Łódzkie

Sukces dzięki nowoczesnym rozwiązaniom grzewczym

„Nasza spółka zanotowała w ostatnich latach tak znaczący wzrost w związku z globalnym trendem ekologii połączonej z ekonomią użytkowania urządzeń sanitarnych i grzewczych”, mówi Andrzej Szewczyk, współwłaściciel Ekoinstal sp.j. w Skierniewicach.

 

Andrzej Szewczyk, współwłaściciel Ekoinstal sp.j. w Skierniewicach

Nasza spółka zanotowała w ostatnich latach tak znaczący wzrost w związku z globalnym trendem ekologii połączonej z ekonomią użytkowania urządzeń sanitarnych i grzewczych. Kadra pracownicza składa się z osób młodych, dobrze wykształconych, które potrafią kreatywnie podejść do każdej inwestycji. Możemy poszczycić się ciekawymi realizacjami opartymi na nowoczesnych rozwiązaniach grzewczych typu pompy ciepła, systemy solarne. Z takich rozwiązań wspartych środkami z Unii Europejskiej korzystają sprawnie szkoły, szpitale, instytuty, gminy.
Naszym niewątpliwym atutem jest również posiadanie własnej hurtowni materiałów sanitarnych i grzewczych, a także salonu sprzedaży, gdzie równocześnie promujemy innowacje w tych dziedzinach jak i wykonujemy nowoczesne instalacje wszelkiego typu.
Firma nieustannie się rozwija, gdyż technologia w każdej sferze życia człowieka nie uznaje stagnacji. Lubimy nowe rozwiązania techniczne, nie boimy się ich, dzięki czemu spełniamy niestandardowe wymagania naszych klientów.
Jesteśmy świadomi własnej wartości, nie mniej jednak świadomi jesteśmy również faktu iż nie możemy poprzestać na obecnej sytuacji, dlatego wciąż planujemy i inwestujemy, aby sprostać oczekiwaniom inwestorów.
Żywimy nadzieję, iż nadchodzące lata pozwolą na dalszy rozwój branży instalacyjnej, co pozwoli nam i naszej kadrze na dalszy rozwój zawodowy, a naszym klientom na wzrost inwestycji, z  czego wszyscy wynieślibyśmy nieskrywaną satysfakcję.
Nasza dewiza : „Dobry klient to zadowolony klient”.

Ekoinstal sp.j. w Skierniewicach została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2012 i Konkursie Efektywna Firma 2012
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *