4Pomorskie

Edukujemy i chronimy przed ogniem

„Chcemy umacniać nasz status firmy eksperckiej, o zasięgu ogólnopolskim, w zakresie zarówno podstawowych – dla każdego z nas – jak i zaawansowanych zabezpieczeń przeciwpożarowych w budownictwie, transporcie masowym i nowoczesnych systemach IT”, mówi Krzysztof Pliszka, prezes firmy PLISZKA Inżyniering Przeciwpożarowy w Gdańsku.

Krzysztof Pliszka, prezes firmy PLISZKA Inżyniering Przeciwpożarowy w Gdańsku.

Nasza firma od 1989 roku działa na rynku ochrony przeciwpożarowej. Zrealizowane inwestycje i zdobyte doświadczenie sprawia, że cieszymy się opinią eksperta w branży.
 
 
Od kilku lat promujemy tzw. inżyniering przeciwpożarowy, czyli projektowanie i budowanie skomplikowanych i w pełni zautomatyzowanych systemów gaśniczych, opartych na nowoczesnych, czystych środkach gaśniczych, czyli gazach. Nasze zabezpieczenia chronią nowoczesne biurowce, zakłady produkcyjne, serwerownie, centra przetwarzania danych, archiwa, elektrownie i elektrociepłownie oraz stacje transformatorowe. Projektujemy również automatyczne zabezpieczenia dla pojazdów specjalnych, pojazdów szynowych i ciężarówek oraz autobusów. Każda z instalacji jest zawsze optymalnie dostosowywana do potrzeb klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *