia Pasz Piast II Sp. z o.o.    Płońsk    38
7319    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Bełchatów    38
7320    Agilent Technologies Poland Sp. z o.o.    Wrocław    38
7321    Telko – Poland Sp. z o.o.    Warszawa    38
7322    Sadi Polska – Agencja Celna Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    38
7323    Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Zabrze    38
7324    BRADAS Adam i Jan Tyrała S.J.    Olesno    38
7325    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Bytom    38
7326    MRE Sp. z o.o. GBS Objekt 41 Spółka Komandytowa    Warszawa    38
7327    NCH – POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    38
7328    PPU Redox Sp. z o.o.    Warszawa    38
7329    Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego     Biała Podlaska    38
7330    ABW Superbruk S.J.    Hryniewicze    38
7331    SZPITAL SPECJALISTYCZNY w Chorzowie    Chorzów    38
7332    Techno Service S.A.    Gdańsk    38
7333    FFP Sp. z o.o.    Mogilno    38
7334    BEZPOL Przeds. Produkcyjne S.J.    Myszków    38
7335    Spółdzielnia Mieszkaniowa Turka    Turka    38
7336    Malborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Malbork    38
7337    Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.    Złotoryja    38
7338    Ewmaj S.J.    Chynów    38
7339    Przedsiębiorstwo Wykonawstwa Remontów i Inwestycji REMZAP Sp. z o.o.    Puławy    38
7340    Spółdzielnia Produkcji Rolnej w Żurawcach    Żurawce    38
7341    EGIS Sp. z o.o.    Kraków    38
7342    AMCO Sp. z o.o.    Olsztyn    38
7343    Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny Dla Dzieci w Ameryce    Olsztynek    38
7344    CHEMADEX S.A.    Warszawa    38
7345    Stada Poland Sp. z o.o.    Piaseczno    38
7346    Wiki – Met Sp. z o.o.    Kępno    38
7347    Silva Sp. z o.o.    Mielec    38
7348    EUROPARQUET Sp. z o.o.    Hutki    38
7349    INFOMEX Sp. z o.o.    Żywiec    38
7350    Smokey Sp. z o.o.    Katowice    38
7351    M. Skrzypiec i Z. Szpilka Param Sp. J.    Warszawa    38
7352    BRAMAR S.J.    Radom    38
7353    Stacje Paliw Napędowych WYGODA S.A.    Cieszyn    38
7354    FAMAS S.A.    Łódź    38
7355    Top-Design Chwaszczyno Chudzyński, Stupnicki S.J.    Chwaszczyno    38
7356    Spółdzielnia Rolniczo – Wytwórcza w Nizinach    Niziny    38
7357    Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o.    Gdańsk    38
7358    Forcar – Mrugała Piotr, Czaja Robert S.J.    Nowy Targ    38
7359    Opia – Serwis Sp. z o.o. Ośrodek Pomiarów i Automatyki    Katowice    38
7360    Heliograf Sp. z o.o.    Warszawa    38
7361    Matbud S.J.    Piątnica Poduchowna    38
7362    Frog MS Delko sp. z o.o.    Kraków    38
7363    Wald-Glob Jan Radecki S.J.    Pułtusk    38
7364    Benninghoven Polska Sp. z o.o.    Warszawa    38
7365    PPHU KOL – TRANS – HUT Sp. z o.o.    Gliwice    38
7366    Gospodarstwo Rolne Weneda Sp. z o.o.    Lichnowy    38
7367    ELFON Sp. z o.o.    Kraków    38
7368    Maciej Rogowski Spółka Komandytowo Akcyjna    Tczew    38
7369    PHU Elproma Sp. z o.o.    Piaseczno    38
7370    Przedsiębiorstwo Usług Wodnych i Sanitarnych Sp. z o.o.    Nowogard    38
7371    Interactive Systems S.J.    Poznań    38
7372    E.C.B. Sp. z o.o.    Zgorzelec    38
7373    Asterias Sp. z o.o.    Tarnów    38
7374    Zakłady Mięsne Piekarscy Sp. J.    Rokiciny    38
7375    TPA Horwath Accounting Sp. z o.o.    Poznań    38
7376    Mat – Oil Sp. z o.o.    Poznań    38
7377    Zakład Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o.    Wołczyn    38
7378    Xmedia Sp. z o.o.    Gołębiewo Średnie    38
7379    Remedia Sp. z o.o.    Władysławowo    38
7380    Cent Piotr Kołaciński Robert Olszyna – S.J.    Koło    38
7381    PPH SKATOM Sp. z o.o.    Dobrzany    38
7382    Tarpil Sp. z o.o.    Piła    38
7383    Profesja Sp. z o.o. Grupa Producentów Rolnych     Bystrze    38
7384    SVL Sp. z o.o.    Iłża    38
7385    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Sokołach    Sokoły    38
7386    Zarys Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    38
7387    MŁYNEX Dobkowscy S.J.    Augustów    38
7388    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Łochów    38
7389    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Czarnym Dunajcu    Czarny Dunajec    38
7390    Bieszczadzkie Schroniska i Hotele PTTK Sp. z o.o.    Sanok    38
7391    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Wolsztyn    38
7392    Autogaleria Sp. z o.o.    Płock    38
7393    Powszechna Agencja Handlowa PAH Sp. z o.o.    Szkotnik    38
7394    Kontener-Oborniki Sp. z o.o.    Ocieszyn    38
7395    Zielone Studio Sp. z o.o.    Kraków    38
7396    Ubojnia Drobiu Sprzedaż Hurtowa i Detaliczna S.J.    Warta    38
7397    Cyntia Sp. z o.o.    Kraków    38
7398    Busal Sp. z o.o. PPHU    Płock    38
7399    UK-POL Sp. z o.o. PPUH    Działoszyn    38
7400    Bydgoskie Przeds. Robot Inżynieryjno-Wiertniczych Sp. z o.o.    Bydgoszcz    38
7401    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe REN-JER Sp. z o.o.    Włodawa    38
7402    Remos Sp. z o.o.    Gdynia    38
7403    Asseco Poland S.A.    Rzeszów    37
7404    CYFROWY POLSAT S.A.    Warszawa    37
7405    Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.    Toruń    37
7406    Energa – Obrót S.A.    Gdańsk    37
7407    Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek S.J.    Gostyń    37
7408    GASPOL S.A.    Warszawa    37
7409    Dalkia Term S.A.    Warszawa    37
7410    ATM S.A.    Warszawa    37
7411    GD Poland Investments Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    37
7412    Złomex S.A. Zakład Przerobu Złomu    Kraków    37
7413    STANCHEM S.J. Przeds. Chemiczne    Lublin    37
7414    REMONDIS SZCZECIN Sp. z o.o.    Szczecin    37
7415    PZU S.A. Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych    Warszawa    37
7416    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Konin    37
7417    Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Gdynia    37
7418    Przedsiębiorstwo Komunalne THERMA Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    37
7419    ELI LILLY POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    37
7420    Grupa Edukacyjna S.A.    Kielce    37
7421    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa    Krosno    37
7422    Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A.    Wolibórz    37
7423    FLORA Sp. z o.o.    Praszka    37
7424    ZEELANDIA Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    37
7425    Deloitte Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.    Warszawa    37
7426    POLONTEX S.A.    Poraj    37
7427    TELVIS Sp. z o.o. PUP    Katowice    37
7428    Holland Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o.    Prószków    37
7429    ELTUR – WAPORE Sp. z o.o. Przed. Prod. Sorbentów i Rekultywacji    Bogatynia    37
7430    Maxus – Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    37
7431    PMT Marketing System sp. z o.o. sp.k.    Poznań    37
7432    PHU Zachęta Kaleta S.J.    Kraków    37
7433    Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    37
7434    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Oławie    Oława    37
7435    Lutz Polska Sp. z o.o.    Domaszkowice    37
7436    Centrum Handlowe Nexa Sp. z o.o.    Zamość    37
7437    Dial Poland Przed. Poligraficzne Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    37
7438    GAMBIT S.J.    Kutno    37
7439    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    37
7440    POLMEX PPUH Sp. z o.o.    Nowy Sącz    37
7441    SNS Trading Sp. z o.o.    Łódź    37
7442    LUBINPEX Sp. z o.o. PHU    Lubin    37
7443    OPUS Sp. z o.o.    Gliwice    37
7444    Techmot Sp. z o.o.    Choroszcz    37
7445    Depol Sp. z o.o.    Bydgoszcz    37
7446    SANBUD W.LESZCZUK I K.GŁUCHOWSKI SPÓŁKA JAWNA    Siedlce    37
7447    Invest – Tech Sp. z o.o.    Toruń    37
7448    Tom – Gast S.J.    Starowa Góra    37
7449    Fabryka Mebli Wer-Sal Kaczorowscy S.J.    Jankowy    37
7450    Aleksandria Dariusz Moczarski    Konopiska    37
7451    Termitech S.J.    Białystok    37
7452    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pionier    Belęcin    37
7453    POLKAT Holding Sp. z o.o.    Warszawa    37
7454    Łatała i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Kraków    37
7455    Studio M. Szczerba i Wspólnicy S.J.    Człuchów    37
7456    Biuro Handlowo Usługowe Orion S.J.    Bełchatów    37
7457    AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o.    Konin    37
7458    Comex S.A.    Gdańsk    37
7459    Polska Grupa Merchandisingowa Sp. z o.o.    Wrocław    37
7460    Aesseal Polska Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    37
7461    Wojcieszak, Basiński i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Spółka Komandytowa    Poznań    37
7462    Cezar Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    37
7463    Conexx Sp. z o.o.    Myszków    37
7464    Parapack Sp. z o.o.    Włodarka    37
7465    TERMA-DOM Sp. z o.o.    Zabrze    37
7466    Rex Auto Sp. z o.o.    Rzeszów    37
7467    WIHA POLSKA Sp. z o.o.    Gdańsk    37
7468    Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Namysłów    37
7469    ELEKTROMONTARŻ NR 2 KRAKÓW Sp. z o.o.    Kraków    37
7470    BRESCO CONSULTING Sp. z o.o.    Wrocław    37
7471    Agencja Komunalna Sp. z o.o.    Brzeszcze    37
7472    PLUTA Paweł Pluta i Agata Pluta S.J.    Dolice    37
7473    Bednarz i Bednarz S.J.    Bielsko-Biała    37
7474    POLPETRO S.A.    Płock    37
7475    Carimpex Auto Center Sp. z o.o.    Warszawa    37
7476    Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Wałbrzych    37
7477    KONSTAL – BRALIN Sp. z o.o.    Bralin    37
7478    Zakład Masarski Małgorzata i Eugeniusz Jędrycha S.J.    Konieczki    37
7479    PPH WODBUD S.A.    Wyszków    37
7480    Przedsiębiorstwo Usługowo-Wytwórcze Stolmex – Łojewscy Spółka Jawna    Janin    37
7481    Zakład Oczyszczania Miasta W.W. Dymek i J.Igielski S.J.    Łowicz    37
7482    Spółdzielnia Wola    Warszawa    37
7483    SERWOKONTROL Sp. z o.o.    Wrocław    37
7484    KRES S.J.    Bielsk Podlaski    37
7485    Mokotowianka S.J.    Warszawa    37
7486    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Garwolinie    Garwolin    37
7487    Coronel Sp. z o.o.    Gniechowice    37
7488    Ekoowoc Grupa Producentów Owoców I Warzyw Sp. z o.o.    Godziszów    37
7489    PRZEDSIĘBIORSTWO ZAOPATRZENIA ROLNICTWA CHEMI-PLON Sp. z o.o.    Giżycko    37
7490    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Nowe Miasto    37
7491    SAWSKI & URZĘDOWSKI Sp. z o.o.    Ropa    37
7492    Ro – Mead S.J. Firma Handlowo – Usługowa    Tarnobrzeg    37
7493    Budomat Sp. z o.o.    Kraśnik    37
7494    Nimpex Sp. z o.o. Hurtownia Materiałów Elektrycznych, Technicznych I Budowlanych     Nowy Targ    37
7495    BOTTONOVA Sp. z o.o.    Wrocław    37
7496    Biuro Projektów B.P.B.M. Bimor Sp. z o.o.    Szczecin    37
7497    KARO Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia    Bukowno    37
7498    Jagro Jadwiga Domżała, Sebastian Domżała S.J.    Ślubowo    37
7499    Przeds. Lech – Pol Sp. z o.o.    Szczecin    37
7500    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Poświętnem    Poświętne    37
7501    Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Warszawa    36
7502    RWE POLSKA S.A.    Warszawa    36
7503    PROVIDENT POLSKA S.A.    Warszawa    36
7504    Politechnika Warszawska    Warszawa    36
7505    Saturn Management Sp. z o.o. i Wspólnicy S-ka Komandytowa    Warszawa    36
7506    Biuro Informacji Kredytowej S.A.    Warszawa    36
7507    Spółdzielnia Mieszkaniowa Starówka    Warszawa    36
7508    KEMIPOL Sp. z o.o.    Police    36
7509    Multiserwis Sp. z o.o.    Krapkowice    36
7510    SAWEX Sp. z o.o.    Warszawa    36
7511    Outbox Sp. z o.o.    Warszawa    36
7512    Kredyt Inkaso S.A.    Warszawa    36
7513    Instytut Metalurgii Żelaza Im. Stanisława Staszica    Gliwice    36
7514    Uniwersytet Szczeciński    Szczecin    36
7515    Szpital Wojewódzki    Opole    36
7516    SMT Scharf Polska Sp. z o.o.    Tychy    36
7517    Iow Trade Sp. z o.o.    Warszawa    36
7518    Radkom PPUH Sp. z o.o.    Radom    36
7519    MAXSTAL Sp. z o.o.    Kraków    36
7520    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Bochnia    36
7521    FERGUSON Sp. z o.o.    Poznań    36
7522    Hydro ZNPHS Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    36
7523    POLMOR Sp. z o.o.    Bytów    36
7524    Union Knopf Polska Sp. z o.o.    Turek    36
7525    Morski Instytut Rybacki – Państwowy Instytut Badawczy    Gdynia    36
7526    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Wik Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    36
7527    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Ruda Śląska    36
7528    Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.    Gdańsk    36
7529    COOPEXIM Sp. z o.o.    Warszawa    36
7530    SOBSMAK Sp. z o.o.    Wołomin    36
7531    Plasmet – Jesion S.J.    Kalisz    36
7532    Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Nowy Sącz    36
7533    Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem” w Zakopanem    Zakopane    36
7534    Przedsiębiorstwo Handlowe Smorawiński i Spółka S.J.    Poznań    36
7535    Transport Krajowy, Międzynarodowy, Spedycja S.J.    Giżyce    36
7536    Hurtownia Materiałów Budowlanych Mat-Bud S.J.    Rumia    36
7537    Varimed Sp. z o.o.    Wrocław    36
7538    SDH Za Odrą Sp. z o.o.    Opole    36
7539    OMIG S.A.    Warszawa    36
7540    Zakład Obsługi Leśnictwa S.J.    Tarnobrzeg    36
7541    BENTOM S.A.    Koziegłowy    36
7542    A.B. Berren – Handlowy Sp. z o.o.    Michałowice    36
7543    JARMEX PPHU Jarosław Jaskólski    Radom    36
7544    STRIMA Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    36
7545    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej PEC Sp. z o.o.    Kwidzyn    36
7546    Elnaft Sp. z o.o.    Trąbki Wielkie    36
7547    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Madagier J. Trawińska, E. Pawlak sp. j.    Radziejów    36
7548    Centrum Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    36
7549    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych SITA PIASECZNO Sp. z o.o.    Piaseczno    36
7550    ROL – MECH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe    Radymno    36
7551    Oświęcimskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Oświęcim    36
7552    Gryfińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Gryfino    36
7553    Hydramet Sp. z o.o.    Giżycko    36
7554    4 BABY Sp. z o.o.    Lublin    36
7555    MHM Sp. z o.o.    Milicz    36
7556    Orzech Sp. z o.o. ZPOW    Kolbuszowa    36
7557    M. I. H. G. Polska Sp. z o.o.    Pyrzyce    36
7558    Magnetix – Gorszwa S.J.    Łódź    36
7559    Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów Medicus w Szczecinie    Szczecin    36
7560    PLATA Wytwórnia Zniczy i Świec S.J.    Wieliczka    36
7561    ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY HYDMET S.J. M.Z.P.B.RZADKOSZ    Nowy Targ    36
7562    Kuda Truck Parts Sp. z o.o.    Police    36
7563    INSTYTUT TECHNOLOGII DREWNA    Poznań    36
7564    Śląsk Auto Sp. z o.o.    Katowice    36
7565    TCM Polska Tool Consulting & Managment Sp. z o.o.    Polkowice    36
7566    DAUNPOL Sp. z o.o.    Warszawa    36
7567    Zakład Pogrzebowy Hades Sp. z o.o.    Biała Podlaska    36
7568    Petro – Tank S.J.    Nowe Skalmierzyce    36
7569    AMERI-POL TRADING Ltd. Sp. z o.o.    Katowice    36
7570    MAK – POL Sp. z o.o.    Lublin    36
7571    Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych S.A.    Koło    36
7572    Gospodarstwo Rybackie Kock Sp. z o.o.    Ryki    36
7573    Eur – Ecco Sp. z o.o.    Warszawa    36
7574    Lokatorsko-Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Drzewiarz    Ustrzyki Dolne    36
7575    PRESBET Państwowe PPU    Warszawa    36
7576    Otwocka Spółdzielnia Handlowa    Otwock    36
7577    Systema Polska Sp. z o.o.    Zduńska Wola    36
7578    BROMILK Sp. z o.o. Mleczarskie PPH    Brodnica    36
7579    Suns Sp. z o.o.    Koszalin    36
7580    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Jaworzno    36
7581    Biurotechnika S.A. PHU    Warszawa    36
7582    Super Smak Sp. z o.o.    Jeziorany    36
7583    Jedlickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Jedlicze    36
7584    Petrocom Sp. z o.o.    Kraków    36
7585    AN – MAR Sp. z o.o.    Swarzędz    36
7586    Inter-Gum Sp. z o.o.    Głogów    36
7587    KJM – BIS Sp. z o.o.    Police    36
7588    Fest Sp. z o.o.    Gdańsk    36
7589    Powiśle Spółdzielnia Pracy     Kwidzyn    36
7590    BOLBAR Sp. z o.o. PPUH    Bolesławiec    36
7591    Supertherm Sp. z o.o.    Września    36
7592    Czachpol Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne     Czachówki    36
7593    Securitas – Service Agencja Ochrony Sp. z o.o.    Gdynia    36
7594    BRE LEASING Sp. z o.o.    Warszawa    35
7595    Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.    Sosnowiec    35
7596    Canpol I Sp. z o.o. S.K.A.    Warszawa    35
7597    Supravis Group S.A.    Bydgoszcz    35
7598    Polskie Koleje Linowe S.A.    Zakopane    35
7599    Przedsiębiorstwo Handlowo – Produkcyjne Wiesław Wawrzyniak    Kalisz    35
7600    Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza    Rzeszów    35
7601    Państwowy Instytut Geologiczny    Warszawa    35
7602    Pollena S.A. Fabryka Opakowań Kosmetycznych    Łaskarzew    35
7603    LUBLINDIS Sp. z o.o.    Lublin    35
7604    Flewo – Pol Sp. z o.o.    Stegna    35
7605    WILK ELEKTRONIK S.A.    Łaziska Górne    35
7606    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Inowrocławiu    Inowrocław    35
7607    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe SIGMA-LI S.J. Wiejacha    Goleszów    35
7608    Petek i Wspólnicy, Adam Korbel S.J.    Zabrze    35
7609    BLUE MEDIA S.A.    Sopot    35
7610    Przedsiębiorsywo Budownictwa Specjalistycznego Włodzimierz Olszewski S.J.    Sławno    35
7611    Zakład Energetyki Cieplnej TCZEW Sp. z o.o.    Tczew    35
7612    EBM PAPST POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    35
7613    FUGOR Sp. z o.o. Fabryka Urządzeń Górniczych    Krotoszyn    35
7614    Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Przasnysz    35
7615    AKO S.A.    Bydgoszcz    35
7616    DUET Sp. z o.o. PHU    Mława    35
7617    Stadnina Koni w Dobrzyniewie Sp. z o.o.    Falmierowo    35
7618    Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.    Siemiatycze    35
7619    Hydrokom Sp. z o.o. Wodociągi i Kanalizacja    Kluczbork    35
7620    ELEKTROTERMEX Sp. z o.o.    Ostrołęka    35
7621    Przedsiębiorstwo EL 12 Sp. z o.o.    Opole    35
7622    Firma Gotowski – Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.    Bydgoszcz    35
7623    CSK Food Enrichment Poland Sp. z o.o.    Toruń    35
7624    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Cichobórzu    Hrubieszów    35
7625    Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Sp. z o.o. w Kielcach    Kielce    35
7626    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Ziębice    35
7627    Duni Sales Poland Sp. z o.o.    Poznań    35
7628    Getinge Poland Sp. z o.o.    Warszawa    35
7629    ARPIS S.A. Wielkopolskie PHUP    Poznań    35
7630    Carmen Sp. z o.o.    Jasienica    35
7631    Markat Plus S.J.    Brody    35
7632    Autoserwis Mazowsze Sp. z o.o.    Płock    35
7633    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Zielonego Sztandaru    Stary Kornin    35
7634    Stefańczyk S.J.    Łódź    35
7635    Szkoła Morska w Gdyni Sp. z o.o.    Gdynia    35
7636    UNICEM Sp. z o.o. PW    Chełm    35
7637    Fino Sp. z o.o. PUH    Chełm    35
7638    DOSTER Sp. z o.o.    Kobiór    35
7639    WAGROMARKET Sp. z o.o.    Kalisz    35
7640    AVA Sp. z o.o.    Białystok    35
7641    NCS Sp. z o.o. PW    Poznań    35
7642    Card 2000 Sp. z o.o.    Gdańsk    35
7643    Typograf S.J.    Września    35
7644    ZAKŁAD BUDOWLANO-MONTAŻOWY PROBUD Sp. z o.o.    Żywiec    35
7645    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Puck    35
7646    Artefe S.A.    Kielce    35
7647    Polfarmer Sp. z o.o.    Zgorzelec    35
7648    RST S.J.    Białystok    35
7649    Battenfeld Polska – Injection Moulding Technology Sp. z o.o.    Adamowizna    35
7650    DECOLTE Sp. z o.o.    Nowy Targ    35
7651    F.H.U. Impet S.J.    Kędzierzyn-Koźle    35
7652    TITAN LUX Sp. z o.o.    Libiąż    35
7653    SĘKPOL Lewończyk S.J.    Suwałki    35
7654    Center Plast Sp. z o.o.    Jemielnica    35
7655    HB Projekt Sp. z o.o.    Białystok    35
7656    Centrum Jasnogórska 44 Sp. z o.o.    Kraków    35
7657    AGRO – KOMPLEKS Sp. z o.o.    Osówiec    35
7658    Paweł Gryś, Tadeusz Zieliński PPHU CONSAY S.J.    Biała    35
7659    Miejska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Bielsko-Biała    35
7660    POLSKIE WYDAWNICTWO MUZYCZNE S.A.    Kraków    35
7661    CONHPOL – BIS Sp. z o.o.    Kalwaria Zebrzydowska    35
7662    Agencja Fotograficzno – Wydawnicza Mazury Sp. z o.o.    Olsztyn    35
7663    Bisko-Dom i Ogród Sp. z o.o.    Chełm    35
7664    CENTRUM MAZUR S.A. Przedsiębiorstwo Turystyczne    Giżycko    35
7665    Olmaz Sp. z o.o.    Modrze    35
7666    KON – REM Sp. z o.o. PUP    Wrocław    35
7667    Elektra Alum S.J.    Łódź    35
7668    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE CHEMCO Sp. z o.o.    Sobowidz    35
7669    Delta – Trans Sp. z o.o.    Pruszków    35
7670    Biprowumet Sp. z o.o.    Kraków    35
7671    PUR – IZOLACJA Sp. z o.o.    Lwówek    35
7672    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wieruszowie    Wieruszów    35
7673    Elwa Sp. z o.o.    Gdańsk    35
7674    IRBUD Sp. z o.o.    Pogórze    35
7675    MK Rocks Sp. z o.o.    Warszawa    35
7676    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Wijewo    35
7677    SSM Poland Sp. z o.o.    Szczecin    35
7678    Forum Meble Sp. z o.o.    Bolumin    35
7679    PPHU FUDIM – POLMO Sp. z o.o.    Dopiewo    35
7680    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Wilkołazie    Wilkołaz-Stacja Kolejowa    35
7681    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe LUBEX Sp. z o.o.    Lubliniec    35
7682    AUTO – MOBIL CIEROCKI Sp. z o.o.    Chwaszczyno    35
7683    Mazowiecka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.    Warszawa    34
7684    GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A.    Gdynia    34
7685    PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o.    Zamość    34
7686    Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.    Zielona Góra    34
7687    Jokey Plastik Blachownia Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    34
7688    BIAŁA GÓRA Sp. z o.o. Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych    Smardzewice    34
7689    Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki SPZOZ    Warszawa    34
7690    FACKELMANN POLSKA Sp. z o.o.    Tomice    34
7691    Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.    Tulce    34
7692    Almi Polska Sp. z o.o.    Tychy    34
7693    TOR-PAL Sp. z o.o. PPH    Kwidzyn    34
7694    ZMK Delikates Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    34
7695    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie    Sulechów    34
7696    AGROMAKS Sp. z o.o.    Nowa Sucha    34
7697    CER Motor Sp. z o.o.    Warszawa    34
7698    Monat Sp. z o.o. Wielobranżowa i Projektowa    Gdańsk    34
7699    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Im. Stanisława Staszica w Pile    Piła    34
7700    PAN DRAGON Sp. z o.o.    Gdańsk    34
7701    Chajec, Don – Siemion & Żyto sp.k.    Warszawa    34
7702    Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości     Łomża    34
7703    Anro – Trade S.J. Export – Import R. Walder i T. Walder    Chwaszczyno    34
7704    PROFIL Krystyna i Marek Kosowicz S.J.    Słupsk    34
7705    Power Engineering S.A.    Czerwonak    34
7706    UREN NOVABERRY Sp. z o.o.    Lublin    34
7707    SPOŁEM PSS    Rzeszów    34
7708    CONTROLTEC Sp. z o.o.    Wrocław    34
7709    PRAXIS S.A.    Warszawa    34
7710    Krakbud S.J.    Zakliczyn    34
7711    Przedsiębiorstwo Komunale w Tucholi Sp. z o.o.    Tuchola    34
7712    Darmex Casing Sp. z o.o.    Świecie    34
7713    Dozut – Tagor Sp. z o.o.    Zabrze    34
7714    Timago International Group Sp. z o.o. i Spółka – Sp. Komandytowa    Bielsko-Biała    34
7715    SYCOWSKA GOSPODARKA KOMUNALNA Sp. z o.o.    Syców    34
7716    STOW POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    34
7717    Vitroszlif Sp. z o.o.    Częstochowa    34
7718    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Piorunkowicach    Piorunkowice    34
7719    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Przyjaźń w Krzeszowicach    Krzeszowice    34
7720    BTI Studios Sp. z o.o.    Warszawa    34
7721    Zakład Automatyki ZREMB WARSZAWA Sp. z o.o.    Warszawa    34
7722    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Simoradzu    Simoradz    34
7723    Ele – Comp Sp. z o.o.    Rzeszów    34
7724    Poraj Sp. z o.o.    Borek Wielkopolski    34
7725    Victorinox Poland Sp. z o.o.    Warszawa    34
7726    Energezap Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów Energetycznych    Puławy    34
7727    Zakład Energetyki Cieplnej PRUDNIK Sp. z o.o.    Lubrza    34
7728    Effcontrol Sp. z o.o.    Mirków    34
7729    Synak Meble Sp. z o.o.    Świecie    34
7730    Świeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Świeciu Sp. z o.o.    Świecie    34
7731    Falkon S.J.    Elbląg    34
7732    Olympic Sport Sp. z o.o.    Białystok    34
7733    Przedsiębiorstwo Transportu i Maszyn Drogowych S.A.    Jawor    34
7734    Waldipol Sp. z o.o.    Warszawa    34
7735    CERMET-BUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierskie    Kraków    34
7736    Zakład Handlu Big Fisch I.T. Dzięgiel Sp.J.    Niepołomice    34
7737    Polsat Nieruchomości Sp. z o.o.    Wrocław    34
7738    PUHP AKWA Radosław Pietrucha S.J.    Żarki    34
7739    Prosped Cargo – Berus i Sternadel S.J.    Warszawa    34
7740    Loma Laboratorium Medyczne Sp. z o.o.     Olesno    34
7741    Biuro Obsługi Wierzytelności Infos Sp. z o.o.    Sopot    34
7742    Centrala Nasienna Sp. z o.o.    Starogard Gdański    34
7743    „Plastcolor” Wróblewscy Sp. J.    Białystok    34
7744    Syntec S.J.    Chełm    34
7745    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe BMS S.J. T. Białowąs i Z. Bielecki    Kwidzyn    34
7746    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe EKOPASZ M.Nowakowski, M.Kalinowski, Z.Klukas S.J.    Kołodziejewo    34
7747    NU – MED Diagnostyka Sp. z o.o.    Elbląg    34
7748    Metalowiec – Białystok Sp. z o.o.    Fasty    34
7749    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Myślenice    34
7750    Zakład Automatyki i Pomiarów APROCHEM Sp. z o.o.    Oświęcim    34
7751    AKE Polska Sp. z o.o.    Wieruszów    34
7752    Plastico Sp. z o.o.    Radom    34
7753    Zakład Mięsny Pelikan Sp. z o.o.    Białystok    34
7754    Handlowo – Produkcyjna Spółdzielnia Pracy    Miechów    34
7755    Rafineria Estry Metylowe Sp. z o.o.    Kobylnica    34
7756    STRUCTUM Sp. z o.o. PW    Lublin    34
7757    Stacja Benzynowa Diesel Rączka S.J.    Skomielna Biała    34
7758    Zakład Usług Dźwigowych Sp. z o.o.    Wrocław    34
7759    Hotel Wodnik Sp. z o.o.    Łeba    34
7760    KONSULTANT Sp. z o.o.    Warszawa    34
7761    TOMEX S.A.    Kraków    34
7762    JKS Sp. z o.o.    Kraków    34
7763    Kamel A.K. Depińska-Fołda Sp. J.    Konin    34
7764    NZOP Zdrowy Sobięcin Sp. z o.o.    Wałbrzych    34
7765    TECHGAL Sp. z o.o.    Poznań    34
7766    Max S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Kraśnik    34
7767    Amatech Amabud Elektrotechnika Sp. z o.o.    Płock    34
7768    Nico Rarini Krzysztof Koprowicz sp. j.    Słupsk    34
7769    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sejnach    Sejny    34
7770    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Łaszczowie    Łaszczów    34
7771    Medprim Sp. z o.o.    Łódź    34
7772    ASTRA S.J. PH    Trzcianka    34
7773    ACM AGROCENTRUM Sp. z o.o.    Kielce    34
7774    Emet-Impex Pompy i Armatura Sp. z o.o.    Warszawa    34
7775    Orlita Sp. J.    Kraków    34
7776    RAJ – MED Sp. z o.o.    Rajsko    34
7777    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Janimark Sp. z o.o.    Suwałki    34
7778    Agencja Celna Wega A Sp. z o.o.    Kalisz    34
7779    LEROY-MERLIN INWESTYCJE Sp. z o.o.    Warszawa    33
7780    NORDKALK Sp. z o.o.    Kraków    33
7781    AQUA S.A.    Bielsko-Biała    33
7782    NOVOL Sp. z o.o.    Komorniki    33
7783    RABEN POLSKA Sp. z o.o.    Gądki    33
7784    INPRO S.A.    Gdańsk    33
7785    GEMI Sp. z o.o.    Łaziska Górne    33
7786    LENTEX S.A.    Lubliniec    33
7787    Spółdzielnia Zodiak    Rzeszów    33
7788    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Rzeszów    33
7789    Konspol Holding Sp. z o.o.    Nowy Sącz    33
7790    KORONA S.A.    Wieluń    33
7791    PHOENIX PRESS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Wrocław    33
7792    Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Białystok    33
7793    Kopalnie Melafiru w Czarnym Borze Sp. z o.o.    Czarny Bór    33
7794    PW Drewmax S.J. T.Sąsiadek i Wspólnicy    Kędzierzyn-Koźle    33
7795    Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o.o.    Kalisz    33
7796    Pifo Eko – Strefa Sp. z o.o.    Warszawa    33
7797    OSMOFROST Sp. z o.o.    Strzyżewice    33
7798    PROCAM POLSKA Sp. z o.o.    Tczew    33
7799    LPP TEX S.A.    Kowale    33
7800    SERTOP Sp. z o.o.    Tychy    33
7801    Zakład Budownictwa Energetycznego Sp. z o.o.    Koszalin    33
7802    Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii Im. Eugenii i Janusza Zeylandów    Poznań    33
7803    Pszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Pszczyna    33
7804    Przedsiębiorstwo Rolne Długie Stare Sp. z o.o.    Długie Stare    33
7805    DACPOL Sp. z o.o.    Piaseczno    33
7806    Firma Budowlano – Drogowa Prasbet S.J.    Grudziądz    33
7807    Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie Sp. z o.o.    Kraków    33
7808    ZIĘBICE Sp. z o.o. Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe    Ziębice    33
7809    Łakoć Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    33
7810    Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.    Tuszyn    33
7811    Black Point S.A.    Bielany Wrocławskie    33
7812    ALUSTA S.A.    Poznań    33
7813    Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.    Chodzież    33
7814    Firma Handlowo-Usługowa Żaboklicki S.J.    Czaple    33
7815    Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu    Sosnowiec    33
7816    WOD – KAN Sp. z o.o. Zakład Wodociągów i Kanalizacji    Skierniewice    33
7817    COLOPLAST Sp. z o.o.    Warszawa    33
7818    Bałtykgaz Sp. z o.o.    Rumia    33
7819    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „Konrad” sp. j. Bolesław Kalinowski, Małgorzata Kalinowska    Błonie    33
7820    GT Projekt Sp. z o.o. & Spółka Komandytowa    Tarnowo Podgórne    33
7821    Bonus Eurotech Sp. z o.o.    Łomianki    33
7822    Argenta Mikrobiologia Sp. z o.o. sp.k.    Poznań    33
7823    FHU Północ Południe Kazimierz Łącki, Krzysztof Stabrawa S.J.    Królówka    33
7824    ZRUG ZABRZE S.A.    Zabrze    33
7825    Jamax Piotr Jastrzębski, Piotr Machlowski S.J.    Bielsko-Biała    33
7826    Drobex – Agro Sp. z o.o.    Solec Kujawski    33
7827    FADO Sp. z o.o.    Bydgoszcz    33
7828    Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.    Bielsk Podlaski    33
7829    Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Bolesławiec    33
7830    Dom Maklerski Transarr Sp. z o.o.    Łódź    33
7831    Intop Szczecin Sp. z o.o.    Skarbimierzyce    33
7832    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej ŻYRARDÓW Sp. z o.o.    Żyrardów    33
7833    Mścice Ośrodek Hodowli Zarodowej Sp. z o.o.    Mścice    33
7834    PZM Wimet S.J.    Józefów    33
7835    Gospodarstwo Rolne Chwaliszewo Sp. z o.o.     Gromadno    33
7836    Stadnina Koni BIELIN Sp. z o.o.    Bielin    33
7837    Gospodarstwo Rolne Wonieść Sp. z o.o.    Śmigiel    33
7838    Matbet – Beton Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa    Tarnowo Podgórne    33
7839    JEDNOŚĆ Spółdzielnia    Ciężkowice    33
7840    KONSORCJUM FIRM DYSTRYBUCYJNYCH KRZYSZTOF KRZYSZTOF CZERKAWSKI, DOROTA LORKIEWICZ S.J.    Wrocław    33
7841    Wodociągi Miejskie Sp. z o.o.    Bytów    33
7842    Żuromińskie Zakłady Komunalne Sp. z o.o.    Żuromin    33
7843    POL – PANEL Sp. z o.o.    Rymanów    33
7844    UNIKORN Sp. z o.o.    Olsztyn    33
7845    GIGA Sp. z o.o. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej    Augustów    33
7846    Majątek Ziemski Trutnowy Sp. z o.o.    Trutnowy    33
7847    „Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Hajnówce    Hajnówka    33
7848    Grupa Konsultingowo-Inżynieryjna Kompleks S.A.    Wałbrzych    33
7849    BORMECH Sp. z o.o. PPH    Ustka    33
7850    Przedsiębiorstwo Projektowania Modernizacji i Rozwoju ZA Puławy S.A. PROZAP Sp. z o.o.    Puławy    33
7851    Corol Sp. z o.o.    Kobylnica    33
7852    Strawford – Poland Sp. z o.o.    Gdynia    33
7853    Kujawska Spółdzielnia Mleczarska    Włocławek    33
7854    Makolab S.A.    Łódź    33
7855    Docu – System Sp. z o.o.    Warszawa    33
7856    SERVINETTI S.J.    Przytkowice    33
7857    Przeds. Music – Info Sp. z o.o.    Kraków    33
7858    Vidis S.A.    Wrocław    33
7859    Przedsiębiorstwo ARMOT S.J.    Ełk    33
7860    Instytut Maszyn Przepływowych P.A.N.    Gdańsk    33
7861    Instytut Archeologii i Etnologii PAN    Warszawa    33
7862    Creon Poland Sp. z o.o.    Sianów    33
7863    PPUH SUPRON 3 Sp. z o.o.    Radom    33
7864    TERMIX S.J. Kozub B.    Świniarsko    33
7865    TOM – MARG Sp. z o.o.    Kraków    33
7866    Zakłady Mechaniczne Oleksik S.J.    Zwoleń    33
7867    AGROMA S.A. Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym    Szczecin    33
7868    Clima Heat sp.j. Andrzej Migdalski Jan Wierzbicki    Jelenia Góra    33
7869    Chomtech.pl Sp. z o.o.    Kraków    33
7870    Hekpol Sp. z o.o.    Janowiec Wielkopolski    33
7871    KRAK SPED LTD Sp. z o.o.    Kraków    33
7872    Rejonowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Myślenice    33
7873    SKS – STAKUSIT – POLSKA Sp. z o.o.    Wrocław    33
7874    Fabryka Armatury Idmar Sp. z o.o.    Krosno    33
7875    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Strzyżów    33
7876    Mark S.J.    Łódź    33
7877    AMS AGRA Sp. z o.o.    Dębice    33
7878    Daprico Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Szczecin    33
7879    Multimex Sp. z o.o. PPHU    Koluszki    33
7880    BPBK – Biuro Inżynierskie Sp. z o.o.    Gdańsk    33
7881    PH Bambi S.J.    Dębica    33
7882    Handel Hurtowy i Detaliczny S.J.    Jarocin    33
7883    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Olkusz    33
7884    SPOŁEM PSS TĘCZA    Wieluń    33
7885    Elgis – Garbatka Sp. z o.o. Zakład Urządzeń Oświetleniowych i Elektrycznych    Garbatka-Letnisko    33
7886    Dawies International LTD Sp. z o.o.    Kołobrzeg    33
7887    Zapro Sp. z o.o. ZPU    Gdańsk    33
7888    PHS Hospital Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    33
7889    Misiek Sp. z o.o.    Rzeszów    33
7890    Solo Sp. z o.o.    Kraków    33
7891    Firma M.K. Bartkowiak S.J.    Przybyszewo    33
7892    Centrum Projektowe Miedzi CUPRUM – PROJEKT Sp. z o.o.    Wrocław    33
7893    Alians Trade Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    33
7894    Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Moszczenicy    Moszczenica    33
7895    PPUH Plus Sp. z o.o.    Poznań    33
7896    NET Transport I Spedycja Sp. z o.o.    Warszawa    33
7897    EKO-EFEKT Sp. z o.o.    Warszawa    33
7898    Opcom Sp. z o.o.    Kraków    33
7899    ETOS Sp. z o.o.    Olsztyn    33
7900    Enea S.A.    Poznań    32
7901    MASPEX – GMW Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Wadowice    32
7902    NETTO Sp. z o.o.    Kobylanka    32
7903    Medana Pharma S.A.    Sieradz    32
7904    Fenice Poland Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    32
7905    Metro Properties Sp. z o.o.    Warszawa    32
7906    Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o.    Rogowiec    32
7907    JOHN DEERE POLSKA Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    32
7908    BIBLIOTEKA NARODOWA    Warszawa    32
7909    Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.    Radom    32
7910    Kostrzyńsko – Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.    Kostrzyn nad Odrą    32
7911    Stalmot & Wolmet S.A.    Nidzica    32
7912    TELL S.A.    Poznań    32
7913    GEFCO Polska Sp. z o.o.    Warszawa    32
7914    ROTHSCHILD POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    32
7915    Danfoss Saginomiya Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    32
7916    PHU IMS-GRIFFIN Sp. z o.o.    Warszawa    32
7917    MAS Sp. z o.o.    Katowice    32
7918    Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowy Instytut Badawczy    Puławy    32
7919    S.I.C. Sp. z o.o.    Łódź    32
7920    KWH PIPE POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    32
7921    Sanico Electronics Polska Sp. z o.o.    Warszawa    32
7922    Spółdzielnia Mieszkaniowa Felin    Lublin    32
7923    Gescrap Polska Sp. z o.o.    Września    32
7924    SAF HOLLAND POLSKA Sp. z o.o.    Trzcianka    32
7925    Osi Food Solutions Poland Sp. z o.o.    Warszawa    32
7926    INERGY AUTOMOTIVE SYSTEMS POLAND Sp. z o.o.    Lublin    32
7927    Stadnina Koni PĘPOWO Sp. z o.o.    Krobia    32
7928    PPHU VIVA S.J.    Suchy Las    32
7929    Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o.o.    Nowy Dwór Gdański    32
7930    Podwysocki S.J.    Łódź    32
7931    RECAN Organizacja Odzysku S.A.    Warszawa    32
7932    Fabryka Aparatury Rentgenowskiej i Urządzeń Medycznych Farum S.A.    Warszawa    32
7933    Elkom Sp. z o.o.    Brzezie    32
7934    Total Market Sp. z o.o.    Warszawa    32
7935    Grupa Biznes Polska – Wnorowski i Wspólnicy S.J.    Wysokie Mazowieckie    32
7936    Bednarscy S.J.    Toruń    32
7937    PPU PALISANDER Sp. z o.o.    Białystok    32
7938    Hagmed S.J. Zakład Tworzyw Sztucznych    Rawa Mazowiecka    32
7939    Asstra Polska Sp. z o.o.    Warszawa    32
7940    Jordahl & Pfeifer Technika Budowlana Sp. z o.o.    Krępice    32
7941    DREWBET- S.J. ELŻBIETA I DARIUSZ ROGACZEWSCY, JOLANTA I ZBIGNIEW GRZYBOWIE    Lipie    32
7942    Polver Sp. z o.o.    Kraków    32
7943    KNOTT Sp. z o.o.    Zdziechowice    32
7944    Drabpol S.J.    Mykanów    32
7945    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kamix L. i J. Zienkiewicz – S.J.    Gdynia    32
7946    AUTO GALERIA Sp. z o.o.    Gorzów Wielkopolski    32
7947    Start J. Pietrukiewicz i Wspólnicy Sp. J.    Suwałki    32
7948    LECH S.J. L.P. SYKUŁA    Biłgoraj    32
7949    Baxters Polska Sp. z o.o.    Wolsztyn    32
7950    Peter Renz Sp. z o.o.    Grójec    32
7951    Wozimex Sp. z o.o.    Warszawa    32
7952    Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów    Łódź    32
7953    Cukiernia- Piekarnia Woźniak Sp. z o.o.    Szczecin    32
7954    Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.    Kamienna Góra    32
7955    SYDKRAFT Term Sp. z o.o.    Złotów    32
7956    Kennametal Polska Sp. z o.o.    Poznań    32
7957    Przedsiębiorstwo Rolniczo – Usługowe PROAGRO Sp. z o.o.    Skokowa    32
7958    TESAT Sp. z o.o.    Poznań    32
7959    STYLER Grzegorz Litewka, Szymon Romaniewski S.J.    Kraków    32
7960    THERMO SYSTEMS Sp. z o.o.    Katowice    32
7961    Piekarnia Frąckowiak, Frąckowiak H. S.J.    Wałbrzych    32
7962    ART – MOTOR Leszczyńscy, Rutkowscy S. J.    Solniczki    32
7963    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Niechanowie    Niechanowo    32
7964    P.U.H. Czasza-System Bortliczek i Wspólnicy S.J.    Bielsko-Biała    32
7965    Zielonogórski Rynek Rolno-Towarowy S.A.    Zielona Góra    32
7966    PPHU Gamart S.A.    Jasło    32
7967    PREFA Sp. z o.o.    Krzeszowice    32
7968    Auto – Lakus S.J.    Suwałki    32
7969    WOLTAN Sp. z o.o. Zakład Aparatury Elektrycznej    Łódź    32
7970    MULTIOFFICE Sp. z o.o.    Kraków    32
7971    DATACOM SYSTEM S.A.    Warszawa    32
7972    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Zwycięstwo    Pszenno    32
7973    Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Władysława Orkana w Mszanie Dolnej    Mszana Dolna    32
7974    IN SPE Sp. z o.o.    Kraków    32
7975    Siwela Sp. z o.o.    Świdnica    32
7976    Beyster International Sp. z o.o.    Śmiałowice    32
7977    Eha – Pol Export – Import S.J.    Otwock    32
7978    Begreco Sp. z o.o.    Czerwonak    32
7979    ROM-BUD Jędruszczak S.J.    Chełm    32
7980    Plastpur Sp. z o.o.    Bydgoszcz    32
7981    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE STAL-MOT Sp. z o.o.    Węgorzewo    32
7982    Plancon Sp. z o.o.    Kraków    32
7983    Intop Ltd Sp. z o.o.    Gdynia    32
7984    Ewa Szpot Sp. z o.o.    Swarzędz    32
7985    Atmoterm – Inżynieria Środowiska Sp. z o.o.    Warszawa    32
7986    R.G.R. Sp. z o.o.    Libiąż    32
7987    PLAST-FOL Sp. z o.o.    Sampława    32
7988    Stacja Paliw Petro S.J. Tadeusz Pejski, Przemysław Pejski    Różanna    32
7989    Kosmoprof Sp. z o.o.    Szałe    32
7990    BSC Ekopal S.J.    Szczecin    32
7991    Nasza Wspólnota Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Sp. z o.o.     Gdańsk    32
7992    Zrzeszenie Producentów Trzody Chlewnej Pro-Agro w Krotoszynie    Krotoszyn    32
7993    Elbex Sp. z o.o.    Rzeszów    32
7994    ZAPEL SERVICE Kompleksowe Centrum Usług Sp. z o.o.    Boguchwała    32
7995    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HAS Sp. z o.o.    Wieluń    32
7996    Beton-Bud Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    32
7997    Fano Sp. z o.o.    Warszawa    32
7998    Mescomp Telecom S.A.    Warszawa    32
7999    Centrum Budowlane Suszec Sp. z o.o.    Suszec    32
8000    FIRMA HANDLOWA RMS CZESŁAW ROGALA, LESZEK MAŃSKI, JAROSŁAW SZUSTER S.J.    Nowa Wieś Lęborska    32
8001    Adatela S.J.    Krosno    32
8002    Przychodnia Nr. 4 Sp. z o.o.    Tychy    32
8003    Aqlin Service Sp. z o.o.    Puławy    32
8004    Sklep Firmowy nr 5 Zakładów Mięsnych S.J.    Leżajsk    32
8005    ALDOOR K. Sikora S.K.    Rzeszów    32
8006    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rol-Trans S. Nowicki, E. Nowicka S.J.    Bydgoszcz    32
8007    Krak-Tar Sp. z o.o.    Tarnów    32
8008    Samodzielne Przeds. Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o.    Dzierzgoń    32
8009    Emilio Sp. z o.o.    Łódź    32
8010    VITACORN Sp. z o.o.    Poznań    32
8011    Grupa Producentów Zbóż Jawrol Sp. z o.o.    Paszowice    32
8012    Przychodnia Okole Sp. z o.o.    Bydgoszcz    32
8013    AF SEKO Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    32
8014    BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.    Warszawa    31
8015    Dolnośląska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.    Wrocław    31
8016    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Łódź    31
8017    DE HEUS Sp. z o.o.    Łęczyca    31
8018    Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o.    Warszawa    31
8019    Ernst & Young Usługi Finansowe Audyt Sp. z o.o. Polska Sp.k.    Warszawa    31
8020    LEK S.A.    Stryków    31
8021    Toya Sp. z o.o.    Łódź    31
8022    Mokate Sp. z o.o.    Żory    31
8023    YES BIŻUTERIA Sp. z o.o.    Poznań    31
8024    MAG-KRAK A. i R. Pluta S.J.    Kraków    31
8025    Instytut Techniki Budowlanej    Warszawa    31
8026    Wodociągi SŁUPSK Sp. z o.o.    Słupsk    31
8027    Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o.    Grudziądz    31
8028    TRANS – FORMERS WROCŁAW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Higieny Komunalnej    Bielany Wrocławskie    31
8029    Berlin-Chemie Menarini Polska Sp. z o.o.    Warszawa    31
8030    METAL SERVICE Sp. z o.o.    Kraków    31
8031    Hotel Muranowska Sp. z o.o.    Warszawa    31
8032    Spółdzielnia Mieszkaniowa PODGÓRZE    Kraków    31
8033    OPEC GRUDZIĄDZ Sp. z o.o.    Grudziądz    31
8034    Instytut Techniki Górniczej KOMAG    Gliwice    31
8035    Muzeum Zamkowe w Malborku    Malbork    31
8036    OPAKOFARB Zakład Produkcji Opakowań Sp. z o.o.    Włocławek    31
8037    Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.    Ostrowiec Świętokrzyski    31
8038    Spółdzielnia Produkcji Rolnej Agrofirma    Skórzewo    31
8039    Triada Augusto Pomorze D. i T. Aleksandrowicz S.J.    Chwaszczyno    31
8040    Grzegorz Kierzkowski i Piotr Stanuch Sp. J. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Wytwórcze „Multimat”    Nowy Sącz    31
8041    Agro – Technika S.A.    Ząbki    31
8042    Energopol TP Elbud S.A.    Katowice    31
8043    Versus Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna    Gdynia    31
8044    Dick Inter S.A.    Gdańsk    31
8045    Mazur S.J.    Wrocław    31
8046    POLIPAK Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    31
8047    MERAWEX Sp. z o.o.    Gliwice    31
8048    PW TECHSAM WOCH S.J.    Lublin    31
8049    NAWEC Sp. z o.o.    Białystok    31
8050    Kon – Wit Plus S.J.    Ksawerów    31
8051    SPV Sp. z o.o.    Dębnica Kaszubska    31
8052    PPH MARBO    Międzychód    31
8053    Dekoma Sp. z o.o.    Zalasewo    31
8054    STANPOL Sp. z o.o.    Andrychów    31
8055    WIMAD S.J.    Wrocław    31
8056    Hafner Pomagier Trzebuchowscy sp. j.    Toruń    31
8057    GALENUS Farmaceutyczno – Chemiczna Spółdzielnia Pracy    Warszawa    31
8058    Arenda Spółka Komandytowo Akcyjna     Gdynia    31
8059    MTL Asco Sp. z o.o.    Pyskowice    31
8060    PHU MBM Serwis Ogumienia S.J.    Tarnów    31
8061    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe ZAW S.J. Caban, Wcisło, Zając    Bielsko-Biała    31
8062    ENGOREM Sp. z o.o.    Łódź    31
8063    Sabur Sp. z o.o.    Warszawa    31
8064    Centrum Medyczne Practimed Sp. z o.o.    Wrocław    31
8065    Dar – Food S.J. PHU    Szczecin    31
8066    Unia Hurtowni Elektrycznych EL – PLUS Sp. z o.o.    Chorzów    31
8067    Łabińscy S.J.    Przemęt    31
8068    SPÓŁDZIELCZE CENTRUM REHABILITACYJNO-MEDYCZNE RESURS    Wrocław    31
8069    Seamor International Ltd Sp. z o.o.    Szczecin    31
8070    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE „INTER KRAM” JERZY ANDRZEJAK, AGNIESZKA ANDRZEJAK SPÓŁKA JAWNA    Wolsztyn    31
8071    MIGROL Sp. z o.o. PUH    Lublin    31
8072    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Sandomierz    31
8073    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Boguchwale    Boguchwała    31
8074    Eaton Filtration (Poland) Sp. z o.o.    Sandomierz    31
8075    Texol Milewski, Zakrzewski Sp. j.    Swarzędz    31
8076    POLPENTEL Sp. z o.o.    Osielsko    31
8077    Marc – Th S.J. PPH    Sulejówek    31
8078    Firma Malejka S.J.    Mysłowice    31
8079    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Świt    Róża Wielka    31
8080    I.D.C. POLONIA S.A.    Libertów    31
8081    MARIAMPOL Spółdzielnia Mieszkaniowa    Gorlice    31
8082    SAMANTA Listwan i Adamek S.J.    Maków Podhalański    31
8083    BDS Instal Sp. z o.o. S.K.    Rzeszów    31
8084    Titus Polska Sp. z o.o.    Suchy Las    31
8085    Alba Miejskie Przeds. Oczyszczania Sp. z o.o.    Olkusz    31
8086    Węgry Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne     Węgry    31
8087    Pressta-Narzędziownia Sp. z o.o.    Bolechowo    31
8088    Młyn Handlowo – Usługowy S.J.    Wodzierady    31
8089    Luvi Sp. z o.o.    Lubartów    31
8090    RECYKLING WOJKOWICE Sp. z o.o.    Wojkowice    31
8091    Mithril Sp. z o.o.    Gdańsk    31
8092    Eolica Połczyno Sp. z o.o.    Gdańsk    31
8093    TAJA S.J.    Żmigród    31
8094    BARTH Tadeusz Barth, Wacław Barth S.J.    Nowy Sącz    31
8095    Przedsiębiorstwo Komunalne w Kruszwicy Sp. z o.o.    Kruszwica    31
8096    Autonix S.J.    Rzeszów    31
8097    Silny & Salomon Sp. z o.o.    Gdynia    31
8098    Zakład Instalacyjno Inżynieryjny sp. j. W. Jemielity T. Smoliński    Łomża    31
8099    SKOK Im.ks. Franciszka Blachnickiego W Zamościu    Zamość    31
8100    Eskulap Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy    Białystok    31
8101    MAKO Sp. z o.o.    Gdynia    31
8102    Gdyńska Sp-nia Ogrodniczo Pszczelarska    Gdynia    31
8103    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Staszowie    Staszów    31
8104    DRUKOBA Sp. z o.o.    Mościska    31
8105    Jano Sp. z o.o.    Jarocin    31
8106    Tora S.J.     Bydgoszcz    31
8107    Społem PSS    Kościan    31
8108    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Głogowie Małopolskim    Głogów Małopolski    31
8109    MARTEA Sp. z o.o.    Chrzanów    31
8110    Norenco – Polska Sp. z o.o.    Biała Podlaska    31
8111    Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Jordanowie    Jordanów    31
8112    Partner Serwis Cezary Mielczarek sp.k.    Szczecin    31
8113    Vitpol S.J.    Mińsk Mazowiecki    31
8114    Santerm sp. z o.o. Grupa SBS    Lublin    31
8115    Atakan Sp. z o.o.    Gdynia    31
8116    Centrum – Radom Sp. z o.o.    Radom    31
8117    Restauracja Sphinx S.J.    Łódź    31
8118    Zawstal Sp. z o.o.    Łódź    31
8119    KOFIS Sp. z o.o.    Słupsk    31
8120    Softprocess Sp. z o.o.    Bogumiłowice    31
8121    Grupa Konsultingowa LCEK Sp. z o.o.    Lublin    31
8122    IR – DRÓB DŁUGOŁĘCCY S.J.    Oborniki Śląskie    31
8123    ABEL Sp. z o.o.    Owińska    31
8124    Dakar Sp. z o.o.    Słupsk    31
8125    Pal S.J.    Czechowice-Dziedzice    31
8126    SUPON Bydgoszcz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo – Techniczne    Stargard Szczeciński    31
8127    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ENERGO-TECH Sp. z o.o.    Chodzież    31
8128    Zakład Usług Leśnych Pinus Sp. z o.o.    Augustów    31
8129    Watra Travel Sp. z o.o.    Lublin    31
8130    BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    30
8131    Karol Kania i Synowie Sp. z o.o.    Piasek    30
8132    Dolnośląskie Centrum Onkologii    Wrocław    30
8133    Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o.o.    Grudziądz    30
8134    Rolls Royce Poland Sp. z o.o.    Gniew    30
8135    Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa ARMATURY w Kielcach    Kielce    30
8136    ZPB Kaczmarek Sp. z o.o. S.K.A.    Rawicz    30
8137    ORLEN Koltrans Sp. z o.o.    Płock    30
8138    SAS Zakład Metalowo – Kotlarski    Owczary    30
8139    Drewmet FHUP S.J.    Mogilany    30
8140    Hutniczo – Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa    Katowice    30
8141    Instytut Biotechnolog II i Antybiotyków    Warszawa    30
8142    Firma Inter – Bud – Pol Jarosław Szczepanek    Ostrołęka    30
8143    Eneos Sp. z o.o.    Poznań    30
8144    Hedeselskabet Sp. z o.o.    Warszawa    30
8145    Bydgoskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Bydgoszcz    30
8146    Polskie Pracownie Konserwacji Zabytków S.A.    Warszawa    30
8147    Megasystem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych     Kraków    30
8148    Systemy Odgromowe Elko-Bis S.J.    Wrocław    30
8149    ATR Agrohandel Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    30
8150    Ovotek Sp. z o.o.    Leszno    30
8151    Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych I Administracji W Koszalinie    Koszalin    30
8152    FURUNO POLSKA Sp. z o.o.    Gdynia    30
8153    Odlewnia Żeliwa Fansuld J. Postuła, R. Rudziński, R. Postuła S.j.    Końskie    30
8154    Nyska Energetyka Cieplna Nysa Sp. z o.o.    Nysa    30
8155    PHP TES Sp. z o.o.    Niwki Daleszyckie    30
8156    MALTA SKI Sp. z o.o.    Poznań    30
8157    Zakład Usług Inżynierskich ELDRO – FL Sp. z o.o.    Gdańsk    30
8158    Sato Polska Sp. z o.o.    Nowa Wieś Wrocławska    30
8159    Legmod S.J. Zakłady Modelarsko – Odlewnicze    Legnica    30
8160    Regionalna Telewizyjna Kablowa S.J.    Nowy Sącz    30
8161    Spółka Meblowa Kam -K.Kosiak, M.Szewczuk, A.Wołosz, T.Zarzębski-Sp. J.    Milejewo    30
8162    Klon S.A.    Nowa Święta    30
8163    Inergia Sp. z o.o.    Lublin    30
8164    EXIN Sp. z o.o.    Lublin    30
8165    Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury Kos-Eko Sp. z o.o.    Kościerzyna    30
8166    Agencja Rozwoju Lokalnego S.A.    Sosnowiec    30
8167    Lohmann Animal Health Polska Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    30
8168    Eur – Med Polska Sp. z o.o.    Katowice    30
8169    Zakład Usług Wodnych Sp. z o.o.    Dobre Miasto    30
8170    Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Hydrokop Sp. z o.o.    Chrzanów    30
8171    Elgrom S.J.    Falenty Nowe    30
8172    VECTOR S.A.    Luboń    30
8173    SAMSON Sp. z o.o.    Niedomice    30
8174    Integracja Kłodzko Sp. z o.o.    Kłodzko    30
8175    Forposta S.A.    Katowice    30
8176    Speed Pack S.J.    Kraków    30
8177    Uzdrowisko WYSOWA S.A.    Wysowa-Zdrój    30
8178    Robert sp. j., Dorota Beźnic, Zofia Dryja    Starachowice    30
8179    Baker Tilly Poland Sp. z o.o.    Warszawa    30
8180    Delko Esta Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    30
8181    WR Sp. z o.o. PPH    Przasnysz    30
8182    ABC KUCHNI Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Suchy Las    30
8183    Agroserw S.J.    Grójec    30
8184    Lubmed Sp. z o.o.    Lubin    30
8185    LIMDROG Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe    Limanowa    30
8186    TEXTIL – Bolesławiec Sp. z o.o.    Trzebień    30
8187    Telewizja Kablowa LĘBORK Sp. z o.o.    Lębork    30
8188    Justyna Huta Szkła S.J.    Sanok    30
8189    BUD – MEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano – Melioracyjne    Dzierżoniów    30
8190    APX TECHNOLOGIE Sp. z o.o.    Pruszków    30
8191    Gras 2 Sp. z o.o.    Korzybie    30
8192    WAMEX Sp. z o.o.    Warszawa    30
8193    LI – MAX L. J. ZIORA S.J.    Ełk    30
8194    Apteka Centrum L.Choma, M.Choma S.J.    Sokołów Podlaski    30
8195    ITAM Instytut Techniki i Aparatury Medycznej    Zabrze    30
8196    Połonina Lesko Sp. z o.o. – sp.k.    Lesko    30
8197    Usługi Stolarskie S.J.    Klatka    30
8198    Mineral Sp. z o.o.    Nowoberezowo    30
8199    Świat Drzwi i Okien S. J.    Piła    30
8200    VM Media Sp. z o.o. – VM Care Spółka Komandytowa    Gdańsk    30
8201    PPH COMEL Sp. z o.o.    Gdańsk    30
8202    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Rabka-Zdrój    30
8203    BILLENNIUM Sp. z o.o.    Warszawa    30
8204    BETON Sp. z o.o.    Borek Wielkopolski    30
8205    Fero S.J. PH    Środa Wielkopolska    30
8206    Recman Sp. z o.o.    Suwałki    30
8207    Ascomp S.A.    Niepołomice    30
8208    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Abapol Gospodarstwo Rolno-Przemysłowe Bińcze Sp. z o.o.    Czarne    30
8209    Miejski Urząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o.    Mielec    30
8210    Zielony Rynek Sp. z o.o.    Gdańsk    30
8211    Aptiv Solutions Sp. z o.o.    Warszawa    30
8212    Miejska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Kalisz    30
8213    Alma S.J.    Pszczyna    30
8214    Korporacja Przemysłowa Arkada S.A.    Płoty    30
8215    INWATER Sp. z o.o.    Poznań    30
8216    ECOMS CONSULTING Sp. z o.o.    Wrocław    30
8217    Evergreen Shipping Agency (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    30
8218    Mazowiecka Fabryka Okien i Drzwi Sp. z o.o.    Głosków    30
8219    GS Samopomoc Chłopska    Proszowice    30
8220    PUH Trans – Sprzęt Sp. z o.o.    Brzezie    30
8221    Parm Polska Sp. z o.o.    Wrocław    30
8222    Akzo Nobel Chemicals Representation and Services Sp. z o.o.    Warszawa    30
8223    Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Centrum Sp. z o.o.    Wrocław    30
8224    Firma Handlowo-Usługowa Elita Bartoszewski S.J.    Bartoszyce    30
8225    Depofarm Sp. z o.o.    Słupsk    30
8226    Aval Sp. z o.o.    Białystok    30
8227    BUDREM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych    Limanowa    30
8228    GEMBIAK Hurtownia S.J.    Głogów    30
8229    Check Point Software Technologies (Poland) Sp. z o.o.    Warszawa    30
8230    Mazur Pack Sp. z o.o.    Pasłęk    30
8231    Zakłady Komunalne Sp. z o.o.    Rabka-Zdrój    30
8232    Reprotop Sp. z o.o.    Kraków    30
8233    PATRONAT Sp. z o.o.    Gdańsk    30
8234    Kowarbud Sp. z o.o.    Kowary    30
8235    Zakłady Badań i Atestacji Zetom im. prof. F.Stauba w Katowicach Sp. z o.o.    Katowice    30
8236    Gminna Sp-nia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Korczynie    Korczyna    30
8237    Silomix Sp. z o.o.    Brwinów    30
8238    PHU DAGROPOL S.J.    Przemyśl    30
8239    A.M. Jesiołowscy – Finanse Sp. z o.o.    Kraków    30
8240    Kresmot Zakład Remontowo – Produkcyjny Sp. z o.o.    Nieledew    30
8241    Jutrzenka Colian Sp. z o.o.    Opatówek    29
8242    Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o.    Płock    29
8243    Bilfinger Infrastructure S.A.    Warszawa    29
8244    Zespół Elektrowni Wodnych NIEDZICA S.A.    Niedzica    29
8245    GZELLA Sp. z o.o.    Osie    29
8246    ELBIS Sp. z o.o.    Rogowiec    29
8247    EDF Energia Sp. z o.o.    Rybnik    29
8248    Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o.    Kamieniec Ząbkowicki    29
8249    Lemahieu Polska Sp. z o.o.    Kwidzyn    29
8250    Przeds. Budownictwa i Obrotu Towarowego FRONTON Sp. z o.o.    Kraków    29
8251    TRANS-SER Marian Szumski Zbigniew Korzeniowski S.J.    Młynary    29
8252    Uniwersytet Kazimierza Wielkiego    Bydgoszcz    29
8253    Invest – Park Development Sp. z o.o.    Wałbrzych    29
8254    MARAT Sp. z o.o.    Rybnik    29
8255    Remondis Bydgoszcz Sp. z o.o.    Bydgoszcz    29
8256    OPTIMUM INWEST Sp. z o.o.    Warszawa    29
8257    Kolejowe Przedsiębiorstwo Turystyczno – Wypoczynkowe Natura – Tour Sp. z o.o. / Natura Sp. z o.o.    Gdańsk    29
8258    PARYS Sp. z o.o. PPH    Lublin    29
8259    Spółka Ciepłowniczo-Energetyczna Jaworzno III Sp. z o.o.    Jaworzno    29
8260    CREDIN POLSKA Sp. z o.o.    Sobótka    29
8261    Dil Surowce Wtórne Sp. z o.o., sp.k.    Bielsko-Biała    29
8262    AUTO – PARK POZNAŃ Sp. z o.o.    Poznań    29
8263    Ehrle Polska Sp. z o.o.    Warzymice    29
8264    Wojewódzki Osrodek Ruchu Drogowego     Wrocław    29
8265    Zapolex Sp. z o.o. Toruńskie Zakł. Graficzne    Toruń    29
8266    Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Neuropsychiatryczny    Opole    29
8267    Hossa Sp. z o.o.    Szczecin    29
8268    Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny im. Oskara Bielawskiego    Kościan    29
8269    Famel Sp. z o.o.    Kluczbork    29
8270    Zower Sp. z o.o.    Czerwionka-Leszczyny    29
8271    Hutnicze Przedsiebiorstwo Remontowe w Świętochłowicach Sp. z o.o.    Bytom    29
8272    METALWELD FIPROM POLSKA Sp. z o.o.    Sosnowiec    29
8273    KPMG Accouting Services Sp. z o.o.    Warszawa    29
8274    STOMIL EAST Sp. z o.o.    Sanok    29
8275    Sikora -.AC.- Sp. z o.o.    Mikołów    29
8276    Plast – Bud S.J.    Ciechanów    29
8277    CCR Relectra Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.    Warszawa    29
8278    ARGO Sp. z o.o.    Białystok    29
8279    ROLSERWIS S.A. PHP    Płock    29
8280    Leipa Polska Sp. z o.o.    Warszawa    29
8281    Ayala S.J.    Piaseczno    29
8282    Skup Surowców Wtórnych M. Patora S. Andrzejewski S.J.    Szadek    29
8283    PHP Chemia – Katowice S.A.    Katowice    29
8284    Stadnina Koni – Golejewko Sp. z o.o.    Chojno    29
8285    LABTAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo    Tarnów Opolski    29
8286    Mars S.J.    Kamienna Góra    29
8287    Eljor S.J.    Kikół    29
8288    Hotel Polski Pod Białym Orłem Sp. z o.o.    Kraków    29
8289    Spółdzielnia Mieszkaniowa ENERGETYK    Chełm    29
8290    B i P W. Bala, J. Kaspura S.J.    Świdnica    29
8291    SANIKOM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej    Lubawka    29
8292    Huta Katowice Zakład Transportu Samochodowego Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    29
8293    West Sp. z o.o.    Gortatowo    29
8294    STARTER Sp. z o.o.    Poznań    29
8295    Gminna Spółdzielnia Rolników w Oleśnicy    Oleśnica    29
8296    ELMED – BĄCZEK S.J.    Szczytno    29
8297    FIRE – SYSTEM S.J PPHU Sprzętu Pożarniczego Ochronnego    Mszana    29
8298    Amesko S.J. PPH    Trzebnica    29
8299    Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.    Szydłowiec    29
8300    Agam Sp. z o.o.    Łyski    29
8301    Akala – Faraone Sp. z o.o.    Goleniów    29
8302    PHU Noban Sp. z o.o.    Krzanowice    29
8303    Odlewnia SILUM Sp. z o.o.    Czarnożyły    29
8304    Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców    Strzałkowo    29
8305    MAGNUS-KRATER S.J. Falkowski Zbigniew, Oczkoś Ryszard    Elbląg    29
8306    Dotcom Sp. z o.o.    Konstancin-Jeziorna    29
8307    Zakład Produkcyjny JUBILEX S.J.    Sopot    29
8308    Przedsiębiorstwo Obrotu Zwierzętami Hodowlanymi Sp. z o.o.    Węgrów    29
8309    Ciepłownia Łańcut Sp. z o.o.    Łańcut    29
8310    Spółdzielnia Produkcji Rolnej    Lubasz    29
8311    Lankwitzer Polska Sp. z o.o.    Opole    29
8312    Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Przemyśl    29
8313    Przedsiębiorstwo Pal Bud S.J.    Ozorków    29
8314    Indoor Group Ltd Sp. z o.o.    Iława    29
8315    Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe S.A.    Katowice    29
8316    Scapol Sp. z o.o.    Częstochowa    29
8317    Skład – Gałaszka S.J.    Jarosław    29
8318    Amerpol Karton Sp. z o.o.    Białystok    29
8319    Energoster Sp. z o.o.    Wrocław    29
8320    Przedsiębiorstwo Usług Miejskich w Nowem Sp. z o.o.    Nowe    29
8321    Ferm – Pasz S.J. Przeds. Produkcji Pasz    Baboszewo    29
8322    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Karo Sp. z o.o.    Mrągowo    29
8323    Yoneco Sp. z o.o.    Poznań    29
8324    Elektrodom S.J.    Lublin    29
8325    Profesjonalne Systemy Przemysłowe Sp. z o.o.    Lublin    29
8326    Vera Artis Sp. z o.o.    Lublin    29
8327    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Kobierzyce    29
8328    RESET 2 Sp. z o.o.    Wrocław    29
8329    Tar – Mal Sp. z o.o.    Gdańsk    29
8330    Szerwal Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    29
8331    ZAKŁAD MIĘSNY RAJCZA EWA, JÓZEF I JACEK BARCIK S.J.    Rajcza    29
8332    STANBUD Sp. z o.o.    Gdańsk    29
8333    RPM PH Sp. z o.o.    Pawonków    29
8334    Polskie Kruszywa Mineralne Sp. z o.o.    Wałbrzych    29
8335    Firma MANGOR – BIS S.J. Roman Fabiński i Spółka    Koszalin    29
8336    Tartak Grodziec Sp. z o.o.    Grodziec    29
8337    Biuro Handlowe Elipsa Sp. z o.o.    Kobiernice    29
8338    Sotech Sp. z o.o.    Bielawa    29
8339    Patria Polska Sp. z o.o.    Warszawa    29
8340    Eurodom Sp. z o.o.    Oświęcim    29
8341    SYTEMY GRZEWCZE – SERWIS Sp. z o.o.    Kraków    29
8342    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Oborniki    29
8343    KOMFORT – ZET Sp. z o.o.    Tarnów    29
8344    Santer – Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.    Poznań    29
8345    Polska Grupa Handlowa Alfa Sp. z o.o.    Gorlice    29
8346    U-Fin Biuro Audytorskie i Rachunkowe Sp. z o.o. – Grupa Finans – Servis    Łódź    29
8347    Auto Hańcza S.J.    Suwałki    29
8348    T – Matic Grupa Computer Plus Sp. z o.o.    Białystok    29
8349    Firma Handlowa Elmetal Sp. j. Zofia Brzeska    Gdańsk    29
8350    Graf Sp. z o.o.    Węgrzce    29
8351    Pomorski Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o.    Lubaszcz    29
8352    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Dopiewie    Dopiewo    29
8353    Zakład Wielobranżowy LUB – KOM Sp. z o.o.    Lublin    29
8354    Spółdzielnia Usługowo-Produkcyjna w Poświętnem    Poświętne    29
8355    Uniwersytet Wrocławski    Wrocław    28
8356    SOLINO S.A. Inowrocławskie Kopalnie Soli    Inowrocław    28
8357    O-I Sprzedaż i Dystrybucja Polska Sp. z o.o.    Jarosław    28
8358    Millennium Service Sp. z o.o.    Warszawa    28
8359    Związek Nauczycielstwa Polskiego    Warszawa    28
8360    Star – Gress Sp. z o.o.    Końskie    28
8361    INSTYTUT TECHNOLOGII EKSPLOATACJI – PIB    Radom    28
8362    PATENTUS S.A.    Pszczyna    28
8363    Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.    Tarnów    28
8364    MSZCZONOWSKA Spółdzielnia Mieszkaniowa    Warszawa    28
8365    Zakład Mleczarski Winnica Sp. z o.o.    Warszawa    28
8366    Pak Infrastruktura Sp. z o.o.    Konin    28
8367    HCS 2 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wrocław    28
8368    Grupa POWEN – WAFAPOMP S.A.    Warszawa    28
8369    RITTAL Sp. z o.o.    Warszawa    28
8370    Promotech Sp. z o.o.    Białystok    28
8371    Mercedes – Benz Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    28
8372    ANTON ROHR – LOGISTYKA Sp. z o.o.    Poznań    28
8373    ŁUCZ – BUD Sp. z o.o. PHUB    Radom    28
8374    Hydroland S.J.    Myślenice    28
8375    Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Północ Sp. z o.o.    Warszawa    28
8376    TFP – GRAFIKA Sp. z o.o.    Śrem    28
8377    ENERGOREMONT Przeds. Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o.    Krasnystaw    28
8378    Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego LEWIL-IGLOKRAK Sp. z o.o.    Tarnów    28
8379    Softvig Systemy Informatyczne Sp. z o.o.    Szczecin    28
8380    Sako – Expo Techtextilplast S.J. Sakowski Wiśniewski    Ozorków    28
8381    Słupskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Słupsk    28
8382    ZWRI Tarnów Sp. z o.o. S.K.A.    Tarnów    28
8383    Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Digitland W. Wierzba i S – Ka S.J.    Kraków    28
8384    Orion Sp. z o.o.    Radomsko    28
8385    Techmark L.Ogłoza S.Zdziechowski sp. j.    Aleksandrów Łódzki    28
8386    Lubelskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Lublin    28
8387    Robot 1 B. Orzechowska i Z. Gryglewicz S.J.    Wrocław    28
8388    Orion Sp. z o.o.    Poznań    28
8389    Zakład Produkcyjno-Handlowy Frezwid Marta Ostrogórska, Czesław Sagan sp. j.    Skawina    28
8390    PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNIK REGENERACYJNYCH BALTIC ENGINEERING Sp. z o.o.    Gdańsk    28
8391    INSTALCOMPACT Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    28
8392    23 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjny – Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Lądku Zdroju    Lądek-Zdrój    28
8393    Mielżyński Sp. z o.o.    Warszawa    28
8394    Drukarnia Embe Press S.Bezdek, M.Mamczarz Spółka Jawna    Lublin    28
8395    Termet S.A.    Świebodzice    28
8396    STARACHOWICE S.A. Specjalna Strefa Ekonomiczna    Starachowice    28
8397    Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Legnica    28
8398    Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Renex J.ryczek sp. j.    Dębica    28
8399    DEXTROL Sp. z o.o.    Łódź    28
8400    Fogiel & Fogiel Piekarnia S.J.    Radom    28
8401    Odzież Robocza S.J. Drela i Wspólnicy    Kielce    28
8402    POZ Airport Services Sp. z o.o.    Poznań    28
8403    Mipama Import – Export S.J. PPHU    Opatówek    28
8404    Biofluid Wojciech Piasecki sp. j.    Górki Małe    28
8405    Market ABC S.J.    Lubin    28
8406    Phu „Ewmar” Sp. J. P.Rabiega S.Nyczak    Kościan    28
8407    Leszczyńskie Centrum Medyczne Ventriculus Sp. z o.o.    Leszno    28
8408    PPHU Agrocom Sp. z o.o.    Sieradz    28
8409    Jar – Met S.J.    Węgrów    28
8410    Biogarden Sp. z o.o.    Krupia Wólka    28
8411    BIACOMEX S.A.    Białystok    28
8412    Bryza Sp. z o.o.    Aleksandrów Łódzki    28
8413    Nik-Mar Mariusz Nikodem, Marek Kluka S.J.    Groblice    28
8414    Przedsiębiorstwo Produkcji Maszyn i Urządzeń PLASMET Sp. z o.o.    Przemyśl    28
8415    Agencja Rynku Energii S.A.    Warszawa    28
8416    M. I R.Prasek S.J.    Radom    28
8417    MEWAT Sp. z o.o.    Bydgoszcz    28
8418    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Starowice    28
8419    BENEFIS Sp. z o.o.    Mikołów    28
8420    Antex Renata Antoni Trojak Sp. J.    Mroczeń    28
8421    IMWITEX S.J. PHU    Płońsk    28
8422    Dokama Sp. z o.o. PHU    Długołęka    28
8423    Przeds. Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Łęczyca    28
8424    Szlif – Glas Urszula Szurek i Piotr Szurek S.J.    Pieńsk    28
8425    Awaco Project Sp. z o.o.    Warszawa    28
8426    Szeptycki Sp. z o.o.    Biała Podlaska    28
8427    Miller Graphics Poland Sp. z o.o.    Suchy Las    28
8428    INTERIOR SYSTEM Sp. z o.o.    Warszawa    28
8429    Dawsonrentals Polska Sp. z o.o.    Warszawa    28
8430    Kim Sp. z o.o.    Kamień Pomorski    28
8431    Serwis Opon Dębica Sp. z o.o.    Dębica    28
8432    WAJM Sp. z o.o. ZPRHiU    Walerianowo    28
8433    Sanipol Sp. z o.o.    Międzyrzecz    28
8434    Partner – Bud Z.Małecka, M.Małecka, Z.Małecki, A.Kosmala, A.Małecki S.J.    Tuszyn    28
8435    Iławskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Zarząd Gospodarki Lokalami Sp. z o.o. w Iławie    Iława    28
8436    BO & DO Sp. z o.o.    Inowrocław    28
8437    Atma Sp. z o.o.    Warszawa    28
8438    Econculting Sp. z o.o.    Pruszków    28
8439    Społem Kupiecko – Wytwórcza Spółdzielnia Pracy     Malbork    28
8440    Dompol Sp. z o.o.    Toruń    28
8441    NORD SYSTEM Sp. z o.o.    Kraków    28
8442    Zakład Konfekcyjny TEOMINA S.A.    Krotoszyn    28
8443    Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych – Dystrybucja Szczecin Sp. z o.o.    Szczecin    28
8444    SPOŁEM PSS w Lubaniu    Lubań    28
8445    Sp-nia Rzemieślnicza w Piasecznie    Piaseczno    28
8446    Poldrink Sp. z o.o.    Warszawa    28
8447    British Centre Bożena Ziemniewicz , Marian Mikuś S.J.    Łódź    28
8448    ZBYSZKO Przeds. Wytwórczo Handlowo Usługowe Sp. z o.o.    Nowogród    28
8449    Centrum Mięsne K&K Sp. z o.o.    Gdańsk    28
8450    Van Den Berg Boringen Sp. z o.o.    Strzelce    28
8451    NZOZ Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych Sp. z o.o.    Kraków    28
8452    Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o.    Kamienna Góra    28
8453    TEAMM Sp. z o.o.    Lenartowice    28
8454    Avex S.J.    Sucha Koszalińska    28
8455    Karol Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    28
8456    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Lisków    28
8457    Ekoprojekt Sp. z o.o. Biuro Projektów Inżynierii Środowiska I Melioracji    Zielona Góra    28
8458    RWE Stoen Operator Sp. z o.o.    Warszawa    27
8459    AQUANET S.A.    Poznań    27
8460    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.    Kraków    27
8461    Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM S.A.    Wolbrom    27
8462    Zarmen Sp. z o.o.    Chorzów    27
8463    PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Adamów S.A.    Turek    27
8464    Przedsiębiorstwo Remontowo – Handlowe BOBREK S.J.    Dąbrowa Górnicza    27
8465    TP Edukacja i Wypoczynek Sp. z o.o.    Warszawa    27
8466    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Cielcza    27
8467    BECTON DICKINSON POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    27
8468    METALBUD Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    27
8469    OPTOMER S.J.    Łódź    27
8470    Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o.    Łódź    27
8471    Rolgos Sp. z o.o.    Gościejewice    27
8472    Partner Sp. z o.o.    Wrocław    27
8473    Głuchołaskie Zakłady Papiernicze Sp. z o.o.    Głuchołazy    27
8474    Ozorkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa    Ozorków    27
8475    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Iwona i Stanisław Cymbor Sp. z o.o.    Straszęcin    27
8476    KROKUS PE Sp. z o.o. S.K.    Warszawa    27
8477    Firma KOJS    Jabłonka    27
8478    DOLMED Dolnośląskie Centrum Medyczne S.A.    Wrocław    27
8479    SKG S.A.    Bielsko-Biała    27
8480    Uzdrowisko Busko – Zdrój S.A.    Busko-Zdrój    27
8481    Administracja Domów Miejskich ADM Sp. z o.o.    Bydgoszcz    27
8482    Lubańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Lubań    27
8483    Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników    Toruń    27
8484    Delta Gartenholz Polska Sp. z o.o.    Zdroje    27
8485    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka Gminy z o.o.    Staszów    27
8486    Zakład Przetwórstwa Papierniczego i Opakowań Tekturowych Stanisław Sobolewski    Prostki    27
8487    BR Konsorcjum Sp. z o.o. Refleks Spółka Komandytowa    Białystok    27
8488    Zabi Sp. z o.o.    Czaniec    27
8489    „Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Robotnik” w Zamościu    Zamość    27
8490    GAZOMONTAŻ S.A.    Ząbki    27
8491    WODOCIĄGI USTKA Sp. z o.o.    Ustka    27
8492    Stalmax S.J.    Gostynin    27
8493    Elettric 80 Sp. z o.o.    Kraków    27
8494    PPH Galfarm Sp. z o.o.    Kraków    27
8495    TARGI TORUŃSKIE Sp. z o.o.    Toruń    27
8496    Ato – R. Łuczak, J. Łuczak, K. Krawczyk Sp.J.    Kalisz    27
8497    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Ścinawa Nyska    27
8498    Centrum Biznesu Befama Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    27
8499    ZTS Uniplast Sp. z o.o. sp.k.    Nowe Miasto    27
8500    B R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.    Poznań    27
8501    Gospodarstwo Rolne POŚWIĘTNE Sp. z o.o.    Płońsk    27
8502    LUBAWSKA SPÓŁKA KOMUNALNA Sp. z o.o.    Lubawa    27
8503    Firma ABC S.J.    Kraków    27
8504    Sulzer Pumps Wastewater Poland Sp. z o.o.    Warszawa    27
8505    Miejska Kanalizacja i Wodociągi Sp. z o.o. w Czarnkowie    Czarnków    27
8506    Alu – Pol M. Domagała, S. Kaczmarczyk, G. Kuleszewicz, T. Radzion S.J.    Stargard Szczeciński    27
8507    PRUSZYŃSKI P.G. Sp. z o.o.    Kąty Wrocławskie    27
8508    Bruk Sp. z o.o.    Czyżowice    27
8509    POMET Państwowe Przedsiębiorstwo Przemysłowo Montażowe    Wołów    27
8510    Ciepłownia Miejska Sp. z o.o.    Szydłowiec    27
8511    KRYOLAN – POLAND Sp. z o.o.    Szczecin    27
8512    Petro – Naft Sp. z o.o.    Płońsk    27
8513    Uzdrowisko Kamień Pomorski S.A.    Kamień Pomorski    27
8514    Amer Sports Poland Sp. z o.o.    Kraków    27
8515    ELBIT B.J.P. Śliwińscy, M.J. Sucharkiewicz, M.Żabicki S.J.    Czeladź    27
8516    Przedsiębiorstwo Usług Wczasowo-Leczniczych i Rekreacji Jantar S.J.    Dziwnówek    27
8517    Olkuskie Towarzystwo Towarzystwa Społecznego Sp. z o.o.    Olkusz    27
8518    VVG Arenz Sp. z o.o.    Człuchów    27
8519    Lidmann i Megger S.J.    Lisi Ogon    27
8520    Vitron Sp.J. Tymiński, Żakiewicz, Żmiejko    Grabówka    27
8521    Zakład Energetyki Cieplnej i Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Jastrowie    27
8522    Niwa S.J.    Osielec    27
8523    Rex – Janusz Kędra i Donald Rybarczyk S.J.    Dziwnów    27
8524    B&M Clothing Comany Sp. z o.o.    Radom    27
8525    Kost Kościelnicki Stefaniak S.J.    Częstochowa    27
8526    PHU Aparatex S.J.    Ostrów Wielkopolski    27
8527    Makart – Box Bojakowscy S.J.    Domaniów    27
8528    Gospodarstwo Rolne Wojnowo Sp. z o.o.    Sicienko    27
8529    Hendripol Sp. z o.o.    Bukowiec    27
8530    Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    27
8531    L & A Trading Sp. z o.o.    Warszawa    27
8532    Mikrotel Sp. z o.o.    Rzeszów    27
8533    Spółdzielnia Turystyczna Wypoczynek    Poznań    27
8534    Łuksja – Med Sp. z o.o.    Łuków    27
8535    Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Człuchów Sp. z o.o.    Nieżywięć    27
8536    RAWA Zakłady Mięsne Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    27
8537    Artemis Sp. z o.o.    Drawsko Pomorskie    27
8538    Auto Bruno Sp. zo.o.    Poznań    27
8539    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o.    Kamienna Góra    27
8540    Fungopol Cis S.J.    Brusy    27
8541    Centrum Handlowe Elektromarket Sp. z o.o.    Września    27
8542    PW Smak S.J.    Cieszków    27
8543    Modern Sp. z o.o.    Wieliszew    27
8544    Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Świdnica Sp. z o.o.    Świdnica    27
8545    Przedsiębiorstwo Usługowe W-2 Prebut Sp. z o.o.    Chorula    27
8546    Przychodnia Lekarska Konsylium Sp. z o.o.    Głogów    27
8547    Agawa Sp. z o.o.    Kraków    27
8548    JL Connect Sp. z o.o.    Olesno    27
8549    PPHU Trans-Wood Sp. z o.o.    Jaromierz    27
8550    U-CAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Motoryzacji    Skierniewice    27
8551    RUDNICCY MAGETRA Sp. z o.o.    Gdańsk    27
8552    Gospodarstwo Rybackie Ślesin Sp. z o.o.    Ślesin    27
8553    MASTER S.J. FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA    Imielin    27
8554    Dykon Sp. z o.o.    Dzierżoniów    27
8555    Lamba Sp. z o.o.    Polanica-Zdrój    27
8556    Marel Sp. z o.o.    Kraków    27
8557    Biztech Konsulting S.A.    Warszawa    27
8558    Wadwicz Sp. z o.o.    Warszawa    27
8559    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sławpol Sp. z o.o.    Bydgoszcz    27
8560    ENERGO – SERWIS Sp. z o.o.    Kościan    27
8561    AMAT Sp. z o.o.    Lublin    27
8562    Connectpol.eu Sp. z o.o.    Bydgoszcz    27
8563    Ovum Rozrodczość i Andrologia Sp. z o.o.    Lublin    27
8564    TUBEX Sp. z o.o.    Łódź    27
8565    Hubert, K. Tesarczyk i Wspólnicy S.J.    Bielsko-Biała    27
8566    Budownictwo Wodne i Ziemne R&L&M.PUK Sp. z o.o.    Lądek-Zdrój    27
8567    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Dzikowiec    27
8568    Biuro Usług Turystycznych Simon Sp. z o.o.    Poznań    27
8569    VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA Sp. z o.o.    Polkowice    26
8570    SOLARIS BUS & COACH S.A.    Bolechowo-Osiedle    26
8571    Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA    Wysokie Mazowieckie    26
8572    SCHATTDECOR Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    26
8573    Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.    Warszawa    26
8574    Eurovia Kruszywa S.A.    Kobierzyce    26
8575    Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Szczecin    26
8576    Zamek Królewski – Pomnik Historii i Kultury Narodowej    Warszawa    26
8577    Autostrada Eksploatacja S.A.    Poznań    26
8578    TIKKURILA POLSKA S.A.    Dębica    26
8579    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Olsztyn    26
8580    Zakład Usług Komunalnych USKOM Sp. z o.o.    Mława    26
8581    PHU WĘGLOHUT S.J.    Rybnik    26
8582    AES S.A. Grupa SBS    Jasło    26
8583    Macrologic S.A.    Warszawa    26
8584    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Olkusz    26
8585    Sławski Zakład Przetwórstwa Mięsa i Drobiu Balcerzak i Spółka Sp. z o.o.    Sława    26
8586    Argo Card Sp. z o.o.    Gdańsk    26
8587    CONTRAIN Sp. z o.o.    Łódź    26
8588    HAGER POLO Sp. z o.o.    Tychy    26
8589    Truckport Sp. z o.o.    Dąbrowa    26
8590    DMG/Mori Seiki Polska Sp. z o.o.    Pleszew    26
8591    OMAG Sp. z o.o. Fabryka Maszyn i Urządzeń    Brzezinka    26
8592    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Września    26
8593    Centrum Badań Jakości Sp. z o.o.    Lubin    26
8594    RUSKO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne    Rusko    26
8595    Moto-Hurt S.A.    Rzeszów    26
8596    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Elblągu Sp. z o.o.    Elbląg    26
8597    J.J.DARBOVEN POLAND Sp. z o.o.    Rumia    26
8598    M & S OKNA I DRZWI Sp. z o.o.    Słupsk    26
8599    Kopalnia Surowców Mineralnych S.Mroczek, T.Szczepański S.J.    Parsęcko    26
8600    Energomontaż Poznań Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Poznań    26
8601    Pimont PPUH Sp. z o.o.    Blachownia    26
8602    Saaten-Union Polska Sp. z o.o.    Wągrowiec    26
8603    Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej im. prof. Józefa Kosackiego    Wrocław    26
8604    Zakład Produkcji Cukiericzej Janusz Chojecki ZPCH    Skierniewice    26
8605    Technika Zamocowań AMEX Krot Dariusz Krot Marek S.J.    Januszkowice    26
8606    E.MA. Polska Sp. z o.o.    Kielce    26
8607    Garbarnia Szczakowa S.A.    Jaworzno    26
8608    BRAND CONNECTION Sp. z o.o.    Warszawa    26
8609    Firma Handlowo – Usługowa Rafko S.J.    Nowy Wiśnicz    26
8610    Symantec Poland Sp. z o.o.    Warszawa    26
8611    Inkom Instruments Co W.Kuliński & R.Kłosiński S.J    Warszawa    26
8612    Bik – Projekt Sp. z o.o.    Łomża    26
8613    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.    Słupsk    26
8614    CN CORP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Wrocław    26
8615    JUWENT S.J.    Ryki    26
8616    Fabimex S.J.    Warszawa    26
8617    ECO Malbork Sp. z o.o.    Malbork    26
8618    Doradca Komplex Sp. z o.o.    Szczytno    26
8619    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Malborku Sp. z o.o.    Malbork    26
8620    BIOGAZ INWESTOR Sp. z o.o.    Toruń    26
8621    Piekarnia – Cukiernia S.J.    Dopiewo    26
8622    Buro Happold Polska Sp. z o.o.    Warszawa    26
8623    Bog Mar Sp. z o.o.    Rymanów    26
8624    Przedsiębiorstwo Zmechanizowanych Robót Inżynieryjnych S.A.    Kraków    26
8625    PPHU Tel – Poż – System Iskra Sp. z o.o.    Poznań    26
8626    Partner TBS Sp. z o.o.    Słupca    26
8627    INSTALCOMPACT – SERVICE Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    26
8628    Przedsiębiorstwo Rolniczo-Handlowe Rolmix Sp. z o.o.    Przelewice    26
8629    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rudnicze    Rudniczyn    26
8630    AUTO SALON DEJON & DĄBROWSKI Sp. z o.o.    Legnica    26
8631    EBARA POMPY POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    26
8632    Nort Sp. z o.o. PPU    Szymankowo    26
8633    Duet S.J. Składy Fabryczne Nawozów Sztucznych    Stara Błotnica    26
8634    PUP Pomot Sp. z o.o.    Chojna    26
8635    EL-TYNK Prywatny Zakład Budowlany mgr inż. Tadeusz Waliński    Kościerzyna    26
8636    Białogardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Białogard    26
8637    Vion Trading Poland Sp. z o.o.    Warszawa    26
8638    Targowiska Miejskie S.A.    Ostrów Wielkopolski    26
8639    Sawo – Met Sp. z o.o.    Warszawa    26
8640    ROKSANA Cukiernicza Spółdzielnia    Strzyżów    26
8641    Spółdzielnia Pionier    Prudnik    26
8642    Readsoft Sp. z o.o.    Wrocław    26
8643    Aer Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Ochrony Środowiska    Wałbrzych    26
8644    Nova Spółdzielnia Mieszkaniowa     Gdynia    26
8645    TEK – FOL Zakład Wielobranżowy Hurt Detal S.J.    Sitaniec    26
8646    P.P.H.U.DREWAL A.I Z.FILIPEK S.J.    Toporzysko    26
8647    WIK Sp. z o.o.    Dębowiec    26
8648    MIR – WIT Sp. z o.o.    Olsztyn    26
8649    Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.    Chodzież    26
8650    Żegluga Augustowska Sp. z o.o.    Augustów    26
8651    HOPEA S.J.    Warszawa    26
8652    TELBUD S.A. Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne    Poznań    26
8653    Przychodnia Specjalistyczno – Rehabilitacyjna PULSANTIS Sp. z o.o.    Wrocław    26
8654    KOSTA Sp. z o.o.    Ustroń    26
8655    Tama Sp. z o.o.    Pisz    26
8656    GDAŃSKIE MELIORACJE Sp. z o.o.    Gdańsk    26
8657    KLIMONT Sp. z o.o.    Świebodzice    26
8658    Zakład Produkcyjno-Handlowy Jonczyk S.J.    Koszęcin    26
8659    PROJMORS Sp. z o.o. Biuro Projektów Budownictwa Morskiego    Gdańsk    26
8660    Plastbud Sp. z o.o.    Żary    26
8661    FIRMA BIK S.A.    Jasło    26
8662    Borimex Sp. z o.o.    Borowa    26
8663    Bioland Sp. z o.o.    Witkowice    26
8664    Delgross Sp. z o.o.    Warszawa    26
8665    Raf – Pak S.J.    Sowina    26
8666    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Węgierskiej Górce    Cięcina    26
8667    Bankowy Ośrodek Doradztwa I Edukacji Sp. z o.o.    Poznań    26
8668    Technet Sp. z o.o.    Radom    26
8669    POLDENT Sp. z o.o.    Warszawa    26
8670    ZAKŁAD SYNTEZY ORGANICZNEJ SYNPEKO ROMAN KOZŁOWSKI, KRZYSZTOF PRZYGODZKI – S.J.    Dobrzykowice    26
8671    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Jasło S.A.    Jasło    26
8672    Medicor Sp. z o.o.    Wrocław    26
8673    WERK-LAND Sp. z o.o.    Myszków    26
8674    NZOZ PL Vita Med Sp. z o.o.    Warszawa    26
8675    Łabimex Sp. z o.o.    Przemęt    26
8676    Bieńkowski, Lis, Mierzwa – Architekci Sp. z o.o.    Lublin    26
8677    PPHU Dora Sp. z o.o.    Leszno    26
8678    Osgrew Sp. z o.o.    Osiecznica    26
8679    Spółdzielnia Handlowo – Produkcyjna Rolnik w Łososinie Dolnej    Łososina Dolna    26
8680    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowo – Administracyjna    Konarzewo    26
8681    Multi – PEK S.J.    Łódź    26
8682    Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa Rolnik    Murowana Goślina    26
8683    PIM Sp. z o.o. PPHU    Brzeg    26
8684    Ubojnia Drobiu Wojszki S.J.    Mońki    26
8685    Wizard Sp. z o.o.    Sieradz    26
8686    Interum Sp. z o.o.    Warszawa    26
8687    Lagos Sp. z o.o.    Wejherowo    26
8688    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Tuchola    26
8689    Eurofol Sp. z o.o.    Poznań    26
8690    Wt – Polska Sp. z o.o.    Poznań    26
8691    POLA Sp. z o.o.    Motycz    26
8692    Hajmig Sp. z o.o.    Warszawa    26
8693    Fabio Sp. z o.o.    Warszawa    26
8694    NZOZ Cormed Sp. z o.o.    Wejherowo    26
8695    PU Sezam Sp. z o.o.    Nowy Sącz    26
8696    Centrala Nasienna Sp. z o.o. PPH    Gostyń    26
8697    Administrowanie i Zarządzanie Nieruchomościami DOM Sp. z o.o.    Lublin    26
8698    SMOKE SHOP S.A.    Warszawa    26
8699    ROL – KĄT Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze    Komarówka Podlaska    26
8700    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Gać    26
8701    OTREK Europejskie Centrum Rozwoju Biznesu Sp. z o.o.    Wrocław    26
8702    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o.    Namysłów    26
8703    Spółdzielnia Handlowo Produkcyjna w Trawnikach    Trawniki    26
8704    Farmacol S.A.    Katowice    25
8705    Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.    Kraków    25
8706    Przeds. Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO S.A.    Rzeszów    25
8707    Instytut Zootechniki – Państwowy Instytut Badawczy    Kraków    25
8708    Zakłady Mięsne SKIBA Andrzej Skiba    Chojnice    25
8709    Sandoz Polska Sp. z o.o.    Warszawa    25
8710    Południe Spółdzielnia Mieszkaniowa    Włocławek    25
8711    Kombinat Rolniczo-Przemysłowy Manieczki Sp. z o.o.    Manieczki    25
8712    INTERMIK Sp. z o.o.    Warszawa    25
8713    VIA4 S.A.    Mysłowice    25
8714    Przedsiębiorstwo Informatyki ZETO BYDGOSZCZ S.A.    Bydgoszcz    25
8715    Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Certech Jan Kuca, Jerzy Motyka sp. j.    Niedomice    25
8716    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej    Biała Podlaska    25
8717    VINDEXUS S.A. Giełda Praw Majątkowych    Warszawa    25
8718    Nadwiślańska Spółka Energetyczna Sp. z o.o.    Brzeszcze    25
8719    PRODREX Sp. z o.o. PPU    Rudołtowice    25
8720    Miller, Canfield, W. Babicki A. Chełchowski i Wspólnicy S.K.    Gdynia    25
8721    Zakłady Urządzeń Kotłowych STĄPORKÓW S.A.    Stąporków    25
8722    Etisoft Sp. z o.o.    Gliwice    25
8723    Intercard Sp. z o.o.    Kraków    25
8724    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.    Tarnowskie Góry    25
8725    Fischerpolska Sp. z o.o.    Kraków    25
8726    PKS CHEŁM S.A.    Chełm    25
8727    Spółdzielnia Mieszkaniowa Widok    Kraków    25
8728    Sano Marketing Sp. z o.o.    Koszalin    25
8729    Stegu Sp. z o.o.    Jełowa    25
8730    Ol – Term S.J.    Olsztyn    25
8731    Pocztowa Agencja Usług Finansowych S.A.    Warszawa    25
8732    J. A. Gąska S.J.    Jerzmanowice    25
8733    Jupro Taim K.Krawczyńska i S-Ka Sp. J.    Konin    25
8734    Drokan S.A.    Poznań    25
8735    Szkoła Główna Służby Pożarniczej    Warszawa    25
8736    Park Wodny w Krakowie S.A.    Kraków    25
8737    TEKSTYLIA S.J. PHU    Nadolice Wielkie    25
8738    POM – EKO Sp. z o.o. Pomorski Ośrodek Maszynowy    Szczecinek    25
8739    EUR NEPA Sp. z o.o. Fabryka Wsporników    Węgierki    25
8740    IMPWAR Sp. z o.o.    Miłkowice    25
8741    ZJAZDOWA S.A. Łódzki Rynek Hurtowy    Łódź    25
8742    LOGISTAL Sp. z o.o.    Reda    25
8743    Plastwag S.A.    Mielec    25
8744    Ośrodek Hodowli Zarodowej w Osieku Sp. z o.o.    Osiek    25
8745    PPH K.A.M. Sp. z o.o.    Nowogrodziec    25
8746    EMC Computer Systems Polska Sp. z o.o.    Warszawa    25
8747    Agrohandel S.J.    Legnica    25
8748    Makler Market Sp. z o.o.    Warszawa    25
8749    Firma Handlowo-Produkcyjna Mak-I Marcin Gawron sp. j.    Tarnów    25
8750    ITW Novadan Sp. z o.o.    Czosnów    25
8751    Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB Grodziec Śląski Sp. z o.o.    Świętoszówka    25
8752    Pas Katowice Sp. z o.o.    Imielin    25
8753    Prostaf S.J.    Poznań    25
8754    Agromex S.J.    Kurzętnik    25
8755    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna    Stara Kamienica    25
8756    Rolmix Sp. z o.o.    Zakrzewo    25
8757    ADLER AGRO Sp. z o.o.    Zaścianki    25
8758    Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.    Szczecinek    25
8759    ŚWIT Spółdzielnia Inwalidów    Warszawa    25
8760    PPH MEGA Sp. z o.o.    Sokołowice    25
8761    Taksim – Pol Sp. z o.o.    Warszawa    25
8762    TAG S.J. Małgorzata Cemer, Albert Cemer    Fasty    25
8763    Eurosystem Polska Sp. z o.o.    Przywory    25
8764    Unidex J. Kania, J. Wiktor Sp.J.    Straszęcin    25
8765    Apis Sp. z o.o. Grupa SBS    Siedlce    25
8766    Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Rolfarm Sp. z o.o.    Osiek Łużycki    25
8767    Martis Consulting Sp. z o.o.    Warszawa    25
8768    Bluesoft Sp. z o.o.    Warszawa    25
8769    MGR Farm. Marianna Oleszewska i Wspólnicy S.J.    Ciechanów    25
8770    Euromoney Polska S.A.    Warszawa    25
8771    Meble – Laski Sp. z o.o.    Laski    25
8772    TAR – GROCH – FIL S.J.    Filipowice    25
8773    Obwoźny Punkt Skupu Sprzedaży Surowców Wtórnych S.J.    Zagórz    25
8774    ES SYSTEM Rzeszów Sp. z o.o.    Rzeszów    25
8775    Hotel Róża Sp. z o.o.    Ustroń    25
8776    INSAP Sp. z o.o.    Kraków    25
8777    EFMETAL Sp. z o.o.    Włocławek    25
8778    Apex Sp. z o.o.    Chełmsko Śląskie    25
8779    Ebud – Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.    Bydgoszcz    25
8780    Apteka Rodzinna Teresa I Jerzy KałaskaS.J.    Garwolin    25
8781    ROLGAT Sp. z o.o.    Piaseczno    25
8782    PPHU AGRO – BETA SKARSZYN Sp. z o.o.    Skarszyn    25
8783    POLGEOL S.A. Przedsiębiorstwo Geologiczne    Warszawa    25
8784    Wodpol Sp. z o.o.    Żywiec    25
8785    Papaya Films Sp. z o.o.    Warszawa    25
8786    Gospodarstwo Rolne Teresin Sp. z o.o.    Sicienko    25
8787    Zakład Wodociągów Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków WOD – KAN Sp. z o.o.     Mława    25
8788    Budowlane Centrum Dystrybucji Sp. z o.o.    Zielona Góra    25
8789    Lemax – Tour Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo Turystyczne     Stegna    25
8790    Fundacja ŻAK Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie    Olsztyn    25
8791    Hurtownia Turbacz S.J. Handel – Usługi Transportowe    Rabka-Zdrój    25
8792    Caldo – Izolacja S.J.    Dębica    25
8793    Prestige Roman Zdyra i Małgorzata Zdyra S.J.    Tarnobrzeg    25
8794    Profil – Stal Sp. z o.o.    Koszalin    25
8795    Kompania Spirytusowa Nord – Clas Sp. z o.o.    Łódź    25
8796    Firma Handlowa Zet Sp. z o.o.    Pszczółki    25
8797    Bergolin Polska Sp. z o.o.    Poznań    25
8798    INNOWACJA POLSKA Sp. z o.o.    Kraków    25
8799    Business Oil S.J.    Paprotnia    25
8800    Przedsiębiorstwo Budowlane Awers Sp. z o.o.    Zgłobień    25
8801    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Ostróda    25
8802    M.A.T. Sp. z o.o.    Łódź    25
8803    Kantor Wymiany Walut Miami Nice Piotr Hołowienko, Bogdan Zakrzewski – S.j.    Słupsk    25
8804    KOBI CHROBAK, KOPACKI S.J.    Przedmieście Dubieckie    25
8805    Gmin – Med Sp. z o.o.    Dobieszowice    25
8806    Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowo-Handlowe EKO-GROŃ Jerzy i Paweł Szarzec S.J.    Wisła    25
8807    Ferind Sp. z o.o.    Kraków    25
8808    ATHENA SERVICE Sp. z o.o.    Poznań    25
8809    Cortina Travel Tour Operator Sp. z o.o.    Warszawa    25
8810    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Zagórowie    Zagórów    25
8811    Ogrodnicza Spółdzielnia Handlu i Przetwórstwa    Dębica    25
8812    Marapol Sp. z o.o.    Wrocław    25
8813    S&S PW Sp. z o.o.    Kraków    25
8814    Przedsiębiorstwo Budownictwa Hydrotechnicznego I Produkcji Kruszyw Hydrokrusz Sp. z o.o.    Wrocław    25
8815    Meblostyl-Eko Sp. z o.o.    Zielona Góra    25
8816    Daisy S.J. PUH    Sokołów Podlaski    25
8817    WTW Pomiarowy i Analityczny Sprzęt Techniczny Sp. z o.o.    Wrocław    25
8818    Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Eko-Bud-Instal S.A.    Długomiłowice    25
8819    FEMMES DE BEAUTE Zagórscy S.J.    Piastów    25
8820    Tejosiprem Sp. z o.o.    Sosnowiec    25
8821    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Gniezno    25
8822    Spółdzielnia Pracy Kłos    Brzesko    25
8823    Elektromat Sp. z o.o. Przed. Wielobranżowe    Złoty Stok    25
8824    BUDZAM Sp. z o.o.    Zamość    25
8825    Agencja Reklamowa Anny Turkiewicz Sp. z o.o.    Szczecin    25
8826    Brzost – Eko Sp. z o.o.    Brzostówka    25
8827    Zume Sp. z o.o.    Warszawa    25
8828    Efor Group Sp. z o.o.    Warszawa    25
8829    Reckitt Benckiser Production (Poland) Sp. z o.o.    Nowy Dwór Mazowiecki    24
8830    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.    Wrocław    24
8831    UPS Polska Sp. z o.o.    Warszawa    24
8832    Z.P.M. JBB Imp. – Eksp. Józef Bałdyga    Łyse    24
8833    Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A.    Katowice    24
8834    Piotr i Paweł S.A.    Poznań    24
8835    EEZ Sp. z o.o.    Warszawa    24
8836    Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa    Poznań    24
8837    Makhteshim Agan Agro Poland S.A.    Brzeg Dolny    24
8838    Accenture Services Sp. z o.o.    Warszawa    24
8839    EUROLINE Sp. z o.o.    Leszno    24
8840    PPUH AUTOCENTRUM S.J.    Mielec    24
8841    Politechnika Koszalińska    Koszalin    24
8842    BROWAR JABŁONOWO L. Buksowicz, H. Buksowicz, W. Parol S.J.    Wólka Kosowska    24
8843    Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.    Lipno    24
8844    TESKO Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.    Zakopane    24
8845    PUP COMPLEX Sp. z o.o.    Gdańsk    24
8846    GREEN FACTORY Artur Rytel    Zdunowo    24
8847    MARTIN BAUER POLSKA Sp. z o.o.    Witaszyce    24
8848    Altvater Piła Sp. z o.o.    Piła    24
8849    PSS SPOŁEM    Katowice    24
8850    Amii Sp. z o.o.    Łódź    24
8851    Baltic Diesel Serwis Silników Okrętowych S.J.    Gdańsk    24
8852    EURO – INDUSTRY Sp. z o.o.    Szczecin    24
8853    NFC Polska North Sp. z o.o.    Stepnica    24
8854    Energetyka Cieplna Sp. z o.o.    Skierniewice    24
8855    Enitra Sp. z o.o.    Wałbrzych    24
8856    LIFT SERWIS S.A. Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych    Lublin    24
8857    AGROPOL Marek I Dariusz Jarych S.J.    Mroczeń    24
8858    BSG Sp. z o.o.    Zgierz    24
8859    Agromax Sp. z o.o.    Warszawa    24
8860    Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.    Sławno    24
8861    BUD – DRÓG Usługi Budowy i Modernizacji Dróg Łagosz S.J.    Porąbka Iwkowska    24
8862    Admaco S.J.    Elizówka    24
8863    Lapp Insulators Sp. z o.o.    Jedlina-Zdrój    24
8864    FP Company Sp. z o.o.    Warszawa    24
8865    Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lublinie    Lublin    24
8866    Przedsiębiorstwo Wytwórczo Handlowe RAPEX Sp. z o.o.    Niemodlin    24
8867    FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WOD.KAN.C.O.I GAZ JACHOWICZ I SYNOWIE S.J.    Grybów    24
8868    CZYŚCIOCH Sp. z o.o. PPUH    Białystok    24
8869    Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi Stalimport Marcinkowski i Wspólnicy S.J.    Lipno    24
8870    HOPOFARM Sp. z o.o.    Prusy    24
8871    Centrum Materiałów Budowlanych Euro – Płyta Paszkowscy S.J.    Nowy Tomyśl    24
8872    Direkta A. Pęciak S. Supernak S.J.    Częstochowa    24
8873    Dalkia Września S.A.    Września    24
8874    Scan-Partner Sp. z o.o.    Rzgów    24
8875    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.    Zabierzów    24
8876    Auroland Sp. z o.o.    Bytom    24
8877    Przedsiębiortswo Wielobranżowe Las-Form Sp. z o.o.    Olesno    24
8878    Firma Taro Roman Grudziński S.J.    Tymienice    24
8879    MASAR S.J.    Chojnice    24
8880    Aet S.Adamczak, K.Zbanyszek, D.Patryniak Sp.J.    Ostrów Wielkopolski    24
8881    Balsax S.J.    Kłodzko    24
8882    FEDRO Sp. z o.o.    Osieck    24
8883    Mount Sp. z o.o.    Świętochłowice    24
8884    Agroprof Sp. z o.o.    Mąkoszyce    24
8885    Herim S.J. Prywatne Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe     Mietków    24
8886    INTER S S.J. PPHU    Kępno    24
8887    DEKRA CERTIFICATION Sp. z o.o.    Wrocław    24
8888    Fiserv Polska Sp. z o.o.    Warszawa    24
8889    STADNINA KONI NOWIELICE Sp. z o.o.    Nowielice    24
8890    PHU Wysokiński Sp. z o.o.    Warszawa    24
8891    VMG Print Sp. z o.o.    Poznań    24
8892    ALMA TREND Sp. z o.o.    Katowice    24
8893    Akces Co S.J.    Andrespol    24
8894    Alme PPUH Lech Hercog I Wspólnicy – S.J.    Poznań    24
8895    SERWIS OGUMIENIA NOWACKI S.J.    Zielona Góra    24
8896    SIARKOPOL Sp. z o.o. Zakład Transportu Kolejowego    Tarnobrzeg    24
8897    FINKA Sp. z o.o.    Szczecin    24
8898    Hydrobud-Przeworsk Sp. z o.o.    Przeworsk    24
8899    Brokerskie Centrum Ubezpieczeniowe AMA Sp. z o.o.    Warszawa    24
8900    Dalkia Services Sp. z o.o.    Warszawa    24
8901    Wiatr Sp. z o.o.    Biała Rawska    24
8902    TRAX Sp. z o.o.    Łódź    24
8903    Scan – Anida Sp. z o.o.    Kraków    24
8904    Fasty Sp. z o.o. Rynek Hurtowy Rolno – Spożywczy    Fasty    24
8905    PPHU Flaxpol Sp. z o.o.    Kluczbork    24
8906    PROAUTO Sp. z o.o.    Szczecin    24
8907    ITUM Sp. z o.o.    Wodzisław Śląski    24
8908    Dobis Sp. z o.o.    Trzciana    24
8909    Amadora Sp. z o.o.    Trzebiatów    24
8910    PPHU METAROL Sp. z o.o.    Lubin    24
8911    Firma Handlowa Lider Jan Fąk i Wspólnicy sp. j.    Ostrołęka    24
8912    JAWORSKI Sp. z o.o. PPHU    Szpetal Górny    24
8913    PCZ Polskie Uzdrowisko Ciepłowody Przerzeczyn Zdrój Sp. z o.o.    Wrocław    24
8914    Zamrażalnia Vidansonder Sp. z o.o.    Brochów    24
8915    EKO – BHL Sp. z o.o.    Warszawa    24
8916    MS Polska Sp. z o.o.    Lublin    24
8917    Gosmet Sp. z o.o.    Nowa Wieś Wielka    24
8918    PRIMBUD Sp. z o.o. PBU    Działdowo    24
8919    NAN S.J.    Zajączkowo    24
8920    PHU PETROL Sp. z o.o.    Nowa Obra    24
8921    RELAKS Spółdzielnia Osób Prawnych Ośrodek Rehabilitacyjny    Międzywodzie    24
8922    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Safe Sp. z o.o.    Lublin    24
8923    DZT Service Sp. z o.o.    Świebodzice    24
8924    Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Budownictwa Corpinex Sp. z o.o.    Inowrocław    24
8925    Zbigniew Czajka i Ska Spółka Komandytowa PHU    Kłodzko    24
8926    Studencka Spółdzielnia Pracy Techno – Service    Gdańsk    24
8927    Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.    Izabelin    24
8928    Ko – Ra Sp. z o.o.    Warszawa    24
8929    Frigo Sp. z o.o.    Warszawa    24
8930    Społem PSS w Skawinie    Skawina    24
8931    Reypol-Retmak S.J.    Janowiec    24
8932    Oba-Trans Sp. z o.o.    Turek    24
8933    ADLINER Sp. z o.o.    Warszawa    24
8934    Przedsiębiorstwo Rolno-Handlowe Konstantynów Sp. z o.o.    Konstantynów    24
8935    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kamiennej Górze    Kamienna Góra    24
8936    Niepubliczny Zakład Lecznictwa Uzdrowiskowego Sanatorium Tęcza Spółdzielnia Pracy    Ustka    24
8937    INTELLIMATIC Sp. z o.o.    Poznań    24
8938    Drukarnia GS Sp. z o.o.    Kraków    24
8939    Towarzystwo TFK Sp. z o.o.    Częstochowa    24
8940    C&M Sp. z o.o. Przeds. Budowlano – Montażowe    Warszawa    24
8941    Zakład Usług Motoryzacyjnych Sp. z o.o.    Łódź    24
8942    Hodowca Sp. z o.o.    Straszyn    24
8943    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Bolesławiec    24
8944    Grupa Ekoprojekt Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    24
8945    ZJ Moje Zdrowie Sp. z o.o.    Warszawa    24
8946    IQFM Sp. z o.o.    Warszawa    24
8947    Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa    Tarnów    24
8948    Agromechan Sp. z o.o.    Skarszów Górny    24
8949    Felix Lynx Sp. z o.o.    Gorzałów    24
8950    VITAL – BIS Sp. z o.o. PHU    Białystok    24
8951    Insbud Północ Sp. z o.o.    Poznań    24
8952    LUXMED Uzdrowisko Nałęczów Sp. z o.o.    Nałęczów    24
8953    Przeds. Wodociągowe Łeba – Wicko Sp. z o.o.    Nowęcin    24
8954    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Niwiska    24
8955    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej    Warszawa    23
8956    ZABRZE Kombinat Koksochemiczny S.A.    Zabrze    23
8957    Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego    Warszawa    23
8958    NB POLSKA Sp. z o.o.    Gniezno    23
8959    PORT LOTNICZY WROCŁAW S.A.    Wrocław    23
8960    Sarantis Polska S.A.    Piaseczno    23
8961    BELLA Sp. z o.o.    Toruń    23
8962    KGHM METRACO S.A.    Legnica    23
8963    G.D. II Polska Sp. z o.o.    Wólka Kosowska    23
8964    Fabryka Dywanów AGNELLA S.A.    Białystok    23
8965    Mak Dom Sp. z o.o.    Piaseczno    23
8966    WTÓRPOL PPHU    Skarżysko-Kamienna    23
8967    ZM INVEST S.A.    Ropczyce    23
8968    MARKOS Sp. z o.o.    Słupsk    23
8969    Astra Sp. z o.o.    Wrocław    23
8970    Zakład Tworzyw Sztucznych Halina Błażejewicz     Wąbrzeźno    23
8971    EFEKT S.A. Korporacja Gospodarcza    Kraków    23
8972    Colorplast Sp. z o.o.    Jelenia Góra    23
8973    Spółdzielnia Mieszkaniowa    Dzierżoniów    23
8974    PEKABUD – MORASKO Sp. z o.o.    Poznań    23
8975    Alcon Polska Sp. z o.o.    Warszawa    23
8976    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.    Wałbrzych    23
8977    BIZEA Sp. z o.o.    Tomice    23
8978    Miejska Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.    Oleśnica    23
8979    Wojas S.A.    Nowy Targ    23
8980    GARAŻOWA Sp. z o.o.    Warszawa    23
8981    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.    Krotoszyn    23
8982    KOM – ROL Kobylniki Sp. z o.o.    Kruszwica    23
8983    Tygro Tymoteusz Warmiński, Grzegorz Skórzewski Sp. J.    Ceków    23
8984    ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o.    Koz