Gepardy Biznesu 2012 branży handlowej

Image
ImageSpośród 7729 przedsiębiorstw branży handlowej, których wyniki finansowe przeanalizował INB, tytuł Gepard Biznesu 2012 uzyskało 3329 firm, bo ich wartość rynkowa w latach 2009-2012  wzrosła o minimum 10 proc.  Na podium znalazły się  AVRENTIM Sp. z o.o., CHEMIA – ŁÓDŹ S.A. i Ziaja Farmacja Sp. z o.o 

Przedstawiamy ranking dynamicznych firm, których wartość rynkową i jej trzyletnią dynamikę w okresie marzec 2009 – marzec 2012 w marcu 2013 r. na zlecenie Instytutu Nowoczesnego Biznesu według jego metodologii policzyła Wywiadownia Handlowa InfoCredit.

Spośród 60 tysięcy firm Wywiadownia Handlowa Infocredit wybrała te, które w latach 2008 -2011 miały każdego roku przynajmniej milion zł przychodów, wykazywały zysk netto, a wartość ich kapitału była dodatnia.
 
Znalazła 21 919 takie przedsiębiorstwa i policzyła ich wartość rynkową na koniec marca 2009, 2010, 2011 i 2012.
Wartość rynkową 22 tysięcy firm na ostatni dzień roboczy marca 2009, 2010, 2011 i 2012 policzyliśmy przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

GPW podaje  wskaźniki Cena/Zysku netto (C/Z) i Cena (Wartości księgowej (C/WK), dlatego tylko te wskaźniki Instytutu Nowoczesnego Biznesu wykorzystuje do liczenia wartości rynkowej firm na potrzeby Konkursów Gepardy Biznesu i Potęgi Biznesu.
 
Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej
 
C/Z w marcu 2009 r.:  10,51.
C/WK w marcu 2009 r.:  1,02.

C/Z w marcu 2010 r.:  20,79.
C/WK w marcu 2010 r.:  1,55.  

C/Z w marcu 2011 r.:  15,86.
C/WK w marcu 2011 r.:  1,61.  

C/Z w marcu 2012 r.:   9,23
C/WK w marcu 2012 r.:  1,22  

 źródło: Biuletyn Miesięczny GPW
 

Sposób liczenia wartości rynkowej i jej dynamiki został pokazany w poniższej tabeli na przykładzie firmy Implix Sp. z o.o. w Gdańsku.

Wyniki finansowe Implix Sp. z o.o. w Gdańsku
Rok 2008 2011
Zysk netto (w tys. zł)  3038 3683
Kapitał własny (w tys. zł)  10165 20933
Wartość księgowa (w tys. zł)  13203 24616
   
Wskaźniki giełdowe  
C/Z  marzec 2009 10,51
C/Wk  marzec 2009 1,02
C/Z marzec  2012 9,23
C/Wk marzec  2012 1,22
   
Wartość rynkowa w marcu 2009 (w tys. zł) według C/Z 31929
Wartość rynkowa w marcu 2009 (w tys. zł) według C/Wk 13467
Suma wartości rynkowej w marcu 2009 z 2 wskaźników (w tys. zł)  45396
Wartość rynkowa w marcu 2009 (w tys. zł) według średniej z 2 wskaźników 22698
   
Wartość rynkowa w marcu 2012 (w tys. zł) według C/Z 33994
Wartość rynkowa w marcu 2012 (w tys. zł) według C/Wk 30032
Suma wartości rynkowej w marcu 2012 z 2 wskaźników (w tys. zł)  64026
Wartość rynkowa w marcu 2012 (w tys. zł) według średnia  32013
   
Dynamika wartości rynkowej od marca 2009 r. do marca 2012 r. (w proc.)  41

 

Wyjątkowość naszego rankingu polega na tym, że pokazuje on zmiany wartości rynkowej w długim okresie trzyletnim na podstawie wyników za cztery lata.

Spośród 7729 przedsiębiorstw branży handlowej, których wyniki finansowe przeanalizował INB, tytuł Gepard Biznesu 2012 uzyskało 3329 firm, bo ich wartość rynkowa w latach 2009-2012  wzrosła o minimum 10 proc.  Na podium znalazły się  AVRENTIM Sp. z o.o., CHEMIA – ŁÓDŹ S.A. i Ziaja Farmacja Sp. z o.o  

Gepardy Biznesu 2012 branży handlowej

Lp. Nazwa firmy Siedziba Wzrost wartości rynkowej w latach 2009-2012 w proc

1 AVRENTIM Sp. z o.o. Warszawa 13535
2 CHEMIA – ŁÓDŹ S.A. Łódź 10744
3 Ziaja Farmacja Sp. z o.o. Poznań 7357
4 Grupa Producentów Owoców i Warzyw Aura Sp. z o.o. Dobrzelin 4517
5 MM Maszyny Do Drewna Sp. z o.o. Więcbork 3900
6 Reliasoft Corporation Poland Sp. z o.o. Warszawa 3732
7 Fagerhult Sp. z o.o. Warszawa 3689
8 Avemi Sp. z o.o. Warszawa 3647
9 Europharma Alliance Sp. z o.o. Wrocław 3408
10 Grupa Producentów Lubków Sp. z o.o. Lubków 3377
11 ABG Sp. z o.o. Katowice 2989
12 MAX – DOM Sp. z o.o. Kutno 2779
13 Arma Bauteile Sp. z o.o. Lubliniec 2742
14 Fermy Brojlerów Włostowa Sp. z o.o. Włostowa 2719
15 Fashion Italia Sp. z o.o. Janki 2664
16 Pretty Girl Sp. z o.o. Kalisz 2496
17 Chiesi Poland Sp. z o.o. Warszawa 2384
18 Alkor Sp. z o.o. Dębica 2316
19 Agrobud Sp. z o.o. Ruszów 2268
20 Orpol Sp. z o.o. Łódź 2120
21 PGF URTICA Sp. z o.o. Wrocław 2063
22 Centrum Ptaszkowo Sp. z o.o. Mosina 2019
23 SERWIS POLSKA Sp. z o.o. Cieśle 2017
24 Forchem Sp. z o.o. Warszawa 1962
25 Spółdzielnia Producentów Mleka Krasula w Bieńkach Śmietankach Bieńki-Śmietanki 1934
26 FARMEXIM Sp. z o.o. Wrocław 1776
27 Wako – Bis Sp. z o.o. Grupa Producentów Rolnych  Łąka Prudnicka 1698
28 Przedsiębiorstwo Handlu Opałem i Recyklingu Sp. z o.o. Wałbrzych 1601
29 Sady Dolne – Zboża Sp. z o.o. Sady Dolne 1568
30 FGP Polska Sp. z o.o. Kostrzyn 1564
31 Ankol Sp. z o.o. Chorzelów 1531
32 Danex Sp. z o.o. Wieliczka 1432
33 BM Kobylin Sp. z o.o. Zduny 1378
34 Spółdzielnia Drobiarska Mazurski Kurczak Stawiguda 1377
35 PHU Górnik Sp. z o.o. Puchaczów 1350
36 Przeds. Usługowo Handlowe Olimpic Sp. z o.o. Gdynia 1336
37 Agros Due Sp. z o.o. Poznań 1326
38 Hermes Recycling Sp. z o.o. Barszczówka 1300
39 Agro – Pasz S.J. PHU Przewodowo-Majorat 1286
40 Enika Sp. z o.o. Krosno 1267
41 Black Water Energia Sp. z o.o. Gdańsk 1248
42 Rolmax Sp. z o.o. Grupa Producentów Zbóż  Strzepowo 1226
43 Man And Machine Software Sp. z o.o. Łódź 1221
44 Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. Kraków 1210
45 Spaw Sp. z o.o. Kraków 1200
46 Cummins LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce Kraków 1165
47 TABAK Sp. z o.o. Rzeszów 1164
48 Dores Sp. z o.o. Warszawa 1142
49 Direct Eservices S.A. Warszawa 1072
50 Excellent Profile Grzybczyk, Rogoda, Szczepocki, Ziębicki Sp.J. Kraków 1034
51 Grupa Producentów Rolnych Karsko Pyrzyckie Sp. z o.o. Karsko 1014
52 Tonato Sp. z o.o. Katowice 1009
53 Sappi Europe (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 1004
54 Treeden Group Sp. z o.o. Lublin 1003
55 SOLVAY CHEMIA Sp. z o.o. Warszawa 1001
56 Pieczarki Podlaskie Sp. z o.o. Grupa Producentów Owoców i Warzyw Suchożebry 997
57 A i I Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 973
58 Havi Logistics Sp. z o.o. Warszawa 968
59 Synektik S.A. Warszawa 966
60 MEDIX Sp. z o.o. Tczew 960
61 Polish Agro Logistic Sp. z o.o. Wrocław 941
62 Alfatec Sp. z o.o. Poznań 939
63 Domex Kuśnierek Sp.j. Rydzyna 933
64 Grupa Producentów Drobiu Sp. z o.o. Bolesławiec 895
65 CP Trade Sp. z o.o. Kraków 888
66 Bionorica Polska Sp. z o.o. Warszawa 888
67 Grupa Producentów Owoców i Warzyw Polgrud Sp. z o.o. Grudziądz 879
68 VISKOPOL Sp. z o.o. Bolechowo 866
69 Atut BIS Sp. z o.o. Września 853
70 Grupa Producentów Rolnych Smoła Sp. z o.o.  Chrzanów 849
71 Stradivarius Polska Sp. z o.o. Warszawa 846
72 Brand Distribution Sp. z o.o. Warszawa 844
73 FH Glass Sp. z o.o. Białystok 839
74 Fructoplant Sp. z o.o. Gąbin 839
75 Przeds. Produkcyjno-Handlowe Meliorex Sp. z o.o. Raczki 828
76 Palsgaard Polska Sp. z o.o. Kobierzyce 826
77 Orpol Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 805
78 Internity S.A. Warszawa 802
79 Czarnik Sp. z o.o. Głogów Małopolski 793
80 Dakoma Sp. z o.o. Wiązowna 781
81 Amatex Sp. z o.o. Dom Handlowo-Agencyjny Łódź 779
82 Alex – Moda Sp. z o.o. Ołtarzew 770
83 Janssen Poland Sp. z o.o. Bedlno 766
84 Hitmark Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 759
85 Suek Polska Sp. z o.o. Gdańsk 752
86 Szopex – Dutkiewicz Spółka Jawna Olsztyn 752
87 Grupa Producencka Beta sp. z o.o. Frączków 747
88 AUTO OPONY Sp. z o.o. Warszawa 741
89 Prozam S.J. Kalisz 738
90 Desch Sp. z o.o. Legionowo 738
91 Zakłady Mięsne Maryniak & Maryniak Sp. z o.o. Rychtal 734
92 Quadrum Foods Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 731
93 DELKOM 2000 Sp. z o.o. Wejherowo 727
94 Greinplast Wschód Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Krasne 715
95 Victoria S.J. Warszawa 714
96 PPHU Capital Sp. z o.o. Nowy Sącz 711
97 INTERNATIONAL FLAVORS & FRAGRANCES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 707
98 EXITOS Sp. z o.o. Opole 698
99 AGRARADA Sp. z o.o. Brzezimierz 697
100 Korporacja Przemysłowa Polska Sp. z o.o. Legnica 693
101 Elektrotech Sp. z o.o. Inowrocław 692
102 TIKAL POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 691
103 Abic Polska Sp. z o.o. Śrem 689
104 RACA Sp. z o.o. Ostróda 682
105 Spółdzielnia Producentów Trzody Powiśle i Żuławy Gronajny 682
106 Sherwin-Williams Poland Sp. z o.o. Głuchowo 678
107 Dcinex Polska Sp. z o.o. Łódź 678
108 Biuro Handlowe Krokowicz Sp. z o.o. Poznań 678
109 Dalpo Sp. z o.o. Poznań 675
110 SIMONSWERK POLSKA Sp. z o.o. Poznań 671
111 Firma Handlowo-Usługowa Stefan S.J. Elżbieta, Stefan Klińscy Kryg 668
112 BEE & HONEY Sp. z o.o. Kęty 665
113 Europartner Sp. z o.o. Gdańsk 642
114 Mexa Sp. z o.o. Nałęczów 641
115 Zakłady Zbożowe Bydgoszcz Sp. z o.o. Bydgoszcz 641
116 Aracar Sp. z o.o. Lublin 638
117 Metzłom Ligęza S.J. Słupsk 637
118 MK Centrum S.J. Piotrków Trybunalski 633
119 Corporate Image Sp. z o.o. Warszawa 627
120 SLX Sp. z o.o. Komorniki 627
121 BWB Podlasie Sp. z o.o. Siemiatycze 625
122 Tebak Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 624
123 Alu Trading Sp. z o.o. Warszawa 622
124 Market Detal Sp. z o.o. S.K.A. (Dawniej Polomarket Detal Sp. z o.o.) Inowrocław 619
125 Rockwell Automation Sp. z o.o. Warszawa 616
126 MTM Industries sp. z o.o. Kalisz 616
127 Stalesia Sp. z o.o. Kraków 611
128 VOGELSANG Sp. z o.o. Wrocław 608
129 Przedsiębiorstwo Obrotu Zwierzętami Polimex Sp. z o.o. Jacewo 606
130 Mastermedia Sp. z o.o. Lublin 605
131 KLEMT – PHARMA Sp. z o.o. Warszawa 602
132 Sady Dolne – Rzepak Sp. z o.o. Sady Dolne 602
133 RENTRAK Sp. z o.o. Porosły-Kolonia 600
134 Laktopol International Sp. z o.o. Bosutów 598
135 Meranco – Aparatura Kontrolno – Pomiarowa i Laboratoryjna Sp. z o.o. Poznań 597
136 Agra Glapiński sp. j. Opole 591
137 General Motors Poland Sp. z o.o. Warszawa 587
138 Bis S.J. Poznań 586
139 Lider Trading Sp. z o.o. Warszawa 581
140 Flow Control Sp. z o.o. Katowice 580
141 Flota Logistic Sp. z o.o. Tychy 579
142 KMK AGRO S.J. Środa Wielkopolska 571
143 Symico Sp. z o.o. Agencja Naukowo Techniczna Wrocław 571
144 Arcon Serwis Sp. z o.o. Warszawa 567
145 Nutrifarm Sp. z o.o. Dębica 560
146 Jelux Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mikołów 559
147 Efmed Sp. z o.o. Gdańsk 558
148 Polsport Marcin Teterycz Spółka Komandytowa Warszawa 553
149 ToRoPol Sp. z o.o. Warszawa 550
150 Maccaferri Polska Sp. z o.o. Warszawa 547
151 BOEHRINGER INGELHEIM Sp. z o.o. Warszawa 546
152 Petromix Sp. z o.o. Brzeźno 543
153 WĘGLOKOKS S.A. Katowice 540
154 Przedsiębiorstwo Hurtowo-Detaliczne KSIĄŻNICA POLSKA Sp. z o.o. Olsztyn 538
155 Optimal Sp. z o.o. Radom 538
156 Pexim Sp. z o.o. Stare Babice 532
157 VIVE TEXTILE RECYCLING Sp. z o.o. Kielce 529
158 Liquip Polska Sp. z o.o. Sobótka 528
159 Novamed Sp. z o.o. Łódź 525
160 Family – Farm Sp. z o.o. Grupa Producentów Owoców i Warzyw Nowe Skalmierzyce 524
161 Żelpol Sp. z o.o. Czeladź 520
162 Maxcom S.A. Tychy 513
163 Agencja Anticorr Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 510
164 CP Trade Jarosław Sp. z o.o. Jarosław 510
165 Moto Budrex – Auto Sp. z o.o. Bydgoszcz 507
166 Krawtost Sp. z o.o. Klucze 506
167 Stryker Polska Sp. z o.o. Warszawa 502
168 Clavey Maintenance Service Sp. z o.o. Poznań 499
169 Extrem EX3M Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 494
170 Poltechnik Sp. z o.o. sp.k. Miękinia 494
171 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Opal” Irena Puławska, Roman Puławski Sp. J. Hajnówka 492
172 Baltech Sp. z o.o. Gdynia 490
173 Medinco Sp. z o.o. Warszawa 486
174 Phapipol Sp. z o.o. Warszawa 484
175 ALOES MEZIO S.J. Białystok 482
176 Apexim AB Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adam Baranowski Zielona Góra 481
177 Bernacki Industrial Services Sp. z o.o. Rzeszów 479
178 BEKPOL Sp. z o.o. Wałbrzych 471
179 Soltur Sp. z o.o. Mysłowice 471
180 EC TEST SYSTEMS Sp. z o.o. Kraków 467
181 PH WĘGLOBUD S.A. Szczecin 466
182 MUHL Pol Sp. z o.o. Smolnica 463
183 Eko – Wtór Sp. z o.o. Wilamowice 463
184 Agral Sp. z o.o. PHU Brańsk 463
185 LEMONEX S.A. Lublin 460
186 Kampol – Fruit Sp. z o.o. Biała Rawska 457
187 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe ADARA Sp. z o.o. Warszawa 453
188 Cilon S.J. Wilków 453
189 Farma 3 Sp. z o.o. Przemyśl 451
190 Naftan Sp. z o.o. Oleksze 449
191 BERO POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 449
192 Grosz M. Zieńkowicz S. Zieńkowicz sp. j. Gdańsk 449
193 EF Polska Sp. z o.o. Warszawa 448
194 Clima Tech Polska Sp. z o.o. Wrocław 443
195 Geotronics Polska Sp. z o.o. Kraków 441
196 International House Integra Sp. z o.o. Katowice 440
197 Złom – Trans – Sp. z o.o. Legnickie Pole 439
198 Pti sp. z o.o. Poznań 438
199 Przedsiębiorstwo Rolne Kost – Rol Sp. z o.o. Byczyna 436
200 BMS METAL Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 436
201 IMEX Sp. z o.o. Gdynia 435
202 JLR Polska Sp. z o.o. Warszawa 431
203 BOOKLAND.NET Sp. z o.o. Warszawa 430
204 Euro Pacific Group Sp. z o.o. Warszawa 429
205 Kolanko Sp. z o.o. sp.k. Chwaszczyno 427
206 Centrum Informacji Biznesu Sp. z o.o. Pabianice 426
207 Konwerga Sp. z o.o. Poznań 425
208 TOOL Center Sp. z o.o. Warszawa 425
209 Przedsiębiorstwo Realizacyjne Inora – Inorganic Activities Sp. z o.o. Gliwice 424
210 Bartex S.J. PH Bartoszyce 423
211 AUREX LPG Sp. z o.o. Raszyn 419
212 Rzeszowskie Zakłady Drobiarskie Res-Drob Sp. z o.o. Rzeszów 417
213 MM Cars Sp. z o.o. Katowice 415
214 ENA WENT Sp. z o.o. Gdynia 415
215 Fair Packaging Sp. z o.o. Gałowo 414
216 OKTAN Brzeski, Grzenkowicz S.J. Słupsk 413
217 PPHU Gabi Sp. z o.o. Nasiedle 413
218 Ap – Pol S.J. Pruszcz Gdański 411
219 Kaskat Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 410
220 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Dąbrowa 409
221 Medianus Sp. z o.o. Kraków 409
222 Szar S.A. Częstochowa 408
223 Euro-Kom Sp. z o.o. Kraków 408
224 Nobas Sp. z o.o. Ostrowite 407
225 Fintrade Investments Sp. z o.o. Cieszyn 405
226 AMATEC POLSKA Sp. z o.o. Święta Katarzyna 404
227 Pab – Katmar S.J. Pabianice 401
228 MOTO – PROFIL Sp. z o.o. Chorzów 399
229 ASCLEPIOS S.A. Wrocław 399
230 KORLEN Sp. z o.o. Witkowo 399
231 Firma Handlowa Maestro Jerzy Sobieszek, Zbigniew Drążkowski S.J. Toruń 398
232 PH Davi Sp. z o.o. Gostyń 398
233 BRAWO Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 397
234 Pol – Agro Sp. z o.o. Chełm 394
235 Grupa Producencka Gramine Sp. z o.o. Wisznia Mała 394
236 Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. Rybnik 391
237 Moskwa Sp. z o.o. Legionowo 391
238 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Łódź 391
239 TREGOR Sp. z o.o. Halinów 391
240 CBIT Sp. z o.o. Warszawa 388
241 Agro – Plon Spółdzielnia Producentów Rolnych  Jaworzyna Śląska 387
242 Firma Handlowa Edo Sp. z o.o. Żyraków 386
243 PHUP Opoltrans 1 Sp. z o.o. Brzezie 385
244 ADLLER Sp. z o.o. Miechów 385
245 Agala Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka Śliwniki 383
246 FMP Sp. z o.o. Kraków 383
247 Bershka Polska Sp. z o.o. Warszawa 382
248 Banken Polska Sp. z o.o. Buk 381
249 Apteka – Anna Jamontt I Wspólnicy S.J. Wrocław 368
250 Synase Products Poland Sp. z o.o. Warszawa 367
251 Składnica Spółdzielnia Handlowo – Produkcyjna Grybów 366
252 Finex Sp. z o.o. Wierzchowiska Drugie 363
253 Ośrodek Badawczo – Produkcyjny Politechniki Łódzkiej ICHEM Sp. z o.o. Łódź 362
254 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Inter-Tech Sp. z o.o. Lublin 362
255 CSF Polska Sp. z o.o. Rzeszów 362
256 Invico S.A. Tarnowskie Góry 361
257 RK Polska Sp. z o.o. Poznań 361
258 Przedsiębiorstwo Handlowe Usługowe Domański Jerzy I Paweł Domańscy S.J. Bodzentyn 360
259 PH RABA Leszek Radzaj, Roman Grzegorz Bartoszewicz S.J. Raczki 360
260 KLASYKA Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 360
261 Bellcor Sp. z o.o. Warszawa 357
262 Gaz – Bud Sp. z o.o. Milanówek 352
263 Port Fish sp.j. Darłowo 351
264 Jar – Tom Tomasz Laskowski, Jarosław Petecki sp.j. Wałbrzych 351
265 BEKO S.A. Warszawa 350
266 MOTO BUDREX Sp. z o.o. Bydgoszcz 350
267 Polor Sp. z o.o. Szczecin 350
268 Gabi S.J. PHU Szadek 348
269 TANK Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Kobierzyce 348
270 Huta Pokój S.A. Ruda Śląska 347
271 KOLMET Sp. z o.o. PPHU Katowice 346
272 Auto – Unia Sp. z o.o. Warszawa 345
273 Toptel Anna I Wiktor Wołkowicz S.J. Kraków 343
274 Jarmag S.J. Lublin 342
275 A-LIMA-BIS PPHU Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 340
276 Zakład Techniki Medycznej Tech-Med Sp. z o.o. Bydgoszcz 340
277 Aries Motor Sp. z o.o. Warszawa 339
278 Riela Polska Sp. z o.o. Kartoszyno 334
279 Spółdzielnia Handlowo – Usługowa Samopomoc Chłopska w Łomiankach Łomianki 334
280 Eckhard Toben Sp. z o.o. Drzonków 332
281 Watersystem Sp. z o.o. Wesoła 332
282 CARIZ PPH Sp. z o.o. Łódź 331
283 Pakom Sp. z o.o. Chwaszczyno 328
284 Partner Sp. z o.o. Lipno 327
285 NOVASPINE Sp. z o.o. Tyniec Mały 327
286 Vernotti Polska Sp. z o.o. Tabor Wielki 324
287 NESTA BIS S.J. Toruń 323
288 SMD Sp. z o.o. Kowale 323
289 Swojak Sp. z o.o. Konsorcjum Firm Handlowych Garwolin 323
290 GIANT Sp. z o.o. Poznań 318
291 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Ghłopska Nowe 318
292 Jedynka S.A. Rzeszów 314
293 Nałęczowska Spółka Handlowa Sp. z o.o. Nałęczów 314
294 Larex Fruit Sp. z o.o. Warszawa 314
295 Pfizer Polska Sp. z o.o. Warszawa 313
296 Auto Gaz Czech – Marek Czech S.J. Cieszyn 313
297 Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Handlu Opałem i Materiałami Budowlanymi DOMAT Sp. z o.o. Wrocław 312
298 Stodoła II Sp. z o.o. Szczecin 311
299 KELVIN Sp. z o.o. Bielsko-Biała 309
300 Surtec Polska Sp. z o.o. Wrocław 309
301 WELS-TRANS Sp. z o.o. Koszalin 309
302 A i Ka Sp. z o.o. Kołobrzeg 309
303 Ust-M Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 308
304 IMSO Sp. z o.o. Koszalin 307
305 Meden Sp. z o.o. Warszawa 306
306 App Sp. z o.o. Września 305
307 Platforma Dystrybucyjna Edu-Książka Sp. z o.o. Warszawa 305
308 Kanex Sp. z o.o. Kleosin 305
309 Musi Lublin Sp. z o.o. Lublin 304
310 Koxka Poland Sp. z o.o. Warszawa 303
311 MAYPOL FOODS Sp. z o.o. Warszawa 303
312 Top Ten Sp. z o.o. Olsztyn 302
313 Leszek Gromadzki i Wspólnik S.J. Łapy 302
314 Duraumat – Polska Sp. z o.o. Sypniewo 302
315 Biomaxima S.A. Lublin 300
316 ROLA Sp. z o.o. Człuchów 298
317 SUMARIS Sp. z o.o. Poznań 298
318 MJK Sp. z o.o. Biała Podlaska 298
319 Hurtownia Farmaceutyczna Mgr Farm. J. Bieńkowski S.J. Częstochowa 297
320 Lactex Sp. z o.o. Lublin 297
321 Spółdzielnia Pracy Rolnik w Sieradzu Sieradz 295
322 Przedsiębiorstwo Nasienne Centrala Nasienna Sp. z o.o. Sanok 295
323 HEAN DELIKATES KRÓLEWSKI ALINA SZELĄG S.J. Kraków 292
324 EUROPARTS POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 291
325 Komtur Polska Sp. z o.o. Warszawa 290
326 Cechini – Dystrybucja Sp. z o.o. Muszyna 290
327 NERO Sp. z o.o. Lublin 289
328 Alfred C. Toepfer International (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 288
329 Petrax Sp. z o.o. Warszawa 288
330 Meat Team Poland Sp. z o.o. Warszawa 288
331 GeParts Sp. z o.o. Chorzów 287
332 PID Polska Sp. z o.o. Warszawa 287
333 Q-SERVICE Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 286
334 ASAMED Sp. z o.o. Przeźmierowo 285
335 CHEMISTAL Sp. z o.o. PHU Wrocław 284
336 Wielobranżowa Firma Handlowa Aneta Kasprzak Waldemar Kasprzak Robert Kasprzak S.J. Bydgoszcz 283
337 Weles Sp. z o.o. Poznań 282
338 Bamet S.J. Środa Wielkopolska 281
339 LUBFARM S.A. Lublin 280
340 Klima Therm S.A. Warszawa 278
341 Pepco Poland Sp. z o.o. Poznań 277
342 Bakureks Sp. z o.o. Poznań 276
343 Grolman Sp. z o.o. Bydgoszcz 275
344 Inter-Elektro S.A. Warszawa 275
345 Ziehl – Abegg Polska Sp. z o.o. Macierzysz 275
346 Provitel Polska Sp. z o.o. Luboń 275
347 SPOŁEM PSS Bełchatów 274
348 SUPERHOBBY DOM I OGRÓD Sp. z o.o. Warszawa 273
349 SUMET Sp. z o.o. Łódź 272
350 AIDA Sp. z o.o. Białystok 272
351 Grzybmar Sp. z o.o. Wielichowo 271
352 LAJON Tadeusz Zając S.J. Gliwice 270
353 BM Recykling Sp. z o.o. Andrychów 270
354 ALBO Sp. z o.o. Radom 270
355 Hurtownia Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. Prabuty 270
356 Intervent Sp. z o.o. Mikołów 269
357 Tytan Sport Sp. z o.o. Mikołów 269
358 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Medycznego Marku M. Krawczyk S.J. Częstochowa 265
359 Comap Polska Sp. z o.o. Warszawa 265
360 Intergrid Sp. z o.o. Warszawa 265
361 SF – FILTER Sp. z o.o. Lubin 264
362 COBI S.A. Warszawa 264
363 Libram Sp. z o.o. Lubin 264
364 Kegar Sp. z o.o. Kępice 263
365 LEGO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 263
366 Creator – Comm Sp. z o.o. Warszawa 263
367 Misiek Bury Sp. z o.o. Zakopane 263
368 GERMAZ Sp. z o.o. Dom Samochodowy Wrocław 262
369 Lider S.J. Kowalew 262
370 CP Trade Mielec Sp. z o.o. Mielec 261
371 STALNET Sp. z o.o. Bochnia 260
372 PSS SPOŁEM Poznań 260
373 AMAD Sp. z o.o. Łomianki 259
374 MOTO 46 Sp. z o.o. Szczecin 259
375 ARKONA Sp. z o.o. Inwałd 258
376 GODAGRO Sp. z o.o. Czyżew 257
377 Romax Sp. z o.o. Warszawa 257
378 AUTOPART S.A. Mielec 256
379 Eco Service Sp. z o.o. Kobierzyce 256
380 Gregoire Besson Polska Sp. z o.o. Oborniki 256
381 Przedsiębiorstwo Mięsne Batista R. Ruszel i Wspólnicy sp. j. Czarna Sędziszowska 256
382 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Trojbet Sp. z o.o. Łebunia 256
383 Grupa Producentów Owoców I Warzyw Gospodarstwo Ogrodnicze T. Mularski Sp. z o.o. Różanki 255
384 Oponeo.pl S.A. Bydgoszcz 252
385 Bać – Pol S.A. Rzeszów 252
386 Lancerto S.A. Łańcut 252
387 Bk Giulini Polska Sp. z o.o. Warszawa 252
388 Vica Sp. z o.o. Pępowo 252
389 Świat Zdrowia S.A. Toruń 250
390 Instalator Sp. z o.o. Łomża 249
391 ROLTEX Sp. z o.o. Przeds. Techniczno – Handlowe Krasnystaw 249
392 STALPROFIL S.A. Dąbrowa Górnicza 248
393 FUTURE ELEKTRONICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 248
394 POL-TIKO Dzięgiel Gigoń S.J. Raciborsko 248
395 INTERHANDLER Sp. z o.o. Toruń 246
396 Metall – Express Sp. z o.o. Rzeszów 246
397 Trelleborg Industries Polska Sp. z o.o. Łódź 246
398 ASDEX Sp. z o.o. Białystok 246
399 SMS Sp. z o.o. Lubań 246
400 MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Poznań 245
401 Tech-Gaz Sp. z o.o. Sieradz 245
402 International Technology & Transfer GmbH Sp. z o.o. Rudno 245
403 Hurtownia Artykułów Spożyczych S.J. Zarzecze 245
404 „Euroservice” Sp. J. Marek Janowski-Józef Czech Warszawa 244
405 Hurtownia PD Władysław Drwal, Tadeusz Pinas, Grzegorz Pinas, Dariusz Drwal S.J. Wola Rzędzińska 244
406 Dräger Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 243
407 EKSA Sp. z o.o. Komorów 241
408 Solana Polska Sp. z o.o. Zduny 241
409 „Galicja J. Pelc, A. Sidor” Sp. J. Leżajsk 241
410 Centrala Nasienna Sp. z o.o. Słupsk 241
411 Suder Plus Sp. z o.o. Kraków 240
412 Silesiadis Sp. z o.o. Katowice 240
413 R – LINE S.J. Zielona Góra 240
414 Anbafarm Sp. z o.o. Wrocław 240
415 Del – Vis Sp. z o.o. Lubicz Dolny 239
416 NRF POLAND Sp. z o.o. Gdańsk 238
417 Domino International S.A. Kobylnica 238
418 Service Trading Marine LTD PUH AMEX Sp. z o.o. Gdańsk 237
419 Grupa Producencka Vodar Sp. z o.o. Wrocław 237
420 Brammer S.A. Kolbuszowa 236
421 PRIMULATOR Sp. z o.o. Łódź 236
422 Prima 2000 Sp. z o.o. Grójec 236
423 NZOZ Centrum Medyczne Kaszuby Sp. z o.o. Kartuzy 236
424 BIUROMAX Sp. z o.o.  Baniocha 235
425 Arvex Grobelny Sp. z o.o. Kraków 235
426 HANDLOPEX S.A. Rzeszów 234
427 Inwest – Klima M. Godlewski, E. Hankowska S.J. Białystok 234
428 Best Foods Poland Sp. z o.o. Gdynia 234
429 MINOS JAN MACIEJCZYK S.J. Radom 233
430 Adb Furniture Sp. z o.o. Suwałki 232
431 Piwpol Płock Sp. z o.o. Płock 232
432 Kopos Elektro PI Sp. z o.o. Wrocław 231
433 Metal – Group Sp. z o.o. Bydgoszcz 231
434 TRAFFIC EQUIPMENT Sp. z o.o. Szczecin 231
435 Rolsad S.J. Rawa Mazowiecka 229
436 Arrow Electronics Poland Sp. z o.o. Warszawa 229
437 Familia Plus Sp. z o.o. Inowrocław 229
438 Mevaco Sp. z o.o. Kraków 228
439 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Mikronet S.A. Bielsko-Biała 228
440 Aircon Sp. z o.o. Dybów-Kolonia 227
441 Dutch Trade Sp. z o.o. Psarskie 226
442 MITMAR Sp. z o.o. Głowno 226
443 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Gostycyn 226
444 R.Y.B. Poland Sp. z o.o. Wólka Kosowska 226
445 Ermin Sp. z o.o. Łódź 224
446 Grupa Handlowa Primus Sp. z o.o. Łódź 224
447 Pfeifer & Langen Marketing Sp. z o.o. Poznań 223
448 Zakład Przerobu Złomu Czyżykowski & Stec S.J. Toruń 223
449 Comad Furniture Polska Sp. z o.o. Szczecin 223
450 Polski Asfalt Technic Sp. z o.o. Kraków 222
451 Impakt Sp. z o.o. Sierakowo 222
452 Jacek Szaro, Tomasz Jóźwiak S.J. Jasło 222
453 Krynicki Recykling S.A. Olsztyn 221
454 ICE – FULL Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 221
455 Chip Placement Solution – Industrial Engineering – Poland Sp. z o.o. Kwidzyn 221
456 Ziko Apteka Sp. z o.o. Kraków 221
457 Przeds. Importowo – Eksportowo – Usługowe Agrykolex Sp. z o.o. Szczecin 221
458 KS Proximus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zielona Góra 220
459 Candela Sp. z o.o. Warszawa 220
460 Stalco Sp. z o.o. S.K.A. Skawina 220
461 AMBIT Sp. z o.o. PUHP Białystok 220
462 Houghton Polska Sp. z o.o. Kraków 220
463 Avi – Vet Service S.J. Tarnowo Podgórne 220
464 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ZEFIR Sp. z o.o. Tomaszów Lubelski 220
465 Synthes Sp. z o.o. Warszawa 219
466 Ring Sp. z o.o. Warszawa 218
467 Hemist S.J. PHU Gnojnik 218
468 Trans-Michor S.J. Kutno 218
469 PPU BUDRES – SIL Sp. z o.o. Rzeszów 218
470 Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka Krowiego Pałuczanka w Wągrowcu Wągrowiec 218
471 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Złom-Met Sp. z o.o. Chełmek 217
472 Przedsiębiorstwo Handlowe Chudak S.J. Śmigiel 216
473 „Impexryb” Sp. J. Halina Korkuć Szczecin 216
474 STAUBLI – Łódź Sp. z o.o. Łódź 216
475 Ara Legero Shoes Polska Sp. z o.o. Katowice 216
476 Pracownicza Spółdzielnia Handlowo Produkcyjna w Legnicy Legnica 216
477 Sprzedaż Hurt Detal Przetwórstwo Ryb RYBY S.J. Kartuzy 215
478 ZAMA Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 215
479 GMS Corporation Sp. z o.o. Nawojowa 215
480 SPS HANDEL S.A. Warszawa 214
481 Kora Sp. z o.o. PHU Susz 214
482 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Izobud Sp. z o.o. Gdańsk 213
483 Wilczek Kraków Sp. z o.o. Kraków 213
484 PPH Trade – Prod Sp. z o.o. Warszawa 212
485 Bulinex Sp. z o.o. Gdańsk 212
486 TERMO SCHIESSL Sp. z o.o. Piaseczno 211
487 PIXEL Sp. z o.o. Osielsko 209
488 WINCOR NIXDORF Sp. z o.o. Warszawa 208
489 ECOL Sp. z o.o. Rybnik 208
490 Agroma Sp. z o.o. Rzeszów 208
491 Xylion Medical Systems Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 208
492 Nikon Polska Sp. z o.o. Warszawa 207
493 Polagro Trade Sp. z o.o. Gdynia 207
494 Midex Tyres Group Sp. z o.o. Brzeźno 207
495 Interteg Sp. z o.o. Puchaczów 206
496 Pol – Agro S.A. Grójec 206
497 Vademecum Sp. z o.o. Jarosław 206
498 BALLUFF Sp. z o.o. Wrocław 205
499 AW.Net Polska Sp. z o.o. Łazy 205
500 PPH Legs Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 204
501 Fargotex Sp. z o.o. Łomża 204
502 Pat-Mar Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 204
503 Textilglas Polska Sp. z o.o. Opole 204
504 Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska S.A. Kraków 203
505 Spółka Filipów & Jaskuła W.filipów, J.Jaskuła, E. Filipów, D.Jaskuła, T.Filipów sp. j. Kraków 203
506 Agrolen Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 203
507 Kemia Tau Polska Sp. z o.o. Kraków 203
508 Hurtownia Farmaceutyczna ISMED S.J. Otwock 202
509 SPOŁEM Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście Warszawa 202
510 Jarzyński – Auto Serwis Sp. z o.o. Ciechanów 202
511 Grupa Południe Sp. z o.o. Kraków 202
512 Ellegance Sp. z o.o. Łomża 202
513 TOM Sp. z o.o. Szczecin 201
514 Lennox Polska Sp. z o.o. Warszawa 201
515 Norpol Sp. z o.o. Goleniów 201
516 PH Motogama Sp. J. Rząska 201
517 Prymus – AGD S. J. Kowalanka 201
518 Margo H.D. Kuźmiccy Spółka Jawna Gdańsk 200
519 Goliat Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 200
520 Przedsiębiorstwo AGROMA Sp. z o.o. Koszalin 199
521 Hurtownia Artchem Sikora & Lang S.J. Ustroń 199
522 KOST-BET KRZYSZTOF MATYJA, PAWEŁ MATYJA S.J. Miedźno 198
523 TECH – TRADING Sp. z o.o. Chorzów 198
524 Gigaset Communications Polska Sp. z o.o. Warszawa 198
525 PPHU i Obrotu Surowcami Wtórnymi Karmil S.J. Poznań 198
526 ARGO-HYTOS POLSKA Sp. z o.o. Wadowice 198
527 Arman Sp. z o.o. Chomęcice 198
528 ADAMET – NIEMET Sp. z o.o. Rzeszów 198
529 LEWIATAN KIELCE Sp. z o.o. Kielce 197
530 Partner Telekom Jacek Kwiatkowski, Leszek Kuszka S.J. Kraków 197
531 Multi Food S.A. Radom 197
532 Rail Tech Papla Sp. z o.o. Bielsko-Biała 197
533 Motor Polimer Sp. z o.o. Suchy Las 197
534 EDF Paliwa Sp. z o.o. Kraków 196
535 BTS Sp. z o.o. Łozienica 196
536 Zenon i Robert Górnik S.J. Konarzew 196
537 Geo Polska Sp. z o.o. Imielin 196
538 Tusnovics Instruments Sp. z o.o. Kraków 196
539 Hydro Building Systems Sp. z o.o. Warszawa 196
540 FM GROUP POLSKA Artur Trawiński Wrocław 194
541 NSK Polska Sp. z o.o. Kielce 194
542 Comtex Bernatowicz S.J. Lublin 194
543 Centrum Handlowe Batory S.A. Gdynia 194
544 Nenufar S.j. Krześniak Wichary Zabrze 194
545 G4 GARAGE Sp. z o.o. Wrocław 194
546 Sunnyline Computer Products Poland Sp. z o.o. Przeźmierowo 193
547 Firma Handlowo – Usługowa Olimp S.J. Limanowa 193
548 Lixpol Sp. z o.o. Wólka Kosowska 193
549 Falcon Sp. z o.o. Łódź 192
550 Omnibus Trading Sp. z o.o. Poznań 192
551 Vissavi Sp. z o.o. Rzeszów 192
552 Fruktus S.J. Długowola Druga 192
553 R.O. 1991 Sp. z o.o. Warszawa 192
554 Terra – Kora Sp. z o.o. Kraków 191
555 PRO-OL Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ewa i Marian Steciów S.J. Opole 191
556 Prywatne Przeds, Górnośląskie Lak Sp. z o.o. Tychy 191
557 TERMAX Sp. z o.o. PPH Lublin 191
558 AKE S.A. Pabianice 190
559 Educarium Sp. z o.o. Bydgoszcz 190
560 Jastor G.F. Sp. z o.o. Towarzystwo Handlowo – Consultingowe  Katowice 189
561 ARBURG POLSKA Sp. z o.o. Opacz 189
562 ILSCO Sp. z o.o. Łódź 189
563 Alta – Sieć Handlowa Sp. z o.o. Brzozów 189
564 UNIBIT Sp. z o.o. Katowice 189
565 Loobo Sp. z o.o. Zwoleń 189
566 GM COLOR Sp. z o.o. Bydgoszcz 188
567 LOJACK S.A. Warszawa 188
568 INSTALATOR Sp. z o.o. Mrągowo 188
569 Topaz S.J. PPHU Międzyrzecz 187
570 ARPIS S.A. Kraków 187
571 Auto – Blak Sp. z o.o. Warszawa 187
572 KONED Sp. z o.o. Włocławek 187
573 Hydromech Sp. z o.o. Wrocław 187
574 Plafon Sp. z o.o. Bydgoszcz 187
575 Dabex-Lublin Sp. z o.o. Lublin 187
576 ITA – K. Pollak S.J. Poznań 186
577 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Chełmku Chełmek 186
578 JMK Sp. z o.o. Wolsztyn 185
579 PH ELMAT Sp. z o.o. Rzeszów 185
580 Freekom Sp. z o.o. Kraków 185
581 DELTA S.J. Pleszew 184
582 Hydro – Partner Sp. z o.o. Leszno 184
583 MDS Sp. z o.o. Potęgowo 184
584 ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY MARIA BOGUSŁAW KRAWCZAK I MARIA KRAWCZAK S.J. Szczecin 184
585 Intacto Sp. z o.o. Łódź 184
586 Grupa Handlowo Marketingowa Sp. z o.o. Chorzów 183
587 ARHELAN Burzyńscy S.J. Bielsk Podlaski 182
588 PPHU Mleks Sp. z o.o. Wyszków 182
589 Top 2001 Sp. z o.o. Białystok 182
590 Inspirion Polska Sp. z o.o. Trzebnica 182
591 Gayor Grupa Producentów Rolnych Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 182
592 KDWT S.A. Komorniki 181
593 K P B Intra Polska Sp. z o.o. Tychy 181
594 Caldo – Izolacja Materiały Techniki Cieplnej Sp. z o.o. Lublin 181
595 Złota Farmacja Sp. z o.o. Szczecin 181
596 CEFARM RZESZÓW Sp. z o.o. Rzeszów 180
597 ELPIGAZ Sp. z o.o. Gdańsk 180
598 BRUGG Systemy Rurowe Sp. z o.o. Płochocin 179
599 EMIL Hammoud S.J. Warszawa 179
600 ABC Rol Sp. z o.o. Pyrzyce 179
601 KLINK INTERNATIONAL Sp. z o.o. Olsztyn 178
602 Eko-Al Sp. z o.o. Poznań 178
603 LINEGAL CHEMICALS Sp. z o.o. Warszawa 178
604 Maj Korporacja Sp. z o.o. Poznań 178
605 PGS Sp. z o.o. Warszawa 177
606 Zakład Obsługi Rolnictwa Rolnaft i Wspólnicy S.J. Łosice 177
607 PPUH ACTIVUS Sp. z o.o. Łódź 177
608 Pretor Sp. z o.o. Gdańsk 177
609 Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Brzozowie Brzozów 177
610 WĄTARSKI Sp. z o.o. Włocławek 176
611 Hurtex Sp. z o.o. Słupsk 176
612 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe BUD-SYSTEM S.J. Krajenka 176
613 Wojna S.J. Bobowa 176
614 KONIMPEX Sp. z o.o. Konin 175
615 Lesta S.J. PHU Jeziórko 175
616 Global Concepts 2000 Polska Sp. z o.o. Szczecin 175
617 Trans – Gaz S.J. Sanok 175
618 Jas – Pol Sp. z o.o. Ząbki 175
619 INTER CARS S.A. Warszawa 174
620 Ogrodnik S.J. Opoczno 174
621 Euro Technik Trans Sp. z o.o. Bydgoszcz 174
622 Phoenix Contact Sp. z o.o. Długołęka 173
623 CMP Holding Sp. z o.o. Wrocław 173
624 Instal – Konsorcjum Sp. z o.o. Wrocław 173
625 Medyk Plus Sp. z o.o. Warszawa 173
626 Wirex Sp. z o.o. Warszawa 173
627 Wigry – Projekt S.A. Suwałki 173
628 Eurogum Sp. z o.o. Targowisko 173
629 SMB MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE J.WEDLER,M.ZAWADZKI S.J. Zielona Góra 171
630 ELCOM PROPACK Sp. z o.o. Przeźmierowo 171
631 Manuli Ekobal Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 170
632 HTI Sp. z o.o. Poznań 170
633 N.S.C. M. Nalepa, M. Sożyński Sp. J. Wrocław 170
634 Cotton – Word Sp. z o.o. Wrocław 170
635 IMCD – Polska Sp. z o.o. Warszawa 169
636 Frank Glasse ELTRON Wrocław 169
637 OMC Envag Sp. z o.o. Warszawa 169
638 Rol – Bud S.J. Lipsk 169
639 Spółdzielnia Agro w Małdytach Małdyty 169
640 Neo – Electronics Sp. z o.o. Wrocław 169
641 Kennametal Sp. z o.o. Żory 168
642 Xylem Water Solutions Polska Sp. z o.o. Dawidy 168
643 Drukarnia i Księgarnia Św. Wojciecha Sp. z o.o. Poznań 168
644 Net – Profit Warzywa & Owoce Sp. z o.o. Tropiszów 168
645 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe WODNIK Chojnice 168
646 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Twardy Anna i Gabriel Twardy Sp. J. Rawicz 168
647 Jurgen Armack Sp. z o.o. Piła 168
648 Weyna Sp. z o.o. Bydgoszcz 168
649 MSD Polska Sp. z o.o. Warszawa 167
650 Remei Polska Sp. z o.o. Opole 167
651 Vistal Ocynkownia Sp. z o.o. Gdynia 167
652 Polimed Sp. z o.o. Polskie Usługi Laboratoryjne i Medyczne Warszawa 166
653 Brzeskie Centrum Handlowe MARKO Zakład Pracy Chronionej Scelina Marek i Spółka S.J. Brzeg 166
654 MBM SERWIS Sp. z o.o. Tarnów 166
655 MTT Polska Sp. z o.o. Warszawa 166
656 Owoc Łącki Sp. z o.o. Sądecka Grupa Producentów Owoców i Warzyw Łącko 165
657 PH EWMAR – NESS Sp. z o.o. Sosnowiec 164
658 E Plus M Sp. z o.o. Stara Iwiczna 164
659 Weilburger Grafik – Polska Sp. z o.o. Batorowo 164
660 Artfarm S.J. Tarnów 164
661 Animedica Polska Sp. z o.o. Gdynia 164
662 Sotex S.J. PHU Łazy 164
663 Przedsiębiorstwo Produkcji Wielobranżowej i Handlu TAMEX Sp. z o.o. Olsztyn 164
664 Canon Polska Sp. z o.o. Warszawa 163
665 Auto-Gum Sp. z o.o. sp.k. Kraków 163
666 Turbo 1998 Sp. z o.o. Warszawa 163
667 Przeds. Trimor Sp. z o.o. Sopot 163
668 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Optimax Sp. z o.o. Łódź 163
669 Andersen Poland Sp. z o.o. Oświęcim 163
670 PHU Matuz Sp. z o.o. Kościan 163
671 Technika Grzewcza i Samitarna, Płytki Ceramiczne Krzysztof Stoń Bytom 162
672 Minox S.A. Warszawa 162
673 ARSEN Sp. z o.o. Sieradz 162
674 Dars Sp. z o.o. Ślesin 162
675 BIOTRONIK POLSKA Sp. z o.o. Poznań 161
676 ABE IPS Sp. z o.o. Warszawa 161
677 BALTRADE S.J. Gdańsk 161
678 Techpom Sp. z o.o. Krzywonoś 161
679 PW MS – Ortis Produkt S.J. Łomianki 161
680 Polska Grupa Tekstylna Sp. z o.o. Warszawa 161
681 Petrolis Sp. z o.o. Zwoleń 160
682 Biomar Sp. z o.o. Zielona Góra 160
683 INTER GLOBAL Sp. z o.o. Rybarzowice 160
684 RIDEX DEKORACJA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 160
685 REPER II Sp. z o.o. Michałowice 160
686 Star Fitness S.A. Poznań 160
687 Dapol A.dadas W.dadas Sp. J. Warszawa 160
688 Nasiennik Sp. z o.o. Choszczno 160
689 Hektar Sp. z o.o. Szpitalna Wieś 160
690 Rolmex K.Rogala, R.Rogala, A.Witoński Sp.J. Kalisz 159
691 Agrobard S.J. Oblas 159
692 Ivoclar – Vivadent Polska Sp. z o.o. Warszawa 159
693 EPA SYSTEMY SPÓŁKA Z O.O.  Szczecin 159
694 Komexim Sp. z o.o. Kraczkowa 158
695 AMBROŻY Sp. z o.o. Bierutów 157
696 V.VINIFERA Sp. z o.o. Warszawa 157
697 Rzeszowska Centrala Materiałów Budowlanych S.A. Rzeszów 156
698 IMED POLAND Sp. z o.o. Warszawa 156
699 Farmacovit Sp. z o.o. Pietrzykowice 156
700 Super Market Rajski S.J. Nowy Targ 155
701 B I M Sp. z o.o. Przeźmierowo 155
702 Dudek Paragliders S.J. Jerzy Domański – Piotr Dudek – Dariusz Filipowicz Bydgoszcz 155
703 KAZAR FOOTWEAR Sp. z o.o. Przemyśl 154
704 Stomilex Sp. z o.o. Opole 154
705 Pelion S.A. Łódź 153
706 Korbanek Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 153
707 Veganet Sp. z o.o. Wrocław 153
708 Agrosad S.J. Równa 153
709 AB S.A. Wrocław 152
710 Amgen Sp. z o.o. Warszawa 152
711 Albis Polska Sp. z o.o. Poznań 152
712 BHG Sp. z o.o. Pruszków 152
713 MH Automatyka Sp. z o.o. Gdańsk 152
714 CEMAROL Sp. z o.o. Słupsk 152
715 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe PST Sanocki S.J.  Radymno 152
716 Szerwal 2000 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 152
717 Quest Sp. z o.o. Warszawa 152
718 Diab Sp. z o.o. Słupsk 152
719 CT CREATIVE TEAM S.A. Warszawa 151
720 Przedsiębiorstwo Handlowe A – T S.A. Krotoszyn 151
721 TECHNID Sp. z o.o. Rzeszów 151
722 PRUSZYŃSKI – NOWICKI Sp. z o.o. Motaniec 151
723 Gminna Sp-Nia Samopomoc Chłopska w Kostrzynie Wlkp Kostrzyn 151
724 Avnet Sp. z o.o. Warszawa 150
725 Bestservice Sp. z o.o. Warszawa 150
726 U Witka Sp. z o.o. Produkcja Mięsa i Wędlin Najdziszów 150
727 MAS Sp. z o.o. Kraków 150
728 Olmet Sp. z o.o. Gdańsk 150
729 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kruszywo J.Krajewski, A.Sękowski, J.Zawadzki – Sp. J. Pruszków 149
730 Controls Polska Sp. z o.o. Warszawa 149
731 Łakpol Sp. z o.o. Kiełczewo 149
732 ZIARN – POL Sp. z o.o. Przeds. Przetwórstwa i Handlu Zbożem Kwidzyn 148
733 Cotton – Tex Sp. z o.o. Łódź 148
734 CENTROWET Sp. z o.o. Przeds. Zaopatrzenia Farmaceutyczno – Weterynaryjnego Białystok 148
735 POLNET Sp. z o.o. Poznań 148
736 Hurtownia Motoryzacyjna Gordon Sp. z o.o. Zamość 147
737 KARBON 2 Sp. z o.o. Katowice 147
738 R&G Plus Sp. z o.o. Mielec 147
739 VIRIDIAN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 147
740 Esswell International LTD Sp. z o.o. Świecie 147
741 Ejko Ewa Kolczyńska, Jerzy Kolczyński, Paweł Kolczyński Sp. J. Błonie 147
742 FHUP Namur Sp. z o.o. Sosnowiec 147
743 KART – PAPER POLSKA Sp. z o.o. Oleśnica 147
744 Jeronimo Martins Polska S.A. Kostrzyn 146
745 AGRO – AS Z. Bednarski & A. Sajdutka S.J. PHU Grodków 146
746 SPOŁEM PSS Kielce 146
747 3D Sp. z o.o. Lubartów 146
748 Awex Sp. z o.o. PPUH Nowe Skalmierzyce 146
749 METALS MINERALS Sp. z o.o. Warszawa 146
750 ALCHEM GRUPA Sp. z o.o. Toruń 146
751 Słoneczko Sp. z o.o. Zielona Góra 146
752 Trade & Consult LTD. Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Stara Iwiczna 146
753 IVO Maciej Kozak Sp. z o.o. Wrocław 146
754 Vapol Sp. z o.o. Warszawa 146
755 Neo Sp. z o.o. Brwinów 146
756 NYNAS Sp. z o.o. Szczecin 145
757 System sp. j. A.T. Skowrońscy, T. Hnidziejko Zielona Góra 145
758 Masterfix Poland LTD Sp. z o.o. Poznań 145
759 Apteka Vita Katarzyna Sidor, Edyta Trąbka sp.j. Lubartów 145
760 JOT – Ł PHU Wrocław 144
761 ABC Do Wnętrz Wyżyńscy S.J. Bartoszyce 144
762 Auto Styl Sp. z o.o. Warszawa 144
763 Chatka Grzegorz Smyczyński, Dariusz Bielawny S.J. Krotoszyn 144
764 PHUP GNIEZNO Sp. z o.o. HURTOWNIA Sp-ka Komandytowa Gniezno 143
765 Przedsiębiorstwo Euro – Kas Sp. z o.o. Katowice 143
766 MW Gastro Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Tarnowo Podgórne 143
767 Vollmer – Basen Serwis Sp. z o.o. Zgorzelec 143
768 Wiking S.J. Radzymin 143
769 European Technology Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 142
770 Delfin S.J. Nowa Wieś 142
771 FW Gładysz S.J. Wiesław i Zbigniew Gładysz Brójce 142
772 INTERMAG S.J. Centrala Zaopatrzenia Mundurowego Bydgoszcz 142
773 Przedsiębiorstwo Nexter Sp. z o.o. Katowice 142
774 AGTES S.A. Warszawa 142
775 ROLCHEM Sp. z o.o. Wyczechy 142
776 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Warszawa 142
777 Ford Polska Sp. z o.o. Warszawa 141
778 Anitech 2 Ogulewicz S.J. Bartoszyce 141
779 Visco Textiles Sp. z o.o. Łódź 141
780 Advantech Poland Sp. z o.o. Warszawa 141
781 DELTA TEAM Sp. z o.o. Poznań 141
782 Eko – Rol S.J. PPHU Pruszcz 141
783 DOPAK Sp. z o.o. Wrocław 140
784 HOOGWEGT POLAND Sp. z o.o. Warszawa 140
785 Apteka Familia S.J. Wałbrzych 140
786 Drugstore Investment Polska Sp. z o.o. Warszawa 140
787 Beissbarth Equipment Sp. z o.o. Warszawa 140
788 N.T.I. Sp. z o.o. Nowoczesne Techniki Instalacyjne Głogów 139
789 Grupa Producentów Rolnych Centrala Nasienna Sp. z o.o. Kluczbork 139
790 Biochem S.J. Kietrz 139
791 Dex – Pol S.J. Lubin 139
792 Zakłady Produkcyjno-Usługowe Aqua-Tech Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 139
793 LECHITA A.R.T. Sp. z o.o. Rębków 139
794 Sibelco Poland Sp. z o.o. Gdańsk 138
795 Dowhan Sp. z o.o. Jasień 138
796 PW WENTA Sp. z o.o. Frysztak 138
797 Prox Sp. z o.o. Wrocław 138
798 Hurtownia Materiałów Budowlanych i Sanitarnych ALFA Sp. z o.o. Siedlce 137
799 Narva – Polska Sp. z o.o. Warszawa 137
800 Spółdzielnia Promasz Wrocław 137
801 NALCO MOBOTEC POLSKA Sp. z o.o. Tychy 136
802 LAK S.J. Hurtownia Artykułów Przemysłowych Bielsko-Biała 136
803 Przedsiębiorstwo Obrotu Artykułami Rolnymi S.J. Złotoryja 136
804 PROFAR Sp. z o.o. ZAKŁAD PRODUKCYJNO – HANDLOWY Staniowice 136
805 Tomex S.J. Bielsko-Biała 136
806 HAUSER POLSKA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 136
807 Vera – Agra Sp. z o.o. Guzowice 136
808 Bd Lux Sp. z o.o. Warszawa 136
809 AUTO – EURO S.A. Lublin 135
810 CASP SYSTEM Sp. z o.o. Jaworzno 135
811 Przedsiębiorstwo Handlowe Amper M. Ross – J. Basiński, M. Jabłoński S.J. Nowy Sącz 135
812 Zas – Pol S.J. Poznań 135
813 CP Trade Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 135
814 SATLAN Sp. z o.o. Wrocław 134
815 Tajwańskie Biuro Techniczne S.J. Warszawa 134
816 Inpharm Sp. z o.o. Warszawa 134
817 Anmar Sp. z o.o. Gdynia 134
818 Hortnas Sp. z o.o. Góra 134
819 Inkopax – T Sp. z o.o. Żerniki Wrocławskie 134
820 Złom – Biała Sp. z o.o. Tyczyn 133
821 Fast Oil Sp. z o.o. Mława 133
822 PPHU AGRO – HURT S.J. Waldemar, Piotr, Paweł Wideł Nowy Sącz 133
823 KONRYS S.J. Białystok 133
824 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELPIE Sp. z o.o. Lublin 133
825 AURA-INVEST Sp. z o.o. Lublin 133
826 Firma Apteczna Erpe S.J. Legionowo 133
827 MMC CAR POLAND Sp. z o.o. Warszawa 132
828 Femax Krzysztof Dolny S.K. Gdańsk 132
829 Beijer Ref Polska Sp. z o.o. Sękocin Nowy 132
830 Hydro S.J. Leszno 132
831 Plana Sp. z o.o. Bydgoszcz 132
832 Czech-Oil Sp. z o.o. Zgierz 132
833 ERA Artykuły Szkolne, Biurowe, Zabawki S.J. Augustów 132
834 D&D Sp. z o.o. Wrocław 132
835 Sanus Sp. z o.o. Płock 132
836 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Kaczory 132
837 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Zambrowie Zambrów 132
838 Polstar Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Koszalin 131
839 WILO POLSKA Sp. z o.o. Lesznowola 131
840 Sklepy Tabak S.J. Tarnów 131
841 Advisor Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 131
842 Dukynu Sp. z o.o. Warszawa 131
843 Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich „Doltech” Sp. z o.o. Wrocław 130
844 Towarowe Biuro Duet S.A. Gdańsk 130
845 Przedsiębiorstwo ANNEX Sp. z o.o. Annopol 130
846 KM-Metal Machoń S.J. Częstochowa 129
847 MW GASTRO Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 129
848 KJ Automobil Sp. z o.o. Gdynia 129
849 Supon Sp. z o.o. PHT Opole 129
850 Agro – Market Fontana S.J. Kalisz 129
851 Euroimpex II Sp. z o.o. Warszawa 129
852 AGROMIX Sp. z o.o. PUP Rydzyna 128
853 AB Bechcicki Sp. z o.o. Wrocław 128
854 PREDOM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe Warszawa 128
855 9 MAJA S.A. Zakłady Przemysłu Wełnianego Łódź 128
856 Meda Pharmaceuticals Sp. z o.o. Warszawa 128
857 Gebhardt – Sthal Polska Sp. z o.o. Stare Miasto 128
858 Werner & Mertz Polska Sp. z o.o. Marki 128
859 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska im. F. Wąchały Kamienica 128
860 DOHLER POLSKA Sp. z o.o. Kozietuły Nowe 127
861 Grupa PGD Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 127
862 R.K. Niedziałek Hurtownia Sp. z o.o. Lublin 127
863 Gospodarstwo Rolno – Handlowe Gołaszyn Sp. z o.o. Bojanowo 127
864 John Crane Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 127
865 BUDULEC S.J. Janusz Duda,Henryk Zemła Koziegłówki 127
866 PW BETA Biernacki, Tomczak S.J. Białystok 127
867 DBN Sp. z o.o. Mikołów 127
868 Unix Sp. z o.o. Wielobranżowe Przeds. Ogólnokrajowe Bydgoszcz 127
869 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Siedlcach Siedlce 127
870 Karpatia Sp. z o.o. Gorlice 127
871 FERRO S.A. Skawina 126
872 TARGBAN Sp. z o.o. Warszawa 126
873 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa Warszawa 126
874 Sysmex Polska Sp. z o.o. Warszawa 126
875 Interlab Sp. z o.o. Warszawa 126
876 Euroimmun Polska Sp. z o.o. Wrocław 126
877 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Nord” Anastazy Kuca Bogdan Kamiński sp. j. Grudziądz 126
878 KRAK – MIX Sp. z o.o. Kraków 126
879 Auto Mazowsze Sp. z o.o. Warszawa 126
880 Satis Polska Sp. z o.o. Dziekanowice 125
881 Exna – Pol Sp. z o.o. Otrębusy 125
882 Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne CENTRUM Sp. z o.o. Gdańsk 125
883 Składy Vox Sp. z o.o. S.K.A. Janikowo 124
884 CRODA Poland Sp. z o.o. Kraków 124
885 TAD – MET S.J. Kościerzyna 124
886 GALL – ICM S.J. Legnica 124
887 K – M Import S.J. Stara Łubianka 124
888 Spedbud S.J. Inowrocław 124
889 Farmjug Sp. z o.o. Dzierżążno 124
890 K&K S.J. Sępólno Krajeńskie 124
891 MPL TECHMA Sp. z o.o. Gdynia 124
892 ATA Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 124
893 UPAŁTY – ROL Sp. z o.o. Giżycko 123
894 TWN Sp. z o.o. Nowogard 123
895 Besspol Jolanta Bess i Wspólnicy Sp. J. Osielsko 123
896 Skubiszyńscy ZOO – Centrum Hurtownia Zoologiczna S.J. Poznań 123
897 Inwestpol – Consulting Sp. z o.o. Gdańsk 123
898 RB BREXIM Sp. z o.o. Marynin 123
899 Tora Sp. z o.o. Józefów 123
900 Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex Sp. z o.o. Lublin 122
901 Artex II Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Milanówek 122
902 Azmet Radom Sp. z o.o. sp.k. Radom 122
903 Hitech S.J. Białystok 122
904 PATI Sp. z o.o. Gdańsk 122
905 NORD AUTO Sp. z o.o. Białystok 122
906 Przeds. Handlowo-Usługowe Rajtex Bis S.J. Przemyśl 122
907 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Grodzisk Wielkopolski 122
908 Jasna – Pol Sp. z o.o. Dzierzgoń 121
909 KAZGOD Sp. z o.o. Błonie 121
910 Avalon Foods Sp. z o.o. Rumia 121
911 Flavon Group Polska Sp. z o.o. Kraków 121
912 Elgryf Sp. z o.o. Gryfino 121
913 JMS Sports Sp. z o.o. Łódź 121
914 PW Winter Sp. z o.o. Luboń 121
915 Biuro Handlu Zagranicznego Sp. z o.o. Gdańsk 121
916 VOITH TURBO Sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 120
917 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pol – Złom Henryk Leszczyński Grażyna Leszczyńska S.J. Nowa Wieś 120
918 Grzegorz Sztandera I Aneta Sztandera Hurtownia Erwin S.J. Wejherowo 120
919 ZAGRODA S.J. Kraków 120
920 ENPOL S.A. Poznań 120
921 ELDOM Sp. z o.o. Katowice 120
922 Erbi S.J. Krasne 120
923 Wah Nam Sp. z o.o. Wólka Kosowska 120
924 Famet Trading Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 120
925 Iberia Motor Company S.A. Piastów 119
926 Fin Sp. z o.o. Kolbuszowa 118
927 CALDO – IZOLACJA Sp. z o.o. Kraków 118
928 Sterling Fluid Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 118
929 Emplex Sp. z o.o. Słupca 118
930 ISK Engineering Sp. z o.o. Lublin 118
931 Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowo-Handlowe Bukorol Sp. z o.o. Bukowie 117
932 Marstdlm Sp. z o.o. sp.k. Wojnarowa 117
933 Nitstal Sp. z o.o. Toruń 117
934 WADOWSKI S.J. Zakopane 117
935 AGROPOM Sp. z o.o. Dębina 117
936 EL – KAB Sp. z o.o. Wawrów 117
937 Polbart Rumińscy i Wspólnicy S.J. Bartoszyce 117
938 PW Tadex Sp. j. Tadeusz Szymanowski – Tadeusz Kozupa Kobierno 117
939 Incofer Sp. z o.o. Białystok 117
940 Domex S.J. PHU Sulęcin 117
941 Shell Chemicals North East Europe Sp. z o.o. Warszawa 116
942 AGRO – SIEĆ Sp. z o.o. Chełmno 116
943 CHESHAM SPECIALITY INGREDIENTS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 116
944 Spółdzielnia Ogrodnicza Ziemi Sądeckiej Nowy Sącz 116
945 Tamadar I Sp. z o.o. Warszawa 116
946 CB S.A. Chrząstowice 115
947 Henry Kruse Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 115
948 Krak – Gastro Cygankiewicz, Chyrek S.J. Kraków 115
949 Celpap Sp. z o.o. Wieliczka 115
950 Papis i Wspólnicy S.J. Luboń 115
951 INPROEL – 3 Sp. z o.o. Poznań 115
952 Carwar S.J. Ostrów Mazowiecka 115
953 Ins – El S.J. Łódź 114
954 MUEHSAM – ELEKTROMECH Jan K. Muehsam I Wspólnicy S.J. Warszawa 114
955 TORIMEX – Chemicals LTD Sp. z o.o. Łódź 114
956 FLAMCO Sp. z o.o. Suchy Las 114
957 BLACK-FISH S.J. M. Prusinowski i Wspólnicy Olsztyn 114
958 OP Kowalewscy S.J. Siedlce 114
959 Unifood G. Falkowska S.J. Szczecin 114
960 CENTROFARB Sp. z o.o. Chełm 114
961 Respark Sp. z o.o. Jarosław 114
962 Zakład Zaopatrzenia Tech – Mat Sp. z o.o. Bydgoszcz 114
963 Weko Sp. z o.o. Gdańsk 114
964 Modd – Mann S.J. Sieniawka 114
965 Centrala Handlowo Produkcyjna ABAKUS Sp. z o.o. Olsztyn 114
966 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Ludwinie Ludwin 114
967 RECKITT BENCKISER (Poland) S.A. Nowy Dwór Mazowiecki 113
968 Apple Poland Sp. z o.o. Warszawa 113
969 Remode Tadeusz Szmel, Piotr Szmel S.J. Grodzisk Mazowiecki 113
970 Produs Shop Services Sp. z o.o. Sękocin Nowy 113
971 Sensient Food Colors Poland Sp. z o.o. Warszawa 113
972 Midas Ilnicka S.J. Lubin 113
973 Gemax Sp. z o.o. Bolesławiec 113
974 KIEL-TECH Sp. z o.o. Kielce 112
975 Sovrana S.J. Olkusz 112
976 Koncept – L S.A. Warszawa 112
977 Lemken Polska Sp. z o.o. Dolice 112
978 Omega 34 T.A.K. Szweda, E. Hering S.J. Gdynia 112
979 Metalzbyt – Hurt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 112
980 Kejt Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gładysz Tadeusz Gładysz Krystyna sp. j. Radom 111
981 Galeria Portius Sp. z o.o. Krosno 111
982 VERO S.J. Kraków 111
983 Krypton Sp. z o.o. Siedlce 111
984 ODLEWMASZ Sp. z o.o. SPH Radom 111
985 Jabłonowska Spółka Budowlana Sp. z o.o. Jabłonna 111
986 CHEMIROL Sp. z o.o. PUH Mogilno 110
987 Towarowa Giełda Energii S.A. Warszawa 110
988 Silbet Sp. z o.o. Wrocław 110
989 Mechanika – Service Wózki Widłowe S.J. Kostrzyn nad Odrą 110
990 Pol – Euro Sp. z o.o. Brzeziny 110
991 ASO – Opatówek Sp. z o.o. Opatówek 110
992 Vina Foods Poland Sp. z o.o. Warszawa 110
993 AERZEN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 109
994 Dräger Safety Polska Sp. z o.o. Bytom 109
995 PUPH Solfum Sp. z o.o. Rąbień AB 109
996 Przedsiębiorstwo Handlowe WABI-MARKET Beata, Jan Wawrzyńczak S.J. Czaplinek 109
997 B&S Sp. z o.o. Szczecin 109
998 Beninca Polonia Sp. z o.o. Michałowice 109
999 Fermy S.J. Radzanów 109
1000 ROCHE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 108
1001 Servier Polska Services Sp. z o.o. Warszawa 108
1002 Jędroch S.J. PPHU Ostrów Wielkopolski 108
1003 Vita Sp. z o.o. Krosno 108
1004 Manhattan Kazimierz I Godolewa Sikorscy S.J. ZPH Chojnice 108
1005 Bemag S.J. Krosno 108
1006 Centrum Plus Sp. z o.o. Kolbuszowa 108
1007 Matchem 2000 Sp. z o.o. Skawina 108
1008 Zbych-Bud S.J. PW Gostyń 108
1009 Widrex-Trans Sp. z o.o. Koniecpol 107
1010 HAYGROVE POLAND Sp. z o.o. Kępno 107
1011 Serwis Medyczno Projektowy Sp. z o.o. Toruń 107
1012 PH BAZAR Z. Adamczyk i Spółka – S.J. Radom 107
1013 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Tarnobrzegu Tarnobrzeg 107
1014 SMART Sp. z o.o. Gdynia 107
1015 PHT SWATOWSKI SWATOWSKI CZESŁAW S.J. Brzeg 107
1016 Sunkel – Śruby Sp. z o.o. Brójce 106
1017 Technopomiar Sp. z o.o. Wrocław 106
1018 AMS Sp. z o.o. Świdnica 106
1019 Hectronic Polska Sp. z o.o. Częstochowa 106
1020 Image Recording & Solution Sp. z o.o. Warszawa 106
1021 Waldi Sp. z o.o. Komorniki 106
1022 Firma Handlowa Cemstal Sp. z o.o. Polkowice 106
1023 Inpol – Papier Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 105
1024 Biuro Inżynierii Drogowej Drotest Józef Judycki, Jacek Alenowicz S.J. Chwaszczyno 105
1025 Hit – Kody Kreskowe S.J. Suchy Las 105
1026 POLY TOR Sp. z o.o. Toruń 105
1027 PHU Tank – Mark S.J. Kuślin 105
1028 Pneumapol S.J. Przeźmierowo 105
1029 TRANZIT Sp. z o.o. Lubachowy 105
1030 Marlen Sp. z o.o. Jelenia Góra 105
1031 TCN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Poznań 105
1032 Od A do Z Sp. z o.o. Łódź 105
1033 PRZEDSIĘBIORSTWO AGNES Sp. z o.o. Lublin 105
1034 ARGIP Sp. z o.o. Poznań 104
1035 Procter & Gamble Polska Sp. z o.o. Warszawa 104
1036 PH Agromarket S.J. Jaryszki 104
1037 Schulke Polska Sp. z o.o. Warszawa 104
1038 AUTO – PLAST PRODUKT S.A. Września 104
1039 Unitube Sp. z o.o. Zawadzkie 104
1040 Al – Samer Sp. z o.o. Warszawa 104
1041 ACV Polska Sp. z o.o. Włocławek 104
1042 Lgc Standards Sp. z o.o. Łomianki 104
1043 PH Torus S.J. Kraków 104
1044 K. SCHROEDER POLSKA Sp. z o.o. Nowa Kopernia 104
1045 Profi Sp.J. Białystok 104
1046 PPHU Suma Sp. z o.o. Chorzów 104
1047 Emko Sp. z o.o. Zbiersk 104
1048 Vas S.J. Siemianowice Śląskie 104
1049 Pękała – Stacja Paliw S.J. Kąkolewnica Wschodnia 104
1050 OLPOL Antoni Wawrzyn, S.J. Olsztyn 103
1051 MOTO – AGRO Jacek Błoch, Dariusz Dziuba S.J. Białystok 103
1052 Centrum Handlowo-Usługowe Mesp S.J. Grajewo 103
1053 Intermax Sp. z o.o. Grudziądz 103
1054 INTER – RABS Sp. z o.o. Wołomin 103
1055 OVUM Sp. z o.o. Płońsk 103
1056 Prima Auto Sp. z o.o. Warka 103
1057 PAPILART Sp. z o.o. Warszawa 103
1058 Apex – Thermo King Sp. z o.o. Sopot 103
1059 TEZET S.A. Lublin 102
1060 P.W. DREWNO-HURT Ryszard Roczniak Zarzecze 102
1061 EKO Sp. z o.o. Wrocław 102
1062 Domar Sp. z o.o. PHU Rzeszów 102
1063 Elbląskie Centrum Mięsne EL – HURT Produkcja i Handel S.J. Elbląg 102
1064 Gorzowski Rynek Hurtowy S.A. Gorzów Wielkopolski 102
1065 RLB Handel Sp. z o.o. Rzeczyn 102
1066 Lewiatan Wielkopolska Sp. z o.o. Poznań 102
1067 GRANMAR Sp. z o.o. Kraków 102
1068 Convatec Polska Sp. z o.o. Warszawa 101
1069 Alcar Sp. z o.o. Olsztyn 101
1070 Siko Sp. z o.o. Mysłowice 101
1071 WK-MED Sp. z o.o. Kraków 101
1072 Skantrade Sp. z o.o. Sopot 101
1073 Cefarm Śląski Sp. z o.o. Warszawa 100
1074 Burchacińscy S.J. Wieluń 100
1075 Łódźdis Sp. z o.o. Łódź 100
1076 Belimo Siłowniki S.A. Warszawa 100
1077 FENIKS Sp. z o.o. Krosno 100
1078 Grupa Producentów Agrofam Sp. z o.o. Warta Bolesławiecka 100
1079 BEMO MOTORS Sp. z o.o. Poznań 99
1080 MPL Power Elektro Sp. z o.o. Gliwice 99
1081 Agropol S.J. Łosiów 99
1082 DCG S.A. Warszawa 99
1083 JLR Centrum Sp. z o.o. Warszawa 99
1084 Polmet Sp. z o.o. Kłodzko 99
1085 Silesia Flavours Polska Sp. z o.o. Warszawa 99
1086 Gold – Pol Jastrzębscy S.J. Warszawa 99
1087 PE PE S.J. Solec Kujawski 99
1088 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Marlex Sp. J. Janowski Waldemar Janowska Marlena Janikowo 99
1089 Oltech Grupa Sbs Sp. z o.o. Włocławek 99
1090 EDMARK AUTO S.J. Warszawa 99
1091 Elpio Sp. z o.o. Luboń 99
1092 MPGK Sp. z o.o. Zakład Dystrybucji Gazu Płynnego Rzeszów 99
1093 Promotor Sp. z o.o. Starogard Gdański 99
1094 FPG Sp. z o.o. Warszawa 98
1095 Martex Sp. z o.o. Rybnik 98
1096 PLATINET S.A. Kraków 98
1097 PHU M. i B. Kohlbrenner S.J. Kraków 98
1098 ARPOL MOTOR COMPANY Sp. z o.o. Toruń 98
1099 DOSCHEM Sp. z o.o. Sopot 98
1100 Dynamica Sp. z o.o. Jawornik 98
1101 FARBUD Sp. z o.o. Lublin 98
1102 SANOFI PASTEUR Sp. z o.o. Warszawa 98
1103 Huta Szkła Tur Sp. z o.o. Poznań 98
1104 Stalmet Sp. z o.o. Polskie Składy Budowlane Stalowa Wola 98
1105 Agrohandel S.J Łódź 98
1106 AUTODCS D. Sobieszczańska, T. Wapiński S.J. Rzeszów 98
1107 SPOŁEM PSS Piotrków Trybunalski 98
1108 PHU Fala Olga Boyko sp. j. Piła 98
1109 SPOŁEM SIEMIANOWICKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW Siemianowice Śląskie 98
1110 Tewi-Mleczarz Sp. z o.o. Częstochowa 98
1111 Jabema-Flor J.V. Sp. z o.o. Wrocław 98
1112 BSK RETURN S.A. Zawiercie 97
1113 Sandvik Polska Sp. z o.o. Warszawa 97
1114 PPHU El-Kag Zelek i Wspólnicy S.J. Kraków 97
1115 Cheminova Polska Sp. z o.o. Warszawa 97
1116 Peka Sp. z o.o. Jasin 97
1117 SKI TEAM Sp. z o.o. Warszawa 97
1118 SPOŁEM PSS Zawiercie 97
1119 Softhard S.A. Płock 97
1120 Diesel Centrum Polska Sp. z o.o. Warszawa 97
1121 Kawa. Ska Sp. z o.o. Zalesie Górne 97
1122 Apteka Tęczowa Sp. z o.o. Szczecin 97
1123 SANEA Sp. z o.o. Lublin 97
1124 PPH Postęp Sp. z o.o. Pniewy 97
1125 Mieszko Distribution Sp. z o.o. Warszawa 97
1126 RETTENMAIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 96
1127 Jowisz Dodatki do Żywności Sp. z o.o. Bydgoszcz 96
1128 Febus-Auto Sp. z o.o. Łódź 96
1129 Firma Piekarz U.Z. Piekarz Sp. J. Warszawa 96
1130 Duncan Sp. z o.o. Radom 96
1131 AMBIENCE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 96
1132 DNHS POLAND Sp. z o.o. Szczecin 95
1133 Ochnik Sp. z o.o. Garwolin 95
1134 Astral Sp. z o.o. Rzeszów 95
1135 AFT Sp. z o.o. Poznań 95
1136 Supermarket Panorama S.J. Przedsiębiorstwo Handlowe  Radzymin 95
1137 BIM S.J. Proszowice 95
1138 PZZ w Kwidzynie Sp. z o.o. Kwidzyn 95
1139 Peek & Cloppenburg Sp. z o.o. Warszawa 94
1140 Advatech Sp. z o.o. Wrocław 94
1141 WACKER Neuson Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 94
1142 LD Holding S.A. Jastrzębie-Zdrój 94
1143 Panda KM S.J. Przemysław Kaczyński, Izabela Markiewicz Olsztyn 94
1144 F.H.U. Wnęk S.J. Niepołomice 94
1145 Zimny Auto Sp. z o.o. Łódź 94
1146 ZETKA Sieć Handlowa Bydgoszcz 94
1147 FIRMA HANDLOWA CDN PAWEŁ RURAK WERONIKA RURAK S.J. Jelenia Góra 94
1148 ELEKTRA HURTOWNIA Sp. z o.o. Stargard Szczeciński 94
1149 P.H.U. Damar S.J. Wiśniew 94
1150 Bas – Pol Sp. z o.o. PPHU Paszowice 94
1151 PW Pryzmat S.J. Mojsławice 93
1152 TWIST – POL Sp. z o.o. Kobiele Wielkie 93
1153 CORTLAND Sp. z o.o. Poznań 93
1154 ROSIAK i SYN Sp. z o.o. Komorniki 93
1155 Centrum Handlowe TGG Sp. z o.o. Wrocław 93
1156 Agart – Pro Sp. z o.o. Poznań 93
1157 J&R AUTO – SALON Sp. z o.o. Opole 93
1158 JP – CENTRUM S.J. Dąbrowa Górnicza 93
1159 FIRMA HANDLOWA IWO W. WOJDAŁA, A. SZCZUREK, I. RADOSZ S.J. Kraków 93
1160 SPOŁEM PSS w Otwocku Otwock 93
1161 Ran – Dickmar Sp. z o.o. Tarnobrzeg 93
1162 Flexico Sp. z o.o. Wrocław 93
1163 Auto – Handel – Centrum Krotoski – Cichy S.J. Wysogotowo 92
1164 Bawaria Motors Sp. z o.o. Warszawa 92
1165 Pierre Farbe Medicament Polska Sp. z o.o. Warszawa 92
1166 ELTE GPS Sp. z o.o. Kraków 92
1167 Firma Handlowo – Usługowa A. B. Mołdrzyk S.J. Łubnica 92
1168 BOMAKS Marszałek Bogdan, Krzyżak Stanisław S.J. Kielce 92
1169 PH THART Wrocław 92
1170 Medicast Sp. z o.o. Poznań 92
1171 P.P.H.U. S.J. Art. Spożywcze, Mięso, Wędliny, Usługi Transportowe B.Kowalczyk, H.Szulim Nowe Lipiny 92
1172 Industrial Trading Group Sp. z o.o. Warszawa 92
1173 Profitech Sp. z o.o. Tarnów 92
1174 STALTON Sp. z o.o. Rzeszów 92
1175 ACS Sp. z o.o. PPBiPU Warszawa 92
1176 Alpodach Sp. z o.o. Żary 92
1177 KRAKCHEMIA S.A. Kraków 91
1178 Basco 2 Sp. z o.o. sp.k. Mielec 91
1179 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Rupex 2” Sp. J. Renata Płońska, Dariusz Płoński Boguszów-Gorce 91
1180 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „Aliwesa” Sp. J. Cezary Baranowski-Krzysztof Baranowski Bartoszyce 91
1181 DEKTRA S.A. Toruń 91
1182 Bosto – Kąty S.J. Kąty Wrocławskie 91
1183 MTM S.J. Piotrków Trybunalski 91
1184 Wirex S.J. Jerzy, Jan Wirek Będzin 91
1185 VIKKING KTS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Biała Podlaska 91
1186 PPH KONIMPEX PLUS Sp. z o.o. Konin 91
1187 Max S.J. Alwernia 91
1188 Skymedia Sp. z o.o. Katowice 91
1189 Saol Sp. z o.o. Chrzanów 91
1190 Golden Lion Sp. z o.o. Poznań 91
1191 Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o. Kraków 90
1192 Firma Rogala S.J. Bobowa 90
1193 Chryso Polska Sp. z o.o. Warszawa 90
1194 Berthold Sichert Sp. z o.o. Bydgoszcz 90
1195 BAZEXIM Sp. z o.o. Łódź 90
1196 PHU Uni – Trade Export – Import S.J. Płock 90
1197 HOLDA Sp. z o.o. Szczecin 90
1198 Hortorus S.J. Warszawa 90
1199 TECHBUD Sp. z o.o. Zielona Góra 90
1200 Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Nowym Sączu Nowy Sącz 90
1201 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Medyka 90
1202 Idalia S.J. Radom 90
1203 KDK Sp. z o.o. Kraków 90
1204 SZEDAR Sp. z o.o. Tarnów 90
1205 NEUCA S.A. Toruń 89
1206 RENEX S.J. Bydgoszcz 89
1207 Hurtownia Leków Weterynaryjnych Weterpol Sp. z o.o. Łęczyca 89
1208 Rodan Sp. z o.o. Poznań 89
1209 Supon S.A. Przedsiębiorstwo Handlowo Techniczne Sprzętu Pożarniczego i Ochronnego Szczecin 89
1210 KEMIN POLAND Sp. z o.o. Warszawa 89
1211 Bass S.J. Marki 89
1212 Hałto S.J. PHU Gniezno 89
1213 Firma Handlowo-Usługowa BJM Sp. z o.o. Szczecin 89
1214 Olszewski Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Nowy Sławacinek 89
1215 Kaja S.J. Białystok 89
1216 Bat Sport Sp. z o.o. Warszawa 89
1217 Sigma – Max sp. z o.o. Ciechanów 89
1218 Świętokrzyskie Centrum Farb i Lakierów Sp. z o.o. Kielce 89
1219 PSS SPOŁEM w Nidzicy Nidzica 89
1220 Pacific International Sp. z o.o. Mielec 89
1221 MAG – FERUM S.J. Nowy Sącz 88
1222 Danje – Polymer Sp. z o.o. Warszawa 88
1223 Mad-Mobil S.J. D. Oszek, M. Gawałek, A. Oszek Rybnik 88
1224 Hauraton Polska Sp. z o.o. Poznań 88
1225 Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Transbud-Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 88
1226 AGRO-PARTNER Sp. zo.o. Przedsiębiorstwo Rozwoju Techniki Rolniczej Warszawa 88
1227 PPUH Drokon Kazimierz Jasik S.J. Świdwin 88
1228 Dawex Sp. z o.o. Koszalin 88
1229 Media & Marketing Adventure Sp. z o.o. Warszawa 88
1230 Orlen Paliwa Sp. z o.o. Płock 87
1231 Biameditek Sp. z o.o. Białystok 87
1232 Lomax Sp. z o.o. S.K.A. Kołbaskowo 87
1233 Wi – Ba – Lak Sp. z o.o. Przeźmierowo 87
1234 Auto – Moto – Max Aleksandra Witold Szulc S.J. Bydgoszcz 87
1235 GOODYEAR Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. Warszawa 86
1236 Eko Holding S.A. Wrocław 86
1237 UNIMAX S.A. Kielce 86
1238 FH Ekkom Sp. z o.o. Cieszyn 86
1239 Elwix Sp. z o.o. PPH Lublin 86
1240 METALBUD Adamski S.J. Kraków 86
1241 Bona Z. Wróblewski i Wspólnicy S.J. Porosły-Kolonia 86
1242 APC – Back Europ Polska Sp. z o.o. Opole 86
1243 IGE Sp. z o.o. Pieszyce 86
1244 Spółdzielnia Handlowa Bazar Poznań 86
1245 Chemitech Polska Sp. z o.o. Kraków 86
1246 Finnstone Sp. z o.o. Gdańsk 86
1247 De Care Sp. z o.o. Czosnów 86
1248 Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” Okocim z Siedzibą w Brzesku Brzesko 86
1249 ABC-BUD Strumian S.J. Brzeziny 86
1250 TAN-VIET International S.A. Łęgowo 85
1251 Auto – Hit Sp. z o.o. Tychy 85
1252 PANMAR S.J. Firma Transportowo – Handlowo – Usługowa Krosno 85
1253 RECTUS POLSKA Sp. z o.o. Gumna 85
1254 Lux S.J. FHU Sokołów Podlaski 85
1255 ModeCom S.A. Ołtarzew 85
1256 Solex S.J. PPUH Olkusz 85
1257 Aston Chemicals Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 85
1258 Remetex S.J. Dzierżoniów 85
1259 Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sp. J. Marek i Piotr Dworscy Bydgoszcz 85
1260 HTS Sp. z o.o. Warszawa 85
1261 Peikko Polska Sp. z o.o. Sopot 85
1262 EC Capital Sp. z o.o. Lidzbark 85
1263 Centrum Nasienno Handlowe S.J. Wysokie Mazowieckie 85
1264 Morena Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 85
1265 PRYMUS S.J. Zakład Handlowo Usługowy Radom 85
1266 CIEPLIK Sp. z o.o. Suwałki 85
1267 Carmen S.J. Starachowice 85
1268 Petronak Stanisław I Mirosława Kaczmarek Spółka Jawna Nakło nad Notecią 85
1269 Wojewódzka Handlowa Spółdzielnia Inwalidów Szczecin 85
1270 Folmex Sp. z o.o. Chełmiec 85
1271 Fresenius Medical Care Polska S.A. Poznań 84
1272 TECH – ROL Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 84
1273 Ren Sp. z o.o. Radom 84
1274 Biuro Handlowe JANINA Sp. z o.o. Libiąż 84
1275 Vilmorin Garden Sp. z o.o. Komorniki 84
1276 GRANULAT-CHMIELARZ S.J. Częstochowa 84
1277 Grupa Polska Stal S.A. Kraków 84
1278 HEATING – INSTGAZ Sp. z o.o. Rzeszów 84
1279 Miraż S.J. Alwernia 84
1280 Rębisz i Synowie Sp. z o.o. Kolbuszowa 84
1281 Toms Sp. z o.o. Świerzawa 84
1282 Etmos S.J. Modliborzyce 84
1283 Złota Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 84
1284 PH Sanart Sp. z o.o. Gdańsk 84
1285 Amernet Sp. z o.o. Warszawa 84
1286 Expo – Met Sp. z o.o. Gostyń 84
1287 SPOŁEM PSS w Siedlcach Siedlce 83
1288 Organizacja Polskich Dystrybutorów Farmaceutycznych S.A. Warszawa 83
1289 Przedsiębiorstwo Ranal Sp. z o.o. Rudniki 83
1290 PHU INSTALBUD S.J. Chrzanów 83
1291 Mat – Mor Sp. z o.o. Warszawa 83
1292 Automarket Sp. z o.o. Rzeszów 83
1293 Herbaty Sztachetne Sp. z o.o. Szczecin 83
1294 Koper S.J. Łowicz 83
1295 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Karsin 83
1296 Weskor S.J. Warszawa 83
1297 DELFIN S.J. Kania Tadeusz I Świerżewski Mieczysław Zakład Produkcyjno – Handlowy Mińsk Mazowiecki 83
1298 Mador Sp. z o.o. Pabianice 83
1299 BLUM POLSKA Sp. z o.o. Jasin 82
1300 Arrow ECS Sp. z o.o. Kraków 82
1301 Medi – Sept Sp. z o.o. Motycz 82
1302 ELKUR Kuryło Antoni, Kuryło Krystyna S.J. Jarosław 82
1303 Glazur – Łuczaj S.J. Bielsk Podlaski 82
1304 Bentley Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 82
1305 Reo Croma Sp. z o.o. Warszawa 82
1306 Trade Consulting Sp. z o.o. Kalisz 82
1307 Apteka Fama – Vit S.J. Luboń 82
1308 Multistal i Lohmann Sp. z o.o. Poznań 81
1309 SPUTNIK Tomasz Pastwa Starogard Gdański 81
1310 EUROMARKET Sp. z o.o. Kraków 81
1311 Netbrokers Sp. z o.o. Kraków 81
1312 MM Brown Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 81
1313 Roger Sp. z o.o. Łódź 81
1314 Autogala Sp. z o.o. Warszawa 81
1315 Budorex Joint Venture Sp. z o.o. Bielsko-Biała 81
1316 Pearson Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 80
1317 WIA – LAN S.J. Zakład Zaopatrzenia Ogrodniczego i Rolniczego Tarnów 80
1318 Elhurt Sp. z o.o. Warszawa 80
1319 Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o. Warszawa 80
1320 Kaczmarek Electric S.A. Wolsztyn 80
1321 Benmar Sp. z o.o. Białystok 80
1322 Sparta Sp. z o.o. Bogucin 80
1323 AGRO – STAR S.J. Kalisz 80
1324 Centrala Nasienna Sp. z o.o. Pracowników i Producentów Rolnych Mogilno 80
1325 Żelimet S.J. Twardogóra 80
1326 Ultima Sp. z o.o. Jelenia Góra 80
1327 Ofix.Pl Sp. z o.o. Poznań 80
1328 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Pruszcz 80
1329 Apteka Pod Złotym Lwem S.J. Piła 80
1330 PPHU SONIC S.J. Koziegłowy 80
1331 Firma Bean Elżbieta Cepuchowicz Zbigniew Cepuchowicz S.J. Wołowice 80
1332 Nguyen Le Sp. z o.o. Warszawa 80
1333 Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o. Łódź 79
1334 „Autorud” Stanisław Górski, Stanisław Sobiło Sp. J. Stalowa Wola 79
1335 Sukces S.J. Urszula i Grzegorz Dziemiańczuk Białystok 79
1336 PROFARB Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 79
1337 Kluber Lubrication Polska Sp. z o.o. Poznań 79
1338 Apteki Gdańskie Sp. z o.o. Wejherowo 79
1339 PH ELKA Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 79
1340 Mebel Art Sp. z o.o. Chróścice 79
1341 Wtórmet Sp. z o.o. Oława 79
1342 PW Olespol Sp. z o.o. Olesno 79
1343 Raw Pol Export Import Jan i Tomasz Stefańscy Sp. J. Rawa Mazowiecka 78
1344 TOPAZ PHU Sokołów Podlaski 78
1345 FOTOJOKER Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 78
1346 ELBAR – KATOWICE Sp. z o.o. Katowice 78
1347 Kondor Sp. z o.o. Łódź 78
1348 Knauf Insulation Sp. z o.o. Warszawa 78
1349 Mat-Poż – Irena Matusiak, Ireneusz Matusiak S.J. Rzgów 78
1350 POLCOTEX Sp. z o.o. Warszawa 78
1351 KALIBER Sp. z o.o. Warszawa 78
1352 PHU Trio Lipniacki i Wspólnicy S.J. Siedlce 78
1353 Ircom Sp. z o.o. Gdańsk 78
1354 HUVEPHARMA Polska Sp. z o.o. Warszawa 78
1355 SOFTIN Sp. z o.o. PUP Wrocław 78
1356 Paso-Trading Sp. z o.o. Pabianice 78
1357 Kwant III Sp. z o.o. Rzeszów 78
1358 Maks Sp. z o.o. PHU Grodków 78
1359 PIT-WAN Sp. z o.o. Kraków 78
1360 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Kamieniu Kamień 78
1361 Zdampol Sp. z o.o. PPUH Mokra 78
1362 Zara Polska Sp. z o.o. Warszawa 77
1363 SUDER & SUDER Sp. z o.o. Modlnica 77
1364 POLAMP Sp. z o.o. Giżycko 77
1365 MERAZET S.A. Poznań 77
1366 TSN Sp. z o.o. Targowisko 77
1367 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe TRAFIKA S.J. T. Korszeń, G. Wiśniewski Siedlce 77
1368 Mayr-Melnhof Karton Polska Sp. z o.o. Poznań 77
1369 Polwos Sp. z o.o. Witaszyce 77
1370 KOTRAK BIS S.J. Katowice 77
1371 INVEST MICHEL Mariola Michelis, Marek Michelis S.J. Kobierne 77
1372 Apteka Pod Orłem Z. Halkiewicz, M. Halkiewicz-Ujazdowska, D. Ujazdowski S.J. Kcynia 77
1373 Agromor S.J. PH Sławno 77
1374 Agro-Matadex sp. j. Eksport-Import Monika Gierczak i Anna Dhaliwal Warszawa 77
1375 AGRO – KONARY Sp. z o.o. Warka 77
1376 CHEMIK HB Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 76
1377 BHU S.A. Poznań 76
1378 MAGROL TOMASZ MAGDZIAK, MACIEJ MAGDZIAK S.J. Kazimierzew 76
1379 Radius – Radpol S.J. Skórzewo 76
1380 Henmar Sp. z o.o. Dębica 76
1381 ABL & E Jasco Polska Sp. z o.o. Kraków 76
1382 Stalówka Sp. z o.o. Opole 76
1383 Fapim Polska Sp. z o.o. Marki 76
1384 STW Sp. z o.o. Kalisz 76
1385 ASPOL Sp. z o.o. Rzeszów 76
1386 Auto Zawadzki Sp. z o.o. Łomża 76
1387 Karol S.J. Ustka 75
1388 Agricola – Lublin Sp. z o.o. Ciecierzyn 75
1389 San – Kow S.J. Hurt – Detal Artykuły Hydrauliczne Żelechów 75
1390 Consup Polska Sp. z o.o. Sława 75
1391 PHUP Agros – Wrońscy Sp. z o.o. Strzelce Wielkie 75
1392 DRIPOL Sp. z o.o. Trzciana 75
1393 A.P.N. PROMISE S.A. Warszawa 75
1394 SEA LIGHT Sp. z o.o. Gdańsk 75
1395 Marinex S.J. Nieborów 75
1396 Przedsiębiorstwa INS – TOM Sp. z o.o. Łódź 75
1397 Przyguccy Inter – Car Sp. z o.o. Łódź 75
1398 Zamiara & Bąkowski S.J. Powidz 75
1399 AUTO – TORUŃ Sp. z o.o. Lubicz Dolny 75
1400 PHPU Rutmax Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 75
1401 Farmed Sp. z o.o. Centrum Aptekarsko Lekarskie  Legnica 75
1402 Konrad Sp. z o.o. Konin 75
1403 Akces Sp. z o.o. Nakło nad Notecią 75
1404 AUTOFORTE.PL Sp. z o.o. Wałbrzych 75
1405 SpóLdzielnia Ogrodniczo – Pszczelarska Sopsan Sanok 75
1406 Budo-Serwis Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 75
1407 BIALMED Sp. z o.o. Biała Piska 74
1408 COLMEC Sp. z o.o. Rudno 74
1409 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Trzebiatów 74
1410 Metrox – Service Sp. z o.o. Tczew 74
1411 Sesvanderhave Poland Sp. z o.o. Poznań 74
1412 Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga – Północ Warszawa 74
1413 AZET S.J. Zamość 74
1414 HA-MOL Andrzej Hałat, Wanda Hałat S.J. Gliwice 74
1415 Konsorcjum Olejów Przepracowanych Organizacja Odzysku S.A. Jedlicze 74
1416 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Wielichowie Wielichowo 74
1417 TEKS S.A. PHPU Radom 74
1418 Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. Wełecz 73
1419 Stal – Produkt S.J. Myszków 73
1420 Archimedes Sp. z o.o. Toruń 73
1421 Janówek Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe  Janówek 73
1422 Mada S.J. Olsztyn 73
1423 Andar S.J. Łódź 73
1424 PPUH Formica Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Włocławek 73
1425 Efekt S.J. Lublin 73
1426 Mac – Met S.J. Jarocin 73
1427 ALDEK 34 S.J. Gdynia 73
1428 Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o. Warszawa 73
1429 WKW Worsztynowicz Sp. z o.o. Łęknica 73
1430 Platan Sp. z o.o. Międzyrzecz 73
1431 Kodrewex Sp. z o.o. Gomunice 72
1432 MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o. Warszawa 72
1433 CANTONI MOTOR S.A. Bielsko-Biała 72
1434 V&B Flamy Block Sp. z o.o. Gogolin 72
1435 Marpol S.J. Ciechanów 72
1436 Firma Duledo Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 72
1437 Firma Handlowa BSP Sp. z o.o. Łódź 72
1438 MARKO S.J. PHU Stara Wieś 72
1439 E.K.O. – PŁYTA Sp. z o.o. Kościan 72
1440 Godlas Sp. z o.o. Zambrów 72
1441 Mzec – Opał Sp. z o.o. Chojnice 72
1442 Przeds. Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Białystok 72
1443 Partner Bis Aleksander Zembaczyński Sp. z o.o. Zabór 72
1444 Wod – Ball Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Kompleksowej Realizacji Inwestycji Poznań 72
1445 FUBI Sp. z o.o. Wierzbno 72
1446 FH KAR-TEL Zbigniew Kałuża Gliwice 71
1447 HURTOWNIA LEKÓW WETERYNARYJNYCH MGS S.J. Gniechowice 71
1448 Ramsat S.A. Modlnica 71
1449 FH Domicela Sp. z o.o. Jasło 71
1450 WIDAMID Sp. z o.o. Łańcut 71
1451 Skalski i Grzybowski S.J. Warszawa 71
1452 ANROL INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa 71
1453 HAUBITZ – POLSKA Sp. z o.o. Mirosławice 71
1454 Macrolife sp. j. Parda i Wspólnicy Kraków 71
1455 NEWMOR POLSKA Sp. z o.o. Kraków 71
1456 FENIKS Sp. z o.o. Toruń 71
1457 PHUP I P Grażyna S.J. Tuchola 71
1458 SOWUL & SOWUL Sp. z o.o. Olsztyn 71
1459 PH Rotmar S.J. Wysogotowo 71
1460 Emet – Impex Armatura i Automatyka Sp. z o.o. Przemyśl 71
1461 Pionier Dom Handlowy S.J. Łódź 71
1462 Aspen Sp. z o.o. Ustroń 71
1463 PHPU Transvet Sp. z o.o. Kalisz 71
1464 Continental Opony Polska Sp. z o.o. Warszawa 70
1465 Tilia S.A. Łódź 70
1466 CANPOL Sp. z o.o. Poznań 70
1467 Fenix – Metal – BHZ Sp. z o.o. Warszawa 70
1468 POLCOM Sp. z o.o. Skawina 70
1469 Axes System J.Raczyński i S.Raczyńska sp. j. Gdańsk 70
1470 Walter Polska Sp. z o.o. Warszawa 70
1471 Meditech Sp. z o.o. Komorniki 70
1472 Art – Bud S.J. Koło 70
1473 PW Tylpol S.J. Solec Kujawski 70
1474 Hurtownia Wędlin Przemko S.J. Trzebinia 70
1475 PPHU Stomar S.J. Nowa Wieś 70
1476 PH Spoko Szostak sp. j. Wałbrzych 70
1477 Zet Świątek S.J. Jarosław 70
1478 ALKOR Sp. z o.o. Sierakowice 70
1479 Stawowy Sp. z o.o. Bielsko-Biała 70
1480 Heisslufttechnik Flocke Sp. z o.o. Katowice 70
1481 Ko-Ra Sp. z o.o. Chorzów 70
1482 Xpress Sp. z o.o. Wrocław 70
1483 Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o. Warszawa 69
1484 RCI Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 69
1485 Walmar – Drażba S.J. Suwałki 69
1486 VOLVO AUTO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 69
1487 EURO – BIAL S.J. Białystok 69
1488 LOGIS S.A. Rawa Mazowiecka 69
1489 Kaba S.J. FHU Tarnów 69
1490 Gal – Gaz S.J. Galewice 69
1491 Leja S.J. Wrocław 69
1492 Hermes Sławomir Zalech S.J. Mirosław 69
1493 Folpol S.J. Krzemienica 69
1494 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda W Krakowie Kraków 69
1495 Grupa Producentów Warzyw Nowakowscy – Nowiccy Sp. z o.o. Dominowo 69
1496 PW M. Piątkowski, P. Piątkowski S.J. Inowrocław 69
1497 Instalator Płonka sp. j. Jarosław 69
1498 Gozana S.J. Stacja Paliw Maków Mazowiecki 69
1499 Power Paweł Gorczyca, Marek Gołosiński S.J. Kraków 69
1500 Spinel Sp. z o.o. Wrocław 69
1501 Display Sp. z o.o. Krzycko Małe 69
1502 BT Sp. z o.o. Bruno Tassi Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 68
1503 SIMBA TOYS Polska Sp. z o.o. Warszawa 68
1504 ZACISZE S.A. Warszawa 68
1505 Biuro Techniczno – Handlowe BTH IMPORT – STAL Alicja Kotarba Kraków 68
1506 PHU Nowaccy S.J. Ostrów Wielkopolski 68
1507 ELBLĄGDIS Sp. z o.o. Elbląg 68
1508 Dynamik Sp. z o.o. Kraków 68
1509 Parys S.J. PHU Gliwice 68
1510 Westerberg Komponenty Sp. z o.o. Jaworzno 68
1511 Tank Sp. z o.o. Kłodzko 68
1512 Spreadshirt Manufacturing Polska Sp. z o.o. Legnica 68
1513 Prospecta Sp. z o.o. Warszawa 68
1514 STAGIL Drozd, Gryta S.J. Pysznica 68
1515 Ros-Sweet Sp. z o.o. Łańcut 68
1516 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „Marconi” Sp. z o.o. Świdnica 68
1517 K-4 Materiały Budowlane Sp. z o.o. Brzeziny 68
1518 TOYS4BOYS.PL Sp. z o.o. Gdańsk 68
1519 YKY Hurtownia Elektryczna Sp. z o.o. Wrocław 68
1520 Kodak Polska Sp. z o.o. Warszawa 67
1521 Lanster Sp. z o.o. Kraków 67
1522 Febi Polska Sp. z o.o. Piaseczno 67
1523 SPOŁEM PSS w Leżajsku Leżajsk 67
1524 Termika-Grupa Sbs Grala, Wojciechowski Sp. J. Kalisz 67
1525 OLICON Sp. z o.o. Gdańsk 67
1526 DIAMANT POLSKA Sp. z o.o. Liszki 67
1527 TAB Polska Sp. z o.o. Warszawa 67
1528 Sacmi Polska Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 67
1529 Agro – Nas Sp. z o.o. Swadzim 67
1530 SOLCHEM Sp. z o.o. Bydgoszcz 67
1531 Polmozbyt Sp. z o.o. Przeds. Techniczno – Handlowe Gdańsk 67
1532 EMONETY.PL S.A. Warszawa 67
1533 Felona Sp. z o.o. Kępno 67
1534 Jadan Automatyka Sp. z o.o. Wrocław 67
1535 Sok Pol II S.J. Centrum Dystybucji Kraków 67
1536 LEGFARM S.A. Legnica 67
1537 Dr.Schulze – Polska Sp. z o.o. Szczecin 67
1538 Orchem Łódź Sp. z o.o. Łódź 67
1539 Lamar Sp. z o.o. Warszawa 67
1540 Tako Armatura Rurociągi Sp. z o.o. Wrocław 67
1541 Osadkowski S.A. Bierutów 66
1542 IGEPA POLSKA Sp. z o.o. Kraków 66
1543 Agroma – Bud Sp. z o.o. Szczecin 66
1544 Eumed Sp. z o.o. Warszawa 66
1545 Jar S.J. Lublin 66
1546 Biuro – Land Sp. z o.o. Jaworzno 66
1547 Przeds. Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jumikop Sp. z o.o. Łódź 66
1548 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wierzbinku Wierzbinek 66
1549 Rejonowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Wyszków 66
1550 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Chorzów 66
1551 Bto Sp. z o.o. Łódź 66
1552 Promedus Sp. z o.o. Łódź 66
1553 Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Mecfibre-Poland, B. i M. Tadeuszak, S.J. Łódź 66
1554 SOLAR COMPANY S.A. Poznań 65
1555 Konsorcjum Stali S.A. Warszawa 65
1556 Reprograf S.A. Warszawa 65
1557 Louis Dreyfus Commodities Polska Sp. z o.o. Warszawa 65
1558 EURO SKLEP S.A. Bielsko-Biała 65
1559 ANDA – DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. Warszawa 65
1560 Spółdzielnia Pracy Surowców Wtórnych Chorzów 65
1561 Daw – Bytom Sp. z o.o. Centrala Obrotu Towarami Masowymi Bytom 65
1562 PSS SPOŁEM Słupsk 65
1563 Suer Polska Sp. z o.o. Bonikowo 65
1564 Euro – Foods Polska Sp. z o.o. Warszawa 65
1565 ANNDORA Sp. z o.o. PHU Bukowina Tatrzańska 65
1566 DG Agencja Techniczno – Handlowa Sp. z o.o. Siedlce 65
1567 EXPAK Sp. z o.o. Warszawa 65
1568 Artryb Sp. z o.o. Reda 65
1569 Margo II S.J. Warszawa 65
1570 SP Mototransport w Białymstoku Białystok 65
1571 UCHACZ S.J. PPHU Tymbark 64
1572 PPHU BONARKA Sp. z o.o. Kraków 64
1573 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Delta S.J. Anna Grabowska Krzysztof Grochowski Lublin 64
1574 XERREX Sp. z o.o. Rzeszów 64
1575 Top Glass Sp. z o.o. Lublin 64
1576 Huntsman (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 64
1577 BIURO PLUS S.A. Poznań 64
1578 Agencja Anticorr Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 64
1579 Polcommerce Sp. z o.o. Kalisz 64
1580 Worldpol Sp. z o.o. Opole 64
1581 EGIS Polska Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 63
1582 BOSTON SCIENTIFIC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 63
1583 Optident S.J. Małgorzata Foubert, Dariusz Stój Wrocław 63
1584 Esco – Polska Sp. z o.o. Warszawa 63
1585 IDAL UMDS Sp. z o.o. Gdynia 63
1586 Elid Sp. z o.o. Maszyny Rolnicze  Gutowo Wielkie 63
1587 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe BNS Sp. z o.o. Katowice 63
1588 Polwet – Centrowet Sp. z o.o. Łask 63
1589 Dystrybutor Sp. z o.o. Wrocław 63
1590 Lukas Sp. z o.o. Ligota Turawska 63
1591 Kombi-2 Sp. z o.o. Żory 63
1592 Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 63
1593 Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp. z o.o. Tarnów 63
1594 DONAUCHEM POLSKA Sp. z o.o. Rokietnica 62
1595 Delko S.A. Śrem 62
1596 MUCHA S.J. Mikołów 62
1597 PW Romix Sp. z o.o. Żodyń 62
1598 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO – HANDLOWE WIEŻOWIEC E.J.M.T. LEŚNIAK S.J. Ząbkowice Śląskie 62
1599 Taurus SEA Power Sp. z o.o. Gdańsk 62
1600 Bełchatówdis Sp. z o.o. Bełchatów 62
1601 Delikatesy Spółka Komandytowa Sopot 62
1602 GESTRA POLONIA Sp. z o.o. Gdańsk 62
1603 Centrum Paliw i Rozpuszczalników Sp. z o.o. Września 62
1604 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Dempan Sp. z o.o. Kraków 62
1605 Lewiatan Holding S.A. Włocławek 62
1606 Towarzystwo Węglowe Sp. z o.o. Katowice 62
1607 Vermont Sp. z o.o. Łódź 62
1608 ICC NESKOR Sp. z o.o. Warszawa 62
1609 SPÓŁKA HANDLOWA JAPOGAR S.J. Gryfice 62
1610 MERCUS Sp. z o.o. PHP Polkowice 61
1611 AB Auto Adam Borysiewicz i Wspólnicy S.J. Kuriany 61
1612 Epuro Polska Sp. z o.o. Poznań 61
1613 Emtor Sp. z o.o. Toruń 61
1614 Ensinger Polska Sp. z o.o. Leszno 61
1615 M.G. Centrum Sp. z o.o. Katowice 61
1616 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TYREX Sp. z o.o. Kozy 61
1617 Agro – Bud S.J. Ślepkowo Szlacheckie 61
1618 JBS Kisielewski Turos Kisielewski S.J. Gdańsk 61
1619 Optimal – Polska Sp. z o.o. Kołobrzeg 61
1620 SHAR – POL Sp. z o.o. Gliwice 61
1621 Tarmax Sp. z o.o. Rzeszów 61
1622 Firma Handlowa Germot S.J. Jasło 61
1623 Voyager Club Sp. z o.o. Poznań 61
1624 Karpińska i Wspólnicy S.J. Imielin 61
1625 Strumet Sp. z o.o. Częstochowa 61
1626 KE-MA Sp. z o.o. Jelenia Góra 61
1627 PPHU Adamis Import – Export Sp. z o.o. Żarki 61
1628 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Białobrzegi 61
1629 Lupher S.J. Import-Export Maszyn i Urządzeń Budowlanych  Wielopole 60
1630 Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 60
1631 Firma Karlik S.J. Poznań 60
1632 DELKOR Sp. z o.o. Łódź 60
1633 SIGMA – ALDRICH Sp. z o.o. Poznań 60
1634 Waters Sp. z o.o. Warszawa 60
1635 Lege Artis – C. Daniłowicz i G. Daniłowicz S.J. Wrocław 60
1636 Dalimex Sp. z o.o. Lublin 60
1637 Poro Additive Sp. z o.o. Warszawa 60
1638 Odyssey Sp. z o.o. Warszawa 60
1639 Hero Sp. z o.o. PW Sicienko 60
1640 BMG Sp. z o.o. Gdynia 60
1641 BART – DOM Sp. z o.o. Rzeszów 60
1642 Dżek G. J. Rzepka Sp. z o.o. FHU Tyczyn 60
1643 Dorex S.J. Dąbrowa Górnicza 60
1644 Manetti Battiloro East Sp. z o.o. Częstochowa 60
1645 ZPHU Rolpex Onderski S.J. Olszówka 60
1646 Jagra S.J. Hrubieszów 60
1647 Andrenaska Sp. z o.o. Legionowo 60
1648 ABRAMCZYK Sp. z o.o. Bydgoszcz 59
1649 Litewski Export Import Liteximp Sp. z o.o. Prostki 59
1650 Biopoint S.J. Stawiguda 59
1651 Transpetrol – Bis Sp. z o.o. Osusz 59
1652 Pure Solve Polska Sp. z o.o. Warszawa 59
1653 Przeds. Produkcyjno-Usługowe Czej-Dag Sp. z o.o. Siniarzewo 59
1654 Julian Grzelka,Tadeusz Jańczak,Jerzy Wawrzyniak S.J. Zbrudzewo 59
1655 BAZA Sp. z o.o. Agencja Handlowa Wałcz 59
1656 Pec – Składy Kupieckie Sp. z o.o. Kalisz 59
1657 Lubiana – Hurt Sp. z o.o. Łubiana 59
1658 Metalzbyt Poznań Spychała i Haze S.J. Poznań 59
1659 BIWAL Sp. z o.o. Białystok 59
1660 Dictum Sp. z o.o. Warszawa 59
1661 AUTOS Sp. z o.o. PW Solec Kujawski 58
1662 Polcopper Sp. z o.o. Śmigiel 58
1663 Krono – Chem Sp. z o.o. Szczecinek 58
1664 Liebherr – Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 58
1665 ALBECO Sp. z o.o. Plewiska 58
1666 Horex S.J. A. i E. Horoszkiewicz Gubin 58
1667 Hastech S.J. Skoczów 58
1668 SCHUTZ POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 58
1669 Części TIR Chlebek S.J. Ligota 58
1670 HANPIK Sp. z o.o. Kielce 58
1671 Eko – Invest Sp. z o.o. Szczecinek 58
1672 Klimczak Sp. z o.o. Wrzosowa 58
1673 PH Somir Sp. z o.o. Wieniec 58
1674 Firma Handlowo Usługowa KIM S.J. Habczyk Krzysztof i Gawroński Mirosław Balin 58
1675 Dol – Gum S.J. Centrum Ogumienia Gostyń 58
1676 RAFPOL M.KARWALA R.KARWALA S.J. Nowa Szarlejka 58
1677 Jagoda Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 58
1678 G.P. Auto S.J. Ełk 58
1679 MPK Gaz S.J. Pomiechówek 58
1680 Firma Handlowo-Usługowa „Dobaj” Sp. J. Radomsko 58
1681 Ikar Sp. z o.o. Dębica 58
1682 Karpol Sp. z o.o. Tarnów 58
1683 PPHU Markchom Sp. z o.o. Janów 58
1684 LG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 57
1685 Tabo Kuzimski Sp. z o.o. sp.k. Rawa Mazowiecka 57
1686 Eko – Tank Sp. z o.o. Osie 57
1687 Rydzewski-K.Rydzewski T.Rydzewska S.J. Ełk 57
1688 Piasta S.J. PPHU Łubnice 57
1689 Przeds. Doradztwa Technicznego Geomor-Technik Sp. z o.o. Szczecin 57
1690 EMERPOL Sp. z o.o. Warszawa 57
1691 GAJA Sp. z o.o. Raszyn 57
1692 S.A.S. S.J. Świdnica 57
1693 La Franco – Polonaise D'Imort-Export Sp. z o.o. Kębłowo 57
1694 F.H. WÓJCIK Sp. z o.o. Kraków 57
1695 AD ASTRA Sp. z o.o. Zduńska Wola 57
1696 PHU Mix S.J. Krosno 57
1697 CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 56
1698 Inter Auto Pękowice 56
1699 METALZBYT Sp. z o.o. Gdańsk 56
1700 BUDMAT AUTO Sp. z o.o. Płock 56
1701 MISTAL Sp. z o.o. Katowice 56
1702 Bibus Menos Sp. z o.o. Gdańsk 56
1703 IKS 2 MUCHA, WITEK S.J. Mikołów 56
1704 Ekoinstal S.J. J. Stefanowski, A. Szewczyk Skierniewice 56
1705 CYTRUS S.J. PHU Bydgoszcz 56
1706 BESTPOL Sp. z o.o. Stary Sącz 56
1707 Firma Maltom Smyk W. sp. j. Tomaszów Mazowiecki 56
1708 Gambit – Centrum Oprogramowania i Szkoleń Sp. z o.o. Kraków 56
1709 D – Max Polska Sp. z o.o. Poznań 56
1710 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Gryfice 56
1711 MARBO B I M DENERT S.J. Kalinowo 56
1712 Del Sport Sp. z o.o. Blizne Łaszczyńskiego 56
1713 PROTOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wdrażania Innowacji Radom 56
1714 HART Sp. z o.o. Opole 55
1715 POLOMARKET Sp. z o.o. Pakość 55
1716 MGI POLSKA Sp. z o.o. Poznań 55
1717 BIMEX – BOLLHOFF Sp. z o.o. Krzemienica 55
1718 FANDANGO S.J. Kraków 55
1719 ROLMECH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Płońsk 55
1720 INTEX Sp. z o.o. Katowice 55
1721 AGROL Sp. z o.o. PPHU Bobolice 55
1722 Instbud Sp. z o.o. Bełchatów 55
1723 Rudolf Budny Rafał Budny Renata Budny Polszlif S.J. Rudzica 55
1724 HAZBI Sp. z o.o. Łowicz 55
1725 PHH FARMPOL Sp. z o.o. Gdynia 55
1726 Termolan Sp. z o.o. Mirków 55
1727 Eco Schulte Sp. z o.o. Wypędy 55
1728 Lexus Katowice Sp. z o.o. Katowice 55
1729 J-S Sp. z o.o. Sosnowiec 55
1730 Wodmel Sp. z o.o. Wołomin 55
1731 TECHNA POLOGNE Sp. z o.o. Wrocław 55
1732 Klinika Sp. z o.o. Jelenia Góra 55
1733 Bio – Mycel Sp. z o.o. Skierniewice 55
1734 Komex K. Koman S.J. Łódź 55
1735 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Bircza 55
1736 Optimax Sp. z o.o. Legionowo 55
1737 T. Victorious Sp. z o.o. Warszawa 55
1738 POSNET POLSKA S.A. Warszawa 54
1739 GRODNO S.A. Michałów-Grabina 54
1740 Centrum Motoryzacji S.J. Gnojnik 54
1741 DEN BRAVEN EAST Sp. z o.o. Przeźmierowo 54
1742 Daku International Sp. z o.o. Warszawa 54
1743 Domo S.J. Straszyn 54
1744 ACHTEL Sp. z o.o. Ciechanów 54
1745 AVK ARMADAN Sp. z o.o. Pniewy 54
1746 Bialpak Choromański, Leszczyński sp. j. Biała Podlaska 54
1747 F.H.U. Grażyna S.J. Kałuszyn 54
1748 FHU Sanex Sp. z o.o. Katowice 54
1749 SIMBHP S.J. Słupsk 54
1750 Kim Kuźma S.J. Jarosław 54
1751 Kaltrus S.J. FHPU Wyszogród 54
1752 Chemix Sp. z o.o. Siedlce 54
1753 PAP – POL Sp. z o.o. Jaroszowiec 54
1754 Białostocka Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Białystok 54
1755 Stacja Paliw – Niciejewscy S.J. Chojnice 54
1756 MOTOS Sp. z o.o. Warszawa 54
1757 Solar – Gaz Sp. z o.o. Warszawa 54
1758 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Nowej Dębie Nowa Dęba 54
1759 Dukat S.J. FH Limanowa 54
1760 Hanplast Tooling Sp. z o.o. Bydgoszcz 54
1761 Chore – Time Europe Sp. z o.o. Strykowo 53
1762 Cefarm Zielona Góra Sp. z o.o. Warszawa 53
1763 Clarena Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wilczyce 53
1764 Firma Handlowa Motorol S.J. Kraków 53
1765 Hermon Czech & Muzia S.J. Racibórz 53
1766 Agrotrade Sp. z o.o. Przeds. Produkcyjno – Handlowe Eksportowo – Importowe Warszawa 53
1767 Golden Rose Sp. z o.o. Łódź 53
1768 ENERGIZER GROUP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 53
1769 Freudenberg Simrit Polska Sp. z o.o. Warszawa 53
1770 Instalator R.i B. Kopacz, B. Kubit Sp. J. Krosno 53
1771 FHU Instal S.J. Jasło 53
1772 Denar Marek Dembiński I Wspólnicy S.J. Rożnowo 53
1773 TRANS – POZ S.A. PTHW Poznań 53
1774 Bol – Ann S.J. Gniezno 53
1775 Zakład Zaopatrzenia I Usług Dla Rolnictwa Brembor Zdzisław, Nowak Sławomir, Sroczyński Eugeniusz S.J. Stare Bojanowo 53
1776 Demps Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 53
1777 POP Time S.J. Warszawa 53
1778 Auto Truck Centrum Sp. z o.o. Sobótka 53
1779 AWEXIM Sp. z o.o. Warszawa 53
1780 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Merkury Sp. z o.o. Pruchnik 53
1781 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców PIONIER w Kłodzku Kłodzko 53
1782 Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Polmozbyt Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 53
1783 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jordanowie Śl. Jordanów Śląski 53
1784 BARTER S.A. Białystok 52
1785 SICK Sp. z o.o. Warszawa 52
1786 Hurtownia FAREX Marek Gorczyca Węgrów 52
1787 Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o. Poznań 52
1788 Redix T. Kościesza i Wspólnicy S.J. Warszawa 52
1789 Woodline Marszałek S.J. Rzeszów 52
1790 Chemsol St. Polinowski S.J. Bydgoszcz 52
1791 Chłodex S.J. Gniezno 52
1792 Calltech Sp. z o.o. Bydgoszcz 52
1793 DUO S.J. ROBERT PAŹDZIOR, ADAM SZYMAŃSKI Zakopane 52
1794 Aneks Sp. z o.o. Poznań 52
1795 Firma Handlowo Usługowa Lega S.J. Chorzów 52
1796 Best Sp. z o.o. Piła 52
1797 Bigbut S.J. Firma Handlowa Medyka 52
1798 Arpis Sp. z o.o. Tyszowce 52
1799 Elewarr Sp. z o.o. Warszawa 51
1800 Grabikowski – Grabikowska PPHU INEX S.J. Giżycko 51
1801 Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. Brzoza 51
1802 ELEKTROTEK Sp. z o.o. Opole 51
1803 Polpack Sp. z o.o. Toruń 51
1804 RAVET Sp. z o.o. Wrocław 51
1805 Milar Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 51
1806 CENTRUM TMT, TADEUSZ KWIĘDACZ, TOMASZ KWIĘDACZ- S.J. Dzierżoniów 51
1807 BIMARO Sp. z o.o. Cieszyn 51
1808 Odejewski – Odan Sp. z o.o. Człuchów 51
1809 ARON Sp. z o.o. Kielce 51
1810 Mariusz Zając i Maciej Zając Centrum Rolniczo – Ogrodnicze S.J. Jarosław 51
1811 Meblux S.J. Łomża 51
1812 PHUP AUTOSERVIS Sp. z o.o. Mława 51
1813 DOE Sp. z o.o. Gdynia 51
1814 KLL Adam Litner, Artur Litner S.J. Bielsko-Biała 51
1815 Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Recar Paweł Wiśniewski, Renata Zapadlińska S.J. Nysa 51
1816 B & B Bartłomiej Baniowski i Spółka S.J. Kraków 51
1817 Kamsoft Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 51
1818 TOYA S.A. Wrocław 50
1819 CENTRUM KLIMA S.A. Wieruchów 50
1820 A. MAX A. i A. Krzewscy S.J. Białystok 50
1821 Best Przedsiębiorstwo Wielobranżowe S.J. Centrum BHP i P.Poż. Eugeniusz Garbera Zielona Góra 50
1822 Omnicom Sp. z o.o. Warszawa 50
1823 Ambra Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 50
1824 SPOŁEM ZABRZE Sp. z o.o. Zabrze 50
1825 KALNAS Sp. z o.o. Centrala Nasienna Kalisz 50
1826 Tadej S.J. Materiały Budowlane Chróścice 50
1827 Inter – Car Sp. z o.o. Suchy Las 50
1828 Metal Holding Sp. z o.o. Gliwice 50
1829 Firma Handlowa Gold Drop S.J. Łapczyca 50
1830 Protor Merkury S.J. Radom 50
1831 Kornix Sp. z o.o. Skarszewy 50
1832 Mega S.J. Łuków 50
1833 Strzelecka Spółdzielnia Producentów Mleka Strzelce Krajeńskie 50
1834 A.Z. Agora Aurela Kubisiak, Zbigniew Kubisiak S.J. Międzychód 50
1835 Symbios Sp. z o.o. Rotmanka 50
1836 MEKSYK S.J. Hurtownia Papierosów Dzierżoniów 50
1837 Target M. P. Turliński sp. j. Wałbrzych 50
1838 BM Aqua Brzeziński Morawiecki S.J. Będzin 50
1839 Grupa Handlowa Sangroup Sp. z o.o. Warszawa 50
1840 PORFARM Sp. z o.o. Radom 50
1841 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Słubicach Słubice 50
1842 Malibu – Auto – Centrum Sp. z o.o. Warszawa 50
1843 Towarzystwo Handlowo Udziałowe Jas Sp. z o.o. Warszawa 50
1844 Aramir – Jenerowicz – Ryfa Sp. J. Pleszew 50
1845 Wispak Sp. z o.o. Dzierżoniów 50
1846 Firma Handlowo-Usługowa Zefir D. Koenig, K. Czaja S.J. Lubliniec 50
1847 New – Technology Poland – Białystok Sp. z o.o. Białystok 50
1848 3M POLAND Sp. z o.o. Kajetany 49
1849 SLOVNAFT – POLSKA S.A. Kraków 49
1850 ASHLAND POLAND Sp. z o.o. Warszawa 49
1851 ZALTECH POLSKA Sp. z o.o. Boguchwała 49
1852 Axoy Consulting Sp. z o.o. Warszawa 49
1853 Globe Sp. z o.o. Warszawa 49
1854 „Corrimex” Janusz Sałapatek, Stanisław Cwajda Sp. J. Łomianki 49
1855 Auto Group Polska Sp. z o.o. Wrocław 49
1856 IBCOL POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 49
1857 Grosik S.J. PHU Białobrzegi 49
1858 Konsorcjum Handlowe STOFARB S.A. Chorzów 49
1859 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „Technosan” Sp. z o.o. Białystok 49
1860 Gminna Spółdzielnia Samoopomoc Chłopska Ślesin 49
1861 PH Artykuły Medyczne i Materiały Opatrunkowe MEDAN W.Pawlak & G.Arndt i S-ka Bydgoszcz 49
1862 Blufarm S.J. Warszawa 49
1863 AMADAR Sp. z o.o. Warszawa 49
1864 OIL SERVICE Sp. z o.o. Warszawa 49
1865 LIGĘZA Sp. z o.o. Firma Motoryzacyjna Jelenia Góra 49
1866 R – S Sp. z o.o. Brzoza 49
1867 Alfafarma Sp. z o.o. Łódź 49
1868 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Stanpol J. i P. Stasieńko S.J. Jarosław 49
1869 BIMEX Anna Rogozińska, Grażyna Nowak S.J. Września 49
1870 Supros Sp. z o.o. Bakałarzewo 49
1871 GS Samopomoc Chłopska w Miechowie Miechów 49
1872 BAZYL S.J. Hrubieszów 49
1873 Storm International LTD Sp. z o.o. Gdańsk 49
1874 Auto – Oil – Kempisty S.J. Halina Kempisty, Wojciech Kempisty, Piotr Kempisty Łomża 49
1875 Pharmalord Agata Krop S.J. Połczyn-Zdrój 49
1876 KRAK – OPTIC Sp. z o.o. Kraków 49
1877 Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 48
1878 BAXTER Polska Sp. z o.o. Warszawa 48
1879 PREMA S.A. Warszawa 48
1880 EMIL FREY POLSKA S.A. Kraków 48
1881 Marlin S.J. Krotoszyn 48
1882 ELMARK AUTOMATYKA Sp. z o.o. Warszawa 48
1883 Elhurt – Elmet Sp. z o.o. Białystok 48
1884 PRO-WET S.J. Koszalin 48
1885 METIMPEX Sp. z o.o. Kraków 48
1886 Systherm S.J. Poznań 48
1887 Spółdzielnia Hale Banacha Warszawa 48
1888 Eltech Hurtownia Materiałów Elektrycznych R.jastrzębski I Z.ziomek S.J. Radom 48
1889 DAWPOL A.Dziwiński, K.Szyda S.J. Częstochowa 48
1890 HL DISPLAY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 48
1891 Aicom Sp. z o.o. Kraków 48
1892 Müller Sachsen GmbH Oddział w Polsce Lubań 48
1893 K+L Biuro Handlowe Polska Sp. z o.o. Łódź 48
1894 MULTITRUCK Sp. z o.o. Rzeszów 48
1895 GAMA Dubanowicz S.J. Oleśnica 48
1896 BOREALIS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 48
1897 RAND Sp. z o.o. Wrocław 48
1898 Abimex Sp. z o.o. Łódź 48
1899 TOMASZEWSKI Sp. z o.o. Warszawa 48
1900 Tap Poland Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 48
1901 INTERHURT Sp. z o.o. Zgorzelec 48
1902 AGRO – EFEKT Sp. z o.o. PHP Perzów 47
1903 Auto Idea Sp. z o.o. Białystok 47
1904 Przedsiębiorstwo Handlowo – Transportowe Omega S.J. Płock 47
1905 Impall Sp. z o.o. S.K. Łódź 47
1906 POZKRONE S.A. Tarnowo Podgórne 47
1907 PSS SPOŁEM Jedność Częstochowa 47
1908 AJGA Stankiewicz S.J. Działdowo 47
1909 Drewex Sp. z o.o. Wojkowice 47
1910 Martin Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zawiercie 47
1911 PBH S.A. Bydgoszcz 47
1912 Rothenberger – Polska Sp. z o.o. Warszawa 47
1913 Fan-Pak Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 47
1914 Iglotex-Koszalin Sp. z o.o. Koszalin 47
1915 ELMET Sp. z o.o. Warszawa 47
1916 PZE Elektromont – Wojtowicz S.J. Bydgoszcz 47
1917 Moto – Bus S.J. Bydgoszcz 47
1918 PHARM SUPPLY Sp. z o.o. Warszawa 47
1919 Rockfin Distrybution & Logistics Sp. z o.o. Chwaszczyno 47
1920 Kramer – Opakowania Przemysłowe S.J. Sokołów Małopolski 47
1921 Ksar S.J. Jaworzno 47
1922 SPÓŁDZIELNIA PRACY SURMET WE WROCŁAWIU Wrocław 47
1923 INTER – TECHNIK Sp. z o.o. Przeds. Innowacyjno – Wdrożeniowe Zgorzelec 47
1924 Polska Sieć Handlowa UNIA S.A. Siechnice 47
1925 KLIMCZOK Sp. z o.o. Bielsko-Biała 47
1926 Handel Polski S.A. Warszawa 47
1927 Partner – Technika Grzewcza S.J. Zielona Góra 47
1928 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kama S.J. Z. Łuczkowski L. Kuziko w Białogardzie Białogard 47
1929 Almapol Sp. z o.o. PPH Słupsk 47
1930 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda w Wejherowie Wejherowo 47
1931 Hermes R.M. Sp. z o.o. Międzyrzec Podlaski 47
1932 Son Ha Sp. z o.o. Wólka Kosowska 47
1933 Port 2000 Marcinkiewicz S.J. Zielona Góra 46
1934 Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Białystok 46
1935 RRC POLAND Sp. z o.o. Warszawa 46
1936 Glimat Sp. z o.o. Gliwice 46
1937 PHU Hydraulik S.J. Tuchola 46
1938 SAS – Jaworscy S.J. Biała Podlaska 46
1939 PPH Exima Agriculture 2000 S.J. Jeziorko 46
1940 Leco Polska Sp. z o.o. Tychy 46
1941 Elkond Sp. z o.o. Białystok 46
1942 PHU EUROSTAL – METALE S.A. Rzeszów 46
1943 MARKET BUDOWLANY S.J. Grójec 46
1944 Lewiatan Podlasie Sp. z o.o. Białystok 46
1945 Schachermayer Polska Sp. z o.o. Zabierzów 46
1946 Leader Tech Ltd Sp. z o.o. Wielki Konopat 46
1947 Jomiro Sp. z o.o. Kępno 46
1948 Przedsiębiorstwo Nasienno – Zaopatrzeniowe Wójcik S.J. Wschowa 46
1949 RUDNIK Sp. z o.o. Szczecin 46
1950 Izoterm S.J. Poznań 46
1951 ADF AUTO Sp. z o.o. Wrocław 46
1952 BDM S.J. Firma HU Mielec 46
1953 Kosłom S.J. Września 46
1954 Hempis Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 46
1955 EHT POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 46
1956 BIO – FARMA Sp. z o.o. Olsztyn 46
1957 IPM Sp. z o.o. Warszawa 46
1958 PTHW Sp. z o.o. Lublin 46
1959 Veldach Cukrowa Sp. z o.o. Szczecin 46
1960 Lubsad Sp. z o.o. Motycz 46
1961 GJW – Borek Sp. z o.o. Zbrudzewo 46
1962 Spółdzielnia Rolniczo Handlowa w Łęcznej Łęczna 46
1963 FM Group World Andrzej Trawiński Spółka Komandytowa Wrocław 45
1964 SOUFFLET POLSKA Sp. z o.o. Poznań 45
1965 PH AGRO – TERS Edward Solak i Stanisław Solak S.J. Chełm 45
1966 Wichary Technologies Sp. z o.o. Pyrzowice 45
1967 Sezam-Śrem Sp. z o.o. Zbrudzewo 45
1968 ROBOD S.A. Gdańsk 45
1969 VIDICON Sp. z o.o. Wrocław 45
1970 AS Bylak i Wspólnicy Sp. J Suwałki 45
1971 Pajero Sp. z o.o. Zalesie 45
1972 Biuro Projektowo – Handlowe Klimatech S.J. Wrocław 45
1973 MT-Metal S.J. Białystok 45
1974 Kathrein Poland Sp. z o.o. Warszawa 45
1975 Merolex-GS Sp. z o.o. Zaczernie 45
1976 Telmar Rybiccy S.J. Nowe Miasto Lubawskie 45
1977 FHU Czosnyka S.J. Żabno 45
1978 Nexteam Chiniewicz S.J. Warszawa 45
1979 Holtex – Energoserwis M. J. Drobnik S.J. Stara Gadka 45
1980 Lechkrak Sp. z o.o. Kraków 45
1981 Bałtowicz S.J. Warszawa 45
1982 Correct S.J. Zduńska Wola 45
1983 Storkpharm Sp. z o.o. Częstochowa 45
1984 FACTUM Sp. z o.o. Bydgoszcz 45
1985 Hurtownia DS – Bis S.J. Augustów 45
1986 Przeds. Handlowe MULTI S.J. Stary Sącz 45
1987 Firma TAMAR Sp. z o.o. Tulce 45
1988 Budromet Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 45
1989 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Lubaniu Lubań 45
1990 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Pakosławiu Pakosław 45
1991 Janina Sp. z o.o. Świecie 45
1992 LPP S.A. Gdańsk 44
1993 CARRIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 44
1994 KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 44
1995 FALCO Mazurkiewicz, Gwiazda S.J. Olsztyn 44
1996 SPOŁEM Tarnowska Spółdzielnia Spożywców Tarnów 44
1997 Skawa – Bis Sp. z o.o. Wadowice 44
1998 Minimot S.J. PHU Ostrów Wielkopolski 44
1999 Phanteon Sp. z o.o. Żagań 44
2000 Spółdzielnia Kółek Rolniczych Strzelce Krajeńskie 44
2001 TOREC Sp. z o.o. PUH Toruń 44
2002 Tomy M & C Tomasz Cisak, Pawe Mamoń S.J. Srebrna Góra 44
2003 F. H. Roan E. i M. Włodarczyk Sp.J. Kraków 44
2004 SPOŁEM PSS Września 44
2005 Asus Polska Sp. z o.o. Warszawa 44
2006 Interchem Sp. z o.o. Katowice 44
2007 Giolli Sp. z o.o. Poznań 44
2008 Przedsiębiorstwo Armakon Sp. z o.o. Konin 44
2009 Kvam Sp. z o.o. Nowogard 44
2010 CDW Sp. z o.o. Borzykowo 44
2011 Transhurt Wodzyński i Spółka S.J. Sochaczew 44
2012 Mador – Gadocha Sp. z o.o. Jaworze 44
2013 Agro – Mróz Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 44
2014 Nowakowski S.J. Gajewo 44
2015 ANIN S.J. Kleosin 44
2016 L.G. Pneumot Sp. z o.o. Wrocław 44
2017 POLPOŻ Sp. z o.o. Płock 44
2018 Fruktol S.J. Goleniów 44
2019 Zakład Obsługi Zaplecza Transportu Energetyki EL-AUTO Sp. z o.o. Częstochowa 44
2020 Grene Sp. z o.o. Stare Miasto 43
2021 Kromiss – Bis Sp. z o.o. Częstochowa 43
2022 Josera Polska Sp. z o.o. Paproć 43
2023 SPOŁEM PSS Bochnia 43
2024 Alfa Wassermann Polska Sp. z o.o. Warszawa 43
2025 Silla Sp. z o.o. Mszana Dolna 43
2026 Yama Sp. z o.o. Osielsko 43
2027 Radio Rada Sp. z o.o. Gdynia 43
2028 Agamet S.J. Marki 43
2029 DARMA S.J. Dębowiec 43
2030 PH Jacek Rzońca S.J. Dąbrowa Górnicza 43
2031 Cartec S.J. Katowice 43
2032 Orffa Polska Sp. z o.o. Czosnów 43
2033 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FORMATEX PLUS, Lewandowski i Tomczyk S.J. Częstochowa 43
2034 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Formatex Lewandowscy S.J. Częstochowa 43
2035 „Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kościerzynie Kościerzyna 43
2036 LOMA Sp. z o.o. Olsztyn 43
2037 Ortocentrum Sp. z o.o. Warszawa 43
2038 Aptecom Ligarscy S.J. Koszalin 43
2039 Ren-Car Sp. z o.o. Rybnik 43
2040 COMPACT Sp. z o.o. Gdańsk 43
2041 James V Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 43
2042 MESKATO Sp. z o.o. Warszawa 43
2043 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Sieniawa 43
2044 Torys Sp. z o.o. PPHU Lublin 43
2045 C.T. Service Sp. z o.o. Piaseczno 43
2046 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Wiązów 43
2047 BUENA Sp. z o.o. PW Szamotuły 43
2048 Elear Sp. z o.o. Stara Kamienica 43
2049 Spółdzielnia Rolnik Samopomoc Chłopska w Białej Podlaskiej Biała Podlaska 43
2050 Skamex Sp. z o.o. S.K.A. Łódź 42
2051 GRAVIT AGRO – POL S.A. Lublin 42
2052 MIRALEX Sp. z o.o. Piła 42
2053 Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Stanlab sp. j. P.Mączka, K.Krawczyk Lublin 42
2054 Firma Przykładowa / Sample Company Warszawa 42
2055 Ungarex Export – Import,Leszek Rogala,Wiesław Starowicz S.j. Katowice 42
2056 LAMINART Sp. z o.o. Stęszew 42
2057 PCC Polska T. Jarmuszczak S.J. Wrocław 42
2058 MAK Sp. z o.o. Toruń 42
2059 Apteka Verbena S.J. Rawa Mazowiecka 42
2060 Krakowskie Przedsiębiorstwo Przewozowo – Usługowe Sp. z o.o. Kraków 42
2061 Sneik S.J. Radom 42
2062 BIESTERFELD POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 42
2063 Hurtownia Best S.J. Miastko 42
2064 Auto-Części J.J.Łajca i K.Łajca S.J. Nowy Dwór Gdański 42
2065 Macro-Pek S.J. Ciechanów 42
2066 Firma Handlowo-Usługowa Skład Opału S.J. Opoczno 42
2067 PARTNER XXI Kleks S.J. Toruń 42
2068 EURO MERCATOR Sp. z o.o. KPUH Poznań 42
2069 Sterbios Sp. z o.o. Warszawa 42
2070 PATIO COLOR Sp. z o.o. Ogólnopolska Sieć Detaliczna Warszawa 42
2071 Przedsiębiorstwo Nasienne S.J. Karpicko 42
2072 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Metrol Sp. z o.o. Kamieniec Ząbkowicki 42
2073 IBC Polska F&P S.A. Łosice 42
2074 WPG Oilfarm S.J. Bydgoszcz 42
2075 NUTRICIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 41
2076 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import, Jacek Bińczyk, Wojciech Bińczyk sp. j. Radom 41
2077 WEBASTO PETEMAR Sp. z o.o. Łomianki 41
2078 AGROCHEST Sp. z o.o. Kostrzyn 41
2079 OAZA Sp. z o.o. Zielona Góra 41
2080 Firma Ekosystem Sp. z o.o. Kraków 41
2081 Semi Line Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 41
2082 ROZBUD Łapińscy S.J. Augustów 41
2083 Polmak S.J. Częstochowa 41
2084 Norma Sp. z o.o. Wróblew 41
2085 Polaris Sp. z o.o. Tarnobrzeg 41
2086 Inox – Plus S.J. Sosnowiec 41
2087 Górmax S.J. PHU Węgrów 41
2088 Mak S.J. Karpińscy Wrocław 41
2089 Almeks S.J. Bochnia 41
2090 Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych ZETO – PROJEKT Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 41
2091 Synflex Elektro Polska Sp. z o.o. Nadarzyn 41
2092 Proban Sp. z o.o. Katowice 41
2093 Hurtownia Czardasz S.J. Radomyśl Wielki 41
2094 Pinnex – Info Sp. z o.o. Kraków 41
2095 Sopex Spółdzielnia Ogrodniczo – Pszczelarska Krosno 41
2096 TIBEX Sp. z o.o. Łódź 41
2097 Firma Transportowo Handlowa S.J. Kościerzyna 41
2098 Art – Mlecz S.J. Chrzanów 41
2099 Interfon S. Sadziński S.J. Włocławek 41
2100 2brally Sp. z o.o. Bielsko-Biała 41
2101 Iławska Centrala Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. Iława 41
2102 Coty Polska Sp. z o.o. Warszawa 40
2103 Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. Warszawa 40
2104 INCHCAPE MOTOR POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 40
2105 Larix, Janusz Pieła – Spółka Jawna Bielsko-Biała 40
2106 Publimar S.J. Lucjan Staniszewski i Spółka Lublin 40
2107 AZYMUT Sp. z o.o. Ogólnopolski System Dystrybucji Wydawnictw Warszawa 40
2108 Imperial – Kołobrzeg S.J. Kołobrzeg 40
2109 American – Austrian Corporation – Rainbow Sp. z o.o. Wrocław 40
2110 Metalic S.J. Nowy Targ 40
2111 Bosky Sp. z o.o. Kielce 40
2112 ZŁOMOSTAL RENATA I ZBIGNIEW PUZIO S.J. Koszalin 40
2113 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Eskulap M. Furyk, J. Matłosz S.J. Gliwice 40
2114 Homag Polska Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 40
2115 DOMBUD Sp. z o.o. PPHU Biała Podlaska 40
2116 SAMBOR S.A. Towarzystwo Gospodarcze Tczew 40
2117 EBERSPAECHER Sp. z o.o. Wysogotowo 40
2118 ASGARD Sp. z o.o. Poznań 40
2119 MEGAEL Sp. z o.o. Tarnów 40
2120 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE CREON Sp. z o.o. Gdańsk 40
2121 Ladenbau Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 40
2122 Firma Handlowo Usługowa Wieczorek S.J. Żabno 40
2123 Sklepy Adaś J.A. Kościelniak Sp.J. Rabka-Zdrój 40
2124 Zakład Usługowo-Handlowy S.J. Okrzesik Mieczysław Kolonko Henryk Kocierz Moszczanicki 40
2125 Pipecon Polska Sp. z o.o. Elbląg 40
2126 Per – Med S.J. Biuro Handlowe Skoczów 40
2127 Domator S.J. Wejherowo 40
2128 Maspol Mikulski Jurand & Zychowicz Stanisław S.J. Nowy Sącz 40
2129 Przedsiębiorstwo Transportowe Handlu Wewnętrznego Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 40
2130 ASSAI Sp. z o.o. PHZ Wrocław 40
2131 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Elpad-Rukat, Meger, Grzesiowski-S.J. Elbląg 40
2132 Olan Sp. z o.o. Lublin 40
2133 Energo – Market Zet Sp. z o.o. Tarnów 40
2134 Spółdzielnia Produkcyjno Handlowa w Szczurowej Szczurowa 40
2135 Presto Sp. z o.o. Legionowo 40
2136 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Lisewo 40
2137 FIRMA HANDLOWA JAP S.J. KRZYSZTOF PAWLAK, ANDRZEJ PAWLAK Bydgoszcz 40
2138 LAPS Sp. z o.o. Rzeszów 40
2139 COMP S.A. Warszawa 39
2140 Filip i S-ka Dromader S.J. Łódź 39
2141 Bridgestone Sales Polska Sp. z o.o. Warszawa 39
2142 MARSPOL GRUPA Sp. z o.o. Rzeszów 39
2143 SAMSON Sp. z o.o. Automatyka i Technika Pomiarowa Warszawa 39
2144 Przedsiębiorstwo Handlowe CARBO-STAL G.Przybyłek,M.Polak S.J. Wojkowice 39
2145 PW Pieprzyk Sp. z o.o. Rawicz 39
2146 Alicantee Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 39
2147 PPHU Agromarket Sp. z o.o. Węgorzyno 39
2148 Polnix S.J. Warszawa 39
2149 Drosol Krzysztof Puz i Wspólnicy Sp.J. Będzin 39
2150 Aluma Polska Sp. z o.o. Maszyny do Obróbki Aluminium i Tworzyw Sztucznych Elbląg 39
2151 Cetech Sp. z o.o. Łódź 39
2152 Krasnobrodzkie Centrum Handlowo – Produkcyjno – Usługowe AMC S.J. Krasnobród 39
2153 2 K System Sp. z o.o. Warszawa 39
2154 AUTO BROKER Sp. z o.o. Lublin 39
2155 TOMIX S.J. KATARZYNA SROCZYŃSKA, TOMASZ GUZ Szczecin 39
2156 JKK Moto Sp. z o.o. Katowice 39
2157 Henwal Sp. z o.o. Radziszów 39
2158 CP Trade Tarnów Sp. z o.o. Tarnów 39
2159 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNE PIOSTAMAR S.J. BIELAWSKI MARIAN, BIELEWICZ PIOTR Świecie 39
2160 Oemeta Polska Sp. z o.o. Wrocław 39
2161 Emet – Impex Sp. z o.o. PHHP i AP Poznań 39
2162 PPHU Janmar Sp. z o.o. Kraków 39
2163 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Piekary Legnica 39
2164 Archem Sp. z o.o. Święta Katarzyna 39
2165 Grażyna Łubisz Sp. z o.o. Warszawa 39
2166 Elektrowap Sp. z o.o. Konin 39
2167 PPHU Rolbud S.J. Ciechanów 38
2168 DORIAN Dorota Lisicka, Krzysztof Lisicki S.J. Michałów-Reginów 38
2169 Telko – Poland Sp. z o.o. Warszawa 38
2170 BRADAS Adam i Jan Tyrała S.J. Olesno 38
2171 NCH – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 38
2172 Ewmaj S.J. Chynów 38
2173 EGIS Sp. z o.o. Kraków 38
2174 AMCO Sp. z o.o. Olsztyn 38
2175 Stada Poland Sp. z o.o. Piaseczno 38
2176 Silva Sp. z o.o. Mielec 38
2177 INFOMEX Sp. z o.o. Żywiec 38
2178 Smokey Sp. z o.o. Katowice 38
2179 Stacje Paliw Napędowych WYGODA S.A. Cieszyn 38
2180 Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o. Gdańsk 38
2181 Forcar – Mrugała Piotr, Czaja Robert S.J. Nowy Targ 38
2182 Frog MS Delko sp. z o.o. Kraków 38
2183 Benninghoven Polska Sp. z o.o. Warszawa 38
2184 Mat – Oil Sp. z o.o. Poznań 38
2185 Remedia Sp. z o.o. Władysławowo 38
2186 Profesja Sp. z o.o. Grupa Producentów Rolnych  Bystrze 38
2187 SVL Sp. z o.o. Iłża 38
2188 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Łochów 38
2189 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Czarnym Dunajcu Czarny Dunajec 38
2190 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Wolsztyn 38
2191 Autogaleria Sp. z o.o. Płock 38
2192 Busal Sp. z o.o. PPHU Płock 38
2193 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe REN-JER Sp. z o.o. Włodawa 38
2194 Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. Toruń 37
2195 GASPOL S.A. Warszawa 37
2196 STANCHEM S.J. Przeds. Chemiczne Lublin 37
2197 ELI LILLY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 37
2198 FLORA Sp. z o.o. Praszka 37
2199 PHU Zachęta Kaleta S.J. Kraków 37
2200 Centrum Handlowe Nexa Sp. z o.o. Zamość 37
2201 GAMBIT S.J. Kutno 37
2202 POLMEX PPUH Sp. z o.o. Nowy Sącz 37
2203 SNS Trading Sp. z o.o. Łódź 37
2204 OPUS Sp. z o.o. Gliwice 37
2205 Techmot Sp. z o.o. Choroszcz 37
2206 SANBUD W.LESZCZUK I K.GŁUCHOWSKI SPÓŁKA JAWNA Siedlce 37
2207 Tom – Gast S.J. Starowa Góra 37
2208 Termitech S.J. Białystok 37
2209 Biuro Handlowo Usługowe Orion S.J. Bełchatów 37
2210 AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. Konin 37
2211 Comex S.A. Gdańsk 37
2212 Aesseal Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 37
2213 Conexx Sp. z o.o. Myszków 37
2214 Rex Auto Sp. z o.o. Rzeszów 37
2215 WIHA POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 37
2216 POLPETRO S.A. Płock 37
2217 Carimpex Auto Center Sp. z o.o. Warszawa 37
2218 SERWOKONTROL Sp. z o.o. Wrocław 37
2219 KRES S.J. Bielsk Podlaski 37
2220 Mokotowianka S.J. Warszawa 37
2221 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Garwolinie Garwolin 37
2222 Ekoowoc Grupa Producentów Owoców I Warzyw Sp. z o.o. Godziszów 37
2223 PRZEDSIĘBIORSTWO ZAOPATRZENIA ROLNICTWA CHEMI-PLON Sp. z o.o. Giżycko 37
2224 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Nowe Miasto 37
2225 Ro – Mead S.J. Firma Handlowo – Usługowa Tarnobrzeg 37
2226 Nimpex Sp. z o.o. Hurtownia Materiałów Elektrycznych, Technicznych I Budowlanych  Nowy Targ 37
2227 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Poświętnem Poświętne 37
2228 SAWEX Sp. z o.o. Warszawa 36
2229 SMT Scharf Polska Sp. z o.o. Tychy 36
2230 Iow Trade Sp. z o.o. Warszawa 36
2231 MAXSTAL Sp. z o.o. Kraków 36
2232 FERGUSON Sp. z o.o. Poznań 36
2233 Hydro ZNPHS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 36
2234 COOPEXIM Sp. z o.o. Warszawa 36
2235 Plasmet – Jesion S.J. Kalisz 36
2236 Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem” w Zakopanem Zakopane 36
2237 Przedsiębiorstwo Handlowe Smorawiński i Spółka S.J. Poznań 36
2238 Hurtownia Materiałów Budowlanych Mat-Bud S.J. Rumia 36
2239 Varimed Sp. z o.o. Wrocław 36
2240 A.B. Berren – Handlowy Sp. z o.o. Michałowice 36
2241 STRIMA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 36
2242 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Madagier J. Trawińska, E. Pawlak sp. j. Radziejów 36
2243 ROL – MECH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Radymno 36
2244 4 BABY Sp. z o.o. Lublin 36
2245 M. I. H. G. Polska Sp. z o.o. Pyrzyce 36
2246 Śląsk Auto Sp. z o.o. Katowice 36
2247 DAUNPOL Sp. z o.o. Warszawa 36
2248 Petro – Tank S.J. Nowe Skalmierzyce 36
2249 AMERI-POL TRADING Ltd. Sp. z o.o. Katowice 36
2250 Otwocka Spółdzielnia Handlowa Otwock 36
2251 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Jaworzno 36
2252 Biurotechnika S.A. PHU Warszawa 36
2253 Petrocom Sp. z o.o. Kraków 36
2254 AN – MAR Sp. z o.o. Swarzędz 36
2255 Fest Sp. z o.o. Gdańsk 36
2256 BOLBAR Sp. z o.o. PPUH Bolesławiec 36
2257 LUBLINDIS Sp. z o.o. Lublin 35
2258 EBM PAPST POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 35
2259 DUET Sp. z o.o. PHU Mława 35
2260 Przedsiębiorstwo EL 12 Sp. z o.o. Opole 35
2261 CSK Food Enrichment Poland Sp. z o.o. Toruń 35
2262 Duni Sales Poland Sp. z o.o. Poznań 35
2263 Getinge Poland Sp. z o.o. Warszawa 35
2264 ARPIS S.A. Wielkopolskie PHUP Poznań 35
2265 Carmen Sp. z o.o. Jasienica 35
2266 Markat Plus S.J. Brody 35
2267 Autoserwis Mazowsze Sp. z o.o. Płock 35
2268 Stefańczyk S.J. Łódź 35
2269 Fino Sp. z o.o. PUH Chełm 35
2270 DOSTER Sp. z o.o. Kobiór 35
2271 WAGROMARKET Sp. z o.o. Kalisz 35
2272 Battenfeld Polska – Injection Moulding Technology Sp. z o.o. Adamowizna 35
2273 F.H.U. Impet S.J. Kędzierzyn-Koźle 35
2274 Center Plast Sp. z o.o. Jemielnica 35
2275 Miejska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Bielsko-Biała 35
2276 Bisko-Dom i Ogród Sp. z o.o. Chełm 35
2277 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wieruszowie Wieruszów 35
2278 Elwa Sp. z o.o. Gdańsk 35
2279 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Wijewo 35
2280 SSM Poland Sp. z o.o. Szczecin 35
2281 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Wilkołazie Wilkołaz-Stacja Kolejowa 35
2282 AUTO – MOBIL CIEROCKI Sp. z o.o. Chwaszczyno 35
2283 FACKELMANN POLSKA Sp. z o.o. Tomice 34
2284 Almi Polska Sp. z o.o. Tychy 34
2285 CER Motor Sp. z o.o. Warszawa 34
2286 Anro – Trade S.J. Export – Import R. Walder i T. Walder Chwaszczyno 34
2287 SPOŁEM PSS Rzeszów 34
2288 PRAXIS S.A. Warszawa 34
2289 Krakbud S.J. Zakliczyn 34
2290 Timago International Group Sp. z o.o. i Spółka – Sp. Komandytowa Bielsko-Biała 34
2291 Ele – Comp Sp. z o.o. Rzeszów 34
2292 Victorinox Poland Sp. z o.o. Warszawa 34
2293 Synak Meble Sp. z o.o. Świecie 34
2294 Falkon S.J. Elbląg 34
2295 Olympic Sport Sp. z o.o. Białystok 34
2296 Waldipol Sp. z o.o. Warszawa 34
2297 Zakład Handlu Big Fisch I.T. Dzięgiel Sp.J. Niepołomice 34
2298 Centrala Nasienna Sp. z o.o. Starogard Gdański 34
2299 „Plastcolor” Wróblewscy Sp. J. Białystok 34
2300 Syntec S.J. Chełm 34
2301 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe BMS S.J. T. Białowąs i Z. Bielecki Kwidzyn 34
2302 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Myślenice 34
2303 AKE Polska Sp. z o.o. Wieruszów 34
2304 Handlowo – Produkcyjna Spółdzielnia Pracy Miechów 34
2305 Rafineria Estry Metylowe Sp. z o.o. Kobylnica 34
2306 Stacja Benzynowa Diesel Rączka S.J. Skomielna Biała 34
2307 JKS Sp. z o.o. Kraków 34
2308 Kamel A.K. Depińska-Fołda Sp. J. Konin 34
2309 TECHGAL Sp. z o.o. Poznań 34
2310 Max S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Kraśnik 34
2311 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sejnach Sejny 34
2312 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Łaszczowie Łaszczów 34
2313 Medprim Sp. z o.o. Łódź 34
2314 ASTRA S.J. PH Trzcianka 34
2315 ACM AGROCENTRUM Sp. z o.o. Kielce 34
2316 Emet-Impex Pompy i Armatura Sp. z o.o. Warszawa 34
2317 GEMI Sp. z o.o. Łaziska Górne 33
2318 PROCAM POLSKA Sp. z o.o. Tczew 33
2319 LPP TEX S.A. Kowale 33
2320 DACPOL Sp. z o.o. Piaseczno 33
2321 ZIĘBICE Sp. z o.o. Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Ziębice 33
2322 Łakoć Sp. z o.o. Bielsko-Biała 33
2323 Firma Handlowo-Usługowa Żaboklicki S.J. Czaple 33
2324 COLOPLAST Sp. z o.o. Warszawa 33
2325 Bonus Eurotech Sp. z o.o. Łomianki 33
2326 Argenta Mikrobiologia Sp. z o.o. sp.k. Poznań 33
2327 Jamax Piotr Jastrzębski, Piotr Machlowski S.J. Bielsko-Biała 33
2328 Dom Maklerski Transarr Sp. z o.o. Łódź 33
2329 PZM Wimet S.J. Józefów 33
2330 KONSORCJUM FIRM DYSTRYBUCYJNYCH KRZYSZTOF KRZYSZTOF CZERKAWSKI, DOROTA LORKIEWICZ S.J. Wrocław 33
2331 UNIKORN Sp. z o.o. Olsztyn 33
2332 „Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Hajnówce Hajnówka 33
2333 Grupa Konsultingowo-Inżynieryjna Kompleks S.A. Wałbrzych 33
2334 Corol Sp. z o.o. Kobylnica 33
2335 Strawford – Poland Sp. z o.o. Gdynia 33
2336 Docu – System Sp. z o.o. Warszawa 33
2337 SERVINETTI S.J. Przytkowice 33
2338 Przeds. Music – Info Sp. z o.o. Kraków 33
2339 Przedsiębiorstwo ARMOT S.J. Ełk 33
2340 Zakłady Mechaniczne Oleksik S.J. Zwoleń 33
2341 AGROMA S.A. Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym Szczecin 33
2342 Clima Heat sp.j. Andrzej Migdalski Jan Wierzbicki Jelenia Góra 33
2343 SKS – STAKUSIT – POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 33
2344 Fabryka Armatury Idmar Sp. z o.o. Krosno 33
2345 Daprico Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Szczecin 33
2346 Multimex Sp. z o.o. PPHU Koluszki 33
2347 PH Bambi S.J. Dębica 33
2348 Handel Hurtowy i Detaliczny S.J. Jarocin 33
2349 SPOŁEM PSS TĘCZA Wieluń 33
2350 Zapro Sp. z o.o. ZPU Gdańsk 33
2351 PHS Hospital Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 33
2352 Misiek Sp. z o.o. Rzeszów 33
2353 Solo Sp. z o.o. Kraków 33
2354 Alians Trade Sp. z o.o. Bielsko-Biała 33
2355 ETOS Sp. z o.o. Olsztyn 33
2356 NETTO Sp. z o.o. Kobylanka 32
2357 JOHN DEERE POLSKA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 32
2358 TELL S.A. Poznań 32
2359 PHU IMS-GRIFFIN Sp. z o.o. Warszawa 32
2360 MAS Sp. z o.o. Katowice 32
2361 Sanico Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 32
2362 SAF HOLLAND POLSKA Sp. z o.o. Trzcianka 32
2363 Total Market Sp. z o.o. Warszawa 32
2364 Bednarscy S.J. Toruń 32
2365 Jordahl & Pfeifer Technika Budowlana Sp. z o.o. Krępice 32
2366 Polver Sp. z o.o. Kraków 32
2367 Drabpol S.J. Mykanów 32
2368 Start J. Pietrukiewicz i Wspólnicy Sp. J. Suwałki 32
2369 LECH S.J. L.P. SYKUŁA Biłgoraj 32
2370 Peter Renz Sp. z o.o. Grójec 32
2371 Wozimex Sp. z o.o. Warszawa 32
2372 Kennametal Polska Sp. z o.o. Poznań 32
2373 THERMO SYSTEMS Sp. z o.o. Katowice 32
2374 PPHU Gamart S.A. Jasło 32
2375 Auto – Lakus S.J. Suwałki 32
2376 MULTIOFFICE Sp. z o.o. Kraków 32
2377 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Zwycięstwo Pszenno 32
2378 Ewa Szpot Sp. z o.o. Swarzędz 32
2379 R.G.R. Sp. z o.o. Libiąż 32
2380 Stacja Paliw Petro S.J. Tadeusz Pejski, Przemysław Pejski Różanna 32
2381 Kosmoprof Sp. z o.o. Szałe 32
2382 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HAS Sp. z o.o. Wieluń 32
2383 Mescomp Telecom S.A. Warszawa 32
2384 Centrum Budowlane Suszec Sp. z o.o. Suszec 32
2385 Adatela S.J. Krosno 32
2386 Sklep Firmowy nr 5 Zakładów Mięsnych S.J. Leżajsk 32
2387 Krak-Tar Sp. z o.o. Tarnów 32
2388 AF SEKO Sp. z o.o. Bielsko-Biała 32
2389 YES BIŻUTERIA Sp. z o.o. Poznań 31
2390 MAG-KRAK A. i R. Pluta S.J. Kraków 31
2391 Triada Augusto Pomorze D. i T. Aleksandrowicz S.J. Chwaszczyno 31
2392 Grzegorz Kierzkowski i Piotr Stanuch Sp. J. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Wytwórcze „Multimat” Nowy Sącz 31
2393 Dick Inter S.A. Gdańsk 31
2394 Mazur S.J. Wrocław 31
2395 PW TECHSAM WOCH S.J. Lublin 31
2396 Kon – Wit Plus S.J. Ksawerów 31
2397 Dekoma Sp. z o.o. Zalasewo 31
2398 WIMAD S.J. Wrocław 31
2399 Hafner Pomagier Trzebuchowscy sp. j. Toruń 31
2400 MTL Asco Sp. z o.o. Pyskowice 31
2401 PHU MBM Serwis Ogumienia S.J. Tarnów 31
2402 Sabur Sp. z o.o. Warszawa 31
2403 Dar – Food S.J. PHU Szczecin 31
2404 Unia Hurtowni Elektrycznych EL – PLUS Sp. z o.o. Chorzów 31
2405 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE „INTER KRAM” JERZY ANDRZEJAK, AGNIESZKA ANDRZEJAK SPÓŁKA JAWNA Wolsztyn 31
2406 MIGROL Sp. z o.o. PUH Lublin 31
2407 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Boguchwale Boguchwała 31
2408 Eaton Filtration (Poland) Sp. z o.o. Sandomierz 31
2409 Texol Milewski, Zakrzewski Sp. j. Swarzędz 31
2410 POLPENTEL Sp. z o.o. Osielsko 31
2411 I.D.C. POLONIA S.A. Libertów 31
2412 Titus Polska Sp. z o.o. Suchy Las 31
2413 Luvi Sp. z o.o. Lubartów 31
2414 Mithril Sp. z o.o. Gdańsk 31
2415 TAJA S.J. Żmigród 31
2416 BARTH Tadeusz Barth, Wacław Barth S.J. Nowy Sącz 31
2417 Autonix S.J. Rzeszów 31
2418 Silny & Salomon Sp. z o.o. Gdynia 31
2419 Gdyńska Sp-nia Ogrodniczo Pszczelarska Gdynia 31
2420 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Staszowie Staszów 31
2421 Społem PSS Kościan 31
2422 Tora S.J.  Bydgoszcz 31
2423 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Głogowie Małopolskim Głogów Małopolski 31
2424 Vitpol S.J. Mińsk Mazowiecki 31
2425 Santerm sp. z o.o. Grupa SBS Lublin 31
2426 Atakan Sp. z o.o. Gdynia 31
2427 Zawstal Sp. z o.o. Łódź 31
2428 Softprocess Sp. z o.o. Bogumiłowice 31
2429 IR – DRÓB DŁUGOŁĘCCY S.J. Oborniki Śląskie 31
2430 ABEL Sp. z o.o. Owińska 31
2431 Dakar Sp. z o.o. Słupsk 31
2432 Pal S.J. Czechowice-Dziedzice 31
2433 BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 30
2434 Drewmet FHUP S.J. Mogilany 30
2435 ATR Agrohandel Sp. z o.o. Stargard Szczeciński 30
2436 FURUNO POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 30
2437 Sato Polska Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 30
2438 Inergia Sp. z o.o. Lublin 30
2439 Lohmann Animal Health Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 30
2440 Eur – Med Polska Sp. z o.o. Katowice 30
2441 Elgrom S.J. Falenty Nowe 30
2442 Speed Pack S.J. Kraków 30
2443 Robert sp. j., Dorota Beźnic, Zofia Dryja Starachowice 30
2444 Delko Esta Sp. z o.o. Stargard Szczeciński 30
2445 Agroserw S.J. Grójec 30
2446 APX TECHNOLOGIE Sp. z o.o. Pruszków 30
2447 Gras 2 Sp. z o.o. Korzybie 30
2448 WAMEX Sp. z o.o. Warszawa 30
2449 LI – MAX L. J. ZIORA S.J. Ełk 30
2450 Apteka Centrum L.Choma, M.Choma S.J. Sokołów Podlaski 30
2451 Świat Drzwi i Okien S. J. Piła 30
2452 PPH COMEL Sp. z o.o. Gdańsk 30
2453 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Rabka-Zdrój 30
2454 Fero S.J. PH Środa Wielkopolska 30
2455 Recman Sp. z o.o. Suwałki 30
2456 Miejska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Kalisz 30
2457 INWATER Sp. z o.o. Poznań 30
2458 GS Samopomoc Chłopska Proszowice 30
2459 Firma Handlowo-Usługowa Elita Bartoszewski S.J. Bartoszyce 30
2460 Aval Sp. z o.o. Białystok 30
2461 GEMBIAK Hurtownia S.J. Głogów 30
2462 Reprotop Sp. z o.o. Kraków 30
2463 Gminna Sp-nia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Korczynie Korczyna 30
2464 Kresmot Zakład Remontowo – Produkcyjny Sp. z o.o. Nieledew 30
2465 Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. Płock 29
2466 TRANS-SER Marian Szumski Zbigniew Korzeniowski S.J. Młynary 29
2467 MARAT Sp. z o.o. Rybnik 29
2468 PARYS Sp. z o.o. PPH Lublin 29
2469 Dil Surowce Wtórne Sp. z o.o., sp.k. Bielsko-Biała 29
2470 Ehrle Polska Sp. z o.o. Warzymice 29
2471 Hossa Sp. z o.o. Szczecin 29
2472 Famel Sp. z o.o. Kluczbork 29
2473 STOMIL EAST Sp. z o.o. Sanok 29
2474 Sikora -.AC.- Sp. z o.o. Mikołów 29
2475 Plast – Bud S.J. Ciechanów 29
2476 ROLSERWIS S.A. PHP Płock 29
2477 Skup Surowców Wtórnych M. Patora S. Andrzejewski S.J. Szadek 29
2478 PHP Chemia – Katowice S.A. Katowice 29
2479 Mars S.J. Kamienna Góra 29
2480 Eljor S.J. Kikół 29
2481 Gminna Spółdzielnia Rolników w Oleśnicy Oleśnica 29
2482 FIRE – SYSTEM S.J PPHU Sprzętu Pożarniczego Ochronnego Mszana 29
2483 Agam Sp. z o.o. Łyski 29
2484 PHU Noban Sp. z o.o. Krzanowice 29
2485 Przedsiębiorstwo Obrotu Zwierzętami Hodowlanymi Sp. z o.o. Węgrów 29
2486 Lankwitzer Polska Sp. z o.o. Opole 29
2487 Przedsiębiorstwo Pal Bud S.J. Ozorków 29
2488 Indoor Group Ltd Sp. z o.o. Iława 29
2489 Scapol Sp. z o.o. Częstochowa 29
2490 Skład – Gałaszka S.J. Jarosław 29
2491 Elektrodom S.J. Lublin 29
2492 Profesjonalne Systemy Przemysłowe Sp. z o.o. Lublin 29
2493 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Kobierzyce 29
2494 Tar – Mal Sp. z o.o. Gdańsk 29
2495 Szerwal Sp. z o.o. Bielsko-Biała 29
2496 STANBUD Sp. z o.o. Gdańsk 29
2497 RPM PH Sp. z o.o. Pawonków 29
2498 Polskie Kruszywa Mineralne Sp. z o.o. Wałbrzych 29
2499 Firma MANGOR – BIS S.J. Roman Fabiński i Spółka Koszalin 29
2500 Biuro Handlowe Elipsa Sp. z o.o. Kobiernice 29
2501 Patria Polska Sp. z o.o. Warszawa 29
2502 Polska Grupa Handlowa Alfa Sp. z o.o. Gorlice 29
2503 Auto Hańcza S.J. Suwałki 29
2504 Firma Handlowa Elmetal Sp. j. Zofia Brzeska Gdańsk 29
2505 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Dopiewie Dopiewo 29
2506 Spółdzielnia Usługowo-Produkcyjna w Poświętnem Poświętne 29
2507 O-I Sprzedaż i Dystrybucja Polska Sp. z o.o. Jarosław 28
2508 RITTAL Sp. z o.o. Warszawa 28
2509 Mercedes – Benz Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 28
2510 Hydroland S.J. Myślenice 28
2511 Sako – Expo Techtextilplast S.J. Sakowski Wiśniewski Ozorków 28
2512 Orion Sp. z o.o. Poznań 28
2513 Mielżyński Sp. z o.o. Warszawa 28
2514 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Renex J.ryczek sp. j. Dębica 28
2515 Mipama Import – Export S.J. PPHU Opatówek 28
2516 Market ABC S.J. Lubin 28
2517 Phu „Ewmar” Sp. J. P.Rabiega S.Nyczak Kościan 28
2518 BIACOMEX S.A. Białystok 28
2519 Bryza Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 28
2520 Nik-Mar Mariusz Nikodem, Marek Kluka S.J. Groblice 28
2521 M. I R.Prasek S.J. Radom 28
2522 IMWITEX S.J. PHU Płońsk 28
2523 Awaco Project Sp. z o.o. Warszawa 28
2524 Szeptycki Sp. z o.o. Biała Podlaska 28
2525 Kim Sp. z o.o. Kamień Pomorski 28
2526 Serwis Opon Dębica Sp. z o.o. Dębica 28
2527 Partner – Bud Z.Małecka, M.Małecka, Z.Małecki, A.Kosmala, A.Małecki S.J. Tuszyn 28
2528 Społem Kupiecko – Wytwórcza Spółdzielnia Pracy  Malbork 28
2529 Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych – Dystrybucja Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 28
2530 SPOŁEM PSS w Lubaniu Lubań 28
2531 Poldrink Sp. z o.o. Warszawa 28
2532 Centrum Mięsne K&K Sp. z o.o. Gdańsk 28
2533 Avex S.J. Sucha Koszalińska 28
2534 Karol Sp. z o.o. Wólka Kosowska 28
2535 Przedsiębiorstwo Remontowo – Handlowe BOBREK S.J. Dąbrowa Górnicza 27
2536 BECTON DICKINSON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 27
2537 Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. Łódź 27
2538 Partner Sp. z o.o. Wrocław 27
2539 BR Konsorcjum Sp. z o.o. Refleks Spółka Komandytowa Białystok 27
2540 „Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Robotnik” w Zamościu Zamość 27
2541 Stalmax S.J. Gostynin 27
2542 B R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Poznań 27
2543 Firma ABC S.J. Kraków 27
2544 Sulzer Pumps Wastewater Poland Sp. z o.o. Warszawa 27
2545 PRUSZYŃSKI P.G. Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 27
2546 KRYOLAN – POLAND Sp. z o.o. Szczecin 27
2547 Petro – Naft Sp. z o.o. Płońsk 27
2548 Amer Sports Poland Sp. z o.o. Kraków 27
2549 Lidmann i Megger S.J. Lisi Ogon 27
2550 Niwa S.J. Osielec 27
2551 Kost Kościelnicki Stefaniak S.J. Częstochowa 27
2552 PHU Aparatex S.J. Ostrów Wielkopolski 27
2553 Hendripol Sp. z o.o. Bukowiec 27
2554 RAWA Zakłady Mięsne Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 27
2555 Auto Bruno Sp. zo.o. Poznań 27
2556 Centrum Handlowe Elektromarket Sp. z o.o. Września 27
2557 Agawa Sp. z o.o. Kraków 27
2558 U-CAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Motoryzacji Skierniewice 27
2559 MASTER S.J. FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA Imielin 27
2560 Lamba Sp. z o.o. Polanica-Zdrój 27
2561 AMAT Sp. z o.o. Lublin 27
2562 TUBEX Sp. z o.o. Łódź 27
2563 Hubert, K. Tesarczyk i Wspólnicy S.J. Bielsko-Biała 27
2564 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Dzikowiec 27
2565 PHU WĘGLOHUT S.J. Rybnik 26
2566 AES S.A. Grupa SBS Jasło 26
2567 HAGER POLO Sp. z o.o. Tychy 26
2568 Truckport Sp. z o.o. Dąbrowa 26
2569 DMG/Mori Seiki Polska Sp. z o.o. Pleszew 26
2570 Moto-Hurt S.A. Rzeszów 26
2571 J.J.DARBOVEN POLAND Sp. z o.o. Rumia 26
2572 Saaten-Union Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 26
2573 Firma Handlowo – Usługowa Rafko S.J. Nowy Wiśnicz 26
2574 Inkom Instruments Co W.Kuliński & R.Kłosiński S.J Warszawa 26
2575 Fabimex S.J. Warszawa 26
2576 Przedsiębiorstwo Rolniczo-Handlowe Rolmix Sp. z o.o. Przelewice 26
2577 AUTO SALON DEJON & DĄBROWSKI Sp. z o.o. Legnica 26
2578 Duet S.J. Składy Fabryczne Nawozów Sztucznych Stara Błotnica 26
2579 Sawo – Met Sp. z o.o. Warszawa 26
2580 MIR – WIT Sp. z o.o. Olsztyn 26
2581 HOPEA S.J. Warszawa 26
2582 KOSTA Sp. z o.o. Ustroń 26
2583 Tama Sp. z o.o. Pisz 26
2584 Delgross Sp. z o.o. Warszawa 26
2585 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Węgierskiej Górce Cięcina 26
2586 Technet Sp. z o.o. Radom 26
2587 WERK-LAND Sp. z o.o. Myszków 26
2588 PPHU Dora Sp. z o.o. Leszno 26
2589 Spółdzielnia Handlowo – Produkcyjna Rolnik w Łososinie Dolnej Łososina Dolna 26
2590 Multi – PEK S.J. Łódź 26
2591 Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa Rolnik Murowana Goślina 26
2592 Wizard Sp. z o.o. Sieradz 26
2593 Interum Sp. z o.o. Warszawa 26
2594 Lagos Sp. z o.o. Wejherowo 26
2595 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Tuchola 26
2596 Hajmig Sp. z o.o. Warszawa 26
2597 Centrala Nasienna Sp. z o.o. PPH Gostyń 26
2598 SMOKE SHOP S.A. Warszawa 26
2599 ROL – KĄT Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze Komarówka Podlaska 26
2600 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Gać 26
2601 Spółdzielnia Handlowo Produkcyjna w Trawnikach Trawniki 26
2602 Farmacol S.A. Katowice 25
2603 INTERMIK Sp. z o.o. Warszawa 25
2604 Fischerpolska Sp. z o.o. Kraków 25
2605 Ol – Term S.J. Olsztyn 25
2606 Jupro Taim K.Krawczyńska i S-Ka Sp. J. Konin 25
2607 TEKSTYLIA S.J. PHU Nadolice Wielkie 25
2608 IMPWAR Sp. z o.o. Miłkowice 25
2609 LOGISTAL Sp. z o.o. Reda 25
2610 Agrohandel S.J. Legnica 25
2611 Firma Handlowo-Produkcyjna Mak-I Marcin Gawron sp. j. Tarnów 25
2612 ITW Novadan Sp. z o.o. Czosnów 25
2613 Pas Katowice Sp. z o.o. Imielin 25
2614 Prostaf S.J. Poznań 25
2615 Agromex S.J. Kurzętnik 25
2616 ADLER AGRO Sp. z o.o. Zaścianki 25
2617 TAG S.J. Małgorzata Cemer, Albert Cemer Fasty 25
2618 Eurosystem Polska Sp. z o.o. Przywory 25
2619 Apis Sp. z o.o. Grupa SBS Siedlce 25
2620 MGR Farm. Marianna Oleszewska i Wspólnicy S.J. Ciechanów 25
2621 TAR – GROCH – FIL S.J. Filipowice 25
2622 Obwoźny Punkt Skupu Sprzedaży Surowców Wtórnych S.J. Zagórz 25
2623 EFMETAL Sp. z o.o. Włocławek 25
2624 Apteka Rodzinna Teresa I Jerzy KałaskaS.J. Garwolin 25
2625 Budowlane Centrum Dystrybucji Sp. z o.o. Zielona Góra 25
2626 Hurtownia Turbacz S.J. Handel – Usługi Transportowe Rabka-Zdrój 25
2627 Caldo – Izolacja S.J. Dębica 25
2628 Profil – Stal Sp. z o.o. Koszalin 25
2629 Firma Handlowa Zet Sp. z o.o. Pszczółki 25
2630 Business Oil S.J. Paprotnia 25
2631 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Ostróda 25
2632 KOBI CHROBAK, KOPACKI S.J. Przedmieście Dubieckie 25
2633 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Zagórowie Zagórów 25
2634 Ogrodnicza Spółdzielnia Handlu i Przetwórstwa Dębica 25
2635 S&S PW Sp. z o.o. Kraków 25
2636 Meblostyl-Eko Sp. z o.o. Zielona Góra 25
2637 Daisy S.J. PUH Sokołów Podlaski 25
2638 FEMMES DE BEAUTE Zagórscy S.J. Piastów 25
2639 Tejosiprem Sp. z o.o. Sosnowiec 25
2640 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Gniezno 25
2641 Spółdzielnia Pracy Kłos Brzesko 25
2642 BUDZAM Sp. z o.o. Zamość 25
2643 Brzost – Eko Sp. z o.o. Brzostówka 25
2644 Piotr i Paweł S.A. Poznań 24
2645 PPUH AUTOCENTRUM S.J. Mielec 24
2646 GREEN FACTORY Artur Rytel Zdunowo 24
2647 MARTIN BAUER POLSKA Sp. z o.o. Witaszyce 24
2648 PSS SPOŁEM Katowice 24
2649 Amii Sp. z o.o. Łódź 24
2650 Baltic Diesel Serwis Silników Okrętowych S.J. Gdańsk 24
2651 AGROPOL Marek I Dariusz Jarych S.J. Mroczeń 24
2652 Agromax Sp. z o.o. Warszawa 24
2653 Admaco S.J. Elizówka 24
2654 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WOD.KAN.C.O.I GAZ JACHOWICZ I SYNOWIE S.J. Grybów 24
2655 Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi Stalimport Marcinkowski i Wspólnicy S.J. Lipno 24
2656 Centrum Materiałów Budowlanych Euro – Płyta Paszkowscy S.J. Nowy Tomyśl 24
2657 Direkta A. Pęciak S. Supernak S.J. Częstochowa 24
2658 Scan-Partner Sp. z o.o. Rzgów 24
2659 Auroland Sp. z o.o. Bytom 24
2660 MASAR S.J. Chojnice 24
2661 Aet S.Adamczak, K.Zbanyszek, D.Patryniak Sp.J. Ostrów Wielkopolski 24
2662 INTER S S.J. PPHU Kępno 24
2663 PHU Wysokiński Sp. z o.o. Warszawa 24
2664 ALMA TREND Sp. z o.o. Katowice 24
2665 Akces Co S.J. Andrespol 24
2666 SERWIS OGUMIENIA NOWACKI S.J. Zielona Góra 24
2667 FINKA Sp. z o.o. Szczecin 24
2668 Hydrobud-Przeworsk Sp. z o.o. Przeworsk 24
2669 Wiatr Sp. z o.o. Biała Rawska 24
2670 TRAX Sp. z o.o. Łódź 24
2671 PPHU Flaxpol Sp. z o.o. Kluczbork 24
2672 PROAUTO Sp. z o.o. Szczecin 24
2673 ITUM Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 24
2674 Dobis Sp. z o.o. Trzciana 24
2675 Amadora Sp. z o.o. Trzebiatów 24
2676 Firma Handlowa Lider Jan Fąk i Wspólnicy sp. j. Ostrołęka 24
2677 JAWORSKI Sp. z o.o. PPHU Szpetal Górny 24
2678 EKO – BHL Sp. z o.o. Warszawa 24
2679 Gosmet Sp. z o.o. Nowa Wieś Wielka 24
2680 PHU PETROL Sp. z o.o. Nowa Obra 24
2681 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Budownictwa Corpinex Sp. z o.o. Inowrocław 24
2682 Zbigniew Czajka i Ska Spółka Komandytowa PHU Kłodzko 24
2683 Inducomp Industrial Components Sp. z o.o. Izabelin 24
2684 Frigo Sp. z o.o. Warszawa 24
2685 Społem PSS w Skawinie Skawina 24
2686 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kamiennej Górze Kamienna Góra 24
2687 Hodowca Sp. z o.o. Straszyn 24
2688 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Bolesławiec 24
2689 ZJ Moje Zdrowie Sp. z o.o. Warszawa 24
2690 VITAL – BIS Sp. z o.o. PHU Białystok 24
2691 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Niwiska 24
2692 Sarantis Polska S.A. Piaseczno 23
2693 KGHM METRACO S.A. Legnica 23
2694 ZM INVEST S.A. Ropczyce 23
2695 Astra Sp. z o.o. Wrocław 23
2696 Alcon Polska Sp. z o.o. Warszawa 23
2697 BIZEA Sp. z o.o. Tomice 23
2698 MAZI S.J. Latowicz 23
2699 Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe Z. Niziński Wyszków 23
2700 ABET Sp. z o.o. Warszawa 23
2701 PRO – MAR S.A. Poznań 23
2702 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kaliszu Kalisz 23
2703 FIRMENICH Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 23
2704 PHU Beskid Plus Roman Tyrna, Janusz Cybuch, Bartosz Tyrna S.J. Cieszyn 23
2705 Mrugalski – Mrugalski S.J. PHUG Łask 23
2706 ASTAT Sp. z o.o. Poznań 23
2707 Evimex Sp. z o.o. Agencja Handowo – Usługowa Tomaszów Mazowiecki 23
2708 Pezetel Aviation Sp. z o.o. Warszawa 23
2709 Ediko Sp. z o.o. Warszawa 23
2710 Alamo Water Poland sp. z o.o. Zielonki 23
2711 WAMET.COM Sp. z o.o. Olesno 23
2712 Firma Handlowo-Usługowa Agro-Gama Józef Psica, Marek Litewka S.j. Proszowice 23
2713 Signella Trucks Sp. z o.o. Stojadła 23
2714 F.H Alf 2 S.J. Bochnia 23
2715 Krasnodębski i S-Ka – Optiblok S.J. Łódź 23
2716 Auto – Bis Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 23
2717 Bolzoni Auramo Polska Sp. z o.o. Lublin 23
2718 Tomag Sp. z o.o. Plewiska 23
2719 Rotor Sp. z o.o. Bydgoszcz 23
2720 Ala S.J. Hurtownia Spożywcza Prudnik 23
2721 Kompan Sp. z o.o. Wieluń 23
2722 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo WPT Sp. z o.o. Gdańsk 23
2723 Davos Sp. z o.o. Gdańsk 23
2724 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Zbąszyniu Zbąszyń 23
2725 AGROMA – SOKÓŁKA Sp. z o.o. PHU Sokółka 23
2726 Spółdzielnia Pracy Handlowo – Usługowa Siemiatycze 23
2727 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Kluki 23
2728 TEMTECH Sp. z o.o. Kraków 23
2729 Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Łódź 22
2730 SIGNAL PUH Ostrowiec Świętokrzyski 22
2731 MARTES SPORT Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22
2732 PROMAR Sp. z o.o. PPH Łomianki 22
2733 Unimet S.J. Rzeszów 22
2734 Bokaro Szeligowscy S.J. Gorzów Wielkopolski 22
2735 Eko – Instal ZUHP S.J. Bydgoszcz 22
2736 METRO Andrzej Lipka i Wspólnicy S.J. Sokołów 22
2737 Leitz Polska Sp. z o.o. Radomsko 22
2738 Nedcon Silesia Sp. z o.o. Wrocław 22
2739 MERVEX Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22
2740 FEROX ENERGY SYSTEMS Sp. z o.o. Katowice 22
2741 TOMSOL Sp. z o.o. Koszalin 22
2742 Słotzłom Słocińscy S.J. Koziegłowy 22
2743 Artim Sp. z o.o. Opole 22
2744 ZPHU JAKMAR Jacek Brzozowski S.J. Łowicz 22
2745 L. J. Stankiewicz S.J. Białystok 22
2746 Interroll Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
2747 Europlastik S.J. Bielsko-Biała 22
2748 Purolite Sp. z o.o. Gdynia 22
2749 Famiko – Bud Sp. z o.o. Lublin 22
2750 Expert J.Rusinkiewicz i Wspólnicy S.J. Olsztyn 22
2751 WIM Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 22
2752 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe – Dakal S.J. Mikołów 22
2753 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Agropest” Sobótka Tadeusz, Chachuła Tadeusz, Rudnicki Lucjan Goraj 22
2754 Stanwoj – Hurt S.J. PHU Stoczek 22
2755 Digital System Sp. z o.o. Kraków 22
2756 Spółdzielnia Producentow Grzybów Jadalnych Maków 22
2757 MAR-BER Janusz Marszałek, Jarosław Berdychowski S.J. Ścinawka Średnia 22
2758 Nova S.J. Gdańsk 22
2759 Firma Handlowa Sopel S.J. Mariusz Stanek i Spółka Proszowice 22
2760 MAZBUD Sp. z o.o. Bochnia 22
2761 BTTJarosław Denicki i Wspólnicy S.J. Zawada 22
2762 Tribotec Polska Sp. z o.o. Wrocław 22
2763 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Szadek 22
2764 Glob Cars Sp. z o.o. Krosno 22
2765 Makler Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 22
2766 Społem Handlowo – Wytwórczo Spółdzielnia Pracy Bielsko-Biała 22
2767 GS Samopomoc Chłopska Tokarnia 22
2768 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Korzennej Korzenna 22
2769 Kaja Sp. zo.o. Wałbrzych 22
2770 Rol – Zbyt S.J. PUH Puszczykowo 22
2771 Anex Plus Sp. z o.o. Ustka 22
2772 Chemagro Sp. z o.o. Radomsko 22
2773 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Orły 22
2774 Gminna Sp-nia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Wiśniowej Wiśniowa 22
2775 Finclub Poland Sp. z o.o. Cieszyn 22
2776 HSI Sp. z o.o. Opole 22
2777 Fakro Sp. z o.o. Nowy Sącz 21
2778 Johnson Controls Akumulatory Sp. z o.o. Katowice 21
2779 Euro Vinyl Sp. z o.o. Szeligi 21
2780 Halmar Sp. z o.o. Stalowa Wola 21
2781 IOW SERVICE Sp. z o.o. Kochlice 21
2782 UNIMOT EXPRESS Sp. z o.o. Warszawa 21
2783 Euromat sp. j. Parcej Jerzy, Chwaliński Roman i Małgorzata Niemodlin 21
2784 Arka S.J. Sianów 21
2785 Impol-1 F.szafrański sp. j. Warszawa 21
2786 MORAPEL S.J. K. J. Morzywołek Nowy Sącz 21
2787 Kujawsko-Dobrzyńska Spółdzielnia Handlowa Rypin 21
2788 PW Now – Bud Nowakowscy S.J. Mogilno 21
2789 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Stęszewie Stęszew 21
2790 SPOŁEM PSS Radom 21
2791 Artprol Ceckowscy S.J. Suwałki 21
2792 Arma Firma Inżynierska Jerzy Noworyta, Bartosz Noworyta sp. j. Kraków 21
2793 Pinia Sp. z o.o. Jarocin 21
2794 Larsson Polska Sp. z o.o. Gdańsk 21
2795 INTERPETRO Sp. z o.o. Rzeszów 21
2796 Matix E.M. Matysiak S.J. Święciechowa 21
2797 P.U.H. SOTEX Sp. z o.o. Szczecin 21
2798 Delta Controls Sp. z o.o. Kraków 21
2799 Miracle S.J. Słupca 21
2800 Taurus S.J. Tuchola 21
2801 Strzel-Pol Stacja Paliw M. Strzelecki i Wspólnicy S.J. Kołacin 21
2802 Firma Handlowa A. P. E. B. Szeląg S.J. Węgrzce Wielkie 21
2803 GS Samopomoc Chłopska Mszana Dolna 21
2804 TGM Sp. z o.o. Niedrzwica Duża 21
2805 Zakład Usług Informatycznych Z.koza Spółka Komandytowa Sztum 21
2806 HAST Sp. z o.o. Jaraczewo 21
2807 Rolniczo Handlowa Spółdzielnia Pracy w Nowym Sączu Nowy Sącz 21
2808 P.P.U.H MIRAD Sp. z o.o. Karczew 21
2809 Krymar Handel Hurt Detal S.J. Słupsk 21
2810 Rejonowa Spółdzielnia Samopomoc Cieszyn 21
2811 Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Kołobrzegu Kołobrzeg 21
2812 DOM SERWIS Sp. z o.o. Kraków 21
2813 GS Samopomoc Chłopska Hajnówka 21
2814 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kartuzach Kartuzy 21
2815 Spółdzielnia Agromel w Wolborzu Wolbórz 21
2816 PH ALFA – ELEKTRO Sp. z o.o. Katowice 20
2817 TIMEX S.A. Warszawa 20
2818 KRAMEL Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 20
2819 PPHU Specjał Sp. z o.o. Warszawa 20
2820 Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o. Krapkowice 20
2821 HILTI (POLAND) Sp. z o.o. Warszawa 20
2822 CONSORTE – SR Sp. z o.o. Wrocław 20
2823 ENSTO POL Sp. z o.o. Straszyn 20
2824 Rurex Sp. z o.o.  Opacz 20
2825 Kosmaz Sp. z o.o. Koszalin 20
2826 Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Złotkowo 20
2827 MULTI SERVICE Sp. z o.o. Lubelskie Centrum Zaopatrzenia Lublin 20
2828 Billmed Sp. z o.o. Warszawa 20
2829 Bemar Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 20
2830 FORMENTI & GIOVENZANA POLSKA Sp. z o.o. Wieruszów 20
2831 Przedsiębiorstwo KPS Sp. z o.o. Poznań 20
2832 SANMED Sp. z o.o. Łódź 20
2833 MOTOR CENTRUM Sp. z o.o. Gdańsk 20
2834 Rofryd Sp. z o.o. Rzeszów 20
2835 LOGIS Sp. z o.o. Komorniki 20
2836 Stalpol S.J. Lublin 20
2837 Budcar G.K. Szozda S.J. Lubań 20
2838 Dienes Polska sp. z o.o. Inowrocław 20
2839 Pakrom S.J. Giżycko 20
2840 REA Sp. z o.o. Tarnów 20
2841 FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO PRODUKCYJNA ORFAMAK LESZEK, JERZY, ZBIGNIEW GRZYBOWIE S.J. Proszowice 20
2842 BLUBIT Sp. z o.o. Warszawa 20
2843 Grupa Producentów Warzyw Szklarniowych VEGAPOL Sp. z o.o. Janów 20
2844 AWEG S.J. Opole 20
2845 Firma Handlowo – Usługowa Far – Lak S.J. Łańcut 20
2846 PH Kohidrex Jarosław Kowzuń, Czesław Kowzuń sp.j. Igołomia 20
2847 GNIEMIX S.J. PH Gniewino 20
2848 Elektro – Serwis S. J. Zawada 20
2849 Handlowo – Produkcyjna Spółdzielnia Pracy Samopomoc Chłopska w Nowym Targu Nowy Targ 20
2850 Stator Sp. z o.o. Wrocław 20
2851 Aber Sp. z o.o. Warszawa 20
2852 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kozienicach Kozienice 20
2853 Vist S.J. Suwałki 20
2854 PHU Sam – Chem S.J. Stary Sącz 20
2855 Przedsiębiorstwo Handlowe Kas Jacek Kasperski Sp. J. Gdynia 20
2856 Ziemowit Paweł Plewka, Grzegorz Gierczak S.J. Wrocław 20
2857 Jowam Sp. z o.o. Myślibórz 20
2858 Spółdzielnia Handlowo Rolnicza w Czerniewicach Choceń 20
2859 Firma Handlowa Macro Ryfa Sławomir, Pinczyński Marian sp. z o.o. Gdańsk 20
2860 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Nowotańcu Nowotaniec 20
2861 GRAAL S.A. Wejherowo 19
2862 SLOVRUR Sp. z o.o. Stalowa Wola 19
2863 Lima S.A. Szczecin 19
2864 POLMARS R. Ziółkowski i S-ka Spółka Komandytowa Warszawa 19
2865 CENTROWET Sp. z o.o. Olsztyn 19
2866 Kermi Sp. z o.o. Wrocław 19
2867 Inspiracja Puziuk S.J. Choroszcz 19
2868 PUH AUTO – COMPLEX Z. Czerwiński Wielogłowy 19
2869 Elektro – Instal Sp. z o.o. Jabłonna 19
2870 Krones Sp. z o.o. Warszawa 19
2871 ART – ZBYT S.J. PHU Milicz 19
2872 SZPOT Sp. z o.o. Swarzędz 19
2873 AGROMA Sp. z o.o.Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym Sępólno Krajeńskie 19
2874 Centralna Składnica Zaopatrzenia S.A. Kielce 19
2875 Tanik III Sklep Ogólnospożywczo – Przemysłowe S.J. Warszawa 19
2876 Grupa Lew S.A. Częstochowa 19
2877 Rocket Poland Sp. z o.o. Starogard Gdański 19
2878 KERANISS Sp. z o.o. Warszawa 19
2879 Trans – Mak S.J. Pabianice 19
2880 Apteki – Anna Kalisoras Sp. z o.o. Poniec 19
2881 ZŁOTA KURKA Sp. z o.o. Bieżuń 19
2882 DUMA POLAND Sp. z o.o. Gdynia 19
2883 Auto Żelazo S.J. Stojadła 19
2884 AUTO SERWIS SIKORSKI S.J. Olsztyn 19
2885 Ko Pa Ko I. I J. Płachta S.J. Swarzędz 19
2886 CATERTEAM Sp. z o.o. Warszawa 19
2887 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Tuchola 19
2888 Melba S.J. Stęszew 19
2889 ESALES Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Katowice 19
2890 Hydro Kan Instal S.J. Leszno 19
2891 Firma Handlowo-Usługowa Gil S.J. Gil Krystyna, Gil Stanisław Biały Dunajec 19
2892 PW Staltex Sp. z o.o. Żelazków 19
2893 Faber Sp. z o.o. Szczecin 19
2894 Handlowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Tarnobrzeg 19
2895 El Toro Bobrowski Blatkiewicz S.J. Stargard Szczeciński 19
2896 Platan Sp. z o.o. Warszawa 19
2897 GMB Sp. z o.o. Gdańsk 19
2898 Zakład Instalacyjno-Montażowy Monterm Sp. z o.o. Gorlice 19
2899 Megahandel, Export – Import Sp. z o.o. Belsk Duży 19
2900 EKa Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe  Suszec 19
2901 EUROCASH S.A. Komorniki 18
2902 BASF Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
2903 BON PRIX Sp. z o.o. Łódź 18
2904 Florentyna – Zakład Pracy Chronionej S.J. Pleszew 18
2905 DAJAR Sp. z o.o. Koszalin 18
2906 Centrala Farmaceutyczna CEFARM S.A. Warszawa 18
2907 OLYMPUS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 18
2908 Kadefarm Sp. z o.o. Sierosław 18
2909 MC DIAM Sp. z o.o. Warszawa 18
2910 Zakład Produkcyjno – Handlowy Hurtownia Części Zamiennych Tuszów Narodowy 18
2911 Quest – Dystrybucja Sp. z o.o. Wrocław 18
2912 Polimet S.Kij S.J. Bielsko-Biała 18
2913 Rational Sp. z o.o. Warszawa 18
2914 FH Tragar S.J. Izdebnik 18
2915 Sacar S.J. Stalowa Wola 18
2916 PROTE – Technologie dla Środowiska Sp. z o.o. Poznań 18
2917 Fortress S.A. Katowice 18
2918 AGRA Sp. z o.o. Przeds. Usług Rolniczo Gospodarczych Opole 18
2919 APG CO. S.J. Białystok 18
2920 ZUHIP – Sp. z o.o. Olszówka 18
2921 Mar – Rom S.J. Orońsko 18
2922 Jawal & M.R.Z. Murawiec S.J. Mrocza 18
2923 Laboratoire L'Ideal Parisien Sp. z o.o. Kraków 18
2924 Hurtownia JUNIOR Tomasz Świniarski Grudziądz 18
2925 Firma Handlowo – Usługowa Sad – Trans S.J. Jedlińsk 18
2926 Balzen – Plast S.J. Katowice 18
2927 Cooper Industries Poland LLC Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 18
2928 Firma Handlowa Ramotowski S.J. Kolno 18
2929 Auto Kamiński Sp. z o.o. Konin 18
2930 DUSIK – MATUSIAK S.J. Hurtownia Piwa i Napojów Andrychów 18
2931 Ortmed Sp. z o.o. Warszawa 18
2932 Auto – Jakubowscy S.J. Świlcza 18
2933 Dak – Bud Sp. z o.o. Pelplin 18
2934 Agroserwis S.J. Nowy Tomyśl 18
2935 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Szczytniki Radliczyce 18
2936 BH Kampoll S.J. Ostrów Wielkopolski 18
2937 Starbud – Grupa B+B Sp. z o.o. Tarnów 18
2938 Magnus W. Jelonek, M. Rudolf S.J. Jaworzno 18
2939 Tucher Wybrzeże Brzozowski Kilanowski S.J. Gdańsk 18
2940 Drawstal Sp. z o.o. Opole 18
2941 Kali Sp. z o.o. Wręczyca Wielka 18
2942 CHEMPROHA POLAND Sp. z o.o. Łódź 18
2943 ROLTEX Siedliszcze Sp. z o.o. PUH Siedliszcze 18
2944 Spółdzielnia Rolniczo – Handlowa Samopomoc Chłopska w Rzeszowie Rzeszów 18
2945 Gminna Sp-nia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Przeworsk 18
2946 Elteco Poland Sp. z o.o. Kraków 18
2947 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Mycielinie Korzeniew 18
2948 T.Q.L. Sp. z o.o. Raszyn 18
2949 Centrala Nasienna Sp. z o.o. Bolesławiec 18
2950 BIOMET POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 17
2951 TESKO STEEL Sp. z o.o. Rybnik 17
2952 Medservice Sp. z o.o. Katowice 17
2953 Elkabel Szczygielski Sp.J. Lublin 17
2954 Mag Instal Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17
2955 SNC S.J. Rudawa 17
2956 Kamar S.J. Jolanta Knapkiewicz, Leszek Knapkiewicz Bydgoszcz 17
2957 BINOTTO POLSKA Sp. z o.o. Oleśnica 17
2958 MTL S.J. Toruń 17
2959 Tweetop Sp. z o.o. Szczecin 17
2960 MH Sp. z o.o. Poznań 17
2961 Market Punkt 4 PL Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 17
2962 Firma Handlowa BAT S.J. Sierakowice 17
2963 SPOŁEM Spółdzielnia Hurtowo – Detaliczna TĘCZA Wrocław 17
2964 Centrum Budowlane Stanisław i Marcin Guzowicz S.J. Darłowo 17
2965 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Standard Rogulscy S. J. Opoczno 17
2966 Lawa S.J. Łódź 17
2967 Atest – Krzysztof Biernat I Dariusz Kobierski – S.J. Sieradz 17
2968 Metalzbyt Polska Sp. z o.o. Rzeszów 17
2969 Biall Sp. z o.o. Otomin 17
2970 Alfa i Omega S.J. Głogów 17
2971 AUTOFORUM S.A. Łomianki 17
2972 Allied Solutions Poland Sp. z o.o. Warszawa 17
2973 Kornix Forest Sp. z o.o. Wejherowo 17
2974 Schrack Seconet Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
2975 Phonak Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
2976 Chełmski Cement Sp. z o.o. Chełm 17
2977 ASTRO Sp. z o.o. Lublin 17
2978 POLKA INTERNATIONAL Sp. z o.o. Stara Biała 17
2979 GS Agnieszka i Robert Sip S.J. Nowe Skalmierzyce 17
2980 Jacol Sp. z o.o. Modła Królewska 17
2981 TAURUS – S.BYCZEK, M.WOLNY S.J. Miechów 17
2982 KARGO Sp. z o.o. Olsztyn 17
2983 Optivit Sp. z o.o. Warszawa 17
2984 Maphond Hondra Marek i Paweł Sp. J. Płońsk 17
2985 Jetta S.J. Warszawa 17
2986 Frutiger Polska Sp. z o.o. Oświęcim 17
2987 MĄDEL Sp. z o.o. Tarnów 17
2988 Przeds. Handlowo – Transportowe Klinkier Sp. z o.o. Częstochowa 17
2989 MEDITECH Sp. z o.o. Przeźmierowo 17
2990 Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe JMB Sp. z o.o. Goleniów 17
2991 Spolmot-5 Sp. z o.o. Oleśnica 17
2992 ŻUCHOWSKI – DENTAL Sp. z o.o. Szczecin 17
2993 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Rzepienniku Strzyżewskim Rzepiennik Strzyżewski 17
2994 Stacja Paliw Etyl Falkowscy S.J. Olsztyn 17
2995 Tahara Company Sp. z o.o. Warszawa 17
2996 PPHU Albatros J. i M. Czyż S.J. Chełm 16
2997 Baltic Company Sp. z o.o. Warszawa 16
2998 Betomax Polska S.A. Końskie 16
2999 APTE. PL A.T. Hinz S.J. Reda 16
3000 Remmers Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 16
3001 Bayleg S.J. Hurtownia Leków Weterynaryjnych Ziemnice 16
3002 M.B.MARKET LTD. Sp. z o.o. Baniocha 16
3003 FM Produkty Dla Stomatologii Wojciech Feć, Beata Feć S.J. Kraków 16
3004 K.M.F. Sp. z o.o. Kolbuszowa 16
3005 Amex Stationery Sp. z o.o. Kraków 16
3006 Ziel-Gaz Kazimierz Zieliński i Wspólnicy S.J. Zielonki 16
3007 Intruck Sp. z o.o. Warszawa 16
3008 FALA Warszawska Spółdzielnia Handlowa Warszawa 16
3009 Everts – Pol Sp. z o.o. Warszawa 16
3010 DORADO CHŁODNIE Sp. z o.o. Bielsko-Biała 16
3011 Poltraf Sp. z o.o. Gdańsk 16
3012 BEST S.J. Lubartów 16
3013 SPOŁEM PSS Dębica 16
3014 Avanti – Marczyk S.J. Łódź 16
3015 Firma Usługowo – Handlowa S.J. Bełchatów 16
3016 Somar S.J. Kalisz 16
3017 Buwar Sp. z o.o. Legnica 16
3018 INTERCO Sp. z o.o. Biuro Handlowe Katowice 16
3019 PPHU SILESIA Sp. z o.o. Żywiec 16
3020 BISPOOL Sp. z o.o. Białystok 16
3021 TITO Sp. z o.o. Wysoka 16
3022 CHIMIMECA POLSKA Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 16
3023 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kórniku Kórnik 16
3024 Handel Towarami Masowymi, Stacja Paliw S.J. Chojnów 16
3025 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Mielcu Mielec 16
3026 Akros Sp. z o.o. Stoczek Łukowski 16
3027 Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem Pyrzyce 16
3028 SZWAGRY Sp. z o.o. Poznań 16
3029 PW R-R Sp. z o.o. Bydgoszcz 16
3030 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wiązownie Wiązowna 16
3031 POLIMER – EKO Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 16
3032 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Tymbarku Tymbark 16
3033 Borowski – Borowski S.J. Kleosin 16
3034 Misuna Sp. z o.o. Krokowa 16
3035 ZPH Stomaf Sp. z o.o. Warszawa 16
3036 AUCHAN POLSKA Sp. z o.o. Piaseczno 15
3037 SCANIA POLSKA S.A. Stara Wieś 15
3038 Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja Spółka Komandytowa Poznań 15
3039 Laska Technika Przemysłowa Sp. z o.o. Tychy 15
3040 VELUX – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 15
3041 HALMAR A. Mysior, W. Gąsiorski Sp. Komandytowa Stalowa Wola 15
3042 Poltra Sp. z o.o. Stalowa Wola 15
3043 CHESPA Sp. z o.o. Krapkowice 15
3044 Mars Dystrybucja Sp. z o.o. Zamość 15
3045 WIT S.J. Łódź 15
3046 Promotor Sp. z o.o. Wałbrzych 15
3047 Przedsiębiorstwo Handlowe „Kanwa” Adamczyk i S-Ka sp. j. Warszawa 15
3048 Toma Sp. z o.o. Przeźmierowo 15
3049 Sternet Sp. z o.o. Tarnów 15
3050 Intech S.J. Agencja Techniczno – Handlowa Zabierzów 15
3051 BIURO PLUS S.J. Zielona Góra 15
3052 SIGMA BK S.J. Chwaszczyno 15
3053 Walmed Sp. z o.o. Warszawa 15
3054 Partner XXI Sp. z o.o. Zabrze 15
3055 Kosbud Bracia Kosińscy Adam Kosiński, Mariusz Kosiński, Marcin Kosiński S.J. Dziękowizna 15
3056 V-MOTORS Sp. z o.o. Wrocław 15
3057 TIMBER Bolek i Gryczman S.J. Cieszyn 15
3058 San – Gaz Kardach S.J. Jarocin 15
3059 Sepix PHU S.J. Słupsk 15
3060 Sprzedaz Materiałów Budowlanych i Rolnych Bud – Rol S.J. Płońsk 15
3061 WOD – KAN Czernecki, Olszówka, Białkowski S.J. Tarnów 15
3062 Firma Handlowa Specjal Kurkiewicz S.J. Kraków 15
3063 Koemi S.J. Dywity 15
3064 Pawilon Handlowy Armet Hurt i Detal S.J. Opoczno 15
3065 Saba Sp. z o.o. Wrocław 15
3066 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Wadowice 15
3067 Lowell International Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
3068 NORMAZET S.J. Zygmunt Adamski i Spółka Wrocław 15
3069 Avexim Sp. z o.o. PHU Lublin 15
3070 Truetrade & Technology Sp. z o.o. Katowice 15
3071 Bart Kwiaty Sp. z o.o. Złotniki 15
3072 Pehamot Sp. z o.o. Szczecin 15
3073 Pas Zielona Góra Sp. z o.o. Zielona Góra 15
3074 Delicja Sp. z o.o. Rzeszów 15
3075 PSS SPOŁEM Łańcut 15
3076 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Pionkach Pionki 15
3077 NOWELA Sp. z o.o. Poznań 15
3078 Hurtownia JANINA Sp. z o.o. Libiąż 15
3079 Emka Sp. z o.o. Przemyśl 15
3080 PPUH Stamar S.J. Płońsk 15
3081 Hobbit Sp. z o.o. Ujście 15
3082 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Narewka 15
3083 Gminna Spółdzielnia SCH Cisek Sukowice 15
3084 Apteka Ustecka Sp. z o.o. Tczew 15
3085 Chemetall Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
3086 Michalczyk i Prokop Sp. z o.o. Łódź 14
3087 DBK Sp. z o.o. Olsztyn 14
3088 KAMIX Sp. z o.o. Stojadła 14
3089 Polstal S.J. M. Słabosz, A. Krawiec Sosnowiec 14
3090 Carcommerce Sp. z o.o. Warszawa 14
3091 Came Pl Sp.K. Warszawa 14
3092 Konsorcjum Autostrada Śląsk S.A. Katowice 14
3093 PHARMENA S.A. Łódź 14
3094 Tema 2 Sp. z o.o. Warszawa 14
3095 Istpol Sp. z o.o. Warszawa 14
3096 Savona Sp. z o.o. Rudnik Szlachecki 14
3097 PHU MARK Sp. z o.o. Brzesko 14
3098 Tyranik Przeds. Handlowo-Transportowe Export-Import S.J. Krapkowice 14
3099 AGENCJA HANDLOWA VABANK S.J. Elbląg 14
3100 Sema Trade Textil Sp. z o.o. Opypy 14
3101 Klar Sp. z o.o. Zielona Góra 14
3102 „Pauladrob Bachorowska&Bachorowski” Sp. J. Świdwin 14
3103 Bilmex-Tank Sp. z o.o. Głogoczów 14
3104 AUSTENIT IMPORT Krystyna Ciećkiewicz, Jacek Ciećkiewicz, Cyprian Ciećkiewicz S.J. Gdańsk 14
3105 WEKTOR Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14
3106 Kendrolab Sp. z o.o. Warszawa 14
3107 SALTEX Sp. z o.o. Łódź 14
3108 Stalserwis – Chojnice S.A. Topole 14
3109 Kolnex S.J. Białystok 14
3110 WIZAN Małopolska Spółdzielnia Handlowa Andrychów 14
3111 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Olko D. Rybicka, Z. Olko S.J. Sopot 14
3112 FARMEX Sp. z o.o. Bielice 14
3113 Jantoń Dystrybucja Sp. z o.o. Pabianice 14
3114 MK Petrol Sp. z o.o. Warszawa 14
3115 OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SKOCZOWIE Skoczów 14
3116 Instalnet Szabat, Rydzewski S.J. Kraśnik 14
3117 Fimar S.J. Braniewo 14
3118 Radzymińska Spółdzielnia Handlowa Radzymin 14
3119 SPÓŁDZIELCZA AGENCJA MARKETINGOWA INTER – ROL Bielsk Podlaski 14
3120 Continental Auto Sp. z o.o. Słupsk 14
3121 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Poldan Sp. z o.o. Gostynin 14
3122 Techjar Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego  Borowo 14
3123 SPOŁEM PSS Wadowice 14
3124 Apteka Staromiejska S.J. Gdańsk 14
3125 Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami Chemia Sp. z o.o. Opole 14
3126 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Ostrorogu Ostroróg 14
3127 Dipol Gołaszewski, Gwizdała, Waśniowski sp. j. Kraków 13
3128 Firma Bartosz S.J. Białystok 13
3129 BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Górny Śląsk Spółka Komandytowa Przyszowice 13
3130 Matex Sp. z o.o. Jelenia Góra 13
3131 VAILLANT SAUNIER DUVAL Sp. z o.o. Warszawa 13
3132 EGA Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś Rzeczna 13
3133 Wodmax Sp. z o.o. Olsztyn 13
3134 WIARUS Pakieła A., Gunia M. i Wspólnicy S.J. Bielsko-Biała 13
3135 Glaz – Bud Sp. z o.o. Pułtusk 13
3136 P.U.H. Nel – Tech J. Dutka, J. Baran, M. Piętka – S.J. Nowy Sącz 13
3137 Svimpex Sp. z o.o. Wrocław 13
3138 MADO Sp. z o.o. Łódź 13
3139 Kosma – Farm Sp. z o.o. Warszawa 13
3140 Joart S.A. Bolesławiec 13
3141 BZA S.A. Warszawa 13
3142 PHPU UNIA Sp. z o.o. Białystok 13
3143 Rolmex S.J. Szczuczyn 13
3144 Sindak S.J. Krzeszowice 13
3145 Apteka Królewska S.J. z/s w Strzegomiu Strzegom 13
3146 PUH TAREM Sp. z o.o. Opole 13
3147 ART-STAL S.J. Wyroby Hutnicze Biała Podlaska 13
3148 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska PCIM Pcim 13
3149 Sklep Kolonalny S.J. Warszawa 13
3150 GOZDAWA Sp. z o.o. Sosnowiec 13
3151 Omni Moto Sp. z o.o. Legnica 13
3152 Polska Grupa Weterynaryjna sp. z o.o. Katowice 13
3153 SPOŁEM PSS Jedność Lubartów 13
3154 SPOŁEM PSS PUSZCZYKOWO Puszczykowo 13
3155 SAMOPOMOC CHŁOPSKA Gminna Spółdzielnia Ząbkowice Śląskie 13
3156 FPHU Grako S.J. Gąbin 13
3157 Enertest Testery i Diagnostyka Sp. z o.o. Warszawa 13
3158 RENOMA S.J. Firma Handlowa Dębica 13
3159 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Szczawnicy Szczawnica 13
3160 Premar Sp. z o.o. Olsztyn 13
3161 Remont Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 13
3162 EBAN Sp. z o.o. Opole 13
3163 Jel-Car Sp. z o.o. Jelenia Góra 13
3164 Handlowiec Sp. z o.o. Środa Śląska 13
3165 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Skaryszewie Skaryszew 13
3166 HH – Sport Sp. z o.o. Michałowice 13
3167 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Rossoszu Rossosz 13
3168 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe TEMAR S.J. Piotr Klaczak, Marcin Klaczak Katowice 12
3169 CENZIN Sp. z o.o. Warszawa 12
3170 DAF TRUCKS POLSKA Sp. z o.o. Wolica 12
3171 Bims Plus FHH Sp. z o.o. Dolny Śląsk Spółka Komandytowa Stanowice 12
3172 HURTAP S.A. Łęczyca 12
3173 AGROMASZ Sp. z o.o. PHU Rzekuń 12
3174 Belmeb Sp. z o.o. Izdebnik 12
3175 Przedsiębiorstwo Góralmet Małgorzata i Józef Góral Import – Export S.J.  Czchów 12
3176 POL – OIL Corporation Sp. z o.o. Stanisławowo 12
3177 PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY w Augustowie Sp. z o.o. Augustów 12
3178 FHU Sobik Bielsko-Biała 12
3179 POL – AGRA S.J. Płońsk 12
3180 Rapacz S. J. Raba Wyżna 12
3181 Inter Consult S.A. Poznań 12
3182 Sticel Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 12
3183 Pharmglo Głowaccy S.J. Andrespol 12
3184 Omega PHU Sp. z o.o. Głogów 12
3185 Skan Sp. z o.o. Szczuki 12
3186 Vein S.J. PHUP Jankowice 12
3187 Mięs – Pol S.J. Rzeszów 12
3188 Andmar S.J. Krosno 12
3189 REKIN Jan Mozolewski i Wspólnicy S.J. Białystok 12
3190 Fair Play Plus Marek Krzemieniewski S.J. Ząbki 12
3191 Mytnik S.J. Tarnów 12
3192 Firma Żelazny Spółka z o.o. Sędziszów Małopolski 12
3193 Bajk Serwis Sp. z o.o. Szczecin 12
3194 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Biuroservice Sp. z o.o. Kraków 12
3195 BEST – OFFICE S.J. Ostrołęka 12
3196 META PIOTR WOSIEK, JAROSŁAW SZEWCZYK S.J. Olszany 12
3197 Apteka-D.Zięba, K.Zięba, W.Zięba S.J. Gorlice 12
3198 DUDIX Sp. z o.o. Wrocław 12
3199 AGROPLON S.J. Męcinka 12
3200 PHUP Poldrób Sp. z o.o. Gniezno 12
3201 PHT Mariko Sp. z o.o. Warszawa 12
3202 Agro – Hurt S.J. Warszawa 12
3203 Spółdzielnia Nowa Praca Niewidomych – Cepelia Warszawa 12
3204 Hurtownia Papierosów S.J. Jeżów 12
3205 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Świnice Warckie 12
3206 Spółdzielnia Usługowo – Handlowa Jedność Bieruń 12
3207 ANS Centrum Sp. z o.o. Warszawa 12
3208 MALAM ANDRZEJ MALINOWSKI I MICHAŁ MALINOWSKI – S.J. Lębork 12
3209 GROSS Sp. z o.o. Hurtownia Hydrauliczna Grupa SBS Kielce 12
3210 Promis Sp. z o.o. Katowice 12
3211 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Szczytnie Szczytno 12
3212 Horyzont Sp. z o.o. PHU Chocz 12
3213 ELTE Sp. z o.o. Kołbacz 12
3214 Kolanko Duo Sp. z o.o. Chwaszczyno 12
3215 Gamstal Sp. z o.o. Białystok 12
3216 Japparts W.Sierant, A.Bandura J.Charchuła sp.j. Gdańsk 12
3217 Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu Nowa Sarzyna 12
3218 Axora Sp. z o.o. Nowy Sącz 12
3219 Lena Sp. z o.o. Ruskie Piaski 12
3220 PPHU EUROGUM Sp. z o.o. Brzesko 12
3221 CHEMILAND Sp. z o.o. Stary Dzierzgoń 12
3222 Capital Plus Sp. z o.o. Warszawa 12
3223 Apteka Św. Anny Tomasz Łuczkowski, Małgorzata Staś-Łuczkowska S.J. Bielsko-Biała 12
3224 Rotor S.J. Bestwina 12
3225 Sigma Sp. z o.o. Chrzanów 12
3226 Trekker Sp. z o.o. Długołęka 12
3227 Hatex Sp. z o.o. Wólka Kosowska 12
3228 Grupa Producentów Rolnych Gronajny Sp. z o.o. Sztum 12
3229 Terg S.A. Złotów 11
3230 OPOLTRANS PHU Brzezie 11
3231 Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. Pruszków 11
3232 ALLER AQUA Polska Sp. z o.o. Czarna Dąbrówka 11
3233 LEMAR R.L.E. Leśniak S.J. Nowe Brzesko 11
3234 Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAL S.A. Wrocław Wrocław 11
3235 Eaton Electric Sp. z o.o. Gdańsk 11
3236 PHU JAN Jan Burkat Dobczyce 11
3237 VF POLSKA DISTRIBUTION Sp. z o.o. Warszawa 11
3238 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa CHEMPEST S.A. Racibórz 11
3239 EREM Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa Przemyśl 11
3240 Przedsiębiorstwo Handlowe Medox Lepiarz Jarosław,Lepiarz Alicja-S.J. Jaworzno 11
3241 Danuta i Ryszard Czach Sp. z o.o. Rzeszów 11
3242 Motodemont S.J. Kaźmierz 11
3243 DDB Auto Bogacka S.J. Szczecin 11
3244 Łącznik Hurtownia Elektroenergetyczna S.J. PPUH Poznań 11
3245 SHILL – EKSPORT Sp. z o.o. Biuro Tech. – Handlowe  Katowice 11
3246 Auto – Breczko S.J. Choroszcz 11
3247 VIP CAR Sp. z o.o. Opole 11
3248 VISKASE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 11
3249 PRO – SERWIS Sp. z o.o. Kraków 11
3250 Timor sp.j. Z.Bach, M.Buch Gdańsk 11
3251 Beskidzki Hurt Towarowy S.A. Bielsko-Biała 11
3252 Carmen Polska Sp. z o.o. Sochaczew 11
3253 TRANSCOM Sp. z o.o. PPUH Katowice 11
3254 NEXT S.J. Białystok 11
3255 THOREX S.J. Przedstawicielstwo Firm Zagranicznych Tadeusz Laskowski i Radosław Laskowski Łódź 11
3256 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Piekarz Sp. z o.o. Poznań 11
3257 Vervo Sp. z o.o. Łódź 11
3258 Metal-Max S.J. A. i W. Sławińscy Białystok 11
3259 Mazur Natalia i Marcin Mazur S.J. Kurzętnik 11
3260 Dom Handlowy Agro Góra, Urbanek S.J. Łódź 11
3261 Alfa S.J. Płock 11
3262 AJEX – POL Sp. z o.o. Częstochowa 11
3263 Systech Sp. z o.o. Systemy Technologiczno – Narzędziowe Rawicz 11
3264 Piastpol S.J. Chojnice 11
3265 Centrala Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 11
3266 Escada S.J. Piastów 11
3267 SPOŁEM PSS Ostrzeszów 11
3268 Krystozam Sp. z o.o. Zamość 11
3269 Hermes Wyroby Złączne Robert Rdzanek Monika Tyczyńska-Rdzanek S.J. Radom 11
3270 SIGMA Sp. z o.o. Opole 11
3271 „Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Busku Zdroju Busko-Zdrój 11
3272 Boss 19 Sp. z o.o. Mrągowo 11
3273 Weno Sp. z o.o. Technika Zamocowań Spółka Komandytowa Większyce 11
3274 Amoena Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
3275 Polskie Śruby Sp. z o.o. Charsznica 11
3276 Gminna Spółdzielnia w Swarzędzu Swarzędz 11
3277 Nektar Sp. z o.o. Puck 11
3278 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Herkules M.majewski A.mosiejczyk B.włodarczyk S.J. Prabuty 11
3279 KDB – Auto – Service Sp. z o.o. Opole 11
3280 Hercules Trading Sp. z o.o. Poznań 11
3281 GS Samopomoc Chłopska Biały Bór 11
3282 Rojal – Plus Sp. z o.o. Lublin 11
3283 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Ostrów Mazowiecka 11
3284 PPHU Lima Sp. z o.o. Krzemieniewo 11
3285 Przedstawicielstwa w Polsce – PWP Sp. z o.o. Warszawa 11
3286 LEROY-MERLIN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 10
3287 H & M Hennes & Mauritz Sp. z o.o. Warszawa 10
3288 ES – SYSTEM S.A. Kraków 10
3289 Juan-J.Szałański, A.Woźniak sp. j. Warszawa 10
3290 Auto Partner S.J. Ociąż 10
3291 BEJO ZADEN POLAND Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 10
3292 ASCO S.A. Kraków 10
3293 B + B S.J. Kraków 10
3294 IC COMPANYS POLAND Ltd. Sp. z o.o. Warszawa 10
3295 TOM2 Sp. z o.o. Szczecin 10
3296 Instal Sp. z o.o. Świętochłowice 10
3297 Bargo Sp. z o.o. Dziekanów Polski 10
3298 Firma Zaopatrzenia KORNER Sp. z o.o. Strzałków 10
3299 HALFEN Sp. z o.o. Poznań 10
3300 PUMAR Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 10
3301 PPH Anticor Sp. z o.o. Wieliczka 10
3302 Azuba Polska Sp. z o.o. Kraków 10
3303 Summit Auto Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
3304 Remix Hurtownia Spożywcza Sp. z o.o. Toruń 10
3305 Auto – Matunin Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 10
3306 PPH Tabit Sp. z o.o. Otwock 10
3307 BIURO-PLUS L.A. Koptyra S.J. Stalowa Wola 10
3308 ARMAX Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 10
3309 Metal – Market S.J. Sosnowiec 10
3310 MKT Serwis S.J. PUH Mielec 10
3311 Marka Sp. z o.o. Bochnia 10
3312 Excellent Office S.J. Warszawa 10
3313 Hamer – Brunarska, Gruskoś S.J. Kraków 10
3314 Ronet Sp. z o.o. Więcbork 10
3315 Welm-Centrum Łucja Pilch, Wojciech Pilch S.J. Bielsko-Biała 10
3316 Poli – Plastic PHU S.J. Bydgoszcz 10
3317 Maxi-Plon Sp. z o.o. Sopot 10
3318 MARTOM II S.J. Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Zawidów 10
3319 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Radzyminie Radzymin 10
3320 Firma Handlowa OPAL S.J. Tomaszów Lubelski 10
3321 King ZOO Sp. z o.o. Lublin 10
3322 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Kamieniec 10
3323 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Sianowie Sianów 10
3324 Miejska Sp-nia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Lubaczowie Lubaczów 10
3325 Papirus – Bis S.J. PUPH Świecie 10
3326 Odra Wschód S.J. Jakubowice Konińskie 10
3327 SPOŁEM PSS w Sztumie Sztum 10
3328 TORMAK Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Maków Mazowiecki 10
3329 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Nova Korfantów 10

Do analizy przyjęto wszystkie firmy z bazy firmy InfoCredit spełniające następujące warunki:
1) Obroty w każdym z lat 2008, 2009, 2010 i 2011 powyżej 1 mln PLN
2) Kapitał Własny w latach 2008-2011 powyżej 0 PLN
3) Zysk Netto w latach 2008-2011 powyżej 0 PLN
4) Badaniem zostały objęte firmy składające sprawozdania finansowe wg MSSF

źródło: Instytut Nowoczesnego Biznesu – na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *