Branża telekomunikacyjna

Polscy inżynierowie są wysoko cenieni na świecie

"Tylko w 2012 roku pracownicy z Polski wdrożyli nowe systemy w kolekturach w Izraelu, Turcji i na Litwie. Opracowaliśmy także pierwsze w branży mobilne terminale w telefonach komórkowych, specjalnie przygotowane dla loterii w Pekinie. Mimo kryzysu wciąż się rozwijamy, zwiększamy zakres usług i udoskonalamy oferowane przez nas produkty",  mówi Wojciech Włodarczyk, Prezes Gtech Poland Sp. z o.o. w Warszawie.

 
Wojciech Włodarczyk, Prezes Gtech Poland Sp. z o.o. w Warszawie
Jesteśmy częścią międzynarodowej korporacji opracowującej rozwiązania informatyczne dla loterii na całym świecie. W Polsce nasza firma rozpoczęła działalność w latach 90-tych. Dziś zatrudniamy ponad 300 pracowników.
 
 
 
 
Początkowo warszawski oddział miał być dedykowany wyłącznie do współpracy z Totalizatorem Sportowym. Szybko jednak okazało się, że polscy inżynierowie są wysoko cenieni na świecie i z powodzeniem realizują projekty dla klientów także w innych krajach. Dzięki ciężkiej pracy naszych fachowców, to właśnie w Polsce znajduje się jedno z czterech centrów technologicznych jakie GTECH posiada (największe w branży).
To tutaj opracowywane są rozwiązania dla loterii w wielu krajach na świecie. Tylko w 2012 roku pracownicy z Polski wdrożyli nowe systemy w kolekturach w Izraelu, Turcji i na Litwie. Opracowaliśmy także pierwsze w branży mobilne terminale w telefonach komórkowych, specjalnie przygotowane dla loterii w Pekinie. Mimo kryzysu wciąż się rozwijamy, zwiększamy zakres usług i udoskonalamy oferowane przez nas produkty. 
Potrafimy nie tylko dopasować się do potrzeb klienta, ale przede wszystkim wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom. Zatrudniamy wielu  specjalistów i to dzięki ich wiedzy i  zaangażowaniu odnosimy sukcesy i możemy teraz cieszyć się z przyznanego nam wyróżnienia Gepard Biznesu 2012.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *